Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 José Silva MASTER 40 Minifondo Team-Racingbikes-Goldnutrition-Newrace-Bp
2 Alexandre Guilhoto MASTER 30 MedioFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
3 Daniel Alexandre M ELITES GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
4 Marco Martins MASTER 30 GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
5 Marco Melo MASTER 40 GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
6 António Ferreira MASTER 40 GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
7 André Daniel M ELITES Minifondo Bstravas
8 Joao Mariano MASTER 30 GranFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
9 Carlos Gomes MASTER 30 MedioFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
10 Vitor Lorenço MASTER 50 MedioFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
11 Jose Rosa MASTER 50 GranFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
12 Pedro Pereira MASTER 30 GranFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
13 Ricardo Jacinto MASTER 30 MedioFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
14 Andre Santos M ELITES MedioFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
15 Manuel Coelho MASTER 50 Minifondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
16 Ricardo Goncalves MASTER 40 GranFondo Asfic Grupo Parapedra
17 Diogo Sampaio MASTER 30 GranFondo Asfic Grupo Parapedra
18 Edgar Oliveira MASTER 30 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
19 Jorge Letras MASTER 30 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
20 João Letras M ELITES MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
21 Humberto Pereira MASTER 40 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
22 Anibal Santo MASTER 50 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
23 Carlos Ochoa M ELITES GranFondo Asfic Grupo Parapedra
24 Alexandre Mota M SUB23 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
25 Jose Leite MASTER 30 MedioFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
26 Renato Macedo M ELITES MedioFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
27 Marcio Correia MASTER 30 MedioFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
28 Rui Bacharel MASTER 40 MedioFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
29 Emmanuel Rodrigues M SUB23 GranFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
30 Maria Florêncio F MASTER 40 MedioFondo Di Bikes Oficina De Bicicletas
31 João Portela MASTER 30 MedioFondo Asfic Grupo Parapedra
32 Galacio Carolino MASTER 40 Minifondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
33 Gil Santos MASTER 30 GranFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
34 Inês Santos F MASTER 30 Minifondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
35 José Pernas MASTER 50 GranFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
36 Rui Raleira MASTER 40 MedioFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
37 Fernando Rosado MASTER 40 GranFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
38 Jorge Ramalho MASTER 40 Minifondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
39 Luis Carrapatoso MASTER 30 MedioFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
40 Maria Alvorado F MASTERS Minifondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
41 Carlos Madeira MASTER 30 GranFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
42 Nélson Garcia MASTER 30 MedioFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
43 Rui Fonte-Boa MASTER 30 MedioFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
44 João Fonte-Boa MASTER 30 MedioFondo Gdr Canaviais Comprarcasa Évora
45 Jose Fernandes MASTER 30 Minifondo Ajc/Glassdrive
46 Mário Pereira MASTER 40 Minifondo Bike Experience / Gopersports
47 Nídia Gomes F MASTER 40 Minifondo Gogirls / Gopersports
48 Dionisio Lopes MASTER 30 Minifondo Bttista Diferente
49 Bruno Saraiva MASTER 30 MedioFondo Cpr A-Do-Barbas/Akiplast/Pvs
50 Gonçalo Filipe MASTER 30 MedioFondo C.E.Gonçalves/ Azeitonense
51 Rodrigo Prezado M SUB23 Minifondo Penhas-Btteam.Com
52 João Farias MASTER 30 MedioFondo Individual
53 Emidio Mata MASTER 40 Minifondo Aamp Btt Team
54 Pedro Tavares MASTER 40 MedioFondo Acportalegre/Utsm
55 Fernando Romeira MASTER 40 MedioFondo Lusitano De Évora
56 Miguel Milheiriço MASTER 50 Minifondo Os Tolinhos
57 Bruno Traguil MASTER 30 Minifondo Ases Do Pedal
58 Paulo Prateiro MASTER 40 GranFondo Btt Sc Campomaiorense
59 João Sequeira MASTER 40 Minifondo Tristes Alegres - Pinhal Novo
60 Márcio Fernandes MASTER 40 MedioFondo Tristes Alegres - Pinhal Novo
61 Mário Oliveira MASTER 50 Minifondo Tristes Alegres - Pinhal Novo
62 Alexandre Pacheco MASTER 30 GranFondo Individual
63 Rui Figueiredo MASTER 30 Minifondo Bike Riders
64 Fábio Amorim M ELITES GranFondo Individual
65 Bruno Coelho MASTER 30 GranFondo Individual
66 Ricardo Oliveira MASTER 40 MedioFondo Os Amarelos
67 Luís Bicho MASTER 40 MedioFondo Ermelindo Nunes Bike Team
68 Pedro Trindade MASTER 30 MedioFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
69 Bruno Rosa MASTER 30 GranFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
70 Guilherme Pereira M JUN MedioFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
71 Ricardo Gamito MASTER 40 GranFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
72 Joao Macarico MASTER 30 MedioFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
73 Ricardo Pereira MASTER 30 GranFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
74 Rui Matias MASTER 40 MedioFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
75 José Raposo MASTER 30 GranFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
76 Eduardo Vaquinhas MASTER 60 MedioFondo Santa Cruz / Litroalmotors.Pt
77 Nelson Candeias M ELITES MedioFondo Clínica De Pêra
78 Pedro Lima MASTER 50 MedioFondo Os Kotas
79 Carlos Pintassilgo MASTER 40 MedioFondo Alcobaça Cycling Team
80 António Pintassilgo M SUB23 MedioFondo Alcobaça Cycling Team
81 Tania Manso F MASTER 30 Minifondo Adfr
82 Mário Ramos M ELITES MedioFondo Individual
83 Bruno Costa MASTER 30 MedioFondo Monte Do Lavrador- Mercearia
84 Sérgio Purificação MASTER 40 MedioFondo Team Padrada
85 Vasco Purificação MASTER 30 MedioFondo Hc Sintra Cycling Team
86 Pedro Mourato MASTER 30 Minifondo Individual
87 Paulo Pereira MASTER 50 MedioFondo Individual
88 Carlos Carreira MASTER 40 MedioFondo Alcobaça Cycling Team
89 Jose Martins MASTER 40 GranFondo Individual
90 Luís Dias MASTER 40 GranFondo Individual
91 Francisco Beirão MASTER 40 Minifondo Individual
92 Francisco Solís MASTER 40 MedioFondo A Toda Biela
93 Francisco Garcia M SUB23 GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
94 Fábio Dias MASTER 30 Minifondo Ekosiuvenis
95 Jorge Canelas MASTER 40 Minifondo Associaçao Ptg130
96 Jorge Dias M ELITES MedioFondo Individual
97 Vasco Santos MASTER 30 GranFondo Sport Clube Estrela Da Pousadinha
98 José Farinha MASTER 40 GranFondo Individual
99 Rui Prazeres MASTER 40 GranFondo Clube Btt Furões Do Alentejo
100 David Martins MASTER 30 MedioFondo Maglev Team
101 Rui Pinho MASTER 30 MedioFondo Alcobaça Cycling Team
103 Luis Neves MASTER 40 MedioFondo Ccd Tranquilidade
104 João Ferreira MASTER 30 GranFondo Associação Da Juventude Vidense
105 Francisco Lopes MASTER 50 GranFondo Ultras De São Mamede
106 Samuel Retamar MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Albala
