Registration List

Dorsal Name Category Track Team
2000 Filipe Monteiro M-Seniores 21KM Individual
2001 Miguel Travanca M-V50 21KM Individual
2002 Paulo Ribeiro M-V45 21KM Individual
2003 Filipe Gonçalves M-Seniores 21KM Individual
2004 Marco Morgado M-V40 21KM Individual
2005 Luis Lourenço M-V45 21KM Individual
2006 Marco Andrade M-V40 21KM Casa Do Povo De Mangualde
2007 Reinaldo Miranda M-V50 21KM Mss Contabilidade Trail Team
2008 Alvaro Silva M-V60 21KM Mss Contabilidade Trail Team
2009 Gonçalo Almeida M-Seniores 21KM Individual
2010 Filipa Feijão F-Seniores 21KM Individual
2011 Bruno Pinto M-V40 21KM Individual
2013 Susana Leitão F-V40 21KM Individual
2014 Aviz Quadradojr M-V55 21KM Individual
2015 Ana Valente F-Seniores 21KM Gang Das Venenosas
2016 Milene Bação F-Seniores 21KM Gang Das Venenosas
2017 Nuno Macieira M-V45 21KM Individual
2018 Marcio Duarte M-V35 21KM Individual
2019 Nisvet Hasanovic M-V45 21KM Individual
2020 Carlos Faria M-V35 21KM Individual
2021 Gonçalo Águas M-V35 21KM Individual
2022 Fernando Capitão M-V45 21KM Individual
2023 Luis Carvalho M-V40 21KM Individual
2024 João Castro M-V50 21KM Individual
2025 Reinaldo Martins M-V60 21KM Individual
2026 Anthony Burke M-V50 21KM Individual
2027 Raul Ribeiro M-Seniores 21KM Individual
2028 Bruno Casal M-Seniores 21KM Individual
2029 Alice França F-V40 21KM Individual
2031 Tiago Silva M-Seniores 21KM Individual
2032 António Santos M-V50 21KM Ccd Leões Da Floresta/Ubi
2033 Marco Alves M-V35 21KM Ccd Leões Da Floresta/Ubi
2034 Rui Godinho M-V50 21KM Individual
2035 Miguel Fernandez M-V45 21KM Individual
2036 Ana Garcia F-V45 21KM Individual
2037 Pedro Pinheiro M-V45 21KM Individual
2038 Rafael Lavouras M-V50 21KM Individual
2039 Helder Faia M-V35 21KM Individual
2040 Luis Franco M-V35 21KM Individual
2041 Joao Macedo M-V50 21KM Individual
2042 Flavio Castelhano M-Seniores 21KM Grf Benedita - Atletismo
2043 Rafael Lourenço M-V40 21KM Grf Benedita - Atletismo
2044 Rogerio Luis M-V45 21KM Individual
2045 Marco Vicente M-V40 21KM Évora Nigth Runners
2046 Dario Santinha M-V35 21KM Individual
2047 Ana Jesus F-Seniores 21KM Individual
2048 Ariana Granada F-Seniores 21KM Individual
2049 Mário Caetano M-V50 21KM Individual
2051 Nuno Silva M-V35 21KM Individual
2052 Helena Moreira F-V40 21KM Individual
2053 Gonçalo Coelho M-Seniores 21KM Individual
2054 Telmo Nogueira M-V35 21KM Individual
2055 Domingos Jeremias M-Seniores 21KM Individual
2056 Diogo Garcia M-V40 21KM Individual
2057 Rui Barros M-V50 21KM Individual
2058 José Duarte M-V40 21KM Individual
2059 Ricardo Correia M-V40 21KM Individual
2060 Ricardo Baptista M-V40 21KM Individual
2061 Paulo Fontes M-V45 21KM Individual
2062 Bruno Castro M-V35 21KM Individual
2063 Hugo Dias M-V40 21KM Individual
2064 André Vilas-Boas M-Seniores 21KM Papatrilhos Vila Viçosa
2065 Joaquim Vilas-Boas M-V50 21KM Papatrilhos Vila Viçosa
2066 Cátia Gonçalves F-Seniores 21KM Individual
2067 Hélder Pires M-V40 21KM Individual
2068 Carlos Morais M-V50 21KM Individual
2069 Diogo Arraias M-V60 21KM Os Arraias
2070 Sandra Arraias F-V35 21KM Os Arraias
2071 José Pedro M-Seniores 21KM Individual
2072 Graça Roldão F-V55 21KM Individual
2073 Luís Baixinho M-V35 21KM Individual
2074 António Fernandes M-V50 21KM Realrunners
2075 Joaquim Ribeiro M-V50 21KM Realrunners
2076 Jorge Carvalho M-V50 21KM Realrunners
2077 Luis Sousa M-V50 21KM Realrunners
2078 Raul Morais M-V50 21KM Realrunners
2079 Ricardo Prazeres M-Seniores 21KM Individual
2080 António Iria M-V50 21KM Individual
2081 Vitor Teixeira M-V50 21KM Individual
2082 Simon Scotting M-V35 21KM Individual
2083 Anabela Marques F-V35 21KM Individual
2084 Rita Marques F-Seniores 21KM Individual
2085 Josephine Killeen F-V55 21KM Individual
2086 Jose Gomes M-V40 21KM Individual
2087 Angelina Diegues F-V50 21KM Clube Desportivo Areias São João
2088 Paulo Dionísio M-V45 21KM Clube Desportivo Areias São João
2089 Rui Pinto M-V40 21KM Clube Desportivo Areias São João
2090 Jose Rodrigues M-V50 21KM Individual
2091 Patricia Silva F-Seniores 21KM Clube Desportivo Areias De São João
2092 Filipe Silva M-V40 21KM Individual
2093 Valério Passarinho M-Seniores 21KM Individual
2094 Rui Fernandes M-V45 21KM Individual
2095 Josécarlos Gomes M-V55 21KM Ligeirinhos
2096 Rosa Silva F-V50 21KM Ligeirinhos
2097 Alexandre Rocha M-Juniores 21KM Macieira
2098 António Sena M-V45 21KM Individual
2099 Bruna Nogueira F-V40 21KM Nogueira
2100 Eduardo Loureiro M-V55 21KM Individual
2101 Bruno Carvalho M-Seniores 21KM Individual
2102 Cândido Poças M-V50 21KM Individual
2103 Francisco Paulos M-V40 21KM Individual
2104 Luís Nunes M-V40 21KM Individual
2105 Simão Santana M-V40 21KM Individual
2106 António C_Novas M-V40 21KM Plural Dream Team
2107 César Silva M-Seniores 21KM Plural Dream Team
2108 Paulo Almeida M-V45 21KM Individual
2109 Paulo Oliveira M-V40 21KM Individual
2110 José Silva M-V50 21KM Grupo Desportivo A Ronda
2111 Paulo Cesar M-V40 21KM Individual
2112 Jorge Valadas M-V35 21KM Individual
2113 Joao Serra M-V40 21KM Individual
2114 Pedro Cerol M-V35 21KM Individual
2115 Rui Guerreiro M-V45 21KM Individual
2116 Nuno Rebocho M-V45 21KM Individual
2117 Isadora Costa F-Seniores 21KM 4 Ao Km
2118 João Lima M-V55 21KM 4 Ao Km
2119 Vitor Gonçalves M-V50 21KM 4 Ao Km
2120 Jorge Curvelo M-V45 21KM Individual
2121 Rui Amador M-V35 21KM Avanca Runners
2122 Filipe Silva M-V35 21KM Individual
2123 José Costa M-V55 21KM Molinhas Team
2124 Paulo Dias M-V55 21KM Individual
2125 João Costa M-V60 21KM Individual
2126 João Eduardo M-Seniores 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2127 Cláudia Matias F-V45 21KM Individual
2128 João Barrona M-Seniores 21KM Individual
2129 Marco Alves M-Seniores 21KM Individual
2130 Pedro Babo M-V50 21KM Individual
2131 Carlos Jesus M-V35 21KM Individual
2132 Daniel Guerra M-Seniores 21KM Individual
2133 Luís Santos M-V45 21KM Individual
2134 David Nacho M-V40 21KM Individual
2135 João Martins M-V50 21KM Individual
2136 João Jorge M-Seniores 21KM Individual
2137 Fábio Penteado M-V35 21KM Individual
2138 Abino Maia M-V40 21KM Barbatonas
2139 Luis Tavora M-V40 21KM Barbatonas
2140 Luís Galrito M-Seniores 21KM Kainágua
2141 Gustavo Goncalves M-V45 21KM Individual
2142 José Noites M-V45 21KM Correr Em Évora
2143 Filipe Castro M-V40 21KM Lf2 Guiberço
2144 Jorge Cunha M-V40 21KM Lf2 Guiberço
2145 João Cheira M-Seniores 21KM Individual
2146 Carlos Timóteo M-V40 21KM Individual
2147 Nuno Costa M-V40 21KM Individual
2148 Rogério Rocha M-V45 21KM Individual
2149 Carla Almeida F-V45 21KM Individual
2150 Mark Fijen M-V45 21KM Individual
2151 José Martins M-V55 21KM Azarujabtt
2152 Eurico Lopes M-V40 21KM Azarujabtt
2153 Rogerio Falcao M-V50 21KM Individual
2154 João Gonçalves M-Seniores 21KM Individual
2155 Fernando Vicente M-Seniores 21KM Individual
2156 Sérgio Charuto M-Seniores 21KM Individual
2157 Duarte Costa M-V35 21KM Individual
2158 Roberto Vianna M-V45 21KM Vianna
2159 Ivo Relveiro M-Seniores 21KM Camisolaamarela
2160 João Relveiro M-V50 21KM Camisolaamarela
2161 Carlos Sá M-V45 21KM Individual
2162 Aderio Barbara M-Seniores 21KM En La Calle Runners
2163 Marcelo Guerreiro M-Seniores 21KM En La Calle Runners
2164 Marco Miguel M-Seniores 21KM Clube De Praças Da Armada
2165 Isolindo Felizardo M-V40 21KM C.C.D. Matriz/Borba Trail
2166 José Carola M-V55 21KM C.C.D. Matriz/Borba Trail
2167 Miguel Coelho M-V45 21KM Individual
2168 Jorge Pereira M-Seniores 21KM Individual
2169 Filipe Santos M-V40 21KM Individual
2170 Alípio Trigo M-V40 21KM Dança No Fado
2171 Petru Nemes M-V50 21KM Individual
2172 Jorge Gonçalves M-V50 21KM Individual
2173 Miguel Brandão M-Seniores 21KM Individual
2174 Jpaulo Monteiro M-V50 21KM Individual
2175 António Jerónimo M-V40 21KM Serrado Fc Atletismo
2176 Nuno Sobral M-V40 21KM Serrado Fc Atletismo
2177 Pedro Lopes M-V45 21KM Serrado Fc Atletismo
2178 Albertino Pacheco M-V55 21KM Juventude Atlético Clube
2179 Daniel Pereira M-Seniores 21KM Juventude Atlético Clube
2180 Flaviano Dias M-V60 21KM Juventude Atlético Clube
2181 Helder Guerreiro M-V40 21KM Juventude Atlético Clube
2182 João Garvão M-V35 21KM Juventude Atlético Clube
2183 José Gamito M-Seniores 21KM Juventude Atlético Clube
2184 Nuno Palminha M-V35 21KM Juventude Atlético Clube
2185 Paulo Figueira M-V50 21KM Juventude Atlético Clube
2186 Paulo Pereira M-V35 21KM Juventude Atlético Clube
2187 José Amaro M-V40 21KM Individual
2188 Victor Faria M-V45 21KM Individual
2189 Mário Araújo M-V40 21KM Equipa A
2190 Ricardo Pais M-Seniores 21KM Individual
2191 Nuno Sousa M-V45 21KM Individual
2192 Joao Almada M-V60 21KM Individual
2193 Carlos Costa M-V55 21KM Gdcr Lajes
2194 Octávio Canhoto M-V40 21KM Individual
2195 Marco Caldas M-V40 21KM Porto Sentido Runners
2196 Isabel Dias F-V40 21KM Individual
2197 Helder Alvalade M-V45 21KM Gurus - Sup
2198 Carlos Lourenço M-V40 21KM Individual
2199 Serafim Ventura M-Seniores 21KM Individual
2200 José Português M-V50 21KM Individual
2201 Carlos Lima M-V45 21KM Individual
2202 Hugo Boura M-Seniores 21KM Alverca Urban Runners
2203 Adelino Inês M-V35 21KM Alverca Urban Runners
2204 Luis Russo M-Seniores 21KM Individual
2205 Rita Novo F-V40 21KM Serrado Fc Atletismo
2206 João Barbado M-V50 21KM Individual
2207 António Valadas M-V50 21KM Associação De Jovens Da Landeira
2208 Isidro Coelho M-V55 21KM Individual
2209 Hugo Serra M-V40 21KM Individual
2210 Pedro Queiroga M-V45 21KM Mundo Rural E Tauromaquia
2211 Salomao Abreu M-V45 21KM Mirandela A Correr
