Registration List

Dorsal Name Category Track Team
11 José Finuras M40 ASR 22KM Individual
12 Nuno Santos M40 ASR 22KM Individual
13 Avelino Rodrigues M40 ASR 22KM Individual
14 Marco Lourenço M40 ASR 22KM Individual
15 Bruno Oliveira M40 ASR 22KM Tiba Running Team
16 Daniel Nascimento M SEN ASR 22KM Tiba Running Team
17 Sebastien Deleu M40 ASR 22KM Tiba Running Team
18 Maikel Varela M SEN ASR 22KM Individual
19 Rui Cardoso M SEN ASR 22KM Individual
20 Nuno Freire M SEN ASR 22KM Individual
21 Isabel Carvalho F40 SMSR 15KM Gin.Qta Do Valbom-Aaalcochete
22 Valter Martinho M SEN ASR 22KM Gin.Qta Do Valbom-Aaalcochete
23 Carla Garrett F SEN ASR 22KM Gin.Qta Do Valbom-Aaalcochete
24 Fernando Carvalho M SEN ASR 22KM Cmmouronho - Escaravelhos
25 Zélia Rodrigues F50 ASR 22KM Run Crew Trail Montijo
26 Céline Correia F40 ASR 22KM Trailoucos
27 Rafael Azriel M50 ASR 22KM -
28 Paulo Barry M50 ASR 22KM Run Crew Trail Montijo
29 André Silva M SEN ASR 22KM Individual
30 Miguel Almeida M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
31 Nuno Marques M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
32 Gonçalo Guiomar M SEN SMSR 15KM Correr Soc. Rec Da Granja
33 Paulo Vieira M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
34 Nuno Rosa M40 ASR 22KM Individual
35 Nuno Gomes M40 ASR 22KM Gdua
36 Vitor Canto M40 ASR 22KM Linda-A-Pastora Sporting Clube
37 Luísa Henriques F40 ASR 22KM Run 4 Fun
38 Carlos Figueiredo M SEN ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
39 António Soares M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
40 Fábio Paulo M SEN ASR 22KM Lusco Fusco Runners
41 Pedro Afonso M SEN ASR 22KM Individual
42 Sonia Sequeira F40 ASR 22KM Linda-A-Pastora Sporting Clube
43 Miguel Sequeira M SEN ASR 22KM Linda-A-Pastora Sporting Clube
44 Bének Morais M40 ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
45 Jose Costa M50 ASR 22KM Individual
46 Pedro Silva M40 ASR 22KM Individual
47 Tiago Pacheco M SEN SMSR 15KM Lisboa
48 Gonçalo Baroutakis M40 ASR 22KM Tiba Running Team
49 Nuno Codeço M40 ASR 22KM Dublin O?Seven
50 Hugo Ferraz M SEN ASR 22KM Pace.Makers
51 Danilson Pereira M SEN ASR 22KM Emicela Team
52 António Correia M SEN ASR 22KM Emicela Team
53 João Costa M40 ASR 22KM Lisboa
54 Élio Galego M SEN ASR 22KM Individual
55 Gisela Padre F40 ASR 22KM Arruda Dos Vinhos
56 Ana Fernandes F SEN SMSR 15KM Linda A Velha
57 Hélder Rodrigues M40 ASR 22KM Grupeta Running Team
58 Pedro Gabriel M40 ASR 22KM C.A. Amigos Parque Da Paz
59 Nuno Rocha M40 ASR 22KM Individual
60 Paulo Costa M50 ASR 22KM Individual
61 Filipe Patrício M SEN ASR 22KM Scalabis Night Runners
68 Diogo Policarpo M SEN ASR 22KM Charneca Da Caparica, Almada
69 Tuxa Negri F SEN SMSR 15KM Amcf - Arrábida Trail Team
70 Pedro Santos M40 ASR 22KM Individual
71 Leonel Neves M60 ASR 22KM Lisboa
72 Diana Monteiro F SEN ASR 22KM Lisboa
73 Eduardo Luís M40 ASR 22KM Atómicos
74 Paulo Madail M50 ASR 22KM Kaninos
75 Inês Lagoa F SEN ASR 22KM Multirunners
76 Goncalo Lobo M SEN ASR 22KM 1Spartan
77 Jorge Pacheco M40 ASR 22KM Runnes Do Demo
78 Luís Soares M50 ASR 22KM Clube Ogma
79 Paulo Guedes M40 ASR 22KM Gang Do Amendoim
