Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Filipe Torres M SENIORES 40KM Associação 20Kms De Almeirim
5 Cláudia Pinto F40 40KM Boavista Trail
10 Mariana Ballester F SENIORES 40KM Clube Montanha Do Funchal
20 Alexandre Lopes M SENIORES 40KM Pupilos Trail Team
21 Nunofpsousa M SENIORES 40KM Individual
22 Paulo Mendes M SENIORES 40KM Dão Nelas Runners
23 Paulo Soares M40 40KM Vale Correr
24 Carlos Correia M40 40KM Clube Aventura De Monforte
25 Ivo Almeida M40 40KM Ginásio Fit 4 Fun
26 Jorge Fernandes M SENIORES 40KM Individual
27 Andre Pinheiro M40 40KM Individual
28 Sandra Araújo F SENIORES 40KM Fisio.
29 Paulo Filipe M40 40KM Apúlia A Correr
30 Paulo Venâncio M40 40KM Individual
31 Rui Ferreira M40 40KM Viseu 360
32 Vítor Mansilhas M SENIORES 40KM Fisio.
33 Luis Rodrigues M40 40KM Runners Do Demo
34 Liliana Felgueiras F40 40KM Douroconta - Gabinete De Apoio E Contabilidade, Lda
35 José Costa M SENIORES 40KM O Que Queremos É Monte
36 Rogerio Abreu M40 40KM O Que Queremos É Monte
37 Adriano Ferreira M SENIORES 40KM O Que Queremos É Monte
38 César Lobo M40 40KM O Que Queremos É Monte
39 Vitor Pereira M SENIORES 40KM Águeda Action Club - Actib
40 João Duarte M SENIORES 40KM Generg
41 Fernando Marques M40 40KM Trail Runners Family
42 Paulo Rosa M40 40KM Generg
43 Susana Castro F40 40KM Trail Runners Family
44 João Candeias M40 40KM Individual
45 Daniela Soares F SENIORES 40KM Unidos À Fresca
46 Artur Ferreira M40 40KM Unidos À Fresca
47 Hilário Louro M40 40KM Individual
50 Sandra Arribança F40 40KM Individual
51 Nuno Nunes M SENIORES 40KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
52 Inês Peres F SENIORES 40KM Desliza Team
53 José Cardoso M40 40KM Mss Contabilidade Trail Team
54 Manuela Faria F40 40KM Portocargo Runners
55 César Fernandes M SENIORES 40KM Apúlia A Correr
56 David Assis M50 40KM Casa Do Povo De Mangualde
57 João Gameiro M SENIORES 40KM Cabaré Dos Coxos
58 Bruno Gouveia M SENIORES 40KM Multirunners
59 Luis Ribeiro M40 40KM Portocargo Runners
60 Hugo Gomes M SENIORES 40KM Run For Friends
62 Manuel Faria M50 40KM Mss Contabilidade Trail Team
63 Bruno Moreira M SENIORES 40KM Team Lantemil
64 Pedro Meneses M40 40KM Individual
65 Maria Santos F SENIORES 40KM Individual
66 Sandra Antunes F50 40KM Equipa David Vaz
67 Manuel Ferreira M50 40KM Aztrail - Mercentro
68 Ademar Ferrão M SENIORES 40KM Individual
69 Rita Teixeira F SENIORES 40KM #Somais1km
70 Paulo Ribeiro M SENIORES 40KM Apúlia A Correr
71 Ricardo Gonçalves M SENIORES 40KM Individual
72 Ricardo Sampaio M40 40KM Brabus Runners
73 Tiago Cardoso M SENIORES 40KM Individual
74 Tiago Areias M SENIORES 40KM Spin & Run Esposende
75 João Silva M SENIORES 40KM Associação 20Kms De Almeirim
76 Rui Gonçalves M40 40KM Equipa David Vaz
77 Marco Fernandes M SENIORES 40KM Atlético Clube De Travanca
78 Jose Pereira M SENIORES 40KM Individual
79 Arménio Rodrigues M40 40KM Aztrail - Mercentro
80 Madureira Rodrigues M40 40KM Clube Zupper
81 André Cardão M SENIORES 40KM Individual
82 Marco Pinto M SENIORES 40KM Brabus Runners
83 Ana Almeida F40 40KM Individual
84 Óscar Magolo M40 40KM Montanha Clube Trail Running / Efapel
85 João Mota M40 40KM Associação 20Kms De Almeirim
86 Fran Salgueiro M SENIORES 40KM Corredoiras Trail
87 Marina Teixeira F40 40KM Individual
550 Jorge Pereira M SENIORES 20KM Individual
551 João Henriques M SENIORES 20KM Individual
552 Paulo Sampaio M40 20KM Trepatrilhos Trail Team
553 Manuel Gomes M40 20KM Mss Contabilidade Trail Team