2212 Aldina Marques F-V45 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2213 Gonçalo Rodrigues M-V40 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2214 Guilherme Gonçalves M-V55 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2215 Mário Monteiro M-V40 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2216 Paulo Sarroeira M-V45 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2217 Javier Naranjo-German M-V35 21KM Individual
2218 Pedro Nunes M-Seniores 21KM Individual
2219 Jaime Ferreira M-V60 21KM Individual
2220 Pedro Mendonca M-V40 21KM Individual
2221 Duarte Cortes M-V40 21KM Mundo Rural E Tauromaquia
2222 Tiago Cabral M-V40 21KM Mundo Rural E Tauromaquia
2223 Carolina Serrão F-Seniores 21KM Insane Évora Team
2224 Mário Germano M-V45 21KM Individual
2225 Paulo Almeida M-V40 21KM Associação De Jovens Da Landeira
2226 António Vital M-V60 21KM Individual
2227 David Bernardo M-V35 21KM Individual
2228 Gina Martins F-V45 21KM Individual
2229 Horácio Ruivo M-V55 21KM Individual
2230 Hugo Mantas M-V40 21KM Individual
2231 Nuno Carvalho M-V40 21KM Individual
2232 Paulo Gandum M-V40 21KM Individual
2233 Ana Ramos F-V50 21KM Individual
2234 André Martins M-V35 21KM G.D.Mêda
2235 Luís Lourenço M-Seniores 21KM G.D.Mêda
2236 Nuno Pereira M-V45 21KM Escola De Atletismo Do Montijo
2237 Sérgio Moreira M-V45 21KM Individual
2238 Bruno Sousa M-Seniores 21KM Individual
2239 Luís Lopes M-V40 21KM Individual
2240 Pedro Sá M-Seniores 21KM Individual
2241 Sandra Ferreira F-V40 21KM Individual
2242 José Pereira M-V50 21KM Individual
2243 Joao Barata M-V55 21KM Individual
2244 Alonso Delgado M-V40 21KM Individual
2245 Nuno Flores M-V40 21KM Individual
2246 Paulo Araujo M-V45 21KM Individual
2247 Francisco Mancoca M-V50 21KM Individual
2248 Leonor Paias F-V45 21KM Individual
2249 José Comenda M-V45 21KM Gdug/Correr Em Giesta
2250 Joao Correia M-V50 21KM Individual
2251 Luis Trincheiras M-V40 21KM Individual
2252 Nuno Pombo M-V40 21KM Individual
2253 Maria Oliveira F-V45 21KM Correr Em Évora
2254 Alexandre Diniz M-V35 21KM Individual
2255 Nelson Rosa M-V40 21KM Gdug/Correr Em Giesta
2256 Margarida Sarroeira F-V45 21KM Individual
2257 Rodrigo Sarroeira M-Juniores 21KM Individual
2258 Samuel Galveia M-V35 21KM Individual
2259 Joana Lima F-Seniores 21KM Individual
2260 Antonio Cordeiro M-V60 21KM Individual
2261 Carlos França M-V40 21KM Individual
2262 Paulo Lagarto M-V40 21KM Individual
2263 Ana Filipa F-Seniores 10KM Individual
2264 Cristina Neto F-V50 21KM Individual
2265 Fernanda Neto F-V60 21KM Individual
2266 Nelson Esteves M-V35 21KM Individual
2267 Pedro Capucho M-V40 21KM Individual
2268 António Ribeiro M-V60 21KM C. R. D. Aguias Unidas Amora-Seixal
2269 Paula Guerreiro F-V45 21KM C. R. D. Aguias Unidas Amora-Seixal
2270 Carlos Oliveira M-V40 21KM Gdug/Correr Em Giesta
2271 Filipe Varela M-V35 21KM Jolefil
2272 Joao Varela M-Seniores 21KM Jolefil
2273 Manuel Freitas M-Juniores 21KM Individual
2274 Luisa Gavino F-V40 21KM Individual
2275 Benjamin Galdanio M-Seniores 21KM Mecachrome Aeronáutica
2276 Vanda Bragança F-V40 21KM Individual
2277 Anubhav Goyal M-Seniores 21KM Individual
2278 José Salgueiro M-V40 21KM Individual
2279 Francisco Botelho M-V35 21KM Casa Do Benfica Em Moura
2280 Rui Nunes M-V45 21KM Individual
2281 Jonay Medina M-V35 21KM Individual
2282 Bruno Dias M-Seniores 21KM Individual
2283 Nuno Dias M-Seniores 21KM Individual
2284 João Fernandes M-Seniores 21KM Individual
2285 Pedro Batalha M-V50 21KM Individual
2286 Mário Nogueira M-V40 21KM Individual
2287 Vitor Frango M-V45 21KM Individual
2288 Sara Abreu F-V40 21KM Individual
2289 Paulo Carvalhinho M-V50 21KM Kainágua
2290 Andre Costa M-Seniores 21KM Clube De Praças Da Armada
2291 Rui Felix M-V40 21KM Kainágua
2292 Liping Zhong M-V45 21KM Individual
2293 Jesualdo Claro M-Seniores 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2294 Ramon Delgado M-V55 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2295 Ramon Rodriguez M-Seniores 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2296 Tiago Marques M-V40 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2297 Elisabete Santos F-V40 21KM Individual
2298 Paulo Bandalho M-V45 21KM Individual
2299 Aires Sãopedro M-V60 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2300 Gonçalo Raminhos M-Seniores 21KM Mecachrome Aeronáutica
2301 Nelson Martins M-V40 21KM Individual
2302 Nelson Peres M-V45 21KM Individual
2303 Jorge Miguel M-V35 21KM Individual
2304 Alexandre Mateus M-V40 21KM Individual
2305 Marco Batista M-V45 21KM Individual
2306 Cláudio Pinto M-V45 21KM Individual
2307 Helder Faia M-V40 21KM Individual
2308 Fábio Gomes M-Seniores 21KM Individual
2309 Vanessa Silva F-Seniores 21KM Individual
2310 César Oliveira M-V35 21KM Évora Night Runners
2311 Joaquim Rabasqueira M-V40 21KM Évora Night Runners
2312 Pedro Silva M-V35 21KM Jesus Runners
2313 Maria Santos F-V35 21KM Individual
2314 João Costa M-V45 21KM Évora Night Runners
2315 Dade Dowdle M-V40 21KM Individual
2316 Mariana Linhan F-Seniores 21KM Individual
2317 Luís Fernandes M-V60 21KM Individual
2318 Jose Fortunato M-V50 21KM Individual
2319 Júlio Ribeiro M-V50 21KM Évora Night Runners
2320 Marjan Kienhuis-Peters F-V55 21KM Individual
2321 Nuno Moreira M-V35 21KM Alverca Urban Runners
2322 Joaquim Morais M-V50 21KM Individual
2323 Amélia Bico F-V55 21KM Gurus - Sup
2324 Eugénia Pinto F-V45 21KM Correr Em Évora
2325 Susana Moleirinho F-Seniores 21KM Correr Em Évora
2326 António Grilo M-V55 21KM Individual
2327 António Roxas M-Seniores 21KM Individual
2328 Eduardo Amorim M-V45 21KM Individual
2329 João Pereira M-V45 21KM Évora Night Runners
2330 Laura Mayo F-V45 21KM Individual
2331 Mário Batista M-V45 21KM Évora Night Runners
2332 Hugo Barreto M-V35 21KM Individual
2333 Heitor Araújo M-V50 21KM Individual
2334 Ricardo Ribeiro M-V40 21KM Évora Night Runners
2335 João Fernandes M-Seniores 21KM Évora Night Runners
2336 Susana Almeida F-V40 21KM Individual
2337 Bruno Mósca M-Seniores 21KM Individual
2338 Fábio Ramalhinho M-Seniores 21KM Individual
2339 Valter Fonseca M-V35 21KM Individual
2340 Miguel Sobral M-V40 21KM Individual
2341 Rodrigo Ferreira M-V35 21KM Individual
2342 Dina Campino F-V40 21KM Évora Night Runners
2343 Arnaldo Pinto M-V60 21KM Individual
2344 Luis Almeida M-V45 21KM Individual
2345 Vitor Nogueira M-V45 21KM Évora Night Runners
2346 Sérgio Rebola M-V40 21KM Évora Night Runners
2347 Rui Novais M-V50 21KM Individual
2348 Armando Dias M-V50 21KM Individual
2349 Emanuel Grancho M-Seniores 21KM Individual
2350 Tiago Quitério M-V35 21KM Federação Família Paz Mundial Unificação
2351 Miguel Gaspar M-V40 21KM Évora Night Runners
2352 Nuno Cabral M-Juniores 21KM Évora Night Runners
2353 Rui Espanhol M-V40 21KM Évora Night Runners
2354 Anastasia Peycheva F-Seniores 21KM Individual
2355 Ana Lopes F-Seniores 21KM Individual
2356 Luis Almeida M-Seniores 21KM Individual
2357 Alexandre Fadista M-Seniores 21KM Individual
2358 Nuno Melão M-Seniores 21KM Évora Night Runners
2359 Ana Franco F-V40 21KM Évora Night Runners
2360 Paulo Branco M-V40 21KM Évora Night Runners
2361 Antonio Gonçalves M-V60 21KM Individual
2362 Luz Paulo F-V50 21KM Guardarunners
2363 António Calha M-V40 21KM Associação Desportiva De Castelo De Vide
2364 André Coelho M-V45 21KM Individual
2365 David Lopes M-Seniores 21KM Individual
2366 Susana Dias F-V40 21KM Individual
2367 José Simões M-V50 21KM Individual
2368 Helena Coelho F-V55 21KM Individual
2369 Rui Fialho M-V40 21KM Individual
2370 Nelson Santos M-V35 21KM Individual
2371 Antonio Quintal M-V45 21KM Gdug/Correr Em Giesta
2372 António Morais M-V45 21KM Ela Corre Com Eles/Nasamotor
2373 Carmen Lima F-V40 21KM Ela Corre Com Eles/Nasamotor
2374 Fernando Carvalho M-V60 21KM Ela Corre Com Eles/Nasamotor
2375 Lia Silva F-V50 21KM Ela Corre Com Eles/Nasamotor
2376 Sónia Loureiro F-V40 21KM Ela Corre Com Eles/Nasamotor
2377 António Padilha M-Seniores 21KM Gurus - Sup
2378 Arlindo Furão M-V45 21KM Gurus - Sup
2379 Carlos Godinho M-V35 21KM Gurus - Sup
2380 Célia Rosado F-V50 21KM Gurus - Sup
2381 Claudia Moita F-Seniores 21KM Gurus - Sup
2382 Daniel Janeiro M-V35 21KM Gurus - Sup
2383 Daniela Caeiro F-Seniores 21KM Gurus - Sup
2384 Duarte Ramalho M-Seniores 21KM Gurus - Sup
2385 Emanuel Janeiro M-V40 21KM Gurus - Sup
2386 Henrique Costa M-Seniores 21KM Gurus - Sup
2387 Ilidio Janeiro M-V40 21KM Gurus - Sup
2388 Jaime Ferro M-V35 21KM Gurus - Sup
2389 João Lobato M-V40 21KM Gurus - Sup
2390 João Freire M-V40 21KM Gurus - Sup
2391 Joaquim Rosado M-V55 21KM Gurus - Sup
2392 Maria Barreto F-V35 21KM Gurus - Sup
2393 Maria Relvas F-V45 21KM Gurus - Sup
2394 Pedro Relvas M-V45 21KM Gurus - Sup
2395 Rafael Caeiro M-Seniores 21KM Gurus - Sup
2396 Raquel Relvas F-Seniores 21KM Gurus - Sup
2397 Sara Duarte F-V35 21KM Gurus - Sup
2398 Sofia Relvas F-Seniores 21KM Gurus - Sup
2399 Vânia Ramalho F-V40 21KM Gurus - Sup
2400 Antonio Malhão M-V50 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2401 Carina Rebocho F-Seniores 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2402 Carlos Emilio M-V45 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2403 Filipa Fadista F-Seniores 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2404 Francisco Pereira M-Seniores 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2405 Jose Varela M-V45 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2406 Jose Tavares M-V45 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2407 Luis Brito M-V35 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2408 Marco Ribeiro M-Seniores 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2409 Nuno Marques M-V40 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2410 Pedro Pereira M-V40 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2411 Ricardo Batista M-V35 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2412 Susana Espada F-Seniores 21KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
