Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Samuel Castela M 30-34 ALFA - 10K ELITE Lynx
2 Sérgio Ramos M 45-49 ALFA - 10K ELITE Lynx
3 Toni Bento M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
4 Christiano Monteiro M 25-29 ALFA - 10K ELITE Rope Pro Team
5 Fernando Alves M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
6 Ricardo Gonçalves M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
7 Pedro Palma M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
8 Neuton Marques M 35-39 ALFA - 10K ELITE Atlético Clube Marinhense
9 João Branco M 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
10 Emanuel Ferreira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Tropa D´Edite
11 José Silva M 30-34 ALFA - 10K ELITE Tropa D´Edite
12 Tiago Gonçalves M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
13 Pedro Ferreira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ecovegan
14 Ricardo Candeias M 30-34 ALFA - 10K ELITE Hero Team
15 Paulo Moreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
16 Miguel Fernandes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Lynx
17 Paulo Miguel M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
18 Rafael Neves M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
19 João Perneco M 45-49 ALFA - 10K ELITE Grupo Desportivo Santander Totta
20 Rui Silva M 45-49 ALFA - 10K ELITE Wild Challenge
21 Joao Miranda M 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Challenge
22 André Casado M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
23 José Pona M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
24 Antonio Pires M 50 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
25 Carlos Pinho M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
26 David Silva M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
27 Steve Prazeres M 20-24 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
28 Mario Pinheiro M 40-44 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
29 Marcelo Oliveira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
30 Gonçalo Carvalho M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
31 João Branco M 25-29 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Challenge
32 Nuno Almeida M 45-49 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
33 Guilherme Neves M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
34 Filipe Carvalho M 20-24 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
35 Germano Canedo M 50 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
36 Luís Guerra M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
37 Rui Catarrinha M 45-49 ALFA - 10K ELITE 3Xs
38 Pedro Aleixo M 25-29 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
39 Luis Gonçalves M 30-34 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
40 Rui Canelas M 30-34 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
41 Gonçalo Prudêncio M 25-29 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
42 Tiago Duarte M 25-29 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
43 Pedro Pascoal M 40-44 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
44 Bruno Carriço M 30-34 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
45 Nuno Martins M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
46 Rodrigo Correia M 40-44 ALFA - 10K ELITE Pupilos Team
47 Alcino César M 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
48 Nuno Barba M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
49 João Santos M 20-24 ALFA - 10K ELITE Fitness Hut Sintra
50 João Massano M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
51 Rui Botas M 45-49 ALFA - 10K ELITE Mtf - Hcs
52 Renato Alexandre M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
53 Benoit Cortiglia M 35-39 ALFA - 10K ELITE Cai Urbancross
54 Ricardo Chasqueira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
55 Hugo Jorge M 25-29 ALFA - 10K ELITE Lynx
56 Gonçalo Costa M 40-44 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
57 Rui Gonçalves M 35-39 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
58 Miguel Minas M 40-44 ALFA - 10K ELITE Cai Urban Cross
59 Ricardo Gaspar M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
60 Carlos Marques M 50 ALFA - 10K ELITE Ocr Norte Chalenge
61 Ricardo Nunes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Riscados
62 Manuel Weber M 50 ALFA - 10K ELITE Individual
63 Rui Cunha M 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
64 Carlos Milhano M 50 ALFA - 10K ELITE Devy.Io
65 Nuno Carvalho M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
66 Paulo Rodrigues M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
67 Alexandre Ferreira M -19 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
68 Adilson Lino M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
69 Carlos Figueira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
70 André Santos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Team
71 Mário Mendes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Goodfellas Wiseguys
72 Sérgio Alves M 40-44 ALFA - 10K ELITE Goodfellas Wiseguys
73 André Ribeiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE Fitness Studio 45
74 Duarte Alves M 20-24 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
75 Nuno Goncalves M 40-44 ALFA - 10K ELITE Runcrosstrail
76 Paulo Monteiro M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
77 Pedro Catarino M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
78 Floriano Morte M 45-49 ALFA - 10K ELITE Aminhacorrida
79 Jose Leonor M 30-34 ALFA - 10K ELITE Desportos Montanha- 20Km Almeirim