80 Fernando Oliveira M60 ASR 22KM Hora Do Lobo Trail - Cf Perosinho - Atletismo
81 João Silva M SEN ASR 22KM Vitória Fc Trail Running
82 Tiago Custódio M40 SMSR 15KM Housemartins Belas
83 Ângela Suzano F40 ASR 22KM Monsanto Running Team
84 Paulo Pereira M40 ASR 22KM Monsanto Running Team
85 André Campos M SEN ASR 22KM Individual
86 Samuel Henriques M SEN ASR 22KM The Bearcave Box Ocr
87 Carlos Ferreira M40 ASR 22KM Individual
88 Carlos Ipe M40 SMSR 15KM Asas Nos Pés
89 Nuno Marques M40 SMSR 15KM Asas Nos Pés
91 Carlos Andrade M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
92 Amandio Busca M50 ASR 22KM -
93 Nuno Trindade M SEN ASR 22KM Sealer A
94 Diogo Baena M SEN ASR 22KM Vitória Fc Trail Running
95 Armanda Semeao F40 ASR 22KM Amigos 100 Limites
96 Sergio Guerreiro M40 ASR 22KM Individual
97 Paula Guerreiro F40 ASR 22KM Amigos 100 Limites
98 Pedro Ribeiro M SEN ASR 22KM Vitória Fc Trail Running
99 Estela Martinho F SEN ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
100 Paulo Morais M40 ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
101 Romeu Colaço M40 ASR 22KM Gin.Qta Do Valbom-Aaalcochete
102 Paulo Henriques M40 ASR 22KM Individual
103 Filipe Salvadinho M SEN ASR 22KM Sealer A
104 Diogo Soares M SEN ASR 22KM Individual
105 Álvaro Santos M40 ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
106 Adriana Roque F SEN ASR 22KM Amigos 100 Limites
107 Nuno Lima M40 ASR 22KM Os Compadres
108 Diogo Conde M SEN ASR 22KM Os Compadres
109 Francisco Borges M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
110 Carlos Jesus M50 ASR 22KM Individual
111 Carina Almeida F40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
112 Paulo Correia M50 ASR 22KM Individual
113 António Nunes M40 ASR 22KM Casa Do Pessoal Da Rtp
114 Luiz Mota M40 ASR 22KM Casa Do Benfica Em Abrantes
115 Simão Fernandes M40 ASR 22KM Monsanto Running Team
116 Jorge Prazeres M40 SMSR 15KM Individual
117 Bruno Pontes M SEN ASR 22KM Marvila Jovem
118 Paulo Lopes M40 ASR 22KM Individual
119 Marta Abrantes F40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
120 Antonio Almeida M SEN ASR 22KM Vitória Fc Trail Running
121 Gonçalo Gargaté M SEN ASR 22KM Somos Disto
122 Joao Fernandes M50 ASR 22KM Acp Portalegre/Utsm
123 João Pereira M50 ASR 22KM Individual
124 Miguel Lucena M SEN ASR 22KM Housemartins Belas
125 Marta Gomes F40 ASR 22KM Gin.Qta Do Valbom-Aaalcochete
126 João Godinho M SEN ASR 22KM Torres Vedras
127 Rogério Oliveira M40 ASR 22KM Torres Vedras
128 Paulo Silvestre M50 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
129 Patrícia Silva F40 ASR 22KM Monsanto Running Team
130 Carlos Cunha M40 ASR 22KM Individual
131 Barrier Alizee F SEN ASR 22KM Individual
132 Carlos Matias M40 ASR 22KM Coa /Corvus Trail Team
133 Luis Silva M40 ASR 22KM Arribas Trail
134 João Ramos M40 ASR 22KM Arribas Trail
135 Gleiber Mendes M SEN ASR 22KM Arribas Trail
136 Pedro Freitas M SEN ASR 22KM Arribas Trail
137 Anselmo Maia M40 ASR 22KM Individual
138 Sofia Roquete F SEN ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
139 Paulo Lopes M40 ASR 22KM Amcf - Arrábida Trail Team
140 Germano Canedo M40 ASR 22KM Alphaden
141 Manuel Neves M60 ASR 22KM Lamego Tribo Runners