107 António Matela MASTER 40 Minifondo Ccbtt Elvas
108 Gabriel Oliveira MASTER 30 GranFondo Clube Ogma
109 Carlos Carreiras MASTER 30 MedioFondo Associação Da Juventude Vidense
110 Jorge Gaspar MASTER 40 Minifondo N.A.D.A.
111 Filipe Esteves MASTER 30 Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
112 Claudio Marques MASTER 40 Minifondo Individual
113 José Lopes MASTER 30 MedioFondo Bttsor
114 Carlos Alves MASTER 50 MedioFondo Vicioclistas
115 José Silva MASTER 40 MedioFondo Lusitano Gc
116 Vitor Rodrigues MASTER 30 MedioFondo Bttsor
117 Nuno Silva MASTER 30 GranFondo Individual
118 Joao Fernandes MASTER 30 Minifondo Individual
119 Igor Alves MASTER 30 Minifondo Individual
120 Joaquim Costa MASTER 60 Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
121 Miguel Barata MASTER 40 MedioFondo Individual
122 Luis Fadista MASTER 30 MedioFondo Casa Do Pessoal Te Connectivity
123 Luís Marques MASTER 50 MedioFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
124 Tiago Realinho MASTER 30 Minifondo Mp1 Bike Team
125 Paulo Teixeira MASTER 50 GranFondo Individual
126 Xavier Nunes MASTER 40 Minifondo Clubebttfreamundeecoforhousemycarbox
127 Joaquim Aires MASTER 30 Minifondo Sapadores Da Invicta
128 João Samora MASTER 50 GranFondo Particular
129 Luis Camelo MASTER 30 MedioFondo Individual
130 Antonio Dias MASTER 60 Minifondo Individual
131 José Redondo MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Albala
132 Rodrigo Ladeira M SUB23 GranFondo Clube 4 Estilos
133 Miguel Ladeira MASTER 40 MedioFondo Clube 4 Estilos
134 Flavio Santos MASTER 30 Minifondo Individual
135 Joaquim Zagalo MASTER 40 MedioFondo Tugacycling
136 Marco Martins MASTER 40 Minifondo Nicola Bike Team
137 Pedro Ferreira MASTER 40 MedioFondo N.A.D.A.
138 Rui Almeida MASTER 50 MedioFondo Individual
139 Luis Filipe MASTER 30 Minifondo Tinto Fit
140 Bruno Oliveira MASTER 50 GranFondo Pinabike
141 Nando Lobo MASTER 40 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
142 Pedro Gomes MASTER 30 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
143 Pedro Pires M SUB23 Minifondo Individual
144 Paulo Neves MASTER 40 GranFondo Individual
145 Alberto Lameira MASTER 40 MedioFondo Rodas São Mamede
146 Ana Vintem F ELITES MedioFondo Team Bicicletas Santiago
147 Sónia Pacheco F MASTER 30 Minifondo Os Trinca Espinhas
148 Paulo Pacheco MASTER 40 Minifondo Individual
149 Paulo Silva MASTER 40 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
150 Carlos Garcia MASTER 30 MedioFondo Trilhos Del Rei
151 Hugo Marques MASTER 40 GranFondo Ronda
152 Pedro Rodríguez MASTER 40 GranFondo Grupeta Alburquerque
153 David Tavares MASTER 30 Minifondo Ad Ialbax
154 Hugo Pedro MASTER 30 MedioFondo N.A.D.A.
155 Renato Cardoso MASTER 40 GranFondo Individual
156 José Escudero M ELITES GranFondo Grupeta 9:30
157 Paula Silva F MASTER 50 Minifondo Os Trinca Espinhas
158 Joao Feiteira MASTER 50 GranFondo Ultras De São Mamede
159 Jose Goncalves MASTER 30 GranFondo Roda 28
160 Carlos Solano MASTER 40 Minifondo Individual
161 Nuno Mesquita MASTER 40 MedioFondo Individual
162 Carlos Pires MASTER 40 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
163 Inês Santos F SUB23 Minifondo Clube 4 Estilos
164 Pedro Alves MASTER 40 MedioFondo Vulcal/Implenitus/Higirecolhas
165 Nuno Escarameia MASTER 40 MedioFondo Rodas São Mamede
166 Jorge Marques MASTER 60 GranFondo Bttsor
167 Nelson Gonçalves MASTER 30 GranFondo Abcansado
168 José Antunes MASTER 60 MedioFondo Cicloreis -Motoreis
169 João Dias MASTER 50 GranFondo Individual
170 Bruno Passos MASTER 30 GranFondo Individual
171 Paulo Mesquita MASTER 50 GranFondo Crd Cavaquinhas
172 Hugo Marques MASTER 30 GranFondo Abrantes
173 Vitor Andrade MASTER 40 MedioFondo Individual
174 Gilbert Gonçalves MASTER 30 GranFondo Abcansado
175 Tiago Calado MASTER 30 MedioFondo Btt Sc Campomaiorense
176 Jose Caixeiro MASTER 50 MedioFondo Penhas-Btteam.Com
177 Guillermo García-Mora MASTER 40 MedioFondo Individual
178 Sérgio Silva MASTER 50 MedioFondo Roda 28
179 Marcus Bonito MASTER 40 GranFondo Grupo Cicloturismo Gaeiras
180 Nuno Pereira MASTER 50 Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
181 Nuno Ramos MASTER 40 GranFondo Individual
182 Vasco Santos MASTER 40 MedioFondo Alcobaça Cycling Team
183 Julio Ceia MASTER 50 MedioFondo Ases Do Pedal
184 Daniel Rosa MASTER 30 GranFondo Individual
185 Joaquim Almeida MASTER 40 MedioFondo Rodas São Mamede
186 Hugo Gomes MASTER 30 MedioFondo 3B Triatlo De Benavente
187 Sergio Serrano MASTER 30 MedioFondo Bike & Nutrition
188 António Arcângelo MASTER 50 Minifondo Alterreal Btt
189 Florencio Alvarez MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
190 Francisco Gil MASTER 50 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
191 Angel Lopez MASTER 40 GranFondo Haciendo La Goma
192 João Cerol MASTER 50 Minifondo Leroy Merlin
193 Pedro Reis MASTER 40 MedioFondo Btt Vila Boim
194 Vitor Paulos MASTER 50 MedioFondo Btt Marinhais
195 Jose Peixe MASTER 50 MedioFondo Casa Do Pessoal Te Connectivity
196 Sílvio Moreira MASTER 40 GranFondo Rodas São Mamede
197 Jorge Parrantonio MASTER 30 MedioFondo Individual
198 Joaquim Lima MASTER 40 MedioFondo Planaltoteam
199 Diogo Pereira MASTER 30 MedioFondo Individual
200 Francisco Rodríguez MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
201 Arlindo Matos MASTER 50 Minifondo Autoalegre-Renault-Dacia-Cepsa
202 Jose Cordeiro MASTER 40 Minifondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
203 Ricardo Maurício MASTER 40 Minifondo Rodas São Mamede
204 Tiago Patrício MASTER 40 MedioFondo Btt Retiro Das Adegas / Alarmeon
205 Carlos Duarte MASTER 40 MedioFondo Ciclo Clube De Lagos
206 Pedro Silva MASTER 40 MedioFondo Individual
207 Paulo Caroço MASTER 40 GranFondo Salta Pocinhas
208 Luis Jorge MASTER 30 Minifondo Individual
209 Pedro Lopes MASTER 40 GranFondo Clube Olímpico De Oeiras
210 Guilherme Trindade MASTER 40 Minifondo Os Trinca Espinhas
211 Nelson Pinto MASTER 30 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
212 Gonçalo Moreira M SUB23 MedioFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
213 Levi Chaves M SUB23 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
214 Rui Marreiros MASTER 30 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
215 Pedro Lourenço MASTER 30 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
216 Roberto Francisco M SUB23 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
217 Bruno Sebastião MASTER 30 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
218 Bráulio Silva MASTER 40 MedioFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
219 Marcos Barbosa MASTER 40 MedioFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
220 Nuno Correia MASTER 30 GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
221 Jorge Cabrita MASTER 40 MedioFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
222 Martyn Dias M ELITES GranFondo Belmira Cruz / Centro De Ciclismo De Portimão / A Horta Da Granja
223 Sérgio Nascimento MASTER 30 MedioFondo Pinabike
224 Bruno Rasteiro MASTER 30 MedioFondo Pinabike
225 João Domingos MASTER 50 MedioFondo Individual
226 Henrique Carola MASTER 30 Minifondo Sobe E Desce Team::Climalentejo
227 Marco Rodrigues MASTER 30 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
228 Fernando Esteves MASTER 40 MedioFondo Pinabike