80 Filipe Couto M 25-29 ALFA - 10K ELITE Lynx
81 Paulo Guerreiro M 50 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
82 Rafael Fernandes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Artistas
83 Rui Cruz M 45-49 ALFA - 10K ELITE Associação Mesh Nazareth
84 Fernando Esperança M 50 ALFA - 10K ELITE Associação Mesh Nazareth
85 César Duarte M 40-44 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
86 Livio Santos M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
87 Rafael Camacho M 50 ALFA - 10K ELITE Salta Pocinhas
88 Rudi Neves M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
89 Afonso Nunes M 25-29 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
90 José Ferreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
91 Vitor Fernandes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
92 Carlos Sequeira M 20-24 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
93 Tiago Luis M 25-29 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
94 João Lemos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
95 Paulo Aguiar M 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
96 Ricardo Durao M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
97 José Sequeira M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
98 Helder Rodrigues M 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Team
99 Luis Martins M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
100 Bruno Torres M 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
101 Bruno Sousa M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
102 André Gonçalves M 35-39 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
103 José Ramos M 45-49 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
104 Bének Morais M 40-44 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
105 Luís Cordeiro M 35-39 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
106 Nuno Aires M 35-39 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
107 Joao Alves M 40-44 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
108 Vasco Grulha M 30-34 ALFA - 10K ELITE Gnr Oficial
109 Alda Ribeiro F 30-34 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
110 Afonso Silva M -19 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
111 Álvaro Gonçalves M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
112 Piranavan Rabeenthiran M 40-44 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
113 Roberto Álvarez M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
114 Bruno Neves M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
115 Rui Bolas M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
116 Francisco Machado M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
117 Jerson Costa M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
118 Diogo Chiote M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
119 Patricia Ribeiro F 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Team
120 Micael Rodrigues M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
121 Ricardo Vitorino M 35-39 ALFA - 10K ELITE Tonsai Bio
122 Nuno Bóia M 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
123 Paulo Marques M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
124 Francisco Bento M 40-44 ALFA - 10K ELITE Desportos De Montanha
125 Samuel Henriques M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
126 Ricardo Pedroso M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
127 Rui Tomé M 40-44 ALFA - 10K ELITE Lynx
128 Marco Rocha M 35-39 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
129 Gonçalo Poças M 35-39 ALFA - 10K ELITE Digital Ocr
130 Alexandre Joaquim M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
131 Hugo Reis M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
132 Ricardo Gomes M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
133 Nuno Dias M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
134 Ezequiel Reis M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
135 Rafael Russano M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
136 David Santos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Digital Ocr
137 Ricardo Teles M 25-29 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
138 Francisco Morais M 25-29 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
139 Filipe Gouveia M 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
140 David Pereira M 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
141 Ricardo Silva M 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
142 Hugo Almeida M 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
143 José Melato M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
144 Mário Porfírio M 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
145 João Preguiça M 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
146 João Militão M 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
147 Miguel Carvalho M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
148 Pedro Vidal M 35-39 ALFA - 10K ELITE 3Xs
149 Ricardo Cardoso M 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
150 Paulo Ramires M 50 ALFA - 10K ELITE Aroo
151 Freidy Nelson M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
152 Rui Bastos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
153 Ezequiel Baião M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
154 Bruno Antunes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Lynx
155 Luís Ramos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
156 Flavio Francisco M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