142 Fábio Martins M SEN ASR 22KM "C.C.D ""O Alvitejo"""
143 Filipe Marques M40 ASR 22KM Turres Trail Team
144 Guilherme David M50 ASR 22KM Gang Do Amendoim
145 Flor Amonsky F SEN ASR 22KM Salamandrecos
146 Paulo Miranda M50 ASR 22KM Turres Trail Team
147 Ricardo Tiago M50 ASR 22KM Salamandrecos
148 Tiago David M SEN ASR 22KM Gang Do Amendoim
149 Silvina Gameiro F50 ASR 22KM Gameiros
150 Vitor Gameiro M50 ASR 22KM Gameiros
151 Joao Almeida M50 ASR 22KM Kaninos
152 Marina Alves F SEN ASR 22KM A-Dos-Cunhados Torres Vedras
153 Carlos Ribeiro M40 ASR 22KM Os Tolinhos
154 Pedro Jesus M SEN ASR 22KM Gáfete Runners
155 Marta Fonseca F SEN ASR 22KM Individual
156 Nuno Athayde M40 ASR 22KM Turres Trail Team
157 Marco Fernandes M SEN ASR 22KM Individual
158 Helder Branco M40 ASR 22KM Matilha Running
159 Emanuel Oliveira M40 ASR 22KM Individual
160 Luis Martins M40 ASR 22KM Grupeta Running Team
161 José Alves M50 ASR 22KM Individual
162 Rita Carvalho F SEN ASR 22KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
163 Paulo Alves M40 ASR 22KM Arcd Venda Da Luísa
165 Hugo Gomes M SEN ASR 22KM 3B Triatlo
166 Adelaide Pereira F40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
167 Vasco Rosário M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
168 Vítor Moitas M40 ASR 22KM Alverca Urban Runners
169 Carlos Lopes M40 ASR 22KM Alverca Urban Runners
170 Pedro Ferreira M40 ASR 22KM Alverca Urban Runners
171 Gonçalo Duque M SUB23 ASR 22KM Alverca Urban Runners
172 Rita Figueiredo F SEN ASR 22KM Alverca Urban Runners
173 Luís Marcelo M SEN ASR 22KM Alverca Urban Runners
174 Francisco Lemos M SEN ASR 22KM Matilha Radical
175 Joao Pereira M40 ASR 22KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
176 Pedro Sardinha M40 ASR 22KM Individual
177 Rafael Martinho M SEN ASR 22KM Tomar
178 João Silva M40 ASR 22KM Individual
179 Sergio Batista M40 ASR 22KM Individual
180 Madalena Fontinhas F SEN ASR 22KM Individual
181 Rute Pais F40 ASR 22KM Individual
182 Regina F50 ASR 22KM Individual
194 Catia Lopes F SEN ASR 22KM Amigos 100 Limites
1001 Eugénia Martins F50 SMSR 15KM Individual
1002 Milton Pereira M SEN SMSR 15KM Individual
1003 João Malaquias M40 SMSR 15KM Tiba Running Team
1004 Gonçalo Cardoso M40 SMSR 15KM Individual
1005 Joaquim Santos M60 SMSR 15KM Falcoes Selvagens
1006 Miguel Dias M40 SMSR 15KM Sscgd
1007 Cátia Fonseca F SEN SMSR 15KM Sscgd
1008 Sergio Rodelo M50 SMSR 15KM Run Crew Trail Montijo
1009 André Martins M SEN SMSR 15KM Alphaden
1010 António Martins M50 SMSR 15KM Castanheira Do Ribatejo
1011 Tiago Cruz M SEN SMSR 15KM Soc Rec Da Granja
1012 José Marques M40 SMSR 15KM Individual
1014 Susana Martins F40 SMSR 15KM Individual
1015 Pedro Verissimo M40 SMSR 15KM Amcf - Arrábida Trail Team
1016 Paula Soares F40 SMSR 15KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
1017 David Silva M SEN SMSR 15KM Alphaden
1018 Cândida Pacheco F SEN SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1019 Ricardo Santos M40 SMSR 15KM Clube Edp Lisboa
1020 Nuno Gomes M50 SMSR 15KM Clube Edp Lisboa
1021 Paula Cunha F SEN SMSR 15KM Dn Runners
