Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Alberto Contador MASTERS A Granfondo Trek
2 Marco Mussini MASTERS B Granfondo Love Tiles
3 Emilio Mussini MASTERS C Granfondo Love Tiles
4 Carolina Betancur ELITES F Granfondo Trek
5 Carlos Azevedo MASTERS C Granfondo Cacb
6 João Benta MASTERS A Granfondo Rp Boavista
7 Venceslau Fernandes MASTERS E Mediofondo Escola De Cilcismo Venceslau Fernandes
8 Oscar Pereiro MASTERS B Granfondo Trek
9 Joaquim Andrade MASTERS E Mediofondo Bicicletas Andrade
11 Bruno Pais MASTERS A Mediofondo Estoril Praia
12 Andrea Zanni MASTERS B Mediofondo Love Tiles
13 Carlos Fernandes MASTERS B Mediofondo Love Tiles
14 Luis Cambão MASTERS C Mediofondo Lacoviana
15 João Moreira MASTERS A Granfondo Lovetiles Cycling Team - Irbal
16 Jorge Estalayo MASTERS B Granfondo Trek
17 João Sotana MASTERS C Mediofondo Individual
18 Fábio Pereira MASTERS A Granfondo Team Fp18/Movefree/Fullwear/Hernânibroco
19 Ruben Almeida MASTERS A Granfondo Individual
20 Carlos Soares MASTERS B Mediofondo Ctad Trilhos De Cinfães
21 Daniel Ferreira MASTERS A Granfondo Danibikes
22 Pedro Mateus ELITES M Mediofondo Cadao Douro
23 Pedro Semblano MASTERS A Minifondo Redescobrir Cinfães
24 Nuno Luz MASTERS C Mediofondo Cacb
25 Gonçalo Rodrigues MASTERS B Mediofondo Team Oakley
26 Cesar Pinto MASTERS A Granfondo Team Oakley
27 Marco Macedo MASTERS B Mediofondo Team Oakley
28 Ricardo Carvalho MASTERS A Minifondo Team Oakley
29 Pedro Maia ELITES M Mediofondo Individual
30 Tiago Aragão MASTERS B Mediofondo Ctad - Tiagoaragao.Com
31 Rodrigo Moça MASTERS C Mediofondo Rcm
32 Joaquim Ferreira MASTERS D Mediofondo Rcm
33 Aires Pereira MASTERS C Mediofondo Rcm
34 Jorge Valente MASTERS A Granfondo Trek Iberia
35 Sérgio Valente MASTERS B Granfondo Trek Iberia
36 Alexandre Guilhoto MASTERS A Granfondo Trek
37 Sergio Valadares MASTERS B Mediofondo Trek
38 Carlos Pereira MASTERS A Granfondo Trek
39 Filipe Machado MASTERS A Mediofondo Spacbtt
40 Ernesto Morais MASTERS A Granfondo Spacbtt
41 Rui Sá MASTERS A Mediofondo Love Tiles
42 Gonçalo Freitas MASTERS A Granfondo Love Tiles
43 Corrado Borelli MASTERS C Granfondo Love Tiles
44 Maurizio Cavagnari MASTERS D Mediofondo Love Tiles
45 Lorenzo Leone MASTERS C Granfondo Love Tiles
46 Sauro Notari MASTERS D Granfondo Love Tiles
47 Eugenio Iaccarino MASTERS C Mediofondo Love Tiles
48 Gianluca Sbrana MASTERS C Granfondo Lovetiles
49 Franco Ferriani MASTERS D Mediofondo Lovetiles
50 Joel Faria MASTERS A Mediofondo Proteu Cycling Team
51 Helder Campinho MASTERS A Mediofondo Proteu Cycling Team
52 Hugo Costa MASTERS A Mediofondo Proteu Cycling Team
53 Telmo Lopes MASTERS B Mediofondo Proteu Cycling Team
54 Tiago Pereira MASTERS A Mediofondo Proteu Cycling Team
55 Hugo Oliveira MASTERS B Minifondo Prozis
56 João Pereira MASTERS A Mediofondo Prozis
57 André Ferreira MASTERS A Mediofondo Prozis
58 Ricardo Rosa MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
