Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Luiz Mota M45 50KM Casa Do Benfica Em Abrantes
2 Ricardo Silva SEN M 50KM Edv - Viana Trail
3 David Quelhas SEN M 50KM Coimbra Trail Running
4 Andre Rodrigues SEN M 50KM Prozis Xtrail Team / Berg Outdoor
5 Ester Alves SEN F 50KM Salomon Suunto Portugal
7 Tiago Aires SEN M 50KM Clube De Montanha Do Funchal
8 Mercedes Pila SEN F 50KM Hg Aml Team
9 Fernanda Verde F40 50KM Edv - Viana Trail
10 Jorge Serrazina M60 50KM Ca Óbidos
11 Emanuel Oliveira M40 50KM Individual
12 Vitor Andrade M40 50KM Paredes Aventura
13 José Fernandes M50 50KM Arcd Venda Da Luisa
14 Flor Madureira F50 50KM Confraria Trotamontes
15 José Santos M55 50KM Monsanto Running Team
16 Jordi Gamito SEN M 50KM Compressport
17 Dmitry Mityaev SEN M 50KM Adidas Terrex
18 Ekaterina Mityaeva SEN F 50KM Adidas Terrex
19 Mario Sancha SEN M 50KM Prozis Xtrail Team / Berg Outdoor
20 Alfredo Garcia SEN M 50KM Prozis Xtrail Team / Berg Outdoor
21 Angels Vicens SEN F 50KM Inverseteam
22 Sergio Tasende SEN M 50KM Xesteiras
23 David López SEN M 50KM Hg Aml Team
24 Dani Nafría SEN M 50KM Hg Aml Team
25 Fátima Alendouro F45 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
26 Edgar Faria SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
27 José Garcia SEN M 50KM Ac Portalegre / Utsm
28 Vitor Cordeiro M50 50KM Edv - Viana Trail
29 Pedro Rodrigues SEN M 50KM Edv - Viana Trail
30 João Ferreira SEN M 50KM Coimbra Trail Running
31 Pedro Caprichoso SEN M 50KM Edv - Viana Trail
32 Nuno Domingos M40 50KM Formobike Btt & Trail Running
33 Guilherme Lourenço SEN M 50KM Crp Ribafria
34 Duarte Oliveira SEN M 50KM Edv - Viana Trail
35 Carlos Correia SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
36 Nelson Diogo SEN M 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
37 Rafael Cruz SEN M 50KM Individual
38 Ricardo Ferreira SEN M 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
39 Francisco Fernandes SEN M 50KM Águias De Alvelos
40 Marina Alves SEN F 50KM Turres Trail Team
41 Paulo Marreiros M40 50KM Coimbra Trail Running
42 Bruno Sousa SEN M 50KM Team Trail Bifase
43 Miguel Baptista SEN M 50KM Abcansado Trail
44 Luis Semedo SEN M 50KM Ac Portalegre / Utsm
45 Pedro Ribeiro SEN M 50KM Caracol Trail Team
46 Carlos Ferreira SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
47 Mário Elson SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
48 António Ferreira M45 50KM Runner´S Do Demo
49 Marcolino Veríssimo M45 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
50 Paulo Carvalho SEN M 50KM Coimbra Trail Running
51 João Gonçalves SEN M 50KM Monsanto Running Team
52 Paulo Lopes M40 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
53 Bruno Fernandes M40 50KM Monsanto Running Team
54 Renato Hernandez M45 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
55 Bárbara Fernandes SEN F 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
56 Flavio Francisco M45 50KM Monsanto Running Team
57 Miguel Martins SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
58 Pedro Mendes SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
59 Victor Fernandes M40 50KM A.D.Amarante Trail Running
60 António Freitas SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
61 Didier Valente M45 50KM Monsanto Running Team
62 Filipe Afonso SEN M 50KM Ac Portalegre / Utsm
63 Amandio Antunes M40 50KM Afifensetrail
64 Paula Barbosa F40 50KM Oralklass - Amigos Do Trail
65 Tiago Romão SEN M 50KM Salomon Suunto Portugal
66 José Pereira SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
67 Raquel Pedro F40 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
68 Tiago Teixeira SEN M 50KM Factor X / S4l /Medense Fc
69 Tiago Araújo SEN M 50KM Individual
71 Paulo Rodrigues M40 50KM Arcd Venda Da Luisa
72 Luís Silva SEN M 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
73 Tiago Aragão M40 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
74 Sérgio Varela M40 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
75 David Amaral M40 50KM Coimbra Trail Running
76 Manuel Silva SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
77 Armindo Antunes M40 50KM Coimbra Trail Running
78 Ramiro Alves SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
79 Vítor Cardoso M40 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
80 João Veríssimo SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
81 Nuno Vasconcelos SEN M 50KM Coimbra Trail Running
82 Eduardo Cardoso SEN M 50KM Coimbra Trail Running
83 Luis Letra SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
84 Rodolfo Silva M40 50KM Edv - Viana Trail
85 Jérôme Rodrigues SEN M 50KM Edv - Viana Trail
86 Luís Duarte SEN M 50KM Edv - Viana Trail
87 Diogo Lopes SEN M 50KM Edv - Viana Trail
88 Mary Vieira SEN F 50KM Dr. Merino/4Moove
89 Liliana Gomes SEN F 50KM Dr. Merino/4Moove
90 Nuno Maia M40 50KM Vegangoo - Suplementos Naturais
91 Pedro Batista M40 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
92 Tiago Gaspar SEN M 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
93 Cristina Couceiro F40 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
94 José Féteira M50 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
95 Ricardo Gonçalves SEN M 50KM Adrap - Associação Desportiva E Recreativa Água De Pena
96 Duarte Pereira M40 50KM Sc Santacruzense - Farmácia Esperança
97 Marcelo Silva M45 50KM Stravistas Da Venda Do Pinheiro
98 Gonçalo Valente M45 50KM Crp Ribafria
99 Humberto Barros SEN M 50KM Individual
100 Rui Pereira M40 50KM Gaia-Running
101 Sérgio Coelho M40 50KM Gtt-Armazém Do Caffè
102 Gonçalo Correia M40 50KM Amigos Do Atletismo De Mafra
103 Lino Franco M40 50KM Liz Runners
104 Paulo Dias SEN M 50KM Nel-Pédatleta
105 Michael Granadeiro SEN M 50KM "C.D.""Os Águias"" De Alpiarça"
106 Pedro Anjos M40 50KM Clac - Entroncamento/Onda Trilhos
107 Fernando Barrero M45 50KM Ac Portalegre / Utsm
108 Luis Verissimo M45 50KM Figueira Kayak Clube
109 Paula Costa F50 50KM C. R. Candoso
110 João M40 50KM Edv - Viana Trail
111 Jose Cunha SEN M 50KM Nocturnos De Paredes
112 Carlos Filipe M45 50KM Individual
113 Jorge Rocha M40 50KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
114 Rui Carmo SEN M 50KM Edl Trail
115 João Vaz M40 50KM Figueira Kayak Clube
116 Gonçalo Torres M40 50KM Pupilos Trail Team
117 Frederico Cerdeira SEN M 50KM Monsanto Running Team
118 Mário Oliveira SEN M 50KM Shots International Runners
119 Mário Sequeira M40 50KM Casa Jovase
120 Luis Vilela M40 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
121 Luis Silva M45 50KM Trilho Perdido Eventos/ Imporlux
122 Luis Santos SEN M 50KM Aamafra
123 Luis Vieira M40 50KM Individual
124 Rui Gaspar M45 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
125 Pedro Simões M45 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
126 André Relvas SEN M 50KM Dap Trail Team
127 Omar Garcia SEN M 50KM A20km Trail Running Team
128 Hugo Mendonça SEN M 50KM Inijovem - Nisa
129 Manuel Morais SEN M 50KM Mondego Ultra Trail
130 Carlos Freitas SEN M 50KM Clube Desportivo E Cultural Da Nave
131 Miguel Sousa SEN M 50KM Mountain Runners
132 Luís Marques SEN M 50KM Individual
133 Alexandre Amaral M40 50KM Individual
134 Henrique Pinto SEN M 50KM Coimbra Trail Running
135 Miguel Carvalho SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
136 José Monteiro SEN M 50KM Ss Cgd
137 Ricardo Conde SEN M 50KM "C.D.""Os Águias"" De Alpiarça"
138 Hugo Gonçalves SEN M 50KM Abcansado Trail
139 António Loureiro M50 50KM Autistic Runners
140 Carlos Rodrigues M50 50KM Coimbra Trail Running
141 André Duarte SEN M 50KM Clube Desportivo E Cultural Da Nave
142 Bruno Casimiro M40 50KM Individual
143 Ricardo Barreiro SEN M 50KM Caac - Clube De Atletismo De Arentim E Cunha
144 César Francisco M45 50KM Cesarfrancisco.Com | Lagrimas Team
145 Manuel Ferreira M55 50KM Aztrail/Mercentro
146 José Mendes M55 50KM Gondomar Futsal Clube
