Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Stian Angermund-Vik SEN M 65KM Salomon
5 Daria Senkina SEN F 65KM Individual
8 Albaro Villa M40 65KM Individual
9 Kristoffer Føllesdal SEN M 65KM Varegg
10 Anabela Jorge F40 65KM Turres Trail Team
18 Andreia Correia SEN F 65KM Trail-Running.Pt
19 Mariana Ballester SEN F 65KM Individual
20 Telmo Urceira M SUB23 65KM Urceira
30 Bruno Rafael SEN M 65KM Individual
39 João Pereira M50 65KM Individual
40 António Arede M40 65KM Viseu Running Team
42 Filipe Torres SEN M 65KM Associação 20Kms De Almeirim
43 Ivo Almeida M40 65KM Ginásio Fit 4 Fun
44 Sara Sousa SEN F 65KM C.D.C. Nave / Trail Runners
45 Alexandre Lopes SEN M 65KM Pupilos Trail Team
47 Filipe Marques M40 65KM Turres Trail Team
48 Fernando Mendes M40 65KM Individual
49 Henrique Santos M40 65KM Tog Associação Running Team
50 Pedro Lopes M40 65KM Correr Por Prazer A 2
51 Aires Barata M40 65KM Salamandrecos
52 Alexandre Pinto M40 65KM Traste Adventures
53 David Coutinho M40 65KM Jobra - Associação Jovens Da Branca
54 Fernando Homem M40 65KM C.A.S.P.A(Clube Amador Só Para Atletismo)
55 Adriano Ferreira SEN M 65KM O Que Queremos É Monte
56 Hilário Louro M40 65KM Individual
57 Paulo Filipe M40 65KM Apúlia A Correr
58 Artur Ferreira M40 65KM Unidos Á Fresca
59 Daniela Soares SEN F 65KM Unidos Á Fresca
60 Fernanda Almeida F40 65KM Agregar
61 Rui Rocha M40 65KM Agregar
62 Bruno Gouveia SEN M 65KM Multirunners
63 Pedro Batista SEN M 65KM Individual
64 Nuno Fofoni M40 65KM Núcleo De Montanha De Espinho
65 Eduardo Tavares M40 65KM Multirunners
66 Gonçalo Valente M40 65KM Pimpões Trail Team
67 Maria Santos SEN F 65KM Outdoor Clube De Setubal-Strendur Running Team
68 Pedro Assunção M40 65KM Pirilampos Team
69 Nuno Castro M50 65KM A.D.Amarante Trail Running
70 Sérgio Santos M40 65KM Douroconta ? Gabinete De Apoio E Contabilidade
71 Paulo Fernandes M40 65KM Barrancos Fc/Biogado
72 Carlos Peixoto M40 65KM Amigos Da Montanha
73 Fernando Santos M40 65KM Núcleo De Montanha De Espinho
74 Daniel Jaulino M50 65KM Gau - Bajoucaq
75 Jorge Nabais SEN M 65KM Individual
77 Duarte Pereira M40 65KM Sporting Club Santacruzense
78 Emídio Correia SEN M 65KM Individual
79 Miguel Ferreira M40 65KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
80 Jorge Queirós M40 65KM Sc Espinho - António Leitão
81 Luis Oliveira M40 65KM Grupo Desportivo Da Parreira
82 Paulo Venâncio M40 65KM Individual
83 Artur Soares M40 65KM Speedrunners
84 Ricardo Gonçalves M40 65KM Individual
85 Ricardo Ferrão SEN M 65KM Associação Amigos Do Barro Branco
87 Edgar Santos M40 65KM Mercenários Da Penha
88 Fernando Banca M40 65KM Individual
89 Moisés Barroso M40 65KM Abcansado Trail
90 Ricardo Carvalho M40 65KM Equipa A
91 Cláudio Reininho M40 65KM Foz Côa Trail
92 Ricardo Pereira M40 65KM Outdoor Clube De Setubal-Strendur Running Team
93 Renato Silva M40 65KM Trilho Perdido Eventos / Imporlux
94 Luís Nunes SEN M 65KM Runners Da Frente Ribeirinha Póvoa Sta Iria
95 Patrício Afonso M40 65KM Equipa A
96 Jorge Faustino SEN M 65KM Foz Côa Trail
97 Manuela Olveira F40 65KM Boavista Trail
98 Pedro Meneses M40 65KM Individual
100 Nuno Reis M40 65KM Xostrasports
101 Paulo Costa M40 65KM O Mundo Da Corrida
102 Carla Santos F40 65KM Tog Associação Running Team
103 Manuel Martins M40 65KM Individual
104 Miguel Soares M40 65KM Nel - Pédatleta
105 Pedro Nunes M50 65KM ?Vora Night Runners
106 Francisco Fernandes SEN M 65KM Águias De Alvelos
107 Luis Madeira M40 65KM Ss Cgd
108 Pedro Amaral M50 65KM Here For Beer
109 Luís Silva SEN M 65KM Abcansado Trail
110 Francisco Reis M40 65KM Praiatrail
111 Nilton David M40 65KM Ultralentejanos
112 Gonçalo Pais M40 65KM Go!Runners/Outpro Store
113 Oscar Perez M40 65KM Runningway Trail
114 Filipe Martinho M40 65KM Super Lesmas / Óbila Ótica
115 Joao Oliveira SEN M 65KM Amigos100limites
116 João Figueiredo M40 65KM Clube De Futebol Guadiana
117 Miguel Brites M40 65KM Clube Futebol Guadiana
118 Duarte Sousa M40 65KM Agregar
119 Paulo Aido M40 65KM Individual
120 Carlos Aido M40 65KM Tugas
121 Raul Castillo M40 65KM Runningway Trail
122 Humberto Vara M50 65KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
125 Rodrigo Quintal M40 65KM Sc Povoense - Caracóis De Corrida
126 Mafalda Faria SEN F 65KM Salamandrecos
127 Paulo Silva SEN M 65KM Abcansado Trail
128 Luis Rodrigues M40 65KM Runners Do Demo
129 Romeu Outeiro SEN M 65KM Individual
130 César Fernandes SEN M 65KM Apúlia A Correr
131 Manuel Silva SEN M 65KM Ozxtreme