59 Artur Rocha MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
60 Bruno Rocha MASTERS A Granfondo Cadao Douro
61 Davide Pacheco MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
62 Pedro Vidinha MASTERS B Mediofondo Cadao Douro
63 Antonio Santos MASTERS C Mediofondo Individual
64 Daniel Marques ELITES M Granfondo Cacb
65 Ricardo Ferreira MASTERS A Granfondo Cadao Douro
66 Rafael Martins ELITES M Mediofondo Centro Ciclismo José Martins
67 Daniel Duarte MASTERS A Minifondo Team Oakley
68 André Mendes MASTERS A Minifondo Team Oakley
69 Armando Rocha MASTERS C Mediofondo Lacoviana
70 Joel Braga MASTERS A Mediofondo Lma
71 Miguel Martins MASTERS B Granfondo Lma
72 Manuel Oliveira MASTERS A Mediofondo Asc / Focus Team - Vila Do Conde
73 Ricardo Vicente MASTERS B Mediofondo Cacb
74 Hugo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Individual
75 Antonio Sequeira MASTERS B Mediofondo Individual
76 Diogo Machado ELITES M Mediofondo Spac Btt
77 Antonio Gomes MASTERS A Minifondo Ctm Vila Pouca
78 Vitor Mateus MASTERS B Mediofondo Lacoviana/ Bike Point
79 Pedro Borlido MASTERS A Mediofondo Lacoviana/ Bike Point
80 Sérgio Campos MASTERS B Mediofondo Team Europcar
81 Francisco Rosa MASTERS A Granfondo Carclasse Cycling Team
82 Tiago Borges MASTERS A Mediofondo Lipor Bike Team
83 Romeu Silva ELITES M Mediofondo Lipor Bike Team
84 Tiago Rocha ELITES M Mediofondo Lipor Bike Team
85 Pedro Gonzaga MASTERS A Minifondo Lipor Bike Team
86 Tiago Almeida MASTERS B Mediofondo Clínica De Nutrição
87 Marco Salgueiral MASTERS A Mediofondo Cacb
88 César Monteiro MASTERS A Mediofondo Cacb
89 Humberto Silva MASTERS B Mediofondo Peçamodovar/ Garagem F Pinto/ Cda
90 Rui Pancadares MASTERS B Mediofondo Cacb
91 Paulo Soares MASTERS A Granfondo Cacb
92 Nelson Sousa MASTERS B Granfondo Cacb
93 Sergio Malino MASTERS B Granfondo Cacb
94 Samuel Teles MASTERS B Granfondo Cacb
95 Renato Silva MASTERS B Granfondo Cacb
96 Paulo Simões MASTERS A Granfondo Cacb
97 Rui Filipe MASTERS A Mediofondo Cacb
98 Bernard Lehmann MASTERS A Granfondo Cacb
99 Pedro Borges MASTERS B Mediofondo Casa Peixoto
100 Ricardo Lameira MASTERS A Granfondo Skoda Imãos Leite Tourencinho
101 Jose Leite ELITES M Granfondo Peçalmodovar/G:F:Pinto/Ada
102 Armando Barbosa MASTERS A Granfondo Fanbike
103 Filipe Guimaraes MASTERS A Minifondo Malhos Team
104 José Lamela MASTERS B Granfondo Pacto
105 Mário Fernandes MASTERS B Granfondo Rodabike Acrg Gondomar
106 Celio Sousa MASTERS B Mediofondo Célisports/Suffadesign
107 Nuno Torres MASTERS A Mediofondo Trek
111 Pedro Pinheiro MASTERS B Mediofondo Love Tiles
112 Valter Ferreira MASTERS A Mediofondo Love Tiles
113 Cláudia Cravo MASTERS B FEM Mediofondo Love Tiles
114 José Sousa MASTERS C Mediofondo Love Tiles
115 Pedro Cardoso MASTERS B Granfondo Love Tiles
116 Antonio Matos MASTERS A Mediofondo Love Tiles
117 Acacio Pascoal MASTERS C Minifondo Love Tiles
