Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Duarte Quintas Seniores M Corrida Individual
2 Pedro Pereira Veteranos M-35 Corrida Individual
3 Anthony Burke Veteranos M-50 Corrida Individual
4 Luis Rosmaninho Seniores M Corrida Individual
5 Cesar Santos Seniores M Corrida Individual
6 Fábio Ramalhinho Seniores M Corrida Individual
7 João Canelas Seniores M Corrida Individual
8 Helena Correia Absolutas F Corrida NS Portel
9 Joaquim Pereira Veteranos M-50 Corrida Individual
10 Vasco Guedelha Veteranos M-45 Corrida Individual
11 Carlos Mestrinho Veteranos M-40 Corrida Individual
12 Pedro Capucho Veteranos M-40 Corrida Individual
13 Helder Alvalade Veteranos M-40 Corrida Gurus
14 Ilidio Janeiro Veteranos M-35 Corrida Gurus
15 Joaquim Condeça Veteranos M-40 Corrida Correr Em Évora
16 Cesar Orvalho Seniores M Corrida Individual
17 Benvinda Santos Absolutas F Corrida Individual
18 João Costa Veteranos M-40 Corrida Individual
19 Pedro Simplicio Seniores M Corrida Individual
20 Carlos Martins Veteranos M-55 Corrida Individual
21 Ricardo Pendrelico Seniores M Corrida Correr Em Giesta
22 Ângela Silvério Absolutas F Corrida Individual
23 Vitor Carvalheira Seniores M Corrida Individual
24 João Anjos Veteranos M-45 Corrida Individual
25 José Comenda Veteranos M-40 Corrida Correr Em Giesta
26 Miguel Marmelada Seniores M Corrida Individual
27 Paulo Ribeiro Veteranos M-45 Corrida Individual
28 Joaquim Boas Veteranos M-40 Corrida Individual
29 Carlos Rosado Veteranos M-45 Corrida Individual
30 Carlos Oliveira Veteranos M-40 Corrida Individual
32 João Chambino Veteranos M-35 Corrida Individual
33 Iván Hernández Seniores M Corrida Individual
34 Manu Marrero Veteranos M-40 Corrida Individual
35 Mara Silva Veteranas F-35 Corrida Correr Em Évora
36 Vitalino Lino Veteranos M-55 Corrida Correr Em Évora
37 Paulo César Veteranos M-40 Corrida Azarujabtt
38 Eurico Lopes Veteranos M-40 Corrida Azarujabtt
39 Hugo Serradeiro Veteranos M-40 Corrida Azarujabtt
40 Diva Coelho Veteranas F-35 Corrida Correr Em Évora
41 Mário Malheiro Seniores M Corrida Gurus
42 Sergio Borralheira Veteranos M-40 Corrida Azarujabtt
43 Mário Batista Veteranos M-45 Corrida Individual
44 Antonio Caeiro Veteranos M-55 Corrida Amigosévora
45 Joao Nabais Veteranos M-40 Corrida Individual
46 Ricardo Fernandes Veteranos M-45 Corrida Individual
47 Paula Fernandes Veteranas F-40 Corrida Individual
48 Vera Encarnação Veteranas F-35 Corrida Azarujabtt
49 Filipe Rodrigues Veteranos M-60 Corrida Azarujabtt
50 Cesário Mendes Veteranos M-45 Corrida Gurus
51 David Fernandes Veteranos M-40 Corrida Vitoria Futebol Clube
52 Florival Bacalhau Veteranos M-60 Corrida Vitoria Futebol Clube
53 Joao Dias Veteranos M-50 Corrida Vitoria Futebol Clube
54 Silvestre Gomes Veteranos M-60 Corrida Vitoria Futebol Clube
55 Zélia Romão Veteranas F-35 Corrida Individual
56 Hernani Justino Veteranos M-40 Corrida Correr Em Évora
57 Daniel Miranda Veteranos M-35 Corrida Individual
58 Luis Avó Veteranos M-40 Corrida Individual
59 Margarida Dionísio Absolutas F Corrida Individual
60 João Ramalho Juniores M Corrida Individual
61 João Bernardino Veteranos M-35 Corrida Bernardino
62 José Bernardino Veteranos M-40 Corrida Bernardino
63 Pedro Relvas Veteranos M-45 Corrida Individual
64 Maria Relvas Veteranas F-45 Corrida Individual
65 Vítor Cordeiro Veteranos M-50 Corrida Individual