147 André Reis SEN M 50KM Monsanto Running Team
148 Nuno Araujo M40 50KM Olímpico Vianense Trail
149 Ivo Santos SEN M 50KM Individual
150 Vítor Fernandes M45 50KM Gaia-Running
151 Pedro Barros SEN M 50KM Factor X / S4l /Medense Fc
152 Francisco Borges SEN M 50KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
153 Luis Neves M40 50KM Individual
154 Paulo Santos M45 50KM Grupo Desportivo Ferreirense
155 Luis Sousa M45 50KM Tartarugas Do Asfalto
156 Simão SEN M 50KM Individual
157 Dinis Martins M45 50KM Viriathvs Runners Viseu
158 John Kelly M50 50KM Ac Batalha
159 Pedro Barros M40 50KM Happyrun
160 Tomé Pinto SEN M 50KM Edv - Viana Trail
161 José Ascenção M50 50KM Bar E Restaurante Portela Á Vista Trail Team
162 Rui Marques M50 50KM Morcegos Trail
163 Nelson Amaral M40 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
164 Ricardo Cunha SEN M 50KM Évora Night Runners
165 Renato Ramos M50 50KM Coimbra Trail Running
166 Carla Cristina F40 50KM Individual
167 Inês Peixoto SEN F 50KM Individual
168 David Lima SEN M 50KM Monsanto Running Team
169 Paulo Machado M50 50KM Fit Gaia Trail
170 Tiago Pinheiro SEN M 50KM Team Trail Bifase
171 Tiago Batista SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
172 Su Raposo F40 50KM Correr Lisboa
173 Ana Vieira SEN F 50KM Amigosdopedaltrailagares
174 Carlos Vieira SEN M 50KM Btt Alegria / Tubani
175 Pedro Castro SEN M 50KM Individual
176 Paulo Freitas M40 50KM Cee-M
177 Pedro Meneses M40 50KM Adefacec
178 Esmeralda Melo F55 50KM Figueira Kayak Clube
179 Manuel Correia M45 50KM O Mundo Da Corrida
180 Fernando Reis M45 50KM Individual
181 Ricardo Silva SEN M 50KM Team 33
182 João Silva M55 50KM Atr - Algarve Trail Running
183 Vitor Marques SEN M 50KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
184 André Duarte SEN M 50KM "C.D.""Os Águias"" De Alpiarça"
185 Tiago Nunes SEN M 50KM Atr - Algarve Trail Running
186 Jose Baptista M55 50KM Liz Runners
187 Pedro Freitas SEN M 50KM Adrap - Associação Desportiva E Recreativa Água De Pena
188 Anabela Rainho SEN F 50KM Individual
189 Carlos Antão M40 50KM Morcegos Trail
190 Luis Madeira M45 50KM Ss Cgd
191 Paulo Alves M40 50KM Grupo Desportivo Santander Totta
192 António Silva SEN M 50KM Mountain Runners
193 Emanuel Costa SEN M 50KM Dive | Into The Mountains
194 Miguel Pedro M45 50KM Salamandrecos
195 Daniel Barbosa SEN M 50KM Btt Alegria / Tubani
196 Rui Carvalho M45 50KM Individual
197 Claudino Rebelo M55 50KM Clube De Atletismo De Óbidos
198 Paulo Gomes SEN M 50KM Individual
199 Paulo Pacheco SEN M 50KM #Letsrunazores
200 Emanuel SEN M 50KM Individual
201 Mariana Ballester SEN F 50KM Individual
202 Sérgio Almeida SEN M 50KM Afrikanrunners
203 Bruno Ribeiro SEN M 50KM Águias De Alvelos
204 Rui Azevedo M45 50KM Individual
205 Pedro Costa M40 50KM Dive | Into The Mountains
206 Carlos Figueiredo M40 50KM Morcegos Trail
207 Hugo Goncalves SEN M 50KM Individual
208 António Soares M50 50KM Opraticante.Pt
209 João Nogueira SEN M 50KM Team Lantemil
210 João Mota M45 50KM Desnível Positivo
211 António Figueiredo M40 50KM Coimbra Trail Running
212 Aurélio Farias M40 50KM #Letsrunazores
213 Paulo Amaro M45 50KM Pelaestradafora
214 Francisco Silva M40 50KM Btt Alegria / Tubani
215 Vitor Santos M45 50KM Leões De Tardariz Trail
216 Pedro Castro SEN M 50KM Caac - Clube De Atletismo De Arentim E Cunha
217 Paulo Correia M50 50KM A20km Trail Running Team
218 Helder Silva M45 50KM Mirandela A Correr
219 Miguel Ribeiro SEN M 50KM Zona Alta Trail
220 Luis Cunha M45 50KM Coimbra Trail Running
221 Nuno Neves M40 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
222 João Paulino M55 50KM Volkswagen Autoeuropa
223 João Alves M50 50KM Individual
224 Isabel Vedor F40 50KM Morcegos Trail
225 Nuno Assis SEN M 50KM Dap Trail Team
226 Diogo Simão SEN M 50KM Fleed.Pt / Ba&N / Berg Outdoor
227 André Carvalho SEN M 50KM Edv - Viana Trail
228 Paulo Sarmento SEN M 50KM Fit Gaia Trail
229 Emília Silveira F40 50KM Monsanto Running Team
231 José Nunes M40 50KM Runner´S Do Demo
232 Rodrigo Silva SEN M 50KM Monsanto Running Team
233 Isabel Conceição SEN F 50KM Individual
234 João Almeida M45 50KM Atlafa
235 Filipe Alves SEN M 50KM Edl Trail
236 Jorge António SEN M 50KM Clube Desportivo E Cultural Da Nave
237 Gonçalo Rita SEN M 50KM Individual
238 Mafalda Luis SEN F 50KM Gondomar Futsal Clube
239 Paulo Nunes M45 50KM Btt Alegria / Tubani
240 Paulo Calçada M40 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
241 Fernando Pereira SEN M 50KM Os Lobos Do Saibro
242 Helena Dias F40 50KM Budeguita Runners
243 Pedro Sousa SEN M 50KM Trail Team Bifase
244 Gonçalo Manteigas M40 50KM Monsanto Running Team
245 Mário Fernandes M45 50KM Spem
246 Miguel Sá M45 50KM Desnível Positivo
247 Gabriel Rosa SEN M 50KM Évora Night Runners
248 Pedro Cordas M40 50KM Individual
249 Jose Prazeres SEN M 50KM Vespinga Trail
250 Rui Machado M40 50KM Filónails- Afacycles
251 Helder Bexiga M50 50KM Individual
252 Tiago Silva SEN M 50KM Mountain Runners
253 Vera Bernardo SEN F 50KM Arcd Venda Da Luisa
254 Jorge Nunes M45 50KM Individual
255 Pedro Sanguino SEN M 50KM Clube Novo Banco
256 César Ramalho SEN M 50KM Arcd Venda Da Luisa
257 Tiago Leal M45 50KM Individual
258 António Fernandes M50 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
259 Luis Carvalho M50 50KM Dr. Merino/4Moove
260 Pedro Faria M40 50KM Morcegos Trail
261 Manuela Faria F45 50KM Portocargo
262 José Fernandes M40 50KM Runner´S Do Demo
263 Fernando Cunha M50 50KM Edv - Viana Trail
264 Andre Cabrita M40 50KM Lusitano Fc/Triatlo
265 Tiago Amorim M45 50KM Budeguita Runners
266 Hugo Gonçalves SEN M 50KM Team Trail Bifase
267 José Garcez M40 50KM Évora Night Runners
268 António Duarte M40 50KM Kaninos
269 Viviana Ribeiro SEN F 50KM Crp Ribafria
270 Rogério Coelho M40 50KM Kemedo Team
271 Pedro Coelho SEN M 50KM Team Lantemil
272 Augusto Oliveira M45 50KM Individual
273 Hugo Conde SEN M 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
274 Pedro Marinho M40 50KM Individual
275 Pedro Gomes SEN M 50KM Esgalhada Trail Team
276 Mario Batista M40 50KM Ada Desnivel
277 Nuno Gameiro SEN M 50KM Individual
278 Hugo Martins SEN M 50KM West Trail Run
279 Alberto Silva SEN M 50KM Individual
280 Paulino Abreu M45 50KM Solopisadas
281 Helder Campos SEN M 50KM Beapt
282 Amândio Freitas SEN M 50KM Edv - Viana Trail
283 Filipe Custodio SEN M 50KM Clube Desportivo Escola Porto Da Cruz - Cdepc
284 Manuel Costa M40 50KM Kemedo Team
285 Pedro Brito M45 50KM Individual
286 João Silva SEN M 50KM Team Lantemil
287 Daniel Taborda SEN M 50KM Pés Troikados - Cscs
288 Sergio Ramos M40 50KM Kaninos
289 Goreti Silva F40 50KM Desnível Positivo
290 José Fernandes SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
291 André Costa SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
292 Carlos Vicente SEN M 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
293 Joaquim Teixeira M40 50KM Mountain Runners
294 Joao Almeida M50 50KM Kaninos
295 Sérgio Couto M45 50KM Budeguita Runners
296 André Castro M40 50KM Desnível Positivo
297 José Cóias SEN M 50KM Dap Trail Team
298 Carlos Almeida SEN M 50KM Individual
299 Mónica Martins F40 50KM Team Lantemil
300 Jorge Vieira SEN M 50KM Porto De Mos A Correr
301 Adelino Carvalho M40 50KM Monsanto Running Team
302 Carlos Cardoso M40 50KM Dive | Into The Mountains
303 José Alves M40 50KM Individual
304 Luís Arruda SEN M 50KM Ciaia
305 Pedro Longuinho SEN M 50KM Arcd Venda Da Luisa
306 João Gonçalves M45 50KM Individual
307 Carlos Simões M45 50KM Monsanto Running Team
308 Estela Martins F40 50KM Individual
309 Pedro Vieira SEN M 50KM Mountain Runners
310 Rui Gama M45 50KM Clube Novo Banco
311 Jorge Atalaia SEN M 50KM Individual
312 Gonçalo Carregueiro SEN M 50KM Dolce Furadouro
313 Nuno Pereira SEN M 50KM Oralklass - Amigos Do Trail
314 Ricardo Couto M40 50KM Gondomar Futsal Clube
315 Jorge Moreira M50 50KM Amigosdopedaltrailagares