229 João Batata MASTER 30 Minifondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
230 João Oliveira MASTER 30 MedioFondo Individual
231 Paulo Graça MASTER 40 Minifondo Bstravas
232 Pedro Camboias MASTER 40 Minifondo Bike Riders
233 João Costa MASTER 40 Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
234 Cesar Orvalho MASTER 30 GranFondo Powerlab - Lisboa
235 Nuno Carreiras MASTER 30 MedioFondo Individual
236 Agustín Hinchado MASTER 30 Minifondo Castillo Pilas Bonas
237 Vitor Santos MASTER 30 MedioFondo Individual
238 José Pereira MASTER 40 Minifondo Individual
239 Agustín Hinchado MASTER 70 Minifondo Castillo Pilas Bonas
240 Vasco Soares MASTER 40 GranFondo Cbrunning Cyclingteam
241 Antonio Caro MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
242 Pedro Carmo MASTER 40 Minifondo Acportalegre/Utsm
243 Luis Pedro MASTER 40 MedioFondo Individual
244 Joaquim Santos MASTER 40 Minifondo Individual
245 João Ribeiro MASTER 60 MedioFondo Cavaquinhas
246 Carlos Pires MASTER 40 MedioFondo .
247 Pedro Gomes MASTER 30 MedioFondo Individual
248 Inacio Nunes MASTER 70 Minifondo Águias De Alpiarça
249 Miguel Rodriguez MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
250 Jose Ortiz MASTER 40 MedioFondo Decathlon Badajoz
251 Jose Merino MASTER 30 GranFondo Grupeta 9:30
252 Luis Ferreira MASTER 60 Minifondo Ge Bikers
253 Gerardo Suárez MASTER 50 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
254 Carla Matos F MASTER 30 Minifondo Monsanto Running Team
255 Eugenio Caro MASTER 40 GranFondo Ciclo Club Badajoz
256 Eugenio Palma MASTER 30 GranFondo Ciclo Club Badajoz
257 Higirecolhas Lda MASTER 40 MedioFondo Vulcal/Implenitus/Higirecolhas
258 Francisco Arellano MASTER 60 GranFondo Ciclo Club Badajoz
259 Ismael Tejeiro MASTER 30 GranFondo Individual
260 Evaristo López MASTER 50 GranFondo Ciclo Club Badajoz
261 José Manclús MASTER 40 GranFondo Ciclo Club Badajoz
262 Luis Pereira MASTER 40 MedioFondo Individual
263 Antonio Caldeira MASTER 40 Minifondo Os Trinca Espinhas
264 Nuno Morgado MASTER 30 GranFondo Individual
265 Kitó Martins MASTER 30 Minifondo Os Trinca Espinhas
266 Firmino Paulo MASTER 40 MedioFondo Grupo Desportivo De Alegreta
267 Celestino Nunes MASTER 40 Minifondo 100% Mato & Estrada
268 Miguel Margullon MASTER 30 Minifondo Olé Olé Mtb
269 Emilio Jimenez MASTER 40 Minifondo Olé Olé Mtb
270 Marco Rodrigues MASTER 30 MedioFondo Individual
271 Hugo Ribeiro MASTER 40 MedioFondo 100% Mato & Estrada
272 Daniel Frutuoso MASTER 30 Minifondo Mp1 Bike Team
273 Ana Santos F MASTER 30 Minifondo Mp1 Bike Team
274 José Septiem MASTER 40 GranFondo Ciclo Club Badajoz
275 Tomas Rando MASTER 50 MedioFondo Club Ciclista Albala
276 Rui Rodrigues MASTER 30 MedioFondo Acdrso
277 Alejandro Gomez MASTER 50 GranFondo Ciclo Club Badajoz
278 João Borges MASTER 40 Minifondo Mp1 Bike Team
279 Jose Diaz MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Albala
280 Francisco Picado MASTER 40 Minifondo Domingueiros Bike Team
281 Henrique Afonso MASTER 40 MedioFondo Ajcarreirense
282 Paulo Fradinho MASTER 40 GranFondo Clube Btt Furões Do Alentejo
283 Filipe Fernandes MASTER 40 GranFondo Mp1 Bike Team
284 Luis Santinhos MASTER 30 Minifondo Ccbtt Elvas
285 Alexandre Veríssimo MASTER 30 MedioFondo Q10
286 Eduardo Rovisco MASTER 30 MedioFondo Individual
287 Julián Garcia MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
288 Samuel Hernandez MASTER 40 MedioFondo Grupeta 9:30
289 Alberto Janeiro MASTER 50 MedioFondo Individual
290 Antonio Carda MASTER 40 MedioFondo Bttsor
291 Tiago Cabaço MASTER 30 MedioFondo Tinto Fit
292 Beatriz Lopes F MASTER 30 Minifondo Tinto Fit
293 David Ribeiro MASTER 30 GranFondo Mp1 Bike Team
294 Jose Cunha MASTER 50 MedioFondo Bike & Nutrition
295 Dionisio Massena MASTER 40 Minifondo Individual
296 Pablo Blanco MASTER 40 Minifondo Individual
297 Mário Filipe MASTER 40 MedioFondo Ca/Aguias De Alpiarça/Euromaster-Mb
298 Hugo Rosa MASTER 40 MedioFondo Elvas
299 Jesús Correa MASTER 40 GranFondo La Tribu
300 José Mestre M ELITES MedioFondo Sporting Clube Viana Do Alentejo
301 Jose Camarero MASTER 40 GranFondo A Toda Biela
302 Juan Avilés M ELITES GranFondo A Toda Biela
303 Luis Alvárez MASTER 30 MedioFondo A Toda Biela
304 Nuno Jorge MASTER 40 MedioFondo Individual
305 Francisco Adame MASTER 40 MedioFondo Individual
306 José Pardal MASTER 50 Minifondo Individual
307 Francisco Baptista MASTER 40 MedioFondo Individual
308 Pedro Caeiro MASTER 30 MedioFondo Individual
309 Marco Calado MASTER 40 Minifondo Alterreal Btt
310 Joao Soutino MASTER 40 MedioFondo Amigos Do Pedal
311 Nuno Simões MASTER 40 MedioFondo Individual
312 Rogerio Rocha MASTER 40 GranFondo Btt C.C. Cumeadense
313 Bruno Trindade MASTER 30 GranFondo Mp Bike/Ptg 130
314 Pedro Ferreira MASTER 30 MedioFondo Ccdr Colmeal Da Torre
315 Luís Martins MASTER 40 MedioFondo Casa Da Paleta
316 José Curião MASTER 40 Minifondo Mp1 Bike Team
317 Rui Vences MASTER 40 MedioFondo Bttsor
318 Luis Prates MASTER 40 MedioFondo Bttsor
319 Jose Sanchez MASTER 50 GranFondo Club Ciclista Albala
320 Honorio Pucarinho MASTER 50 MedioFondo Sobe E Desce Team::Climalentejo
321 Ricardo Pinhão MASTER 30 MedioFondo Bttsor
322 David Leitão MASTER 40 GranFondo Individual
323 Rúben Leitão MASTER 30 GranFondo Individual
324 Augusto Oliveira MASTER 40 MedioFondo Vila Boim
325 Vítor Paulino MASTER 30 Minifondo Rodas São Mamede
326 António Teixeira MASTER 30 MedioFondo Individual
327 Artur Cardeira MASTER 50 MedioFondo 100% Mato & Estrada
328 Francisco Berrocal M ELITES MedioFondo Individual
329 Rafael Ramírez MASTER 30 GranFondo La Tribu
330 Manuel Carron MASTER 30 GranFondo Rooster Team Olivenza
331 Joao Mata MASTER 40 MedioFondo Clube Aventura De Monforte
332 Nuno Gil MASTER 40 GranFondo Sobe E Desce Team::Climalentejo
333 Hugo Carrudo MASTER 30 MedioFondo C.F. Avisenses
334 Juan Machado MASTER 40 Minifondo Individual
335 Guillermo Machado MASTER 40 Minifondo Individual
336 Pedro Falero MASTER 30 MedioFondo Individual
337 Pedro Claudino MASTER 40 Minifondo Gáfete Runners And Cycling
338 João Albuquerque MASTER 50 MedioFondo Clube 4 Estilos
339 Ruben Gamero MASTER 30 GranFondo Ciclo Club Badajoz
340 Vicente Crespo MASTER 40 Minifondo Os Para E Bebes
341 João Sequeira MASTER 50 MedioFondo Benfica Do Ribatejo
342 Luis Conceição MASTER 40 MedioFondo Cycling Team Casa Benfica Grândola
343 Carlos Alegria M JUN Minifondo Castelo De Vide
344 Alberto Esteves MASTER 50 Minifondo Individual
345 Juan Caballero MASTER 30 Minifondo Codobike
346 Jose Figueredo MASTER 40 Minifondo Codobike
347 Tiago Lavadelas MASTER 30 MedioFondo Bttassumar
348 Pedro Carmo MASTER 40 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
349 Pedro Novo MASTER 40 MedioFondo Individual
350 Rodrigo Gallardo MASTER 30 GranFondo Eu Es Mi Dios
351 Vitor Rebelo MASTER 40 Minifondo Individual
352 Ricardo Marques MASTER 40 GranFondo Caldas Da Rainha
353 Luis Mota MASTER 40 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
354 Luis Prata MASTER 40 GranFondo Westbike
355 José Marçal MASTER 50 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
356 Javier Morcillo MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
357 António Fechado MASTER 50 MedioFondo Individual
358 Ricardo Furtado MASTER 40 GranFondo Individual
359 Rui Dias MASTER 40 MedioFondo Os Pára & Bebes/Secção Btt Casa Do Povo Nª Srª De Machede