1022 Pedro Boto M50 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1023 Jorge Vieira M SEN SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1024 Natália Narciso F50 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1025 Jorge Narciso M50 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1026 Luís Grencho M40 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1027 Claudia Grencho F40 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1028 Rui Henriques M40 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1029 José Guerreiro M60 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1030 Ricardo Sousa M SEN SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1031 Osvaldo Tavares M SEN SMSR 15KM Emicela Team
1032 Margarida Pereira F SEN SMSR 15KM Individual
1033 Antonio Iria M50 SMSR 15KM Lisboa
1034 Nuno Gonçalves M40 SMSR 15KM Lisboa
1035 Hugo Guerreiro M40 SMSR 15KM Lisboa
1036 Eduardo Pinto M SEN SMSR 15KM Lisboa
1037 Rebeca Branco F SEN SMSR 15KM Lisboa
1038 Bruno Pedro M40 SMSR 15KM Lisboa
1039 Monica Lopes F40 SMSR 15KM Linda-A-Pastora Sporting Clube
1040 Silvia Barradas F SEN SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1041 Nuno Molero M40 SMSR 15KM Individual
1042 Carla Angueira F40 SMSR 15KM Montes Saloios Trail Team
1043 Afonso Ataíde M SEN SMSR 15KM Individual
1044 Gonçalo Carvalho M SEN SMSR 15KM Alphaden
1045 António Carreiro M50 SMSR 15KM Etrilhos.Corre
1046 João Vicente M50 SMSR 15KM Individual
1047 Márcia Guerreiro F40 SMSR 15KM I Fit You
1048 Teresa Silva F60 SMSR 15KM I Fit You
1049 Nuno Pereira M SEN SMSR 15KM I Fit You
1050 Hugo Evaristo M SEN SMSR 15KM Wild Runners
1051 Carlos Páscoa M60 SMSR 15KM Individual
1052 Ivo Marques M SEN SMSR 15KM Individual
1053 Luísa Ralha F60 SMSR 15KM I Fit You
1054 Marta Sá F SEN SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1055 Andre Sousa M SEN SMSR 15KM Vialonga Runners
1056 Paulo Cartaxo M40 SMSR 15KM Udca
1057 Luis Santos M40 SMSR 15KM Já Foste
1058 Maria Almeida F SEN SMSR 15KM Já Foste
1059 Dário Nobre M SEN SMSR 15KM Individual
1060 Gonçalo Ferreira M SEN SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1061 Tania Pereira F SEN SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1062 Sandra Manuel F40 SMSR 15KM Asas Nos Pés
1063 Mafalda Mateus F SEN SMSR 15KM Asas Nos Pés
1064 Milton Batista M40 SMSR 15KM Asas Nos Pés
1065 Maria Tomas F40 SMSR 15KM Asas Nos Pés
1066 Daniela Santos F SEN SMSR 15KM Asas Nos Pés
1067 Mafalda Almeida F SEN SMSR 15KM Asas Nos Pés
1068 Goncalo Figueiredo M SEN SMSR 15KM Individual
1069 Virginia Ribeiro F50 SMSR 15KM Santana F C-Trail Team
1070 Luis Vargas M40 SMSR 15KM Individual
1071 Nuno Rodrigues M40 SMSR 15KM Serviços Sociais Montepio
1072 Luís Trindade M40 SMSR 15KM Amcf - Arrábida Trail Team
1073 Margarida Madeira F SEN SMSR 15KM Monsanto Running Team
1074 Carlos Pinho M SEN SMSR 15KM Alphaden
1075 Ana Oliveira F SEN SMSR 15KM Alphaden
1076 Marcelo Oliveira M SEN SMSR 15KM Alphaden
1077 Mário Pinheiro M40 SMSR 15KM Alphaden
1078 António Pires M50 SMSR 15KM Alphaden
1079 Gonçalo Lousa M SEN SMSR 15KM Alphaden
1080 Gaetano Manzo M40 SMSR 15KM Alphaden
1081 Claudio Alves M SEN SMSR 15KM Alphaden
1082 Tiago Santos M40 SMSR 15KM Alphaden
1083 André Ribeiro M SEN SMSR 15KM Individual
1084 Paula Félix F40 SMSR 15KM Alphaden