132 Agnelo Silva SEN M 65KM Ozxtreme / Adcrpereira
133 Elena González F40 65KM Tribu Trail
134 Paulo Ferreira M50 65KM Individual
135 Adelino Carvalho M40 65KM Monsanto Running Team
136 Vanda Fernandes F40 65KM Pace.Makers
137 Gary Dalton M40 65KM Individual
138 Mário Cunha M40 65KM Pace.Makers
139 Rogerio Abreu M40 65KM O Que Queremos É Monte
140 José Costa SEN M 65KM O Que Queremos É Monte
141 César Lobo M40 65KM O Que Queremos É Monte
142 Fred Kalahari M40 65KM Edv - Viana Trail
143 Martyn Driscoll M40 65KM Mynyddwyr De Cymru
144 Mark Buxton M40 65KM Mynyddwyr De Cymru
145 Pedro Sabugueiro M SUB23 65KM Individual
146 Natasha Planas F40 65KM Monsanto Running Team
147 Miguel Baptista M50 65KM Monsanto Running Team
148 Bruno Pereira SEN M 65KM O Que Queremos É Monte
149 Tristan Lee M40 65KM Individual
150 Bruno Dantas M40 65KM Cdes
151 Leonel Cordeiro M40 65KM Porto De Mós A Correr
152 Paula Pita F40 65KM Porto De Mós A Correr
153 Wolfgang Lohr M50 65KM Individual
154 Eva Lohr F50 65KM Individual
155 André Simões SEN M 65KM Individual
156 Ricardo Trigo M40 65KM Individual
158 Daniel Massat M40 65KM Individual
159 Pedro Sanchez M40 65KM Trail Running España
160 Pedro Ribeiro SEN M 65KM Clube De Praças Da Armada / Cpa Trail Team
161 Toshiki Tanaka SEN M 65KM Individual
162 Pedro Pinho M40 65KM Edv - Viana Trail
163 Hugo Almeida M40 65KM Salamandrecos
164 Fernando Mateus M50 65KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
165 Anabela Rainho SEN F 65KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
166 Rui Gama M40 65KM Individual
167 Pablo Estévez M40 65KM Boavista Trail
168 Jocelina Ferreira F40 65KM Individual
501 Mário Elson SEN M 35KM Nast - Núcleo Associativo De Santo Tirso
502 Fran Salgueiro SEN M 35KM Corredoiras Trail
503 Tiago Teixeira SEN M 35KM Edv - Viana Trail
504 Rodolfo Silva M40 35KM Boavista Trail
505 Rita Teixeira SEN F 35KM #Somais1km
506 Sabina Marques SEN F 35KM Viseu Running Team
507 Leonardo Diogo M50 35KM Clube Aventura Da Madeira
508 Victor Correia M40 35KM Edv - Viana Trail
509 Ragnhild Ekerholt SEN F 35KM Skjervenmarka Svette- Og Overtenningslag
510 Stig Strandhagen SEN M 35KM Skjervenmarka Svette- Og Overtenningslag
511 Endre Sævig SEN M 35KM Skjervenmarka Svette- Og Overtenningslag
512 Wolfgang Kampel SEN M 35KM Skjervenmarka Svette- Og Overtenningslag
513 Truls Røed SEN M 35KM Skjervenmarka Svette- Og Overtenningslag
514 Oyvind Saevig SEN M 35KM Team Driv Milslukern
515 Marius Jenssen SEN M 35KM Individual
516 Martin Arnejo SEN M 35KM Boavista Trail
517 Beatriz Suarez SEN F 35KM Individual
518 Ricardo Fernandes SEN M 35KM A.D.C.Felgueira - Freita Skyrunning
519 David Guedelha M SUB23 35KM Adies Gregorio Marañón/ Aguapuraesvida/ Fexme
520 Pedro Costa M40 35KM Dive Into The Mountains
521 Rui Ferreira M40 35KM Viseu 360
522 Vitor Cordeiro M50 35KM Edv - Viana Trail
523 Emanuel Costa M40 35KM Dive Into The Mountains
524 Daniel Pereira SEN M 35KM Viseu Running Team
525 João Silva SEN M 35KM Associação 20Kms De Almeirim
526 Marco Figueira M40 35KM Individual
527 Marina Alves SEN F 35KM Turres Trail Team
528 João Candeias M40 35KM Trailrunnersshop
529 Luís Mesquita M40 35KM Bustos Runners
530 Fernando Reis M50 35KM Turres Trail Team
531 Nuno Athayde M40 35KM Turres Trail Team
532 Rui Santos SEN M 35KM Individual
533 João Teixeira SEN M 35KM Cá Bom Tt
534 Pedro Guimaraes M50 35KM #Letsrunazores
535 Ricardo Heleno SEN M 35KM Individual
536 Paulo Matos M40 35KM Javalis-Amizade E Gloria
540 Nunofpsousa Nunofpsousa SEN M 35KM Individual
541 Paulo Mendes SEN M 35KM Dão Nelas Runners
542 Paulo Soares M40 35KM Vale Do Duros
543 Carlos Correia M40 35KM Clube Aventura De Monforte
545 Sandra Araújo SEN F 35KM Fisio.
546 Nuno Correia SEN M 35KM Individual
548 Paulo Fernandes SEN M 35KM Individual
551 Nuno Neves M40 35KM Turres Trail Team
552 Alfredo Teixeira M50 35KM Trepa Trilhos Trail Team
553 João Balsinha M40 35KM Go!Runners/Outpro Store
554 José Ferreira M40 35KM A.D.C.Felgueira - Freita Skyrunning
555 Luis Cardoso M40 35KM Runningprábjeca
556 Sónia Cardoso F40 35KM Runningprábjeca
557 David Assis M50 35KM Casa Do Povo De Mangualde
558 Manuel Julio M50 35KM Clac - Entroncamento
559 André Cardão SEN M 35KM Individual
560 Alice Lopes F40 35KM A.D.C.Felgueira - Freita Skyrunning
561 Amílcar Ramos M40 35KM Grvilaverdense
562 Jorge Rodrigues SEN M 35KM Alandroal United Runners
564 Paulo Mota M50 35KM Clac - Entroncamento