2413 Joao Tobias M-V35 21KM Individual
2414 Nuno Póvoa M-V35 21KM Individual
2415 Inês Matos F-Seniores 21KM Individual
2416 Jose Pereira M-V40 21KM Clube Desportivo Areias São João
2417 Francisco Cunha M-V45 21KM Individual
2418 Helder Faia M-V40 21KM Individual
2419 Jorge Martinho M-V50 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2420 Pedro Gonçalves M-V40 21KM Clube Ferroviário De Portugal
2421 João Canento M-V55 21KM Correr Em Évora
2422 Paulo Pereira M-V40 21KM Guilhovai
2423 Ezequiel Lobo M-V45 21KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2424 Fernando Janeiro M-V45 21KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2425 José Mestre M-Seniores 21KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2426 Marco José M-V40 21KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2427 Carlos Teixeira M-Seniores 21KM Academia Militar
2428 Diogo Matias M-Seniores 21KM Academia Militar
2429 Verónica Pinto F-Seniores 21KM Academia Militar
2430 Virgínia Canento F-V45 21KM Hngegd
2431 Bruno César M-Seniores 21KM Individual
2432 Susana Coelho F-Seniores 21KM Individual
2433 Sérgio Reis M-V45 21KM Individual
2434 Peixoto Florbela F-V40 21KM Individual
2435 Luis Silva M-V50 21KM Individual
2436 Mário Silva M-V40 21KM Mário Silva Running
2437 Nuno Pinto M-V40 21KM Évora Night Runners
2438 Paulo Santos M-V50 21KM Lourdete Perfumarias
2439 Rui Sampaio M-V45 21KM Évora Night Runners
2440 José Barrigó M-V55 21KM Évora Night Runners
2441 Carla Neves F-V35 21KM Individual
2442 Nuno Morgado M-V35 21KM Individual
2443 Hugo Falcao M-V40 21KM Individual
2444 Susana Silva F-V40 21KM Individual
2445 Carlos Alves M-V60 21KM Individual
2446 Paula Ramalho F-V50 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2447 Cristina Pires F-V55 21KM Individual
2448 Amaro Rocha M-V55 21KM Individual
2449 José Pardal M-V45 21KM Individual
2450 António Carvalho M-V40 21KM Sca/Run Alcáçovas
2451 Carla Martinho F-V40 21KM Individual
2452 António Barbosa M-V60 21KM Taberna Do Barbosa
2453 Pedro Barbosa M-Seniores 21KM Taberna Do Barbosa
2454 Nuno Ricardo M-V40 21KM Azarujabtt
2455 Emílio Gonçalves M-V50 21KM Amigos Vale Silencio
2456 Adelaide Silva F-V45 21KM Individual
2457 Nuno Paulos M-V35 21KM Sca/Run Alcáçovas
2458 Antonio Moita M-V55 21KM Individual
2459 Ricardo Cabral M-V35 21KM Individual
2460 Romeu Afonso M-V35 21KM Ccdr Colmeal Da Torre
2461 Diogo Silva M-Seniores 21KM Individual
2462 Carlos Neves M-V45 21KM Individual
2463 Fábio Lima M-Seniores 21KM Individual
2464 Diogo Pereira M-Seniores 21KM Individual
2465 Elvino Galego M-V35 21KM Trepa Montes
2466 Ana Silva M-Seniores 21KM Individual
2467 Bruno Paixão M-V35 21KM Individual
2468 Leonor Sousa F-Juniores 21KM Individual
2469 Catarina Resende F-Juniores 21KM Individual
2470 Jorge Ramos M-V35 21KM Individual
2471 Frederico Brás M-Seniores 21KM Individual
2472 Sérgio Fragoso M-V40 21KM Individual
2473 António Raposo M-V50 21KM Individual
2474 Aida Franco F-V35 21KM Évora Night Runners
2475 Filipe Mota M-V50 21KM A D Ialbax
2476 Daniel Fernandes M-Seniores 21KM Vimarunners
2477 Armindo Queimado M-V50 21KM Individual
2478 José Badalo M-V50 21KM Individual
2479 Paulo Lopes M-V35 21KM Alverca Urban Runners
2480 Monica Rodrigues F-Seniores 21KM Individual
2481 Francisco Ramos M-V40 21KM Individual
2482 Agostinho Vasconcelos M-V60 21KM Individual
2483 João_Vitor Santos M-Seniores 21KM Évora Night Runners
2484 Costa Barbosa F-V55 21KM Taberna Do Barbosa
2485 Cátia Pinto F-Seniores 21KM Individual
2486 Maria Barradas F-V35 21KM Individual
2487 Marlene Almeida F-V35 21KM Individual
2488 Luis Batista M-V40 21KM Individual
2489 Paulo Cardoso M-V40 21KM Individual
2490 Paulo Botelho M-V45 21KM Individual
2491 João Bizot M-Seniores 21KM Individual
2492 Bruno Figueira M-V35 21KM Individual
2493 Luís Luís M-V55 21KM Individual
2494 Carlos Silva M-V35 21KM Individual
2495 Antonio Araújo M-V50 21KM Individual
2496 Jorge Peças M-Seniores 21KM Individual
2497 Cristina Botelho F-V45 21KM Individual
2498 António Pulquério M-V55 21KM Beja Atlético Clube
2500 Carlos Martins M-V60 21KM Correr Em Évora
2501 Fábio Delgado M-Seniores 21KM Correr Em Évora
2502 José Castelos M-V40 21KM Correr Em Évora
2503 Julio Nepomuceno M-V45 21KM Correr Em Évora
2504 Maria Pimpão F-V45 21KM Correr Em Évora
2505 Nuno Rolo M-V45 21KM Correr Em Évora
2506 Paulo Tim-Tim M-V45 21KM Correr Em Évora
2507 Vitor Ramos M-Seniores 21KM Correr Em Évora
2508 Vitor Fialho M-V55 21KM Correr Em Évora
2509 Ídolarisa Vilas F-V50 21KM Individual
2510 Jorge Ildefonso M-V35 21KM Individual
2511 Elisabete Santos F-V40 21KM Individual
2512 Nuno Vieira M-V35 21KM Individual
2513 Carlos Matos M-V40 21KM Individual
2514 Patrícia Martins F-V35 21KM Individual
2515 Miguel Oliveira M-V40 21KM Individual
2516 Telma Silva F-V40 21KM Individual
2517 Joel Ribeiro M-V40 21KM Individual
2518 Joel Ribeiro M-V40 21KM Individual
2519 Joel Ribeiro M-V40 21KM Individual
2520 Pedro Caixinha M-V45 21KM Mundo Rural E Tauromaquia
2521 Luis Silva M-V35 21KM Individual
2522 João Rosa M-Seniores 21KM Individual
2523 António Mouro M-V40 21KM Individual
2525 Helena Marques F-V40 21KM Individual
2526 João Barata M-V45 21KM Individual
2527 Rita Pulga F-Seniores 21KM Insane Évora Team
2528 Carlos Ferreira M-Seniores 21KM Sexylibris
2529 Fernanda Almeida F-V60 21KM Individual
2530 Jorge Guerra M-V45 21KM Individual
2531 Jeremias Dias M-V60 21KM Individual
2532 Ana Guerra F-V35 21KM Individual
2533 Artur Cunha M-V45 21KM Individual
2534 Leandro Santos M-V60 21KM Individual
2535 Micaelo Bombico M-V40 21KM Individual
2536 Gonçalo Fontes M-V40 21KM Individual
2537 Ricardo Oliveira M-V40 21KM Individual
2538 Márcio Rodrigues M-V40 21KM Individual
2539 Sergio Monteiro M-V35 21KM Sca/Run Alcáçovas
2540 Joana Gonçalves F-Seniores 21KM Individual
2541 Diamantino Serrano M-V40 21KM Individual
2542 Carla Serrano F-V40 21KM Individual
2543 Filipe Fialho M-V40 21KM Individual
2544 Rui Brasão M-V45 21KM Individual
2545 João André M-Seniores 21KM Rc Team
2546 Raquel Cabaço F-Seniores 21KM Rc Team
2547 Nuno Santos M-V40 21KM Individual
2548 Fábio Pontes M-V35 21KM Individual
2549 Francisco Machado M-V40 21KM Individual
2550 Carlos Pinho M-V45 21KM Individual
2551 Susana Sengo F-Seniores 21KM Individual
2552 Ana Ângelo F-V35 21KM Individual
2553 Fernando Casinhas M-V35 21KM Individual
2554 João Cunha M-Seniores 21KM Individual
2555 José Dinis M-V40 21KM Individual
2556 Fernando Dias M-V50 21KM Individual
2557 António Ramos M-V45 21KM Individual
2558 Amaro Ferreira M-V40 21KM Individual
2559 Anjos Moreira F-V45 21KM Grupo Desportivo Diana
2560 Joaquim Paula M-V45 21KM Individual
2561 Pedro Palrão M-V50 21KM Individual
2562 Paulo Pinto M-Seniores 21KM Individual
2563 José Gomes M-Seniores 21KM Individual
2564 Alexandre Varela M-V45 21KM Individual
2565 Sónia Lima F-V35 21KM Individual
2566 Conceição Lima F-V60 21KM Individual
2567 Joaquim Ramalho M-V45 21KM Individual
2568 Miguel Gomes M-Seniores 21KM Individual
2569 Nuno Reis M-V35 21KM Individual
2570 Esmeralda Ramalho F-V45 21KM Individual
2571 Felisberto Ribeiro M-V60 21KM Individual
2572 Cesário Falé M-V60 21KM Individual
2573 Maximiano Santos M-V55 21KM Individual
2574 Carlos Gonçalves M-V35 21KM Individual
2575 Emanuel Pereira M-Seniores 21KM Individual
2576 Paulo Caraça M-V40 21KM Pw Physical Workout
2577 Joao Bragadeste M-Seniores 21KM Clube De Praças Da Armada
2578 Pedro Fonseca M-V35 21KM Individual
2579 José Llera M-V60 21KM Individual
2580 Adelina Tanganho F-V40 21KM Núcleo Scp De Portel
2581 Luís Lameira M-Seniores 21KM Núcleo Scp De Portel
2582 Óscar Tanganho M-V40 21KM Núcleo Scp De Portel
2583 Nelson Melo M-V40 21KM Individual
2584 Casal Ribeiro M-V40 21KM Individual
2585 Alice Vilaça F-V40 21KM Individual
2586 João Ferreira M-Seniores 21KM Mecachrome Aeronáutica
2587 António Casaca M-V55 21KM Individual
2588 José Espada M-V60 21KM Correr Em Évora
2589 Carla Carvalho F-V45 21KM Moreteam
2590 Filipe Carvalho M-V50 21KM Moreteam
2591 Ricardo Pais M-Seniores 21KM Individual
2592 Armando Maurício M-V40 21KM Individual
2593 João Nunes M-V35 21KM Individual
2594 Tomás Silva M-V35 21KM Individual
2595 Joana Abreu F-V35 21KM Individual
2596 Nuno Silva M-V40 21KM Individual
2597 Carlos Soares M-V50 21KM Individual
2598 Paulo Botelho M-V45 21KM Individual
2599 João Limão M-V45 21KM Individual
2600 Tome Rocha M-Seniores 21KM Papatrilhos Vila Viçosa
2601 Luis Dionísio M-V40 21KM Casa Do Benfica Em Moura
2602 Bruno Pinheiro M-V35 21KM Individual
2603 Luís Carapinha M-V35 21KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
2604 João Guedes M-V35 21KM Running Espinho
2605 Joel Ribeiro M-V40 21KM Running Espinho
2606 Manuel Abreu M-V40 21KM Running Espinho
2607 Nelson Fernandes M-V35 21KM Running Espinho
2608 Paulo Rodrigues M-V45 21KM Running Espinho
2609 José Banha M-Seniores 21KM Individual
2610 António Santos M-V60 21KM Individual
2611 Joaquim Potes M-V40 21KM Individual
2612 Pedro Silva M-V35 21KM Individual
2613 Jorge Vicente M-V35 21KM Individual
2614 Carla Ramos F-V40 21KM Individual
2615 Pedro Cunha M-Seniores 21KM Individual
2616 Beatriz Correia F-Juniores 21KM Azarujabtt
2617 Isabel Ricardo F-Seniores 21KM Azarujabtt
2618 António Rosado M-V55 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2619 Daniel Silverio M-V40 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2620 José Lair M-V40 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2621 Luis Pereira M-V50 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2622 Rui Freitas M-V60 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2623 Vitor Pereira M-V40 21KM G.D.R. São Francisco Da Serra