157 Duarte Calado M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
158 Jérémy Torres M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
159 João Miranda M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
160 Dário Marques M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
161 Felipe Camargo M 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
162 Bruno Cruz M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
163 Elio Barreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
164 Pedro Marques M 35-39 ALFA - 10K ELITE Vk Champions League
165 Paulo Lopes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
166 Miguel Saramago M 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
167 Carlos Piedade M 35-39 ALFA - 10K ELITE Caiurbancross
168 João Calado M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
169 Fernando Gomes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
170 Mauro Lopes M 30-34 ALFA - 10K ELITE Vk Champions League
171 Rúben Lourenço M 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
172 Jefferson Ferreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Lisboa-Alvalade
173 Marco Tavares M 30-34 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
174 Luís Faria M 30-34 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
175 Diogo Santos M 25-29 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
176 Carlos Coelho M 30-34 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
177 Pedro Cabral M 25-29 ALFA - 10K ELITE No Pain Box
178 Miguel Seoane M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
179 Sérgio Neves M 40-44 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
180 Marcos Lima M 30-34 ALFA - 10K ELITE Calisbrothers
181 Pedro Macedo M 35-39 ALFA - 10K ELITE 3Xs
182 Miguel Garcia M 35-39 ALFA - 10K ELITE Lurimi
183 Luis Costa M 35-39 ALFA - 10K ELITE Lurimi
184 Ricardo Carvalho M 40-44 ALFA - 10K ELITE Lurimi
185 Rubim Fonseca M 45-49 ALFA - 10K ELITE Rope Pro Team
186 Nuno Café M 40-44 ALFA - 10K ELITE Lynx
187 David Moreira M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
188 João Conchinha M 20-24 ALFA - 10K ELITE Calisbrothers
189 Francisco Trovão M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
190 Marco Lopes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Obstacle Creator
191 Ricardo Ferreira M 30-34 ALFA - 10K ELITE B.T.M.
192 Daniel Parrinha M 30-34 ALFA - 10K ELITE Calisbrothers
193 Rafael Morte M -19 ALFA - 10K ELITE Aminhacorrida
194 Tomás Samuel M 35-39 ALFA - 10K ELITE 3Xs
195 Sérgio Amado M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
196 João Roso M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
197 Cris Pedrosa M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
198 Tomas Lemos M 35-39 ALFA - 10K ELITE 3Xs
199 Tiago Ferreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Exército
200 Alfredo Fernandes M -19 ALFA - 10K ELITE Exército
201 Maurício Moreiras M 30-34 ALFA - 10K ELITE Exército
202 Ricardo Pereira M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
203 Rafael Pinto M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
204 Claudio Bagulho M 30-34 ALFA - 10K ELITE Exército
205 Luís Santos M 35-39 ALFA - 10K ELITE Exército
206 Bruno Martins M 30-34 ALFA - 10K ELITE Exército
207 Ruben Henriques M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
208 Roberto Silva M 25-29 ALFA - 10K ELITE Exército
209 Hugo Dias M -19 ALFA - 10K ELITE Exército
210 Daniel Lopes M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
211 João Nunes M -19 ALFA - 10K ELITE Exército
212 Rodrigo Azevedo M -19 ALFA - 10K ELITE Exército
213 Daniel Medeiros M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
214 João Pombo M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
215 Tiago Silva M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
216 João Machado M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
217 Andre Aguiar M 20-24 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
218 Tiago Pancadares M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
219 Tiago Faquineu M 40-44 ALFA - 10K ELITE Solo
220 João Oliveira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Rope Pro Team
221 Pedro Roque M 30-34 ALFA - 10K ELITE Rope Pro Team
222 Pedro Henriques M 35-39 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
223 Henrique Cavaleiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
224 Daniel Bastos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
225 Vitor Silva M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
226 João Rocha M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
227 Ricardo Almeida M 30-34 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
228 Filipe Machado M 35-39 ALFA - 10K ELITE Wild Challenge
229 Vitor Gonçalves M 50 ALFA - 10K ELITE Esj Race Team
230 Ana Botas F 40-44 ALFA - 10K ELITE Atlético Clube Marinhense
231 Angela Ramalho F 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
232 Silvia Silva F 35-39 ALFA - 10K ELITE Hero Team
233 Teresa Silva F 50 ALFA - 10K ELITE Wild Challenge
234 Ana Capitão F 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
235 Andreia Sarmento F 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
236 Ana Pascoal F 30-34 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
237 Sara Machado F 35-39 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
238 Beatriz Cunha F -19 ALFA - 10K ELITE Urban Obstacles
239 Diana Cardoso F 30-34 ALFA - 10K ELITE Wild Challenge
240 Sandra Pereira F 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
