Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Gustavo Veloso MASTERS A Mediofondo W52fcporto
2 Joao Rodrigues ELITES M Mediofondo W52fcporto
3 Samuel Caldeira MASTERS A Mediofondo Individual
4 João Benta MASTERS A Mediofondo Rp Boavista
5 Luis Gomes ELITES M Mediofondo Individual
6 Ivo Oliveira ELITES M GranFondo Individual
7 Filipe Brito MASTERS B GranFondo Controlsafe Futebol Clube Famalicão
8 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
9 Marina Leitão MASTERS A FEM Minifondo Love Tiles
10 Jose Mendes MASTERS A Mediofondo Sporting - Tavira
11 Lucas Lopes ELITES M Mediofondo Bmc/ Póvoa De Varzim/Cdcnavais
12 Rui Sa MASTERS A Mediofondo Love Tiles
13 Carlos Azevedo MASTERS C GranFondo Cacb
14 Aires Pereira MASTERS C Mediofondo Individual
15 Luis Cambão MASTERS C Minifondo Lacoviana
16 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
17 Filipe Machado MASTERS A GranFondo Spac Btt
18 Paulo Cardoso MASTERS B Mediofondo Pacto
19 Filipe Ramos MASTERS A Mediofondo Bmc/ Póvoa De Varzim/Cdcnavais
20 Miguel Ribeiro MASTERS A Minifondo Bmc/ Póvoa De Varzim/Cdcnavais
21 Toñito Rodriguez MASTERS A GranFondo Lamprebike
22 Rodrigo Moça MASTERS C Minifondo Rcm
23 Miguel Abrunhosa MASTERS B Minifondo Individual
24 Hernâni Dias MASTERS C Minifondo Individual
25 Joaquim Ferreira MASTERS D Minifondo Individual
26 Gonçalo Freitas MASTERS A Minifondo Love Tiles
27 Diana Teixeira MASTERS A FEM Minifondo Love Tiles
28 Fátima Melo MASTERS B FEM GranFondo Love Tiles
29 Carlos Fernandes MASTERS B Minifondo Love Tiles
30 Tiago Aragão MASTERS B Mediofondo Ctad - Tiagoaragao.Com
31 Pedro Fernandes MASTERS A Mediofondo Individual
32 Pedro Pinheiro MASTERS B Minifondo Love Tiles
33 André Bastos ELITES M Mediofondo Love Tiles
34 Rafael Ferreira ELITES M GranFondo Love Tiles
35 Pedro Cardoso MASTERS B GranFondo Love Tiles
36 António Figueiredo MASTERS D GranFondo Love Tiles
37 Carlos Aguiar MASTERS A Minifondo Love Tiles
38 José Magalhães D. MASCULINOS GranFondo Guilhabreu Btt 2
39 Manuel Oliveira D. MASCULINOS GranFondo Guilhabreu Btt 2
40 Herike Assis MASTERS B GranFondo Skoda Irmão Leite Tourencinhos
41 Bruno Costa MASTERS A Mediofondo Love Tiles
42 Gil Almeida MASTERS C Minifondo Love Tiles
43 Godofredo Lobo MASTERS A Minifondo Love Tiles
44 Rui Fernandes MASTERS B GranFondo Municipio De Melgaço
45 Tiago Ferreira ELITES M Minifondo Cansados Team
46 António Souto MASTERS C Minifondo Municipio De Melgaço
47 Rui Souto ELITES M GranFondo Municipio De Melgaço
48 Pedro Borlido MASTERS A Minifondo Bikepoint / Lacoviana
49 Vitor Mateus MASTERS C Mediofondo Bikepoint Racing Team
50 Luis Rio MASTERS B GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
51 Orlando Carvalho MASTERS B Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
52 André Moreira MASTERS A Minifondo Rcm
53 Jose Mendes MASTERS C Mediofondo Individual
54 Maria Domingues ELITES F Minifondo Associação Académica De São Mamede
55 Ernesto Morais MASTERS A Mediofondo Spac Btt
56 Jose Pereira MASTERS B Mediofondo Team Europcar
57 Ana Pereira MASTERS A FEM Minifondo Team Europcar
58 Luis Trindade MASTERS A Mediofondo Team Europcar
59 Florbela Peixoto MASTERS B FEM Minifondo Team Europcar
60 Luis Silva MASTERS C Mediofondo Team Europcar
61 Renato Martins MASTERS A Mediofondo Individual
62 Oscar Castro MASTERS B Mediofondo Udar Quinchães
63 Rafael Martins ELITES M Mediofondo A.D.Fafe / C.C.José Martins
64 Manuel Martins MASTERS D Minifondo A.D.Fafe / C.C.José Martins
65 Alexandre Domingues MASTERS A Minifondo Individual
66 Cristina Azevedo MASTERS B FEM GranFondo Individual
67 António Santos MASTERS B GranFondo Individual
68 Humberto Sousa MASTERS C Minifondo Individual
69 Roberto Soares MASTERS B Mediofondo Solopisadas
70 Joaquim Lima MASTERS C Mediofondo Melgaço Team
71 Fábio Aguiar D. MASCULINOS Mediofondo Escola De Ciclismo Bruno Neves 1
72 Armando Figueiredo D. MASCULINOS Mediofondo Escola De Ciclismo Bruno Neves 1
73 Ricardo Ferreira MASTERS A GranFondo Cadao Douro
74 Fernando Santos MASTERS B Mediofondo Cadao Douro
75 Mauro Pereira MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
76 Elio Silva MASTERS B Mediofondo Precious Space / Soutense / Centro De Fisioterapia
77 Armando Rocha MASTERS C GranFondo Lacoviana
78 Luís Lima MASTERS B Minifondo Lacoviana
79 Pedro Fernandes MASTERS A Minifondo Lacoviana
80 Miguel Torres MASTERS C GranFondo Ccmoçao
81 Maria Silva MASTERS A FEM Mediofondo Brigada Do Pedal
82 Luis Cardoso MASTERS A Mediofondo Brigada Do Pedal
83 Tiago Borges MASTERS A Mediofondo Lipor Bike Team
84 Rui Vinhas MASTERS C Mediofondo Lipor Bike Team
85 Romeu Silva D. MASCULINOS Mediofondo Lipor Bike Team 1
86 Pedro Coelho D. MASCULINOS Mediofondo Lipor Bike Team 1
87 Leonel Português MASTERS A GranFondo Master Da Louriña
88 Rosa Rodrigues D. MISTAS GranFondo Ccmonção 1
89 António Rodrigues D. MISTAS GranFondo Ccmonção 1
90 Jorge Santos MASTERS A GranFondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
91 João Sousa MASTERS A Mediofondo Individual
92 Stéphanie Castro MASTERS A FEM Mediofondo Ccmoçao
93 André Sousa MASTERS A Minifondo Love Tiles
94 Nuno Torres MASTERS A Mediofondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
95 José Oliveira MASTERS C Minifondo Team Gaiabike
96 Jorge Pires MASTERS C Mediofondo Team Gaiabike
97 Cesar Pinto MASTERS A Mediofondo Team Gaiabike
98 Ricardo Carvalho MASTERS A Minifondo Team Gaiabike
99 João Pinto MASTERS B Mediofondo Bibabike
100 Gonçalo Magalhães ELITES M Mediofondo Bmc/ Póvoa De Varzim/Cdcnavais
101 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
102 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
103 João Silva ELITES M GranFondo Individual
104 Pedro Lopes ELITES M GranFondo Ud Oliveirense/Inoutbuild
105 Miguel Guedes ELITES M GranFondo Love Tiles
106 Renato Correia MASTERS A GranFondo Love Tiles
107 Nelson Costa MASTERS A GranFondo Clube Millenniumbcp
108 Ivo Almeida MASTERS B GranFondo Love Tiles
109 Nuno Melo MASTERS A Minifondo Love Tiles
110 Joaquim Sa MASTERS C GranFondo Bombos S.Sebastião Moncao Bike
111 Antonio Paiva MASTERS B Minifondo Love Tiles
112 Diogo Cardoso MASTERS A GranFondo Love Tiles
113 Rui Pinto MASTERS A Minifondo Love Tiles
114 Fausto Moreira MASTERS A Minifondo Love Tiles
115 Jorge Crespo MASTERS C Mediofondo Love Tiles
116 Pedro Monteiro ELITES M GranFondo Love Tiles
117 Sérgio Amaral MASTERS B Minifondo Love Tiles
118 Jose Magalhães MASTERS D GranFondo Skoda Irmão Leite Tourencinhos
119 Helder Costa MASTERS A Minifondo Bicimarante
120 Fabio Costa ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
121 Ubaldo Olivera MASTERS B GranFondo Master Morrazo
122 Bruno Silva MASTERS A Minifondo Balantuna Cycling Team
123 Liliana Silva MASTERS A FEM Minifondo Balantuna Cycling Team
124 Jéssica Costa D. MISTAS Mediofondo Guilhabreu Btt 1
125 Miguel Silva MASTERS A GranFondo Lipor Bike Team
126 Emanuel Amorim MASTERS C Minifondo Lipor Bike Team
127 Armando Barbosa MASTERS A Mediofondo Fanbike
128 Pedro Novais MASTERS C Mediofondo -
129 Diogo Soares ELITES M Minifondo Bmc/ Póvoa De Varzim/Cdcnavais
130 Henrique Silva D. MISTAS Mediofondo Guilhabreu Btt 1
131 Jorge Dias MASTERS D Mediofondo Jd Gaia
132 Paulo Serra MASTERS A Minifondo Individual
133 Fernando Sanchez MASTERS B Minifondo Cc Ferrol
134 Luis Brito MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
135 Marco Correia MASTERS A Minifondo Bolflex Btteam
136 Nuno Carvalho MASTERS A Minifondo Individual
137 Hugo Pinto MASTERS A Minifondo Douro By Bike
138 Almeida Paulo MASTERS B Minifondo Individual
139 António Marinho MASTERS A Mediofondo Duobike Team,
140 Johnny Cruz MASTERS C Minifondo Bike Psp Aveiro
141 Luis Pena MASTERS B Minifondo Proteu Cycling Team
142 Alberto Amaral MASTERS C GranFondo Batotas/Ponte De Lima
143 Rui Linhares MASTERS B Mediofondo Ccmc-Maceco De Cavaleiros
144 João Bompastor ELITES M Minifondo Proteu Cycling Team
145 Jorge Barbosa MASTERS B Minifondo Ribeiros Bike Shop
146 Joaquim Fernandes MASTERS D Mediofondo Adrap
147 Rafael Kerr MASTERS B Minifondo Individual
148 Miguel Pinto MASTERS B Mediofondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
149 Luis Ferreira MASTERS B GranFondo Individual
150 Carlos Santos ELITES M Minifondo Ucvnf
151 Amadeu Castro MASTERS D Minifondo 4Team-Looker
152 Daniel Castrp MASTERS A Mediofondo 4Team-Looker
153 Duarte Ferreira MASTERS A Minifondo Btt Trilhos
154 Rui Figueiredo MASTERS A Minifondo Bike Riders Adf
155 Mario Ferreira MASTERS B Minifondo Love Tiles
156 Tiago Pereira MASTERS A Minifondo Proteu Cycling Team
157 Esteban Certal MASTERS A GranFondo Individual
158 Abílio Freitas MASTERS B Mediofondo Love Tiles
159 José Fonseca MASTERS D Mediofondo Clube Do Sargento Da Armada
160 Pedro Lopes MASTERS A Minifondo Ratos Do Asfalto
161 Paulo Silva MASTERS B Mediofondo Spac Btt
162 Adrián Cordeiro MASTERS A GranFondo Master Morrazo
163 Daniel Oliveira MASTERS A Minifondo Individual
164 Carlos Nora MASTERS A Minifondo Ccd Renault - Cacia
165 Romeu Sá MASTERS A GranFondo Individual
166 Jose Paiva D. MASCULINOS GranFondo Boninibike 1
167 Ricardo Neves D. MASCULINOS GranFondo Boninibike 1
168 Antonio Soares MASTERS B Minifondo Proteu Cycling Team
169 Miguel Moura MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
170 Lutero Sá MASTERS A GranFondo Amigos Da Bicicleta
171 Ivo Alves MASTERS C Mediofondo Tugacycling
172 Nuno Pimenta MASTERS A GranFondo Individual
173 Joel Faria MASTERS B Minifondo Proteu Cycling Team
174 Luís Santos ELITES M Minifondo Precious Space / Soutense / Centro De Fisioterapia
175 João Ferreira MASTERS A Mediofondo Peruf Race Team
176 Nelson Almeida MASTERS B GranFondo Pousadinha Cycling Team
177 Pedro Barreto MASTERS B GranFondo Individual
178 Hugo Costa MASTERS A GranFondo Proteu Cycling Team
179 Luis Ferreira MASTERS A Minifondo Individual
180 Fernanda Loureiro MASTERS B FEM Mediofondo Gilmondbtt
181 José Faria MASTERS C Mediofondo Gilmondbtt
182 Joaquim Baptista MASTERS C Mediofondo Proteu Cycling Team
183 Luis Fonseca MASTERS C Mediofondo Saldo Valido Lda-Mortagua
184 Cesar Mendonca MASTERS D Mediofondo Bike Race Trip Portugal
185 João Barbosa MASTERS B GranFondo Vila Nova De Famalicão
186 Rui Ferreira D. MASCULINOS Mediofondo Team Optical 5
187 Carlos Silva MASTERS C Mediofondo Individual
188 Vítor Macedo MASTERS B GranFondo Individual
189 Felicio Bessa MASTERS B GranFondo Individual
190 Rui Azevedo MASTERS B GranFondo Individual
191 Fábio Pereira ELITES M Minifondo Parada Cycling Team
192 Paulo Mesquita MASTERS C GranFondo Crd Cavaquinhas
193 André Moreira MASTERS A Mediofondo V.N.Gaia - Sandim
194 Sérgio Pereira MASTERS C Minifondo Clube Btt Redline
195 Ricardo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Malaguetini Cycling Club
196 Paulo Moreira MASTERS B Minifondo Balantuna Cycling Team
197 João Garcia MASTERS B Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
198 Filipe Coelho D. MASCULINOS Mediofondo Team Optical 5
199 Samuel Costa MASTERS A Mediofondo Peruf Race Team
200 Pedro Borges MASTERS B Mediofondo Individual
201 Paulo Sarmento MASTERS A Mediofondo Relief Gaia Porto - Deixe De Fumar Hoje!
202 Fernando Garcia MASTERS B GranFondo Cc Cidade De Santiago
203 Alexandre Portela MASTERS C Minifondo Spac Btt
204 Gabriel Garcia MASTERS A Minifondo Individual
205 Augusto Garcia MASTERS C Minifondo Individual
206 Sebastião Garcia MASTERS B Minifondo Individual
207 Vítor Rego MASTERS B Minifondo Individual
208 Steven Martins MASTERS A Minifondo Individual
209 Xavier Margarido ELITES M GranFondo Trepanelas/Prifer
210 Fabio Zibordi MASTERS B Mediofondo Air Designers
211 Vladimiro Casaleiro MASTERS B GranFondo Pousadinha Cycling Team
212 Luís Gómez MASTERS C GranFondo Club Ciclista Master Da Louriña
213 Samuel Pereira ELITES M Minifondo Parada Cycling Team
214 Hugo Pereira MASTERS A Minifondo Team Lugo
215 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Escola Ciclismo Carlos Carvalho