360 João Almeida MASTER 50 GranFondo Snr - Robbialac
361 Nuno Lima MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
362 Bruno Bernardo MASTER 40 MedioFondo Crédito Agrícola/Águias Alpiarça/Euromaster Mb
363 Jose Piedade MASTER 60 MedioFondo Snr - Robbialac
364 Paulo Pires MASTER 50 MedioFondo Águias De Alpiarça
365 Cristina Azevedo F MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
366 João Luis MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
367 João Lacerda MASTER 40 Minifondo Snr - Robbialac
368 Hugo Norte MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
369 Tiago Nunes MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
370 Jerónimo Graça MASTER 30 MedioFondo Snr - Robbialac
371 Rui Lopes MASTER 50 GranFondo Snr - Robbialac
372 Bruno Xavier MASTER 40 Minifondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
373 Paulo Fonseca MASTER 50 GranFondo Clubemillenniumbcp
374 Alfonso Hernández MASTER 40 GranFondo Haciendo La Goma
375 José Muriel MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Albala
376 Pedro Capela MASTER 40 GranFondo Kaffa
377 Carlos Grilo MASTER 50 MedioFondo Individual
378 Pedro Anjos MASTER 40 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
379 Pablo Gomez MASTER 40 MedioFondo Individual
380 José Olivenza MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
381 João Dias MASTER 50 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
382 Jorge Rebelo MASTER 40 GranFondo Btt Retiro Das Adegas / Alarmeon
384 Rui Ferreira MASTER 40 MedioFondo Sfraa Triatlo
385 Francisco Barreto MASTER 30 GranFondo Ospara&Bebes- Secção De Btt Casa Do Povo De N. Sra. De Machede
386 Carlos Antunes MASTER 50 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
387 Francisco Dedeiras MASTER 30 GranFondo Ultras De São Mamede
388 Joaquim Janeiro MASTER 50 GranFondo Ultras De São Mamede
389 Antonio García MASTER 40 MedioFondo Individual
390 Bruno Barbas MASTER 30 MedioFondo Ultras De São Mamede
391 Rui Portela MASTER 40 MedioFondo Roda 28
392 Carlos Marchão MASTER 50 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
394 Diogo Cruz MASTER 30 MedioFondo Crédito Agrícola/Águias Alpiarça/Euromaster Mb
395 Pedro Lopez MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
396 Raul Estrela MASTER 40 MedioFondo Ultra Pedal
397 Ricardo Costa MASTER 30 GranFondo Ccbtt Elvas
398 José Canadas MASTER 50 Minifondo Individual
399 Filipe Mariquito MASTER 40 Minifondo Elstag, Projetos De Engenharia
400 Bruno Carloto MASTER 40 MedioFondo Bttsor
401 Koert Koert MASTER 50 GranFondo Individual
402 André Ferreira MASTER 30 GranFondo Individual
403 Ricardo Brito MASTER 40 MedioFondo Individual
404 Rui Prata M SUB23 GranFondo Prata´S Barbershop
405 Carlos Tapadas MASTER 40 MedioFondo Papatrilhos - Vila Viçosa
406 Jorge Ribeiro MASTER 40 MedioFondo Btt Retiro Das Adegas / Alarmeon
407 Rui Feiteira MASTER 40 MedioFondo Individual
408 Luizete Dias F MASTER 40 Minifondo Individual
409 Luis Godinho MASTER 30 GranFondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
410 Telmo Marono MASTER 40 MedioFondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
411 José Gomes MASTER 50 MedioFondo Gce - Grupo De Ciclistas Do Entroncamento
412 Pedro Matias MASTER 30 Minifondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
413 Sergio Filipe MASTER 40 MedioFondo Águias De Alpiarça
414 Guilherme Gaivão MASTER 60 MedioFondo Individual
415 Hugo Paulino MASTER 30 MedioFondo Rota D´Ossa
416 Luís Miguel MASTER 30 MedioFondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
417 Carlos Lopes MASTER 40 MedioFondo Papatrilhos - Vila Viçosa
418 Joaquim Almeida MASTER 40 GranFondo Clube 4 Estilos
419 Diogo Almeida M JUN Minifondo Clube 4 Estilos
420 Miguel Cuenda MASTER 40 MedioFondo Individual
421 Avelino Monteiro MASTER 40 GranFondo Rodas São Mamede
422 Pedro Correia MASTER 30 MedioFondo Btt Gardunha
423 António Santos MASTER 30 GranFondo Grupo Cicloturismo Gaeiras
424 Henrique Padeiro MASTER 40 MedioFondo Casa Do Pessoal Te Connectivity
425 Nuno Paixão MASTER 40 GranFondo Rodas São Mamede
426 João Lourenço M ELITES GranFondo Ccd Vargem
427 Vasco Soeiro MASTER 40 GranFondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
428 João Rapa M SUB23 GranFondo Rodas São Mamede
429 Carlos Frade MASTER 40 GranFondo Individual
430 Carina Morais F MASTER 30 MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
431 Hugo Branco MASTER 30 MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
432 José Trindade MASTER 40 Minifondo Domingueiros Bike Team
433 Juan Pajuelo MASTER 40 GranFondo C.C. Fucky Cáceres
434 Manuel Pulido MASTER 30 GranFondo C.C. Fucky Cáceres
435 Josemaría Mejías MASTER 40 MedioFondo Rcc
436 António Bernardo MASTER 50 Minifondo Individual
437 António Lopes MASTER 40 MedioFondo Bttsor
438 Luís Simões MASTER 40 MedioFondo Individual
439 César Moreira MASTER 30 MedioFondo Ca/Aguias De Alpiarça/Euromaster-Mb
440 Juan Diaz MASTER 40 GranFondo La Tribu
441 Alberto Mendez MASTER 40 GranFondo La Tribu
442 Antonio Martínez MASTER 40 GranFondo Individual
443 Pedro Gonçalves MASTER 40 Minifondo Individual
444 Paulo Ribeiro MASTER 40 Minifondo Individual
445 Pedro Barbas MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
446 Tiago Barata MASTER 30 MedioFondo Individual
447 Eduardo Gomes MASTER 40 MedioFondo Snr - Robbialac
448 Xabier Comes MASTER 40 GranFondo Cc Fucky Cáceres
449 Nelson Narciso MASTER 40 MedioFondo Individual
450 Óscar Silva MASTER 50 Minifondo Individual
451 Joao Gomes MASTER 50 Minifondo Sportingcp-Triatlo
452 Joaquim Correia MASTER 40 MedioFondo Individual
453 Manuel Rodrigues MASTER 60 MedioFondo Btt Gardunha
454 Paulo Nunes MASTER 50 MedioFondo Mg Cycling Team
455 Nuno Rolo MASTER 40 MedioFondo Individual
456 Nuno Mendes MASTER 30 GranFondo Mg Cycling Team
457 Pedro Grenho MASTER 30 MedioFondo Individual
458 Francisco Polo MASTER 30 GranFondo Individual
459 Paulo Costa MASTER 40 GranFondo Individual
460 João Paulino M SUB23 MedioFondo Sport Arronches E Benfica
461 Ana Fino F MASTER 50 Minifondo Ciclo Clube Btt Elvas
462 Hermenegildo Rodrigues MASTER 50 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
463 Paulo Muacho MASTER 50 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
464 Joao Casqueiro MASTER 40 Minifondo Ponte De Sor
465 Manuel Barão MASTER 40 MedioFondo Individual
466 Manuel Contreras MASTER 50 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
467 Paulo Simao MASTER 50 GranFondo Mg Cycling Team
468 Daniel Ribeiro MASTER 30 Minifondo Sport Arronches E Benfica
469 Jose Domínguez MASTER 40 MedioFondo Club Triatlón Sanvicenteño
470 Marcos Santos MASTER 30 MedioFondo Ccbtt Elvas
471 Manuel Garrido MASTER 30 GranFondo Olé Olé Mtb
472 Antonio Silva MASTER 40 MedioFondo Associação Degolados Desporto E Cultura
473 Carlos Anacleto M SUB23 Minifondo Individual
474 Juvenal Marta MASTER 40 Minifondo Individual
475 Jose Cristino MASTER 40 Minifondo Guillo
476 Luis Martinho MASTER 50 MedioFondo Electrotires/José Castro
477 José Castro MASTER 50 MedioFondo Electrotires/José Castro
478 Miguel Cunha MASTER 40 GranFondo Duros Do Pedal
479 Pedro Rodrigues MASTER 40 GranFondo Individual
480 Rui Casquinha MASTER 30 GranFondo Lusitano Ginásio Clube
481 João Gonçalves M SUB23 MedioFondo C.C.D.União Ciclismo Tavirense
482 Luis Sançana MASTER 30 MedioFondo Racespirit