555 Nuno Correia M SENIORES 20KM Individual
556 José Santos M50 20KM Out 2 Run/Miro
557 Jose Biscaia M SENIORES 20KM Individual
558 Fernando Ferreira M40 20KM Individual
559 Pedro Lopes M SENIORES 20KM Viriathvs Runners Viseu
560 Eduardo Meireles M50 20KM Umelga Runners
561 Sérgio Henriques M SENIORES 20KM Individual
562 Dinis Esteves M40 20KM Asdreq
563 Jose Bugalho M50 20KM Grvilaverdense
564 Paula Oliveira F40 20KM Grvilaverdense
565 Rui Familiar M40 20KM Trepatrilhos Trail Team
566 Isabel Barra F50 20KM Gafanhori
567 Carol Pereira F40 20KM Ade Trail Running
568 Rui Miguel M40 20KM Rctm - Run Crew Trail Montijo
569 Alfredo Teixeira M50 20KM Trepatrilhos Trail Team
570 Rui Carmo M40 20KM Individual
571 António Pereira M40 20KM Moita A Correr
572 Sara Branco F SENIORES 20KM Icars
573 António Batista M40 20KM Viriathvs Runners Viseu
574 Marco Marques M SENIORES 20KM Asdreq
575 Natália Santos F40 20KM Atr - Algarve Trail Running
576 Paula Dias F40 20KM Trepatrilhos Trail Team
578 Luis Serrazina M50 20KM C R P Ribafria
579 Andreia Oliveira F40 20KM Runners Do Demo
580 Ricardo Rodrigues M SENIORES 20KM Asdreq
581 Liliana Lopes F SENIORES 20KM Asdreq
582 Carlos Oliveira M50 20KM Asdreq
583 Jose Faro M40 20KM Viseu 360
584 Dinis Martins M40 20KM Individual
586 Carlos Carvalho M SENIORES 20KM Individual
587 Hugo Sousa M SENIORES 20KM Vale Correr
588 Alex Tondela M40 20KM Montanha Clube Trail Running / Efapel
589 Nuno Oliveira M40 20KM Runners Do Demo
590 Bruno Leite M SENIORES 20KM Individual
591 Eugénio Santos M SENIORES 20KM Out 2 Run/Miro
592 José Gaspar M40 20KM Dci / Trilhos Luso Bussaco
593 Eugénio Dias M SENIORES 20KM Atletismoclubedatocha
594 Inês Mendonça F SENIORES 20KM Desliza Team
595 Elisabete Nunes F40 20KM Salgueiros Running
596 Vera Pina F40 20KM Atr - Algarve Trail Running
597 José Lopes M40 20KM Asdreq
598 Joaquim Neves M SENIORES 20KM Trepatrilhos Trail Team
599 Flávio Silva M SENIORES 20KM Fruta Da 5ª
600 Ricardo Babo M SENIORES 20KM Runners Do Demo
601 Sandra Fernandes F40 20KM Fridão Sem Limites
602 Joao Medeiros M40 20KM #Letsrunazores
603 Virgílio Neto M40 20KM Ozxtreme/Adcrpereira
604 Tania Ferreira F SENIORES 20KM Out 2 Run/Miro
605 Tiago Palma M SENIORES 20KM Palma/Araújo
606 Ana Araújo F SENIORES 20KM Palma/Araújo
607 Tiago Carvalho M40 20KM Individual
608 Carlos Almeida M40 20KM Javalis Amizade&Gloria
609 Fernando Cunha M SENIORES 20KM O Que Queremos É Monte
610 Tiago Almeida M SENIORES 20KM Javalis Amizade&Gloria
611 Filipe Santos M SUB23 20KM Monges Do Varosa
612 Ângelo Vidal M40 20KM Salgueiros Running
613 Ricardo Oliveira M40 20KM Psp Viseu Runner´S
614 João Valério M40 20KM Psp Viseu Runner´S
615 João Menezes M SENIORES 20KM Individual
616 Jose Figueiredo M50 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
617 Mário Ferreira M40 20KM Clube Efacec
618 Horacio Ferreira M50 20KM Out 2 Run/Miro
619 Jorge Fernandes M SENIORES 20KM Individual
620 Henrique Santos M40 20KM Tog Associação Running Team
621 Clemente Pinto M40 20KM Runners Do Demo
622 Daniel Marques M SENIORES 20KM Asdreq
623 Palmira Gouveia F40 20KM Individual
624 Carla Santos F40 20KM Tog Associação Running Team
625 Jose Moreira M SENIORES 20KM Emotions & Balance
626 Armanda Barroso F40 20KM Runners Do Demo
627 Filipa Alves F SENIORES 20KM Go!Runners-Outprostore
628 Sergio Freitas M40 20KM Catr Correio De Albergaria Trail Running
629 Fernando Pereira M50 20KM Individual
630 Marco Silva M SENIORES 20KM Javalis Amizade&Gloria
