Registration List

Dorsal Name Category Track Team
2 Abílio Xavier M40 UTRP55K Let Me Run
3 Miguel Pedro M50 UTRP55K Salamandrecos
4 Fernando Oliveira M60 UTRP55K Hora Do Lobo Trail - Cf Perosinho - Atletismo
5 Ana Duarte F45 UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
6 João Bernardo MSEN UTRP55K Monsanto Running Team
7 Raquel Moreira FSEN UTRP55K Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
8 Paulo Alves M40 UTRP55K Grupo Desportivo Santander Totta
9 Filipa Castela FSEN UTRP55K Lynxrace
10 Samuel Castela MSEN UTRP55K Lynxrace
11 Artur Vasques MSEN UTRP55K Grupo Desportivo Santander Totta
12 Miguel Barnabé M50 UTRP55K Vertical Navis
13 Nuno Almeida M45 UTRP55K Grupo Desportivo Santander Totta
14 Vitor Marques M40 UTRP55K Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
15 André Nunes M40 UTRP55K Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
16 Teodoro Trindade M55 UTRP55K Run 4 Fun
17 José Rocha M50 UTRP55K Trilhos Do Costume
18 Pedro Ferreira M40 UTRP55K Individual
19 José Pereira M40 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
20 Ricardo Gago M40 UTRP55K São Domingos De Rana
21 Mafalda Santos F40 TLRP24K Pace.Makers
22 Carlos Freitas MSEN UTRP55K C.D.C. Nave / Trail Runners
23 Virgilio Costa M45 UTRP55K Lisboa
24 Francisco Nogueira M50 UTRP55K Clube Millennium Bcp
25 Hélder Ferreira M50 UTRP55K Amigosdacorrida.Com
26 Rafael Sousa MSUB23 UTRP55K Go! Runners
27 João Costa M45 UTRP55K Os Pula Valados Dos Pés Do Cerro
28 Bruno Bondoso M45 UTRP55K C.D.C. Nave / Trail Runners
29 Antonio Guerreiro M45 UTRP55K Bomb. Vol. S.Bras Alportel
30 Rui Esteves M45 UTRP55K Trilhos Do Costume
31 Fernanda Melo F40 UTRP55K Grupo Desportivo Velense
32 Paulo Osório M50 UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
33 Samuel Castro MSEN UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
34 Jose Cigarro MSEN UTRP55K Linces De Montemor
35 Luis Madeira M45 UTRP55K Individual
36 Jocimar Sacramento MSEN UTRP55K Movemente Run
37 António Madeira M55 UTRP55K Clube De Praças Da Armada
38 Miguel Barrros M45 UTRP55K A.D.Amarante Trail Runing
39 João Figueiredo M40 UTRP55K Clube De Futebol Guadiana
40 Henrique Fietz M40 UTRP55K Escalfadinhos Marafados
41 Eric Schranz M40 UTRP55K Ultrarunnerpodcast
42 João Correia MSEN UTRP55K Intermarché Vrsa Trail Runners
43 Maria Conde F40 UTRP55K Los Niños Del Barrio
44 Sílvio Cró MSEN UTRP55K Adrap
45 Andre Cabrita M40 UTRP55K Lusitano Fc Triatlo/Frusoal
46 Hugo Rosa M40 UTRP55K Intermarché Vrsa Trail Runners
47 Aitana Puerto FSEN UTRP55K Los Niños Del Barrio
48 Julia Recuerda FSEN UTRP55K Los Niños Del Barrio
49 Diogo Gamito M50 UTRP55K Salamandrecos
50 Vicélio Mendes M55 UTRP55K Tartugas De Loulé
51 Natália Gago F50 UTRP55K D´Atalaia 3.0
52 Olavo Fontinha MSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
53 Hugo Caldeira MSEN UTRP55K Arsm - Associação Recreativa De S.Miguel
54 Virgínia Pereira F50 UTRP55K Trilho Perdido
55 Manuel Augusto M45 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
56 Zó Vieira M55 UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
57 Bruno Brás MSEN UTRP55K Algarunners
58 Natasha Planas F45 UTRP55K Apartamentos Do Parque
59 Miguel Baptista M55 UTRP55K Apartamentos Do Parque
60 Rui Lima M45 UTRP55K Trilhos Do Costume
61 Juan Sanchez M45 UTRP55K Cd Trail Running Malaga
62 João Fonseca M50 UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
63 Rui Paiva M40 UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
64 Cesar Francisco M45 UTRP55K Portimão
65 Angelo Pinho M45 UTRP55K Ginasio Fit 4 Fun
66 Sara Sousa FSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
67 Liliane Vaz FSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
68 Rui Martins M45 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
69 João Silva M55 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
70 Marta Faria F40 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
71 Nuno Torres M40 UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
72 Filipe Conceição M45 UTRP55K C.D.C. Nave / Trail Runners
73 Célia Azenha F50 UTRP55K Lisboa
74 António Ferreira M45 UTRP55K Runners Do Demo
75 Sofia Coelho F45 UTRP55K Núcleo De Montanha De Espinho
76 Rui Martins M45 UTRP55K Caravela Trail Running Team
77 Thibault Loué MSEN UTRP55K Paris