2624 Hugo Orvalho M-V35 21KM Individual
2625 José Fialho M-V35 21KM Évora Night Runners
2626 Nuno Conchinha M-V35 21KM Évora Night Runners
2627 Ana Alves F-V40 21KM Individual
2628 Frederico Cunha M-V40 21KM Individual
2629 Pedro Batista M-V40 21KM Individual
2630 Luís Paixão M-V40 21KM Individual
2631 Cristina Rodrigues F-V50 21KM Individual
2632 Abigail Santana F-Seniores 21KM Individual
2633 Luís Miranda M-V50 21KM Individual
2634 Marcos Ourives M-V40 21KM Individual
2635 Hugo Borges M-V40 21KM Run Friends
2636 Paulo Leirião M-V45 21KM Run Friends
2637 Pedro Razões M-V45 21KM Run Friends
2638 Rita Amaro M-V40 21KM Run Friends
2639 Vânia Cambé F-V40 21KM Run Friends
2640 Eduardo Soares M-V35 21KM Individual
2641 Nuno Couto M-V40 21KM Individual
2642 Solange Jesus F-Seniores 21KM Sporting Cp
2643 Fernando Carvalheiras M-V55 21KM Individual
2644 Ricardo Gomes M-Seniores 21KM Escola De Atletismo De Coimbra/Jpaiva
2645 Hugo Sertório M-V40 21KM Grupo Desportivo Diana
2646 Ildefonso Barreiros M-V55 21KM Grupo Desportivo Diana
2647 Duarte Abundância M-V35 21KM Individual
2648 Nuno Fernandes M-V40 21KM New Concept/Wikaboo
2649 Elimara Souza F-V35 21KM Mais Que Vencedores!
2650 José Moreira M-V40 21KM Individual
2651 Paulo Amorim M-V55 21KM Individual
2652 Vasco Duque M-Seniores 21KM Individual
2653 Helder Canivete M-V45 21KM Associação De Jovens Da Landeira
2654 Helena Aurélio F-V35 21KM Individual
2655 Emília Pisoeiro F-Seniores 21KM Recreio Desportivo De Águeda
2656 José Pinto M-V50 21KM Papatrilhos Vila Viçosa
2657 Antonio Dentinho M-Seniores 21KM Mundo Rural E Tauromaquia
2659 Paula Seixas F-V50 21KM Individual
2660 Pedro Chanca M-Seniores 21KM Individual
2661 Claudia Colaço F-V35 21KM Individual
2662 Paulo Ribeiro M-V45 21KM Individual
2663 Antonio Campaniço M-V40 21KM Individual
2664 Kasper Clercq M-Seniores 21KM Individual
2665 Mario Piao M-Seniores 21KM Individual
2666 Ana Racha F-V50 21KM Correr Em Évora
2667 Bruno Moniz M-Seniores 21KM Individual
2668 Youssef Elkalai M-V35 21KM Clube Desportivo Areias De São João
2669 Liliana Coelho F-Seniores 21KM Individual
2670 Jaime Castro M-V45 21KM Individual
2671 José Cruz M-V40 21KM Individual
2700 Aurora Cunha F-V50 21KM Individual
2750 Ana Caseirito F-V45 10KM Individual
6000 Izabela Santos F-Seniores 10KM Individual
6002 Ana Oliveira F-V40 10KM Avanca Runners
6003 Alexandra Mortágua F-V40 10KM Avanca Runners
6004 Paula Miranda F-V45 10KM Mss Contabilidade Trail Team
6005 Teresa Guimaraes F-V35 10KM Individual
6007 André Silva M-V35 10KM Individual
6008 Paulo Barbosa M-V45 10KM Avanca Runners
6009 Rogério Copeto M-V50 10KM Individual
6010 Ana Almeida F-V50 10KM Individual
6011 António Fernandes M-V50 10KM Individual
6012 Vítor Rebelo M-V60 10KM Individual
6013 Virgilio Barriga M-V50 10KM Individual
6014 Sandra Aguiar F-V45 10KM Individual
6015 Samuel Joaquim M-V60 10KM Individual
6016 Alexandre Guerra M-V40 10KM Individual
6017 Anabela Vicente F-Seniores 10KM Individual
6018 João Candeias M-Seniores 10KM Individual
6019 Inês Rodrigues F-Seniores 10KM Individual
6020 Cátia Lopes F-Seniores 10KM Individual
6021 António Cerejo M-V45 10KM Mr&Mrs
6022 Verónica Simões F-V40 10KM Mr&Mrs
6023 Daniela Ramos F-V40 10KM Individual
6024 Francinete Oliveira F-V45 10KM Individual
6025 João Anjos M-V50 10KM Individual
6026 Paula Vilas-Boas F-V50 10KM Individual
6027 Ricardo Silva M-Seniores 10KM Srunners
6028 Vitor Silva M-V55 10KM Srunners
6029 Antonio Xavier M-V50 10KM Apogma
6030 Carlos Sousa M-V50 10KM Apogma
6031 Fernando Fernandes M-V55 10KM Apogma
6032 Helder Gandarinho M-V50 10KM Apogma
6033 Paulo Pires M-V50 10KM Apogma
6034 Ricardo Sousa M-Seniores 10KM Individual
6036 João Gameiro M-Seniores 10KM Noivos
6037 Catarina Carinhas F-Seniores 10KM Individual
6038 Paulo Palma M-V55 10KM Dream Runners Évora
6039 Rita Palma F-V50 10KM Dream Runners Évora
6041 Duarte Sampaio M-Seniores 10KM Individual
6042 Sandra Batista F-V45 10KM Individual
6043 Vanuza Souza F-V45 10KM Mais Que Vencedores!
6044 Jose Azeitona M-V45 10KM Mais Que Vencedores!
6046 Joaquim Simao M-V50 10KM Metroemeio
6047 Jorge Madeira M-V35 10KM Metroemeio
6048 Creuza Souza F-V55 10KM Individual
6049 Deolinda Silva F-V55 10KM Ligeirinhos
6050 Elisabete Monginho F-V40 10KM Macieira
6051 Carlos Nogueira M-V50 10KM Nogueira
6052 Matheus Nogueira M-Seniores 10KM Nogueira
6053 César Orvalho M-V35 10KM Foc
6054 Fátima Orvalho F-V55 10KM Foc
6055 Joaquim Gomes M-V55 10KM Individual
6056 Telmo Inácio M-V40 10KM Individual
6057 Deolinda Ferreira F-V45 10KM Grupo Desportivo A Ronda
6058 Hugo Rebocho M-V35 10KM Individual
6059 Teresa Sepúlveda F-V35 10KM Individual
6060 Paulo Silva M-V50 10KM Correr Em Évora
6061 Isabel Luis F-V45 10KM Individual
6062 Manuel Telles M-V40 10KM Incostars
6063 Nuno Guerreiro M-V40 10KM Individual
6064 Jorge Martinho M-V45 10KM Individual
6065 João Ourives M-V40 10KM Individual
6066 Bruno Silva M-V40 10KM 1 Km/X
6067 Gil Pereira M-V50 10KM 1 Km/X
6068 Paulo Silva M-V45 10KM 1 Km/X
6069 Pedro Correia M-V50 10KM 1 Km/X
6070 Carlos Neiva M-V50 10KM Incostars
6071 Antonio Paiva M-V45 10KM Individual
6072 Lucia Adelino F-Seniores 10KM Correr Em Évora
6073 Tiago Romanga M-V40 10KM Individual
6074 Rui Chocas M-V40 10KM Individual
6075 Rita Bicho F-Seniores 10KM Individual
6076 Susana Caldeira F-V35 10KM Individual
6077 Rui Ruben M-V40 10KM Individual
6078 Jose Branco M-V40 10KM Individual
6079 Maria João F-V35 10KM G.D.R. São Francisco Da Serra
6080 Antonio Figueiredo M-V60 10KM Individual
6081 Miguel Pinto M-V35 10KM Individual
6082 Rute Pereira F-V40 10KM Individual
6083 Leocádia Silva F-V55 10KM Individual
6084 Rui Casas-Novas M-V35 10KM Individual
6085 Reinaldo Espanhol M-V50 10KM Individual
6086 Luis Sousa M-V40 10KM Individual
6087 Maria Assunção F-V45 10KM Individual
6088 Alexandra Marques F-V40 10KM Individual
6089 Humberto Marques M-V50 10KM Individual
6090 Catia Saraiva F-V40 10KM Barbatonas
6091 Aníbal Neves M-V60 10KM Individual
6092 Catarina Carvalho F-V35 10KM Individual
6093 Juliana Maia F-Seniores 10KM Individual
6094 Amável Luz M-V55 10KM Individual
6095 Nuno Abreu M-Juniores 10KM Gta
6096 Tiago Abreu M-V45 10KM Gta
6097 Pedro Tojo M-V35 10KM Individual
6098 Ana Alves F-Seniores 10KM Incostars
6099 Tiago Santos M-Seniores 10KM Individual
6100 Tiago Mateus M-Juniores 10KM Individual
6101 Guilherme Silva M-Seniores 10KM Individual
6102 Eduardo Pimentel M-V40 10KM Individual
6103 Miguel Coimbra M-V50 10KM Individual
6104 Raimundo Cabral M-V60 10KM Individual
6105 Sergio Garcia M-V35 10KM Individual
6106 Maria Falcão F-V50 10KM Individual
6107 António Silva M-V40 10KM Individual
6108 Fátima Piteira F-V40 10KM Divorunners
6109 Filipa Oliveira F-V35 10KM Divorunners
6110 Hugo Amante M-V40 10KM Divorunners
6111 Sérgio Oliveira M-V40 10KM Divorunners
6112 Sónia Charrua F-V45 10KM Divorunners
6113 Rita Silva F-Seniores 10KM En La Calle Runners
6114 Johnny Thomassen M-V55 10KM Individual
6115 Felícia Coelho F-V60 10KM Dança No Fado
6116 Hugo Candeias M-V40 10KM Individual
6117 Jaime Martins M-V40 10KM Individual
6118 Luis Prates M-V35 10KM Individual
6119 Mario Ramos M-V60 10KM Apogma
6120 Joao Nabais M-V40 10KM Individual
6121 Diogo Soares M-Seniores 10KM Individual
6122 Gonçalo Figueiredo M-V35 10KM Individual
6123 Joana Castro F-Seniores 10KM Individual
6124 Nelson Sousa M-V45 10KM Individual
6125 Luísmiguel Ramos M-V45 10KM Aml4ever
6126 Paula Vaz F-V40 10KM Aml4ever
6127 Fábio Rema M-V35 10KM Individual
6128 Alberto Silva M-V50 10KM Individual
6129 Ana Rodrigues F-V40 10KM Juventude Atlético Clube
6130 Andreia Marianito F-Seniores 10KM Juventude Atlético Clube
6131 Gonçalo Louro M-V35 10KM Jackass
6132 João Aranha M-V35 10KM Jackass
6133 Antónia Tomaz F-V40 10KM Equipa A
6134 Arménio Vila M-V45 10KM Vila Nunes
6135 Luis Silva M-Seniores 10KM Individual
6136 Luís Soldado M-V45 10KM Individual
6137 Fernando Oyama M-Seniores 10KM Individual
6138 Joaquim Catela M-V50 10KM Ad Ialbax
6139 Paula Sepúlveda F-V60 10KM Individual
6140 Helena Lopes F-V40 10KM Dci/Trilhos Luso Bussaco
6141 Rui Nogueira M-V45 10KM Individual
6142 Fernando Marques M-V35 10KM Dci/Trilhos Luso Bussaco
6143 Luzia Barroso F-V50 10KM Individual
6144 Fernando Costa M-Seniores 10KM Individual
6145 Joaquim Siquenique M-V50 10KM Individual
6146 Rosa Pechincha F-V50 10KM Individual
6147 Pedro Moleiro M-V40 10KM 1 Km/X
6148 Tiago Godinho M-Seniores 10KM Individual
6149 Roberto Siquenique M-Seniores 10KM Individual
6150 Maria Garcia F-Juniores 10KM Individual
6151 Rui Silva M-Seniores 10KM Albiteam
6152 Vanessa Neves F-Seniores 10KM Albiteam
6153 Carlos Marcos M-V35 10KM Papatrilhos Vila Viçosa
6154 Miguel Pernas M-V40 10KM Papatrilhos Vila Viçosa
6155 Ana Pinto F-Seniores 10KM Individual
6156 Cristina Jan F-V40 10KM Ppp
6157 Paulo Puga M-V45 10KM Ppp
6158 Claudia Laranjo F-V40 10KM Individual
6159 Rodrigo Vaqueirinho M-Seniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6160 Hélder Saramago M-V35 10KM Individual
6161 Miguel Poeira M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6162 Redolfo Pereira M-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6163 António Gateira M-V50 10KM Individual
6164 Hugo Chaveiro M-V40 10KM Individual
6165 João Moleiro M-Seniores 10KM Individual
6166 José Silva M-V55 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6167 Omar Dias M-V55 10KM Individual