565 João Oliveira M40 35KM Grvilaverdense
566 Pedro Fernandes SEN M 35KM Amigos Do Empeno- Trail Running
567 Pedro Costa M40 35KM Magicbarber Trail Team
568 Pedro Quadrio M40 35KM Bruxos Runners Arruda Dos Vinhos
569 Ana Almeida F40 35KM Outdoor Clube De Setubal-Strendur Running Team
570 José Gaspar M40 35KM Dci / Trilhos Luso Bussaco
571 Luis Oliveira M40 35KM Individual
572 Paulo Sousa M40 35KM Ca Barreira
573 Raquel Pedro F40 35KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
574 Mário Oliveira M40 35KM O Que Queremos É Monte
575 Rui Miguel M40 35KM Run Crew Trail Montijo
576 Alfredo Gaspar SEN M 35KM Grvilaverdense
577 Vitor Pereira SEN M 35KM Águeda Action Club - Actib
578 Paulo Oliveira M50 35KM O Que Queremos É Monte
580 Rogério Fernandes M40 35KM Individual
581 Pedro Dias SEN M 35KM Clac - Entroncamento
582 Nuno Faria SEN M 35KM Cidep Fornos Lusavouga
584 Nuno Rocha M40 35KM Individual
585 Maria Sá F50 35KM Dive Into The Mountains
586 Silvério Correia M50 35KM Grupo Desportivo Santander Totta
587 Ricardo Oliveira SEN M 35KM Trepadores
588 Adelino Batista M50 35KM Go!Runners/Outpro Store
590 João Menezes SEN M 35KM Individual
591 Helena Marques F40 35KM Vespinga Saudavel /Fet
592 Bruno Ferreira SEN M 35KM Osteo Performance 360°
593 Daniel Alves M40 35KM Trepadores
594 Pedro Santos M40 35KM Grupo Desportivo Santander Totta
595 José Raposo M50 35KM Grupo Desportivo Santander Totta
596 Telmo Garcia SEN M 35KM Trepadores
599 Nuno Gameiro SEN M 35KM Individual
600 Cândido Abreu SEN M 35KM Go!Runners/Outpro Store
602 Sergio Vieira SEN M 35KM Vespinga Saudavel /Fet
603 Ricardo Silva SEN M 35KM Ccd Renault Cacia
604 Hugo Oliveira SEN M 35KM Atletismo Clube Da Tocha
605 Pedro Castro M50 35KM Individual
606 João Vieira M50 35KM Dive Into The Mountains
607 Marco Lourenço M40 35KM Run For Friends
608 Jorge Antunes M40 35KM Abcansado Trail
609 Bruno Loureiro SEN M 35KM Individual
610 Miguel Santos SEN M 35KM Individual
611 Eugénio Dias SEN M 35KM Atletismo Clube Da Tocha
612 Miguel Marques M40 35KM Ca Barreira
613 José Finuras M40 35KM Multirunners
614 Horacio Ferreira M50 35KM Out 2 Run/Miro
615 Marco Nicolau SEN M 35KM Phoenix Evorun
616 Nuno Almeida M40 35KM Grupo Desportivo Santander Totta
617 Carlos Dinis SEN M 35KM Individual
618 Pedro Santos SEN M 35KM Xiripiti Team
619 Diogo Sousa SEN M 35KM Go!Runners/Outpro Store
620 Ces?Rio Rocha M50 35KM Ladecasa
621 Pedro Gonçalves SEN M 35KM Clube De Futebol Guadiana
623 Osvaldo Ferreira SEN M 35KM Individual
624 Lino Abreu M40 35KM Dive Into The Mountains
626 Diogo Caniço SEN M 35KM Associação 20Kms De Almeirim
627 Luis Pereira SEN M 35KM Go!Runners/Outpro Store
628 Joao Santos SEN M 35KM Os Tolinhos
629 Filipe Pires SEN M 35KM Barbaris Team
630 Manuel Belmiro SEN M 35KM Barbaris Team
631 Bruno Orrico SEN M 35KM Barbaris Team
632 Mauro Pinto M40 35KM Individual
633 Rui Machinho M40 35KM Grupo Desportivo Santander Totta
634 Dário Silva M40 35KM Boavista Trail
636 Fábio Rodrigues SEN M 35KM Boavista Trail
637 Marta Fonseca SEN F 35KM Individual
638 Nuno Teixeira SEN M 35KM Sportarc.Running
639 Paulo Silva M40 35KM Bustos Runners
640 Inês Peres SEN F 35KM Desliza Team
641 Miguel Machado M40 35KM Dive Into The Mountains
643 Ricardo Matias SEN M 35KM Sómais1km
644 Patrícia Lourenço F40 35KM Go!Runners/Outpro Store
645 Filipe Pedro M40 35KM Cavalas Velozes
646 Ana Santos SEN F 35KM Individual
647 João Caetano SEN M 35KM Individual
648 João Meira SEN M 35KM Padela Natural
649 Bruno Coelho SEN M 35KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
650 José Patola M40 35KM Alentejo Trail Running
651 Hugo Gaspar SEN M 35KM Individual
652 Ângela Carvalho F40 35KM Alentejo Trail Running
653 José Coelho M40 35KM Socksby
654 Carlos Henriques M50 35KM Sómais1km
655 Carlos Ferreira SEN M 35KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
656 Rui Carneiro SEN M 35KM Nast - Núcleo Associativo De Santo Tirso
657 Pedro Gasparcebolo M40 35KM Individual
658 José Pereira M50 35KM Equipa A
659 Norberto Fernandes SEN M 35KM Brabus Runners
660 Francisco Silva SEN M 35KM Individual
661 Ricardo Pires SEN M 35KM Serviços Sociais Montepio
662 António Ferreira M50 35KM Os Tolinhos
663 Patrícia Carvalho SEN F 35KM Amigos Do Empeno- Trail Running
664 Pedro Nunes SEN M 35KM Individual
665 João Gameiro SEN M 35KM Cabaré Dos Coxos
666 Ricardo Sampaio M40 35KM Brabus Runners
667 Marco Pinto SEN M 35KM Brabus Runners
668 Levi Fernandes SEN M 35KM Nac Trail