78 Eduardo Ferreira M40 UTRP55K Clube Millennium Bcp
79 Flávio Rebelo M60 UTRP55K Individual
80 Marcio Sousa MSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
81 Marco Fragoso M40 UTRP55K Força Do Querer
82 Ricardo Maximiano MSEN UTRP55K Individual
83 Joao Faustino M45 UTRP55K Pronto-A-Comer-A-Cozinha-Portimão
84 Luis Santana M55 UTRP55K Trilhos Do Costume
85 Rita Teixeira FSEN UTRP55K Somais1km
86 Vera Bernardo FSEN UTRP55K Coimbra
87 Francisco Rodrigues M40 UTRP55K Amigos Do Atletismo De Mafra
88 Isabel Marques F50 UTRP55K Individual
89 António Grilo M55 UTRP55K Kaninos Runners
90 Mafalda Faria FSEN UTRP55K Salamandrecos
91 Gil Xavier M40 UTRP55K Salamandrecos
92 Pedro Felício M50 UTRP55K Securitas Sa
93 Luis Ricardo M45 UTRP55K Ultralentejanos
94 Paulo Costa M45 UTRP55K O Mundo Da Corrida
95 Luís Álvaro M50 UTRP55K O Mundo Da Corrida
96 Fernando Santos M55 UTRP55K O Mundo Da Corrida
97 Dário Silva M40 UTRP55K Boavista Trail
98 Sègio Silvetre M50 UTRP55K Pula Valados
99 Tiago Correia M45 UTRP55K Sharish Gin/Gd Piranhas Do Alqueva
100 Filipe Pires MSEN UTRP55K Barbaris Team
101 Pedro Rodrigues M45 UTRP55K Salamandrecos
102 Marco Lívio M45 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
103 Rui Carvalho M40 UTRP55K Bruxos Runners
104 Liliana Rodrigues FSEN UTRP55K A Descoberta - Associação Dos Trabalhadores Autárquicos Do Concelho De Vila Do Bispo
105 Bruno Freitas M40 UTRP55K Sporting Clube De Espinho/ Antonio Leitao
106 João Velez M40 UTRP55K Individual
107 Joao Caetano MSEN UTRP55K Va
108 Stefano Allasia M40 UTRP55K Individual
109 Vasco Cary MSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
110 Tony Pires M40 UTRP55K Talence
111 Carmen Cristino F45 UTRP55K Trilhos Do Costume
112 Jorge Nabais MSEN UTRP55K Coa / Corvus Trail Team
113 Rute Martins FSEN UTRP55K Coa / Corvus Trail Team
114 José Matos M50 UTRP55K Adr Amigos Do Atletismo De Avis
115 Paulo Teixeira M45 UTRP55K Individual
116 Manuel Nunes MSEN UTRP55K Trail Runners Portimão
117 Bruno Candeias MSEN UTRP55K Trail Runners Portimão
118 Ricardo Candeias MSEN TLRP24K Trail Runners Portimão
119 Vasco Marreiros M45 UTRP55K Trail Runners Portimão
120 Mário Rijo M55 UTRP55K Trail Runners Portimão
121 Geraldine Roma FSEN UTRP55K Sisport Sdd
122 Nilton David M45 TLRP24K Ultralentejanos
123 Nuno Antunes M50 UTRP55K Trilhos Do Costume
124 Adelaide Manhica F60 UTRP55K Trilhos Do Costume
125 Sérgio Simões MSEN UTRP55K Lisboa
126 Ângelo Pereira M55 UTRP55K Centro Ciclista De Gondomar
127 Diana Houtzager F50 UTRP55K Individual
128 Miguel Brites M45 UTRP55K Clube De Futebol Guadiana
129 Pedro Santos M45 UTRP55K Clube De Montanhismo Da Guarda
130 Pedro Freitas MSEN UTRP55K Arribas
131 Nuno Fontes MSEN UTRP55K Arribas
132 Paulo Castro M40 UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
133 Luís Flores MSEN UTRP55K Individual
134 João Alexandre MSEN UTRP55K Intermarché Vrsa Trail Runners
135 Angel Perez M40 UTRP55K Individual
136 Marcos Vila M40 UTRP55K Club Montaña Atlantik
137 Neville Suzman M50 UTRP55K Cignon
138 Vasco Gonçalves MSEN UTRP55K Run&Fun Team
139 Tiago Nunes MSEN UTRP55K Atr - Algarve Trail Running
140 Jose Pinto M40 UTRP55K Clube Anacom
141 Antonio Guerreiro M60 UTRP55K Monsanto Running Team
142 João Ferreira MSEN UTRP55K Brabus Runners
143 Nuno Miranda M45 UTRP55K Runners Do Demo
144 Gustavo Barros M40 UTRP55K Green Trace Runners
146 Marilia Noro FSEN UTRP55K Coa / Corvus Trail Team
147 Ricardo Salgueiro MSEN UTRP55K Coa / Corvus Trail Team
148 Nádia Afonso FSEN UTRP55K Coa / Corvus Trail Team
149 Vedor Vedor F40 UTRP55K Morcegos Trail
150 Sérgio Louro M40 UTRP55K Trail Runners Portimão
151 Luís Silva MSEN UTRP55K Abcansado Trail
152 João Neves MSEN UTRP55K Associação Desportiva E Cultural ´Ribeirinha Ativa´/Corpuseven
153 Jorge Santos MSEN TLRP24K C.D.C. Nave / Trail Runners
154 André Duarte MSEN UTRP55K C.D.C. Nave / Trail Runners
155 Marina Teixeira F40 UTRP55K Individual
156 Marco Silva MSEN UTRP55K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
157 Rodrigo Silva MSEN UTRP55K Monsanto Running Team
158 Rui Silva M45 UTRP55K Salamandrecos
159 Tiago Machado M45 UTRP55K Monsanto Running Team
160 Flor Madureira F50 UTRP55K Confraria Trotamontes
161 Nuno Ferro MSEN UTRP55K Eastnine
162 Ismael Maiato M50 UTRP55K Salamandrecos