216 Paulo Vilela MASTERS B Mediofondo Velo Clube De Bragança/Reconco
217 Ricardo Tavares MASTERS A Mediofondo Precious Space / Soutense / Centro De Fisioterapia
218 Paulo Teixeira MASTERS B GranFondo Majorfe
219 Duarte Salvaterra MASTERS B GranFondo Vulcal
220 Constantino Silva MASTERS B Mediofondo Team Optical
221 Manuel Abreu MASTERS D Mediofondo Individual
222 Teixeira Soares MASTERS A Minifondo Individual
223 António Leandro MASTERS C Minifondo Amcosle
224 Pedro Mendes MASTERS A GranFondo Lobos Do Monte - Lousado
225 Eduardo Martins MASTERS C Mediofondo Bravos Team
226 Sofia Moreira MASTERS A FEM GranFondo Individual
227 Silvano Vilarinho MASTERS B Minifondo Amigos Da Bicicleta
228 Vitor Silva MASTERS A Minifondo Ratos Do Asfalto
229 Sergio Macedo MASTERS A Mediofondo Aguça Btt
230 Luis Graça MASTERS B Mediofondo Vinhais Extreme
231 Neal Douglass MASTERS C Minifondo Violet Crown - Austin Texas
232 Pedro Pintomina MASTERS B Mediofondo Individual
233 Diamantino Quinta MASTERS C Minifondo Gilmondbtt
234 José Sousa MASTERS B Minifondo Proteu Cycling Team
235 João Amorim MASTERS A Minifondo Pirâmide Radical
236 Jose Rodrigues MASTERS C Mediofondo Ccmoçao
237 Nuno Ferreira ELITES M Minifondo Ccmoçao
238 Fernando Nogueira MASTERS A Minifondo Amigos Do Pedal Lagares
239 João Rodrigues MASTERS C Minifondo Amigos Da Bicicleta
240 Humberto Alves MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta
241 Pedro Campos MASTERS A Minifondo Proteu Cycling Team
242 João Mendonça MASTERS A GranFondo Ucvnf
243 José Mendonça MASTERS D Mediofondo Ucvnf
244 Fernando Gaspar MASTERS B Minifondo Precious Space / Soutense / Centro De Fisioterapia
245 Armando Mota MASTERS B Mediofondo Mota
246 Miguel Teixeira MASTERS B Mediofondo Bravos Team
247 Pedro Pereira MASTERS D GranFondo Ribeiros Bike Shop
248 Joao Giesteira MASTERS B Minifondo Individual
249 Ricardo Araújo MASTERS A GranFondo Individual
250 Claudio Costa MASTERS B Mediofondo Aguça Btt
251 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Os Binos
252 Nuno Matos MASTERS A GranFondo Bikemarket.Pt
253 Andre Barros MASTERS A Minifondo Os Binos
254 Eduardo Veiga MASTERS C Minifondo Individual
255 Carlos Monteiro MASTERS D Mediofondo Compedal
256 José Fonseca MASTERS B Minifondo Vou Pedalar
257 Alexandre Lucas MASTERS C Mediofondo Individual
258 Paulo Costa MASTERS A Minifondo Ad Fafe C C José Martins
259 Pedro Gaio MASTERS A Mediofondo Lipor Bike Team
260 Abel Costa MASTERS D Minifondo Individual
261 Vitor Paulos MASTERS C Mediofondo Btt Marinhais
262 Luís Silva ELITES M GranFondo Tugacycling
263 Paulo Silva MASTERS B Minifondo Individual
264 Rui Taveira MASTERS A Mediofondo Btt Margens Do Cavado
265 João Dias MASTERS A Mediofondo Individual
266 Jorge Marçal MASTERS A Mediofondo Individual
267 Miguel Jácome MASTERS A Mediofondo Btt Margens Do Cavado
268 Carlos Valente MASTERS B Minifondo Malaguetini Cycling Club
269 Nuno Peixoto MASTERS A Mediofondo Individual
270 Alberto Lugrís MASTERS C GranFondo Individual
271 Luís Gomes ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
272 Paulo Lima MASTERS B Minifondo Aguça Btt
273 Roberto Ferrete MASTERS B Mediofondo Btt Margens Do Cavado
274 Francisco Ferreira MASTERS A Minifondo Aliados Trail Running Team
275 Pedro Valverde MASTERS B Mediofondo C.C.Gondomar
276 Nuno Reis MASTERS B Mediofondo Adtravassô
277 Joaquim Fraga MASTERS C Minifondo Póvoa Btt 2007
278 Jose Gomes MASTERS A Minifondo Magriços De Ermesinde
279 Nuno Ribeiro MASTERS A GranFondo Ucvnf
280 Manuel Parreiras MASTERS C Minifondo Bragança
281 Nelson Figueiredo MASTERS B Minifondo Vou Pedalar
282 Filipe Carril MASTERS B Mediofondo Rs Bikes/Danibikes Team
283 Rafael Portal MASTERS A GranFondo Clube Ciclista Cee
284 Francisco Afonso ELITES M Minifondo Avança
285 Rui Rego ELITES M Minifondo Avança
286 Daniel Silva MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
287 Nuno Silva MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
288 Marcos Sobrino MASTERS B Mediofondo Individual
289 Tiago Neves MASTERS A Mediofondo Grupo Btt Caça Mouros
290 Joao Pinto MASTERS C Mediofondo Team Btt Clube De Chaves
291 Raul Magalhães MASTERS B Minifondo Team Btt Clube De Chaves
292 Rui Pires MASTERS A Minifondo Team Btt Clube De Chaves
293 Adriano Santos MASTERS A Mediofondo Team Rte
294 Manuel Domingues MASTERS B Mediofondo Team Rte
295 Luís Costa ELITES M Mediofondo Team Rte
296 José Cordeiro MASTERS C Mediofondo Clube Do Sargento Da Armada
297 José Bernardes MASTERS D Minifondo Individual
298 Nuno Coutinho MASTERS A GranFondo Paredesaventura
299 Miguel Silva MASTERS B Minifondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
300 Nuno Correia MASTERS A Minifondo Individual
301 Helder Fernandes ELITES M Minifondo Individual
302 Rui Rego MASTERS B Minifondo Internacionais De Domingo
303 Orlando Pires MASTERS B Minifondo Optical
304 Antonio Pinto MASTERS B GranFondo Individual
305 Helder Campinho MASTERS A Minifondo Proteu Cycling Team
306 João Silva MASTERS C GranFondo Trancoso Bike Team
307 Jorge Magalhães MASTERS C Mediofondo Individual
308 Paulo Ferreira MASTERS B Minifondo Lobos Do Monte - Lousado
309 Bruno Freixo MASTERS A Mediofondo 100Trilhos
310 Deolinda Carracena MASTERS B FEM Mediofondo Individual
311 Bruno Jesus MASTERS A Minifondo Garagem Paciência Bike Team
312 Jorge Querales MASTERS C Mediofondo Ciclistas Cósmicos - Gislotica
313 Luis Valcarce MASTERS A GranFondo Limite Bierzo C.D.
314 Carlos Pimentel MASTERS B Mediofondo Vinhais Extreme
315 Eduardo Armada MASTERS B Mediofondo Correlumes
316 Ricardo Sousa MASTERS B Minifondo Quintela Cycles
317 Miguel Ribeiro MASTERS B GranFondo Team Optical
318 Paulo Rodrigues MASTERS B Mediofondo Team Optical
319 Alberto Pires MASTERS C Mediofondo Individual
320 Hernâni Gouveia MASTERS A Mediofondo Btt Braguinhas
321 Paulo Gonçalves MASTERS B Mediofondo Cleanmobility
322 Marcos Castro MASTERS B Minifondo Individual
323 João Teixeira MASTERS C Mediofondo Individual
324 Joaquim Pedro MASTERS B GranFondo Clube Ogma
325 Pedro Ferreira MASTERS A Minifondo Bragança
326 Daniel Parreirão MASTERS A GranFondo Pousadinha Cycling Team
327 Gustavo Gomez MASTERS B GranFondo Lamprea
328 Ângela Rodrigues ELITES F Minifondo Parada Cycling Team
329 Marco Rodrigues MASTERS B GranFondo Unique-Bike Team
330 Josë Braganöa MASTERS B Mediofondo Unique-Bike Team
331 António Almeida MASTERS C Mediofondo Bicicletas Coelho
332 Anabela Fonseca MASTERS A FEM Mediofondo Unique-Bike Team
333 Filipe Leite MASTERS A Mediofondo Airães A Pedalar Associação
334 José Lourenço MASTERS A Minifondo Individual
335 Joaquim Aires MASTERS A GranFondo Sapadores Da Invicta
336 José Quintas MASTERS A GranFondo Barcelos Team Portugal
337 Alberto Paiva MASTERS D Minifondo Ciclistas Cósmicos - Gislotica
338 José Otero MASTERS B GranFondo Triki Team
339 Nuno Mesquita MASTERS B Mediofondo Individual
340 Carlos Beleza MASTERS B Minifondo Malhos Team
341 Isaac Novas MASTERS B GranFondo C.C. Ria De Vigo
342 João Chaves MASTERS C GranFondo Vélosprint Cossonay
343 Albino Pereira MASTERS C GranFondo Individual
344 Hélder Silva MASTERS B Mediofondo Malhos Team
345 José Conceição MASTERS B Mediofondo Individual
346 Manuel Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
347 Tiago Esteves ELITES M Mediofondo Ccmoçao
348 Rolando Fernandes MASTERS B Minifondo Individual
349 Marcio Novo ELITES M Minifondo Individual
350 João Loureiro MASTERS B Mediofondo Gilmondbtt
351 Vitor Andrade MASTERS B Minifondo Individual
352 Luis Policarpo MASTERS B Minifondo Cc Mirandela
353 António Figueiredo MASTERS C Minifondo Vou Pedalar
354 Clarisse Aguiar D. MISTAS Mediofondo Joli Team 1
355 Jorge Pereira D. MISTAS Mediofondo Joli Team 1
356 Fernando Ferreira MASTERS D Minifondo Agarrados Ao Btt/Irbal
357 Pedro Sousa MASTERS A GranFondo Crc-Famalicão
358 Ricardo Silveira MASTERS A Mediofondo Individual
359 José Pereira MASTERS C Minifondo Cicloturismo Da Giesta
360 Albi Gulias MASTERS B GranFondo Individual
361 Fabio Abreu MASTERS A Minifondo Fanbike
362 Antonio Ribeiro MASTERS C Minifondo Individual
363 João Leite MASTERS B Minifondo Spac Btt
364 Miguel Carmo MASTERS A Minifondo Proteu Cycling Team
365 Ernesto Pino MASTERS A Minifondo Individual
366 Mário Gonçalves MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
367 José Araujo MASTERS C Mediofondo Ciclo Clube Btt Elvas
368 Bruno Pinto MASTERS A Mediofondo Sapadores Da Invicta
369 Sergio Pinto MASTERS B Minifondo Individual
370 Cristina Ferreirinha MASTERS B FEM Minifondo Ribeiros Bike Shop
371 Pedro Ribeiro MASTERS A GranFondo Jibas
372 André Resende MASTERS A GranFondo Padeirinhas Sobre Rodas
373 Anselmo Gonçalves MASTERS B Mediofondo Individual
374 Pedro Pereira MASTERS A GranFondo Tchoura Jiboiana
375 Ricardo Duarte MASTERS B GranFondo Clube Ogma
376 Paulo Fernandes MASTERS C Minifondo Irmandade/Diasaluminios
377 André Oliveira MASTERS B Mediofondo Javalis Bike Team
378 Bruno Coelho MASTERS A GranFondo Individual
379 Júlio Salgado MASTERS A Minifondo Individual
380 Hugo Duque MASTERS A Mediofondo Individual
381 Luis Alves MASTERS B Mediofondo Alcobaça Clube De Ciclismo / Crédito Agrícola
382 Sergio Morais MASTERS A Minifondo Aguça Btt
383 Alfonso Domínguez MASTERS B GranFondo Master Da Louriña
384 Ricardo Silva MASTERS A GranFondo Bikestrada
385 João Faria MASTERS B GranFondo Individual
386 Antonio Costa MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
387 António Simões MASTERS B Mediofondo Individual
388 Carlos Moura MASTERS C GranFondo Individual
389 Fran Rodriguez MASTERS A Minifondo Individual
390 Ricardo Campos MASTERS A Mediofondo Team Fly/Sharks Bike Team Trofa
391 Manuel Lopes MASTERS A GranFondo Team Mega Jiba
392 Alexandre Cerqueira MASTERS B GranFondo Ccmoçao
393 José Freire MASTERS C GranFondo Sporting - Tavira
394 Vasco Gonçalves MASTERS B Minifondo Ccmoçao
395 Luís Cardoso MASTERS B Minifondo Ccmoçao
396 Carlos Cruz MASTERS C Mediofondo Soutense- Precious Space
397 Sérgio Amoedo MASTERS B GranFondo Ccmoçao
398 Carlos Rocha MASTERS B GranFondo Individual
399 Ivo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Pbp
400 José Santos MASTERS A GranFondo Decathlon
401 Carlos Pereira MASTERS C GranFondo C.A. Ribatejo Sul/Águias Alpiarça/Euromaster
402 Pedro Oliveira MASTERS B Minifondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
403 Joaquim Gonçalves MASTERS D Minifondo Ccmoçao
404 Angel Vidal MASTERS C GranFondo Triki Team
405 Jorge Leite MASTERS B Minifondo 100 Limites Cycling Team
406 Joaquim Martins MASTERS B GranFondo Roda 28
407 Rui Saraiva MASTERS B GranFondo Individual
408 Marco Fonseca MASTERS A Mediofondo Peruf Race Team
409 Carlos Oliveira MASTERS B Mediofondo Malaguetini Cycling Club
410 Marco Gomes MASTERS B Minifondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
411 Jorge Pinto MASTERS B Minifondo Ribeiros Bike Shop
412 Paulo Esteves MASTERS B Mediofondo Solopisadas
413 Paulo Silva MASTERS B GranFondo Individual
414 Francisco López MASTERS C GranFondo Individual
415 Daniel Sousa MASTERS A Mediofondo Individual
416 Tânia Cardoso ELITES F Minifondo Team Bombos S. Sebastião/Monçãobike
417 Pablo Barreiro MASTERS B GranFondo Individual
418 Leonel Duarte MASTERS B Minifondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
419 Helder Azevedo ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
420 Pedro Temporao MASTERS A Mediofondo Bbrasil
421 Jorge Quintela MASTERS B Mediofondo Quintela Cycles
422 Helder Marques ELITES M Mediofondo Team Rte
423 Jeronimo Cardoso MASTERS C Minifondo Individual
424 Manuel Pinto MASTERS D GranFondo Saertex Portugal/Edaetech
425 Guilherme Santos MASTERS C GranFondo Individual
426 Jesús Freitas MASTERS C Minifondo Club Ciclista Guillade
427 Carlos Osorno MASTERS A Minifondo Club Ciclista Guillade
428 Arsenio Torres MASTERS D Mediofondo Club Ciclista Guillade
429 Carlos Rodríguez MASTERS B Minifondo Club Ciclista Guillade
430 Igor Cruz MASTERS A GranFondo Individual
431 José Teixeira MASTERS B Minifondo Individual
432 António Monte MASTERS B GranFondo Individual
433 Antonio Santiago MASTERS B Minifondo Individual
434 Paulo Fernandes MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
435 Ivan Lado MASTERS B GranFondo Ivanferradas@Yahoo.Es
436 Paulo Mendes MASTERS B Minifondo Ccmoçao
437 Luis Llamazares MASTERS C GranFondo Bici Verde Anca
438 Daniel Gomes MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
439 Jose Marques MASTERS D Mediofondo Gesfrota
440 Rute Borges MASTERS B FEM Minifondo Gesfrota
441 João Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
442 Carlos Silva MASTERS B Minifondo Individual
443 Marco Dias MASTERS A GranFondo Os Metralhas Btt
444 Joao Barros ELITES M GranFondo Ccmoçao
445 André Ferreira MASTERS A GranFondo Ortobest Cycling Team
446 António Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
447 Jose Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
448 Luis Lopes MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
449 Abilio Oliveira MASTERS B GranFondo Majorfe
450 Luis Vicente MASTERS A Minifondo Luis Vicente
451 Eurico Monteiro MASTERS C Mediofondo Bragança
452 Victor Cordeiro MASTERS C Mediofondo Individual
453 Manuel Rodrigues MASTERS C Minifondo Da-Lhe Forte Monção
454 António Ferreira MASTERS C Mediofondo Braguinhas
455 David Vivas ELITES M GranFondo Davidmayovivas13@Gmail.Com
456 Aparício Coutinho MASTERS C Minifondo Individual
457 Luís Parente MASTERS B Minifondo Cicloturismo De Perre
458 Nuno Morgado MASTERS A GranFondo Individual
459 Miguel Silva MASTERS A Mediofondo Biketeam Barcelos
460 João Pereira MASTERS C Mediofondo Biketeam Barcelos
461 Pedro Costa MASTERS A Mediofondo Team Optical
462 Rui Costa MASTERS C GranFondo Individual
463 Germano Lopes MASTERS C Minifondo Individual
464 Domingos Ferreira MASTERS D Mediofondo Individual
465 Paulo Anjos MASTERS C Mediofondo Bike Point
466 Marlene Silva ELITES F Minifondo Individual
467 Henrique Pinto D. MASCULINOS Mediofondo Pinto´S Team 1