669 Rute Martins SEN F 35KM Individual
671 David Ferreira M40 35KM Amigos Do Empeno- Trail Running
672 Tiago Palma SEN M 35KM Palma/Araújo
673 José Brito SEN M 35KM Cdm Running
674 Tony Mendes M40 35KM Btt Alegria // Tubani
675 Sergio Coelho SEN M 35KM Btt Alegria // Tubani
676 Daniel Campaniço SEN M 35KM ?Vora Night Runners
677 Alberto Freitas M40 35KM Admarco09
678 Paulo Baptista M40 35KM Atletismo Clube Da Tocha
679 Tiago Areias SEN M 35KM Individual
680 Vera Barbosa SEN F 35KM Boavista Trail
681 Helder Castro M40 35KM Sucupira
682 Hélder Monteiro M40 35KM Sucupira
683 Marta Ribeiro F40 35KM Os Tolinhos
684 Natália Santos F40 35KM Mexe-Te Mó
685 Paula Ventura F40 35KM Associação Vale Grande
686 Luis Carvalho M50 35KM T?Lentos Team
687 Joao Medeiros M40 35KM #Letsrunazores
688 Vera Pina F40 35KM Individual
689 Sérgio Janela SEN M 35KM Raramuris Sintra
690 Hugo Gomes SEN M 35KM Run For Friends
691 João Duarte SEN M 35KM Generg
692 Jorge Duarte M40 35KM Coimbra Trail Running
695 Joao Espiguinha M40 35KM Borba Trail / Help 4U
696 Gonçalo Couto SEN M 35KM Runners Do Demo
698 Ricardo Patrício SEN M 35KM Individual
699 Orlando Campos M40 35KM Fisio.
700 Patricia Leal SEN F 35KM Salamandrecos
701 Miguel Silva SEN M 35KM Sentir Escariz Running
702 Rui Rodrigues M40 35KM Go!Runners/Outpro Store
703 Paulo Ferreira M40 35KM Estrela Campo De Aviação Covilhã
704 João Graça M40 35KM Núcleo De Montanha De Espinho
705 Bruno Duque SEN M 35KM Serviços Sociais Montepio
706 Daniel Oliveira SEN M 35KM Bravos E Bravitas Run
707 Tiago Rocha SEN M 35KM Edv - Viana Trail
708 Takahiro Ishida M40 35KM Centro Trail Carlos Sá Team Penacova
709 Carlos Cardoso M40 35KM #Somais1km
710 Luis Menezes SEN M 35KM Netqos
711 Sergio Cunha M40 35KM Sucupira
712 Andre Leal SEN M 35KM Viseu 360
713 Paulo Barry M50 35KM Run Crew Trail Montijo
714 Sónia Queirós F40 35KM Bravos E Bravitas Run
716 Patrícia Santos SEN F 35KM Bravos E Bravitas Run
717 Fernando Costa M50 35KM Figueira Kayak Club
718 Sir. Rodrigues M40 35KM Caracóis Assanhados
719 Ana Sousa SEN F 35KM Team Lantemil
720 Simao Silva SEN M 35KM Caj - Raposa
721 Fernando Cunha SEN M 35KM O Que Queremos É Monte
722 Sandra Silva F40 35KM Outdoor Clube De Setubal-Strendur Running Team
723 Pedro Nogueira SEN M 35KM Shots International Runners
724 Mário Oliveira SEN M 35KM Individual
725 Bruno Juliao SEN M 35KM Pés Troikados - Cscs
726 Manuel Vaz M50 35KM O Que Queremos É Monte
727 Bruno Silva M40 35KM Socksby
728 Nuno Costa M40 35KM Sucupira
729 Sofia Guerra F40 35KM Individual
730 Francisco Costa M50 35KM Individual
731 Paulo Figueiredo SEN M 35KM Figueira Kayak Club
732 Cesar Duarte SEN M 35KM A.D.Amarante Trail Running
733 Ricardo Cardoso M40 35KM Sucupira
734 Acílio Noro M40 35KM Soure Mov
735 Fábio Ferreira M40 35KM Casa Jovase
736 João Vaz M40 35KM Figueira Kayak Club
737 Luís Oliveira SEN M 35KM Figueira Kayak Club
738 Filipe Ribeiro SEN M 35KM Run For Friends
739 Pedro Ferreira M40 35KM Arcd Venda Da Luisa
740 Romeu Colaço M40 35KM Gin. Qta Do Valbom - Aaalcochete
741 Arnaud Palluel M SUB23 35KM Individual
742 Thibaut Palluel M SUB23 35KM Individual
744 Pedro Barros M40 35KM Os Tolinhos
745 Bruno Bispo SEN M 35KM Runners Do Demo
746 Dinis Ribeiro SEN M 35KM Individual
747 Luís Pedro M40 35KM Runners Do Demo
748 Pedro Gomes SEN M 35KM Esgalhada Trail Team
749 Paulo Casais SEN M 35KM Clube Montanha Alto Trilho - Javalis
750 Ricardo Rodrigues SEN M 35KM Asdreq
751 Dieter Gathge M40 35KM Individual
752 Jose Casarrubios SEN M 35KM Trail Running España
753 Jacob Pinazo SEN M 35KM Trail Running España
754 Eduardo Gonçalves SEN M 35KM Coimbra Trail Running
755 Artur Assunção M40 35KM Clube De Montanhismo Da Guarda
756 Renato Amaral M40 35KM Bixostrailteam
757 Regula Lacher F50 35KM Eth Zurich
758 Juraj Hromkovic M50 35KM Eth Zurich
759 Emanuel Faim SEN M 35KM M&M´S
760 Andrew Obrien M40 35KM Trail Run Earth
761 Frederico Cerdeira SEN M 35KM Amcf Arrabida Trail Team
762 Jose Moro M40 35KM Club De Montaña Karakorum
763 Miguel Almeida M40 35KM Atletismo Clube Da Tocha
764 Carlos Ribeiro M40 35KM Dive Into The Mountains
765 Luis Dias SEN M 35KM Runners Da Frente Ribeirinha Póvoa Sta Iria
766 António Oliveira M40 35KM O Que Queremos É Monte
767 Ana Pinto F40 35KM Tog Associação Running Team
768 Vicente Sousa M40 35KM Tog Associação Running Team
769 Toño Hernandez M50 35KM Club De Montaña Karakorum
770 Tomas Vega M40 35KM Trail Running España