241 Alina Paladi F 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
242 Raquel Ferreira F 20-24 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Challenge
243 Maria Silva F 25-29 ALFA - 10K ELITE Lynx
244 Ana Teixeira F 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
245 Natasha Planas F 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
246 Ana Fernandes F 30-34 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal
247 Denise Pereira F 35-39 ALFA - 10K ELITE Runcrosstrail
248 Ana Camarinha F 35-39 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
249 Sílvia Azinheira F 40-44 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
250 Claudia Duarte F 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
251 Ines Custodio F 25-29 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
252 Filipa Castela F 35-39 ALFA - 10K ELITE Lynx
253 Cristina Pereira F 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
254 Gisela Pinhal F 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
255 Sandra Alves F 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
256 Ana Gonçalves F 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
257 Elizabete Santos F 45-49 ALFA - 10K ELITE Lisboa
258 Ana Maia F 40-44 ALFA - 10K ELITE Pontinha
259 Carlota Silva F 30-34 ALFA - 10K ELITE 3Xs
260 Ana Bolas F 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
261 Ana Rodrigues F 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
262 Carla Gomes F 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
263 Sara Andre F 30-34 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
264 Tânia Serrao F 35-39 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
265 Patricia Melo F 35-39 ALFA - 10K ELITE Limited Edition
266 Mariana Machado F 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
267 Franncis Rivas F 30-34 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
268 Débora Portela F 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
269 Carla Tavares F 35-39 ALFA - 10K ELITE Vk Champions League
270 Juline Mouget F 25-29 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
271 Estela Martinho F 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
272 Maria Liso F 30-34 ALFA - 10K ELITE Be Wild Hut
273 Monica Silva F 40-44 ALFA - 10K ELITE Rope Pro Team
274 Cristiana Monteiro F -19 ALFA - 10K ELITE Exército
275 Eugénia Martins F 50 ALFA - 10K ELITE Individual
276 Ricardo Salgueiral M 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
277 Hugo Martins M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
278 Carlos Costa M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
279 André Reis M 40-44 ALFA - 10K ELITE Multirunners
280 António Botelho M 35-39 ALFA - 10K ELITE Multirunners
281 Valter Gonçalves M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
282 Bruno Umbelino M 20-24 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
283 José Gentil M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
284 Luis Cardoso M 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
285 João Loureiro M 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
286 Alexandre Guerra M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
287 Vicente Paixão M 35-39 ALFA - 10K ELITE Total Gym
288 Miguel Horta M 30-34 ALFA - 10K ELITE Wild Runners
289 Rui Ralha M 50 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
290 Hugo Calado M 35-39 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
291 João Salgueiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE Wild Runners
292 Hugo Evaristo M 30-34 ALFA - 10K ELITE Wild Runners
293 Nuno Ferreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Wild Runners
294 Daniel Almeida M 40-44 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
295 Hugo Menino M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
296 Bruno Menino M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
297 Hugo Toito M 30-34 ALFA - 10K ELITE Algueirão Mem Martins
298 José Silva M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
299 Miguel Palma M 25-29 ALFA - 10K ELITE The Four Horsemen
300 Nuno Garcia M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
301 Luis Aguiar M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
302 Ricardo Oliveira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Total Gym
303 Telmo Patrício M 35-39 ALFA - 10K ELITE Unimog
304 Paulo Carvalho M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
305 Frederico Martins M 35-39 ALFA - 10K ELITE Pascoalitos
306 Tiago Brito M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
307 Sérgio Oliveira M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
308 Miguel Barral M 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
309 Christopher Monteiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE Unimog
310 Humberto Santos M 35-39 ALFA - 10K ELITE Unimog
311 Angelo Pereira M 40-44 ALFA - 10K ELITE The Four Horsemen
312 Bruno Rodrigues M 30-34 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
313 David Cunha M 35-39 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
314 Hélio Osório M 30-34 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
315 Luís Janeiro M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
316 Diogo Freire M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
317 Luís Rodrigues M 30-34 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
318 Arnaldo Graça M 35-39 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
319 Diogo Gomes M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