468 Pedro Pinto D. MASCULINOS Mediofondo Pinto´S Team 1
469 Luis Rodriguez MASTERS B GranFondo Feiteira Gel
470 Nuno Marques MASTERS B Minifondo Ribeiros Bike Shop
471 Pedro Oliveira ELITES M Mediofondo Spac Btt
472 Vítor Almeida MASTERS C Mediofondo Magriços De Ermesinde
473 Paulo Cardoso MASTERS B Minifondo Magriços De Ermesinde
474 Hugo Xavier MASTERS A Mediofondo Jesuitas Bike Team
475 José Conceição MASTERS C Minifondo Crd Cavaquinhas
476 Pedro Gabriel MASTERS B Mediofondo C.A. Amigos Parque Da Paz
477 Armando Andrade MASTERS B Mediofondo Pénopedal
478 Eduardo Afonso MASTERS B Mediofondo Pénopedal
479 Paulo Lima MASTERS B Mediofondo Pénopedal
480 Rui Pascoal MASTERS B Mediofondo Pénopedal
481 José Laranjeira MASTERS B Mediofondo Ccmoçao
482 Bruno Vicente MASTERS B Mediofondo Alb Lamego Bike Otica Parente
483 Manuel Soares MASTERS B Mediofondo 101 Limites Cycling Team
484 Paulo Sequeira MASTERS B Minifondo Individual
485 Fernando Dias MASTERS B Minifondo Sucatas Parente
486 Alex González MASTERS A GranFondo Xesteiras
487 Pedro Castro MASTERS A Minifondo Individual
488 Luís Caldas MASTERS B GranFondo Gang Da Bike
489 João Esperança MASTERS B GranFondo Gang Da Bike
490 Domingos Melo MASTERS C Mediofondo Magriços De Ermesinde
491 Nacho Garcia MASTERS B FEM Mediofondo Cc Rodovigo
492 Paulo Afonso MASTERS B GranFondo Individual
493 Flamiano Martins MASTERS A GranFondo Decathlon
494 João Lourenço MASTERS C GranFondo Clube Ogma
495 Joel Morgado MASTERS B Minifondo Joel Morgado
496 António Sá MASTERS B Mediofondo Individual
497 Fernando Tavares MASTERS C Mediofondo Individual
498 Ricardo Moreira MASTERS A GranFondo Individual
499 Silvio Afonso MASTERS C Mediofondo Amigos Da Bicicleta
500 Manuel Junqueira MASTERS C GranFondo Ramacycling
501 Jesus Araujo MASTERS C Mediofondo Club Ciclista La Guia
502 André Dias MASTERS A Minifondo Parada Cycling Team
503 Miguel Alonso MASTERS B Mediofondo A Guia, C.C.
504 Ricardo Franco MASTERS B Mediofondo Bicicletas Brasil
505 Silvia Obilleiro D. FEMININAS Mediofondo Team Corbelo 1
506 Martinho Bento MASTERS D Minifondo Individual
507 Jorge Correia MASTERS A Minifondo Javalis Bike Team
508 Bruno Nunes MASTERS A Mediofondo Ortobest Cycling Team
509 Samuel Cunha MASTERS A Mediofondo Individual
510 Paulo Domingues MASTERS B GranFondo Dar Ao Ped@L
511 Dulce Moreda MASTERS B FEM Minifondo Individual
512 Sandro Rodrigues ELITES M Minifondo Individual
513 Alexandre Pereira ELITES M Minifondo Individual
514 Bohdan Malanka ELITES M Mediofondo Bikeinterra
515 Rui Santos MASTERS B Mediofondo Biciclistas
516 Filipe Ribeiro MASTERS B GranFondo Clube De Ciclismo De Vila Real
517 João Cunha MASTERS C Mediofondo Individual
518 Abel Franco MASTERS B Mediofondo Pirâmide Radical
519 Jorge Sá MASTERS B Minifondo Rebitec
520 José Matos MASTERS B Mediofondo Individual
521 Acacio Pires MASTERS C Mediofondo Batotas/Ponte De Lima
522 Alexandre Santos MASTERS B Minifondo Individual
523 Celia Janeiro MASTERS B FEM GranFondo Pousadinha Cycling Team
524 Nelson Santos MASTERS B Mediofondo Individual
525 Rui Faria MASTERS A Minifondo Individual
526 João Cerqueira ELITES M Minifondo Sotravel-Airães A Pedalar
527 Miguel Pereira MASTERS B Mediofondo Ccmoçao
528 André Santos MASTERS A GranFondo Individual
529 Luis Azevedo D. MASCULINOS Minifondo Raposas Da Serra 1
530 Eduardo Pinto D. MASCULINOS Minifondo Raposas Da Serra 1
531 Victor Suarez MASTERS B Minifondo C.C Noela
532 Cristiano Moreira MASTERS A GranFondo Academia Nrb&Rv
533 Begoña Garcia D. FEMININAS Mediofondo Team Corbelo 1
534 Rui Machado ELITES M Mediofondo Bttombos
535 Angel Carrera MASTERS A GranFondo Garaje Corse
536 Óscar Ferro MASTERS B GranFondo Garaje Corse
537 David Gregores MASTERS A GranFondo Garaje Corse
538 Antonio Meirim MASTERS B Mediofondo Individual
539 Nuno Inácio MASTERS A GranFondo Individual
540 Manuel Machado MASTERS B Minifondo Street Race Team
541 Pedro Rodrigues MASTERS C Minifondo Dt Fisio/Arsil
542 Arlindo Silva MASTERS C Minifondo Dt Fisio/Arsil
543 José Nobre MASTERS C Mediofondo Individual
544 Rogerio Valinho MASTERS D Minifondo Individual
545 Rui Abegão MASTERS B Mediofondo Individual
546 Filipe Pires D. MASCULINOS Mediofondo Monóptero Bikers 1
547 Alexandre Quitério D. MASCULINOS Mediofondo Monóptero Bikers 1
548 Rui Vieira MASTERS C Mediofondo Korridas/Estudio Oral
549 Fernando Méndez MASTERS C GranFondo Nortonracer67@Hotmail.Com
550 António Gouveia MASTERS B GranFondo Clube Do Sargento Da Armada
551 Anibal Bastos ELITES M Mediofondo Vouguinha
552 Luís Gonçalves MASTERS A Mediofondo Individual
553 Helder Filipe ELITES M Minifondo Lobos Averomar Btt
554 Jose Pinto MASTERS C Minifondo Lobos Averomar Btt
555 Nuno Paranhos MASTERS A Minifondo Individual
556 Vasco Rodrigues MASTERS B Minifondo Ccmoçao
557 Antonio Sobral MASTERS C Minifondo Individual
558 Lorenzo Lopez MASTERS B GranFondo Clube Ciclista Terra Cha Vilalba
559 Javier Lopez MASTERS B GranFondo Clube Ciclista Terra Cha Vilalba
560 Angel Garcia MASTERS B GranFondo Cc Terra Cha
561 José Teixeira MASTERS B Minifondo Bicimarante
562 Holger Schwebbach MASTERS B GranFondo Trepanelas/Prifer
563 Nuno Silva MASTERS A Mediofondo Balantuna Cycling Team
564 Guilherme Pereira MASTERS A Mediofondo Maglev Team
565 Patricio Pires MASTERS B GranFondo Vinhais Extreme
566 Carlos Sampaio MASTERS B Mediofondo A.Cu.R.A. Btt/Setup Tech
567 Pedro Silva MASTERS B Minifondo Individual
568 David Gomes MASTERS A Minifondo Syswise
569 André Esteves MASTERS A Mediofondo Individual
570 Sérgio Almeida MASTERS B Minifondo Individual
571 Vitor Santos MASTERS B Minifondo Syswise
572 Pedro Coelho MASTERS A GranFondo Individual
573 Miguel Arcanjo MASTERS B Minifondo Abreu Carga
574 Bruno Barros ELITES M Minifondo Ribeiros Bike Shop
575 Víctor Fernández MASTERS B Mediofondo Individual
576 José Lamas MASTERS D Mediofondo Individual
577 Jorge Filgueiras MASTERS B Mediofondo Individual
578 Marcos Giadás ELITES M GranFondo Individual
579 Alejandro Soliño MASTERS A GranFondo Oiãbiketeam
580 Rui Brito MASTERS A Mediofondo Team Brinox
581 Luis Silva MASTERS B Minifondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
582 Abel Silva MASTERS D Mediofondo Ca Ribatejo Sul / Águias De Alpiarça / Euromaster
583 Henrique Mourisca D. MASCULINOS Mediofondo Politecnico De Tomar Bike Team 1
584 João Martins D. MASCULINOS Mediofondo Politecnico De Tomar Bike Team 1
585 Carlos Barros MASTERS C Mediofondo Dccl
586 António Silva MASTERS B Mediofondo Demo Ccl
587 Fernando Costa MASTERS A GranFondo Sotravel-Airães A Pedalar
588 José Sousa MASTERS B Mediofondo Ccd Renault - Cacia
589 Manuel Castro MASTERS C GranFondo Individual
590 Fernando Blach MASTERS C GranFondo Individual
591 Pedro Moço MASTERS A Minifondo Individual
592 Diogo Fernandes ELITES M Minifondo Bttbraguinhas
593 Eugénio Almeida MASTERS C Mediofondo Politécnico De Tomar Bike Team
594 Rui Faria MASTERS B GranFondo Individual
595 Carlos Rocha MASTERS C Mediofondo Cova De Lua
596 João Fernandes MASTERS A Mediofondo Bttdogs
597 Miguel Dias MASTERS A Mediofondo Individual
598 João Matos ELITES M Minifondo Individual
599 Jose Monteiro MASTERS C Minifondo Atxcyclingstore
600 Raquel Teixeira ELITES F Minifondo Atxcyclingstore
601 Laureano Teixeira MASTERS C Mediofondo Tex Family
602 Rui Santos MASTERS B Minifondo Rui & Beta
603 Tiago Marques MASTERS A Minifondo Atxcyclingstore
604 Carlos Pereira ELITES M GranFondo Individual
605 Luis Heitor MASTERS A Minifondo Ride Alone
606 Rui Baessa MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
607 Pedro Carmo MASTERS A Mediofondo Golden Cycling Team
608 Carlos Abrantes D. MASCULINOS Mediofondo Abrantes 1
609 Ricardo Abrantes D. MASCULINOS Mediofondo Abrantes 1
610 Antonio Morais MASTERS C Minifondo Individual
611 Rui Santos MASTERS B Mediofondo Colinas Bike Tour
612 Avelino Eufrásio MASTERS B GranFondo Bike Virtual Cycling
613 José Freitas MASTERS B Mediofondo Cesar Racing
614 Cristiano Bastiana MASTERS B GranFondo Vcab
615 Carlos Costa MASTERS B Mediofondo Barcelos Bike Team
616 Rui Abrantes MASTERS B GranFondo Porto Cycling Team
617 Jorge Cunha MASTERS B Minifondo Individual
618 Nelson Almeida ELITES M Minifondo 100 Travões
619 Francisco Carneiro ELITES M Minifondo 101 Travões
620 Carlos Gameiro MASTERS C Mediofondo Vulcal
621 Bicicletas Aran MASTERS C GranFondo Bicis Aran
622 Pedro Capela MASTERS B GranFondo Kaffa
623 Victor Teixeira MASTERS B GranFondo Ctjesuitas/Motocar/Cafedorio
624 Paulo Matias MASTERS B GranFondo Individual
625 Manuel Silva MASTERS B Mediofondo Individual
626 João Silva ELITES M Mediofondo Individual
627 Manuel Silva ELITES M GranFondo Individual
628 Rafael Romano ELITES M GranFondo Individual
629 João Ferreira MASTERS A Mediofondo Individual
630 José Azevedo MASTERS A Mediofondo Individual
631 Sandro Santos MASTERS A Minifondo Individual
632 Vitor Sousa MASTERS C Mediofondo Individual
633 Artur Sá D. MASCULINOS GranFondo Oiã Bike Team 1
634 Fábio Alves D. MASCULINOS GranFondo Oiã Bike Team 1
635 Pedro Santos MASTERS B Minifondo Sernox Lummenn
636 Amantino Santos MASTERS A Mediofondo Bai K Rodas
637 António Carvalho MASTERS D GranFondo Batotas/Ponte De Lima
638 Manuel Maio MASTERS D Mediofondo Torreao Cafe
639 Fernando Sousa MASTERS B Minifondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
640 Ricardo Costa MASTERS A Minifondo Magriços De Ermesinde
641 Rui Fernandes MASTERS C GranFondo Teromovigo/Casadopao/Efapel/A.D.Serpinense
642 Paulo Dias ELITES M Minifondo Individual
643 Tiago Ribeiro ELITES M GranFondo Individual
644 Guilherme Capela MASTERS A Mediofondo Woof Cycles
645 Pedro Fonseca MASTERS B Minifondo Magriços De Ermesinde
646 Flávio Moita MASTERS D Mediofondo Torreao Café
647 Antonio Martines MASTERS B GranFondo Ciclismo Oiense
648 João Tavares MASTERS B Mediofondo Pipis Cesarracing
649 Jose Peniza MASTERS D GranFondo Ciclismo Oiense
650 Daniel Alves MASTERS B Mediofondo Bikevez
651 Mário Pereira D. MISTAS Mediofondo Goper Team 1
652 Nídia Gomes D. MISTAS Mediofondo Goper Team 1
653 José Pinto MASTERS B Mediofondo Individual
654 Francisco Castro MASTERS D Mediofondo Garbike
655 Leonel Guerra MASTERS D Minifondo Individual
656 Juan Fernández MASTERS B GranFondo Illas Cies Cycling Team
657 Rui Sousa MASTERS C Mediofondo Cesar Racing
658 Valter Mercurio MASTERS B Mediofondo Individual
659 Tiago Galrão MASTERS A Minifondo Atxcyclingstore
660 Vitor Soares MASTERS B GranFondo Lousadabtt
661 Ricardo Ribeiro ELITES M Mediofondo Barcelos
662 Mário Bessa MASTERS A Minifondo Skrey E-Commerce Software
663 André Rocha MASTERS A Minifondo Individual
664 Rui Ferreira MASTERS C Minifondo Ccd Renault - Cacia
665 Luis Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
666 Carlos Antunes MASTERS B Mediofondo Maia Btt Team
667 Cintia Rodriguez ELITES F Minifondo Cazafantasmas
668 Dionisio Gonzalez MASTERS A Mediofondo Cazafantasmas
669 Nelson Martins MASTERS B Mediofondo Tornados Bike
670 Pedro Faria MASTERS B Mediofondo Lobos Averomar Btt
671 Patrick Pereira MASTERS A Mediofondo Spac Btt
672 Denis Pintos ELITES M Minifondo Cazafantasmas
673 António Lira MASTERS C Minifondo Individual
674 José Silva MASTERS B Mediofondo Mmcar
675 Ricardo Matos MASTERS B Mediofondo Mmcar
676 Marco Oliveira MASTERS B Mediofondo Mmcar
677 Jeremias Sousa MASTERS B GranFondo Ctad - Tiagoaragao.Com
678 Gabriel Ledo MASTERS A GranFondo Cazafantasmas
679 Luís Magalhães MASTERS A Minifondo Jofapan
680 Aitor Fernandez ELITES M GranFondo Individual
681 João Gonçalves MASTERS C Minifondo Jofapan
682 Antonio Afonso MASTERS B Mediofondo Individual
683 Nuno Isac MASTERS B Minifondo Maximinos
684 Rui Pereira MASTERS A Minifondo Jofapan
685 Joao Sousa MASTERS B GranFondo Cc Lamprea
686 Olavo Cerqueira MASTERS A Mediofondo Quintela Cycles
687 David Pregal MASTERS A Mediofondo Cazafantasmas
688 João Rouxinol MASTERS A Minifondo A.C.R.D.Valbom Dos Figos
689 Francisco Fernandez MASTERS A Mediofondo Individual
690 Jaime Gomez MASTERS A Mediofondo Individual
691 Javier Garcia MASTERS B Mediofondo Cazafantasmas
692 David Alonso MASTERS A GranFondo Cazafantasmas
693 Ricardo Garcia MASTERS B Mediofondo Objetivo Trail
694 Elisabete Silva MASTERS B FEM Minifondo Sporting Club Espinho - Triatlo
695 José Gaciño MASTERS A GranFondo Individual
696 Fernando Pinheiro MASTERS A Minifondo Individual
697 Pedro Reina MASTERS A Minifondo Individual
698 Luis Pinto MASTERS B Mediofondo Duros Do Pedal
699 Helder Carvalho MASTERS A Minifondo N13 Bike Team
700 Miguel Campinho MASTERS A Minifondo N13 Bike Team
701 Gilberto Santos MASTERS A Mediofondo Póvoa De Varzim
702 Carlos Santos MASTERS A Minifondo Tarahumara
703 Nuno Carvalho MASTERS A Minifondo N13 Bike Team
704 Armando Fernandes ELITES M GranFondo Individual
705 Rui Galvão MASTERS B Minifondo Monóptero Bikers
706 Bruno Rodrigues MASTERS A Mediofondo Team Workout 48
707 Nuno Carneiro MASTERS A Mediofondo N13 Bike Team
708 Luis Hipolito MASTERS A Minifondo Cansados Team
709 Rui Silva MASTERS B Minifondo Individual
710 Jorge Fernandes ELITES M Mediofondo Unique-Bike Team
711 Fernando Varela MASTERS C GranFondo Globeros
712 Luis Leal MASTERS B Mediofondo Mmcar
713 Pedro Andrade MASTERS B Minifondo Mmcar
714 Julio Cadavid MASTERS A Minifondo Individual
715 António Martins MASTERS B Mediofondo Tornados Bike
716 Ricardo Novais ELITES M Minifondo Bits&Bikes
717 Bruno Feiteira MASTERS A Minifondo Individual
718 João Lopes MASTERS C Minifondo Individual
719 César Trigo MASTERS B Minifondo Individual
720 Jose Leston MASTERS B Mediofondo Individual
721 Xelis Vazquez MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Muros
722 Jose Gonzalez MASTERS E Mediofondo Club Ciclista Muros
723 Jose Paris MASTERS D Mediofondo Club Ciclista Muros
724 Paulo Jorge ELITES M Mediofondo Paulo Jorge
725 António Gomes MASTERS C Mediofondo Individual
726 Ricardo Sousa MASTERS B Mediofondo Ecbn
727 Luis Nunes MASTERS A Mediofondo Ecbn