163 Paulo Morais M45 UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
164 Pedro Veríssimo M40 UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
165 Simão Seiça MSEN UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
166 Miguel Pires MSEN UTRP55K Amcf - Arrábida Trail Team
167 Tiago Zeller M40 UTRP55K Individual
168 Luís Pedro M45 UTRP55K Stravistas Vp
169 Rúben Alves M40 UTRP55K Carpediemtrailrunning
170 Nuno Duarte M40 TCRP16K Tugas On Tour Associação Desportiva
171 Tiago Magalhães M40 UTRP55K Salamandrecos
172 Ramón Garcia MSEN UTRP55K Casa Do Benfica De Reguengos De Monsaraz
173 António Raposo M40 UTRP55K Clube De Futebol Guadiana
500 Sébastien Bertrand M40 TLRP24K Individual
501 Paulo Lopes MSEN TLRP24K Alverca Urban Runners
502 Susana Santos F40 TLRP24K Individual
503 Eduardo Martins M50 TLRP24K D´Atalaia 3.0
504 José Gordinho M50 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
505 Américo Rodrigues MSEN TLRP24K D´Atalaia 3.0
506 Paulo Marques M45 TLRP24K D´Atalaia 3.0
507 Rui Menas M40 TLRP24K Matilha Running
508 Diogo Mesquita MSUB23 TLRP24K Matilha Running
509 Tiago Marques MSEN TLRP24K Amigos Do Atletismo De Mafra
510 Miguel Veloso M60 TLRP24K Grupo Desportivo Pic-Nic
511 Tiago Madeira M40 TLRP24K Individual
512 Isabel Morillas F45 TLRP24K Club Ultra Trail Huelva
513 Nuno Milheiro M40 TLRP24K Alverca Urban Runners
514 Jose Leiria MSEN TLRP24K Sharish Gin/Gd Piranhas Do Alqueva
515 Daniel Cabrita M45 TLRP24K Clube Atletismo De Tunes
516 Marcio Cardoso M40 TLRP24K Os Armacenenses
517 Ruben Branco MSEN TLRP24K Individual
518 João Rodrigues M45 TLRP24K Salamandrecos
519 Carlos Ferreiro MSEN TLRP24K Csp43 Running Team
520 Ana Pipa F40 TCRP16K Jobrinde-Montes Saloios
521 Hugo Freitas M45 TLRP24K Trail Runners De Lagos
522 Elisabete Jeronimo FSEN TLRP24K Individual
523 Sérgio Lima M45 TLRP24K Domplex
524 Virgílio Neto M40 TLRP24K Ozxtreme/Adcrpereira
525 Cláudio Galego MSEN TLRP24K Individual
526 Anabela Sousa F40 TLRP24K Serviços Sociais Montepio
527 Fernando Nascimento M50 TLRP24K Tãlentos Team
528 Justino Pinto M40 TLRP24K Sharish Gin/Gd Piranhas Do Alqueva
529 Guillaume Godefroy MSEN TLRP24K Comelou
530 Miguel Machado MSEN TLRP24K Alverca Urban Runners
531 Élio Ramos M45 TLRP24K Solo2runners
532 Cátia Roque FSEN TLRP24K Linces De Montemor
533 Alexandre Cantanhede M40 TLRP24K Clube De Praças Da Armada
534 Márcia Cantanhede FSEN TLRP24K Clube De Praças Da Armada
535 Véra Reis F40 TLRP24K Clube De Praças Da Armada
536 Nuno Nunes MSEN TLRP24K Dá-Lhe Gás Running Team/Fisioduo
537 José Raposo M60 TLRP24K Tãlentos Team
538 Carlos Cunha MSEN TLRP24K Dá-Lhe Gás Running Team/Fisioduo
539 André Manita MSEN TLRP24K Factor X / S4l / Medense Fc
540 José Cardinho MSEN TLRP24K Incapazes
541 João Ferreira MSEN TLRP24K Individual
542 Ana Bernardo FSEN TLRP24K Marvila Jovem
543 Laurinda Barros F50 TLRP24K A.D.Amarante Trail Runing
544 Fernando Ferreira M40 TLRP24K Trilhos Do Costume
545 Luís Massapina M40 TLRP24K Centro Desportivo De Quarteira
546 Ana Contreiras FSEN TLRP24K Individual
547 Maria Alves FSEN TLRP24K Cb Run
548 Vítor Mota M45 TLRP24K Blackbulls/Clube Condeixa
549 Carlos Gomes MSEN TLRP24K Individual
550 Jorge Armas M45 TLRP24K A.D. Marathon
551 Miguel Cobos M45 TLRP24K Los Niños Del Barrio
552 Hugo Martins M40 TLRP24K Csp43 Running Team
553 Emanuel Casimiro M40 TLRP24K Actifisio
554 João Godinho MSEN TLRP24K Algarunners
555 Joaquim Palma MSEN TLRP24K Algarunners
556 Diamantino Gomes M40 TLRP24K Algarunners
557 Carlos Henriques M60 TCRP16K Café Avenida- Vila Nova De Cacela
558 Fernando Ramos M45 TLRP24K Algarunners
559 Luis Reis M40 TLRP24K Algarunners
560 António Inácio M55 TLRP24K Clube Edp Loulé
561 Audrey Laugaudin FSEN TLRP24K Algarunners
562 Helder Godinho M45 TLRP24K Algarunners
563 Miguel Coutinho MSEN TLRP24K Algarunners
564 Pedro Botelho MSEN TLRP24K Algarunners
565 Manuel Soares M50 TLRP24K Algarunners
566 Micael Gonçalves MSEN TLRP24K Pequeninos Brabos
567 Tiago Moreira MSEN TLRP24K Nocturnos De Paredes
568 Filomena Sabino F45 TLRP24K Algarunners
569 Valter André MSEN TLRP24K Spem/Em´Força
570 David Caldeirao M45 TLRP24K Louletano
571 Rui Lóia M45 TLRP24K Algarunners
572 Primo Paulo M60 TLRP24K Individual
573 Silvia Cruz FSEN TLRP24K Algarunners