771 Gomez Santiago SEN M 35KM Pontepicostrail
772 André Silva M40 35KM Viseu Running Team
773 Diogo Pinheiro SEN M 35KM Coimbra Trail Running
774 Ricardo Vieira M40 35KM Brabus Runners
775 João Veríssimo SEN M 35KM C.D.C. Nave / Trail Runners
776 José Tomás M50 35KM Psp Viseu Runners
777 Helder Silva SEN M 35KM Equipa A
781 Renato Silva M40 35KM Trilho Perdido Eventos / Imporlux
1000 Hugo Agua SEN M 20KM Cork Trail Team
1004 Mariana Machado SEN F 20KM Oralklass-Amigos Do Trail
1005 Liliana Gomes SEN F 20KM Individual
1006 Sérgio Moreira M40 20KM Ultra Diabético
1008 Luís Loureiro SEN M 20KM Individual
1009 Paul Velsand SEN M 20KM Salsa Cycling
1010 Bruno Jorge M40 20KM Individual
1011 Jorge Pereira SEN M 20KM Individual
1012 João Henriques SEN M 20KM Individual
1014 Paulo Silva M40 20KM Team Contagiante
1015 César Figueiredo M40 20KM Individual
1017 Jose Biscaia SEN M 20KM Individual
1018 Silvia Gomes SEN F 20KM Correr Por Prazer A 2
1019 Zélia Rodrigues F50 20KM Run Crew Trail Montijo
1020 Maria Névoa F40 20KM Individual
1021 Andrea Ferreirinha F40 20KM Cá Bom Tt
1022 Renata Gonçalves SEN F 20KM Individual
1023 Fátima Guedes SEN F 20KM Team Contagiante
1024 Laura Nuñez SEN F 20KM Individual
1025 Paulo Sampaio M40 20KM Trepa Trilhos Trail Team
1026 José Santos M50 20KM Out 2 Run/Miro
1028 Rui Carmo M40 20KM Individual
1029 Pedro Lopes SEN M 20KM Viriathvs Runners Viseu
1030 Virgílio Neto M40 20KM Ozxtreme / Adcrpereira
1031 Paulo Dias M50 20KM Individual
1032 Vítor Ferreira M40 20KM Javalis-Amizade E Gloria
1033 Manuel Domingues M50 20KM Individual
1034 Paula Dias F40 20KM Trepa Trilhos Trail Team
1035 Isabel Matos F40 20KM Individual
1036 Jil Coelho SEN M 20KM C.D.C. Paradela
1037 Manuel Gomes M40 20KM Mss Contabilidade Team Trail
1038 Pedro Jorge SEN M 20KM Individual
1039 Tania Ferreira SEN F 20KM Out 2 Run/Miro
1040 Joselito Pereira M40 20KM Out 2 Run/Miro
1041 Hugo Pinto M40 20KM Trepa Trilhos Trail Team
1042 Alexandre Santos SEN M 20KM Javalis-Amizade E Gloria
1043 Isabel Jesus SEN F 20KM Out 2 Run/Miro
1044 João Marques M40 20KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1045 Ricardo Figueiredo M40 20KM Individual
1046 Flávio Silva SEN M 20KM Fruta Da 5ª
1047 Rui Familiar M40 20KM Trepa Trilhos Trail Team
1048 Joaquim Neves SEN M 20KM Trepa Trilhos Trail Team
1049 Hugo Sousa SEN M 20KM Vale Correr
1051 Daniel Matias SEN M 20KM Individual
1052 Helena Mariz F40 20KM Allforone
1054 Artur Gil M40 20KM Pés De Chumbo Runners
1055 Lucia Teles F40 20KM Allforone
1056 Céline Correia F40 20KM Run Crew Trail Montijo
1057 Telma Pires F40 20KM Cá Bom Tt
1058 Flávio Figueira SEN M 20KM #Ninjadotrail
1059 Fernando Gonçalves M50 20KM Individual
1060 João Sacramento SEN M 20KM Ozxtreme / Adcrpereira
1061 Daniela Andrade SEN F 20KM O Mundo Da Corrida
1062 Luis Iglésias M50 20KM Individual
1063 António Cebola SEN M 20KM Clac - Entroncamento
1064 Antero Roque SEN M 20KM Sporting Club Santacruzense
1065 João Rodrigues SEN M 20KM #Ninjadotrail
1066 Daniel Pereira SEN M 20KM Sporting Club Santacruzense
1067 Filipa Oliveira F40 20KM Individual
1068 Inês Mendonça SEN F 20KM Desliza Team
1069 Eugénio Santos SEN M 20KM Out 2 Run/Miro
1070 Pedro Iglésias M40 20KM Bigwinners4sport
1071 Francisco Sousa M40 20KM As Verdadeiras
1072 Rui Pereira M50 20KM Bustos Runners
1073 Joao Faria SEN M 20KM As Verdadeiras
1074 Domingos Tavares M40 20KM Bustos Runners
1075 Carlos Gonçalves SEN M 20KM Ss Cgd
1076 Sophie Duarte SEN F 20KM Individual
1077 Carlos Almeida M50 20KM Individual
1078 Alda Cordeiro F50 20KM Ladecasa
1079 Pedro Pascoal M40 20KM Individual
1080 Pedro Aleixo SEN M 20KM Individual
1081 Mafalda Ribeiro SEN F 20KM Orlando E Mafalda
1082 Carla Beato F40 20KM Individual
1083 Gonçalo Fernandes SEN M 20KM 100 Gás Trail Team
1084 João Namora M40 20KM Grvilaverdense
1085 Filipe Silva SEN M 20KM Hora Do Lobo Trail - Cf Perosinho Atletismo
1086 Pedro Carrilho M40 20KM Club Btt Quartzo/Centro Pneus A Recta Do Campo/Remax Inovação
1087 Francisco Ferreira M50 20KM Os Tolinhos
1088 Fernando Pereira SEN M 20KM Brabus Runners
1089 Maria Almeida F50 20KM Out 2 Run/Miro
1090 Nuno Brito M40 20KM Salgueiros Running
1091 Rosa Tavares F40 20KM Salgueiros Running
1092 Maria Felisardo F40 20KM Outdoor Clube De Setubal-Strendur Running Team
1093 Carla Santos F40 20KM Saca Trilhos Anadia
1094 Luis Campos M50 20KM Cá Bom Tt
1095 Filipe Rodrigues SEN M 20KM Sicótrilhos
1096 Rita Monteiro F40 20KM Individual