728 Manuel Silva MASTERS C Minifondo Individual
729 Pedro Gomes MASTERS B Mediofondo Individual
730 João Oliveira MASTERS B Minifondo J_Oliveira
731 Vitor Gomes MASTERS D Minifondo Clube Campismo S. João Madeira
732 Antonio Andrade MASTERS B Mediofondo Clube Campismo S. João Madeira
733 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
734 Filipe Teixeira MASTERS B Minifondo Clube Campismo S. João Madeira
735 Diego Araujo MASTERS A GranFondo Túzaros
736 Manuel Alves MASTERS C Minifondo Individual
737 Jose Andrade MASTERS A GranFondo Club Ciclista Monteneme
738 Vitor Alves MASTERS B GranFondo Individual
739 Carlos Passos MASTERS D GranFondo Individual
740 Pedro Goncalves MASTERS A Minifondo Pva - Pedalarvieira Associação
741 Jose Vieira MASTERS A GranFondo Bicimarante
742 Nancy Gonzalez MASTERS B FEM Minifondo Individual
743 Rafael Pacheco ELITES M GranFondo Sapadores Porto
744 Rui Lopes MASTERS B Mediofondo Individual
745 Alejandro Triñanes MASTERS C GranFondo Club Ciclista O Grove
746 Vitor Esteves MASTERS A Minifondo Vimont
747 António Afonso MASTERS B Minifondo Vimont
748 Bruno Carneiro ELITES M GranFondo Kathrein Automotive Portugal Cycling Team
749 Ricardo Cancela MASTERS B GranFondo C.C Monteneme
750 José Couto MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
751 Filipa Casimiro MASTERS A FEM Minifondo Monóptero Bikers
752 Zeferino Alves MASTERS B Minifondo Team Optical
753 Pablo Caamaño D. MASCULINOS Mediofondo Pepa 1
754 Pedro Caamaño D. MASCULINOS Mediofondo Pepa 1
755 José Pereira MASTERS B Mediofondo Vimont
756 Pedro Santos MASTERS D GranFondo Individual
757 João Leite MASTERS A Mediofondo Individual
758 Andrew Howard MASTERS C GranFondo Individual
759 Vasco Gomes MASTERS B Mediofondo Sernox Lummenn
760 Judith Pedroso MASTERS A FEM Minifondo Malaguetini Cycling Club
761 Hélder Loureiro MASTERS A GranFondo Individual
762 Rui Davim MASTERS A Minifondo Individual
763 Jesus Vara MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Muros
764 Laurent Blaiteau MASTERS B GranFondo C.C.Padrón
765 Sameiro Peixoto MASTERS B FEM Mediofondo Bravos Team
766 Rui Batista MASTERS A Mediofondo Ad Fafe C C José Martins
767 António Silva MASTERS B Mediofondo Be Fardamento
768 Carlos Doval MASTERS A GranFondo C.C.Dumbria
769 Vitor Pacheco ELITES M Mediofondo Individual
770 Calixto Arias D. MASCULINOS GranFondo Individual 2
771 Manuel Angues D. MASCULINOS GranFondo Individual 2
772 Maximino Aguiar MASTERS B Mediofondo C. C. Dumbria
773 Sérgio Mota D. MASCULINOS GranFondo Sporting Clube Espinho 1
774 Victor Sa D. MASCULINOS GranFondo Sporting Clube Espinho 1
775 Juan Remigio MASTERS B GranFondo Club Ciclista O Grove
776 Rodolfo Martins MASTERS B GranFondo Pousadinha Cycling Team
777 Eduardo Vila MASTERS B GranFondo Club Ciclista O Grove
778 Neli Portela MASTERS B FEM Minifondo Clunb Ciclista O Grove
779 Márcio Saraiva MASTERS A Mediofondo Individual
780 Jose Martins MASTERS C Minifondo Otz Bike
781 Antonio Azevedo MASTERS C Minifondo Individual
782 Javier Diez MASTERS B Mediofondo Poio Bike Club
783 Jose González ELITES M GranFondo Cc Lobios
784 Pedro Vazquez ELITES M Mediofondo Cc Lobios
785 Juan González MASTERS A Mediofondo C.C. Lobios
786 Joaquim Silva MASTERS C Mediofondo Unique-Bike Team
787 Rui Tapadas MASTERS B Mediofondo Acin
788 Sandra Tapadas MASTERS B FEM Mediofondo Acin
789 Jose Sousa MASTERS C Minifondo Amigos Da Bicicleta
790 Anibal Fernandes MASTERS C Mediofondo Amigos Da Bicicleta
791 Abilio Rodrigues MASTERS B Minifondo Amigos Da Bicicleta
792 Emanuel Araujo MASTERS B Minifondo Amigos Da Bicicleta
793 Hilario Magalhaes MASTERS B Minifondo Amigos Da Bicicleta
794 Ricardo Oliveira MASTERS A GranFondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
795 Marco Seabra MASTERS A Mediofondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
796 Ricardo Mendes MASTERS A Mediofondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
797 Tomás Seoane ELITES M GranFondo Media Ducia
798 Paulo Pacheco MASTERS A Mediofondo Associação Cicloturismo Sobrosa
799 Manuel Pacheco MASTERS A Mediofondo Associação Cicloturismo Sobrosa
800 Sílvia Castro ELITES F Minifondo Individual
801 Pedro Sousa MASTERS A Minifondo Individual
802 David Lima MASTERS A Minifondo Individual
803 Oscar Rodriguez MASTERS B Mediofondo Club Ciclista O Grove
804 Arlindo Ferreira MASTERS C Mediofondo Bits&Bikes
805 Jácome Bruges MASTERS A Mediofondo Arrastabikes Clube Btt
806 Vitor Afonso MASTERS A Mediofondo Individual
807 Jean Nelissen MASTERS D Minifondo Cabeceiras Bike Team
808 Paulo Monteiro MASTERS B GranFondo Bttolas
809 Pedro Teles MASTERS A Mediofondo Arrastabikes Clube Btt
810 Pedro Barbosa MASTERS A Mediofondo Btt Braguinhas
811 Jose Castroman MASTERS D GranFondo Bikestrada
812 Fernando Vieira MASTERS B Minifondo Amigo Cycling
813 Bruno Rocha MASTERS B Mediofondo Arrastabikes Clube Btt
814 Javier Otero MASTERS A GranFondo Bikestrada
815 Francisco Gomes MASTERS C GranFondo Individual
816 José Vilela MASTERS B Mediofondo Individual
817 Fernando Ferreira MASTERS C Minifondo Colinas Bike Tour
818 Henrique Amaro MASTERS B Minifondo Individual
819 Manuel Sousa MASTERS B Mediofondo Associação Cicloturismo Sobrosa
820 Bruno Nunes ELITES M Mediofondo Associação Cicloturismo Sobrosa
821 Francisco Lago MASTERS A Mediofondo C.P.C.Toxo
822 Juan Carames ELITES M Mediofondo Individual
823 Claudio Santos MASTERS A Minifondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
824 Sergio Novo MASTERS B Minifondo Lobos Averomar Btt
825 José Ferreira MASTERS A GranFondo Spac Btt
826 Vitor Teixeira MASTERS B GranFondo Fc Aliviada
827 Fernando Lanção MASTERS B Minifondo Individual
828 Angel Blanco MASTERS A GranFondo Cpc Toxo
829 Marcos Codesido MASTERS B GranFondo Individual
830 Bruno Castro MASTERS A Mediofondo Jesuitas Bike Team
831 Rui Castanheira MASTERS B Mediofondo Peruf Race Team
832 Delfim Nogueira MASTERS B Minifondo Rodas Bike
833 Nelson Silva MASTERS B Minifondo Bikesábado - Wb
834 Jose Cardoso MASTERS C Minifondo Clube Benfeita Aldeia Do Xisto
835 David Silva MASTERS B Mediofondo Grupo Ciclismo De Paramos
836 Mário Magalhães MASTERS D Minifondo Individual
837 Carlos Lopes MASTERS B Minifondo Individual
838 Diogo Pereira MASTERS A Minifondo Aguça Btt
839 Raul Castiñeiras MASTERS A GranFondo A.D.Mediaducia
840 Carlos España MASTERS B GranFondo A.D.Mediaducia
841 Eduardo Sá MASTERS B Mediofondo Santa Cruz / Bicicastro / Domarsa
842 Tiago Pires ELITES M GranFondo Scocs - Sport Clube Operário De Cem Soldos
843 Marco Fechas MASTERS A GranFondo Individual
844 António Valente MASTERS C Mediofondo Individual
845 Ulisses Lopes MASTERS B Minifondo Pacemaker Man
846 Alejandro Varela ELITES M GranFondo Cc Monteneme-Calvo
847 Jorge Felicio MASTERS B Mediofondo São Miguel Bike
848 Nelson Pereira MASTERS B Mediofondo Joviflex-Team
849 Jose Gestoso MASTERS A Minifondo Bici O´Con
850 Oscar Perez MASTERS B Minifondo C.A.R. Marisqueiro
851 António Camilo MASTERS B Mediofondo Grupo Ciclismo De Paramos
852 Alberto Lemos MASTERS B Mediofondo Car Marisqueiro
853 Cesario Aires ELITES M Mediofondo Unique-Bike Team
854 Albertino Domingues MASTERS C Minifondo Individual
855 Roberto Matos MASTERS B Mediofondo Joviflex-Team
856 Artur Maia D. MASCULINOS Mediofondo Joviflex Team 1
857 Luis Oliveira D. MASCULINOS Mediofondo Joviflex Team 1
858 Paulo Rocha MASTERS D Minifondo Clube De Veteranos Do Porto
859 João Rocha ELITES M Minifondo Clube De Veteranos Do Porto
860 Tony Muñiz MASTERS A GranFondo Carballo
861 Eduardo Lopes MASTERS B Mediofondo Algés Team B
862 Miguel Chalaça MASTERS B Mediofondo Algés Team B
863 Carlos Marques MASTERS C Mediofondo São Miguel Bike
864 Hugo Cerqueira MASTERS B Minifondo Individual
865 Camilo Olveira D. MASCULINOS Mediofondo A Braña 1
866 Francisco Leston D. MASCULINOS Mediofondo A Braña 1
867 Manuel Amorim MASTERS C Minifondo Grupo Ciclismo De Paramos
868 Romeu Rocha ELITES M Mediofondo Grupo Ciclismo De Paramos
869 Miguel Hermida MASTERS A Mediofondo Individual
870 Domingos Sá MASTERS E Mediofondo Equipa Ciclismo De Paramos
871 Manuel Morais MASTERS B Minifondo Individual
872 Candido Cao MASTERS B GranFondo C D Ría De Arousa O Grove
873 Nuno Neves MASTERS B Minifondo Somacota Cycling Team
874 Jorge Silva MASTERS B Minifondo Jsk Alarmes
875 João Campião MASTERS A Minifondo Individual
876 Antonio Costa MASTERS C Mediofondo Rodas De Pau
877 Antonio Fernandes MASTERS C Mediofondo Rodas De Pau
878 Augusto Bouça MASTERS C Mediofondo Rodas De Pau
879 Fernando Torres MASTERS C Mediofondo Rodas De Pau
880 Martiniano Alves MASTERS C Mediofondo Rodas De Pau
881 Filipe Neto MASTERS A Mediofondo Team Metralhas A
882 Filipe Sousa MASTERS B Minifondo Lobos Do Monte - Lousado
883 Alberto Hortelão MASTERS B Minifondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
884 Renato Barros MASTERS A Mediofondo Loucos Por Elas
885 Valter Raimundo ELITES M Mediofondo Csrdota / Cacb/ Mma
886 Sergio Cambas MASTERS A Minifondo Lobos Averomar Btt
887 Marcio Coelho ELITES M Minifondo Sapadores Da Invicta
888 Alfonso Torres MASTERS B GranFondo Verín
889 Luís Eusébio MASTERS B Minifondo Fanbike Btt /Regufe
890 Ana Moreira D. FEMININAS GranFondo Creissac & Moreira 1
891 Joana Creissac D. FEMININAS GranFondo Creissac & Moreira 1
892 Telmo Teles MASTERS C Mediofondo Individual
893 Bruno Leal ELITES M Minifondo Individual
894 Eduardo Santos MASTERS B Mediofondo Team Carballas
895 Inés Amaro MASTERS A FEM Mediofondo Team Carballas
896 Miguel Cardoso MASTERS A GranFondo Individual
897 Jose Araujo MASTERS D Minifondo Lobos Averomar Btt
898 Abel Rodriguez MASTERS A GranFondo Grupeta Pan De Zarko
899 Santos Ramirez MASTERS A GranFondo Grupeta Pan De Zarko
900 José Ribeiro MASTERS B Mediofondo Grupo Desportivo Ferroviários De Campanhã
901 Vitor Bessa MASTERS B Mediofondo Empenabike
902 Mario Pernas D. MISTAS Mediofondo Peluso´S 1
903 Fátima Ruano D. MISTAS Mediofondo Peluso´S 1
904 Fernando Gonçalves MASTERS B Mediofondo Loucos Por Elas
905 Filipe Pereira D. MASCULINOS Mediofondo Optical 1
906 Nuno Martins D. MASCULINOS Mediofondo Optical 1
907 André Fernandes ELITES M GranFondo Oiãbiketeam
908 Paulo Fidalgo ELITES M GranFondo Individual
909 Manuel Domingues MASTERS A GranFondo Individual
910 Juan Martín MASTERS B GranFondo Motobike Pontevedra
911 Manuel Vázquez MASTERS B GranFondo Xtrembike C.C
912 Cláudio Areias MASTERS E Minifondo 5 Quinas Equipamentos
913 José Silvestre MASTERS C GranFondo Bttolas
914 Ricardo Carrera MASTERS B GranFondo Individual
915 António Salgueiro MASTERS D Minifondo Vilabike
916 Luís Valentim MASTERS C Mediofondo Individual
917 Emanuel Craveiro MASTERS B Mediofondo Individual
918 Augusto Silva MASTERS B Mediofondo Individual
919 Barca Suárez MASTERS A FEM Mediofondo Individual
920 Emmanuel Pires MASTERS A Minifondo Melgaço
921 Jose Suarez MASTERS B GranFondo Btt Ultreia
922 Sérgio Oliveira MASTERS B Minifondo G.D.C.R.Graça Do Divor
923 Roberto Martinez MASTERS B GranFondo Club Ciclista Vigues
924 Antonio Serrano MASTERS D Minifondo G.D.C.R.Graça Do Divor
925 Oscar Rodriguez MASTERS B Minifondo Individual
926 Javier Paradelo MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
927 Marcos Rodriguez MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
928 Roberto Vila MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
929 Fernando Barreiro MASTERS A Mediofondo Ferman Bike Team
930 Alberto Asensio MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
931 João Ribeiro ELITES M GranFondo Individual
932 Joaquim Piteira MASTERS D Minifondo G.D.C.R.Graça Do Divor
933 Anxo Corbillón MASTERS A GranFondo Bicirrosmonas
934 Angel Novoa MASTERS B GranFondo Correlumes
935 Jose Sierra MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
936 Simon Kienast MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
937 Ricardo Pereira MASTERS A Minifondo Pseudo Ciclistas D´Elite
938 Américo Vieira MASTERS C Minifondo Grupo Ciclismo De Paramos
939 José Costa MASTERS B Mediofondo Ads Parada De Todeia
940 Nelson Costa MASTERS B GranFondo Robel Portuguesa
941 Hugo Ferreira MASTERS B Minifondo Individual
942 Rui Antunes MASTERS B Mediofondo Bitvendas
943 Jose Costas MASTERS B GranFondo Bicirrosmonas
944 Jose Prada MASTERS B GranFondo Correlumes
945 Arlindo Pereira MASTERS D Minifondo G.D.C.R.Graça Do Divor
946 Alvaro Silva MASTERS C Mediofondo Individual
947 Isaac Otero MASTERS A GranFondo C.C. Botafumeiro
948 Julio García ELITES M GranFondo Cc.Gondomar
949 Paulo Oliveira MASTERS C Minifondo Torre Da Marinha
950 César Marques MASTERS A GranFondo Desportivo Atletico De Recardaes
951 André Lucas MASTERS A Mediofondo Desportivo Atletico De Recardaes
952 Vania Baptista MASTERS B FEM Mediofondo Desportivo Atletico De Recardaes
953 Joana Campos MASTERS A FEM Minifondo Desportivo Atletico De Recardaes
954 Vitor Figueiredo MASTERS B Mediofondo Desportivo Atletico De Recardaes
955 Patricia Silva MASTERS A FEM Minifondo Desportivo Atletico De Recardaes
956 Davide Felizardo MASTERS A Minifondo Desportivo Atletico De Recardaes
957 Maria Areias MASTERS A FEM Minifondo Desportivo Atletico De Recardaes
958 Diego Fernández MASTERS B GranFondo Avelaiñas
959 Fco. Arca MASTERS B Mediofondo Cdm Xesteiras
960 Alejandro Sueiro ELITES M Mediofondo Cdm Xesteiras
961 Cesar Estevez MASTERS B Mediofondo Individual
962 Jose Perez MASTERS B Mediofondo Cmd Xesteiras
963 Fernando Barroco MASTERS A Mediofondo Team Optical
964 Jose Gonçalves MASTERS B Mediofondo Bestteam
965 Salvador Meireles MASTERS B Mediofondo Lousadabtt
966 Juan Castro MASTERS C Mediofondo Biciclones
967 Socorro Fernandez MASTERS B FEM Mediofondo Biciclones
968 Begoña Gomez MASTERS B FEM Minifondo Biciclones
969 Jorge Gomes MASTERS C Mediofondo Bestteam
970 Juan Alfaya MASTERS C Mediofondo Biciclones
971 Beatriz Rodriguez MASTERS B FEM Minifondo Biciclones
972 Ivo Santana MASTERS A Mediofondo Bikes & Bites
973 Aires Braga MASTERS B Mediofondo Team Lantemil
974 Ermelinda Braga MASTERS B FEM Minifondo Team Lantemil