1085 Joaquim Lourenço M40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1086 Sara Nascimento F SEN SMSR 15KM Individual
1087 António Martins M40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1088 Mafalda Moniz F SEN SMSR 15KM Amcf - Arrábida Trail Team
1089 Nuno Baixinho M40 SMSR 15KM Runsox
1090 Dora Saraiva F50 SMSR 15KM Turres Trail Team
1091 Afonso Veríssimo M SUB23 SMSR 15KM Amcf - Arrábida Trail Team
1092 Dalila Araújo F SEN SMSR 15KM Vialonga Runners
1093 Maria Oliveira F40 SMSR 15KM Individual
1094 Tânia Carvalho F SEN SMSR 15KM Housemartins Belas
1095 Tânia Mendonça F SEN SMSR 15KM Housemartins Belas
1096 Tânia Azevedo F40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1097 Cristina Pereira F40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1098 Sílvia Duarte F40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1099 Rute Martins F40 SMSR 15KM Housemartins Belas
1100 Bruno Carriço M SEN SMSR 15KM Team Urban Obstacles
1101 José Casimiro M SEN SMSR 15KM Marvila Jovem
1102 Bárbara Cruz F SEN SMSR 15KM Individual
1103 André Marques M SEN SMSR 15KM Individual
1104 Filipe Coelho M SEN SMSR 15KM Underdogs
1105 Tiago Policarpo M SEN SMSR 15KM Individual
1106 Maria Nobre F60 SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1107 Paula Mendes F40 SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1108 Luís Potra M40 SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1109 Natália Estêvão F SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1110 Álvaro Lente M SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1111 Alexandra Repolho F SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1112 Tiago Ferreira M SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1113 Paulo Lopes M SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1114 Sérgio Ramos M40 SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1115 Margarida Monteiro F50 SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1116 Nuno Moreira M SEN SMSR 15KM Alverca Urban Runners
1117 Inês Malveiro F SEN SMSR 15KM Beja
1118 Liliana Azenha F40 SMSR 15KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
1119 Nuno Madureira M SEN SMSR 15KM Individual
1120 Lúcia Cordeiro F SEN SMSR 15KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa Santa Iria
1121 Sandra Alves F40 SMSR 15KM Ocr Portugal Lab
1122 Duarte Alves M SUB23 SMSR 15KM Ocr Portugal Lab
1123 Inês Paulino F SEN SMSR 15KM Ocr Portugal Lab
1124 Nuno Pereira M40 SMSR 15KM Clube Ogma
1125 David Sousa M SEN SMSR 15KM Trilho Perdido Eventos / Imporlux
1126 Rui Corveira M40 SMSR 15KM Underdogs
1127 Paulo Gomes M40 SMSR 15KM Individual
1128 Pedro Pereira M40 SMSR 15KM Aroo
1129 Daniel Raposo M SEN SMSR 15KM Coala
1137 Cristina Frota F SEN SMSR 15KM Ocs - Setúbal Strendure Running Team
1138 Sónia Capitão-Mor F SEN SMSR 15KM Correr Lisboa
1139 Cátia Capitão F SEN SMSR 15KM Alphaden
1140 Cristina Fernandes F40 SMSR 15KM Individual
1141 João Ferreira M SEN SMSR 15KM Individual
1142 Daniel Santos M SEN ASR 22KM Individual
1143 Bruno Sequeira M SEN SMSR 15KM Individual
1144 Jorge Sobrinho M50 SMSR 15KM Individual
1145 Bruno Carriço M SEN SMSR 15KM Team Urban Obstacles