320 Miguel Cardiga M 45-49 ALFA - 10K ELITE Bdo Marmita
321 Filipe Oliveira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Olivais
322 Ruben Carlos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
323 Diogo Justino M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
324 Bruno Ferreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
325 Pedro Custódio M 50 ALFA - 10K ELITE Individual
326 Alfredo Pozuelo M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
327 Helder Onofre M 40-44 ALFA - 10K ELITE Capenafirme
328 Henrik Santos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Capenafirme
329 Vitor Santos M 40-44 ALFA - 10K ELITE Capenafirme
330 Tiago Matias M 35-39 ALFA - 10K ELITE Capenafirme
331 Antonio Fidalgo M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
332 Gonçalo Quitério M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
333 Ricardo Ferreira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
334 Luis Correia M 40-44 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
335 Diogo Silva M 30-34 ALFA - 10K ELITE Toa - Os Que Levam Na Boca E Ficam Sempre Mas Sempre Na Boa
336 Manuel Malhado M 35-39 ALFA - 10K ELITE Toa - Os Que Levam Na Boca E Ficam Sempre Mas Sempre Na Boa
337 Luís Cardoso M 50 ALFA - 10K ELITE Strong Team
338 Fernando Reis M 50 ALFA - 10K ELITE Strong Team
339 Gonçalo Lobo M 30-34 ALFA - 10K ELITE 1Spartan
340 João Gil M 45-49 ALFA - 10K ELITE Team Naus Ocr
341 Sérgio Freitas M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
342 Fábio Duarte M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
343 Lbz Luis M 35-39 ALFA - 10K ELITE Auw - Nasateam
344 Rodrigo C M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
345 Rui Bastos M 45-49 ALFA - 10K ELITE Strong Team
346 Bruno Batista M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
347 Mauro Fonseca M 35-39 ALFA - 10K ELITE Artistas
348 Aníbal Carneiro M 45-49 ALFA - 10K ELITE Strong Team
349 Victor Ferreira M 50 ALFA - 10K ELITE Wild Frangus
350 Miguel Sequeira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Linda-A-Pastora Sporting Clube
351 Hugo Palma M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
352 Mario Marques M 45-49 ALFA - 10K ELITE Aroo
353 Marco Matos M 40-44 ALFA - 10K ELITE Aroo
354 Pedro Pereira M 45-49 ALFA - 10K ELITE Aroo
355 Ricardo Pimentel M 25-29 ALFA - 10K ELITE Unimog
356 Joana Lourenço F 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
357 Ana Carvalho F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
358 Filipa Barreiros F 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
359 Elsa Rodrigues F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
360 Maria Saldanha F 40-44 ALFA - 10K ELITE Multirunners
361 Paula Félix F 45-49 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
362 Ana Vaz F 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
363 Patricia Pinho F 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
364 Ana Ferreira F 30-34 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
365 Carla Paiva F 40-44 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
366 Raquel Nunes F 30-34 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
367 Carla Ribeiro F 45-49 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
368 Maria Batista F 45-49 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
369 Maria Moura F 50 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
370 Sandra Serafim F 40-44 ALFA - 10K ELITE Team Burpees
371 Laura Barbas F 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
372 Helena Almeida F 25-29 ALFA - 10K ELITE Ocr Police Challenge
373 Elena Iabanji F 50 ALFA - 10K ELITE Lisbon
374 Fátima Ferreira F 25-29 ALFA - 10K ELITE Unimog
375 Cidália Borges F 45-49 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
376 Rute Ribeiro F 35-39 ALFA - 10K ELITE Artistas
377 Catarina Alves F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
378 Isabel Matos F 40-44 ALFA - 10K ELITE Somos Elite # Só Que Não
379 Dulce Carvalho F 40-44 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
380 Marta Lopes F 40-44 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
381 Sara Rute F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
382 Gabriela Genova F 30-34 ALFA - 10K ELITE Iskra
383 Sara Silva F 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
384 Mónica Bastos F 40-44 ALFA - 10K ELITE Arrábida Obstacle Runners
385 Carolina Castro F 20-24 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
386 Vanessa Duarte F 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
387 Ana Andrade F 50 ALFA - 10K ELITE Crossfit Alphaden
388 Paula Santos F 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
389 Lara Pereira F 35-39 ALFA - 10K ELITE Strong Team
390 Teresa Silva F 50 ALFA - 10K ELITE Strong Team
391 Patrícia Geraldes F 50 ALFA - 10K ELITE Individual
392 Natália Paco F 35-39 ALFA - 10K ELITE Auw - Nasateam
393 Alexandra Carvalho F 30-34 ALFA - 10K ELITE Strong Team
394 Sandra Cabaço F 40-44 ALFA - 10K ELITE Strong Team
395 Joana Cunha F 25-29 ALFA - 10K ELITE Strong Team
396 Daniela Brilhante F 30-34 ALFA - 10K ELITE Crossfit Neverland
397 Andreia Fernandes F 35-39 ALFA - 10K ELITE Crossfit Neverland
398 Inês Rodrigues F 25-29 ALFA - 10K ELITE Strong Team
399 Carla Mochila F 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
400 Sonia Sequeira F 40-44 ALFA - 10K ELITE Linda-A-Pastora Sporting Clube
401 Joana Goncalves F 20-24 ALFA - 10K ELITE Aroo
402 Gabriela Afonso F -19 ALFA - 10K ELITE Super Tartarugas