975 Fátima Braga ELITES F Minifondo Team Lantemil
976 Ricardo Dias MASTERS B Minifondo Irmandade/Diasaluminios
977 Tiago Costa ELITES M GranFondo Ddrbttapùlia
978 Celestino Perez MASTERS C Mediofondo Biciclones
979 Joaquim Moreira ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
980 Jose Silva MASTERS B GranFondo Individual
981 Manuel López MASTERS D Minifondo Biciclones
982 Miguel Perez MASTERS B Minifondo Biciclones
983 Jose Soares D. MASCULINOS Mediofondo Casa Dos Edras 1
984 Paulo Soares D. MASCULINOS Mediofondo Casa Dos Edras 1
985 Jorge Silva MASTERS B Mediofondo Individual
986 Miguel Machado MASTERS A Mediofondo Irmandade/Diasaluminios
987 Daniel Pires MASTERS C GranFondo Vinhais Extreme
988 Rui Neves MASTERS A Minifondo A. D. F. - Bike Riders
989 Alexandre Magalhaes MASTERS B Mediofondo Vilela Auto
990 Francisco Dieste MASTERS A GranFondo Club Ciclista Barbanza
991 Davide Daniel MASTERS A GranFondo Impasso
992 Edgar Alves MASTERS A GranFondo Individual
993 Manuel Macieira MASTERS B Minifondo Individual
994 José Santos MASTERS C Minifondo Individual
995 Ricardo Dias MASTERS A GranFondo Team Optical
996 Hernâni Gerós MASTERS C Mediofondo Individual
997 Carlos Borges MASTERS C Minifondo Lipor Bike Team
998 Jorge Ferreira MASTERS B Minifondo Lipor Bike Team
999 Joao Lopes MASTERS A Minifondo Jonx
1000 Nelson Lopes MASTERS B Minifondo Jonx
1001 Xavier Oliveira MASTERS A Minifondo Jonx
1002 Jose Ramon MASTERS A GranFondo Quintena
1003 Rafael Martins MASTERS B GranFondo Proteu Cycling Team
1004 José Monteiro ELITES M GranFondo Pousadinha Cycling Team
1005 Julian Iglesias ELITES M Minifondo Individual
1006 Manuel Ferreira MASTERS C Mediofondo Amigos Do Pedal Lagares
1007 Miguel Alvarez MASTERS A Mediofondo Girociclo
1008 Fernando Martins D. MASCULINOS GranFondo Loja Da Tita 1
1009 Carlos Magalhães D. MASCULINOS GranFondo Loja Da Tita 1
1010 Horácio Carvalho MASTERS B Mediofondo Individual
1011 Pablo Fontán MASTERS B GranFondo Koala Team
1012 Carlos Pires MASTERS B Minifondo Individual
1013 José Lorenzo MASTERS B GranFondo Barbanza C.C
1014 Jacinto Argibay MASTERS A GranFondo Btt Ultreia
1015 Rui Filipe MASTERS B Minifondo Individual
1016 Salomé Mourisco MASTERS A FEM GranFondo Salunosky
1017 Nuno Barreto MASTERS B Mediofondo Salunosky
1018 Domingo Gonzalez MASTERS B Minifondo Peña Ciclista Valdeorras Bike
1019 David Cosme MASTERS A GranFondo Individual
1020 Anibal Leite MASTERS B Minifondo Individual
1021 Pedro Rocha MASTERS C GranFondo Go Fit Triatlo
1022 Gonzalo Núñez MASTERS D Mediofondo Club Ciclista Gondomar
1023 Erasmo Carro MASTERS A Mediofondo Tebrabike
1024 Alvaro Rodríguez MASTERS B GranFondo Individual
1025 Oscar Perez MASTERS B Minifondo Ciclista Fermosellamos
1026 Fernando Gomes MASTERS C Minifondo Prio Firststop Bragança
1027 Filipe Valinho MASTERS B Minifondo Individual
1028 Carlos Vicente ELITES M Minifondo Ciclistas Fermosellamos
1029 Marco Ferreira MASTERS A Minifondo Desportivo Atletico De Recardaes
1030 José Soares MASTERS B Mediofondo Individual
1031 Nuno Lopes MASTERS B Mediofondo Garagem Paciência Bike Team
1032 Zeferino Pinho MASTERS C Mediofondo Garagem Paciência Bike Team
1033 Roberto Lopez MASTERS A Minifondo Individual
1034 Pedro Pinto MASTERS A Mediofondo Individual
1035 Vítor Pacheco MASTERS B Mediofondo Individual
1036 Pedro Branco MASTERS A Mediofondo Individual
1037 Pedro Gomes MASTERS A Mediofondo Individual
1038 Alejandro Gonzalez MASTERS B GranFondo Individual
1039 Rui Morais MASTERS B Minifondo Ccmc-Maceco De Cavaleiros
1040 Fernando Silva MASTERS C Minifondo Rodabike
1041 Miguel Castro MASTERS B Mediofondo Restaurante Espigueiro
1042 Manuel Silva MASTERS C Mediofondo Restaurante Espigueiro
1043 Alberto Amorim MASTERS C Mediofondo Restaurante Espigueiro
1044 Joaquim Silva MASTERS C Mediofondo Restaurante Espigueiro
1045 Hélder Meira MASTERS A Mediofondo Restaurante Espigueiro
1046 Carlos Rocha MASTERS C Mediofondo Restaurante Espigueiro
1047 Rui Mota MASTERS B Minifondo Individual
1048 Fernando Paciencia MASTERS C Mediofondo Garagem Paciência Bike Team
1049 Sérgio Lima MASTERS B Mediofondo Individual
1050 Guillermo Husson MASTERS B GranFondo Individual
1051 José González MASTERS A Minifondo Peña Ciclista Valdeorras Bike
1052 Rafael André ELITES M Minifondo Ripenabike
1053 Queli Guedes MASTERS A GranFondo Ciclismo Armamar
1054 Paulo Neves MASTERS C Mediofondo Individual
1055 Maurício Alves MASTERS B Minifondo Rio Tinto
1056 Francisco Leite MASTERS B Mediofondo Ccd Renault - Cacia
1057 Carlos Rodriguez MASTERS C Mediofondo Os Escaravellos C.C
1058 Julio Casado MASTERS B Minifondo Os Escaravellos C.C
1059 Fco Nimo MASTERS C Minifondo Os Escaravellos C.C
1060 Gonzalo Figueira MASTERS A Mediofondo Os Escaravellos C.C
1061 Pablo Gomez MASTERS B Minifondo Os Escaravellos C.C
1062 Sergio Montes MASTERS A Mediofondo Os Escaravellos C.C
1063 Manuel Rial MASTERS B GranFondo Os Escaravellos C.C
1064 Rafael Rodriguez MASTERS B Minifondo Os Escaravellos C.C
1065 Esteban Pedrido MASTERS B Mediofondo Os Escaravellos C.C
1066 Salvador Martinez MASTERS B Mediofondo Os Escaravellos C.C
1067 Jesus Garcia MASTERS C Mediofondo Os Escaravellos C.C
1068 Jose Rodriguez MASTERS C GranFondo Os Escaravellos C.C
1069 Juan Rodriguez MASTERS B Minifondo Os Escaravellos C.C
1070 Miguel Angelo D. MASCULINOS Mediofondo Clube Cicloturismo De Braga 1
1071 António Rodrigues D. MASCULINOS Mediofondo Clube Cicloturismo De Braga 1
1072 Augusto Coutinho MASTERS A Minifondo Individual
1073 Juan Signo MASTERS B GranFondo Galisup
1074 Jose Pereira MASTERS D Minifondo Ribeiros Bike Shop
1075 Tiago Ferreira ELITES M GranFondo Individual
1076 Alejandro Ruanova MASTERS A GranFondo Individual
1077 Ana Quintás MASTERS A FEM GranFondo Bicicletas Chinquena Racing Team
1078 Amilcar Vinagre MASTERS B Minifondo Bike Riders Adf
1079 Joana Vinagre ELITES F Minifondo Bike Riders Adf
1080 Ricardo Morais MASTERS A GranFondo Individual
1081 Oscar Castro MASTERS B GranFondo Cc. Farto
1082 Ignacio Gutiérrez MASTERS A GranFondo Nueve80fuertes
1083 Oscar Juarez MASTERS A GranFondo Individual
1084 David Palau MASTERS A GranFondo Individual
1085 Jaime Ligero MASTERS C GranFondo Cc Farto
1086 José Pastor MASTERS C GranFondo Liebana Bike
1087 Paulo Proença MASTERS B Mediofondo Ciclismo Armamar
1088 Filipe Rodrigues MASTERS A Mediofondo Team Optical
1089 Jonatan Hernandez MASTERS A GranFondo Individual
1090 Antero Rodrigues MASTERS C GranFondo Individual
1091 Liza Caballero MASTERS A FEM Mediofondo Individual
1092 Vasco Micaelo MASTERS E Mediofondo Dar - Desportivo Atlético De Recardães
1093 Lorenzo Bernardo MASTERS B Minifondo Fermoselle
1094 José Barros MASTERS A Mediofondo Individual
1095 André Neves ELITES M Mediofondo Individual
1096 João Dias MASTERS B Mediofondo Ccmc-Maceco De Cavaleiros
1097 Manuel Rodrigues MASTERS C GranFondo Individual
1098 Paulo Fortuna MASTERS B Mediofondo Individual
1099 Sérgio Meira MASTERS B Mediofondo Individual
1100 Paulo Nobre MASTERS A Minifondo Dragões Caraguenses
1101 Samuel Matos MASTERS C Minifondo Dragões Caraguenses
1102 Bruno Pires MASTERS A Mediofondo Individual
1103 Carlos Almeida MASTERS A GranFondo Garagem Paciência Bike Team
1104 Nelson Pinhal MASTERS A GranFondo Individual
1105 Nuno Chaves MASTERS A GranFondo Bustos
1106 Miguel Silva MASTERS A GranFondo Individual
1107 Paulo Oliveira MASTERS A Mediofondo Www.G2u.Pt
1108 Jaime Silva MASTERS B Mediofondo Espaço Novo Automóveis
1109 Tiago Almeida MASTERS A Mediofondo Espaço Novo Automóveis
1110 Ruben Gomes ELITES M Minifondo Narufit
1111 Nádia Nunes ELITES F Minifondo Narufit
1112 Martin Pastor MASTERS C Mediofondo Liebana Bike
1113 Hipolito Garcia MASTERS B Mediofondo Polichus
1114 Ricardo Pais MASTERS A GranFondo Cento&12 Cycling Team
1115 Octávio Aires ELITES M GranFondo Omma Bike
1116 Carlos Pires MASTERS D Minifondo Individual
1117 Ernesto Freitas MASTERS B Minifondo Cb Run
1118 Hélder Rebôlo MASTERS A Mediofondo Quintela Cycles
1119 António Rodrigues MASTERS B Mediofondo Garagem Paciência Bike Team
1120 Jose Perez MASTERS C GranFondo Cc Quintena
1121 Carlos Certal ELITES M Minifondo Individual
1122 Alexandre Alves MASTERS B Minifondo Individual
1123 José Prazeres MASTERS D Mediofondo Individual
1124 Frederico Silva MASTERS A Mediofondo Individual
1125 Nuno Costa ELITES M Minifondo Irmandade/Diasaluminios
1126 José Barrigó MASTERS C GranFondo Individual
1127 Vitor Guedes MASTERS B Mediofondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
1128 Rúben Guedes ELITES M Mediofondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
1129 Elisabete Guedes MASTERS B FEM Minifondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
1130 Joel Araújo MASTERS A Mediofondo Team Rte
1131 Manuel Ribeiro MASTERS B Minifondo Team Rte
1132 João Rodrigues MASTERS B Mediofondo Individual
1133 Eugenio Sánchez MASTERS B GranFondo Atenea Street Cycling Team
1134 Marcos Pereira MASTERS B Minifondo Atenea Street Cycling Team
1135 João Vasconcelos MASTERS A Minifondo Individual
1136 Javi Martin MASTERS B Minifondo Femoselle
1137 António Moreira MASTERS C GranFondo Otz Bike
1138 Luis Monteiro MASTERS C Mediofondo Rodabike
1139 Luís Alves MASTERS B Mediofondo Individual
1140 Jose Brandao MASTERS D Mediofondo Individual
1141 Mario Duarte MASTERS C Mediofondo Individual
1142 José Leston MASTERS D GranFondo Individual
1143 António Costa MASTERS C Mediofondo Individual
1144 Albano Teixeira MASTERS B Mediofondo Modesto Teixeira
1145 Basilio Cacabelos MASTERS B GranFondo Club Ciclista O Grove
1146 José Cunha MASTERS B Mediofondo Individual
1147 Alberto Monteiro MASTERS B Mediofondo Individual
1148 Lino Rocha MASTERS B Mediofondo Individual
1149 Tiago Carneiro MASTERS A Mediofondo Individual
1150 Pedro Senna MASTERS A Mediofondo Individual
1151 Sérgio Pinheiro MASTERS B Mediofondo Individual
1152 Helder Moreira MASTERS B Mediofondo Individual
1153 Paulino Alves MASTERS A Mediofondo Individual
1154 Raquel Alves ELITES F Minifondo Individual
1155 Helder Meira MASTERS B Mediofondo Btt-Mindelo
1156 Manuel Ponte MASTERS B Mediofondo Btt-Mindelo
1157 Simone Paiva ELITES F Minifondo Bando Dos 2
1158 Hugo Ribeiro MASTERS A Mediofondo Bando Dos 2
1159 Rafael Santos MASTERS A Mediofondo Individual
1160 João Almeida ELITES M Minifondo Ccmoçao
1161 António Brandão MASTERS D Minifondo Grupo De Carnaval Marados
1162 José Sousa MASTERS B Mediofondo Ar Tuías
1163 Tozé Gomes MASTERS A GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1164 Andre Maia ELITES M Mediofondo Individual
1165 Manuel Maia MASTERS D Minifondo Individual
1166 Pedro Costa MASTERS A Mediofondo Individual
1167 Aprígio Pereira MASTERS A Mediofondo Team Vpc
1168 Paulo Ribas MASTERS B Mediofondo Team Vpc
1169 Mohamed Hamida ELITES M Minifondo Cdm Xesteiras
1170 Charles Lima MASTERS A Mediofondo Team Vpc
1171 Eduardo Salgado ELITES M Mediofondo Us Postais
1172 João Gomes MASTERS A Mediofondo Team Vpc
1173 Jorge Costa ELITES M Mediofondo Us Postais
1174 Jose Fernandes MASTERS B Mediofondo Ciclo Cabanas
1175 António Fernandes MASTERS C Mediofondo Btt-Mindelo
1176 Antonio Lopez MASTERS B Mediofondo Bike Ou Non Vai
1177 Paulo Mendes MASTERS C Minifondo Individual
1178 Jorge Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
1179 Vitor Ribeiro MASTERS A Minifondo Individual
1180 Joel Alves MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
1181 Jorge Lourenço MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
1182 Mykhaylo Malanka MASTERS B Mediofondo Bikeinterra
1183 Vitor Ribeiro ELITES M GranFondo Otz Bike
1184 Roberto Silva ELITES M GranFondo Otz Bike
1185 Rui Dias MASTERS B Mediofondo Individual
1186 Fábio Silva MASTERS A Mediofondo Arrasa Montanhas
1187 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1188 Andre Gonçalves ELITES M Mediofondo Team Amco Crédito
1189 Filipe Teixeira MASTERS A Mediofondo Individual
1190 Rui Barbosa MASTERS B Minifondo Hell Riders Team
1191 Ana Neto MASTERS B FEM Minifondo Individual
1192 Jose Pereira MASTERS C Mediofondo Individual
1193 Manuel Costa MASTERS B Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
1194 Rúben Vieira ELITES M Minifondo Hell Riders Team
1195 José Sánchez MASTERS C GranFondo Bici O´Con
1196 Judit Galván D. MISTAS Mediofondo Monis 1
1197 Jose Galvan D. MISTAS Mediofondo Monis 1
1198 Manuel Fernandez MASTERS A GranFondo Bicicletas Chinquena Racing Team
1199 Frederico Afonso MASTERS A GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1200 Pedro Vitor MASTERS A Mediofondo Individual
1201 Álvaro Freire MASTERS B GranFondo Btt Ultreia
1202 Manuel Ramos MASTERS A GranFondo Btt Ultreia
1203 José Almeida MASTERS B Minifondo Cires-Shinetsu
1204 Bruno Basto MASTERS B Mediofondo Team Optical
1205 Pelayo Fernandez MASTERS B GranFondo 2.0 Sport Team
1206 Pedro Antunes MASTERS B Mediofondo Vilabike
1207 José Vilas MASTERS A Mediofondo Millabike - A Golpe De Pedal
1208 David Nande MASTERS A Mediofondo Individual
1209 Rui Brandao ELITES M Mediofondo Rebordosa
1210 Domingos Maia MASTERS C Minifondo Individual
1211 Filipe Gomes MASTERS A Mediofondo Team Vpc
1212 Adelio Pacheco MASTERS A Minifondo Hell Riders Team
1213 Rocio Carrera MASTERS A FEM GranFondo Budiñobike
1214 Carlos Alves MASTERS C Minifondo Hell Riders Team
1215 Nelson Dias MASTERS A Minifondo Ccmoçao
1216 Felix Sliepers MASTERS E Mediofondo Individual
1217 Alexandre Ribeiro ELITES M Mediofondo Btt Mindelo
1218 Rita Mano MASTERS A FEM Mediofondo Btt Mindelo
1219 Marcio Ferreira MASTERS B Minifondo Btt Mindelo
1220 César Rodríguez MASTERS C Mediofondo A Lamprea
1221 Serafim Freitas MASTERS D Mediofondo Família Freitas
1222 João Freitas MASTERS A Mediofondo Família Freitas
1223 Bruno Andrade MASTERS A Mediofondo Grupo Simoldes
1224 José Gaspar MASTERS C Mediofondo Grupo Simoldes
1225 Paulo Correia MASTERS B Mediofondo Individual
1226 André Pinto MASTERS A Mediofondo Mpt - Mercedes-Benz Procycling Team