574 Rui Lobo M55 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
575 Ana Pissarra F45 TLRP24K Ginasio Fit 4 Fun
576 Luis Almeida M45 TLRP24K Ginasio Fit 4 Fun
577 Monica Montenegro F45 TLRP24K Ginasio Fit 4 Fun
578 António Teixeira M40 TLRP24K Nocturnos De Paredes
579 Sérgio Nunes M40 TLRP24K Marvila Jovem
580 Diogo Sousa MSEN TLRP24K Marvila Jovem
581 Gregory Roy M45 TLRP24K Individual
582 Miguel Beirão M40 TLRP24K Clube Oriental De Pechão
583 Celeste Pedro F45 TLRP24K Trilhos Do Costume
584 José Carlos MSEN TLRP24K Individual
585 Gabriel Alves MSEN TLRP24K Individual
586 Aldina Martins F45 TLRP24K Individual
587 Helder Conceição MSEN TLRP24K Os Pardalitos Team
588 Ricardo Conceição MSEN TLRP24K Os Pardalitos Team
589 Jose Morgado M60 TLRP24K Individual
590 Pedro Cabrita M45 TLRP24K Trail Runners De Lagos
591 Filipe Alves M40 TLRP24K Desnivel Positivo
592 Patrícia Madeira F40 TCRP16K Vertical Navis
593 Valdemar Cardoso M40 TCRP16K Vertical Navis
594 Alcino Santos M55 TLRP24K Vertical Navis
595 Marta Almeida FSEN TLRP24K Vertical Navis
596 Tomásia Apolo F55 TLRP24K Vertical Navis
597 Eduardo Lopes M55 TLRP24K Vertical Navis
598 João Pereira M45 TLRP24K Vertical Navis
599 David Assis M50 TLRP24K Casa Do Povo De Mangualde
600 Rui Pinto M40 UTRP55K Individual
601 Maria Diegues F50 TLRP24K Individual
602 Ana Bexiga FSEN TLRP24K Mexe-Te Mó
603 Paulo Gonçalves M40 TCRP16K Tablet Racing Team
604 Rodrigo Lopes M40 TLRP24K Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
605 Paula Nascimento F50 TLRP24K Pegadas À 4A Feira
606 Jorge Pinto M45 TLRP24K Individual
607 Miguel Araújo M40 TLRP24K Team Lantemil
608 Carla Araújo FSEN TLRP24K Team Lantemil
609 Sandro Silva M40 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
610 Andreia Lemos FSEN TLRP24K Individual
611 João Pinto M50 TLRP24K Uts
612 André Louzeiro MSEN TLRP24K Sinescrosstraining
613 Carlos Guerreiro M50 TLRP24K Individual
614 Alexandre Lopes M45 TLRP24K Clube Oriental De Pechão
615 Lino Luz M40 TLRP24K Algarunners
616 César Rodrigues M45 TLRP24K Intermarché Vrsa Trail Runners
617 Luis Coelho MSEN TLRP24K Csp43 Running Team
618 Luis Miguel Azevedo MSEN TLRP24K Individual
619 Jorge Figueiredo M55 TLRP24K Tibueons
620 Dan Widdowson MSEN TLRP24K Individual
621 Sérgio Corda MSEN TLRP24K Blackbeer Runner
622 João Ramos M45 TLRP24K Arribas
623 David Costa M40 TLRP24K Intermarché Vrsa Trail Runners
624 Carlos Henrique M50 TLRP24K Grupo Desportivo Santander Totta
625 Andre Fernandes MSEN TLRP24K Penhas Trail Team
626 Fábio Delgado MSEN TLRP24K Os Pardalitos Team
627 Mário Martins M60 TLRP24K Grupo Desportivo Pic-Nic
628 Nuno Marques M40 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
629 Hugo Ribeiro M40 TLRP24K Salamandrecos
630 Sara Silva FSEN TLRP24K Tugas On Tour Associação Desportiva
631 Pedro Costa M40 TLRP24K Vieira Costa Family
632 Tiago Silva MSEN TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
633 Marco Rodrigues M40 TLRP24K #Nopain #Nogain
634 Gabriel Neto M45 TLRP24K Individual
635 Claudia Lau FSEN TLRP24K Individual
636 Arlindo Fernandes MSEN TLRP24K Clube De Futebol Guadiana
637 José Dias M55 TLRP24K Algarunners
638 Patrícia Santos F45 TLRP24K Trail Runners Portimão
639 Inês Claudina FSEN TLRP24K Trilhos Do Costume
640 Daniel Gonçalves MSEN TLRP24K Intermarché Vrsa Trail Runners
641 Jose Caetano M60 TLRP24K Individual
642 Ricardo Mendonça M40 TLRP24K Shfit Trail Team
643 Rogério Pinguinha M55 TLRP24K Tartugas De Loulé
644 Francisco Madera M40 TLRP24K Club Trail Immoderatus
645 Ricardo Fernandes MSEN TLRP24K Clube Cuba Aventura Ruming
646 Joao Oliveira MSEN TLRP24K Individual
647 Pedro André M40 TCRP16K Individual
648 João Coelho MSEN TLRP24K Adect
649 Suzana Brites F40 TLRP24K Beja
650 Carlos Barreto M55 TLRP24K Individual
651 Tiago Morais MSEN TLRP24K Clube Desportivo E Recreativo Águias Unidas
652 Bruno Fontão MSEN TLRP24K Trilhos D´Aventura
653 Ricardo Cunha MSEN TLRP24K Évora Night Runners
654 Carlos Santos M50 TLRP24K Individual
655 Marta Dias FSEN TLRP24K Casa Do Benfica De Vrsa
656 Nelson Teixeira MSEN TLRP24K Nast
657 Roberto Baião MSEN TLRP24K Amcf - Arrábida Trail Team
658 Christopher Correia MSEN TLRP24K Individual
659 Paulo Alves MSEN TLRP24K Miga
660 Pedro Nunes M50 TLRP24K Évora Night Runners
661 Edgar Sousa MSEN TLRP24K A.C.Maxos