316 Leonel Pinto M45 50KM Individual
317 Vitor Frango M45 50KM Individual
318 Maria Santos SEN F 50KM Individual
319 Alexandra Fernandes F50 50KM Individual
320 Cristiana Martins SEN F 50KM Team Lantemil
321 Rui Fernandes M40 50KM Runner´S Do Demo
322 Hendrik Wielinga M50 50KM Budeguita Runners
323 Hugo Fernandes SEN M 50KM Individual
324 Vitor Pinto SEN M 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
325 Hugo Vitorino M40 50KM Individual
326 André Dias M40 50KM Individual
327 Francisco Reis M45 50KM Praiatrail
328 Bruno Juliao SEN M 50KM Pés Troikados - Cscs
329 Abílio Malheiro M40 50KM Individual
330 Pedro Sa SEN M 50KM Running Team Maia
331 Sandro Matias M40 50KM Pé Na Pinha
332 Paulo Martins SEN M 50KM Moka Trail Team
333 Pedro Brito SEN M 50KM Pés Troikados - Cscs
334 Vasco Monteiro SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
335 Luís Mendes SEN M 50KM Pinhal Total Oleiros Aventura
336 Pedro Santos M40 50KM Projecto 409
337 Jose Mota M55 50KM Os Matrecos
338 Tiago Almeida M40 50KM Budeguita Runners
339 Ana Dias F40 50KM Budeguita Runners
340 Carlos Pacheco SEN M 50KM Monsanto Running Team
341 Miguel Cruz M40 50KM Adefacec
342 João Bento SEN M 50KM Uda - União Desportiva Atalaiense
343 Bruno Ribeiro SEN M 50KM Kaninos
344 António Pinto SEN M 50KM Mocidade Sangemil Ac
345 Angelo Pinho M40 50KM Ginasio Fit 4Fun
346 Joao Ribeiro SEN M 50KM Núcleo De Montanha De Espinho
347 Hugo Ventura M40 50KM Individual
348 Pedro Ribeiro M40 50KM Individual
349 Fernando Soares M50 50KM Individual
350 Hugo Araujo SEN M 50KM Águias De Alvelos
351 Hélio Borges SEN M 50KM Team Lantemil
352 Claudio Coelho SEN M 50KM Paredes Aventura
353 Carlos Pereira SEN M 50KM C.B. Viseu Running Team
354 Renato Carvalho M40 50KM Adcr Polícia Judiciária
355 Márcio Castro SEN M 50KM Adrap - Associação Desportiva E Recreativa Água De Pena
356 Jose Miguel M45 50KM Salamanca Raids&Trail
357 Pedro Matos M40 50KM Gondomar Futsal Clube
358 Mauricio Gomes SEN M 50KM Clube Naval São Vicente
359 Nuno Bernardo M40 50KM Formobike Btt & Trail Running
360 Virgínia Pereira F50 50KM Trilho Perdido Eventos/ Imporlux
361 Hugo Teixeira SEN M 50KM Individual
362 Miguel Pimenta M40 50KM Coimbra Trail Running
363 Alexandre Lourenço M40 50KM Individual
364 Bruno Costa SEN M 50KM Arca Barcelos Runners
365 Hugo Ribeiro SEN M 50KM Limitless
366 Pedro Gonçalves SEN M 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
367 Fernando Almeida M40 50KM Nocturnos De Paredes
368 Bruno Dantas M40 50KM Atlafa
369 Telmo Mendonça SEN M 50KM Gondomar Futsal Clube
370 Fernando Castro M45 50KM Coutadas Trail Team
371 Bruno Moita M40 50KM Dolce Furadouro
372 João Raposo SEN M 50KM Morcegos Trail
373 Angel Gallardo M40 50KM Individual
374 Filipe Ramalho SEN M 50KM Correr Soc Rec Da Granja
375 Pedro Gomes SEN M 50KM Individual
376 Manuel Silva M40 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
377 Tiago Ferreira SEN M 50KM Turres Trail Team
378 Ricardo Ferreira SEN M 50KM Individual
379 Miguel Simões M40 50KM Stravistas Da Venda Do Pinheiro
380 Sérgio Lúcio SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
381 Rodrigo Quintal SEN M 50KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
382 Luís Anacleto SEN M 50KM Ac Portalegre / Utsm
383 Ricardo Gouveia SEN M 50KM Adrap - Associação Desportiva E Recreativa Água De Pena
384 Jorge Silva M45 50KM Cf Perosinho Atletismo
385 José Domínguez SEN M 50KM Cerveira Team Running/Clube Celtas Do Minho
386 David Sousa SEN M 50KM Trilho Perdido Eventos/ Imporlux
387 Helder Baptista M45 50KM Go!Runners/Outpro Store
388 Carlos Ribeiro SEN M 50KM Dive | Into The Mountains
389 Tiago Salgueiro M40 50KM Abutres
390 José Teixeira SEN M 50KM Budeguita Runners
391 David Pinto M40 50KM C. D. Rincón Oeste
392 Rui Ferreira SEN M 50KM Coimbra Trail Running
393 Paulo Vilaverde M45 50KM Edv - Viana Trail
394 Pedro Pinto M40 50KM Adefacec
395 Margarita Gonzalez F45 50KM Coutadas Trail Team
396 David Malva M45 50KM N.A.C. - Núcleo De Atletismo De Cucujães
397 Pedro Pires M40 50KM Runner´S Do Demo
398 José Pinto SEN M 50KM Team Rede Ambiente
399 Filipe Gonçalves M50 50KM Solopisadas
400 Iago Iglesia SEN M 50KM Coutadas Trail Team
401 Israel Martinez SEN M 50KM Coutadas Trail Team
402 Luís Santos M45 50KM Afis Ovar
403 Gustavo Pessa M40 50KM Puxa Por Ti
404 Marcelo Dias M40 50KM Salamandrecos
405 Cidalia Martins F45 50KM Vendasnovas Trail
406 Manuel Suarez M40 50KM Coutadas Trail Team
407 Alexandre Marques SEN M 50KM Caac - Clube De Atletismo De Arentim E Cunha
408 Rodolfo Orfão M40 50KM Sinmetro
409 Eduardo Eiros M40 50KM Caminhantes Do Condado
410 Hugo Ferreira SEN M 50KM Individual
411 Daniel Castro M40 50KM Coutadas Trail Team
412 Nuno Pinho SEN M 50KM Dr. Merino/4Moove
413 Pedro Vitorino M40 50KM Lv Trail
414 Bernardo Estévez M45 50KM Coutadas Trail Team
415 Ricardo Mendonça M40 50KM Morcegos Trail
416 Iago Vázquez SEN M 50KM Coutadas Trail Team
417 Sergio Brilhante M40 50KM Chitas De Alcobaça
418 Alfredo Lorenzo M45 50KM Coutadas Trail Team
419 Iosif Bletan M55 50KM Individual
420 Fernando Pereira M50 50KM Gondomar Futsal Clube
421 Jorge Rodríguez M40 50KM Coutadas Trail Team
422 Moisés Barroso M40 50KM Abcansado Trail
423 Manuel Botana SEN M 50KM Individual
424 Luis Teixeira M40 50KM Budeguita Runners
425 Ricardo Miranda SEN M 50KM Individual
426 Jorge Duarte M40 50KM Coimbra Trail Running
427 Gonçalo Raposo SEN M 50KM Morcegos Trail
428 Rui Nascimento M45 50KM Ocs-Proaventuras
429 Gonçalo Santos SEN M 50KM 49:59 Team
430 João Tomaz SEN M 50KM Évora Night Runners
431 Vitório Damas SEN M 50KM Monsanto Running Team
432 Zo Vieira M55 50KM Ocs-Proaventuras
433 Nuno Sousa M45 50KM Individual
434 Bruno Figueiredo SEN M 50KM C.B. Viseu Running Team
435 Manuel Sardinha M55 50KM Individual
436 Joana Silva SEN F 50KM Metralhas Runners
437 Hugo Brito M40 50KM Individual
438 Jorge Maia M50 50KM Budeguita Runners
439 António Lopes SEN M 50KM Clube De Atletismo Trail Runners Da Ponte
440 Luis Onca M45 50KM Cd Metralhas
441 Filipe Conceição M40 50KM Individual
442 Joaquim Freitas M40 50KM Gdr Retorta
443 Nuno Janela M40 50KM Cd Metralhas
444 Carlos Cunha SEN M 50KM Dá-Lhe Gás Team
445 Raquel Campos SEN F 50KM Shots International Runners
446 Pedro Barbosa M45 50KM Individual
447 Fernando Carneiro SEN M 50KM Nast
448 Henrique Zaldo SEN M 50KM 49:59 Team
449 Jorge Nabais SEN M 50KM Coa - Clube De Orientação E Aventura
450 Rui Gonçalves M40 50KM Formobike Btt & Trail Running
451 Pedro Santos SEN M 50KM Factor X / S4l /Medense Fc
452 Diogo Barros M40 50KM Salamandrecos
453 Vitor Santos SEN M 50KM Factor X / S4l /Medense Fc
454 Joaquim Leite M55 50KM Leões De Tardariz Trail
455 Bruno Bispo SEN M 50KM Runner´S Do Demo
456 Sergio Rodrigues M60 50KM Viriathvs Runners Viseu
457 Vitor Caldeira SEN M 50KM Boavista Fc
458 Vítor Andrade SEN M 50KM Individual
459 Orlando Ferreira M60 50KM Tough Trails Alenquer
460 João Domingues M45 50KM Pés Troikados - Cscs
461 David Alves M45 50KM Melgaco Alvarinho Trail
462 Jorge Abrantes M50 50KM Individual
463 Paulo Gregório M45 50KM Individual
464 Hugo Costa SEN M 50KM C. B. Viseu Running Team
465 Óscar Magolo M40 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
466 Javier Herreros M40 50KM Peña Guara
467 Paulo Ferreira M50 50KM Individual
468 Paulo Ribeiro M45 50KM Os Santa Apolonia
469 Jorge Alves M40 50KM Individual
470 Rui Santos M45 50KM Ca Barreira
471 Rui Inácio SEN M 50KM Individual
472 Ricardo Gonçalves M40 50KM Clube Atletismo Fafe
473 Francisco Terra SEN M 50KM Aztrail/Mercentro
474 João Rocha M40 50KM Alexandra Carvalho Team
475 Artur Moreira M50 50KM Estafermos
476 Carlos Guerra M45 50KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
477 Bruno Castro SEN M 50KM Correr Soc Rec Da Granja
478 Nuno Jacinto M40 50KM Gang Do Amendoim
479 Silvia Cunha SEN F 50KM Tartarugas Do Asfalto
480 André Fernandes SEN M 50KM Individual