1227 Rafael Gomez MASTERS C GranFondo Illas Cies Cycling Team
1228 Fernando Grande MASTERS C Mediofondo Individual
1229 Augusto Oliveira MASTERS C Mediofondo Individual
1230 Ricardo Castro ELITES M GranFondo Individual
1231 Francisco Guerreiro MASTERS B Mediofondo Individual
1232 Bruno Inça D. MISTAS GranFondo Serul 1
1233 Claudia Castro D. MISTAS GranFondo Serul 1
1234 Milton Magalhaes MASTERS A GranFondo Individual
1235 Joaquim Fernandes MASTERS B GranFondo Individual
1236 Ismael Barros MASTERS A GranFondo Individual
1237 Vitor Pinto MASTERS A Mediofondo Individual
1238 Zé Gonçalves MASTERS C Mediofondo Individual
1239 Carlos Pereira D. MASCULINOS Minifondo Talpai Talfilho 1
1240 Rui Pereira D. MASCULINOS Minifondo Talpai Talfilho 1
1241 Paulo Duarte MASTERS A GranFondo Individual
1242 Osvaldo Meireles MASTERS C Mediofondo Clube Do Sargento Da Armada
1243 Francisco Fernandes MASTERS A GranFondo Individual
1244 Luis Mafra MASTERS B GranFondo Salta Pocinhas
1245 Jorge Neves MASTERS A Minifondo Fercaru
1246 Darío Navia MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1247 Bruno Peixoto MASTERS A Minifondo Fercaru
1248 Cristian Simon MASTERS A GranFondo Cc Ria De Vigo
1249 Filipe Azevedo MASTERS A Mediofondo Individual
1250 Mar Falcón MASTERS A FEM Mediofondo Individual
1251 Manuel Villajos MASTERS D Mediofondo Manuel
1252 Fernando Mineiro MASTERS C GranFondo Individual
1253 Gustavo Carolino MASTERS B Minifondo Individual
1254 Bruno Pereira MASTERS A Mediofondo Conti Team
1255 Ludy Devesa D. MISTAS Mediofondo Ubiñas 1
1256 Jaime Somoza D. MISTAS Mediofondo Ubiñas 1
1257 Rubén Acemel D. MASCULINOS Minifondo Perroflauta Cycing Team 1
1258 Miguel Acemel D. MASCULINOS Minifondo Perroflauta Cycing Team 1
1259 Iván Lombao MASTERS A GranFondo Individual
1260 Ângelo Guimarães ELITES M Mediofondo A. R. Paradela / Sharks Bike Team Trofa
1261 Ricardo Nogueira MASTERS A GranFondo Santo Tirso
1262 Ramón Posta MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1263 Luís Policarpo ELITES M Minifondo Cc Mirandela
1264 Carlos Barros MASTERS B GranFondo Comprar Casa Guimarães
1265 José Pinheiro MASTERS B Mediofondo Individual
1266 José Dias MASTERS A Minifondo Individual
1267 Eduardo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Avebikers / Moinho Vermoim / Café Do Rio
1268 Cláudia Mostardinha MASTERS A FEM Mediofondo Individual
1269 Luís Lima MASTERS A Mediofondo Fercaru
1270 Salva Alvarez MASTERS C Mediofondo Subir Jode Bajar Mola
1271 Uxia Garcia D. MISTAS GranFondo U&D 1
1272 David Fernández D. MISTAS GranFondo U&D 1
1273 Francisco Añón MASTERS C Mediofondo Individual
1274 Jorge Melo MASTERS A GranFondo Individual
1275 José Couto MASTERS B Minifondo Individual
1276 Patrick Gonçalves MASTERS B Mediofondo Individual
1277 Daniel Porto MASTERS B GranFondo Ciclomanos
1278 Jose Aragunde MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1279 Fernando Quintans MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1280 Jose Caamaño MASTERS B GranFondo Ciclomanos
1281 Mário Pereira MASTERS C GranFondo Adamastor Team
1282 Reinaldo Sinopoli MASTERS D Mediofondo Ciclomanos
1283 Antonio Neves MASTERS D Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
1284 Benjamim Costa MASTERS C Mediofondo Tinto Cheio Bike Team
1285 Armando Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
1286 Joaquim Valentim MASTERS C Mediofondo Tinto Cheio Bike Team
1287 José Santos MASTERS C Mediofondo Índios Do Monte
1288 Anthony Cottier MASTERS B Minifondo Individual
1289 Nuno Guimarães MASTERS A Minifondo Individual
1290 Carlos Santos MASTERS C Minifondo Ribeiros Bike Shop
1291 João Lopes MASTERS C Mediofondo Avança
1292 Claudio Neves MASTERS A Minifondo Individual
1293 Antonio Pinheiro MASTERS C Minifondo Individual
1294 Manuel Carvalho MASTERS B Minifondo Malhos Team
1295 Pedro Freitas MASTERS B Mediofondo Individual
1296 Pedro Simões MASTERS B Minifondo Individual
1297 Idalio Faria MASTERS B Minifondo Avança
1298 Vítor Leitão MASTERS C Mediofondo Avança
1299 Rui Silva MASTERS B Mediofondo Rolling Bike
1300 António Varelas ELITES M Mediofondo A. R. Santo Cristo
1301 Manuel Teixeira MASTERS C Minifondo Cmmcp
1302 Guy Richard MASTERS D Minifondo Individual
1303 Joaquim Carvalho ELITES M Minifondo Individual
1304 Adrian Albéniz MASTERS A Minifondo Bela Otero
1305 Jose Ocampo MASTERS C GranFondo Individual
1306 Jorge Neves MASTERS C Mediofondo Kotas Btt Cycling Team
1307 Miguel Esmeriz MASTERS B GranFondo Clube Naval Infante Dom Henrique
1308 Ricardo Marques MASTERS A Minifondo Avebikers / Moinho Vermoim / Café Do Rio
1309 Ricardo Pinto D. MASCULINOS Mediofondo Trek Power 1
1310 António Gomes D. MASCULINOS Mediofondo Trek Power 1
1311 Paulo Magalhaes MASTERS C GranFondo Individual
1312 Bruno Mera MASTERS B GranFondo Ultreia Btt
1313 Sergio Sousa MASTERS B Minifondo Factor X S4l Medense Fc
1314 Ana Nogueira MASTERS A FEM Minifondo Factor X S4l Medense Fc
1315 Antonio Dias MASTERS B Minifondo Fanbike Btt /Regufe
1316 Luis Gomes MASTERS B GranFondo Individual
1317 José Azevedo MASTERS B Mediofondo Individual
1318 Ricardo Vaz MASTERS B Minifondo Individual
1319 Pablo Montenegro MASTERS B Mediofondo Individual
1320 David Mariñas MASTERS A GranFondo A.D.Mediaducia
1321 Ricardo Antunes MASTERS C Minifondo Individual
1322 Gonzalo Osorio MASTERS A GranFondo Individual
1323 João Marques MASTERS B GranFondo Oiãbiketeam
1324 Jesús Fernández MASTERS A Minifondo Peromato Bike
1325 Miguel Colino MASTERS A Mediofondo Peromato Bike
1326 Roberto Colino MASTERS A Mediofondo Peromato Bike
1327 Jose Pazos MASTERS A GranFondo Individual
1328 José Iglesias MASTERS C GranFondo A.D.C. Picaraña
1329 Jose Gomes MASTERS B Mediofondo Individual
1330 Marcos Gonzalez MASTERS A GranFondo Individual
1331 José Silva MASTERS A Mediofondo Avebikers / Moinho Vermoim / Café Do Rio
1332 Antonio Oliveira MASTERS A GranFondo Bombos S.Sebastião Moncao Bike
1333 Hélder Silva MASTERS A Mediofondo Individual
1334 Joaquim Silva MASTERS D Mediofondo Individual
1335 Carlos Mota MASTERS A Minifondo Individual
1336 Enrique Gomez MASTERS C Mediofondo Individual
1337 Victor Couso MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1338 Pedro Silva MASTERS A Mediofondo C. C. Trofa(Bike Espinhosa)
1339 Ana Calado MASTERS B FEM Minifondo Individual
1340 Bernardino Fernández MASTERS B GranFondo C.C. Torre San Vicente Monforte
1341 Duarte Pinheiro ELITES M GranFondo Decathlon
1342 Ricardo Figueira MASTERS A Minifondo Team Bu Cycling
1343 Roberto Rocha MASTERS B Mediofondo Street Race Team
1344 Demetrio Garcia MASTERS C Mediofondo Cc Torre San Vicente
1345 Tiago Soares ELITES M Minifondo Estela Bike Time
1346 Pedro Correia MASTERS B Mediofondo Individual
1347 Jessica Perez MASTERS A FEM Minifondo Tw
1348 Luis Lopez MASTERS A Minifondo Tw
1349 Luis Sa MASTERS B Mediofondo Paredes De Coura/ Vodafone
1350 Samuel Vicente MASTERS A Minifondo Individual
1351 Filipe Vaz MASTERS B Minifondo Btt Infantes
1352 Rui Branco MASTERS B GranFondo Oiãbiketeam
1353 André Paramés MASTERS A GranFondo Individual
1354 Mário Geraldo MASTERS C Mediofondo Infantes
1355 Bruno Monte MASTERS A Minifondo Ddrbttapùlia
1356 Narciso Ribeiro MASTERS C Minifondo Ddrbttapùlia
1357 António Maia MASTERS B Minifondo Ddrbttapùlia
1358 Emílio Hipólito MASTERS C Mediofondo Ddrbttapùlia
1359 Elena Conde ELITES F Minifondo A.D. Tri-Penta Terras De Lugo
1360 Agostinho Padrão MASTERS C Minifondo Individual
1361 Carlos Carvalho MASTERS A Mediofondo Galosbiketeam
1362 João Machado ELITES M Mediofondo Efapel
1363 Juan Viñas MASTERS C Mediofondo Bicis Oliveira Cc
1364 Filipe Seabra MASTERS A GranFondo Individual
1365 Carlos Costas MASTERS B Mediofondo Club Ciclista Gondomar
1366 José Nóvoa ELITES M Minifondo Barbantes Team
1367 Ernesto Pérez MASTERS C Minifondo Barbantes Team
1368 Belén Viso MASTERS B FEM Minifondo Barbantes Team
1369 Alberto Conde MASTERS C Mediofondo Individual
1370 Marco Oliveira MASTERS B Minifondo Individual
1371 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1372 Omar Alvarez MASTERS A Minifondo Spot Lounge
1373 Martinho Lima MASTERS B GranFondo Comprar Casa Guimarães
1374 Aureliano Conde MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Sonense
1375 Roberto Couce MASTERS B GranFondo Piano Piano
1376 Jorge Silva MASTERS B Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
1377 Faustino Pazos MASTERS C GranFondo Individual
1378 Duarte Lourenço ELITES M Minifondo Individual
1379 Javier Crecente MASTERS C GranFondo Motobike Pontevedra
1380 Jose Dominguez MASTERS B GranFondo Poio Bike Club
1381 Oscar Vila MASTERS C GranFondo Bici Verde Anca
1382 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1383 Roberto Gomez MASTERS A Mediofondo Individual
1384 David Silva MASTERS A Mediofondo Individual
1385 Ricardo Cunha MASTERS B Mediofondo Co-Driver Team
1386 Tiago Santana MASTERS A Mediofondo Bike Smile Fafe
1387 Vasco Penela MASTERS B Mediofondo Individual
1388 Carlos Sousa MASTERS A Minifondo Individual
1389 Tiago Silva MASTERS A GranFondo Individual
1390 Pablo Querol MASTERS A GranFondo Illas Cies Cycling Team
1391 Manuel Barroso MASTERS D Mediofondo Individual
1392 Jose Fernández ELITES M Mediofondo Individual
1393 Rui Fontoura MASTERS B Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1394 Bruna Fontoura ELITES F Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1395 Bruno Veiga MASTERS A Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1396 Rui Ferreira MASTERS B GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1397 Paulo Coutinho MASTERS B GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1398 Maria Carvalho ELITES F Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1399 Rodrigo Mendes MASTERS D Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1400 Carlos Melo MASTERS C Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1401 Valdemar Mariz MASTERS B Minifondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1402 Tiago Rocha MASTERS A Mediofondo Lipor Bike Team
1403 José Oliveira ELITES M GranFondo Lipor Bike Team
1404 Alberto Cuiñas MASTERS B Mediofondo Bajar Mola Subir Jode
1405 Paulo Moreira MASTERS C Mediofondo Individual
1406 Victor Calzada MASTERS A Mediofondo Peromato Bike
1407 Joel Moreira MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta
1408 Carlos Iglesias MASTERS B Mediofondo Bajar Mola Subir Jode
1409 Jose Lopes MASTERS B GranFondo Cento&12 Cycling Team
1410 André Rocha ELITES M Mediofondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1411 Vicente Somoza MASTERS B GranFondo Me Han Liado
1412 Jorge Palmeirao D. MASCULINOS Mediofondo Clube Ciclismo De Vila Flor 1
1413 Uiliam Calvo D. MASCULINOS Mediofondo Clube Ciclismo De Vila Flor 1
1414 David Brandon MASTERS A Minifondo Aragonta
1415 Guilherme Ferreira MASTERS B Mediofondo Confecções Cruzeiro
1416 Rafael López MASTERS B GranFondo Aguça Btt
1417 Jose Portelinha MASTERS B Mediofondo Skoda Irmão Leite Tourencinhos
1418 Helder Araújo MASTERS A Mediofondo Individual
1419 Juan Río MASTERS C Minifondo Individual
1420 Paulo Marques MASTERS C Minifondo Individual
1421 Carlos Campos MASTERS B Mediofondo Laundos Póvoa De Varzim
1422 Marcos Afonso MASTERS A Minifondo Individual
1423 Mario Cardoso MASTERS A Minifondo Individual
1424 Jorge Gil MASTERS A GranFondo Individual
1425 Juan Bea D. MISTAS Mediofondo Grove Mixto 1
1426 Melanie Vieites D. MISTAS Mediofondo Grove Mixto 1
1427 Santi Gago ELITES M Mediofondo Individual
1428 Jose Rodriguez MASTERS C Minifondo Psiquibicio
1429 Evaristo Pérez MASTERS B GranFondo Cc.Lamprea Hns. Duran
1430 Emanuel Justino MASTERS B GranFondo Palhaça
1431 João Bastos MASTERS C Mediofondo Individual
1432 Alejandro Gende MASTERS A GranFondo Monteneme Calvo
1433 Francisco Otero MASTERS C GranFondo Individual
1434 Jorge Rodrigues MASTERS C Mediofondo Gesfrota
1435 Adelino Mega MASTERS E Mediofondo Individual
1436 Paulo Cravo MASTERS C Mediofondo Individual
1437 Jose Miguelez MASTERS C Minifondo Individual
1438 M Rodrigues MASTERS A Mediofondo Ccd Renault - Cacia
1439 João Matos ELITES M Mediofondo Individual
1440 Julio Vázquez MASTERS B Mediofondo Bicitantes
1441 Gonzalo Comesaña MASTERS A Minifondo Atenea Street Cycling Team
1442 Joana Leão ELITES F Minifondo Individual
1443 Carlos Cruz ELITES M Mediofondo Individual
1444 Pablo Freijanes MASTERS A GranFondo Atenea Street Cycling Team
1445 Jorge Pires MASTERS C Mediofondo Monóptero Bikers
1446 Novo Dorsal Sem Escalão Minifondo Individual
1447 Fernando Pinto MASTERS A Mediofondo Baidebike
1448 Manuel Cruz MASTERS A Minifondo Individual
1449 Victor Ojea MASTERS B GranFondo Individual
1450 Angel Garcia MASTERS A GranFondo Bikestrada
1451 Carlos Ferreira ELITES M Minifondo Sapadores Da Invicta
1452 Carlos Ferreira MASTERS A Mediofondo R/C & Mt
1453 João Silva MASTERS C Minifondo Cicloelyte
1454 Diamantino Martins MASTERS D Minifondo Cicloelyte
1455 Paula Soares MASTERS B FEM Minifondo Team Optical
1456 Nuno Rocha MASTERS B Minifondo Grupo Desportivo Santander Totta
1457 Luis Lemos MASTERS C Minifondo Grupo Desportivo Santander Totta
1458 José Vilelo MASTERS C Minifondo Adi Ílhavo
1459 Ruben Salinas MASTERS A Mediofondo Ciclismo Oiense
1460 Francisco Sanchez D. MASCULINOS GranFondo Cc Padrones 1
1461 Alberto Vejo D. MASCULINOS GranFondo Cc Padrones 1
1462 Alberto Quintans MASTERS A GranFondo Club Ciclista Padrones Alumnos Cortizo
1463 Claudio Carvalho ELITES M GranFondo Pro Cicling Team Bombos S. Sebastião
1464 Luis Cunha MASTERS A Minifondo Cicloelyte
1465 Miguel Dias MASTERS B GranFondo Ddrbttapùlia
1466 Rui Bregas MASTERS B Mediofondo Ccmoçao
1467 Letícia Gonçalves ELITES F Mediofondo Individual
1468 Marco Botelho MASTERS B GranFondo Sac - Ccrm
1469 Luis Dantas MASTERS C Minifondo Cicloelyte
1470 Iván Cabero MASTERS A GranFondo Cdc Santamaria
1471 Luís Rodrigues MASTERS B Minifondo Individual
1472 Aladino Durães MASTERS D Mediofondo Municipio De Melgaço
1473 Alcindo Duque MASTERS B Minifondo Municipio De Melgaço