403 Dinà Azevedo F 45-49 ALFA - 10K ELITE Super Tartarugas
404 Maria Ferreira F -19 ALFA - 10K ELITE Super Tartarugas
405 Luisa Landeiro F 45-49 ALFA - 10K ELITE Ss Cgd
406 Vera Silva F 45-49 ALFA - 10K ELITE Aroo
407 Maria Simão F 45-49 ALFA - 10K ELITE Aroo
408 Brigite Araújo F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
409 Giselda Colaço F 40-44 ALFA - 10K ELITE Aroo
410 Rita Correia F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
411 Rita Cunha F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
412 Teresa Gonçalves F 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
413 Catarina Forra F 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
414 Mariana Gaudêncio F -19 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
415 Susana Correia F 35-39 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
416 Anabela Santos F 45-49 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
417 Filipa Carvalho F 45-49 ALFA - 10K ELITE Aroo
418 Célia Simões F 45-49 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
419 Rute Briganti F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
420 Ana Nunes F 30-34 ALFA - 10K ELITE Cross Team
421 Marisa Duarte F 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
422 Marta Bento F 25-29 ALFA - 10K ELITE The Four Horsemen
423 Lídia Mestre F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
424 Ana Costa F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
425 Sandra Rua F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
426 Miriam Brito F 20-24 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
427 Sara Bastos F 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
428 Ana Melo F 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
429 Magda Alves F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
430 Dora Ferreira F -19 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
431 Rita Pulga F 20-24 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
432 Rita Fialho F 25-29 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
433 Sofia Cabral F 25-29 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
434 Teresa Assunção F 20-24 ALFA - 10K ELITE Multirunners
435 Rita Rodrigues F 35-39 ALFA - 10K ELITE Tvi
436 Catarina Cardoso F 25-29 ALFA - 10K ELITE Tvi
437 Adriana Marcal F 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
438 Filipa Ramos F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
439 Sara Ramalho F 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
440 Johanna Molina F 45-49 ALFA - 10K ELITE Megacampo
441 Mariana Reis F 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
442 Irina Miguel F 35-39 ALFA - 10K ELITE United Warriors
443 Dina Figueiredo F 30-34 ALFA - 10K ELITE Brave Lake Ocr Team
444 Liliana Domingues F 40-44 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
445 Marta Ferreira F 25-29 ALFA - 10K ELITE Aroo
446 Carolina Vaz F 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
447 Nathalie Rodrigues F 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
448 Maria Costa F -19 ALFA - 10K ELITE Esj Race Team
449 Rafael Afonso M 45-49 ALFA - 10K ELITE Super Tartarugas
450 Pedro Franco M 40-44 ALFA - 10K ELITE Tartarugas
451 Hugo Ernano M 40-44 ALFA - 10K ELITE Tartarugas
452 Marco Patuleia M 35-39 ALFA - 10K ELITE Tartarugas
453 Nuno Jardim M 40-44 ALFA - 10K ELITE Estoril
454 Paulo Alves M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
455 André Simão M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
456 Luis Relvas M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
457 Paulo Ventura M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
458 Sérgio Ribeiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE Mad Max Team
459 João Pinto M 35-39 ALFA - 10K ELITE Mad Max Team
460 Henrique Pinto M 50 ALFA - 10K ELITE Aroo
461 Pedro Ferreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Falcão
462 Nuno Carvalho M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
463 Leandro Afonso M 35-39 ALFA - 10K ELITE El Cartel
464 Frederico Eliseu M 40-44 ALFA - 10K ELITE El Cartel
465 Tiago Prata M 20-24 ALFA - 10K ELITE Super Tartarugas
466 Luis Santos M 50 ALFA - 10K ELITE Ocr Portugal Lab
467 Ricardo Félix M 35-39 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
468 Bruno Barbosa M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
469 André Cardoso M 20-24 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
470 Tiago Antunes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Adraga Btteam
471 Duarte Vieira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Tartarugas
472 Hugo Ferreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
473 Rodrigo Sousa M 35-39 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
474 Nuno Correia M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
475 João Gomes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
476 Nuno Lopes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Lopes Team
477 João Pereira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Clube Escola Do Estreito
478 Valter Centeio M 35-39 ALFA - 10K ELITE No Fear Squad
479 Hugo Pereira M 35-39 ALFA - 10K ELITE No Fear Squad
480 Daniel Fernandes M 35-39 ALFA - 10K ELITE No Fear Squad
481 Luis Andrade M 35-39 ALFA - 10K ELITE The Bearcave Box Ocr-Trail
482 Rui Marques M 50 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
483 Rui Pereira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
484 Paulo Moura M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
485 Jorge Simões M 45-49 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