662 Cristina Gabriel FSEN TLRP24K Sscgd
663 Miguel Neto MSEN TLRP24K Furfor
664 João Santos MSEN TLRP24K Évora Night Runners
665 David Guerreiro MSEN TLRP24K Évora Night Runners
666 Bruno Pires MSEN TLRP24K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
667 Wilson Costa MSEN TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
668 António Afonso M60 TLRP24K Individual
669 Alfredo Moreira M45 TLRP24K Moinhos Run - Adrm
670 Bernardo Emidio MSEN TLRP24K Trilho Perdido
671 Huw Williams M45 TLRP24K Beautifully Brutal
672 Rodrigo Rodrigues M40 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
673 Vítor Carvalheira MSEN TLRP24K Clube Natureza Alvito
674 Miguel Palmeira M40 TLRP24K Faro
675 Emanuel Machado MSEN TLRP24K Dap Trail Team
676 Luis Lobo M40 TLRP24K Clube De Atletismo De Lamas
677 Nancy Cantante FSEN TLRP24K Grvilaverdense
678 Antonio Pires MSEN TLRP24K Escmov
679 Ana Gomes F40 TLRP24K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
680 Pedro Coelho MSEN TLRP24K Team Lantemil
681 David Ramalho MSEN TLRP24K Gurus - Sup
682 Agostinho Silva M60 TLRP24K Individual
683 Sandro Rodrigues M40 TLRP24K Aurora Trail
684 João Currais M40 TLRP24K Clube De Montanhismo Da Guarda
685 Rita Moreira FSEN TLRP24K Clube De Montanhismo Da Guarda
686 Lucília Faustino FSEN TLRP24K Salamandrecos
687 Nuno Cardoso M40 TLRP24K Viseu 360
688 Nuno Santiago M40 TLRP24K Corroios
689 Pedro Santos M40 TLRP24K Individual
690 Nuno Carrasco M40 TLRP24K Cork Trail Team
691 Zito Silva M45 TLRP24K Trilhos Do Costume
692 José Casimiro MSEN TLRP24K Marvila Jovem
693 Joao Tobias MSEN TLRP24K Ccd Credito Agricola
694 Joao Paulo MSEN TLRP24K Individual
695 Carolina Dias F50 TLRP24K Casa Do Benfica De Vrsa
696 Carlos Cardoso M40 TLRP24K Somais1km
697 Joao Rosa M40 TLRP24K Matilha Running
698 Natália Santos F45 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
699 Mariaelena D´Ambrosio FSEN TLRP24K Hut Runners Warriors
700 Adriana Dias FSEN TLRP24K Oralklass-Amigos Do Trail
701 Dina Venâncio F40 TLRP24K Monsanto Running Team
702 Daniel Boriceanu M40 TLRP24K Atr - Algarve Trail Running
703 Gary Fisher MSEN TLRP24K Whiston
704 Américo Pereira M55 TLRP24K Crossfit Alfhaden
705 Luís Trindade M40 TLRP24K Amcf - Arrábida Trail Team
706 Hugo Água MSEN TLRP24K Odivelas
707 Reinaldo Conceição M45 TLRP24K Intermarché Vrsa Trail Runners
708 Paulo Gomes M40 TLRP24K Team Lantemil
709 Helena Madeira FSEN TLRP24K Individual
710 Maria Rodrigues FSEN TLRP24K Monsanto Running Team
711 Valter Graça M45 TLRP24K Os Amigos Do Coiro Da Burra
712 João Simona M40 TLRP24K Évora Night Runners
713 Romão Santos M45 TLRP24K Salamandrecos
714 João Prisal M45 TLRP24K Salamandrecos
715 Orlando Duarte M60 TLRP24K Em Força Spem
716 Pedro Lopes M40 TLRP24K Individual
717 Liliana Aguiar F40 TLRP24K Grátis Trail
718 Patrícia Geraldes F50 TLRP24K Individual
719 Luis Costa M40 TLRP24K Clube De Futebol Guadiana
720 Álvaro Santos M40 TLRP24K Amcf - Arrábida Trail Team
721 Sylvie Duarte F45 TLRP24K Individual
722 Miguel Silva M40 TLRP24K Amcf - Arrábida Trail Team
723 Nuno Carepa MSEN TLRP24K Individual
724 Mafalda Moniz FSEN TLRP24K Amcf - Arrábida Trail Team
725 Miguel Sousa M40 TLRP24K Adosa-Os Santa Apolónia
726 Jorge Silvestre M50 TLRP24K Clube De Futebol Guadiana
727 Raul Horta M50 TLRP24K Clube De Futebol Guadiana
728 Luis Franco MSEN TLRP24K Go! Runners
729 Valter Matos MSEN TLRP24K Outdoor Clube De Setúbal - Strendure Running Team
730 Pedro Ferreira M45 TLRP24K Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
731 Luís Azevedo MSEN TLRP24K Individual
732 Luís Semedo MSEN TLRP24K Acportalegre / Utsm
733 Pedro Gonçalves MSEN TLRP24K Clube De Futebol Guadiana
734 Ângela Vargues FSEN TLRP24K Tugas On Tour Associação Desportiva
735 Luís Silva M50 TLRP24K Individual
1000 Mário Ferreira MSEN TCRP16K Loulé
1001 Jan Aniolek MSEN TCRP16K Kb Ozarow Mazowiecki Biega
1002 Lukasz Szydlowski MSEN TCRP16K Kb Ozarow Mazowiecki Biega
1003 Diamantino Barbas MSEN TCRP16K D´Atalaia 3.0
1004 Pedro Santos M45 TCRP16K Lfc Frusoal Triatlo
1005 Matilde Menas FSUB23 TCRP16K Matilha Running
1006 Carla Viegas F40 TCRP16K Matilha Running
1007 Liliana Mestre F45 TCRP16K Academia D´Estrelas
1008 Cláudia Gonçalves FSEN TCRP16K Academia D´Estrelas
1009 Sara Calado FSUB23 TCRP16K Academia D´Estrelas