118 Ernesto Maia MASTERS D Minifondo Love Tiles
119 José Rocha MASTERS C Minifondo Love Tiles
120 Rui Pinto MASTERS C Minifondo Love Tiles
121 Luís Silva MASTERS D Minifondo Love Tiles
122 Joao Pereira MASTERS C Granfondo Love Tiles
123 Bruno Costa MASTERS A Granfondo Love Tiles
124 Godofredo Lobo MASTERS A Granfondo Love Tiles
125 Francisco Ferreira MASTERS B Mediofondo Love Tiles
126 Nelson Silva MASTERS A Mediofondo Love Tiles
127 António Gouveia MASTERS C Minifondo Love Tiles
128 José Correia MASTERS A Mediofondo Love Tiles
129 Manuel Silva MASTERS B Mediofondo Love Tiles
130 Salvador Martins MASTERS A Mediofondo Love Tiles
131 André Costa ELITES M Mediofondo Love Tiles
132 Fausto Moreira MASTERS A Mediofondo Love Tiles
133 Nuno Neves MASTERS A Mediofondo Love Tiles
134 Renato Correia MASTERS A Granfondo Love Tiles
135 Rafael Ferreira ELITES M Granfondo Love Tiles
136 Rui Rodrigues MASTERS A Mediofondo Love Tiles
137 António Pinto MASTERS A Mediofondo Love Tiles
138 Paulo Pires MASTERS B Mediofondo Love Tiles
139 João Miguel MASTERS B Mediofondo Love Tiles
140 Maria Morais MASTERS A FEM Minifondo Love Tiles
141 Marta Morais MASTERS A FEM Minifondo Love Tiles
142 Neiza Lima MASTERS A FEM Minifondo Love Tiles
143 Miguel Ferreira MASTERS A Mediofondo Love Tiles
144 Alexandre Martins MASTERS A Mediofondo Love Tiles
145 José Mendonça MASTERS A Mediofondo Love Tiles
146 Marcos Gomes MASTERS A Minifondo Love Tiles
147 Diana Teixeira MASTERS A FEM Mediofondo Love Tiles
148 Dinis Ramos MASTERS B Mediofondo Love Tiles
149 Ricardo Silva MASTERS B Mediofondo Love Tiles
150 Antonio Barbosa MASTERS C Granfondo Love Tiles
151 Diogo Maia MASTERS A Mediofondo Love Tiles
152 José Oliveira MASTERS B Mediofondo Love Tiles
153 Mário Neves MASTERS C Granfondo Love Tiles
154 Adérito Moreira MASTERS D Mediofondo Love Tiles
155 Jorge Crespo MASTERS C Mediofondo Love Tiles
156 Marco Borges ELITES M Granfondo Love Tiles
157 Fernando Valério MASTERS D Mediofondo Love Tiles
158 Rui Mesquita MASTERS B Mediofondo Love Tiles
159 Filipe Teixeira ELITES M Mediofondo Love Tiles
160 Telmo Marques MASTERS B Mediofondo Love Tiles
161 Abilio Freitas MASTERS B Mediofondo Love Tiles
162 Paulo Cardoso MASTERS B Granfondo Love Tiles
163 José Ribeiro MASTERS A Mediofondo Love Tiles
164 Jorge Pereira ELITES M Mediofondo Love Tiles
165 Ivo Almeida MASTERS A Granfondo Love Tiles
166 Nuno Soares MASTERS B Mediofondo Love Tiles
167 João Figueiredo MASTERS B Mediofondo Love Tiles
168 Ricardo Rodrigues MASTERS B Mediofondo Love Tiles
169 Ricardo Sequeira ELITES M Mediofondo Love Tiles
170 Constantino Henriques MASTERS B Mediofondo Love Tiles
171 Eduardo Silveira MASTERS C Mediofondo Love Tiles
172 Emanuel Posse MASTERS B Mediofondo Love Tiles
173 Hugo Lima ELITES M Mediofondo Love Tiles
174 Marco Santos MASTERS A Mediofondo Love Tiles
175 André Bastos ELITES M Minifondo Love Tiles