483 José Gonçalves MASTER 50 MedioFondo Individual
484 João Maia MASTER 50 Minifondo Individual
485 Gonçalo Passareiro MASTER 40 MedioFondo Ccbtt Elvas
486 Orlando Teixeira MASTER 60 GranFondo Conceiçao De Faro
487 Telma Goncalves F MASTER 50 GranFondo Garra-Onebike
488 Luis Coutinho MASTER 50 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
489 Marco Filipe MASTER 40 GranFondo Grupo Cicloturismo Gaeiras
490 Bruno Martins MASTER 30 MedioFondo Uca - União Ciclismo Do Alentejo
491 Paulo Coutinho MASTER 40 Minifondo Individual
492 Claudia Lourenço F MASTER 40 Minifondo Bike & Nutrition
493 Hélder Barroseiro MASTER 30 Minifondo Núcleo Cicloturismo De Arraiolos
494 Pedro Figueira MASTER 40 MedioFondo Clube 4 Estilos
495 João Cristovam MASTER 50 MedioFondo Snr - Robbialac
496 Antonio Santos MASTER 50 MedioFondo Individual
497 Aurelio Martins MASTER 60 Minifondo Ciclo Clube Btt Elvas
498 Marcos Mirante MASTER 30 Minifondo Acdrso
499 Nuno Rapaz MASTER 40 GranFondo Argonauts-Epic Journeys
500 Diogo Olival MASTER 30 Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
501 Inacio Pereira MASTER 40 GranFondo Caldas Da Rainha
502 Antonio Reis MASTER 50 Minifondo Individual
503 David Salgado MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
504 Francisco Bae MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
505 Javier Carballo MASTER 30 MedioFondo Codobike
506 Manuel Chaparro MASTER 30 GranFondo Elvas
507 Miguel Cabrita MASTER 40 MedioFondo Leroy Merlin
508 André Santos M ELITES MedioFondo Sport Arronches E Benfica
509 Sérgio Velez MASTER 30 MedioFondo Sport Arronches E Benfica
510 Bruno Andrade MASTER 30 GranFondo Ortobest Cycling Team
511 Jose Garrido MASTER 50 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
512 José Sánchez MASTER 40 GranFondo Cc Fucky Cáceres
513 Desidério Pires MASTER 40 GranFondo Individual
514 António Carola MASTER 60 Minifondo Grupo Do Pedal De Estremoz
515 Miguel Carrera MASTER 40 GranFondo C.C. Fucky Cáceres
516 Sebastian Perez-Angulo MASTER 40 MedioFondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
517 Paulo Soares MASTER 30 MedioFondo Allbebike Team
518 Luiz Felicio MASTER 30 Minifondo Os Trinca Espinhas
519 Paulo Pereira MASTER 40 Minifondo Street Cycling Código 921
520 Paulo Quintino MASTER 50 GranFondo Cmbcp
521 Luis Miguel MASTER 40 MedioFondo Ccbtt Elvas
522 Luís Rosado MASTER 40 Minifondo Bttsor
523 Eurico Gonçalves MASTER 40 MedioFondo 5 Quinas/Municipio De Albufeira- Cdasj
524 Davide Lucio MASTER 40 GranFondo Duros Do Pedal
525 André Silva MASTER 40 Minifondo Individual
526 Vitor Taia MASTER 30 Minifondo Stradabtt
527 Luís Pedro MASTER 30 MedioFondo Individual
528 Paulo Pedro MASTER 30 MedioFondo Individual
529 Pedro Jimenez MASTER 40 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
530 Pedro Freitas MASTER 40 MedioFondo Os Metralhas Btt
531 Luis Fonseca MASTER 40 MedioFondo Os Metralhas Btt
532 Manuel Trabuco MASTER 70 Minifondo Ccbtt Elvas
533 Pedro Rocha MASTER 30 Minifondo Ccbtt Elvas
534 Jose Borriño MASTER 30 GranFondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
535 Paulo Mourato MASTER 40 GranFondo Individual
536 Bruno Antunes MASTER 30 MedioFondo Grupo De Cicloturismo Barquinhense
537 Fábio Silva MASTER 30 GranFondo Acbatalha
538 Alberto Garcia MASTER 40 MedioFondo La Albuera
539 João Figueira M ELITES Minifondo Ases Do Pedal
540 Paulo Ramos MASTER 50 Minifondo Individual
541 Antonio Núñez MASTER 50 MedioFondo Ciclo Club Badajoz
542 Rui Saraiva MASTER 40 GranFondo Individual
543 Manuel Tondela MASTER 70 MedioFondo Individual
544 João Ferro MASTER 50 Minifondo Ultras De São Mamede
545 Paulo Russo MASTER 40 MedioFondo 5 Quinas/Municipio De Albufeira- Cdasj
546 Carlos Pereira MASTER 50 GranFondo Ca/Aguias De Alpiarça/Euromaster-Mb
547 José Santos MASTER 50 Minifondo Gigasoft
548 Marcos Narciso MASTER 30 MedioFondo Individual
549 Pedro Caldeira MASTER 30 GranFondo Duros Do Pedal
550 Francisco Ferreira MASTER 40 MedioFondo Bttsor
551 Pedro Rocha MASTER 50 MedioFondo Individual
552 Nuno Pereira MASTER 50 Minifondo Clube Galp
553 Rui Neves MASTER 30 Minifondo Bike Riders
554 Adriano Agostinho M ELITES MedioFondo Pa-Bikerepair/Kenticonforto
555 Américo Gaspar MASTER 50 MedioFondo Pa-Bikerepair/Kenticonforto
556 Bernardino Relvas MASTER 50 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
557 Miguel Coelho MASTER 30 MedioFondo Bttsor
558 Jorge Batista MASTER 30 MedioFondo Individual
559 Tomás Pires MASTER 50 MedioFondo Individual
560 Miguel Silva M ELITES GranFondo Individual
561 Joaquim Panaças MASTER 50 Minifondo Ciclo Clube Btt Elvas
562 Luis Reis MASTER 40 Minifondo Individual
563 Luís Gonçalves MASTER 30 MedioFondo Individual
564 Walter Branco MASTER 40 MedioFondo Estudantina Recreativa De São Domingos De Rana
565 David Rasteiro MASTER 40 Minifondo Rodas São Mamede
566 Carlos Trindade MASTER 40 MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
567 António Simões MASTER 40 GranFondo Individual
568 Cristina Figueira F MASTER 40 MedioFondo Jobrinde Montes Saloios
569 Emilio Hernández MASTER 50 GranFondo Ciclo Club Badajoz
570 Angel Navarromasero MASTER 60 MedioFondo Individual
571 Francisco Pizarro MASTER 60 MedioFondo Individual
572 Ismael Perez MASTER 30 MedioFondo Individual
573 André Palma MASTER 30 GranFondo Individual
574 Carlos Mourato MASTER 30 GranFondo Rota D´Ossa
575 Josué Évora MASTER 50 GranFondo Individual
576 Pedro Pereira MASTER 40 Minifondo Ciclo Clube Btt Elvas
577 Amilcar Morais MASTER 40 MedioFondo Gotowok
578 Carlos Rodrigues MASTER 40 GranFondo 24H Altimetria
579 Paulo Carriço MASTER 50 MedioFondo Individual
580 Paulo Costa MASTER 40 MedioFondo Mangualde
581 Nuno Pombinho MASTER 30 MedioFondo Btt Sor
582 Francisco Pombinho MASTER 50 MedioFondo Btt Sor
583 Paulo Anjos MASTER 50 MedioFondo Bike Point
584 Marco Raminhos MASTER 30 GranFondo Rota D´Ossa
585 Luis Santiago MASTER 50 MedioFondo Rota D´Ossa
586 António Madeira MASTER 50 MedioFondo Rota D´Ossa
587 Luis Nico MASTER 30 MedioFondo Rota D´Ossa
588 Jose Conchinha MASTER 50 GranFondo Bike Roda Livre
589 Francisco Reguero MASTER 40 MedioFondo Cc Fucky Cáceres
590 Nuno Mata MASTER 40 MedioFondo Individual
591 Pedro Dias MASTER 40 MedioFondo Individual
592 Paulo Ferreira MASTER 40 MedioFondo Individual
593 João Baptista MASTER 50 GranFondo Salta Pocinhas
594 Solange Lima F MASTER 40 Minifondo Pa-Bikerepair/Kenticonforto
595 Artur Sabino MASTER 50 Minifondo Individual
596 José Ferreira MASTER 30 GranFondo Ortobest Cycling Team
597 Jacinto Salgueiro MASTER 50 MedioFondo Grupo De Cicloturismo De Montemor-O-Novo
598 José Almeida MASTER 50 Minifondo Individual
599 Noel Roldão MASTER 40 MedioFondo Individual
600 José Araújo MASTER 50 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
601 Jose Abreu MASTER 50 GranFondo Argonautas
602 Fernando Pinto MASTER 50 MedioFondo Individual
603 Francisco Quintales MASTER 30 MedioFondo Grupeta Alburquerque
604 Raúl Palomo MASTER 30 MedioFondo Individual
605 Alfredo Monteiro MASTER 30 GranFondo Individual
606 Nuno Monteiro MASTER 50 MedioFondo Individual
607 Guilhermino Domingues MASTER 50 MedioFondo Individual
608 Miguel Carozo MASTER 40 MedioFondo Grupeta Alburquerque
609 Verissimo Liliana F MASTER 30 MedioFondo Sapeira Team Undersport
610 Isabel Gonçalves F MASTER 30 Minifondo Sapeira Team Undersport