1010 Marta André FSEN TCRP16K Spem/Em´Força
1011 Francisco Afonso M55 TCRP16K Run 4 Fun
1012 Joana Lourenço FSUB23 TCRP16K Clube De Futebol Guadiana
1013 Carolina Silva FSEN TCRP16K Lynxrace
1014 Paula Casaccia F45 TCRP16K Individual
1015 Nuno Gonçalves M40 TCRP16K D´Atalaia 3.0
1016 Beatriz Mendonça FSEN TCRP16K Individual
1017 Nuno Arraias M40 TCRP16K Individual
1018 Alexandre Pinheiro MSEN TCRP16K Decathlon Faro
1019 Celestina Estevao F50 TCRP16K Mexe-Te Mó
1020 Tatiana Costa FSEN TCRP16K Trail Runners De Lagos
1022 Francisco Quiteria M50 TCRP16K Trail Runners De Lagos
1023 Nuno Cavaco MSEN TCRP16K Individual
1024 Emilia Sousa F45 TCRP16K Mexe-Te Mó
1025 Helena Nogueira F50 TCRP16K Clube Millennium Bcp
1026 Eduardo Rodrigues M60 TCRP16K Os Amigos Do Coiro Da Burra
1027 Joni Iven MSEN TCRP16K Branco Ou Tinto Team
1028 Elisabete Lourenço F40 TCRP16K Tãlentos Team
1029 Marcos Vicente M40 TCRP16K Branco Ou Tinto Team
1030 Jorge Pereira MSEN TCRP16K Branco Ou Tinto Team
1031 António Camacho MSEN TCRP16K Individual
1032 Samuel Alfaiate MSEN TCRP16K Lourinhã
1033 Cremilde Raposo F50 TCRP16K Tãlentos Team
1034 Carlos Afonso M40 TCRP16K Cbf
1035 Claudio Apolo MSEN TCRP16K Dalo13
1036 Daniela Iris FSEN TCRP16K Dalo13
1037 José Dias M45 TCRP16K Individual
1038 José Colaço M40 TCRP16K Almodôvar
1039 Filipa Duarte F40 TCRP16K Associação Académica Da Bela Vista
1040 Gil Abreu MSEN TCRP16K Individual
1041 Fernando Rodrigues M40 TCRP16K Individual
1042 Pedro Martins MSEN TCRP16K Pernetas Alentejanos
1043 Graco Trindade M50 TCRP16K Associação Académica Da Bela Vista
1044 Ana Ramos FSEN TCRP16K Almodôvar
1045 Vilma Duarte FSEN TCRP16K Individual
1046 Sílvia Coelho FSEN TCRP16K Individual
1047 Valdemar Colaco M45 TCRP16K Almodôvar
1048 Henrique Pereira M60 TCRP16K Faro, Pegadas À 4ª. Feira
1049 Nuno Xavier M45 TCRP16K Individual
1050 Carla Reis F40 TCRP16K Individual
1051 Céline Madeira FSEN TCRP16K Algarunners
1052 Pedro Gema M40 TCRP16K Tartugas De Loulé
1053 Didier Martins M45 TCRP16K Individual
1054 Marta Botelho FSEN TCRP16K Algarunners
1055 Pedro Coelho MSEN TCRP16K Individual
1056 Francisco Guerreiro M45 TCRP16K Algarunners
1057 Joao Teixeira MSEN TCRP16K Individual
1058 Carlos Mesquita M55 TCRP16K Individual
1059 Dora Isca F45 TCRP16K Algarunners
1060 Cátia Silva FSEN TCRP16K Algarunners
1062 Ricardo Marcos MSEN TCRP16K Pelican Running Team
1063 Luis Reis M40 TCRP16K Pelican Running Team
1064 Cláudio Caetano MSEN TCRP16K Pelican Running Team
1065 Ricardo Mendes M40 TCRP16K Pelican Running Team
1066 Catarina Gabadinho FSUB23 TCRP16K Decathlon Faro
1067 Luís Guilherme MSEN TCRP16K Decathlon Trail Team
1068 Verónica Fernandes F40 TCRP16K Clube Btt / Trail Santa Catarina
1069 Nuno Cavaco MSEN TCRP16K Clube Btt / Trail Santa Catarina
1070 Lenia Gamito F40 TCRP16K Louletano
1071 Filipa Santos FSEN TCRP16K Nast
1073 Diogo Lobo MSEN TCRP16K Faro
1074 Sergio Estevens M50 TCRP16K Individual
1075 Joao Viegas M45 TCRP16K Núcleo De Btt Bombeiros Voluntários De São Bartolomeu De Messines O
1076 Manuel Santos M45 TCRP16K #Nocaminhodobem
1077 Eduardo Lobo M45 TCRP16K Almodôvar
1078 João José M45 TCRP16K Pernetas Alentejanos
1079 Rúben Vieira MSEN TCRP16K Atr - Algarve Trail Running
1080 Rute Augusto F40 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
1081 Humberto Agapito MSEN TCRP16K Individual
1082 Cláudia Vicente FSEN TCRP16K Vertical Navis
1083 Anabela Carvalho F60 TCRP16K Vertical Navis
1084 Bruno Faria MSEN TCRP16K 8300 Wild Sports
1085 Pedro Nascimento MSEN TCRP16K 8300 Wild Sports
1086 Mário Santos M50 TCRP16K 8300 Wild Sports
1087 Fávio Fernandes MSEN TCRP16K 8300 Wild Sports
1088 Ana Santos FSEN TCRP16K 8300 Wild Sports
1089 Daniela Silva FSEN TCRP16K 8300 Wild Sports
1090 Paula Nunes F50 TCRP16K Algarunners
1091 Rui Pereira M45 TCRP16K Rui Pereira Massagem
1092 Sam Church MSEN TCRP16K Individual
1093 Eleonora Capasso FSEN TCRP16K Individual
1094 Fábio Mendinhos MSEN TCRP16K Siv Loulé
1095 Marta Dias FSEN TCRP16K Siv Loulé
1096 Carlos Simões MSEN TCRP16K Siv Loulé
1097 João Duarte M40 TCRP16K Trail Runners Portimão
1098 Pedro Simões MSEN TCRP16K Individual
1099 Vasco Cardoso M40 TCRP16K Cinfães A Correr
1100 Cátia Matos FSEN TCRP16K Cinfães A Correr
1101 Laetitia Gil F50 TCRP16K Individual