631 Alexandre Marques M SENIORES 20KM Asdreq
632 Elisa Alves F SENIORES 20KM Individual
634 Pedro Gomes M SENIORES 20KM Esgalhada Trail Team
635 Carlos Correia M50 20KM Individual
636 Rui Santos M SENIORES 20KM Individual
637 Filipe Bártolo M SENIORES 20KM Atlético Clube De Travanca
638 Patrícia Costa F SUB23 20KM Esgravulhas Team
639 Paulo Correia M40 20KM Reabilitação Integrada
640 Daniel Campaniço M SENIORES 20KM Évora Night Runners
641 António Camilo M SENIORES 20KM Esgravulhas Team
642 Catarina Teixeira F40 20KM Abutres
643 Rafael Lopes M SENIORES 20KM Espigueiros Runners- Caparrosinha
644 Ana Melo F SENIORES 20KM Individual
645 Cristovao Chaves M40 20KM Trail Queiriga
646 José Nunes M40 20KM Runners Do Demo
647 Armando Ribeiro M40 20KM Amigo Trail Run
648 Cândida Vilas-Boas F40 20KM Clube Zupper
649 Ricardo Silva M SENIORES 20KM Individual
650 Nuno Oliveira M40 20KM Clube De Montanha Alto Trilho - Javalis
651 Sandra Monteiro F40 20KM Clube De Montanha Alto Trilho - Javalis
652 António Paiva M40 20KM Correr Leça
653 Manuel Pacheco M SENIORES 20KM Atlético Clube De Travanca
654 Ricardo Balula M SENIORES 20KM Atlético Clube De Travanca
655 Paulo Casais M SENIORES 20KM Clube De Montanha Alto Trilho - Javalis
656 Vitor Lemos M40 20KM Atlético Clube De Travanca
657 Ana Lopes F SENIORES 20KM Atlético Clube De Travanca
658 Fábio Mendes M SENIORES 20KM Individual
659 Renato Amaral M40 20KM Bixostrailteam
660 António Sousa M SENIORES 20KM #Kabera100pneu
661 Hugo Teixeira M SENIORES 20KM #Kabera100pneu
663 Nuno Neves M40 20KM Toc Runners
664 Paulo Fernandes M SENIORES 20KM Individual
665 Maria Almida F50 20KM Out 2 Run/Miro
667 Aníbal Gonçalves M40 20KM Atlético Clube De Travanca
669 Vera Rocha F SENIORES 20KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
670 Daniel Duarte M SENIORES 20KM Viseu Runing Team
671 Rui Almeida M40 20KM Hl Runners Club
672 Pedro Pascoal M40 20KM Individual
673 Marco Lourenço M40 20KM Run For Friends
674 Alexandre Santos M SENIORES 20KM Javalis Amizade&Gloria
675 Rui Barros M SENIORES 20KM Individual
676 Carolina Saraiva F SENIORES 20KM Esgalhada Trail Team
677 José Madureira M SENIORES 20KM Amigo Trail Run
678 Nuno Pereira M40 20KM Amigo Trail Run
679 Catarina Fernandes F SENIORES 20KM Viriathvs Runners Viseu
680 Ces?Rio Rocha M50 20KM Ladecasa
681 Alda Cordeiro F50 20KM Ladecasa
682 Diana Cachada F SENIORES 20KM Individual
683 Paulo Ferreira M40 20KM Portocargo Runners
684 Ricardo Heleno M SENIORES 20KM Individual
1010 Sergio Silva MASCULINOS 10KM Viseu 360
1011 Marco Rodrigues MASCULINOS 10KM Individual
1012 Cristina Meireles FEMININOS 10KM Umelga Runners
1014 Carlos Campos MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
1015 Diana Oliveira FEMININOS 10KM Individual
1016 Gaspar Araujo MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
1017 António Santos MASCULINOS 10KM Clube Aventura De Monforte
1018 Filipe Pereira MASCULINOS 10KM Grc Telhadela
1019 Célia Simões FEMININOS 10KM Psp Viseu Runner´S
1020 Pedro Costa MASCULINOS 10KM Individual
1022 Rui Alexandre MASCULINOS 10KM Individual
1023 João Oliveira MASCULINOS 10KM Individual
1024 António Raposo MASCULINOS 10KM Individual
1025 Andreia Vasconcelos FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1026 Liliana Dias FEMININOS 10KM Chega À Frente
1027 Aline Dias F SUB23 10KM Chega À Frente
1028 Mariana Juma FEMININOS 10KM Individual
1029 Gabriel Marques M SUB18 10KM Trail Runners Family