481 Sara Brito F45 50KM Ca Barreira
482 Ângela Costa F45 50KM Guimarunning
483 Rui Teixeira M40 50KM Team Lantemil
484 Francisco Carvalho M40 50KM Coversteel Run Team
485 Pedro Oliveira SEN M 50KM Team Lantemil
486 Antonio Teixeira M40 50KM Individual
487 Nuno Faria SEN M 50KM Monsanto Running Team
488 Fatinha Pinto F40 50KM Individual
489 João Silva M50 50KM Individual
490 Elena Perez F40 50KM Individual
491 Sérgio Moreira SEN M 50KM Blue O
492 Nuno Santiago M40 50KM Individual
493 Pedro Assunção M40 50KM Pirilampos Team
494 Martins Thomas SEN M 50KM Individual
495 Luís Francisco SEN M 50KM Adrap - Associação Desportiva E Recreativa Água De Pena
496 Hugo Henriques SEN M 50KM Galhardos Runners
497 Miguel Oliveira M40 50KM Guimarunning
498 Laurentino Piteira M45 50KM Scva/Luís Branco Running
499 Paulo Azevedo M50 50KM Individual
500 David Assis M50 50KM Individual
501 Bruno Rodrigues SEN M 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
502 Mário Ferreira M45 50KM Adefacec
503 Jose Silva M40 50KM Btt Alegria / Tubani
504 João Ferreira SEN M 50KM Porto De Mos A Correr
505 Nuno Miranda M45 50KM Runner´S Do Demo
506 Ivónio Martins SEN M 50KM Intrilhos
507 Andreia Pereira SEN F 50KM Running Panda
508 David Antunes M50 50KM Desnível Positivo
509 Luís Mota M50 50KM Praiatrail
510 Hélio Dias M50 50KM Individual
511 Gisela Pereira F45 50KM Desnível Positivo
512 Carlos Ferreira M40 50KM Btt Alegria / Tubani
513 Manuel Teixeira M40 50KM Individual
514 Bruno Reis SEN M 50KM A.C.S.Mamede
515 Ricardo Resende M40 50KM Individual
516 Humberto Vara M50 50KM Praiatrail
517 Andreia Amorim SEN F 50KM Gondomar Futsal Clube
518 Francisco Pinheiro M45 50KM Individual
519 Oscar Sousa M40 50KM Vilaverde A Correr
520 Nuno Paiva M50 50KM Cães D´Avenida
521 Ana Santos F55 50KM Ccrdb
522 Telmo Velez SEN M 50KM Liz Runners
523 Pedro Rocha SEN M 50KM Aztrail/Mercentro
524 Samuel Castro SEN M 50KM Regueifas
525 António Amador M50 50KM Individual
526 Catarina Silva F50 50KM I?Run
527 José Faria SEN M 50KM Edv - Viana Trail
528 Tânia Bateira SEN F 50KM Portocargo
529 Paulo Paiva M40 50KM Run To Be Alive
530 Rui Gomes SEN M 50KM Individual
531 Jorge Pereira SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
532 Suzana Andrade F40 50KM Jobra
533 Ricardo Valente M50 50KM Crp Ribafria
534 André Pinho SEN M 50KM As Esquilas Da Margem Sul
535 Prudencio Martinez M45 50KM Individual
536 Paulo Gil SEN M 50KM Puxa Por Ti
537 José Saldanha M50 50KM Edv - Viana Trail
538 Paulo Costa M40 50KM Clac - Entroncamento/Onda Trilhos
539 Rui Pedras M55 50KM Individual
540 João Pereira M50 50KM Individual
541 Paulo Gama M50 50KM Gondomar Futsal Clube
542 Elísio Gonçalves M45 50KM Individual
543 Francisco Gaio M55 50KM Caracol Trail Team
544 Fernando Costa M45 50KM Pernetas
545 José Araújo M45 50KM Amigos Da Montanha
546 Mario Costa M50 50KM Moreira Relax Runners
547 Alexis Pedrosa SEN M 50KM Individual
548 Humberto Silva SEN M 50KM Aztrail/Mercentro
549 Carlos Freire M45 50KM Adcr Polícia Judiciária
550 Antonio Costa M50 50KM Coa - Clube De Orientação E Aventura
551 João Rodrigues M40 50KM Amigos Da Montanha
552 Nuno Silva M40 50KM Correr Lisboa
553 Joaquim Capela M45 50KM Kaninos
554 António Santos M45 50KM Salamandrecos
555 Nuno Albuquerque M50 50KM Minho Aventura
556 José Mendes M40 50KM Abutres
557 José Labrador M45 50KM Coutadas Trail Team
558 Cátia Luis SEN F 50KM Salamandrecos
559 André Ribeiro SEN M 50KM Abcansado Trail
560 José Finuras M45 50KM Multirunners
561 Juan Gonzalez M40 50KM Coutadas Trail Team
562 Jose Jesus SEN M 50KM Individual
563 José Custódio M50 50KM Rc Travel
564 Sandra Arribança F45 50KM Individual
565 José Faria SEN M 50KM Team Lantemil
566 João Ferreira M40 50KM O Mundo Da Corrida
567 Luis Batata M40 50KM Clube Desportivo Vila Fria
568 Pedro Barros SEN M 50KM Individual
569 Nuno Teixeira SEN M 50KM Factor X / S4l /Medense Fc
570 Nelson Santos M40 50KM Dão Nelas Runners
571 Carlos Rangel M60 50KM Individual
572 Pedro Bastos SEN M 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
573 Jose Moro M40 50KM Gacelateam
574 Filipe Leitão SEN M 50KM Gondomar Futsal Clube
575 Diogo Santos SEN M 50KM Texugos Da Brita
576 Paulo Pelicano M45 50KM Crocodilos / Misterpc
577 António Simões M45 50KM Ac Batalha
578 Carlos Peixoto M45 50KM Amigos Da Montanha
579 Fernando Ferreira SEN M 50KM Individual
580 Márcio Quintas SEN M 50KM Clube De Atletismo De Ovar
581 Nelson Teixeira SEN M 50KM Tua Saúde
582 Luís Silva SEN M 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
583 David Freitas M50 50KM Adcr Polícia Judiciária
584 Aida Freitas F45 50KM Adcr Polícia Judiciária
585 Filipe Leite SEN M 50KM Manos Do Trail
586 Jose Presado SEN M 50KM Dap Trail Team
587 Fernando Sousa M50 50KM Stravistas Da Venda Do Pinheiro
588 David Coutinho M40 50KM Jobra
589 João Antunes M45 50KM Viana Running
590 Rui Esteves M40 50KM Tartarugas Solidárias
591 Mário Gonçalves M45 50KM Olímpico Vianense Trail
592 Marco Oliveira SEN M 50KM Arcd Venda Da Luisa
593 Maria Ricardo F50 50KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
594 José Vizuete M40 50KM Ac Portalegre / Utsm
595 Vasco Lopes M40 50KM Grupo Desportivo Da Parreira
596 Paulo Ferreira M50 50KM Tãlentos Team
597 Marco Nabais M40 50KM Ac Portalegre / Utsm
598 Paulo Nogueira M40 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
599 Luis Trindade M40 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
600 Paulo Ferreira M40 50KM Nocturnos De Paredes
601 Nuno Paixão M40 50KM Ccd Matriz Borba/Trail
602 Vítor Lopes M40 50KM Moloni Running Team
603 Filipe Braz M40 50KM Moloni Running Team
604 Pedro Quaresma SEN M 50KM Individual
605 Fábio Ferreira SEN M 50KM Casa Jovase
606 Jorge Marieiro SEN M 50KM "Acd ""Os Ílhavos"""
607 Paulo César M40 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
608 Amalia Paino SEN F 50KM Individual
609 Albino Olim M40 50KM Nature High Running
610 Nuno Botelho SEN M 50KM Atr - Algarve Trail Running
611 Emanuel Fernandes M40 50KM Nature High Running
612 Nuno Ferreira M40 50KM Correrportugal.Net
613 Carlos Tomé M45 50KM Monsanto Running Team
614 António Paulo M50 50KM Casa Jovase
615 Carolina Pereira F45 50KM Afifensetrail
616 Sylwia Wójcik SEN F 50KM Kasandryczny Pasztet
617 Manuel Faro M50 50KM 100 Estrilhos
618 André Cardão SEN M 50KM Individual
619 Antonio Simões M55 50KM Alliance Sportive Brevannaise
620 Bruno Esteves SEN M 50KM Abutres
621 Arménio Rodrigues M45 50KM Aztrail/Mercentro
622 Pedro Oliveira SEN M 50KM Grupo Desportivo Da Parreira
623 Paulo Pereira M40 50KM Os Tolinhos
624 Joao Couto M45 50KM Os Finos
625 Carlos Soares M40 50KM Ctad - Trilhos De Cinfães
626 Pedro Patrício M45 50KM Individual
627 Bruno Gonçalves SEN M 50KM Individual
628 Pedro Tavares SEN M 50KM Los Manos
629 Stevan Pavlovic M45 50KM Individual
630 Miguel Gonçalves M40 50KM Individual
631 João Nunes M40 50KM C. R. Candoso
632 Mário Alberto M45 50KM Não Fazemos Nem Mais Um Km....
633 Aleksandr Yakushev SEN M 50KM Trailrunningschool
634 António Grilo M50 50KM Kaninos
635 João Ferreira M50 50KM Gondomar Futsal Clube
636 Joao Fonseca M45 50KM Victoria
637 Jorge Marques M50 50KM Victoria
638 Carlos Suarez M45 50KM Victoria
639 Nuno Fernandes M40 50KM Eureka Data Discovery
640 Luís Fontinha M50 50KM Bilarunners
641 José Rufino SEN M 50KM Alter Runners
642 Eurico Moura M40 50KM Kemedo Team
643 Jose Nogueira M40 50KM Individual
644 Francisco Ferrero M50 50KM Instax-Intelligent Running
645 Albertina Machado F50 50KM Bilarunners
646 Cláudia Cálix F45 50KM Edv - Viana Trail
647 Gonzalo Mateos M40 50KM Tempraneros V
648 Ricardo Ávila SUB23 M 50KM Ciaia
649 Mateja Blazevic SEN F 50KM Individual
650 Flávio Rebelo M60 50KM Individual
651 André Figueiredo M45 50KM Individual
652 Nuno Fernandes SEN M 50KM Clube Atletismo Fafe
653 Rui Pacheco M40 50KM Amcf - Arrábida Trail Team
654 Célia Sampaio F40 50KM Desnível Positivo