66 Emílio Paulino Veteranos M-55 Corrida Acportalegre/Utsm
67 Helena Ceia Veteranas F-45 Corrida Acportalegre/Utsm
68 Manuel Ceia Veteranos M-55 Corrida Acportalegre/Utsm
69 Manuel Pico Seniores M Corrida Individual
70 António Padilha Seniores M Corrida Gurus
71 M.João Ribeiro Veteranas F-35 Corrida Correr Em Évora
72 Bruno Paixão Seniores M Corrida Beja Atlético Clube
73 José Banha Seniores M Corrida Beja Atlético Clube
74 Valdo Pato Seniores M Corrida Beja Atlético Clube
75 Nuno Carampanta Veteranos M-35 Corrida Individual
76 Carlos Frade Veteranos M-35 Corrida Individual
77 David Ramalho Veteranos M-35 Corrida Gd Piranhas Do Alqueva
78 Isolindo Felizardo Veteranos M-40 Corrida C.C.D. Matriz/Borba Trail
79 Vicente Aperta Veteranos M-50 Corrida C.C.D. Matriz/Borba Trail
80 António Real Veteranos M-60 Corrida Associação Desportiva Ialbax
81 Nuno Valente Veteranos M-35 Corrida Beja Atlético Clube
82 Francisco Camilo Veteranos M-40 Corrida Individual
83 Carlos Santos Veteranos M-40 Corrida Be In Shape
84 Nelson Peres Veteranos M-45 Corrida Be In Shape
85 Paula Luís Absolutas F Corrida Be In Shape
86 Paulo Pinto Veteranos M-40 Corrida Be In Shape
87 Vitor Frango Veteranos M-40 Corrida Be In Shape
88 Celina Serrano Veteranas F-45 Corrida Be In Shape
89 Vanda Bragança Veteranas F-40 Corrida Be In Shape
90 José Mestre Seniores M Corrida Scva/Luís Branco Running Team
91 Mário Burrica Veteranos M-35 Corrida Individual
92 Abilio Catarro Veteranos M-60 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
93 Agostinho Pinto Veteranos M-60 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
94 Alexandre Candeias Seniores M Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
95 Antonio Caeiro Veteranos M-45 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
96 Antonio Gaspar Veteranos M-55 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
97 Antonio Malhão Veteranos M-45 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
98 Elisabete Picanço Veteranas F-35 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
99 Fernando Dias Veteranos M-35 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
100 Heliodoro Arranja Veteranos M-45 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
101 João Rodrigues Veteranos M-40 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
102 Joaquim Freitas Veteranos M-35 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
103 Joaquim Martins Veteranos M-50 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
104 Jose Caravela Veteranos M-55 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
105 Manuel Antonio Veteranos M-60 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
106 Maria Rodrigues Veteranas F-40 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
107 Mario Grilo Seniores M Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
108 Miguel Varela Seniores M Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
109 Hugo Carvalho Veteranos M-35 Corrida Beja Atlético Clube
110 Duarte Mataloto Veteranos M-35 Corrida Individual
111 Alda Cabral Veteranas F-45 Corrida Nós 3
112 Ana Neves Veteranas F-50 Corrida Nós 3
113 José Almeida Veteranos M-40 Corrida Nós 3
114 Antonio Serra Veteranos M-55 Corrida Adcsabaldio
115 Armindo Queimado Veteranos M-50 Corrida Adcsabaldio
116 Sérgio Diez Veteranos M-40 Corrida Individual