6168 Sergio Borralheira M-V40 10KM Individual
6169 Domingos Pires M-V60 10KM Individual
6170 Nuno Martins M-V35 10KM Individual
6171 João Correia M-V35 10KM Cleansat
6172 Jorge Saias M-V35 10KM Cleansat
6173 Ricardo Ramos M-V35 10KM Individual
6174 Jerónimo Coelho M-V55 10KM Correr Em Giesta
6175 António Capoulas M-Seniores 10KM Individual
6176 Luis Dias M-V40 10KM Gurus - Sup
6177 João Fonseca M-V40 10KM Individual
6178 João Pereira M-V40 10KM Individual
6179 Simone Ramos F-V45 10KM Individual
6180 Ana Barbara F-V45 10KM Individual
6181 Carlos Alfaiate M-V40 10KM Individual
6182 Vítor Rodrigues M-Seniores 10KM Albiteam
6183 Ana Segarra F-V45 10KM Bakery&Myalentejo
6184 David Ramos M-V35 10KM Bakery&Myalentejo
6185 Miguel Segarra M-V45 10KM Bakery&Myalentejo
6186 Rui Teixeira M-V40 10KM Individual
6187 Marta Ferreira F-V35 10KM Individual
6188 Rita Andrade F-V60 10KM Dança No Fado
6189 João Coelho M-V60 10KM Dança No Fado
6190 Miguel Garcia M-V40 10KM Individual
6191 Marcela Moura F-V40 10KM Individual
6192 Cristina Canário F-V45 10KM Ad Ialbax
6193 Luís Painha M-V40 10KM Individual
6194 Ruben Valério M-Seniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6195 Lígia Rocha F-V35 10KM Individual
6196 Luis Silva M-V40 10KM Silvarunners
6197 Catarina Canaverde F-Juniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6198 José Canaverde M-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6199 Sofia Cavaco F-V35 10KM Individual
6200 Bernardino Guerrinha M-V60 10KM Individual
6201 João Cruz M-Seniores 10KM Individual
6202 Elisabete Tirapicos F-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6203 Laura Barroso F-V40 10KM Individual
6204 Pedro Almeida M-V40 10KM Cvc
6205 Sonia Almeida F-V40 10KM Cvc
6206 Sophia Sobral F-V40 10KM Individual
6207 José Canelas M-V60 10KM Individual
6208 Susana Bolas F-Seniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6209 Ricardo Rosado M-V35 10KM Individual
6210 Carlos Ruxa M-Seniores 10KM Individual
6211 José Galveia M-V60 10KM Individual
6212 Celestino Oliveira M-V60 10KM Individual
6213 Ana Canelas F-V60 10KM Individual
6214 Leonardo Jaleca M-Seniores 10KM Individual
6215 Feliz Valerio M-V60 10KM Individual
6216 Joaquim Neves M-Seniores 10KM Individual
6217 Maria Neves F-Seniores 10KM Individual
6218 Rita Gateira F-Seniores 10KM Individual
6219 Patty Honshorst F-V45 10KM Évora Night Runners
6220 Gonçalo Patacho M-Seniores 10KM Individual
6221 Bento Pais M-V55 10KM Individual
6222 Manuel Galhardas M-V35 10KM Individual
6223 Estêvão Neves M-V60 10KM Individual
6224 Ema Orfao F-Seniores 10KM Individual
6225 Nuno Camelo M-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6226 Evaristo Ferreira M-V60 10KM Individual
6227 Zilda Quintal F-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6228 Alfredo Charrua M-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6229 João Pratas M-V50 10KM Individual
6230 Nataliia Pryshliak F-Seniores 10KM Individual
6231 Manuel Fernandes M-V50 10KM Individual
6232 Helena Cardador F-Seniores 10KM Jolefil
6233 Paulo Ribeiro M-V50 10KM Individual
6234 João Rasteiro M-Seniores 10KM Individual
6235 Diogo Moita M-Seniores 10KM Albiteam
6236 Hugo Alves M-V50 10KM Individual
6237 João Godinho M-Seniores 10KM Individual
6238 Isa Silva F-V35 10KM Optica Havaneza
6239 João Parreira M-Seniores 10KM Individual
6240 Susana Botelho F-V35 10KM Casa Do Benfica Em Moura
6241 Rosa Silva F-V45 10KM Dança No Fado
6242 Ricardo Sanora M-Seniores 10KM Mecachrome Aeronáutica
6243 André Letras M-Seniores 10KM Snack-Bar Coluna
6244 Luis Franco M-Seniores 10KM Snack-Bar Coluna
6245 Sérgio Godinho M-Seniores 10KM Snack-Bar Coluna
6246 André Lopes M-Seniores 10KM Individual
6247 Manuel Martins M-V60 10KM Individual
6248 Tiago Carvalho M-V35 10KM Individual
6249 Pedro Oliveira M-V35 10KM Individual
6250 Sonia Vicente F-Seniores 10KM Individual
6252 Hugo Cunha M-V40 10KM Individual
6253 Liliana Cerca F-V35 10KM Individual
6254 Paulo Ferreira M-V45 10KM Individual
6255 Patricia Gonçalves F-Seniores 10KM Individual
6256 Joaquim Almeida M-V45 10KM Individual
6257 Paula Grilo F-V55 10KM Individual
6258 Pedro Bico M-Seniores 10KM Individual
6259 Luis Gato M-V45 10KM Individual
6260 Margarida Ramos F-Seniores 10KM Individual
6261 Ana Garcia F-Seniores 10KM Individual
6262 Hugo Gomes M-Seniores 10KM Individual
6263 Sérgio Cacheirinha M-V40 10KM Individual
6264 Angelo Infante M-V40 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6265 António Miguel M-V45 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6266 Daniel Mitra M-V35 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6267 Gonçalo Carrilho M-Juniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6268 João Baioa M-Juniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6269 Luis Campaniço M-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6271 Pedro Calisto M-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6272 Tiago Reis M-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6273 Manuel Aragão M-V40 10KM Individual
6274 Luís Calha M-V50 10KM Vitória Fc
6275 Ana Valério F-V45 10KM Individual
6276 Adriana Carmo F-V40 10KM Individual
6277 Grace Vinagre F-Seniores 10KM Pedais Do Raia
6278 Luísa Silveira F-V45 10KM Pedais Do Raia
6279 Mariana Matos F-V50 10KM Pedais Do Raia
6280 Paula Marques F-V40 10KM Pedais Do Raia
6281 Carla Silva F-V55 10KM Individual
6282 João Lopes M-V60 10KM Sociedade Recreio Cepanense
6283 Carlos Vinagre M-V45 10KM Individual
6284 Jorge Conde M-V45 10KM Individual
6285 Macarena Ávila F-V35 10KM Individual
6286 Patricia Luis F-Seniores 10KM Individual
6287 Jorge Dias M-V40 10KM Individual
6288 Angela Sousa F-V35 10KM Individual
6289 Humberto Spínola M-V45 10KM Individual
6290 Helena Garcia F-V60 10KM Dança No Fado
6291 Sara Prates F-V60 10KM Dança No Fado
6292 Bruno Rodrigues M-V35 10KM Évora Night Runners
6293 Maria Verdasca F-V40 10KM Évora Night Runners
6294 António Almeida M-V50 10KM Casa Do Benfica Em Moura
6295 Miguel Almeida M-Juniores 10KM Casa Do Benfica Em Moura
6296 Luísa Oliveira F-V40 10KM Évora Night Runners
6297 Sérgio Cabral M-Seniores 10KM Évora Night Runners
6298 Luis Gamito M-V35 10KM Individual
6299 Hugo Carrageta M-V35 10KM Individual
6300 Ana Coelho F-V50 10KM Individual
6301 Hilário Fernandes M-V35 10KM Individual
6302 Mara Teodoro F-Seniores 10KM Individual
6303 Ana Silva F-Seniores 10KM Individual
6304 Carla Luz F-V45 10KM Individual
6305 Maria Badalo F-V45 10KM Individual
6306 Paula Luís F-Seniores 10KM Individual
6307 Paulo Quaresma M-V50 10KM Évora Night Runners
6308 Nuno Mendes M-V35 10KM Individual
6309 Beatriz Mirão F-Seniores 10KM Évora Night Runners
6310 Ana Gabriela F-V40 10KM Individual
6311 Roberto Charreu M-V35 10KM Ad Ialbax Running
6312 Vera Serra F-Seniores 10KM Ad Ialbax Running
6313 Georgina Vinhas F-V50 10KM Individual
6314 Jose Alexandrino M-V55 10KM Prosma
6315 Tiago Rosa M-V35 10KM Prosma
6316 António Ivo M-V45 10KM Individual
6317 Cristina Lino F-V50 10KM Alverca Urban Runners
6318 Pedro Figueira M-V40 10KM Individual
6319 Rui Cangalhas M-V45 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6320 Mariana Cangalhas F-Juniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6321 Pedro Peniche M-V35 10KM Individual
6322 Ana Figueira F-Seniores 10KM Individual
6323 Andreia Grilo F-Seniores 10KM Individual
6324 Filipe Figueira M-Seniores 10KM Individual
6325 Eduardo Calado M-V35 10KM Évora Night Runners
6326 Bruno Parreira M-Seniores 10KM Évora Night Runners
6327 João Bessa M-V40 10KM Évora Night Runners
6328 Tiago Morais M-Seniores 10KM Individual
6329 Susan Pereira F-V40 10KM Évora Night Runners
6330 Filomena Pedra F-V40 10KM Individual
6331 Jose Gato M-Seniores 10KM Individual
6332 Jose Rondao M-V40 10KM Individual
6333 Rui Silva M-V55 10KM Individual
6334 Nuno Encarnação M-V45 10KM Individual
6335 Sandra Prates F-V45 10KM Individual
6336 Fatima Buchas F-Seniores 10KM Individual
6337 Carmen Safara F-V35 10KM Individual
6338 Ricardo Leão M-Seniores 10KM Individual
6339 Carlos Lã-Branca M-V45 10KM Individual
6340 Joana Venade F-V45 10KM Individual
6341 Ana Almaça F-V35 10KM Casa Do Benfica Em Moura
6342 Rui Bolas M-V50 10KM Bolas
6343 Sara Bolas F-Juniores 10KM Bolas
6344 Carla Mendes F-V45 10KM Évora Night Runners
6345 Rui Marmelo M-V45 10KM Évora Night Runners
6346 Carlos Lourenço M-Seniores 10KM Évora Night Runners
6347 Teresa Mendes F-Seniores 10KM Évora Night Runners
6348 Ricardo Alves M-V35 10KM Évora Night Runners
6349 Carla Almeida F-V45 10KM Individual
6350 Paula Vicente F-V50 10KM Évora Night Runners
6351 Cândida Lóios F-V45 10KM Individual
6352 Filipe La-Salette M-V40 10KM Évora Night Runners
6353 António Lóios M-V50 10KM Individual
6354 Paula Curvo F-V50 10KM Évora Night Runners
6355 Ana Pascoal F-V45 10KM Évora Night Runners
6356 Fábio Coragem M-Seniores 10KM Évora Night Runners
6357 Marco Carmo M-Seniores 10KM Individual
6358 Rogério Conceição M-V55 10KM Évora Night Runners
6359 Ricardo Gonçalez M-Seniores 10KM Individual
6360 Ana Serralheiro F-Seniores 10KM Évora Night Runners
6361 Maria Parente F-V50 10KM Individual
6362 Luis Correia M-V45 10KM Évora Night Runners
6363 Antonio Fernandes M-V60 10KM Individual
6364 André Rego M-Juniores 10KM Individual
6365 Tomás Rego M-Juniores 10KM Individual
6366 Jose Matilde M-V40 10KM Individual
6367 Ines Marques F-Seniores 10KM Individual
6368 Ricardo Monho M-Seniores 10KM Individual