611 José Crespo M ELITES MedioFondo Ases Do Pedal
612 João Borralho MASTER 40 GranFondo Sobe E Desce Team::Climalentejo
613 Pablo Lara MASTER 40 MedioFondo Cc La Catalina Sanvicenteña
614 Lola Pastor F MASTER 40 MedioFondo Cc.La Catalina Sanvicenteña
615 Rui Miguel MASTER 40 Minifondo Faltadasso Bike Team
616 Joaquim Monteiro MASTER 30 MedioFondo Os Metralhas Btt
617 Jorge Pedrero MASTER 50 MedioFondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
618 Joaquim Fonseca MASTER 50 GranFondo Ciclismo 2640
619 Antonio Aparicio MASTER 30 Minifondo Grupeta Alburquerque
620 Ignacio Rubio MASTER 40 Minifondo Alburquerque
621 José Abad MASTER 40 Minifondo Santa Isabel
622 Benito Abad MASTER 40 MedioFondo Santa Isabel
623 Luís Grilo MASTER 40 MedioFondo Individual
624 João Camarinha MASTER 40 Minifondo Individual
625 Tiago Santos MASTER 40 Minifondo Individual
626 Vitor Silva MASTER 40 GranFondo Ultras De São Mamede
627 Tiago Domingues MASTER 30 MedioFondo Individual
628 Jose Oliveira MASTER 30 Minifondo Papatrilhos - Vila Viçosa
629 Francisco Sequeira MASTER 40 MedioFondo Individual
630 Juan Gil MASTER 30 Minifondo Alburquerque
631 Vítor Zacarias MASTER 30 Minifondo Individual
632 Miguel Mirante MASTER 50 MedioFondo Ccbtt Elvas
633 Nuno Caldeira MASTER 40 MedioFondo Os Metralhas Btt
634 Marco Vitória MASTER 30 Minifondo Sport Arronches E Benfica
635 Mário Sérvolo MASTER 40 Minifondo Individual
636 Bruno Graça MASTER 40 Minifondo Tugacycling
637 Luis Santos MASTER 30 MedioFondo Bat Clube Ciclismo Igrejinha
638 Miguel Manso MASTER 30 MedioFondo Individual
639 Domingos Ferreira MASTER 60 MedioFondo Individual
640 Adelino Gomes MASTER 50 MedioFondo Os Metralhas Btt
641 Rui Pereira MASTER 40 Minifondo Individual
642 Silvia Pereira F MASTER 40 Minifondo Individual
643 Helder Roque MASTER 30 MedioFondo Btt Retiro Das Adegas
644 Helio Figueira MASTER 40 MedioFondo Individual
645 António Henriques MASTER 50 GranFondo Duros Do Pedal
646 Jose Cruz MASTER 60 Minifondo Individual
647 Ricardo Bernardo MASTER 30 MedioFondo Pinhão D´Ataque
648 Henrique Soares MASTER 40 MedioFondo Núcleo De Cicloturismo Da Bairrada
649 Manuel Carmona MASTER 40 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
650 Joao Ginja MASTER 40 Minifondo Individual
651 Marco Godinho MASTER 30 MedioFondo Individual
652 Alejandro Fachado MASTER 30 MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
653 Juan Salgado MASTER 40 MedioFondo C La Catalina Sanvicenteña
654 João Rolim MASTER 30 Minifondo Irmãos Tartaruga
655 Ricardo Semedo MASTER 30 Minifondo Irmãos Tartaruga
656 Ivo Vieira MASTER 30 GranFondo Ortobest Cycling Team
657 Rofes Márquez MASTER 30 Minifondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
658 Juan Zamoro MASTER 40 MedioFondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
659 Francisco Sanchez MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
660 Rui Feliciano MASTER 40 GranFondo Duros Do Pedal
661 Jose Manta MASTER 40 GranFondo Clube Oriental De Lisboa
662 Luís Braguez MASTER 50 MedioFondo Rubis Energia // Ccrm Trepadores Da Planície
663 Paulo Panaças MASTER 30 Minifondo Individual
664 Daniel Santos MASTER 30 Minifondo Serviços Sociais Regimento Sapadores Bombeiros De Lisboa
665 Francisco Rente MASTER 60 MedioFondo Ciclobttelvas
666 Luís Franco MASTER 50 MedioFondo Ccbtt Elvas
667 José Saraiva MASTER 60 Minifondo Individual
668 José Andrade MASTER 30 GranFondo Mp1 Bike Team
669 Luís Pedro MASTER 40 MedioFondo Ccbtt Elvas
670 Angel Toribio MASTER 50 GranFondo Grupeta Alburquerque
671 Francisco Agostinho MASTER 40 Minifondo Individual
672 António Rocha MASTER 40 GranFondo Ccrm Trepadores Da Planície
673 Rui Narciso MASTER 30 MedioFondo Pé Pesado
674 Bruno Narciso M ELITES Minifondo Pé Pesado
675 Ines Trancoso F MASTER 30 MedioFondo Maiatos
676 André Madureira MASTER 30 MedioFondo Individual
677 Jorge Lima MASTER 30 MedioFondo Pé Pesado
678 Joao Mota MASTER 40 GranFondo Os Metralhas Btt
679 Nuno Ribeiro MASTER 30 MedioFondo Em3 Cycling Club
680 Luis Sarmento MASTER 50 MedioFondo Individual
681 Eduardo Carrão M SUB23 GranFondo Âncoras Do Pedal
682 Nuno Veiga MASTER 40 GranFondo Os Metralhas Btt
683 Miguel Louro MASTER 30 GranFondo Gc Gaeiras
684 Luís Véstias MASTER 30 Minifondo Elvas
685 António Grilo MASTER 50 MedioFondo Individual
686 João Vivas M ELITES MedioFondo Jv693
687 Luis Brito MASTER 40 MedioFondo Ccbtt Elvas
688 Ricardo Machado MASTER 30 MedioFondo Grupo De Cicloturismo Barquinhense
689 Nuno Costa MASTER 40 GranFondo Clube Oriental De Lisboa
690 Hugo Sengo MASTER 30 MedioFondo Barbaris Team
691 Domingos Lousada MASTER 50 Minifondo Individual
692 Miguel Antunes M ELITES Minifondo Individual
693 Sérgio Ventinhas MASTER 40 MedioFondo Individual
694 Paulo Santos MASTER 40 MedioFondo Individual
695 Filipe Florêncio MASTER 40 GranFondo Centro De Ciclismo De Portimão
696 Jacinto Graca MASTER 40 MedioFondo Bttsor
697 Marco Carapinha MASTER 40 MedioFondo Individual
698 José Samino MASTER 40 MedioFondo Alburquerque Grupeta
699 Mauro Parreira MASTER 30 GranFondo Rota D´Ossa
700 Andrés Fernández MASTER 60 GranFondo Individual
701 Nuno Prado MASTER 30 GranFondo Individual
702 Paulo Rodrigues MASTER 40 GranFondo Individual
703 Ricardo Moreira MASTER 30 GranFondo Individual
704 António Dias MASTER 50 MedioFondo Ccb- Clube De Cicloturismo De Braga
705 Jose López MASTER 30 MedioFondo Individual
706 Carlos Rina MASTER 40 MedioFondo Individual
707 António Ferreira MASTER 50 MedioFondo Seg-Mento Bike Team
708 Daniel Marmelo M SUB23 MedioFondo Individual
709 Miguel Torres MASTER 40 MedioFondo Art Y Salud
710 José Bermejo M ELITES MedioFondo Tiempo Libre Deportes
711 Luis Gaspar MASTER 40 MedioFondo Cc La Catalina Sanvicenteña
712 Telesforo Moreno MASTER 40 GranFondo Cc Fucky Cáceres
713 André Lucas MASTER 40 GranFondo Setúbal
714 Artur Conde M ELITES MedioFondo São Miguel Bike
715 Antonio Fermoselle MASTER 30 GranFondo Haciendo La Goma
716 Emilio Santano MASTER 50 Minifondo La Catalina Sanvicenteña C.C.
717 Javier Hueso MASTER 30 Minifondo Individual
718 Jorge Domingues MASTER 50 MedioFondo Torres Vedras
719 Nuno Miranda MASTER 40 Minifondo Individual
720 Francisco Furtado MASTER 40 MedioFondo Recambio Antolin
721 Francisco Morato MASTER 40 MedioFondo Individual
722 Bruno Bizarro M JUN Minifondo Bancaleiro Bikes/ Trails Francisco Gil
723 Pedro Marques M ELITES Minifondo G.D.C.Alcorochel
724 Carlos Heleno MASTER 30 GranFondo Holmes Place Beloura
725 Sérgio José MASTER 40 MedioFondo Individual
726 José Gerardo MASTER 40 Minifondo Grupo Desportivo Santander Totta
727 Pedro Gerardo MASTER 30 Minifondo Grupo Desportivo Santander Totta
728 Manuel Mexia MASTER 40 MedioFondo Acdrso
729 Antonio Pereira MASTER 40 MedioFondo Individual
730 Nuno Largueiras M ELITES MedioFondo 127Largueirasbiketeam
731 Rui Milagaia MASTER 30 MedioFondo São Miguel Bike
732 Sérgio Salgado M ELITES MedioFondo Carrapiteiros Bike Team
733 Pedro Gaudino MASTER 30 Minifondo Alterreal Btt
734 Ricardo Gonçalves MASTER 30 GranFondo Em3 Cycling Club
735 Luís Afonso MASTER 40 MedioFondo Em3 Cycling Club
736 Filipe Oliveira M ELITES MedioFondo Carrapiteiros Bike Team
737 Filipe Palmeiro MASTER 40 MedioFondo Individual
738 Pedro Camacho M ELITES Minifondo Individual
739 Antonio Salcedas MASTER 40 MedioFondo Individual