117 Mussa Djau Seniores M Corrida Beja Atlético Clube
118 António Catronga Veteranos M-55 Corrida Gdccp
119 Cesaltina Delgado Veteranas F-50 Corrida Gdccp
120 Manuel Veiga Veteranos M-50 Corrida Gdccp
121 Andreia Pereira Absolutas F Corrida Correr Em Évora
122 João Charrua Seniores M Corrida Correr Em Évora
123 Susana Espada Absolutas F Corrida Correr Em Évora
124 José Inacio Veteranos M-50 Corrida G.D.R.Da Reboleira
125 José Mario Veteranos M-50 Corrida G.D.R.Da Reboleira
126 José Freixial Veteranos M-50 Corrida Individual
127 Arlindo Furão Veteranos M-40 Corrida Gurus
128 Hugo Alves Veteranos M-45 Corrida Dc Runners
129 Ricardo Guerreiro Veteranos M-35 Corrida Dc Runners
130 Francisco Mocho Seniores M Corrida Individual
131 Sonia Macedo Veteranas F-35 Corrida Correr Em Évora
132 André António Veteranos M-35 Corrida Individual
133 Pedro Afonso Veteranos M-35 Corrida Individual
134 Emanuel Carapinha Veteranos M-35 Corrida Individual
135 Alexandre Soares Veteranos M-55 Corrida Individual
136 Vasco Duque Seniores M Corrida Individual
137 Daniel Pinto Veteranos M-40 Corrida Individual
138 Emanuel Janeiro Veteranos M-35 Corrida Individual
139 Margarida Barreto Veteranas F-35 Corrida Individual
140 Manuel Maia Veteranos M-50 Corrida Individual
141 André Oliveira Juniores M Corrida Individual
142 Antonio Bernardino Veteranos M-45 Corrida Academia De Atletismo Fc Albernoense
143 Daniel Lança Seniores M Corrida Academia De Atletismo Fc Albernoense
144 Luis Ralha Veteranos M-40 Corrida Academia De Atletismo Fc Albernoense
145 Pedro Jonas Seniores M Corrida Academia De Atletismo Fc Albernoense
146 Miguel Poeira Seniores M Corrida Individual
147 Anjos Moreira Veteranas F-40 Corrida Grupo Desportivo Diana
148 Ernesto Zambujo Veteranos M-45 Corrida Grupo Desportivo Diana
149 João André Seniores M Corrida Grupo Desportivo Diana
150 João Martins Veteranos M-45 Corrida Grupo Desportivo Diana
151 Paulo Sobral Veteranos M-55 Corrida Grupo Desportivo Diana
152 Raquel Cabaço Absolutas F Corrida Grupo Desportivo Diana
153 Rui Soares Seniores M Corrida Grupo Desportivo Diana
154 Silvestre Martins Veteranos M-55 Corrida Grupo Desportivo Diana
155 Sergio Batista Veteranos M-35 Corrida Individual
156 Ana Barreto Veteranas F-35 Corrida Individual
157 Célia Rosado Veteranas F-45 Corrida Individual
158 Joaquim Rosado Veteranos M-50 Corrida Individual
159 Rute Ferreira Absolutas F Corrida Individual
160 Rute Ferreira Veteranas F-40 Corrida Acportalegre/Utsm
161 Luis Rodrigues Veteranos M-45 Corrida Acportalegre/Utsm
162 Rogério Silva Juniores M Corrida Individual
163 Cristina Simões Veteranas F-45 Corrida Individual
164 Joana Avó Veteranas F-40 Corrida Individual
165 João Gonçalves Veteranos M-45 Corrida Beja Atlético Clube
166 Sónia Ramos Veteranas F-35 Corrida Correr Em Évora
167 Luis Umbelino Veteranos M-40 Corrida Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
168 Vítor Gateira Seniores M Corrida Individual
169 Inês Alves Veteranas F-35 Corrida Individual
170 António Ventira Veteranos M-40 Corrida Beja Atlético Clube
171 Hugo Carrageta Veteranos M-35 Corrida Individual
172 João Figueiredo Seniores M Corrida Clube Natureza Alvito
173 Duarte Rosa Veteranos M-35 Corrida Azarujabtt
174 Fernando Fernandes Veteranos M-55 Corrida APOGMA
175 Vasco Café Seniores M Corrida Sporting Clube de Portugal