Registration List

Dorsal Name Category Track Team
101 Lorraine Varney F60 EXTREME WEST ATLANTIC The Vets
102 David Richards M60 EXTREME WEST ATLANTIC The Vets
103 Fabiano Costa M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
104 Aníbal Lopes M40 EXTREME WEST ATLANTIC Trail4fun
201 Luc Dansan M60 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
202 Rogério Lindo M40 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
203 David Richards M60 EXTREME WEST ATLANTIC The Vets
204 Lorraine Varney F60 EXTREME WEST ATLANTIC The Vets
205 Carlos Peixoto M40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
206 Flávio Freitas M SUB23 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
207 José Lourenço M40 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
208 Osmar Medina M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
209 Ricardo Grilo M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
210 Mário Machado M40 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
211 Filipe Neves M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
301 Dario Moitoso M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
302 Carla Moreira F40 EXTREME WEST ATLANTIC Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
303 Carla Pereira F40 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
304 Roberto Duarte M40 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
305 Valter Estácio M50 EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
306 Emanuel Sousa M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
307 Carlos Garcia M40 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
308 Susana Garcia F40 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
309 Xénio Terra M40 EXTREME WEST ATLANTIC Runners À Ventura
310 Tânia Jorge F SEN EXTREME WEST ATLANTIC Runners À Ventura
311 Ricardo Gomes M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Runners À Ventura
312 Andrea Mota F SEN EXTREME WEST ATLANTIC Runners À Ventura
313 Gisela Padre F40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
314 Francisco Vaz M50 EXTREME WEST ATLANTIC Frufresh Runners
315 Paula Pires F50 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
316 Huw Williams M40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
317 Gareth Davies M40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
318 Peter Fleming M60 EXTREME WEST ATLANTIC The Vets
319 Paulo Gomes M40 EXTREME WEST ATLANTIC No Tomorrow Running Team
320 Roberto Vieira M40 EXTREME WEST ATLANTIC Praiolas Team - Casa Do Povo Da Praia Do Norte
321 Helder Pereira M40 EXTREME WEST ATLANTIC Praiolas Team - Casa Do Povo Da Praia Do Norte
322 Luís Rodrigues M40 EXTREME WEST ATLANTIC Praiolas Team - Casa Do Povo Da Praia Do Norte
323 Marco Ramos M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
324 Joao Queiros M50 EXTREME WEST ATLANTIC Nel - Pédatleta
325 Custódio Loureiro M50 EXTREME WEST ATLANTIC C. C. C. Coimbra
326 Moisés Cabral M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
327 Hugo Pereira M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
328 José Faria M40 EXTREME WEST ATLANTIC No Tomorrow Running Team
329 Joao Meixedo M50 EXTREME WEST ATLANTIC Clube Dos Atletas Mortos
330 Bruno Branquinho M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Individual
331 Sónia Túbal F40 EXTREME WEST ATLANTIC Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
332 Francisco Salgueiro M50 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
333 Marcelo Salgueiro M SUB23 EXTREME WEST ATLANTIC Ciaia - Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
334 Miguel Judas M40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
335 Rui Pinho M40 EXTREME WEST ATLANTIC Clube Dos Atletas Mortos
336 Bo Irik F SEN EXTREME WEST ATLANTIC Correr Na Cidade
337 Francisco Melo M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Correr Na Cidade
401 Mário Oliveira M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
402 Luís Cancela M40 EXTREME WEST ATLANTIC Individual
403 Marco Melo M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Morro Alto Sport Clube
404 José Vieira M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Individual
405 Álvaro Fialho M SEN EXTREME WEST ATLANTIC Individual