1474 António Pinto MASTERS D Minifondo Municipio De Melgaço
1475 Manuel José MASTERS D Minifondo Municipio De Melgaço
1476 Hilário Alves MASTERS C Minifondo Municipio De Melgaço
1477 Nelson Rodrigues MASTERS B Mediofondo Municipio De Melgaço
1478 Higino Silverio MASTERS D Minifondo Municipio De Melgaço
1479 Joaquim Ramalhosa MASTERS B Mediofondo Individual
1480 Jose Garcia MASTERS B GranFondo C.C. Santa Compaña-Santa Comba
1481 Arnaud Vale MASTERS A Mediofondo Individual
1482 Álvaro Vilares MASTERS A Mediofondo Clube De Ciclismo De Vila Flor
1483 José Andrade MASTERS D Mediofondo Ciclocross Julinho
1484 Hugo Juiz MASTERS B Mediofondo Individual
1485 Luis Dias ELITES M Minifondo Individual
1486 Vítor Teixeira MASTERS B Minifondo Crd Valbom Dos Figos
1487 Lírio Cova MASTERS B Mediofondo Individual
1488 Fernando Souto MASTERS B Mediofondo Individual
1489 Fernando Matos MASTERS B Mediofondo Individual
1490 Paulo Bento MASTERS B Mediofondo Individual
1491 Vanessa Pereira D. MISTAS Mediofondo V.Pereira / A. Pinto 1
1492 António Pinto D. MISTAS Mediofondo V.Pereira / A. Pinto 1
1493 Francisco Gonda MASTERS C Mediofondo C.C. Torre San Vicente Monforte
1494 Filipe Fernandes MASTERS A Mediofondo Individual
1495 Francisco Campo MASTERS C Mediofondo Aco. Asociación Cicloturista Ourensana
1496 Nuno Barros MASTERS A Mediofondo Individual
1497 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1498 Jorge Teixeira MASTERS B Minifondo Bike Zone Mirandela
1499 Javier Gallego MASTERS B GranFondo Individual
1500 Francisco Cabral MASTERS A GranFondo Os Cabrais
1501 Pedro Cabral MASTERS B GranFondo Os Cabrais
1502 Antonio Rodrigues MASTERS B Mediofondo Galosbiketeam
1503 Estefânio Gonçalves MASTERS B Mediofondo Galosbiketeam
1504 José Glez MASTERS B Mediofondo Cc Torre De Lemos Monforte
1505 César Arezes MASTERS A Mediofondo Galosbiketeam
1506 Jorge Abalde MASTERS A Mediofondo Biciocon
1507 Oscar Pires MASTERS A Mediofondo Individual
1508 Edgar Neta MASTERS A Minifondo Individual
1509 Fábio Rodrigues ELITES M Mediofondo Baidebike
1510 Marcos Muñiz MASTERS B Minifondo Clube Ciclista Terra Cha Vilalba
1511 Nuno Sousa MASTERS B GranFondo Individual
1512 Jose Sousa MASTERS A Mediofondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
1513 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1514 Tiago Santos MASTERS A GranFondo Individual
1515 Antonio Fernandes MASTERS B Minifondo Laac-Rest.Vidal- Bike Sport
1516 Bruno Marques MASTERS A Minifondo Individual
1517 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1518 David ´Álvarez MASTERS A GranFondo Individual
1519 David Lopez MASTERS A GranFondo Individual
1520 Hermenegildo Alves MASTERS C Mediofondo Saertex Portugal/Edaetech
1521 Antonio Melo MASTERS C Mediofondo Saertex Portugal/Edaetech
1522 Rubén Vázquez MASTERS B Mediofondo Individual
1523 Hugo Ribeiro MASTERS A GranFondo Regildebike
1524 Rui Pereira MASTERS B Minifondo Nadesmontes Cycling Spirit
1525 Silvia Pereira MASTERS B FEM Minifondo Nadesmontes Cycling Spirit
1526 Luís Faria MASTERS B Minifondo Faria Team
1527 Ricardo Battaglia MASTERS C Minifondo Individual
1528 Jose Porto MASTERS B GranFondo Cc Padrones
1529 Enrique Dominguez MASTERS C Mediofondo Cc A Guia
1530 Francisco Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1531 João Afonso MASTERS B GranFondo Setúbal
1532 Hugo Guerra MASTERS B Minifondo Cf Vilacondense
1533 Andrés López MASTERS B Mediofondo Atenea Street Cycling Team
1534 Manuel Rodrigues MASTERS B Mediofondo Individual
1535 Diego Solero MASTERS A Mediofondo Arrancafentos
1536 Benito Novoa MASTERS B Mediofondo Arrancafentos
1537 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1538 José Retorta MASTERS B GranFondo Team Sampayo
1539 Pedro Braga MASTERS A Minifondo Team Lantemil
1540 Jose Magalhaes MASTERS C GranFondo Slb
1541 Jose Rodriguez MASTERS B GranFondo Tumbatoxos
1542 Luis Lorenzo MASTERS A GranFondo Sapoconcho
1543 Sergio Iglesias MASTERS A GranFondo Sapoconcho
1544 Jose Amirim MASTERS B Minifondo Individual
1545 Manuel Gonzalez MASTERS C GranFondo Individual
1546 Nuno Moreno MASTERS B Minifondo Monóptero Bikers
1547 Mário Fonseca MASTERS B Mediofondo Fs Arquitetura, Engenharia E Mobiliário Lda
1548 Luis Soares MASTERS A Minifondo Ada
1549 Tiago Castro MASTERS A GranFondo Individual
1550 Alberto Oliveira MASTERS C Mediofondo Sempratrás Águias De Eiriz
1551 Bernardo Machado MASTERS B Minifondo Ccmoçao
1552 Marco Silva MASTERS A Mediofondo Café Europa
1553 Juan Torme MASTERS C GranFondo Peña Amil- Sestelo
1554 Fernando Pereira MASTERS C Minifondo Individual
1555 Pedro Fernandes ELITES M Minifondo Rendufe-Amares
1556 Jose Morais MASTERS B GranFondo Grupeta Pan De Zarko
1557 Rui Gonçalves MASTERS A Minifondo Bifanas Bike Club
1558 Cláudio Castro MASTERS A Minifondo Bifanas Bike Club
1559 Bruno Moreira MASTERS A Mediofondo Bifanas Bike Club
1560 Jose Calvo MASTERS A GranFondo Btt Verín
1561 Paulo Santos MASTERS A Mediofondo Individual
1562 Juan Carrajo MASTERS B GranFondo Cc Ponteareas
1563 Bruno Morais ELITES M GranFondo Type
1564 Xurxo Seijas MASTERS B GranFondo C. C. Correcamiños
1565 Carlos González MASTERS B Mediofondo Arrancafentos
1566 Óscar Celard MASTERS A GranFondo Club Ciclista Ponteareas
1567 Carlos Pinto MASTERS A Mediofondo Individual
1568 Nuno Bouça ELITES M Minifondo Individual
1569 Javier Figueiras MASTERS B GranFondo Individual
1570 Vitor Santos D. MASCULINOS GranFondo Clubebttfreamunde/Ecoforhouse/Mycarbox 1
1571 Gabriel Carvalho D. MASCULINOS GranFondo Clubebttfreamunde/Ecoforhouse/Mycarbox 1
1572 Ismael Gonzalez MASTERS B GranFondo Club A-Mil
1573 Miguel Castro MASTERS A GranFondo Clube Ciclista Ponteareas
1574 José Santos MASTERS E Minifondo Sapadores Da Invicta
1575 Pedro Guina MASTERS B Mediofondo Avança
1576 Jorge Dantas ELITES M Minifondo Individual
1577 Julio Giráldez MASTERS C GranFondo Club Ciclista Teis
1578 Marco Couto MASTERS A GranFondo Individual
1579 Pedro Moreira ELITES M Minifondo Individual
1580 Geoffrey King MASTERS C Mediofondo Individual
1581 Pedro Vilela MASTERS D Minifondo Gaiabike
1582 Martim Gonzalez MASTERS A GranFondo Individual
1583 Juan Morais MASTERS B GranFondo Peña Amil- Sestelo
1584 Adrian Puñal ELITES M Mediofondo A.D.Mediaducia
1585 David Matos ELITES M GranFondo Go Fit Triatlo
1586 Rui Araújo ELITES M Mediofondo Sim Summit
1587 Antonio Lopez MASTERS D GranFondo Club Ciclista Teis
1588 Bernabé Varela MASTERS B GranFondo Club Ciclista Teis
1589 Teófilo Castro MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Teis
1590 José Alvarez MASTERS D Mediofondo Club Ciclista Teis
1591 João Ruano MASTERS A GranFondo Monóptero Bikers
1592 Manuel Ferreira MASTERS A Minifondo Individual
1593 Pablo Carballo MASTERS A GranFondo Individual
1594 Verónica Seijas MASTERS B FEM Mediofondo Individual
1595 Albino Ferreira MASTERS A Mediofondo Individual
1596 Antonio Oliveira MASTERS C Mediofondo Individual
1597 Sergio Rodriguez ELITES M GranFondo Cctrasdeza
1598 Susi Mosteiro MASTERS B FEM Mediofondo Btt Trotacumes
1599 Jacob Dacosta MASTERS B GranFondo Master Morrazo
1600 Tiago Portela ELITES M Mediofondo A.D. Ancede
1601 Nuno Simões D. MASCULINOS GranFondo Gofit Dupla 1
1602 Luis Pereira D. MASCULINOS GranFondo Gofit Dupla 1
1603 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1604 Miguel Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1605 Sergio Gomes MASTERS B Minifondo Lousadabtt
1606 Rui Correia MASTERS B Minifondo Sempratras Águias De Eiriz
1607 Luis Garcia MASTERS A Mediofondo Grupeta Pan De Zarko
1608 Luis Bravo MASTERS C Mediofondo Grupeta Pan De Zarko
1609 Vero Frost D. MISTAS GranFondo Grupeta Pan De Zarco 1
1610 Daniel Lorenzo D. MISTAS GranFondo Grupeta Pan De Zarco 1
1611 Hugo Regadas MASTERS A GranFondo Lousadabtt
1612 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1613 Ricardo Garcia MASTERS A Minifondo Individual
1614 Luis Salgado MASTERS A GranFondo Ccmoçao
1615 Nicolai Chelestenco MASTERS A GranFondo Individual
1616 Pedro Pinheiro MASTERS A GranFondo Ad Ancede
1617 David Rodriguez MASTERS A GranFondo Bajar Mola Subir Jode
1618 Vitor Hugo MASTERS A Mediofondo Individual
1619 Abel Correia D. MASCULINOS GranFondo Lacoviana 1
1620 Fernando Ribeiro D. MASCULINOS GranFondo Lacoviana 1
1621 Fábio Rodrigues ELITES M GranFondo Individual
1622 Rui Marques MASTERS A Minifondo Team Optical
1623 Filipe Lima MASTERS A Minifondo Individual
1624 Ruben Prieto MASTERS B Mediofondo Individual
1625 Nuno Alves MASTERS A GranFondo Individual
1626 Pedro Pereira MASTERS A GranFondo Individual
1627 António Santos MASTERS C Minifondo Individual
1628 Salvador Moledo MASTERS B GranFondo Delio Fernández Team
1629 Rita Lopes MASTERS A FEM Minifondo C C D R Colmeal Da Torre
1630 Pedro Pinto MASTERS A Minifondo C C D R Colmeal Da Torre
1631 João Inácio ELITES M Mediofondo Individual
1632 Adriana Sequeira ELITES F Minifondo Individual
1633 Joaquín Seoane MASTERS B GranFondo Garaje Corse
1634 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1635 Ruben Pereira MASTERS A GranFondo Bicicletas Chinquena Racing Team
1636 Vicente Allo MASTERS B GranFondo Team Delio
1637 Nuno Dias MASTERS B GranFondo Individual
1638 Oscar Castro MASTERS B Mediofondo Udar Quinchães
1639 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1640 Francisco Villarino MASTERS B GranFondo Punta Fondon A. D.
1641 Gonzalo Dominguez MASTERS B GranFondo Punta Fondon A. D.
1642 Albino Afonso MASTERS B Minifondo Individual
1643 Rui Souto MASTERS A Minifondo Individual
1644 José Correia MASTERS B Mediofondo Individual
1645 José Carvalho MASTERS B Minifondo Malhos Team
1646 Fernando Lourenço D. MASCULINOS Minifondo Teromovigo/Casadopao/Efapel/A.D.Serpinense 1
1647 Sérgio Santos D. MASCULINOS Minifondo Teromovigo/Casadopao/Efapel/A.D.Serpinense 1
1648 José Fernandes MASTERS B GranFondo Individual
1649 Javier Bas MASTERS A Mediofondo Individual
1650 Vera Pereira MASTERS A FEM Minifondo Ribeiros Bike Shop
1651 Marco Maia MASTERS B Minifondo Ribeiros Bike Shop
1652 Rui Saraiva MASTERS B Minifondo Liberty Seguros
1653 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1654 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1655 Hugo Martins MASTERS A Mediofondo Avebikers / Moinho Vermoim / Café Do Rio
1656 José García MASTERS C GranFondo Ribadumia C.C.
1657 Bruno Sousa D. MASCULINOS Minifondo Lima E Sousa 1
1658 Duarte Lima D. MASCULINOS Minifondo Lima E Sousa 1
1659 Diogo Freitas ELITES M Mediofondo Santo Tirso
1660 Celso Figueiredo MASTERS A Minifondo Individual
1661 Carlos Dias MASTERS B Minifondo Individual
1662 Nuno Alves ELITES M Minifondo Adplp Btt Clube Trailagares
1663 Gonçalo Neves ELITES M Mediofondo Individual
1664 Nicolás Castro MASTERS A GranFondo Fanicancela@Hotmail.Com
1665 Estefanía Viña MASTERS A FEM GranFondo Fanicancela@Hotmail.Com
1666 Jose Lema MASTERS B Mediofondo Admediaducia
1667 Oscar Vazquez MASTERS B GranFondo Individual
1668 Carlos Fernandez MASTERS D Minifondo Ciclismo Oiense
1669 Óscar Martins MASTERS C Mediofondo Oiãbiketeam
1670 Alvarinho Costa MASTERS C Mediofondo Fly Btt
1671 Jose Pazo MASTERS A GranFondo Individual
1672 Roberto Zurdo MASTERS A Minifondo Mtb Argujillo
1673 Alberto Castiñeira MASTERS B GranFondo Xtrembike C.C
1674 Nelson Grande MASTERS B GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1675 António Prada MASTERS B GranFondo Skoda Irmão Leite Tourencinhos
1676 Alves Alves MASTERS B Mediofondo Velo Clube De Bragança/Reconco
1677 Daniel Peixoto D. MISTAS Mediofondo Hemodialise 1
1678 Esmeralda Nunes D. MISTAS Mediofondo Hemodialise 1
1679 Cesar Silva MASTERS D GranFondo Vilabike
1680 Octávio Taveira MASTERS B Minifondo Btt Verde E Azul
1681 Jose Couto MASTERS C Mediofondo Individual
1682 Eduardo Fontán D. MASCULINOS GranFondo Cuatreros 1
1683 Nicolás Meleiro D. MASCULINOS GranFondo Cuatreros 1
1684 Manuel Pérez MASTERS C GranFondo Club A-Mil
1685 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1686 Justino Carvalho MASTERS C Mediofondo Portela Susa
1687 Nuno Proença MASTERS C Minifondo Individual
1688 Teresa Nunes MASTERS B FEM Minifondo Individual
1689 Santiago Costa MASTERS B Mediofondo Tolemiabike
1690 Eduardo Sousa MASTERS A Minifondo Tcaffe/Team
1691 Diego Romero MASTERS B Minifondo Diego
1692 Joao Fernandes MASTERS B Minifondo Aasm - Triatlo
1693 Filipe Moutinho MASTERS C GranFondo 2R
1694 Michael Sousa MASTERS B Minifondo Individual
1695 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1696 Ricardo Táboas MASTERS B GranFondo Acmp
1697 Paulo Cardadeiro MASTERS B Mediofondo Optica Coimbra
1698 Ricardo Cagigal MASTERS A GranFondo Vinhais Extreme
1699 Ricardo Esteves MASTERS A Minifondo Individual
1700 Abel Costa MASTERS C Minifondo Individual
1701 Jose Pereira MASTERS B Mediofondo Envienergy Bike Team
1702 Amaro Rocha MASTERS C GranFondo Individual
1703 Pedro Costa ELITES M GranFondo Municipio De Melgaço
1704 Fernando Ferreira ELITES M GranFondo Aasm - Triatlo
1705 Paulo Matos MASTERS C GranFondo Individual
1706 Licínio Pereira MASTERS D Mediofondo Individual
1707 Sérgio Jorge MASTERS A Minifondo Acrdousilhão
1708 Nuno Gomes MASTERS B Mediofondo Individual
1709 Jose Santos MASTERS C Minifondo Iron Legs
1710 Oscar Enriquez ELITES M Mediofondo Individual
1711 Pedro Silva MASTERS A Mediofondo A.Cu.R.A. Btt/Setup Tech
1712 Daniel Fernandes ELITES M Minifondo Individual
1713 Diogo Coelho ELITES M GranFondo Individual
1714 Guillermo Iglesias MASTERS B GranFondo Guillermo.Rey.Iglesias@Gmail.Com
1715 Helder Fernandez MASTERS A Mediofondo Bici O´Con
1716 Jose Cabanelas MASTERS B GranFondo Club Ciclista Laracha
1717 Joao Costa ELITES M Minifondo Bike Point
1718 Ricardo Correia D. MASCULINOS Minifondo Team Lantemil 1
1719 Pedro Braga D. MASCULINOS Minifondo Team Lantemil 1
1720 Juan González MASTERS B GranFondo Individual
1721 Bruno Pinto MASTERS A GranFondo Nós No Pedal
1722 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1723 Rui Almeida MASTERS C GranFondo Ases Pelos Ares