1097 Maria Andrade F50 20KM Individual
1098 Sónia Tavares SEN F 20KM Individual
1099 João Couto M40 20KM Individual
1100 José Rosário M40 20KM Sporting Club Santacruzense
1101 Mike Ferreira M40 20KM Bravos E Bravitas Run
1102 Silvio Ferreira M40 20KM Individual
1103 João Tavares M40 20KM Btt Alegria // Tubani
1104 Edgar Conceicao M40 20KM Cb Running Team
1105 Nuno Mariz M40 20KM Allforone
1106 Nuno Dias M40 20KM Casa Do Benfica Em Castelo Branco
1107 Sérgio Pires SEN M 20KM Runners Do Demo
1108 André Ferreira SEN M 20KM União Fci De Tomar
1109 Bruno Rei SEN M 20KM Allforone
1110 Vasco Sousa M50 20KM Coimbra Trail Running
1111 Ana Águas SEN F 20KM Individual
1112 Carlos Santos SEN M 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1113 Rafael Lopes SEN M 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1114 César Almeida M40 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1115 Bruno Leite SEN M 20KM Individual
1116 Nuno Almeida SEN M 20KM Individual
1117 Bernardo Vieira M SUB23 20KM União Fci De Tomar
1118 Patrícia Santos F40 20KM Dci / Trilhos Luso Bussaco
1119 Pelágio Silva M50 20KM Individual
1120 Tânia Silva SEN F 20KM Individual
1121 Miguel Barnabé M50 20KM Vertical Navis
1122 Vera Rocha SEN F 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1123 Ricardo Ribeiro SEN M 20KM Individual
1124 Carlos Taveira M50 20KM Individual
1125 Arsénio Batata M40 20KM Pés De Chumbo Runners
1126 Tiago Carneiro SEN M 20KM Individual
1127 Luciano Rocha SEN M 20KM Altos E Baixos
1128 Bruno Rocha M40 20KM Altos E Baixos
1129 Ângelo Carneiro SEN M 20KM Altos E Baixos
1130 Ana Melo SEN F 20KM Saca Trilhos Anadia
1131 Helder Gante M50 20KM Individual
1132 Cristiano Gante SEN M 20KM Individual
1133 Paulo Rua M40 20KM Avenida Trail Team/Campesino Rfc
1134 Silmara Freitas SEN F 20KM Avenida Trail Team/Campesino Rfc
1135 Cirlei Neves F40 20KM Avenida Trail Team/Campesino Rfc
1136 Carlos Henriques M50 20KM Café Avenida Campesino Rfc
1137 Carlos Caldeira SEN M 20KM Avenida Trail Team/Campesino Rfc
1138 Pedro Gomes M40 20KM Esperança Ac
1139 Paulo Pereira M40 20KM Esperança Ac
1140 Marco Gomes M40 20KM Esperança Ac
1141 Glória Vieira F40 20KM Doidas
1142 Eduarda Amaral SEN F 20KM Doidas
1143 Dinis Esteves M40 20KM Asdreq
1144 Pedro Gabriel M40 20KM C. A. Amigos Parque Da Paz
1145 Jorge Loureiro M40 20KM Individual
1146 Carlos Figueiredo SEN M 20KM Runners Da Frente Ribeirinha Póvoa Sta Iria
1147 Márcia Pinho SEN F 20KM Vale Correr
1148 Carlos Moreira SEN M 20KM Individual
1149 Nuno Garcia SEN M 20KM Individual
1150 Joao Pereira M40 20KM Out 2 Run/Miro
1151 Victor Silva M50 20KM Out 2 Run/Miro
1152 Ana Rangel F40 20KM Elite Runners
1153 Pedro Nunes M40 20KM Elite Runners
1154 Carlos Ferreira M50 20KM Individual
1155 Leonardo Pereira SEN M 20KM Assalto Ao Céu
1156 Nuno Lourenço SEN M 20KM Assalto Ao Céu
1157 Emanuel Oliveira M40 20KM Individual
1158 Lia Rodrigues SEN F 20KM Individual
1159 Rodrigo Galão SEN M 20KM Associação 20Kms De Almeirim
1160 João Meneses SEN M 20KM G.R.Corredoura
1161 Fernando Santos SEN M 20KM Cmm-Escaravelhos
1162 Alexandre Simoes SEN M 20KM Aztrail/Mercentro
1163 José Lopes M40 20KM Asdreq
1164 Paulo Simoes M40 20KM Go!Runners/Outpro Store
1165 Ernesto Rando M40 20KM Trail Running España
1166 Alberto Morcuende M40 20KM Trail Running España
1167 Diana Cachada SEN F 20KM Individual
1168 Joao Lopes SEN M 20KM Individual
1169 Fausto Reis SEN M 20KM Out 2 Run/Miro
1170 Fernando Ferreira M40 20KM Individual
1172 Filipe Luis SEN M 20KM Multirunners
1173 Vitor Ribeiro SEN M 20KM Brabus Runners
1174 Andreia Oliveira F40 20KM Runners Do Demo
1175 Nuno Oliveira M40 20KM Runners Do Demo
1176 Ricardo Vieira SEN M 20KM G.R.Corredoura
1177 José Castro M40 20KM Run For Friends
1178 José Fernandes M40 20KM Individual
1179 Alexandre Pereira M SUB23 20KM Clube Montanha Alto Trilho - Javalis
1180 Marco Fernandes SEN M 20KM Run For Friends
1181 Pedro Afonso SEN M 20KM Individual
1182 Carlos Pinheiro M40 20KM Individual
1183 Cavaleiro Cavaleiro SEN M 20KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
1184 Luis Pereira SEN M 20KM Goodfellas Wiseguys
1185 Vasco Lopes M40 20KM Grupo Desportivo Da Parreira
1186 Ismael Ramos SEN M 20KM Individual
1187 José Pinheiro SEN M 20KM Correio De Albergaria Trail Running
1188 Helder Martins M40 20KM Alma De Primeira
1189 Vitor Martins SEN M 20KM Lizrunners
1190 Diogo José SEN M 20KM Lizrunners
1191 Miguel Martins SEN M 20KM Correio De Albergaria Trail Running