486 Nelson Gil M 30-34 ALFA - 10K ELITE The Bearcave Box Ocr-Trail
487 Luis Oliveira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
488 Maikel Varela M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
489 José Nunes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Corredores Fds
490 João Martins M 35-39 ALFA - 10K ELITE Corredores Fds
491 Tiago Cordeiro M 30-34 ALFA - 10K ELITE 37 Team
492 Vitor Loureiro M 50 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
493 Filipe Castro M 35-39 ALFA - 10K ELITE Cross Team
494 Bruno Marques M 35-39 ALFA - 10K ELITE Cross Team
495 Jorge Seabra M 30-34 ALFA - 10K ELITE Cross Team
496 Vitor Rodrigues M 35-39 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
497 Tiago Dinis M 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
498 Joao Palma M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bmf
499 Rui Soares M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bmf
500 Rodrigo Pereirinha M 25-29 ALFA - 10K ELITE Bmf
501 Luis Ripado M 20-24 ALFA - 10K ELITE Bmf
502 Mário Mestre M 45-49 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
503 Ivo Fernandes M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
504 Renato Silva M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
505 Fred Gonçalves M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
506 Ricardo Monteiro M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
507 André Marques M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
508 Nuno Fouto M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
509 João Ferreira M 45-49 ALFA - 10K ELITE Individual
510 Tiago Fernandes M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
511 Miguel Graça M 35-39 ALFA - 10K ELITE O Gordo Vai À Baliza
512 Diogo Oliveira M 30-34 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
513 Alexandre Carvalho M -19 ALFA - 10K ELITE Individual
514 Roberto Martins M 30-34 ALFA - 10K ELITE O Gordo Vai À Baliza
515 Henrique Barros M 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
516 Carlos Barbosa M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
517 Nuno Abreu M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
518 Samuel Querido M 35-39 ALFA - 10K ELITE Predimed Portugal
519 Miguel Poeira M 25-29 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
520 Diogo Carocho M 25-29 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
521 Elisio Campos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Verde E Branco
522 Tiago Malta M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
523 Hector Grau M 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
524 Marcos Pinto M 35-39 ALFA - 10K ELITE Tvi
525 Bruno Fernandes M 45-49 ALFA - 10K ELITE O Gordo Vai À Baliza
526 João Rosário M 30-34 ALFA - 10K ELITE O Gordo Vai À Baliza
527 Licínio Rodrigues M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
528 José Nunes M 50 ALFA - 10K ELITE Individual
529 João Santos M 30-34 ALFA - 10K ELITE The Four Horsemen
530 João Simão M -19 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
531 Pedro Campos M 45-49 ALFA - 10K ELITE Megacampo
532 Fernando Lantero M 20-24 ALFA - 10K ELITE Individual
533 David Viegas M 25-29 ALFA - 10K ELITE Neverland
534 André Nunes M 30-34 ALFA - 10K ELITE Waves Wood & Iron
535 João Morais M 25-29 ALFA - 10K ELITE Waves Wood & Iron
536 David Pantana M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
537 Ricardo Rebelo M 35-39 ALFA - 10K ELITE Strong Team
538 João Pires M 30-34 ALFA - 10K ELITE O Gordo Vai À Baliza
539 Carlos Machado M 25-29 ALFA - 10K ELITE Palancas
540 Sérgio Faisca M 20-24 ALFA - 10K ELITE Tvi
541 Amandio Chaves M 25-29 ALFA - 10K ELITE Palancas
542 Bruno Vieira M 20-24 ALFA - 10K ELITE 100%Tigerbox
543 Alexandre Quartin M 20-24 ALFA - 10K ELITE Palancas
544 Vasyl Paliy M 40-44 ALFA - 10K ELITE United Warriors
545 Bruno Correia M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
546 Alexandre Paomole M -19 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
547 Nuno Correia M 40-44 ALFA - 10K ELITE United Warriors
548 Jorge Cruz M 30-34 ALFA - 10K ELITE United Warriors
549 Andre Abelha M 30-34 ALFA - 10K ELITE United Warriors
550 Gonçalo Saraiva M 25-29 ALFA - 10K ELITE United Warriors
551 Daniel Saraiva M -19 ALFA - 10K ELITE United Warriors
552 Vasco Pedro M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
553 Telmo Pinho M 35-39 ALFA - 10K ELITE Brave Lake Ocr Team
557 Agensilau Lima M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
558 António Barbosa M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
559 Ricardo Correia M 20-24 ALFA - 10K ELITE Aroo
560 Pedro Moreira M 30-34 ALFA - 10K ELITE #Naobriquemcomopalacio
561 Jorge Silva M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
562 Marcco Pacheco M 30-34 ALFA - 10K ELITE Insane Ocr Évora Team
563 Rafael Pedreira M 20-24 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
564 Yannick Santos M 30-34 ALFA - 10K ELITE Palancas
565 João Dinis M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
566 Jorge Ferreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Spartans Pdn
567 Miguel Pina M 35-39 ALFA - 10K ELITE Spartans Pdn
568 Paulo Ferreira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Spartans Pdn
569 Gonçalo Santos M 35-39 ALFA - 10K ELITE Spartans Pdn
570 Paulo Santos M 45-49 ALFA - 10K ELITE Spartans Pdn
571 Carlos Farinha M 40-44 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
572 Celso Guerra M 40-44 ALFA - 10K ELITE Uep/Corpo De Intervenção
573 Manuel Nogueira M 40-44 ALFA - 10K ELITE Psp