1030 Luis Figueiredo MASCULINOS 10KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1031 Pedro Lemos MASCULINOS 10KM Coimbra Trail Running
1032 Célia Silva FEMININOS 10KM Espigueiros Runners - Caparrosinha
1033 Paulo Marques MASCULINOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
1034 Felisbela Morais FEMININOS 10KM Individual
1035 Cruz Cacique FEMININOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
1036 Rita Gomes FEMININOS 10KM Individual
1037 Jorge Marques MASCULINOS 10KM Amigos Do Peixeiro
1038 Arlindo Dias MASCULINOS 10KM Amigos Do Peixeiro
1039 Rita Rosa F SUB23 10KM Vasconha Btt Vouzela
1040 António Almeida MASCULINOS 10KM Amigos Do Peixeiro
1041 Ana Almeida FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1042 Carla Santos FEMININOS 10KM Individual
1043 Antono Rodrigues MASCULINOS 10KM Individual
1044 Alexandre Silveira MASCULINOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
1045 Carla Silveira FEMININOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
1046 Leandra Vidal FEMININOS 10KM Individual
1047 Ana Santos FEMININOS 10KM Trepatrilhos Trail Team
1048 Manuel Santos MASCULINOS 10KM Trepatrilhos Trail Team
1049 Ana Santos F SUB23 10KM Trepatrilhos Trail Team
1050 João Valente MASCULINOS 10KM Trepatrilhos Trail Team
1051 Maria Sousa FEMININOS 10KM Vasconha Btt Vouzela
1052 Maria Teixeira FEMININOS 10KM Individual
1053 Hugo Pinto MASCULINOS 10KM Trepatrilhos Trail Team
1054 Alexandra Maia FEMININOS 10KM Trepatrilhos Trail Team
1055 Silvio Ferreira MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
1056 Miguel Palma MASCULINOS 10KM Palma/Araújo
1057 Dulce Assuncao FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1058 Jorge Palma MASCULINOS 10KM Palma/Araújo
1059 Marcio Marante MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
1060 Sergio Ribeiro MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
1061 Ana Santos FEMININOS 10KM Umelga Runners
1062 Sara Teixeira FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1063 Vera Ribeiro FEMININOS 10KM Individual
1064 Bruno Esteves MASCULINOS 10KM Chega À Frente
1065 Lucia Nunes FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1066 Paula Martins FEMININOS 10KM Individual
1067 Norberto Loureiro MASCULINOS 10KM Individual
1068 Marco Alexandre MASCULINOS 10KM Individual
1069 Annie Carvalho FEMININOS 10KM Anders Team
1070 Rui Morgado MASCULINOS 10KM Individual
1071 João Neves MASCULINOS 10KM Individual
1072 Nádia Dias FEMININOS 10KM Chega À Frente
1074 Hugo Leandro MASCULINOS 10KM Bixostrailteam
1075 Sandra Baptista FEMININOS 10KM Anders Team
1076 Barbara Brito FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1077 Nuno Brito MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
1078 Marta Ferreira FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1079 Agostinho Mata MASCULINOS 10KM Salgueiros Running
1080 Vitor Jesus MASCULINOS 10KM Individual
1081 Pedro Sousa MASCULINOS 10KM Palmelense F. Clube
1082 Filipe Castanheira MASCULINOS 10KM Toc Runners
1083 Tiago Lopes MASCULINOS 10KM Natura - Clube De Orientação De Viseu
1084 Raquel Lopes FEMININOS 10KM Javalis Amizade&Gloria
1085 Raquel Dias FEMININOS 10KM Javalis Amizade&Gloria
1086 Manuel Loureiro MASCULINOS 10KM Natura - Clube De Orientação De Viseu
1087 Sónia Silva FEMININOS 10KM Javalis Amizade&Gloria
1088 Sofia Girão FEMININOS 10KM Toc Runners
1089 João Mendes MASCULINOS 10KM Atlético Clube De Travanca
1090 Guilherme Oliveira M SUB23 10KM Individual