1102 Marcia Paulo F40 TCRP16K Na
1103 Anselmo Fernandes M40 TCRP16K Na
1104 Pedro Nunes M40 TCRP16K Na
1105 Diane Paulo F40 TCRP16K N´A Mais Um
1106 Sandrine Godefroy FSEN TCRP16K Comelou
1107 Javier Echenique M40 TCRP16K Bilbao
1108 Elsa Dinis F45 TCRP16K Elsa Dinis
1109 Honorio Teixeira M50 TCRP16K Visacar
1110 João Bernardo M50 TCRP16K Cinfães A Correr
1111 Isabel Bernardo F45 TCRP16K Cinfães A Correr
1112 Paula Morais F40 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
1113 Nelson Guerreiro MSEN TCRP16K Csp43 Running Team
1114 Carlos Ramos M50 TCRP16K Siv Loulé
1115 Alexandre Ataíde M45 TCRP16K Trail Runners Portimão
1116 João Inocentes M40 TCRP16K Individual
1117 Luis Rego MSEN TCRP16K Decathlon Faro
1118 João Helena MSUB23 TCRP16K Decathlon Faro
1119 Etienne Neto M50 TCRP16K Blackbeer Runner
1120 Nuno Teixeira M40 TCRP16K Blackbeer Runner
1121 Carla Gomes FSEN TCRP16K Carla Gomes
1122 Roberto Jesus MSEN TCRP16K Lusitano Fc Triatlo/Frusoal
1123 Maria Vieira F45 TCRP16K Fátima Rocha
1124 Elisabete Santos FSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1125 Pedro Pinto MSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1126 Yuliya Kharyna FSEN TCRP16K Amadora
1127 Francisco Guerreiro M45 TCRP16K Tugas On Tour Associação Desportiva
1128 Thaís Dias FSEN TCRP16K Decathlon Faro
1129 Manuela Pinto F55 TCRP16K O Mundo Da Corrida
1130 José Simões M55 TCRP16K O Mundo Da Corrida
1131 Ana Nunes F45 TCRP16K Academia D´Estrelas
1132 Armando Nunes M45 TCRP16K Academia D´Estrelas
1133 Rute Félix FSEN TCRP16K Individual
1134 Elsa Barrelas F40 TCRP16K Individual
1135 Paula Mangualde FSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1136 Sónia Correia F40 TCRP16K Trail Runners Portimão
1137 Ana Dias FSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1138 Carla Alberto F45 TCRP16K Trail Runners Portimão
1139 Teresa Duarte F45 TCRP16K Trail Runners Portimão
1140 Ângela Prudêncio FSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1141 Rui Bernardino M45 TCRP16K Trail Runners Portimão
1142 Tiago Henriques MSEN TCRP16K Trail Runners Portimão
1143 Vitor Alberto M50 TCRP16K Trail Runners Portimão
1144 Luis Silva M40 TCRP16K Trail Runners Portimão
1145 Fernando Boto MSEN TCRP16K Individual
1146 Paulo Damião M45 TCRP16K D´Atalaia 3.0
1147 Rui Rosa MSEN TCRP16K Clube De Futebol Guadiana
1148 Ricardo Conceição MSEN TCRP16K A Mestre - Automóveis
1149 António Mestre M45 TCRP16K A Mestre - Automóveis
1150 Henrique Patterson M45 TCRP16K Heroes Together Fitness
1151 Sónia Capitão-Mor FSEN TCRP16K Correr Lisboa
1152 Sérgio Sousa M50 TCRP16K Escalfadinhos Marafados
1153 Pedro Neto MSEN TCRP16K Sem Nome
1154 Pedro Quezada M45 TCRP16K Timi
1155 Fernandes Nelson M40 TCRP16K Individual
1156 João Soares M40 TCRP16K Individual
1157 Luis Brito M40 TCRP16K Associação Cultural Sambrasense
1158 Fernando Abreu MSEN TCRP16K Decathlon Faro
1159 Luís Rocha M45 TCRP16K Vila Nova Cacela
1160 Miguel Pica MSEN TCRP16K Decathlon Faro
1161 David Cardoso M40 TCRP16K Individual
1162 Fernando Luz M45 TCRP16K Na
1163 Severina Coelho F40 TCRP16K Na
1164 Xana Quintaneiro FSEN TCRP16K Barrancos Fc / Biogado
1165 Paulo Nunes MSEN TCRP16K Grifos
1166 Luis Guerreiro M45 TCRP16K Grifos
1167 Eleuterio Martins M40 TCRP16K Grifos
1168 Pedro Afonso MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1169 Rosário Silva F40 TCRP16K Crosslift Algarve
1170 Nuno Valente MSEN TCRP16K Individual
1171 Samuel Tardao MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1172 Jose Mestre M40 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
1173 João Palma M60 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
1174 Paulo Martins MSEN TCRP16K Individual
1175 Mário Sousa M50 TCRP16K Gda-Falcões Do Guadiana Trailrunners
1176 Rui Carvalho MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1177 Rodrigues Cerdas MSEN TCRP16K Individual
1178 Paulo Ramos M50 TCRP16K Individual
1179 Celso Brito MSEN TCRP16K Associação Cultural Sambrasense
1180 Marta Gonçalves FSEN TCRP16K Individual
1181 Pedro Contreiras MSEN TCRP16K Individual
1182 Samuel Teiga MSEN TCRP16K Individual
1183 Luis Branco MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1184 David Mendonça MSEN TCRP16K Individual
1185 Hugo Azevedo M40 TCRP16K Individual