6369 Eva Mayer F-V35 10KM Individual
6370 Joao Caeiro M-Seniores 10KM Individual
6371 Ana Silva F-Seniores 10KM Individual
6372 Duarte Rodrigues M-Seniores 10KM Individual
6373 Sandra Guerreiro F-V40 10KM Individual
6374 David Alfaiate M-Seniores 10KM Associação 20Kms De Almeirim - Trail Running
6375 Ricardo Melro M-V40 10KM Melraria
6376 Cláudio Lima M-Seniores 10KM Évora Night Runners
6377 Fabio Grazina M-Seniores 10KM Individual
6378 Nuno Abrantes M-Seniores 10KM Individual
6379 Tiago Pereira M-V35 10KM Individual
6380 Joel Pereira M-Seniores 10KM Individual
6381 Rui Pelado M-Seniores 10KM Individual
6382 Paulo Teigão M-V45 10KM Évora Night Runners
6383 Paulo Avo M-Seniores 10KM Individual
6384 Patricia Lopes F-V35 10KM Individual
6385 Rui Romão M-V35 10KM Individual
6386 Salete Paulus F-V45 10KM Individual
6387 Clara Salsinha F-V40 10KM Évora Night Runners
6388 Lidia Borrego F-V35 10KM Individual
6389 Roberto Ganito M-V45 10KM Individual
6390 Ana Dias F-V35 10KM Individual
6391 Pedro Afonso M-V35 10KM Individual
6392 Andre Rosa M-Seniores 10KM Individual
6393 Pedro Gomes M-V35 10KM Individual
6394 José Queiroz M-V45 10KM Individual
6395 João Grenho M-Seniores 10KM Individual
6396 Tânia Carmo F-Seniores 10KM Individual
6397 Tiago Galego M-V40 10KM Individual
6398 Paulo Geadas M-V50 10KM Individual
6399 Luís Oliveira M-V40 10KM Pedais Do Raia
6400 Rui Gamado M-Juniores 10KM Individual
6401 José Gamado M-V45 10KM Individual
6402 Nuno Marques M-V40 10KM Individual
6403 Francisco Correia M-V35 10KM Cleansat
6404 Ana Figueira F-V50 10KM Individual
6405 Duarte Mousinho M-V40 10KM Évora Night Runners
6406 Bruno Lopes M-Seniores 10KM #Beirhemios
6407 Rui Oliveira M-V35 10KM #Beirhemios
6408 Helena Dores F-V50 10KM Individual
6409 Hugo Valadas M-Seniores 10KM Individual
6410 Manuel Baptista M-V50 10KM Individual
6411 Ana Melrinho F-Seniores 10KM Individual
6412 Daniel Lavado M-Seniores 10KM Azarujabtt
6413 Carlos Romão M-V35 10KM Individual
6414 Carla Mendes F-V45 10KM Gurus - Sup
6415 Césario Mendes M-V50 10KM Gurus - Sup
6416 Daniela Bicho F-Seniores 10KM Gurus - Sup
6417 José Belo M-Seniores 10KM Gurus - Sup
6418 Vânia Ribeiro F-Seniores 10KM Gurus - Sup
6419 Maria Cinza F-V60 10KM Individual
6420 Bruno Cinza M-V35 10KM Individual
6421 Abilio Catarro M-V60 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6422 Ana Gervásio F-Seniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6423 André Santos M-Seniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6424 Carlos Mestrinho M-V45 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6425 Elisabete Picanço F-V40 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6426 Fabio Carvalho M-Juniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6427 Filipe Ferreira M-V40 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6428 Francisco Rosa M-V55 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6429 Heliodoro Arranja M-V45 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6430 Hortense Faria F-V60 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6431 João Serra M-Seniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6432 Joaquim Martins M-V55 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6433 Jose Marques M-V55 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6434 Manuel Martins M-Seniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6435 Manuel Antonio M-V60 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6436 Maria Justino F-V45 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6437 Maria Ribeiro F-V40 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6438 Maria João F-V45 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6439 Maria Rodrigues F-V40 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6440 Marlene Caniço F-V35 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6441 Miguel Varela M-V35 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6442 Nuno Rebocho M-Seniores 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6443 Ricardo Mourinha M-V35 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6444 Rui Chapa M-V35 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6445 Sonia Macedo F-V40 10KM Bombeiros Voluntários Montemor-O-Novo
6446 Jose Calado M-V40 10KM Individual
6447 Sandra Reis F-V40 10KM Individual
6448 Jose Canoa M-V40 10KM Individual
6449 Rita Fialho F-Juniores 10KM Individual
6450 Luis Borre3 M-V40 10KM Individual
6451 João Soeiro M-Seniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6452 Antonio Seabra M-V60 10KM Individual
6453 Nuno Pereira M-V40 10KM Individual
6454 Bruno Borges M-V35 10KM Sca/Run Alcáçovas
6455 Carla Sousa F-V40 10KM S C Espinho
6456 Bruno Martins M-V40 10KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
6457 Flávio Baião M-V35 10KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
6458 Inês Dias F-Seniores 10KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
6459 Mário Chora M-V45 10KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
6460 Miguel Augusto M-V40 10KM Individual
6461 Sérgio Valadas M-V40 10KM Individual
6462 Vera Martins F-V40 10KM Azarujabtt
6463 Dina Silva F-V45 10KM Correr Em Évora
6464 Bruno Flaminio F-Juniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6465 João Charrua M-Seniores 10KM Correr Em Évora
6466 Helena Roberto F-Seniores 10KM Individual
6467 Bento Diniz M-V40 10KM Individual
6468 Jorge Piçarra M-V45 10KM Casa Do Benfica Em Moura
6469 Marina Godinho F-V35 10KM Individual
6470 Duarte Caeiro M-Juniores 10KM Individual
6471 Isabel Santos F-V50 10KM Lourdete Perfumarias
6472 Luis Morte M-Seniores 10KM Individual
6473 Célia Rodrigues F-V45 10KM Individual
6474 Paula Maurício F-V45 10KM Individual
6475 Ludgero Glórias M-Seniores 10KM Individual
6476 Nuno Sousa M-V45 10KM Individual
6477 Cesar Ferreira M-V45 10KM Individual
6478 Sílvia Coelho F-V35 10KM Azarujabtt
6479 Maria Lyons F-V60 10KM Individual
6480 Carlos Lopes M-V35 10KM Individual
6481 Nuno Valente M-V35 10KM Individual
6482 Paulo Bejinha M-V35 10KM Individual
6483 Nuno Barreto M-Seniores 10KM Individual
6484 Cristina Baião F-V45 10KM Pw Physical Workout
6485 Catia Ambrosio F-Seniores 10KM Individual
6486 Francisco Rocha M-V35 10KM Individual
6487 Isaura Rocha F-V35 10KM Individual
6488 Ana Prata F-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6489 Daniel Balixa M-V35 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6490 Isabel Miguens F-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6491 Tania Calisto F-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6492 João Bernardino M-V40 10KM Individual
6493 José Bernardino M-V40 10KM Individual
6494 Paula Pentedao F-V45 10KM Individual
6495 Ricardo Carmo M-Seniores 10KM Individual
6496 Manuel Catita M-V50 10KM Individual
6497 Maria Medalhas F-Seniores 10KM Individual
6498 Diogo França M-Juniores 10KM Individual
6499 Bruno Chinita M-Seniores 10KM Individual
6500 Joãoa Soeiro M-V60 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6501 Helena Caldeira F-V40 10KM Individual
6502 Sandra Rosa F-Seniores 10KM Individual
6503 Nelson Miranda M-V40 10KM Individual
6504 Lina Carvalho F-V40 10KM Sca/Run Alcáçovas
6505 Marco Arranja M-V40 10KM Individual
6506 Rui Cardoso M-V40 10KM Individual
6507 João Cruz M-V35 10KM Évora Night Runners
6508 José Nascimento M-Seniores 10KM Individual
6509 Maria Carrapato F-V60 10KM Dança No Fado
6510 Nuno Afonso M-V40 10KM Individual
6511 Carla Mota F-V45 10KM Évora Night Runners
6512 Lyudmila Voloshyna F-V40 10KM Individual
6513 Maria Pinto F-V40 10KM Individual
6514 Ângela Correia F-V40 10KM Cmmc Portimão
6515 Bruno Pinto M-V35 10KM Individual
6516 Ricardo Santana M-Seniores 10KM Individual
6517 Sérgio Borralho M-V40 10KM Individual
6518 Paulo Sousa M-V45 10KM Individual
6519 Marco Serrabulho M-V45 10KM Évora Night Runners
6520 Ana Pereira F-V40 10KM Sca/Run Alcáçovas
6521 Francisco Cardoso M-V40 10KM Sca/Run Alcáçovas
6522 Guilherme Maia M-V45 10KM Sca/Run Alcáçovas
6523 José Maia M-V60 10KM Sca/Run Alcáçovas
6524 Luís Borrego M-Seniores 10KM Individual
6525 José Brito M-V55 10KM Individual
6526 António Rodrigues M-Seniores 10KM Agrorunnigteam
6527 Duarte Rebeca M-Seniores 10KM Agrorunnigteam
6528 Paulo Neves M-V40 10KM Individual
6529 Paulo Tavares M-V55 10KM Individual
6530 Filipa Cortez F-Seniores 10KM Individual
6531 Vasco Rocha M-V35 10KM Évora Night Runners
6532 Nelson Miranda M-V40 10KM Individual
6533 Sonia Lascas F-V35 10KM Individual
6534 Alexandra Quintaneiro F-V35 10KM Beja Atlético Clube
6535 Ana Abrantes F-V40 10KM Individual
6536 Eugénia Mota F-V40 10KM Individual
6537 Jose Simoes M-V40 10KM Individual
6538 Jose Lopes M-V35 10KM Individual
6539 Rodrigo Santos M-Seniores 10KM Individual
6540 Ricardo Pires M-V35 10KM Individual
6541 Teresa Saiote F-Seniores 10KM Individual
6542 João Mendes M-V40 10KM Individual
6543 Nuno Pinto M-V35 10KM Individual
6544 Maria Rodrigues F-V50 10KM Individual
6545 Pedro Coelho M-Seniores 10KM Individual
6546 José Branco M-Seniores 10KM Individual
6547 Nuno Branco M-V45 10KM Individual
6548 Pedro Madeira M-V40 10KM Individual
6549 Joao Rebocho M-Seniores 10KM Individual
6550 Paula Rodrigues F-V40 10KM Individual
6551 Manuel Baltazar M-V50 10KM Individual
6552 João Pimenta M-V50 10KM Individual
6553 Pedro Fonseca M-Seniores 10KM Individual
6554 Rui Gonçalves M-V45 10KM Individual