574 Filipe Alvarelhos M 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
575 José Magalhães M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
576 Carlos Lopes M 40-44 ALFA - 10K ELITE Aminhacorrida
577 Rodrigo Borges M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
578 Vitor Madeiras M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
579 Rita Carvalho F 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
580 João Almeida M 20-24 ALFA - 10K ELITE Aroo
581 Henrique Santos M 25-29 ALFA - 10K ELITE Exército
582 José Nobre M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
583 João Cardoso M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
584 Ricardo Sérgio M 20-24 ALFA - 10K ELITE Exército
585 Leonardo Homem M 25-29 ALFA - 10K ELITE Exército
586 Rafael Gama M 25-29 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
587 Marco Francisco M 35-39 ALFA - 10K ELITE United Warriors
588 Pedro Fernandes M 35-39 ALFA - 10K ELITE Lynx
589 David Pires M 35-39 ALFA - 10K ELITE Naus Ocr Team
590 Noel Delgado M 35-39 ALFA - 10K ELITE Scornio
591 Bruno Ferreira M 35-39 ALFA - 10K ELITE Strong Team
592 Salvador Aguiã M -19 ALFA - 10K ELITE Esj Race Team
593 Diogo Branco M -19 ALFA - 10K ELITE Esj Race Team
594 Luis Casimiro M 50 ALFA - 10K ELITE Aroo
595 Rui Almeida M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
596 Vasco Godinho M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
597 Rodrigo Borges M 30-34 ALFA - 10K ELITE Individual
598 Vitor Madeiras M 40-44 ALFA - 10K ELITE Individual
599 Rita Carvalho F 25-29 ALFA - 10K ELITE Individual
600 Carlos Simões M 35-39 ALFA - 10K ELITE Individual
601 Samuel Castela MEN BRAVO - 5k - ELITE Lynx
602 Miguel Fernandes MEN BRAVO - 5k - ELITE Lynx
603 Rui Silva MEN BRAVO - 5k - ELITE Freedom Outdoor Team
604 Miguel Jerónimo MEN BRAVO - 5k - ELITE Pt24 - Ocr
605 Susana Bernardino WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Mtf - Hcs
606 Helder Rodrigues MEN BRAVO - 5k - ELITE Ocr Police Challenge
607 Adriana Cabecinhas WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Ocr Police Team
608 Cristina Brizido WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
609 Filipa Castela WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Lynx
610 Bruno Felix MEN BRAVO - 5k - ELITE Branca De Neve E Os 4 Anões
611 André Calçada MEN BRAVO - 5k - ELITE Branca De Neve E Os 4 Anões
612 André Botelho MEN BRAVO - 5k - ELITE Branca De Neve E Os 4 Anões
613 Laura Costa WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Branca De Neve E Os 4 Anões
614 Duarte Pinto MEN BRAVO - 5k - ELITE Branca De Neve E Os 4 Anões
615 Miguel Bandeira MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
616 Filipe Rosa MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
617 Hugo Pascoalinho MEN BRAVO - 5k - ELITE 1Spartan
618 Bruno Torres MEN BRAVO - 5k - ELITE Limited Edition
619 Filipa Yañez WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Ocr Portugal Lab
620 Tiago Tomaz MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
621 Luis Martins MEN BRAVO - 5k - ELITE Ocr Police Challenge
622 Duarte Ferreira MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
623 Miguel Fonseca MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
624 Sara Silva WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Esj Race Team
625 Sara Araújo WOMEN BRAVO - 5k - ELITE 1Spartan
626 Alice Basílio WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
627 Jose Mendes MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
628 Miguel Martins MEN BRAVO - 5k - ELITE Quads Of Fury
629 Vera Pinto WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Quads Of Fury
630 Alexandre Topete MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
631 Joao Dantas MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
632 João Mendes MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
633 Joana Silva WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Ocr Police Challenge
634 Rodrigo Vicente MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
635 Jorge Rodrigues MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
636 Sérgio Gomes MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
637 Ricardo Saraiva MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
638 Rafaela Gonçalves WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
639 Tomás Ferreira MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
640 Rúben Muchaxo MEN BRAVO - 5k - ELITE Spartans Da Linha
641 Gonçalo Alves MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
642 Delfim Doutel MEN BRAVO - 5k - ELITE Lisboa
643 Mena Alexandre WOMEN BRAVO - 5k - ELITE Charneca Da Caparica
644 Luís Tomás MEN BRAVO - 5k - ELITE Bujutsukan Team
645 Ricardo Nunes MEN BRAVO - 5k - ELITE Bujutsukan Team
646 Goncalo Maia MEN BRAVO - 5k - ELITE Tropa Elite Stb
647 Luis Neto MEN BRAVO - 5k - ELITE Individual
648 João Almeida MEN BRAVO - 5k - ELITE Lisboa
649 António Bento MEN BRAVO - 5k - ELITE Bujutsukan Team
650 Jorge Bento MEN BRAVO - 5k - ELITE Bujutsukan Team
651 Luís Faria Sem Escalão ALFA - 10K OPEN Wild Frangus
751 Luís Almeida Sem Escalão ALFA - 10K OPEN Mano A Mano
851 Mónica Martins Sem Escalão ALFA - 10K OPEN Caracóis Turbinados
951 Paulo Martinho Sem Escalão ALFA - 10K OPEN Firestarter
1051 Manuel Almeida Sem Escalão ALFA - 10K OPEN Carmo Wood
1201 Rui Santos Sem Escalão BRAVO - 5K - OPEN Individual
1501 António Birne Sem Escalão BRAVO - 5K TEENS (Até 16 anos) Esj Race Team
1701 Daniel Ferreira Sem Escalão BRAVO - 5K - OPEN Cmo