1193 Celia Sousa F40 20KM Individual
1194 Pedro Carneiro SEN M 20KM Gdr- Trutas Do Mau
1195 Sónia Lemos SEN F 20KM Gdr- Trutas Do Mau
1196 Mara Silva SEN F 20KM Gdr- Trutas Do Mau
1198 Luis Lages M50 20KM Liz Runners
1199 Mariana Pereira F50 20KM Evelx
1200 Pedro Sequeira M40 20KM Evelx
1201 José Lages M50 20KM Liz Runners
1202 António Simões M50 20KM Pisa-Rochas
1203 Catarina Teixeira F40 20KM Abutres
1204 André Monteiro SEN M 20KM Individual
1205 Bruno Tavares SEN M 20KM Goodfellas Wiseguys
1206 Juliana Oliveira F SUB23 20KM Abutres Trail Running School
1207 Diogo Gomes M SUB23 20KM Abutres Trail Running School
1208 Pedro Veríssimo M40 20KM Ocs Arrábida Trail Team
1209 Pedro Simões M SUB23 20KM Abutres Trail Running School
1210 Alexandre Blasques SEN M 20KM Coimbra Trail Running
1211 João Barbosa M40 20KM Cães D´Avenida
1212 José Cardoso M40 20KM Mss Contabilidade Team Trail
1213 Luís Rocha M40 20KM Cães D?Avenida
1214 Joao Joao M40 20KM Cães D?Avenida
1215 Marta Gomes F40 20KM Gin. Qta Do Valbom - Aaalcochete
1216 Orlando Baptista M40 20KM Individual
1217 Miguel Catarino M40 20KM Cães D´Avenida
1218 João Rodrigues SEN M 20KM Centro De Trabalhadores Sobral
1219 Nuno Marques M40 20KM Santana Fc Trail Team
1220 Bárbara Sá SEN F 20KM Santana Fc Trail Team
1221 Paulo Henriques M40 20KM Povorais Trail - Penedos De Góis
1222 Diogo Sacramento M SUB23 20KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1223 Carol Pereira F40 20KM Ade Trail Running
1224 Joao Neto SEN M 20KM Runners Do Demo
1225 Rui Fernandes M40 20KM Individual
1226 Hugo Vitorino M40 20KM Turres Trail Team
1227 Paulo Ferreira SEN M 20KM Dive Into The Mountains
1228 Hugo Teixeira SEN M 20KM #Kabera100pneu
1229 Teresa Amorim SEN F 20KM Individual
1230 Diogo Giroto SEN M 20KM Individual
1231 David Seoane M40 20KM Pontepicostrail
1232 Antonio Casalderrey M50 20KM Pontepicostrail
1233 Marga Dapena F50 20KM Pontepicostrail
1234 Jorge Fernandes SEN M 20KM Individual
1235 Dinis Martins M40 20KM Individual
1236 Guillermo Ramon M50 20KM Pontepicostrail
1237 João Cavaleiro SEN M 20KM Individual
1238 António Cavaleiro SEN M 20KM Madrugas
1239 Gonçalo Torres M40 20KM Cães D´Avenida
2000 David Ferreira MASCULINOS 10KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
2001 Rui Macário MASCULINOS 10KM Individual
2002 Sara Athayde F SUB18 10KM Turres Trail Team
2003 Dora Saraiva FEMININOS 10KM Turres Trail Team
2004 Gabriel Marques M SUB18 10KM Viseu Running Team
2006 Carlos Campos MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
2008 Ricardo Dinis MASCULINOS 10KM Team Zicos
2009 Sílvia Ribeiro FEMININOS 10KM Team Zicos
2010 Helder Fernandes MASCULINOS 10KM Individual
2011 Isabel Santos FEMININOS 10KM Individual
2012 Sheila Ferreira FEMININOS 10KM Lion Runners - G. D. Leões Da Guarda
2013 Sara Antunes FEMININOS 10KM Individual
2014 Cândida Pacheco FEMININOS 10KM Santana Fc Trail Team
2015 Olga Almeida FEMININOS 10KM Individual
2016 Carla Pinto FEMININOS 10KM Dive Into The Mountains
2017 Paulo Garcia MASCULINOS 10KM Amhp
2018 Filipe Pereira MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
2019 Susana Bertolo FEMININOS 10KM Os Tolinhos
2020 João Pimenta MASCULINOS 10KM Individual
2021 Gaspar Araujo MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
2022 Ana Santos FEMININOS 10KM Trepa Trilhos Trail Team
2023 Sandra Silva FEMININOS 10KM Individual
2024 Barbara Brito FEMININOS 10KM Salgueiros Running
2025 Sónia Carvalho FEMININOS 10KM Amigos Do Empeno- Trail Running
2026 Carla Santos FEMININOS 10KM Individual
2027 Manuela Pereira FEMININOS 10KM Individual
2028 Marcia Lencastre FEMININOS 10KM Trepa Trilhos Trail Team
2029 Sergio Fernandes MASCULINOS 10KM Just Trail 4 Fun
2030 Andreia Vasconcelos FEMININOS 10KM Salgueiros Running
2031 Sofia Atilho FEMININOS 10KM Santana Fc Trail Team
2032 Carmen Vidal FEMININOS 10KM Borba Trail / Help 4U
2033 António Gonçalves MASCULINOS 10KM Santana Fc Trail Team
2034 Mario Atilho MASCULINOS 10KM Santana Fc Trail Team
2035 Carla Atilho FEMININOS 10KM Santana Fc Trail Team
2036 Ana Emiliano F SUB23 10KM Just Trail 4 Fun
2037 Rui Gomes M SUB23 10KM Just Run 4 Fun
2038 Guilherme Oliveira M SUB23 10KM Just Trail 4 Fun
2039 Hugo Azevedo M SUB23 10KM Just Trail 4 Fun
2040 Ana Pinheiro FEMININOS 10KM Just Trail 4 Fun
2041 João Mendes MASCULINOS 10KM Atlético Clube De Travanca
2042 Ru Ferreira MASCULINOS 10KM Tondela Runners
2043 Ana Couto FEMININOS 10KM Individual