655 Derek Dowell SEN M 50KM Individual
656 Antonio Vega M50 50KM Individual
657 Fernando Homem M40 50KM C.A.S.P.A.
658 Jose Márquez M60 50KM Individual
659 Fernando Garcia M45 50KM Individual
660 Victor Lobato M50 50KM Gacela Team
661 Adolfo Fernandez M50 50KM Individual
662 Paulo Picão M40 50KM Monsanto Running Team
663 Pedro Vaz SEN M 50KM Dap Trail Team
664 Alexandre Blasques SEN M 50KM Coimbra Trail Running
665 Miguel Alves SEN M 50KM Leões De Tardariz Trail
666 Luísa Mesquita SEN F 50KM Piclima
667 Carlos Garcia M45 50KM Mizuno Team Trail
668 Daniel Costa SEN M 50KM Clube Atletismo Fafe
669 Belén Vidal F40 50KM Individual
670 Estivel Medina SEN M 50KM Edv - Viana Trail
671 André Simões SEN M 50KM Individual
672 Fatima Gonzalez SEN F 50KM Individual
673 Tomislav Klancnik M40 50KM Individual
674 Anja Klancnik F40 50KM Individual
675 Pedro Moleirinho M45 50KM Individual
676 Stephane Santos M40 50KM Coimbra Trail Running
677 Gonçalo Rodrigues SEN M 50KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
678 Dani Corvo SEN M 50KM Coutadas Trail Team
680 Hélder Padilha SEN M 50KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
681 Renato Melo SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
682 Carlos Canais M45 50KM Arcd Venda Da Luisa
683 Bruno Coelho SEN M 50KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
684 Joao Reis SEN M 50KM Arcd Venda Da Luisa
685 Telmo Urceira SUB23 M 50KM Individual
686 Rui Pinho M45 50KM Atrp
687 Ricardo Miranda SEN M 50KM Águias De Alvelos
689 Antonio Quaresma M40 50KM Ozxtreme/Adcrpereira
690 André Pires SEN M 50KM Adefacec
691 Manuel Rodriguez M40 50KM Individual
692 José Fernandes M55 50KM Ac Portalegre / Utsm
1001 Diogo Fernandes SEN M 30KM Dr. Merino/4Moove
1002 Paulo Serra M40 30KM Team Saltaypula
1003 Sandra Mendes F40 30KM Profisio Team
1004 Romeu Gouveia SUB23 M 30KM Salomon Suunto Portugal
1005 Daniela Russo SEN F 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1006 Nádia Casteleiro SEN F 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1007 Jose Moutinho M55 30KM Confraria Trotamontes
1008 David Silva SEN M 30KM Farmácia Luciano E Matos
1009 Guel Ferreira SEN M 30KM União Fci Tomar
1010 Fernando Pinto SEN M 30KM Individual
1011 Paulo Costa SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1012 Marco Silva M45 30KM All About
1013 Miguel Pires M40 30KM Escola De Atletismo De Coimbra
1014 César Barros SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1015 Filipe Sousa SEN M 30KM All About
1016 Renato Vaz M40 30KM Vespinga Trail
1017 Luís Martins SEN M 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1018 Miguel Nunes SEN M 30KM Abcansado Trail
1019 Paulo Oliveira SEN M 30KM Dr. Merino/4Moove
1020 José Costa M45 30KM Runner´S Do Demo
1021 Nélson Rodrigues SEN M 30KM Galhardos Runners
1022 Gonzalo Martin M50 30KM Hg Aml Team
1023 Sérgio Suzano SEN M 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1024 João Sacramento SEN M 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1025 Francisco Reis SEN M 30KM A.C.S.Mamede
1026 Bruno Santos SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1027 Nuno Branco SEN M 30KM Olímpico Vianense Trail
1028 Ricardo Aguiar M45 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1029 David Gouveia SEN M 30KM Cmm - Escaravelhos Team
1030 Paulo Pires M40 30KM Runner´S Do Demo
1031 Fábio Pinto SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1032 Nuno Paiva SEN M 30KM Ac Portalegre / Utsm
1033 Nelson Graça SEN M 30KM Team Goldnutrition | Run.Pt
1034 Pedro Veríssimo M40 30KM Amcf - Arrábida Trail Team
1035 Narciso Machado M50 30KM Profisio Team
1036 André Monteiro SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1037 Ricardo Aires M40 30KM Fridão Sem Limites
1038 Diogo Pinheiro SEN M 30KM Coimbra Trail Running
1039 Ana Miranda SEN F 30KM Ac Portalegre / Utsm
1040 Manuel Costa M60 30KM Dci\Pedrulha-Mealhada
1041 Nelson Costa SEN M 30KM Escola De Atletismo De Coimbra
1042 André Guedes M40 30KM Dr. Merino/4Moove
1043 Paulo Leite M50 30KM All About
1044 Vitor Almeida M55 30KM All About
1045 Lino Moreira M60 30KM All About
1046 Paula Santos F45 30KM All About
1047 Raul Silva M40 30KM Profisio Team
1048 Eduardo Moreira SEN M 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1049 Nelson Vaz SEN M 30KM Profisio Team
1050 Tiago Gregório SEN M 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1051 José Santos M45 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1052 Miguel Ribeiro M40 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1053 Filipe Santos M45 30KM Coimbra Trail Running
1054 António Carvalho SEN M 30KM Coimbra Trail Running
1055 Hugo Bera M40 30KM Coimbra Trail Running
1056 Cláudia Isidoro F40 30KM Coimbra Trail Running
1057 Paulo Moura M40 30KM Profisio Team
1058 Joel Silva M40 30KM Insane Trail Team
1059 Carla Reis F45 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1060 Daniel Santos SEN M 30KM Ugas Trail Running
1061 Magda Vieira F40 30KM Individual
1062 José Amaro M40 30KM Liz Runners
1063 André Nogueira SEN M 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1064 Pedro Nogueira M40 30KM Nocturnos De Paredes
1065 Toni Leitao SEN M 30KM Runner´S Do Demo
1066 Fred Kalahari M45 30KM Vespinga Trail
1067 Paula Falacho F40 30KM Individual
1068 Francisco Figueiredo SEN M 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1069 Bernardino Pinto SEN M 30KM Dr. Merino/4Moove
1070 Ricardo Ferreira SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1071 Luis Nunes M45 30KM Individual
1072 Pedro Correia M45 30KM Individual
1073 Pedro Guimaraes M45 30KM A
1074 Nuno Santos M40 30KM Dive | Into The Mountains
1075 Rui Monteiro SEN M 30KM Arcd Venda Da Luisa
1076 José Rosa M40 30KM Individual
1077 Nuno Tomé SEN M 30KM Galhardos Runners
1078 Jose Oliveira M45 30KM Individual
1079 Sofia Lourenço F45 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1080 João Pinho M45 30KM Coimbra Trail Running
1081 Rita Loureiro SEN F 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1082 Jorge Catarino SEN M 30KM Insane Trail Team
1083 Vanessa Reboca F40 30KM Figueira Kayak Clube
1084 Gonçalo Antunes SEN M 30KM Gang Do Amendoim
1085 Lino Ferreira M40 30KM Individual
1086 Hélder Lopes SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1087 Alex Tondela M40 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1088 Jéssica Correia SEN F 30KM Arcd Venda Da Luisa
1089 Luis Santos M40 30KM Adi
1090 Bruno Goncalves SEN M 30KM Juventude Vidigalense
1091 Gil Nabo SEN M 30KM Dap Trail Team
1092 Patrícia Silva SEN F 30KM Individual
1093 Antonio Marinho SEN M 30KM Individual
1094 João Bernardino M40 30KM Devagar, Devagarinho...
1095 Cidália Dutra F40 30KM Morcegos Trail
1096 Fernando Santos SUB23 M 30KM Cmm - Escaravelhos Team
1097 Rui Isidoro M40 30KM Individual
1098 Pedro Cardoso SEN M 30KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
1099 Ana Dourado F40 30KM Coimbra Trail Running
1100 Carlos Rodrigues M40 30KM Ultralentejanos
1101 Tiago Rocha SUB23 M 30KM Edv - Viana Trail
1102 José Monteiro M60 30KM Individual
1103 Leonardo Araújo SEN M 30KM Slow Runners Pombal
1104 João Camacho SEN M 30KM Jfc Contabilidade
1105 Andreia Almeida SEN F 30KM Fridão Sem Limites
1106 Carla Raposo F45 30KM Correr Lisboa
1107 Pedro Nunes SEN M 30KM Individual
1108 Mafalda Lourenço F40 30KM Papamilhas Running Team
1109 Rui Botelho SEN M 30KM Individual
1110 Ivo Silva SEN M 30KM Associação Beat Your Limit
1111 Vitor Veloso M40 30KM O Mundo Da Corrida
1112 João Patrício SEN M 30KM Dr. Merino/4Moove
1113 Gina Domingues F40 30KM Slow Runners Pombal
1114 Paula Vidas F50 30KM Coimbra Trail Running
1115 Paulo Mendes M40 30KM Galhardos Runners
1116 Pedro Polonio SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1117 Andreia Costa SEN F 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1118 Susana Rodríguez F40 30KM Coimbra Trail Running