1724 Pablo Fernández ELITES M GranFondo Monforte De Lemos
1725 Rafael Costa MASTERS B Mediofondo Individual
1726 Paulo Garnel MASTERS C Minifondo Individual
1727 Diego Quintana MASTERS A GranFondo Ciclismo Oiense
1728 José Ramos MASTERS B Mediofondo Fly Btt
1729 Alfredo Maia MASTERS D Mediofondo Fly Btt
1730 Joaquim Moreira MASTERS C Mediofondo Parafusos Btt / Biciadus Bike Store
1731 José Rico MASTERS D Minifondo Traviesas C.C.
1732 Miguel Oliveira ELITES M Mediofondo Individual
1733 Cesar Pazos MASTERS B Mediofondo Grupeta Pan De Zarko
1734 Américo Gaspar MASTERS C Mediofondo Pa-Bikerepair/Pedalar?? Bonita Burguer
1735 Solange Lima MASTERS B FEM Minifondo Pa-Bikerepair/Pedalar?? Bonita Burguer
1736 Paulo Veloso MASTERS A Mediofondo Avança 1
1737 Jorge Costa MASTERS B Mediofondo Avança 1
1738 Javier Muñiz MASTERS B GranFondo Xabimuñiz
1739 Daniel Antón MASTERS D Mediofondo Biciclones
1740 Alcino Silva MASTERS B Minifondo Roda Larga
1741 Luis Canabal MASTERS A GranFondo Semsei
1742 Luis Teles MASTERS B Mediofondo Individual
1743 Marisa Ferreira D. FEMININAS Mediofondo Martriz 1
1744 Beatriz Pereira D. FEMININAS Mediofondo Martriz 1
1745 Vladimir Kardash MASTERS B GranFondo Individual
1746 Paulo Novais MASTERS B Mediofondo Bikefanfe
1747 Carla Pérez ELITES F Mediofondo Ribeira Con B!!
1748 Márcia Carvalho ELITES F Minifondo Team Lantemil
1749 Paulo Rosa ELITES M Minifondo Cansados Team
1750 Carlos Ferreira MASTERS B Mediofondo O Petroleiro
1751 Jose Gamote MASTERS C Minifondo Individual
1752 Miguel Otero MASTERS A GranFondo Master Morrazo
1753 Carlos Medín MASTERS C GranFondo C.C. Lobeira
1754 José Silva MASTERS C Minifondo Individual
1755 Henrique Moreira MASTERS A GranFondo Pedal´Arte
1756 Albino Esteves ELITES M GranFondo Pedal´Arte
1757 Manuel Saraiva MASTERS B GranFondo Pedal´Arte
1758 João Pereira ELITES M GranFondo Pedal´Arte
1759 Diogo Ferreira MASTERS A GranFondo Individual
1760 Borja Blanco MASTERS A GranFondo I Have A Dream - Mqa
1761 Manuel Suarez ELITES M Mediofondo Individual
1762 Marco Costa MASTERS A GranFondo Decathlon
1763 António Silva MASTERS C Minifondo Individual
1764 Jonathan Alvarez MASTERS A Mediofondo Individual
1765 Paulo Rodrigues MASTERS A Mediofondo Individual
1766 Ismael Fervenza ELITES M GranFondo I Have A Dream - Mqa
1767 Joao Baixinho ELITES M GranFondo Individual
1768 Marcos González MASTERS A GranFondo I Have A Dream - Mqa
1769 Angel Estevez MASTERS A GranFondo Club Ciclista Verín
1770 Rui Alves ELITES M Minifondo Individual
1771 Fran Santos MASTERS A GranFondo Ccbarbadas
1772 Mauro Prieto ELITES M GranFondo Individual
1773 Rui Salselas MASTERS B Minifondo Ccmc-Maceco De Cavaleiros
1774 Rui Salselas ELITES M Minifondo Ccmc-Maceco De Cavaleiros
1775 Luís Teixeira MASTERS B Mediofondo Clube De Ciclismo De Vila Flor
1776 Joel Marques MASTERS A Mediofondo Tornados Bike
1777 Antonio Cid MASTERS C Mediofondo Individual
1778 Baldomero Fernandez MASTERS C GranFondo Individual
1779 Jesús Pazos MASTERS C Mediofondo Ccl
1780 Juan Gonzalez MASTERS A Minifondo Vigo
1781 Santi Rodriguez MASTERS A Minifondo Individual
1782 Pablo Costas MASTERS A Minifondo I Have A Dream - Mqa
1783 Valter Lima ELITES M Mediofondo Spac Btt
1784 Alejandro Lopez MASTERS A Minifondo I Have A Dream - Mqa
1785 Marcos Treinta ELITES M Mediofondo Tebrabike
1786 Gonzalez Carrera MASTERS D Minifondo A-Mil.P
1787 Carlos Nunes MASTERS A Mediofondo Associação Cicloturismo Sobrosa
1788 Bruno Bargiela MASTERS A GranFondo Gc Pro Team
1789 Jose Alvarez MASTERS C GranFondo Individual
1790 Ilda Delgado MASTERS A FEM Minifondo L.A Preparações
1791 Luís Alves MASTERS A Minifondo L.A Preparações
1792 Manuel Cruz MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
1793 Arnaldo Marques MASTERS B Mediofondo Individual
1794 Andrés González MASTERS C GranFondo Garaje Corse
1795 Rui Meireles MASTERS B Mediofondo Individual
1796 Paulo Henriques MASTERS A Minifondo O Petroleiro
1797 Júlio César MASTERS B Minifondo O Petroleiro
1798 Saúl Fernández MASTERS B GranFondo Individual
1799 Angel Sóñora MASTERS A GranFondo Cpc Toxo
1800 Marco Santos MASTERS B Minifondo Mujahedine
1801 Óscar Martins MASTERS A Minifondo Mujahedine
1802 Joao Palhares ELITES M Minifondo Individual
1803 Paulo Soares MASTERS A Mediofondo Aro 27 Fafe
1804 Cesar Rosendo MASTERS A GranFondo Individual
1805 Francisco Vilasarjones ELITES M GranFondo Biciosos Rias Baixas
1806 Patricia Alvarez MASTERS A FEM GranFondo Biciosos Rias Baixas
1807 Placido Lorenzo MASTERS B GranFondo Biciosos Rias Baixas
1808 Jorge Fernandes MASTERS A Mediofondo Vaporjane/ Escapa Trilhos
1809 Ricardo Mateos MASTERS C GranFondo M&D
1810 Jose Dieguez MASTERS C GranFondo C.C.Valdeorras
1811 Francisco González MASTERS C GranFondo El Puerto Bws
1812 Carlos Fernandez MASTERS A GranFondo Cpc Toxo
1813 Sílvia Pires MASTERS B FEM Minifondo Individual
1814 Joao Teixeira MASTERS B Minifondo Individual
1815 Eloy Alfonso MASTERS B GranFondo Isitu
1816 Jose Alvarez MASTERS D Minifondo Individual
1817 Abel Fradique ELITES M Minifondo Individual
1818 Manuel Barros MASTERS B GranFondo Individual
1819 Ricardo Alves MASTERS A Mediofondo Ccm - Clube De Ciclismo De Mirandela
1820 Márcio Oliveira MASTERS A GranFondo Individual
1821 José Pimentel MASTERS B GranFondo Monóptero Bikers
1822 Armindo Chaves ELITES M Mediofondo Individual
1823 Luis Alonso MASTERS A Minifondo Porriño
1824 José Feijóo MASTERS B GranFondo M&D
1825 Nuno Ferreira MASTERS A Mediofondo Tornados Bike
1826 Gustavo Martínez MASTERS A GranFondo Aragonta
1827 Pedro Lopes MASTERS A Mediofondo Atelier22
1828 José Soneira MASTERS B GranFondo Cc Dumbria
1829 José Vicente MASTERS B Mediofondo Xtrembike C.C
1830 Beatriz Souto MASTERS B FEM Minifondo Xtrembike C.C
1831 Franclim Prata MASTERS C Mediofondo Individual
1832 José Afonso MASTERS D Minifondo Individual
1833 Francisco Díaz MASTERS B Mediofondo I Have A Dream - Mqa
1834 Manuel Castro MASTERS C GranFondo Bici Verde Anca
1835 Filipe Pires MASTERS A Minifondo Individual
1836 Rui Rego MASTERS B Minifondo Papakms
1837 José Rodrigues MASTERS A Mediofondo Papakms
1838 Carlos Gonçalves MASTERS A Minifondo Mujahedine
1839 Adão Rodrigues MASTERS B Mediofondo Individual
1840 Manuel Argibay MASTERS B Mediofondo Sufridos Btteros
1841 Félix Cándia MASTERS A Mediofondo Club Ciclista Cidade De Lugo
1842 Eva Duran MASTERS A FEM Minifondo Cazafantasmas
1843 Roberto Leis ELITES M GranFondo C.P.C.Toxo
1844 Antonio Carames ELITES M GranFondo Cpc Toxo
1845 Jesus Castro ELITES M GranFondo Cpc Toxo
1846 Porfirio Francisco MASTERS B GranFondo Motobike Pontevedra
1847 Uxío Alonso MASTERS B GranFondo 5Th Pine Mtb Team
1848 Francisco Mosteiro MASTERS B Minifondo Team Corbelo
1849 Julio Vicente MASTERS B Mediofondo Bike Ou Non Vai
1850 Lucía Mendez MASTERS B FEM Minifondo Individual
1851 Alberto Niebla MASTERS C Minifondo Individual
1852 Marco Ferreira MASTERS B Mediofondo Fluvial Vilacondense Triatlo
1853 André Gomes MASTERS A GranFondo Spac Btt
1854 Jaime Río MASTERS C GranFondo I Have A Dream - Mqa
1855 David Pinto MASTERS B GranFondo Individual
1856 Joao Oliveira MASTERS B GranFondo Arcobike
1857 Jose Santos MASTERS B Mediofondo Individual
1858 João Sousa MASTERS A Mediofondo Ccmoçao
1859 Jose Ferreira MASTERS C Minifondo U.C.R. Boim
1860 Jose Sousa MASTERS C GranFondo U.C.R. Boim
1861 Pedro Ribeiro ELITES M GranFondo Team Lousadabtt
1862 João Teles MASTERS A Mediofondo Arrastabikes Clube Btt
1863 Manuel Vazquez MASTERS C Mediofondo Padrenda Bike
1864 Luis Cabaleiro MASTERS B GranFondo Rodovigo
1865 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1866 Roberto Losada MASTERS C GranFondo Club Ciclista Rodovigo
1867 Pedro Santos MASTERS A Minifondo Mujahedine
1868 Bruno Pinto ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
1869 Alberto Rodríguez MASTERS A GranFondo Individual
1870 Manuel Hermida MASTERS A Mediofondo Ferman Bike Team
1871 Xoan Diz MASTERS B Minifondo Grupeta Pan De Zarko
1872 Manuel Domingues MASTERS A Minifondo Bisaute
1873 Nuno Pimenta MASTERS B Mediofondo Ccmoçao
1874 Manuel Cuña MASTERS B GranFondo Master Da Louriña
1875 David Pereira MASTERS B GranFondo Master Da Louriña
1876 Finot Alice ELITES F GranFondo Gc Pro Team
1877 Luis Comesaña MASTERS A GranFondo Coutadas
1878 Ana Carneiro MASTERS A FEM Mediofondo Pedalbike/Rolub/Lusosofá
1879 Micael Henriques ELITES M Mediofondo O Petroleiro
1880 Jose Gil MASTERS B GranFondo Cornelios
1881 Tom Watkinson MASTERS C GranFondo Individual
1882 Rui Viana MASTERS B Minifondo Individual
1883 Alejandro Román MASTERS A GranFondo Individual
1884 Felipe Morgade MASTERS B Mediofondo Bicicletas Chinquena Racing Team
1885 José Montes MASTERS B Mediofondo Peña Ciclista Monte Xalo
1886 Sergio Andrade MASTERS A Minifondo Individual
1887 Antonio Furtado MASTERS C Mediofondo Individual
1888 Miguel Almeida MASTERS A GranFondo Individual
1889 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1890 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1891 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1892 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1893 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1894 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1895 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1896 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1897 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1898 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1899 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
1900 Novo Dorsal Sem Escalão Mediofondo Individual
2501 Humberto Gonçalves MASTERS B GranFondo Municipio De Melgaço
2502 João Nabeiro MASTERS D GranFondo Municipio De Melgaço
2503 Bruno Rodrigues MASTERS C Mediofondo Municipio De Melgaço
2504 João Costa ELITES M Mediofondo Municipio De Melgaço
2505 Angel Gil MASTERS D Minifondo Municipio De Melgaço
2506 Paulo Luis MASTERS C Mediofondo Municipio De Melgaço
2507 António Nunes MASTERS C GranFondo Municipio De Melgaço
2508 Alexandre Taboas MASTERS C Minifondo Municipio De Melgaço
2509 António Monteiro ELITES M GranFondo Os Metralhas Btt
2510 Jose Lima MASTERS A Minifondo Municipio De Melgaço
2511 Paulo Gonçalves MASTERS B Mediofondo Municipio De Melgaço
2512 Paulo Pinheiro MASTERS B GranFondo Cacb
2513 João Silveira MASTERS A GranFondo Cacb
2514 Carlos Gomes MASTERS A GranFondo Cacb
2515 Sérgio Malino MASTERS B GranFondo Cacb
2516 Renato Silva MASTERS B GranFondo Cacb
2517 Nelson Sousa MASTERS B GranFondo Cacb
2518 Rui Mendes MASTERS A Minifondo Cacb
2519 Paulo Soares MASTERS B Minifondo Cacb
2520 Hugo Pereira MASTERS B GranFondo Cacb
2521 João Lopes MASTERS C Mediofondo Cacb
2522 Eduardo Meireles MASTERS A GranFondo Cacb
2523 Pedro Calçarão MASTERS B Mediofondo Cacb
2524 João Marques ELITES M Mediofondo Cacb
2525 Daniel Marques ELITES M GranFondo Cacb
2526 Ricardo Pereira MASTERS A GranFondo Cacb
2527 Marco Salgueiral MASTERS B Mediofondo Cacb
2528 Ricardo Vicente MASTERS B Mediofondo Cacb
2529 Jorge Sousa MASTERS A Minifondo Cacb
2530 Artur Monteiro MASTERS C GranFondo Trek/Segafredo
2531 Lara Silva MASTERS B FEM Mediofondo Trek/Segafredo
2532 Samuel Teles MASTERS B GranFondo Cacb
2533 Rui Pancadares MASTERS B Minifondo Cacb
2534 Óscar Costa MASTERS A Mediofondo Cacb
2535 Augusto Figueiredo MASTERS B GranFondo Cacb
2536 Óscar Silva MASTERS C GranFondo Cacb
2537 Rui Agapito MASTERS C GranFondo Cacb
2538 José Pratas MASTERS C GranFondo Cacb
2539 Joaquim Pereira MASTERS C GranFondo Cacb
2540 Joel Oliveira MASTERS A GranFondo Cacb
2541 João Sousa MASTERS A Mediofondo Xmile
2542 António Teixeira MASTERS B GranFondo Cacb
2543 Eurico Cruz MASTERS B GranFondo Cacb
2544 Sérgio Pinho MASTERS B Mediofondo Cacb
2545 Laurentino Paiva MASTERS C GranFondo Cacb
2546 André Paiva ELITES M GranFondo Cacb
2547 Tomás Gomes MASTERS A GranFondo Cacb
2548 Gonçalo Póvoa MASTERS A GranFondo Cacb
2549 Bruna Brazão ELITES F Minifondo Cacb
2550 Tiago Machado D. MISTAS Mediofondo Zankis Team 1
2551 Cláudia Ribeiro D. MISTAS Mediofondo Zankis Team 1
2552 Jorge Valente MASTERS A Minifondo Trek Iberia
2553 Nuno Lamela MASTERS B GranFondo Pacto
2554 Filipe Sousa MASTERS B Minifondo Ccmoçao
2555 Pedro Ferreirinha MASTERS A Minifondo Triauto - Volvo
2556 Nelson Cardoso MASTERS B Mediofondo Triauto - Volvo
2557 André Esteves MASTERS B Minifondo Triauto - Volvo
2558 Marta Silva MASTERS A FEM Minifondo Trek Iberia
2559 Monica Magro MASTERS A FEM Minifondo Trek Iberia
2560 Luis Filipe MASTERS B Minifondo Trek Iberia
2561 Filipe Silva ELITES M Minifondo Trek Iberia
2562 Alfredo Pinto MASTERS D GranFondo Lacoviana
2563 Filipe Cardoso MASTERS A Mediofondo Grandíssima
2564 Ian Loggie MASTERS C GranFondo Trek Iberia
2565 Ricardo Barros MASTERS A GranFondo Velo Clube De Bragança/Reconco
2566 Hugo Grazina