1186 Pascal Sancho M40 TCRP16K E A Pays Broceliande /Talensac Running
1187 Sérgio Martins M50 TCRP16K A Mestre - Automóveis
1188 Isaura Monteiro FSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1189 Álvaro Justino M45 TCRP16K Crosslift Algarve
1190 Patrícia Caeiro FSEN TCRP16K Núcleo Scp De Portel
1191 Davide Veladas MSEN TCRP16K Núcleo Scp De Portel
1192 Maycon Leonidas MSUB23 TCRP16K Crosslift Algarve
1193 Tom French M55 TCRP16K Heroes Together Fitness
1194 Mariana Cabrita FSEN TCRP16K Tunes
1195 António Martins M55 TCRP16K Atletis - Clube De Atletismo De Tunes
1196 Maria Martins F50 TCRP16K Atletis - Clube De Atletismo De Tunes
1197 André Gordo MSEN TCRP16K Individual
1198 Arkadiusz Kujda M40 TCRP16K 1 Brygada Logistyczna
1199 Joana Frazão FSEN TCRP16K Individual
1200 Nelson Romao MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1201 Marco Mascarenhas M45 TCRP16K Individual
1202 Rodolfo Salvaterra MSEN TCRP16K Individual
1203 Irina Coelho FSEN TCRP16K Vertical Navis
1204 Ludgero Coelho M60 TCRP16K Bike Clube S. Brás
1205 Justina Pereira F45 TCRP16K Rodactiva
1206 Filipe Lima MSEN TCRP16K Individual
1207 Tiago Santos MSEN TCRP16K Algarunners
1208 Nuno Custódio MSEN TCRP16K Nuno & Frankie
1209 Frankie Veloso MSEN TCRP16K Nuno & Frankie
1210 Bruno Santos M40 TCRP16K Crosslift Algarve
1211 Carolline Soares FSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1212 Paulo Guerreiro MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1213 Rheiner Marcao MSEN TCRP16K Crosslift Algarve
1214 Andreia Pereira FSEN TCRP16K Ca Barreira
1215 Carlos Caldeira MSEN TCRP16K Avenida Trail Team / Campesino
1216 Inês Castelhano FSEN TCRP16K Green Trace Runners
1217 Luísa Pessoa F60 TCRP16K Green Trace Runners
1218 Armenio Rodrigues M40 TCRP16K Individual
1219 Sónia Palma F40 TCRP16K Tugas On Tour Associação Desportiva
1220 André Silva M40 TCRP16K S. Brás De Alportel
1221 Rui Roque M45 TCRP16K Aabv
1222 Antonio Santos M60 TCRP16K Tartugas De Loulé
1223 Rodolfo Reis M45 TCRP16K Individual
1224 Fernando Jesus M55 TCRP16K Individual
1225 Ricardo Nogueira MSEN TCRP16K Individual
1226 João Ferreira MSEN TCRP16K Branco Ou Tinto Team
1227 Pedro Rodrigues MSEN TCRP16K Pedro
1228 Tomás Quiteria MSUB23 TCRP16K Trail Runners De Lagos
1229 Ricardo Batista MSEN TCRP16K Clube De Futebol Guadiana
1230 José Teixeira M50 TCRP16K Individual
1231 Silmara Freitas FSEN TCRP16K Café Avenida- Vila Nova De Cacela
1232 Cirlei Neves F45 TCRP16K Café Avenida- Vila Nova De Cacela
1233 Edgar Martins MSEN TCRP16K Associação Cultural Sambrasense
1234 Tito Ferreira MSEN TCRP16K Marvila Jovem
1235 Américo Serrenho M50 TCRP16K Atr - Algarve Trail Running
1236 Odete Rosa F45 TCRP16K Matilha Running
1237 Alexandre Pereira MSEN TCRP16K Individual
1238 Rui Guerreiro M45 TCRP16K Club D´ Um
1239 Vitor Coelho M45 TCRP16K Team Sindeq
1240 Tiago Ribeiros MSEN TCRP16K Individual
1241 Teresa Esquível FSEN TCRP16K Évora Night Runners
1242 Fábio Viegas MSEN TCRP16K Individual
1243 Melissa Neves FSEN TCRP16K Individual
1244 Francisco Rosa M40 TCRP16K Malta Rija De Paderne
1245 Pedro Lopes MSEN TCRP16K Narm Messejana
1246 Cristiano Ferreira MSUB23 TCRP16K Os Pardalitos Team
1247 José Garcia MSUB23 TCRP16K Casa Do Benfica De Moura
1248 Claudio Oliveira MSEN TCRP16K Individual
1249 Fernando Luz M40 TCRP16K Individual
1250 Tiago Conceição MSEN TCRP16K Sabores Rurais
1251 Rui Teixeira MSEN TCRP16K Individual
1252 João Martins M50 TCRP16K Individual
1253 Luís Brás M45 TCRP16K Individual
1254 Marlene Pereira F45 TCRP16K Individual
1255 Solange Mega FSEN TCRP16K Individual
1256 João Póvoa MSEN TCRP16K Individual
1257 Jorge António MSEN TCRP16K C.D.C. Nave / Trail Runners
1258 André Ramos MSEN TCRP16K Individual
1259 Bruno Santos M40 TCRP16K A.D.Amarante Trail Runing
1269 Carlos Gema M60 TCRP16K Tartugas De Loulé
1270 Margarida Correia F50 TCRP16K Atr - Algarve Trail Running
1271 Gonçalo Santos MSEN TCRP16K Trail Runners De Lagos
1272 Sérgio Mesquita M40 TCRP16K Academia D´Estrelas
1273 Susana Oliveira F40 TCRP16K Academia D´Estrelas
1274 Petra Hrubá FSEN TCRP16K Crossfit Vilamoura Renegade
1275 Eduardo Merino M40 TCRP16K Dr.Merino/4Moove
1276 Duarte Pinto M40 TCRP16K Tugas On Tour Associação Desportiva
1277 Miguel Azevedo M45 TLRP24K Tiburons
19086661 Desconhecido Sem Escalão UTRP55K Individual