6555 Paulo Alves M-V40 10KM Individual
6556 Luis Canelas M-Seniores 10KM Individual
6557 Jorge Góis M-V45 10KM Newmove Evora
6558 Lula Ferreira F-V45 10KM Newmove Evora
6559 Patricia Amaral F-Seniores 10KM Newmove Evora
6560 Rui Silva M-V35 10KM Newmove Evora
6561 Andre Santiago M-Seniores 10KM Individual
6562 Francisco Rodrigues M-V35 10KM Individual
6563 Marco Pinto M-Seniores 10KM Individual
6564 Cidália Pacheco F-V40 10KM Cmmc Portimão
6565 Luís Campaniço M-Seniores 10KM Beja Atlético Clube
6566 Carlos Rosado M-V50 10KM Individual
6567 Sandra Calçoa F-Seniores 10KM Individual
6568 Rita Baltazar F-Seniores 10KM Évora Night Runners
6569 Júlio Serra M-V60 10KM Individual
6570 Filipe Gonçalves M-Seniores 10KM Individual
6571 Kevin Batista M-Seniores 10KM Individual
6572 Juliana Lima F-V35 10KM Individual
6573 Jose Nunes M-V55 10KM Individual
6574 Lina Baia F-V35 10KM Individual
6575 Marta García F-Seniores 10KM Individual
6576 Dina Rodrigues F-V40 10KM Individual
6577 Cristela Silvestre F-V45 10KM Individual
6578 David Novo M-Seniores 10KM Individual
6579 Francisco Valverde M-Seniores 10KM Individual
6580 Teresa Féria F-V50 10KM Individual
6581 Sérgio Espada M-V40 10KM Individual
6582 Graça Malarranha F-V40 10KM Évora Night Runners
6583 Mariana Lavado F-V50 10KM Azarujabtt
6584 Jorge Pires M-V35 10KM Individual
6585 Margarida Almeida F-Seniores 10KM Individual
6586 Catarina Filipe F-Seniores 10KM Individual
6587 Inês Afonso F-Seniores 10KM Individual
6588 Vera Soares F-V35 10KM Individual
6589 Rui Rodrigues M-V40 10KM Individual
6590 Carlos Coelho M-Seniores 10KM Individual
6591 Filipe Mocho M-Seniores 10KM Individual
6592 Jose Pablo M-Seniores 10KM Individual
6593 Carlos Rei M-Seniores 10KM Individual
6594 Rodrigo Oliveira M-Seniores 10KM Individual
6595 Jorge Palacios M-Seniores 10KM Individual
6596 António Angelo M-Seniores 10KM Individual
6597 Adam Uncangco M-Seniores 10KM Individual
6598 Massimiliano Giglio M-Seniores 10KM Individual
6599 Ulvio Pujols M-Seniores 10KM Individual
6600 Natalia Vega F-Seniores 10KM Individual
6601 Joaquim Branquinho M-V50 10KM Individual
6602 Maria Piçarra F-V40 10KM Casa Do Benfica De Moura
6603 Rui Santos M-Seniores 10KM Individual
6604 António Pires M-V35 10KM Individual
6605 Luis Revez M-V35 10KM Individual
6606 Artur Brás M-Seniores 10KM Individual
6607 Rúben Pires M-Seniores 10KM Individual
6608 Paulo Pintão M-V35 10KM Mecachrome Aeronáutica
6609 Ana Lopes F-V45 10KM Individual
6610 Manuela Murteira F-V45 10KM Individual
6611 José Pitó M-Seniores 10KM Individual
6612 Bruno Galhofo M-V35 10KM Individual
6613 Hugo Ferreira M-V40 10KM Individual
6614 Joaquim Ramalho M-Seniores 10KM Individual
6615 António Marmelo M-V50 10KM Individual
6616 Joaquim Coelho M-V50 10KM Individual
6617 Eugénia Isaías F-V55 10KM Federação Família Paz Mundial Unificação
6618 Ana António F-V40 10KM Correr Em Évora
6619 António Pimpão M-V50 10KM Correr Em Évora
6620 António Santa M-V50 10KM Correr Em Évora
6621 Carina Nunes F-V35 10KM Correr Em Évora
6622 Catarina Fortes F-V45 10KM Correr Em Évora
6623 Célia Abrantes F-V40 10KM Correr Em Évora
6624 Cláudia Margalha F-V40 10KM Correr Em Évora
6625 David Paulo M-Seniores 10KM Correr Em Évora
6626 Diva Coelho F-V40 10KM Correr Em Évora
6627 Domingos Dordio M-V45 10KM Correr Em Évora
6628 Filipe Abrantes M-V35 10KM Correr Em Évora
6629 Francisco Mata M-V60 10KM Correr Em Évora
6630 Hélder Luz M-Seniores 10KM Correr Em Évora
6631 Hélder Santos M-V40 10KM Correr Em Évora
6632 Hugo Carapinha M-Seniores 10KM Correr Em Évora
6633 João Infante M-V55 10KM Correr Em Évora
6634 José Oliveira M-V50 10KM Correr Em Évora
6635 José Magro M-V35 10KM Correr Em Évora
6636 Lina Jan F-V60 10KM Correr Em Évora
6637 Luis Canelas M-Seniores 10KM Correr Em Évora
6638 Mara Silva F-V40 10KM Correr Em Évora
6639 Maria Marcelo F-Seniores 10KM Correr Em Évora
6640 Maria Barroca F-V55 10KM Correr Em Évora
6641 Maria Barreto F-V45 10KM Correr Em Évora
6642 Maria Nepomuceno F-V45 10KM Correr Em Évora
6643 Marisa Cabral F-V35 10KM Correr Em Évora
6644 Nuno Pontes M-V45 10KM Correr Em Évora
6645 Paula Santa F-V45 10KM Correr Em Évora
6646 Paula Murcela F-V45 10KM Correr Em Évora
6647 Pedro Manita M-V35 10KM Correr Em Évora
6648 Raquel Abadia F-Seniores 10KM Correr Em Évora
6649 Rute Oliveira F-V40 10KM Correr Em Évora
6650 Susana Calhau F-V35 10KM Correr Em Évora
6651 Vanda Charrua F-V35 10KM Correr Em Évora
6652 Vidália Sousa F-V40 10KM Correr Em Évora
6653 Vitalino Lino M-V55 10KM Correr Em Évora
6654 Manuel Candeias M-V50 10KM Individual
6655 António Ravasqueira M-V55 10KM Divorunners
6656 Rui Claro M-V60 10KM Divorunners
6657 Luis Barros M-Seniores 10KM Individual
6658 Denis Medinas M-Seniores 10KM Individual
6659 João Sequeira M-V35 10KM Individual
6660 Filipa Madeira F-Seniores 10KM Individual
6661 Duarte Madeira M-Seniores 10KM Individual
6662 Francisco Gonçalves M-Seniores 10KM Individual
6663 Carlos Francisco M-V55 10KM Individual
6664 José Ricardo M-V60 10KM Individual
6665 Henrique Cahet M-V40 10KM Blade Runners
6666 Júlio Pereira M-V35 10KM Individual
6667 Tiago Barreto M-Seniores 10KM Individual
6668 Ruben Mestre M-Seniores 10KM Individual
6669 Ana Caseirito F-V35 10KM Individual
6670 Miguel Sobral M-V40 10KM Individual
6671 Fábio Fialho M-V35 10KM Alentraje
6672 Bruno Ribeiro M-V35 10KM Individual
6673 Domingos Rocha M-V60 10KM Individual
6674 Vânia Sabarigo F-Seniores 10KM Individual
6675 Nelson Capucho M-V40 10KM Insane Évora Team
6676 Ana Carapinha F-V40 10KM Insane Évora Team
6677 Aurora Mendes F-V50 10KM Insane Évora Team
6678 Carla Peneirol F-V40 10KM Insane Évora Team
6679 Carlos Cromicho M-V40 10KM Insane Évora Team
6680 Catarina Filipe F-Juniores 10KM Insane Évora Team
6681 Catarina Cândido F-Seniores 10KM Insane Évora Team
6682 Cristina Paulino F-V40 10KM Insane Évora Team
6683 Cristina Poeira F-V55 10KM Insane Évora Team
6684 Dina Fitas F-V35 10KM Insane Évora Team
6685 Diogo Carocho M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6686 Dora Potes F-V35 10KM Insane Évora Team
6687 Edgar Boleta M-V35 10KM Insane Évora Team
6688 Fábio Ribeiro M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6689 Fernanda Farinha F-V50 10KM Insane Évora Team
6690 Fernando Casado M-V40 10KM Insane Évora Team
6691 Helena Milhinhos F-Seniores 10KM Insane Évora Team
6692 Inês Silva F-Seniores 10KM Insane Évora Team
6693 Joana Vaz F-V35 10KM Insane Évora Team
6694 João Dias M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6695 Joaquina Rebocho F-V40 10KM Insane Évora Team
6696 Leonor Fialho F-Seniores 10KM Insane Évora Team
6697 Luís Borges M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6698 Manuel Maia M-V55 10KM Insane Évora Team
6699 Manuela Coelho F-V50 10KM Insane Évora Team
6700 Maria Fitas F-V45 10KM Insane Évora Team
6701 Maria Calhias F-V40 10KM Insane Évora Team
6702 Maria Santos F-V55 10KM Insane Évora Team
6703 Mariana Anão F-V35 10KM Insane Évora Team
6704 Mário Catatão M-V40 10KM Insane Évora Team
6705 Olinda Bragança F-V40 10KM Insane Évora Team
6706 Rosário Ribeiro F-V45 10KM Insane Évora Team
6707 Sara Santos F-V35 10KM Insane Évora Team
6708 Sílvia Dias F-V55 10KM Insane Évora Team
6709 Sílvia Maia F-V50 10KM Insane Évora Team
6710 Simone Farinha F-V40 10KM Insane Évora Team
6711 Sofia Cabral F-Seniores 10KM Insane Évora Team
6712 Susana Serrano F-V45 10KM Insane Évora Team
6713 Tiago Batista M-Seniores 10KM Insane Évora Team
6714 Vera Sofia F-V40 10KM Insane Évora Team
6715 Joaquim Comenda M-V45 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6716 Mauro Malícia M-Seniores 10KM Individual
6717 Josué Tira-Picos M-Seniores 10KM Individual
6718 Pedro Tecedeiro M-Seniores 10KM Individual
6719 Renato Nascimento M-V50 10KM Individual
6720 Maria Carvalho F-V40 10KM Sca/Run
6721 Miguel Romão M-V45 10KM Individual
6722 Duarte Rosa M-V40 10KM Individual
6723 Clara Fernandes F-V45 10KM Individual
6724 Cláudia Palma F-V45 10KM Individual
6725 Antónia Campaniço F-V40 10KM Individual
6726 Cristina Maia F-V55 10KM Individual
6727 Aida Lobo F-V45 10KM Individual
6728 Sandrine Portefaix F-V45 10KM Individual
6729 Ana Borges F-V45 10KM Individual
6730 Teresa Batista F-V45 10KM Sca/Run Alcáçovas
6731 Belisa João F-V40 10KM Lontras
6732 Carlos Mendes M-V35 10KM Lontras
6733 Inês Pais F-V40 10KM Lontras
6734 Nuno Rico M-V40 10KM Team Rico
6735 José Borracha M-V55 10KM Individual
6736 Ricardo Santos M-V35 10KM Individual
6737 Vasco Vieira M-V40 10KM Individual
6738 Sandra Bolas F-V45 10KM Bolas
6739 Vasco Cândido M-V45 10KM Bolas
6740 Tina Canaverde F-V35 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6741 Alexandra Correia F-V50 10KM Sca/Run Alcáçovas
6742 António Silva M-V50 10KM Sca/Run Alcáçovas
6743 Antonio Oliveira M-V50 10KM Jesus Runners
6744 Filipe Pastor M-V40 10KM Individual
6745 Tânia Luz F-Seniores 10KM Individual
6746 Ricardo Raposo M-V35 10KM Individual
6747 Ana Gonçalves F-V45 10KM Individual
6748 Carlos Courela M-Seniores 10KM Individual
6749 Sónia Luz F-V35 10KM Individual
6750 Dinis Caeiro M-Seniores 10KM Gfaé
6751 Duarte Tirapicos M-Seniores 10KM Gfaé
6752 João Oliveira M-Seniores 10KM Gfaé
6753 José Caeiro M-Seniores 10KM Gfaé
6754 Luis Miguens M-Seniores 10KM Gfaé
6755 Marco Conceição M-Seniores 10KM Gfaé
6756 Miguel Direito M-Seniores 10KM Gfaé
6757 Sofia Branquinho F-Seniores 10KM Individual
6758 Pedro Paulos M-V35 10KM Individual