2044 Pedro Ferreira MASCULINOS 10KM Tondela Runners
2045 Margarida Abreu FEMININOS 10KM Allforone
2046 Telma Alves FEMININOS 10KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
2047 Carla Silveira FEMININOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
2048 Alexandre Silveira MASCULINOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
2049 Janine Oliveira FEMININOS 10KM Saca Trilhos Anadia
2050 Tiago Pacheco MASCULINOS 10KM Santana Fc Trail Team
2051 Tiago Gomes MASCULINOS 10KM Btt Alegria // Tubani
2052 Liliana Garcês FEMININOS 10KM Btt Alegria // Tubani
2053 Hugo Leandro MASCULINOS 10KM Bixostrailteam
2054 Ângelo Vidal MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
2055 Valter Matos MASCULINOS 10KM Individual
2056 Ana Filipa FEMININOS 10KM Individual
2057 Alex Tondela MASCULINOS 10KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
2058 Nuno Correia MASCULINOS 10KM Individual
2059 Bruno Silveira MASCULINOS 10KM #Ninjadotrail
2060 Nuno Capela MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
2061 Daniela Ramos FEMININOS 10KM Individual
2062 Ricardo Santa MASCULINOS 10KM C.C.C. Coimbra
2063 Acácio Ramos MASCULINOS 10KM Individual
2064 Angelo Paiva MASCULINOS 10KM Réccua Runners
2065 Nuno Silva MASCULINOS 10KM Bixostrailteam
2066 Denise Dias FEMININOS 10KM M&M´S
2067 Ana Coelho FEMININOS 10KM Grupo Desportivo Da Parreira
2068 Joao Tavares MASCULINOS 10KM Alma De Primeira
2069 Ricardo Ferreira MASCULINOS 10KM Gdr- Trutas Do Mau
2070 Diogo Silva MASCULINOS 10KM Gdr- Trutas Do Mau
2071 José Aparício MASCULINOS 10KM Team Contagiante
2072 Márcio Cruz M SUB23 10KM A.R.Casaense/Escola De Atletismo De Coimbra/Intermarché Condeixa
2073 Margarida Magalhães FEMININOS 10KM Boavista Trail
2074 Joana Amaro F SUB18 10KM Abutres Trail Running School
2075 Diana Almeida F SUB18 10KM Abutres Trail Running School
2076 Beatriz Fernandes F SUB18 10KM Abutres Trail Running School
2077 Filipe Santos M SUB18 10KM Abutres Trail Running School
2078 Bruna Magalhães FEMININOS 10KM Boavista Trail
2079 Ricardo Carvalho MASCULINOS 10KM Javalis-Amizade E Gloria
2080 Carlos Fernandes M SUB23 10KM Individual
2081 Sandra Antunes FEMININOS 10KM Viriato Crossfit
2082 Augusto Teixeira MASCULINOS 10KM Individual
2083 Bruno Silva MASCULINOS 10KM Individual
2084 Paulo Teixeira MASCULINOS 10KM Viriato Crossfit
2085 Clara Santos FEMININOS 10KM Josefinas Runners
2086 Carlos Leitão MASCULINOS 10KM Individual
2087 Elisabete Santos FEMININOS 10KM Josefinas Runners
2088 Sergio Rodrigues MASCULINOS 10KM Individual
2089 Tiago Lopes MASCULINOS 10KM Isto É Bonito Mas Aqui Não Há Vinho!
2090 Bruno Figueiredo MASCULINOS 10KM Individual
2091 Rodrigo Figueiredo M SUB18 10KM Individual
2092 Mónica Figueiredo FEMININOS 10KM Individual
2093 Cláudia Silva FEMININOS 10KM Josefinas Runners
2094 Tânia Cunha FEMININOS 10KM Viriato Crossfit
2095 Luis Andrade MASCULINOS 10KM Isto É Bonito Mas Aqui Não Há Vinho!
2096 Sílvia Pedro FEMININOS 10KM Miro Trail
2097 Manuel Loureiro MASCULINOS 10KM Individual
2098 Joao Leite MASCULINOS 10KM Mexilhão Da Montanha
2099 Carlos Almeida MASCULINOS 10KM Javalis-Amizade E Gloria
2100 Renato Ribeiro MASCULINOS 10KM Bustos Runners
2101 Filipa Colaço FEMININOS 10KM Gin. Qta Do Valbom - Aaalcochete
2102 Ricardo Moreira MASCULINOS 10KM Individual
2103 Fernando Marques MASCULINOS 10KM Family Runner`S
2104 Hugo Tavares MASCULINOS 10KM Oliveira Runners
2105 João Almeida MASCULINOS 10KM Mondego Ultra Trail
2106 José Pereira MASCULINOS 10KM Team Contagiante
2107 Ana Viseu FEMININOS 10KM Individual
2108 Jorge Figueiredo MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
2109 Isabel Barra FEMININOS 10KM Gafanhori
2110 Manuel Santos MASCULINOS 10KM Trepa Trilhos Trail Team
2111 Luís Rodrigues MASCULINOS 10KM Oliveira Runners
2112 Sergio Branquinho MASCULINOS 10KM Oliveira Runners
2113 Joana Monteiro FEMININOS 10KM Toc Runners
2114 Margarida Rodrigues FEMININOS 10KM Oliveira Runners
2115 Pedro Sobral MASCULINOS 10KM Clube Desportivo De Leomil - Trilhos Da Maça
2116 Filipe Castanheira MASCULINOS 10KM Toc Runners
2117 Sofia Girão FEMININOS 10KM Toc Runners
2118 Liane Carreira FEMININOS 10KM Team Contagiante
2119 Fernando Pereira MASCULINOS 10KM Toc Runners
2120 Joao Ribeiro MASCULINOS 10KM Individual
2121 AntóNio Pereira MASCULINOS 10KM Gdr- Trutas Do Mau
2122 Paulo Resende MASCULINOS 10KM Individual
2126 Eliana Pereira FEMININOS 10KM Individual
19205370 Desconhecido Sem Escalão 65KM Individual