740 Juan Merino MASTER 40 MedioFondo Club Ciclista Barbaño
741 Luciano Gordo MASTER 50 GranFondo Ekosiuvenis
742 Tiago Crespo MASTER 30 GranFondo Individual
743 José Lopes MASTER 40 MedioFondo Individual
744 Rita Reis F MASTER 40 MedioFondo Maiatos
745 Lucas Mendonça M ELITES GranFondo Associação Fontinhas Ativa
746 Paulo Fonseca MASTER 50 MedioFondo Individual
747 Edgar Santos MASTER 30 MedioFondo Individual
748 Virgílio Trabuco MASTER 40 MedioFondo Ciclo Clube Btt Elvas
749 André Santos MASTER 30 GranFondo Individual
750 Telmo Francisco M ELITES MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
751 Augusto Carmelino MASTER 50 GranFondo Metralhas
752 Vitor Braz MASTER 50 MedioFondo Individual
753 David Cabaco MASTER 30 MedioFondo Individual
754 Jose Duarte MASTER 30 MedioFondo Leroy Merlin
755 João Santos MASTER 50 MedioFondo Leroy Merlin
756 Benjamim Costa MASTER 50 MedioFondo Sintra
757 Elizabeth Silva F MASTER 40 Minifondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
758 António Marques MASTER 40 MedioFondo Lisbon
759 Pedro Anjo M SUB23 Minifondo Individual
760 Rui Fernandes MASTER 50 MedioFondo Teromovigo/Casadopão/Pauloazevedoseguros/Efapel/A.D.Serpinense
761 Fernando Lourenço MASTER 40 Minifondo Teromovigo/Casadopão/Pauloazevedoseguros/Efapel/A.D.Serpinense
762 Sérgio Santos M ELITES Minifondo Teromovigo/Casadopão/Pauloazevedoseguros/Efapel/A.D.Serpinense
763 Joaquim Valentim MASTER 50 MedioFondo Tinto Cheio Bike Team Rvs
764 Rui Pisco MASTER 40 MedioFondo Individual
765 Raquel Rocha F MASTER 30 MedioFondo Btt - Barquinha Trilhos E Tralhos
766 Victor Marques MASTER 50 GranFondo Dnc Técnica Team
767 Rui Gonçalves MASTER 30 MedioFondo Tugacycling
768 Flávio Esteves MASTER 30 Minifondo Lisboa
769 Alejandro Salguero MASTER 40 MedioFondo Cc La Catalina Sanvicenteña
770 Vitor Salvador MASTER 30 Minifondo Lisboa
771 José Rincón MASTER 30 GranFondo Art Y Salud
772 Joao Pinto M ELITES MedioFondo Carrapateiro Bike Team
773 Filipe Madeira M ELITES MedioFondo Ce Gonçalves/ Azeitonense
774 Pedro Cruz MASTER 40 MedioFondo Etx Portugal
775 Rui Pereira MASTER 40 Minifondo Rui Pereira Massagem
776 Pedro Pereira MASTER 40 MedioFondo Gruppetto Da Arrabida / All 4 Bikes
777 Marco Cruz MASTER 40 GranFondo Liberty Seguros
778 Cláudio Claudino MASTER 40 MedioFondo Ngc
779 Nuno Pereira MASTER 40 MedioFondo Ngc
780 Gonçalo Antunes MASTER 40 MedioFondo Ngc
781 David Lourinho M ELITES MedioFondo Individual
782 Fabio Tavares MASTER 30 MedioFondo Team Bisnaga
783 Tiago Gonçalves M ELITES MedioFondo Individual
784 Rui Tavares MASTER 40 MedioFondo Team Bisnaga
785 Rui Azevedo MASTER 40 MedioFondo Teromovigo/Casadopão/Pauloazevedoseguros/Efapel/A.D.Serpinense
786 Pedro Pires MASTER 40 MedioFondo Familia Piroca
787 João Campião MASTER 30 MedioFondo Individual
788 Abel Sousa MASTER 40 GranFondo Équipe Cycliste Fantasio
789 Ana Gaspar F MASTER 40 Minifondo 5 Quinas/Municipio De Albufeira- Cdasj
790 Ignacio Rodriguez MASTER 40 GranFondo Recambio Antolin
791 Bruno Monteiro MASTER 30 MedioFondo Grupo Desportivo De Alegreta
792 Daniel Pombo MASTER 30 Minifondo Ajcarreirense
793 José Batista MASTER 40 MedioFondo Individual
794 Jose Vazquez MASTER 40 Minifondo Corona Chica Piñon Grande
795 Rafael Silva MASTER 40 MedioFondo Gdci
796 Sandro Nunes MASTER 30 MedioFondo Individual
804 Ronan Curran MASTER 40 GranFondo Individual
805 Nuno Caeiro MASTER 30 MedioFondo Ccbtt Elvas
806 Ricardo Casanova MASTER 40 MedioFondo Individual
807 Joao Ildefonso MASTER 30 MedioFondo Individual
808 Adriano Pica MASTER 30 MedioFondo Individual
809 João Brita MASTER 30 MedioFondo Individual
810 Jesús Vadillo MASTER 30 GranFondo Individual
811 Israel Vadillo MASTER 30 GranFondo Individual
812 Mario Santana MASTER 30 GranFondo Ccrm Trepadores Da Planície
813 Pedro Oliveira MASTER 40 GranFondo Ciclismo 2640
814 Luis Santa MASTER 40 Minifondo Individual
815 Luís Janeiro MASTER 50 GranFondo Ccrm Trepadores Da Planície
816 Mário Martins MASTER 30 GranFondo Individual
817 Rui Costa MASTER 40 MedioFondo Nicola Bike Team
818 José Ventura MASTER 40 MedioFondo Bttsor
819 Paulo Teodoro MASTER 40 Minifondo Gdr Canaviais Comprarcasa
820 Juan Tostado MASTER 40 MedioFondo Badajoz
821 Carlos Lã-Branca MASTER 40 MedioFondo Bicifaísco/Equilibriumcentroterapêutico
822 Jose Amador MASTER 40 GranFondo Bedelalsa
823 Nelson Reis MASTER 40 MedioFondo Ccrm Trepadores Da Planície
824 David Trindad MASTER 30 MedioFondo Mtb La Garrovilla
825 Luis Nieto MASTER 40 MedioFondo Mtb La Garrovilla
826 Nelson Laranjeira MASTER 30 MedioFondo Ccbtt Elvas
827 Fernando Mouro MASTER 50 Minifondo Portalegre
828 Carlos Silva MASTER 40 GranFondo Individual
829 Nuno Fernandes MASTER 40 MedioFondo Meãs Cycling Team
830 Daniel Silva MASTER 50 MedioFondo Ccd Pm Cascais
831 Ricardo Batista MASTER 30 MedioFondo Centro De Ciclismo De Portimão
832 Jose Rodriguez MASTER 40 GranFondo Cáceres
833 Ricardo Fevereiro MASTER 30 Minifondo Ccrm Trepadores Da Planície
834 Joaquim Santos MASTER 60 MedioFondo Cavaquinhas
835 Duarte Costa MASTER 30 GranFondo Ccrm Trepadores Da Planície
836 Paulo Alpalhão MASTER 40 MedioFondo Individual
837 Juan Pinilla MASTER 30 MedioFondo La Garrovilla
838 Joaquin Rodriguez MASTER 40 MedioFondo Peña Ole Ole Mtb
839 André Mendes MASTER 30 MedioFondo G-Ride
840 Ventura Sanchez MASTER 40 MedioFondo La Garrovilla
841 José Vivas MASTER 30 MedioFondo Mtb La Garrovilla
842 Paulo Viegas MASTER 30 MedioFondo Herbalife
843 Graciano Muchaxo MASTER 50 MedioFondo Ccd Pm Cascais
844 Mário Calado MASTER 30 GranFondo Ccrm Trepadores Da Planície
845 David Martins M ELITES MedioFondo Individual
846 Helena Feiteira F JUN Minifondo Ultras De São Mamede
847 Israel Garcia M ELITES GranFondo Club Cultural Btt Alcántara
848 Bruno Ramalho MASTER 30 GranFondo C. C. R. M. Trepadores Da Planície
849 Miguel Montero MASTER 30 MedioFondo La Garrovilla
850 Antonio Ortega MASTER 40 MedioFondo Arsallén
851 Tiago Santana MASTER 30 Minifondo Team Do Aço
852 Daniel Morse MASTER 70 MedioFondo Portalegre
853 Bruno Antunes MASTER 40 MedioFondo Individual
854 Lolon Pueyo MASTER 40 GranFondo Individual
855 João Lourenço MASTER 40 MedioFondo Btt Assumar Muachos
856 David Garcia MASTER 40 Minifondo Individual
857 Jose Aceituna MASTER 30 Minifondo Roosters Team
858 José Conceição MASTER 50 MedioFondo Crd Cavaquinhas
859 André Pereira M SUB23 GranFondo Duros Do Pedal
860 Joaquim Santos MASTER 50 GranFondo Ccbtt Elvas
861 João Xina MASTER 30 MedioFondo Crd Cavaquinhas
862 Paulo Oliveira MASTER 50 MedioFondo Crd Cavaquinhas
863 Raul Ramos MASTER 40 MedioFondo Individual
864 Bruno Tavares MASTER 30 MedioFondo Happylifetraining/Brmttreino
865 João Pulguinhas MASTER 30 MedioFondo Roda Livre/ Sfum
866 Jorge Afonso MASTER 50 Minifondo Individual
867 André Cardoso MASTER 30 MedioFondo Team Zanotti Alcochete By Boxcold
868 António Horta MASTER 60 MedioFondo Individual
869 Rodolfo Feitor MASTER 30 MedioFondo Biriattus
870 Rui Costa MASTER 50 GranFondo Lisboa
871 Pedro Jogo MASTER 40 MedioFondo Roda Livre/ Sfum
872 Fernando Carreira MASTER 50 MedioFondo Individual
873 Pedro Rodrigues MASTER 70 Minifondo Individual
874 Jose Conde MASTER 50 MedioFondo Povoa Santa Iria
875 Manuel Fernandes MASTER 40 Minifondo Pizza7
876 Bernardino Farófia MASTER 50 MedioFondo Ccrm Trepadores Da Planície
877 José Domingos MASTER 40 MedioFondo Jdm/Snack Bar Pinheiro Da Chave