1091 Irene Dias FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1093 Isabel Melo FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1094 Fernando Gouveia MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1095 Mauro Oliveira MASCULINOS 10KM Individual
1096 José Dias MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1097 Sandra Mendes FEMININOS 10KM Individual
1098 Marco Bastos MASCULINOS 10KM Individual
1099 Luis Lopes MASCULINOS 10KM Individual
1100 Daniel Rodrigues MASCULINOS 10KM Javalis Amizade&Gloria
1101 Carla Nascimento FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1102 Mónica Figueiredo FEMININOS 10KM Individual
1103 Pedro Marques MASCULINOS 10KM Individual
1104 Bruno Figueiredo MASCULINOS 10KM Individual
1105 Ruben Carvalho MASCULINOS 10KM Individual
1106 Bruno Lopes MASCULINOS 10KM Viseu 360
1107 Antoine Delettrez MASCULINOS 10KM Individual
1108 Sergio Mendonça MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1109 Carla Alexandre FEMININOS 10KM Individual
1110 Francisco Ferreira MASCULINOS 10KM Amigos Do Peixeiro
1111 Rosa Tavares FEMININOS 10KM Individual
1112 Hugo Moreira MASCULINOS 10KM Roda Dianteira
1113 Miguel Batista MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1114 André Osório M SUB18 10KM Anders Team
1115 Daniela Martins FEMININOS 10KM Individual
1116 Isabel Andrade FEMININOS 10KM Individual
1117 Sergio Fernandes MASCULINOS 10KM Individual
1118 Diogo Reis M SUB18 10KM Javalis Amizade&Gloria
1119 Olga Baptista FEMININOS 10KM Individual
1120 Rodrigo Figueiredo M SUB18 10KM Individual
1121 Teresa Pires FEMININOS 10KM Emotions & Balance
1122 Fátima Antão FEMININOS 10KM Viseu Runing Team
1123 Maria Azevedo FEMININOS 10KM Emotions & Balance
1124 Maria Osório FEMININOS 10KM Emotions & Balance
1125 David Costa MASCULINOS 10KM Emotions & Balance
1126 Sandra Bettencourt FEMININOS 10KM Individual
1127 Madalena Abreu FEMININOS 10KM Salgueiros Running
1128 Helena Saraiva FEMININOS 10KM Individual
1129 Fernanda Pereira FEMININOS 10KM Santana Futebol Clube-Trail Taem
1130 Domingos Pereira MASCULINOS 10KM Santana Futebol Clube-Trail Taem
1131 Sandro Sandro MASCULINOS 10KM Individual
1132 Catarina Oliveira FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1133 Bruno Ribeiro MASCULINOS 10KM Clube De Montanha Alto Trilho - Javalis
1134 Luis Bastos MASCULINOS 10KM Individual
1135 Sergio Branquinho MASCULINOS 10KM Oliveira Runners
1136 Tiago Carreira MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1137 Susana Pires FEMININOS 10KM Individual
1138 Márcio Martins MASCULINOS 10KM Individual
1139 Luís Rodrigues MASCULINOS 10KM Oliveira Runners
1140 Sérgio Tavares MASCULINOS 10KM Individual
1141 Tânia Tavares FEMININOS 10KM Individual
1142 Sónia Barbosa FEMININOS 10KM Psp Viseu Runner´S
1143 Luis Loureiro MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1144 Vera Silva FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1145 Fernando Matos MASCULINOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1146 Cláudia Cálix FEMININOS 10KM Edv Viana Trail
1147 Natália Ferreira F SUB23 10KM Emotions & Balance
1148 Célia Ferreira F SUB18 10KM Emotions & Balance
1149 Ana Rocha FEMININOS 10KM Emotions & Balance
1150 Anabela Osório F SUB18 10KM Emotions & Balance
1151 José Faria MASCULINOS 10KM Individual
1152 Miguel Henriques MASCULINOS 10KM Individual
1159 Catarina Fernandes FEMININOS 10KM Viriathvs Runners Viseu
1160 Ricardo Silva MASCULINOS 10KM Individual