1119 Joao Rodrigues M50 30KM Fundao Trail Running
1120 Adriano Reis SEN M 30KM Individual
1121 Renato Jácome M45 30KM Devagar, Devagarinho...
1122 Edgar Salvado SEN M 30KM Cmm - Escaravelhos Team
1123 Patricia Fernandes F40 30KM Individual
1124 Ricardo Nunes SEN M 30KM Fridão Sem Limites
1125 Telmo Carvalho SEN M 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1126 Fernando Vicente M55 30KM Os Galgos
1127 João Santos M40 30KM Turres Trail Team
1128 Marco Silva SEN M 30KM Vilaverde A Correr
1129 Luis Santos M45 30KM Individual
1130 Bruno Guerra SEN M 30KM Insane Trail Team
1131 Bruno Ferreira SEN M 30KM Individual
1132 Ana Mota SEN F 30KM Individual
1133 Rui Santos M45 30KM Blackbulls / Clube De Condeixa
1134 Rui Palrinhas SEN M 30KM Flashover-Bvpenela
1135 Romão Correia M40 30KM Devagar, Devagarinho...
1136 Manuel Gomes M40 30KM Individual
1137 Pedro Silva M40 30KM Individual
1138 Daniel Silva SEN M 30KM Hora Do Lobo Trail / Cf Perosinho
1139 Ana Tomé F45 30KM Zona Alta Trail
1140 Fernando Arezes M50 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1141 Tania Ferreira SEN F 30KM Out 2 Run/Miro
1142 Ana Ferreira SEN F 30KM Gondomar Futsal Clube
1143 Gustavo Baeta M40 30KM Santiagobikes
1144 Pedro Osório M40 30KM Viseu 360
1145 Rui Rodrigues M40 30KM Mountain Runners
1146 Francisco Fernandes SEN M 30KM Individual
1147 António Borges M40 30KM Olímpico Vianense Trail
1148 Bruno Pereira M40 30KM Grupeta Running Team
1149 Isabel Araujo F50 30KM Individual
1150 Maria Condeço F55 30KM Kaninos
1151 Martinho Dias M40 30KM Individual
1152 Nuno Ribeiro SEN M 30KM Individual
1153 Diogo Rosário SEN M 30KM Individual
1154 Alvaro Pinheiro SEN M 30KM Coimbra Trail Running
1155 Hugo Oliveira SEN M 30KM Fugitivos Urbanos
1156 Carmen Ferreira F50 30KM Asc Vale Grande
1157 Hugo Moreir M40 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1158 Joaquim Figueira M40 30KM Team 33
1159 Paulo Silva SEN M 30KM Abcansado Trail
1160 João Amândio SEN M 30KM Individual
1161 Pedro Correia SEN M 30KM Kondores Trail Running
1162 Helena Matias SEN F 30KM Pupilos Trail Team
1163 César Lobo M40 30KM O Que Queremos É Monte
1164 Alexandre Costa M40 30KM Esquilos Nas Calças
1165 Elton Almeida SEN M 30KM #Letsrunazores
1166 Samuel Lopes SEN M 30KM Fire Team Bvmc
1167 Hugues Almeida SEN M 30KM Individual
1168 Sara Palrinhas SEN F 30KM Morcegos Trail
1169 João Rodrigues SEN M 30KM Kondores Trail Running
1170 Luis Gonçalves M45 30KM Clube Amador De Mirandela (Camir)
1171 Liliana Carvalho SEN F 30KM Individual
1172 Daniel Louro SEN M 30KM Individual
1173 Hilário Louro M40 30KM Der@Stus
1174 António Lopes M45 30KM Scd Glória Do Ribatejo
1175 Miguel Veludo M40 30KM 101 Estrilhos
1176 Luis Poeira M50 30KM Porto Runners
1177 Solange Sousa SEN F 30KM Individual
1178 Paulo Vaz SEN M 30KM Minho E Lima Trail
1179 Luis Aires M50 30KM 102 Estrilhos
1180 Nuno Baltazar M40 30KM Juventude Vidigalense
1181 Ana Correia F40 30KM Trilho Perdido Eventos/ Imporlux
1182 Patricia Moreira SEN F 30KM Ada Trail Running Team
1183 Sérgio Silva M40 30KM Fugitivos Urbanos
1184 Abilio Pereira M45 30KM Profisio Team
1185 Mário Soares M55 30KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
1186 Bruno Pereira SEN M 30KM Individual
1187 Bruno Ribeiro SEN M 30KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
1188 João Moreira SEN M 30KM Individual
1189 Paulo Mesquita SEN M 30KM Individual
1190 Hugo Santos SEN M 30KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
1191 José Soares SEN M 30KM Acdjs
1192 Susana Fernandes F45 30KM Caminhosoeste
1193 Gonçalo Lourenço SEN M 30KM Farmácia Luciano E Matos
1194 Ana Inês F40 30KM #Aminhamaenaodeixa
1195 Daniel Pinto SEN M 30KM Comdor Runners
1196 António Perinha SEN M 30KM Dap Trail Team
1197 Miguel Gualdino SEN M 30KM Coac Coruche
1198 Pedro Sousa M40 30KM Runner´S Do Demo
1199 Rogério Palmeiro M40 30KM Fundao Trail Running
1200 Paulo Colaço M40 30KM Nocturnos De Paredes
1201 Francisco Carvalho SEN M 30KM Cmm - Escaravelhos Team
1202 Rui S? M55 30KM Fit Gaia Trail
1203 Cidália Oliveira F45 30KM Acdrs Quinhendros
1204 Bruno Moura SEN M 30KM Individual
1205 Pedro Pinto SEN M 30KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
1206 Francisco Aragao SEN M 30KM Individual
1207 Tiago Sampaio SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1208 Paulo Magano M40 30KM Ctad - Trilhos De Cinfães
1209 Vitor Viana M45 30KM Clube Zupper
1210 Pedro Rodrigues SEN M 30KM Gondomar Futsal Clube
1211 José Andrade SEN M 30KM Grupo Desportivo Ferreirense
1212 Daniel Ribeiro SEN M 30KM Bitrunners
1213 Vitor Mota M45 30KM Slow Runners Pombal
1214 Luis Caridade M45 30KM Vikings Trail Runners - Ccr Alcabideque
1215 Ana Fontes SEN F 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1216 Patrício Afonso M40 30KM Trail Running Greci Gaia
1217 Diogo Caseiro M45 30KM Liz Runners
1218 Daniela Soares SEN F 30KM Individual
1219 Valter Gouveia SEN M 30KM Centro Ciclista De Gondomar
1220 José Abrantes M40 30KM Tribo Nr
1221 Rui Figueiredo M40 30KM Runner´S Do Demo
1222 Filipe Bessa SEN M 30KM Adefacec
1223 Bruno Fernandes SEN M 30KM Gondomar Futsal Clube
1224 Miguel Neves SEN M 30KM Ugas Trail Running
1225 Marco Campos SEN M 30KM C.B. Viseu Running Team
1226 Roberto Pereira SEN M 30KM Individual
1227 Margarida Carvalho F45 30KM Coimbra Trail Running
1228 Bruno Arcanjo SEN M 30KM Individual
1229 Takahiro Ishida M45 30KM Individual
1230 Carina Abreu SEN F 30KM Associação Porto Da Cruz Trail Team
1231 Renata Ramos SEN F 30KM Individual
1232 Ricardo Teixeira SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1233 Emanuel Machado SEN M 30KM Dap Trail Team
1234 Bruno Hortelao M40 30KM Lv Trail
1235 Cristovao Bacalhau SEN M 30KM Xiripiti Team
1236 Pedro Alves M40 30KM Enjoy And Go Runners
1237 César Pereira SEN M 30KM Tarahumara
1238 Lucilia Faustino SEN F 30KM Salamandrecos
1239 Daniela Ferreira SEN F 30KM Individual
1240 Francisco Rodrigues M40 30KM Aamafra
1241 Vítor Costa M40 30KM A.D.Amarante Trail Running
1242 João Menezes SEN M 30KM Individual
1243 Diego López M40 30KM Víctor Pazos Peluqueros & Bugallas Mobles
1244 José Navarro M40 30KM Grupo Desportivo Das Corticeiras
1245 Cesar Carneiro M40 30KM Individual
1246 Celia Sousa F40 30KM Individual
1247 Joao Ribeiro M45 30KM Individual
1248 Pedro Carmo M40 30KM Clac - Entroncamento/Onda Trilhos
1249 Osvaldo Ferreira SEN M 30KM Individual
1250 Javier Verde M40 30KM Víctor Pazos Peluqueros & Bugallas Mobles
1251 Bruno Mendes SEN M 30KM Vendasnovas Trail
1252 Sérgio Lopes SEN M 30KM Abutres
1253 Manuel Cividanes M55 30KM Víctor Pazos Peluqueros & Bugallas Mobles
1254 María Enriquez F50 30KM Víctor Pazos Peluqueros & Bugallas Mobles
1255 Fernando Matos M40 30KM David Vaz
1256 Luís Rodrigues SEN M 30KM Gin. Qtª Do Valbom - Aaalcochete
1257 Bruno Pinho SEN M 30KM Individual
1258 Alfredo Moral M40 30KM Individual
1259 Romeu Outeiro SEN M 30KM "S C Povoense - ""Caracóis De Corrida"""
1260 Joao Santos SEN M 30KM Pinhal Total Oleiros Aventura
1261 Nuno Salvador M40 30KM Dão Nelas Runners
1262 Silvia Gomes SEN F 30KM Correio De Albergaria Trail Running
1263 André Azambujo SEN M 30KM Acdrs Quinhendros
1264 Joel Oliveira SEN M 30KM Arcd Venda Da Luisa
1265 Jorge Assunção M55 30KM Individual
1266 Henrique Borges M50 30KM Individual
1267 Ivan Martin SEN M 30KM C.A.R. Marisqueiro
1268 Fernando Pires M40 30KM Galhardos Runners
1269 Maria Areias SEN F 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1270 Eduardo Soares SEN M 30KM Coaal
1271 Carlos Nogueira M45 30KM Academia Fitness Militar
1272 Zé Luis SEN M 30KM Casa Do Benfica Santo Tirso
1273 Paulo Alves M40 30KM Gondomar Futsal Clube
1274 Catarina Lapa F40 30KM Coimbra Trail Running
1275 Paula Capela F50 30KM Kaninos
1276 Agamene Paulo F40 30KM Abutres
1277 Ricardo Marques SEN M 30KM Individual
1278 Carlos Moreira SEN M 30KM Runriver
1279 Paulo Freitas M40 30KM Factor X / S4l /Medense Fc
1280 Francisco Silva M55 30KM Individual
1281 Fernando Capitão M45 30KM Ac Batalha
1282 Horacio Ferreira M50 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1283 Carlos Pinheiro M45 30KM Individual
1284 José Camelo M40 30KM Matilha Running
1285 Filipe Martinho SEN M 30KM Slow Runners Pombal
1286 Jorge Nunes M40 30KM Afrikanrunners
1287 Mónica Sá F40 30KM Tartarugas Do Asfalto
1288 Susete Marques F45 30KM Individual