878 Rui Costa MASTER 40 Minifondo Portugal Eventos Bicicleta
879 J. Rosado MASTER 40 GranFondo Clube Ogma
880 Agustín Ávila MASTER 30 MedioFondo Tiempo Libre Deportes Team
881 António Oliveira MASTER 40 MedioFondo Póvoa Santa Iria
882 Esteban Urbano MASTER 40 MedioFondo Bitmag Valencia De Alcántara
883 José Barrigó MASTER 50 Minifondo Individual
884 Ricardo Matos MASTER 50 Minifondo Lisboa
885 Pedro Tavares M ELITES MedioFondo Individual
886 Miguel Graça MASTER 30 MedioFondo Individual
887 Leonel Batista MASTER 40 MedioFondo Portalegre
888 Guadalupe Sánchez F MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Puebla De La Calzada
889 Alberto Ramos MASTER 30 GranFondo Club Ciclista Puebla De La Calzada
890 Marta Frade F ELITES Minifondo Bstravas
891 Catarina Oliveira F ELITES Minifondo Bstravas
892 Sergio Simão MASTER 40 Minifondo A Oficina Auto Reparadora De Vale De Estacas
893 Albertino Lopes MASTER 40 MedioFondo Leroy Merlin
894 Pedro Simão MASTER 40 Minifondo Individual
895 Joel Escaleira MASTER 30 GranFondo Individual
896 Luís Reis MASTER 60 MedioFondo Ccd Pm Cascais
897 Rui Vasques MASTER 50 MedioFondo Ccd Pm Cascais
898 Luis Oliveira MASTER 40 MedioFondo Ccd Pm Cascais
899 Antonio Ascensão MASTER 60 Minifondo Tavira
900 António Vivas MASTER 50 MedioFondo Av693
901 Tiago Encarnação MASTER 30 GranFondo Powerlab - Lisboa
902 Luís Pires MASTER 40 MedioFondo Ekosiuvenis
903 Joaquim Marques MASTER 40 GranFondo Lusitano Gc
904 Alexandra Bartolomeu F MASTER 40 Minifondo G C Barquinha
905 Eurico Silva MASTER 30 MedioFondo Individual
906 Armindo Feliciano MASTER 50 MedioFondo Mg Cycling Team
907 Carlos Silva MASTER 30 MedioFondo Oliveira Do Bairro
908 Pedro Catarino MASTER 30 MedioFondo Mundo Das Bicicletas
909 Pedro Fiadeiro MASTER 50 MedioFondo G C Barquinha
910 José Piris MASTER 30 MedioFondo Grupeta 9:30
911 Rui Vieira MASTER 40 MedioFondo Grupo Desportivo De Alegreta
912 Vitor Majarico M SUB23 Minifondo Individual
913 Nuno Pinto MASTER 40 MedioFondo Individual
914 Vitor Freixa M ELITES GranFondo Clube Btt Furões Do Alentejo
915 Filipe Rasteiro MASTER 40 MedioFondo Rodas São Mamede
916 Ricardo Ferrão MASTER 30 MedioFondo Associação Amigos Barro Branco
917 Luis Lopes MASTER 40 Minifondo Aabb
918 Roberto Luz MASTER 40 Minifondo Associação Amigos Barro Branco
919 Paulo Luz MASTER 40 Minifondo Aabb
921 Ana Barata F MASTER 30 MedioFondo Retiro Das Adegas #Churrasqueiradaquinta
922 Pedro Amaral MASTER 40 GranFondo Lusitano Ginásio Clube
923 Victor Vicente MASTER 30 MedioFondo Acin Cycling Team
924 Filipa Gonçalves F MASTER 30 MedioFondo Team Bicicletas Santiago
925 Miguel Bandeiras M JUN Minifondo Individual
926 Beatriz Laranjo F JUN Minifondo Individual
927 Julián Gómez MASTER 40 GranFondo Club Cicloturista Valencia De Alcántara
928 Paulo Monteiro MASTER 40 MedioFondo Grupo Desportivo De Alegreta
929 Hugo Lopes MASTER 40 MedioFondo Pnsc Cycling Team
930 Nuno Martins MASTER 40 MedioFondo Montanha Clube / Louzanpark
931 Chris Ware MASTER 40 GranFondo Individual
932 Vitor Valadas MASTER 40 MedioFondo Pnsc Cycling Team
933 Edgar Cordeiro M SUB23 GranFondo Acdctrofa/Trofense
934 Henrique Lourinho MASTER 30 GranFondo Btt C.C. Cumeadense
935 André Paramés MASTER 30 GranFondo Individual
936 Omar Garcia MASTER 40 Minifondo Individual
937 Duarte Caldeira MASTER 30 MedioFondo Penhas-Btteam.Com
938 Nuno Preciado MASTER 30 MedioFondo Penhas-Btteam.Com
939 Marco Mestre MASTER 30 Minifondo Castelo De Vide
940 João Santana MASTER 30 MedioFondo Ponte De Sor
941 Helder Candeias MASTER 40 MedioFondo Jdm/Snack Bar Pinheiro Da Chave
942 Jorge Fortes MASTER 60 MedioFondo Individual
943 Ernesto Zambujo MASTER 40 MedioFondo Associação Mundo Btt
944 Marco Vaz MASTER 40 MedioFondo Grupo Desportivo De Alegreta
945 Francisco Quadrado MASTER 30 MedioFondo Cce
946 Rui Freitas MASTER 30 Minifondo Nicola Bike Team
947 Luis Mira MASTER 40 MedioFondo Lusitano Gc
948 Tiago Felizardo MASTER 30 GranFondo Individual
949 Jose Sanchez MASTER 30 MedioFondo Mtb Valdebotoa
950 Gonçalo Ribeiro MASTER 30 MedioFondo Lusitano Gc
951 José Gonçalves MASTER 30 Minifondo Individual
952 Paulo Panaca MASTER 30 MedioFondo Btt Malagueira
953 Ângelo Carrapiço MASTER 40 GranFondo Ultras De São Mamede
954 Luis Leirinha MASTER 30 Minifondo Individual
955 David Neves MASTER 30 Minifondo Individual
956 João Rego MASTER 40 Minifondo Individual
957 André Rego M ELITES Minifondo Individual
958 Alexandre Oliveira MASTER 30 GranFondo Btteimosos
959 Nuno Silva MASTER 40 MedioFondo Ccbtt Elvas
960 Renato Couto MASTER 30 Minifondo Bstravas
961 Rui Jerónimo MASTER 30 MedioFondo Individual
962 João Carreto MASTER 50 MedioFondo Setúbal
963 Carlos Abreu MASTER 30 Minifondo Associação Da Juventude Vidense
964 Brás Saramago M ELITES Minifondo Individual
965 Vitor Hugo MASTER 40 Minifondo Roda Livre Cartaxo Team/Quinta Da Atela
966 Javier Perez MASTER 30 GranFondo La Tribu
967 Bruno Paixão MASTER 30 MedioFondo Associação Ciclismo Portalegre / Penhas Btteam
968 Jose García MASTER 30 Minifondo Team Pablo
969 Filipe Clérigo MASTER 40 GranFondo Kaffa
970 Ricardo Coelho MASTER 40 MedioFondo Securitas Direct Portugal
971 Tiago Martins M ELITES GranFondo Pinabike
972 Luis Felicio MASTER 40 Minifondo Os Trinca Espinhas
973 Alexandre Piedade MASTER 30 MedioFondo Olaria Piedade (Nisa)
974 Luis Nabais MASTER 40 MedioFondo Penhas-Btteam.Com
975 Tânia Manso F MASTERS Minifondo Individual
976 Avelino Eufrásio MASTER 40 GranFondo Bikevirtual
977 Luís Roseiro MASTER 50 GranFondo Individual
978 Sergio Gameiro MASTER 40 MedioFondo Gcbarquinhense
979 Pedro Costa M JUN MedioFondo Individual
980 António Pais MASTER 50 Minifondo Abcansado
981 David Couto MASTER 40 Minifondo Ccrm Trepadores Da Planície
982 Ricardo Cabral MASTER 30 GranFondo Lusitano Gc
983 Carlos Silva MASTER 40 GranFondo Individual
984 Hugo Ceia MASTER 30 Minifondo Mp1 Bike Team
985 Ricardo Saraiva MASTER 30 MedioFondo O Praticante
986 Rui Fragoso MASTER 40 MedioFondo O Praticante
987 Manuel Geadas MASTER 40 MedioFondo Amigos Bairro Branco
988 André Cristovão MASTER 30 Minifondo Mp1 Bike Team
989 Carlos Madureira MASTER 50 Minifondo Individual
990 Vanessa Rodrigues F MASTER 30 Minifondo Individual
991 Liliana Aguiar F MASTER 40 MedioFondo Btt Retiro Das Adegas / Alarmeon
992 Rui Muacho MASTER 30 Minifondo Bet
993 João Carrilho MASTER 30 GranFondo Regascampo
994 Miguel Espadeiro MASTER 30 GranFondo Btt Seia
995 Valentim Bravo MASTER 60 MedioFondo Individual
996 Marco Fonseca MASTER 40 Minifondo Individual
997 Helder Sancho MASTER 50 Minifondo Individual
998 Nuno Cardeal MASTER 50 GranFondo Xupa Rodas
999 Luís Ferreira M SUB23 MedioFondo Racing Bikes/Jnr Rodrigues/ Coelho Seguros
1000 Fernando Mendes MASTER 50 GranFondo Marqques & Pereira/Em3/Os Beirões
1001 Bruno Bernardo MASTER 40 MedioFondo Crédito Agrícola/Águias Alpiarça/Euromaster Mb
1002 Francisco Lopes MASTER 50 GranFondo Individual
1003 Gonçalo Sousa MASTER 30 Minifondo Maglev Team
1004 Madalena Fontinhas MASTER 30 MedioFondo Individual
1005 Pedro Dias MASTER 40 MedioFondo Individual
1006 Bruno Bernardo MASTER 40 Minifondo Crédito Agrícola/Águias Alpiarça/Euromaster Mb
1009 Ricardo Esteves MASTER 30 GranFondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo
1010 Miguel Vicente MASTER 30 Minifondo Viveiros Vitor Lourenço - Sintra Clube De Ciclismo