6759 João Baixinho M-Seniores 10KM Individual
6760 Luis Grachinha M-V45 10KM Individual
6761 Ricardo Vidigal M-Seniores 10KM Individual
6762 Lara Machado F-V35 10KM Individual
6763 Luis Estevens M-V45 10KM Individual
6764 André Macedo M-V40 10KM Serrado Fc Atletismo
6765 João Calado M-V45 10KM Individual
6766 Lina Comprido F-V45 10KM Individual
6767 Dina Melo F-Seniores 10KM Individual
6768 Rita Merenda F-V40 10KM Individual
6769 João Coelho M-V35 10KM Individual
6770 Fábio Ruivo M-Seniores 10KM Individual
6771 Rute Matias F-V35 10KM Individual
6772 Ana Mémé F-V40 10KM F.V.Figueira Futebol Club
6773 Ana Quintas F-Seniores 10KM F.V.Figueira Futebol Club
6774 Carla Silva F-Seniores 10KM F.V.Figueira Futebol Club
6775 Isa Calva F-V45 10KM F.V.Figueira Futebol Club
6776 Maria Ferreira F-V45 10KM F.V.Figueira Futebol Club
6777 Antonio Baltazar M-V50 10KM Individual
6778 Carlos Zorrinho M-V60 10KM Zteam
6779 Maria Zorrinho F-Seniores 10KM Zteam
6780 Emanuel Rocha M-Seniores 10KM Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
6781 Inês Guerrinha F-Seniores 10KM Individual
6782 Nuno Cruz M-Seniores 10KM Individual
6783 Pedro Carona M-Seniores 10KM Individual
6784 Joaquim Lopes M-Seniores 10KM Individual
6785 André António M-V35 10KM Individual
6786 Nuno Lameirinhas M-V40 10KM Individual
6787 Helia Santos F-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6788 Daniel Montinho M-Seniores 10KM Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
6789 David Tirapicos M-V35 10KM Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
6790 João Silva M-Seniores 10KM Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
6791 Miguel Luzia M-V50 10KM Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
6792 Mouralinda Loios F-V45 10KM Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
6793 Luís Simões M-V40 10KM Individual
6794 Luís Costa M-V40 10KM Individual
6795 Beatriz Peixe F-Juniores 10KM Individual
6796 Tiago Sousa M-Seniores 10KM Individual
6797 Luís Pedro M-V45 10KM Individual
6798 Frederico Carvalho M-V40 10KM Sca/Run Alcáçovas
6799 Jose Safara M-V40 10KM Individual
6800 Jorge Carvalho M-V45 10KM Individual
6801 Adriana Soares F-V40 10KM Individual
6802 Thiago Piccione M-V40 10KM Individual
6803 Beatriz Matos F-Seniores 10KM Individual
6804 Catarina Marques F-Seniores 10KM Individual
6805 Eduardo Dominguinhos M-Seniores 10KM Individual
6806 Filipe Espingardeiro M-Seniores 10KM Individual
6807 Ines Fale F-Seniores 10KM Individual
6808 Luis Verissimo M-Seniores 10KM Individual
6809 Pedro Pimpão M-V35 10KM Individual
6810 António Grou M-V40 10KM Núcleo Scp De Portel
6811 Davide Veladas M-Seniores 10KM Núcleo Scp De Portel
6812 Sofia Noites F-V40 10KM Individual
6813 João Machado M-V35 10KM Individual
6814 Maria Lacerda F-V55 10KM Individual
6815 José Coutinho M-V55 10KM Individual
6816 Joaquim Charrua M-V45 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6817 Silvia Carmona F-Seniores 10KM Individual
6818 Ricardo Piteira M-Seniores 10KM Individual
6819 Jorge Costa M-V40 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6820 João Lourenço M-V60 10KM G.D.Mêda
6821 Luis Martins M-V50 10KM Individual
6822 Maria Gomes F-Seniores 10KM Individual
6823 Vanesa Mitchell F-V50 10KM Individual
6824 Flávio Oliveira M-Seniores 10KM Individual
6825 Maria Poeiras F-V55 10KM Individual
6826 Filipe Lacerda M-Seniores 10KM Individual
6827 Oscar Tojo M-V35 10KM Individual
6828 Liliana Tojo F-V40 10KM Individual
6829 João Nunes M-V60 10KM Individual
6830 Gonçalo Carvalho M-V40 10KM Individual
6831 Patricia Glória F-V40 10KM Silvarunners
6832 Carlos Farinha M-V35 10KM Individual
6833 Helder Carriço M-V40 10KM Ergovisão - Redondo
6834 André Quintas M-Seniores 10KM Gdc Rio De Moinhos
6835 Joel Carvalheira M-V35 10KM Individual
6836 João Mortágua M-V45 10KM Individual
6837 Rui Baltazar M-V50 10KM Vitória Fc
6838 Celso Graciano M-Seniores 10KM Beja Atlético Clube
6839 Marco Calado M-Juniores 10KM Individual
6840 Helena Diniz F-V55 10KM Individual
6841 Piedade Ferraz F-V35 10KM Individual
6842 Ricardo Cunha M-V35 10KM Évora Night Runners
6843 Teresa Esquível F-V35 10KM Évora Night Runners
6844 Alexandra Barrenho F-Seniores 10KM Individual
6845 Andreia Malhadas F-Seniores 10KM Individual
6846 Leandra Malhadas F-Juniores 10KM Individual
6848 Paulo Ferrari M-V50 10KM Individual
6849 António Varandas M-V45 10KM Alandroal United Runners
6850 Benilde Bia F-V35 10KM Alandroal United Runners
6851 Sónia Pires F-V35 10KM Alandroal United Runners
6852 Ana Rato F-V45 10KM Évora Night Runners
6853 Luís Dias M-Seniores 10KM Individual
6854 Aldemiro Vagarinho M-V40 10KM Individual
6855 Hugo Canas M-Seniores 10KM Individual
6856 Vasco Vieira M-V40 10KM Individual
6857 João Sampaio M-Seniores 10KM Individual
6858 José Pinto M-V50 10KM Running Espinho
6859 Liliana Monteiro F-V35 10KM Running Espinho
6860 Pedro Pinto M-V45 10KM Running Espinho
6861 David Mota M-Seniores 10KM Individual
6862 Tiago Boieiro M-Seniores 10KM Individual
6863 Carlos Rosmaninho M-V35 10KM Individual
6864 Bruno Dionisio M-V35 10KM Acm Montemor A Correr
6865 Joel Pedreirinho M-Seniores 10KM Acm Montemor A Correr
6866 Mariana Verissimo F-Seniores 10KM Acm Montemor A Correr
6867 Natalina Lobo F-V35 10KM Acm Montemor A Correr
6868 Nuno Chapa M-V40 10KM Acm Montemor A Correr
6869 Sérgio Lobo M-V35 10KM Acm Montemor A Correr
6870 Susana Flamino F-V45 10KM Acm Montemor A Correr
6871 Vânia Pirata F-V35 10KM Acm Montemor A Correr
6872 José Pereira M-V35 10KM Individual
6873 Carlos Amador M-V45 10KM Individual
6874 Cristina Carochinho F-V35 10KM Individual
6875 Rui Arranja M-V35 10KM Individual
6876 António Simões M-V55 10KM G.D.R. São Francisco Da Serra
6877 Pedro Gamito M-V40 10KM G.D.R. São Francisco Da Serra
6878 Paulo Oliveira M-V50 10KM Individual
6879 Cláudia Bico F-V40 10KM Individual
6880 Luis Baiao M-Seniores 10KM Individual
6881 Fernando Barrancos M-V40 10KM Trail Do Texugo
6882 Tiago Rodrigues M-Juniores 10KM Arruaço
6883 Ricardo Pinto M-V40 10KM Individual
6884 Nuno Bastos M-V40 10KM Compliant By Design
6885 Ricardo Freire M-V35 10KM Compliant By Design
6886 Teresa Severino F-Seniores 10KM Individual
6887 Estêvão Janeiro M-Seniores 10KM Individual
6888 Alexandra Cid F-V35 10KM Individual
6889 Nuno Saias M-V40 10KM Individual
6890 Pedro Teles M-V40 10KM Individual
6891 Sergio Rosado M-Seniores 10KM Gdug/Correr Em Giesta
6892 Aida Borges F-V40 10KM Run Friends
6893 Soraia Santos F-Seniores 10KM Mecachrome Aeronáutica
6894 Nuno Laurentino M-Seniores 10KM Individual
6895 Óscar Cardoso M-Seniores 10KM Individual
6896 Carlos Silva M-Seniores 10KM Individual
6897 Tiago Pedro M-Seniores 10KM Individual
6898 Maria Padeiro F-V40 10KM Correr Em Évora
6899 Paulo Cardinho M-V45 10KM Individual
6900 Ricardo Mendes M-V35 10KM Individual
6901 João Charrua M-V35 10KM Grupo Desportivo Diana
6902 Pedro Reis M-V40 10KM Grupo Desportivo Diana
6903 Rogério Charrua M-V45 10KM Grupo Desportivo Diana
6904 Nídia Galego F-V40 10KM Individual
6905 Giovani Moysés M-V45 10KM Individual
6906 Pedro Santos M-V40 10KM Individual
6907 Rita Caeiro F-Seniores 10KM Individual
6908 Luis Caramelo M-V40 10KM Individual
6909 João Dias M-V35 10KM Optica Havaneza
6910 Ana Barroco F-Seniores 10KM Individual
6911 Rafael Monteiro M-Seniores 10KM Individual
6912 Ernesto Barroso M-V50 10KM Individual
6913 Matilde Rodrigues F-V45 10KM Individual
6914 Luís Caeiro M-Seniores 10KM Individual
6915 Joaquim Pereira M-Seniores 10KM Individual
6916 Rui Guerreiro M-V40 10KM Elas E Ele
6917 Célia Galinhola F-V40 10KM Individual
6918 Luis Bolas M-V50 10KM Bolas
6919 Silvio Matos M-V40 10KM Individual
6920 Paulo Coelho M-V50 10KM Individual
6921 Sara Vaqueira F-Seniores 10KM Individual
6922 Alexandra Matias F-V45 10KM Individual
6923 Agostinho Matias M-V45 10KM Individual
6924 João Vieira M-Seniores 10KM Individual
6925 André Narigueta M-Seniores 10KM Individual
6926 Ricardo Cabecinha M-V40 10KM Individual
6927 Sandra Barreto F-V50 10KM Individual
6928 André Barros M-Seniores 10KM Individual
6929 Alberto Pouca-Roupa M-V60 10KM Individual
6930 Bruno Antunes M-V40 10KM Individual
6931 Diogo Valente M-Juniores 10KM Arruaço
6932 Tiago Cavadas M-Juniores 10KM Individual
6933 Vitor Lobo M-V35 10KM Individual
6934 Ana Mira F-Seniores 10KM Individual
6935 Rui Caeiro M-V35 10KM Individual
6936 Monica Rato F-V40 10KM Individual
6937 Pedro Mendes M-Seniores 10KM Individual
6938 Pedro Bernardino M-V35 10KM Compliant By Design
6939 Francisco Correia M-V35 10KM Cleansat
6940 Rita Barroso F-V35 10KM Individual
6941 Luís Mercês M-V40 10KM Individual
6942 Mário Barreiros M-Seniores 10KM Individual
6943 Ana Silvestre F-Seniores 10KM Individual
6944 Hugo Jesus M-V35 10KM Individual
6945 Miguel Almeida M-Seniores 10KM Individual
6946 Anabela Afonso F-V45 10KM Individual
6947 Constança Alves F-V45 10KM Individual
6948 Pedro Horta M-V45 10KM Individual
6953 José Ducasse M-V60 10KM Individual
6954 António Caldas M-V45 10KM Individual
6955 Naia Silva M-V55 10KM Individual
6956 Sueli Silva F-V50 10KM Individual
6957 Alfredo Costa M-V60 10KM Individual
6958 Vanda Fernandes F-V35 10KM Individual
6959 Jacinto Silva M-V60 10KM Individual
6960 Maria Revez F-V50 10KM Individual
6961 Bruno Borges M-V35 10KM Individual
6962 Antonio Nunes M-V60 10KM Individual
6963 Paula Quezada F-V50 10KM Individual
6964 Getulio Bica M-V40 10KM Individual