1289 Carlos Ferreira M50 30KM Individual
1290 Sonia Cruz F40 30KM Correr Soc Rec Da Granja
1291 Rui Azevedo SEN M 30KM Fridão Sem Limites
1292 Fabio Silva SEN M 30KM Gondomar Futsal Clube
1293 Antonio Carvalho M60 30KM Figueira Kayak Clube
1294 Luis Almeida M55 30KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
1295 João Silva SEN M 30KM Liz Runners
1296 André Almeida SEN M 30KM Factor X / S4l /Medense Fc
1297 Cláudia Pinto F45 30KM Individual
1298 André Manita SEN M 30KM Factor X / S4l /Medense Fc
1299 Nuno Correia SEN M 30KM Individual
1300 Francisco Ceia SEN M 30KM Individual
1301 Filipe Ferreira M40 30KM Speed Of Yelow
1302 Miguel Quinta SEN M 30KM Correio De Albergaria Trail Running
1303 Nuno Coelho SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1304 Bruno Macedo SEN M 30KM Individual
1305 Célio Silva SEN M 30KM Clube Desportivo Infante
1306 Carlos Carreira SEN M 30KM Pezinhos De Lã
1307 Sérgio Anunciação M50 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1308 Tiago Caldas M40 30KM Individual
1309 Tiago Soares SEN M 30KM Moinhos Run-Adrm
1310 Carlos Leal SEN M 30KM Kemedo Team
1311 António Martins SEN M 30KM Individual
1312 Jorge Oliveira SEN M 30KM Individual
1313 Jose Rosario M40 30KM Porto De Mos A Correr
1314 Ana Gaspar F40 30KM Morcegos Trail
1315 Maria Gonçalves F50 30KM Individual
1316 Juliana Mees F40 30KM Individual
1317 Liliana Ribeiro SEN F 30KM Individual
1318 Laurentino Martins M45 30KM Caminhar Ao Luar
1319 Nuno Fonseca SEN M 30KM Individual
1320 Diamantino Gomes M40 30KM Algarunners
1321 Roberto Martins SEN M 30KM Coac Coruche
1322 André Ferreira SEN M 30KM Individual
1323 António Ferreira SEN M 30KM Individual
1324 Fernando Rosa SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1325 Paulo Lopes SEN M 30KM Alverca Urban Runners
1326 Nuno Carvalho SEN M 30KM Fire Team Bvmc
1327 Firmino Mendes M55 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1328 Ana Oliveira SEN F 30KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
1329 Daniel Xarepe M50 30KM Grupo Desportivo Santander Totta
1330 Hugo Pereira SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1331 Joao Cruz M40 30KM Individual
1332 Marco Nicolau SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1333 Jorge Moita M40 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1334 António Nova M50 30KM Os Trinca Espinhas
1335 Ana Loreto F50 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1336 João Pedro SEN M 30KM Dap Trail Team
1337 Manuel Julio M55 30KM Clac - Entroncamento/Onda Trilhos
1338 José Ferreira M55 30KM Melres Trail Running Ordem Para Arrear
1339 Elisabete Azougado F40 30KM Tãlentos Team
1340 Hugo Rodrigues M40 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1341 Luísa Pires F45 30KM Salamandrecos
1342 Paulo Jorge M45 30KM A.N.A.
1343 João Góis M50 30KM Formobike Btt & Trail Running
1344 Filipe Rocha SEN M 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1345 Claudia Sousa SEN F 30KM Mountain Runners
1346 José Pinto M40 30KM Nocturnos De Paredes
1347 Rui Barreto M40 30KM Alexandra Carvalho Team
1348 João Pereira SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1349 Marcelo Teles SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1350 Paulo Pina M40 30KM Rvc&Prp
1351 Hugo Lopes SEN M 30KM Individual
1352 Luís Mendes M40 30KM Abutres
1353 Carla Lopes F40 30KM Kondores Trail Running
1354 Pedro Salgueiro SEN M 30KM Sawasdee
1355 Ricardo Carvalho M40 30KM Rvc&Prp
1356 Carlos Pedro M45 30KM Individual
1357 Rogério Pronto SEN M 30KM Tomar Runners
1358 Luís Santos M45 30KM Insane Trail Team
1359 Ricardo Santos SEN M 30KM Escola De Atletismo De Coimbra
1360 Vitor Santos M50 30KM Escola De Atletismo De Coimbra
1361 Miguel Graça SEN M 30KM Dolce Furadouro
1362 João Brito M45 30KM Individual
1363 Filipe Nunes SEN M 30KM Individual
1364 Rui Jesus M45 30KM Individual
1365 Rui Nascimento M45 30KM Devagar, Devagarinho...
1366 Raul Viana SEN M 30KM Individual
1367 Jorge Pereira SEN M 30KM Profisio Team
1368 João Lopes SUB23 M 30KM Grupo Desportivo Da Parreira
1369 Manuela Arantes F45 30KM Individual
1370 Sérgio Brochado SEN M 30KM Nocturnos De Paredes
1371 Manuel Alves M50 30KM Olímpico Vianense Trail
1372 Jose Martins M55 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1373 Ana Faísca SEN F 30KM Regueifas
1374 Paulo Cardoso M45 30KM Individual
1375 Filipe Serrazina M40 30KM Crp Ribafria
1376 Ricardo Baptista M50 30KM C.C.D. De Porto Mendo
1377 Davide Carvalho SEN M 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1378 Oriana Moreira SEN F 30KM Pupis Adventure Sports Team
1379 Joao Oliveira M40 30KM Juventude Cortegacense
1380 Tiago Cruz SEN M 30KM Correr Soc Rec Da Granja
1381 Bruno Silva SEN M 30KM Individual
1382 Frederico Crasto M40 30KM Liz Runners
1383 Lesecq Antoine SEN M 30KM Individual
1384 Helder Parracho SEN M 30KM Individual
1385 Rui Costa SEN M 30KM Individual
1386 Inês Moreira SEN F 30KM Ada Trail Running Team
1387 Fernando Gomes M45 30KM Kemedo Team
1388 Miguel Jaques SEN M 30KM Olímpico Vianense Trail
1389 José Melo M55 30KM Run 4 Fun
1390 Nuno Netto M40 30KM "C.D.""Os Águias"" De Alpiarça"
1391 Pedro Gomes M40 30KM Fonte Nova Runners
1392 Bruno Taveira SEN M 30KM Núcleo Atletismo Vialonga
1393 Joana Cardoso SEN F 30KM Gondomar Futsal Clube
1394 João Ferreira M45 30KM Clube Pessoal Edp - V. N. Gaia
1395 Raquel Costa SEN F 30KM Gafanhori Arraiolos
1396 Sérgio Simões SEN M 30KM Individual
1397 Diogo Duarte SEN M 30KM Ccrd Burinhosa
1398 Carlos Carvalho M40 30KM União Fci Tomar
1399 Licínio Sequeira M45 30KM O Mundo Da Corrida
1400 Sérgio Lourenço M45 30KM Ctad - Trilhos De Cinfães
1401 Pedro Laia M40 30KM Gdu Azoia
1402 André Gomes SEN M 30KM Ratatui Team
1403 Rui Barbosa M45 30KM Matilha Running
1404 Joaquim Santos SEN M 30KM Kemedo Team
1405 Fernando Silva M40 30KM Running Team Maia
1406 Nelson Duarte M40 30KM Outsiders Trail Team
1407 Fábio Francisco SEN M 30KM Xiripiti Team
1408 Joaquim Caeiro M45 30KM Individual
1409 Paula Branco F45 30KM União Fci Tomar
1410 Adão Monteiro SEN M 30KM Fridão Sem Limites
1411 Agostinho Sousa M45 30KM Fridão Sem Limites
1412 Manuel Reis M45 30KM Fridão Sem Limites
1413 Paolo Pozzan M45 30KM Individual
1414 Rui Colaço M45 30KM Lobos Da Serra- Loureiro
1415 José Fernandes SEN M 30KM Individual
1416 David Gonçalves SEN M 30KM Factor X / S4l /Medense Fc
1417 Pedro Serra M40 30KM Correr Lisboa
1418 Sandra Antunes F45 30KM David Vaz
1419 Filipe Carrão SEN M 30KM Individual
1420 Vitor Marques SEN M 30KM Kondores Trail Running
1421 Vítor Alves SEN M 30KM Brabus Runners
1422 Pedro Viana SEN M 30KM Factor X / S4l /Medense Fc
1423 Carina Silva SEN F 30KM Alexandra Carvalho Team
1424 Daniel Peixoto SEN M 30KM Não Tenho
1425 José Gil SEN M 30KM C.A.R. Marisqueiro
1426 Ricardo Vilaça SEN M 30KM Fozcoa Trail
1427 José Silva SEN M 30KM Trepatrilhos Trail Team
1428 Augusto Silva M40 30KM Lv Trail
1429 Jorge Pimpao M45 30KM C.C.D. De Porto Mendo
1430 Filipe Pinto M40 30KM Os Lobos Do Saibro
1431 João Mota M40 30KM Águias De Alpiarça
1432 Pedro Fernando M50 30KM Adcr Polícia Judiciária
1433 Bruno Tavares M40 30KM Individual
1434 Joel Martins SEN M 30KM Cmm - Escaravelhos Team
1435 Hélder Camacho SEN M 30KM Alcanena Trail
1436 Arnaldo Santos M45 30KM Nocturnos De Paredes
1437 Helder Gomes M40 30KM Kemedo Team
1438 Vasco Santos M40 30KM Gang Do Amendoim
1439 Artur Ferreira M40 30KM Unidos A Fresca
1440 Rodrigo Lopes M40 30KM Ccd Cmt/Smas Tomar
1441 Vera Reis F40 30KM Morcegos Trail
1442 Rafael Marques M40 30KM Uniic_Os
1443 Julio Tome M45 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1444 Pedro Silva M40 30KM Individual
1445 João Sousa M40 30KM Individual
1446 Luís Costa SEN M 30KM Individual
1447 Miguel Machado M40 30KM Profisio Team
1448 Edgar Fernandes SEN M 30KM Fire Team Bvmc
1449 Paulo Costa M45 30KM Individual
1450 Nelson Leal SEN M 30KM Gtt-Armazém Do Caffè
1451 Pedro Saraiva M45 30KM Individual
1452 Luís Narciso SEN M 30KM O Mundo Da Corrida
1453 Rui Nina SEN M 30KM Trail Bela Bela
1454 Jose Costa M40 30KM Oralklass - Amigos Do Trail
1455 Lora Pereira SEN F 30KM Acdrs Quinhendros
1456 André Ferreira SEN M 30KM União Fci Tomar
1457 Catarina Teixeira F45 30KM Team 33
1458 Manuel Cabete M50 30KM Moinhos Da Gândara Trail
1459 Urbano Ribeiro SEN M 30KM A.D.Amarante Trail Running
1460 Bruno Moreira SEN M 30KM Nocturnos De Paredes
1461 Alexandre Leite SEN M 30KM Individual
1462 Elvio Costa SEN M 30KM Nature High Running
1463 Jose Nobrega M40 30KM Nature High Running
1464 Miguel Rêgo M40 30KM Ecobarcaventura
1465 Ricardo Ferreira SEN M 30KM Individual
1466 José Silva M45 30KM Ecobarcaventura
1467 Alcino Pereira M45 30KM Clube De Montanhismo Da Guarda
1468 Gonçalo Hentiques SEN M 30KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1469 Sabina Marques SEN F 30KM Clube De Montanha Alto Trilho (Javalis)
1470 Pedro Guerra M40 30KM Individual
1471 Ruben Barbosa SEN M 30KM Clube Atletismo Arentim Cunha
1472 Sergio Vale SEN M 30KM Nocturnos De Paredes
1473 Rogério Mendes SEN M 30KM Individual
1474 Pedro Pinto SEN M 30KM O Mundo Da Corrida
1475 Tiago Silva SEN M 30KM Aztrail/Mercentro
1476 Paulo Carvalho M50 30KM Formobike Btt & Trail Running
1477 João SEN M 30KM Marques
1478 Matias Silva SEN M 30KM Andatrilhos
1479 Tiago Maia SEN M 30KM Formobike Btt & Trail Running
1480 Nélio Girão SEN M 30KM Formobike Btt & Trail Running
1481 Keta Batista F40 30KM Dive | Into The Mountains
1482 Cecilio Ferreira M40 30KM Juventude Cortegacense
1483 Joel Sequeira M40 30KM Juventude Cortegacense
1484 Manuel Rola SEN M 30KM Juventude Cortegacense
1485 Marcia Costa F40 30KM Juventude Cortegacense
1486 Amélia Moreira F50 30KM Amigos Da Montanha
1487 António Santos M50 30KM Juventude Cortegacense
1488 Augusto Silva M55 30KM Juventude Cortegacense
1489 Celso Camboa M45 30KM Juventude Cortegacense
1490 Gabriela França F45 30KM Juventude Cortegacense
1491 Rui Nogueira M40 30KM Juventude Cortegacense
1492 André Almeida SEN M 30KM Esgalhada Trail Team
1493 Luís Figueiredo SEN M 30KM Quiaios Run Team
1494 Álvaro Centeio M50 30KM Ugas Trail Running
1495 Jose Ferreira M40 30KM Dragons
1496 Daniel Silva SEN M 30KM Juventude Cortegacense
1497 Helder Costa M40 30KM Juventude Cortegacense
1498 Iracema Martins F40 30KM Juventude Cortegacense
1499 Ariana Tavares SUB23 F 30KM Veigafit
1500 Rui Vilar M40 30KM Individual
1501 Rui Teixeira M40 30KM Individual
1502 Ricardo Gonçalves M40 30KM Individual
1503 Artur Soares M45 30KM Speedrunners
1504 Paulo Baptista M45 30KM Atletismo Clube Da Tocha
1505 Carlos Ferreira M60 30KM Individual
1506 Sergio Freitas M45 30KM Correio De Albergaria Trail Running
1507 Nuno Dias M45 30KM Casa Do Benfica Em Castelo Branco
1508 Dorota S?Kowska SEN F 30KM Team Rudej
1509 Edgar Semedo M45 30KM Coimbra Trail Running
1510 Jose Gomes M50 30KM Nocturnos De Paredes
1511 Luis Carvalho M55 30KM Individual
1512 Sérgio Casal M50 30KM Ocs-Proaventuras
1513 Helder Antunes SEN M 30KM Abcansado Trail
1514 Vítor Gomes M40 30KM Flashover-Bvpenela
1515 Paulo Santos M40 30KM Flashover-Bvpenela
1516 Gildo Santos M45 30KM Abutres
1517 Pedro Madureira SEN M 30KM Comdor Runners
1518 Luis Cruz M40 30KM Individual
1519 Pedro Santos SEN M 30KM Individual
1520 Alexandra Soares SEN F 30KM Coimbra Trail Running
1521 Fernando Mendes M45 30KM Individual
1522 Maria Colaço F50 30KM Run4eat
1523 Jorge Costa SEN M 30KM Individual
1524 Luis Oliveira M45 30KM Portocargo
1525 Luís Santos SEN M 30KM Atlafa
1526 Hugo Ventura SEN M 30KM Ozxtreme/Fotos Do Zé
1527 Pedro Saraiva SEN M 30KM Individual
1528 Nuno Guimarães SEN M 30KM Individual
1529 Ana Tamanquira SEN F 30KM Run4eat
1530 Ana Santos SEN F 30KM Individual
1531 Paulo Calvino M45 30KM Põe-Te A Milhas!
1532 Raul Mendez M40 30KM Individual
1533 Tiago Santos M45 30KM Aamafra
1534 Maria Fonseca F40 30KM Runner´S Do Demo
1535 Telmo Pinho SEN M 30KM #Aminhamaenaodeixa
1536 Diana Cardoso SEN F 30KM #Aminhamaenaodeixa
1537 María Masdeu F40 30KM Individual
1538 Jorge Toledo M40 30KM Individual
1539 Miguel Barnabé M50 30KM Vertical Navis
1540 Daniel Serrao M50 30KM Madeira Trail Team
1541 João Gaspar SEN M 30KM #Aminhamaenaodeixa
1542 Nelson Correia SEN M 30KM Arcd Venda Da Luisa
1543 Carla Santos SEN F 30KM O Mundo Da Corrida
1544 Nelson Machado SEN M 30KM Profisio Team
1545 Juliana Menezes SEN F 30KM Individual
1546 Glenn Alverus M50 30KM Is Göta
1547 Christel Gunnarson F45 30KM Is Göta
1548 Joao Bolina M50 30KM Individual
1549 David Marques SEN M 30KM Individual
1550 Beatriz Esteves SEN F 30KM #Letsrunazores
1551 André Leão M45 30KM Individual
1552 Marco Machado M40 30KM Individual
1553 David Costa M45 30KM Piclima
1554 Tiago Frutuoso M40 30KM Piclima
1555 Nicolas Sebastião SEN M 30KM Individual
1556 Paulo Serranito M50 30KM Individual
1557 Renata Vinagre SUB23 F 30KM Ozxtreme/Adcrpereira
1558 Nuno Oliveira SEN M 30KM Os Trinca Espinhas
1559 David Lopes M40 30KM Morcegos Trail
1560 António Soares M40 30KM Formobike Btt & Trail Running
1561 Pedro Lopes SEN M 30KM Scalabis Night Runner
1562 Bruno Espadeiro M40 30KM Individual
1563 Eduard Agayev SEN M 30KM Individual
1564 Luis Neves M45 30KM Caminhosoeste
1565 João Silva M45 30KM Individual
1566 Alexandra Pires F50 30KM Individual
1567 Bruno Ribeiro SEN M 30KM Cdp - Clube Desportivo Da Póvoa
1568 Fernando Mendes SEN M 30KM Individual
1569 Bruno Moreira SEN M 30KM Team Lantemil
1570 Vitor Santos M45 30KM Individual
1571 José Santo M60 30KM Individual
1572 Victor Martins SEN M 30KM Clube Desportivo Escola Santana - Quinta Do Furão
1573 Paulo Ferreira M45 30KM Portocargo
1574 Sérgio Pereira M40 30KM Amcf - Arrábida Trail Team
1575 Luis Martins M40 30KM Amcf - Arrábida Trail Team
1576 Miguel Judas M45 30KM Individual
1577 Viriato Dias M45 30KM Opraticante.Pt
1578 Ricardo Santa M40 30KM Individual
1579 Fausto Carvalho M60 30KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1580 Pedro Matos SEN M 30KM Expertree
1581 Lucinda Sousa F45 30KM Prozis Xtrail Team / Berg Outdoor
1582 João Simões SEN M 30KM Individual
1583 Elza Cordeiro F45 30KM Arcd Venda Da Luisa
1584 Marcos Alves M40 30KM Individual
1585 Gabriela Rodrigues F40 30KM Individual
1586 Sara Pinheiro F40 30KM Individual
1587 Angels Vicens SEN F 30KM Inverseteam
1588 André Santa M40 30KM Individual
17228113 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228117 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228127 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228139 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228140 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228144 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228147 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228154 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228158 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228167 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228170 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228174 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228178 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228186 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228194 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228204 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228210 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228211 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228215 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228218 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228222 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228229 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228232 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228235 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228238 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228239 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228243 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228246 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228248 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228251 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228255 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228280 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228285 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228293 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228300 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228318 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228319 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228329 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17228337 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17230262 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual
17231376 Desconhecido Sem Escalão 50KM Individual