176 Luciana Fernandes MASTERS A FEM Mediofondo Love Tiles
177 Sérgio Amaral MASTERS B Mediofondo Love Tiles
178 Ricardo Sousa MASTERS A Granfondo Love Tiles
179 Rafael Almeida MASTERS A Minifondo Love Tiles
180 João Rodrigues MASTERS A Mediofondo Love Tiles
181 José Rocha MASTERS B Minifondo Lipor Bike Team
182 Emanuel Amorim MASTERS C Mediofondo Lipor Bike Team
183 Rui Vinhas MASTERS C Mediofondo Lipor Bike Team
184 Pedro Ferreira MASTERS A Mediofondo Boavista/Servigás/Duobike/Nast
185 Diana Pedrosa ELITES F Mediofondo Balantuna Cycling Team
186 Sérgio Santos MASTERS B Granfondo Rio Maior Triatlo Clube
187 Rui Davim MASTERS A Mediofondo Individual
188 Paulo Brito MASTERS A Mediofondo Individual
189 Carlos Silva MASTERS C Mediofondo Individual
190 Leonardo Vale ELITES M Mediofondo Balantuna Cycling Team
191 Henrique Fonseca MASTERS B Minifondo Pedal Nacional
192 Luís Silva ELITES M Granfondo Individual
193 Daniel Peixoto MASTERS C Granfondo Individual
194 João Canedo MASTERS A Mediofondo Portocyclingteam
195 Eduardo Costa MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
196 Leandro Moreira MASTERS A Granfondo Unique_ Bike Team
197 Filipe Moura MASTERS A Mediofondo Olivtec/Golden Project/Altamontra
198 Nuno Reis MASTERS B Granfondo Adtravassô
199 Paulo Vieira MASTERS B Minifondo Individual
200 Luis Dias MASTERS A Mediofondo Individual
201 Bruno Neves MASTERS A Granfondo Carvalheiro Madeira Medical Center
202 João Cerqueira ELITES M Mediofondo Sotravel/Airães A Pedalar
203 Énio Pereira MASTERS A Mediofondo Parada Cycling Team
204 Miguel Friaes MASTERS D Mediofondo Alb Lamego Bike
205 Rui Leão MASTERS A Granfondo Rolub/C&Sl
207 Luis Oliveira MASTERS A Granfondo Olive Multimedia Bike Vendas
208 José Gomes MASTERS B Mediofondo Ccdt-Stcp
209 Jose Carvalho MASTERS A Mediofondo Individual
210 Miguel Figueiredo MASTERS B Granfondo Individual
211 Marco Correia MASTERS A Mediofondo S.R. Cepanense
212 Paulo Angelico MASTERS B Mediofondo Sneakers House \ Vila Real
213 Rui Santos MASTERS A Granfondo Team Rodas D´Aço
214 José Oliveira ELITES M Granfondo Longusbike Team Carlicporto Electro Dc
215 Simão Soares MASTERS B Mediofondo Fc Aliviada
216 Ramiro Fernández MASTERS A Granfondo Puebla De Sanabria
217 Paulo Martins MASTERS C Granfondo Mouquim/Afacycles/Eugenios/Bargauto
218 Paulo Pereira MASTERS C Mediofondo Sandocha Pro Cycling Team
219 Jorge Silva MASTERS B Mediofondo Individual
220 Luis Cardoso MASTERS B Granfondo Clube Cicloturismo Da Trofa
221 Luís Abrantes MASTERS B Granfondo Miranda - Mortágua
222 Héctor Salud MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
223 Samuel Pereira ELITES M Mediofondo Parada Cycling Team
224 Silvano Vilarinho MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta De Tangil
225 Patrícia Vieira ELITES F Mediofondo Individual
226 Francisco Vieira MASTERS B Mediofondo Individual
227 Miguel Moura MASTERS B Mediofondo We Ride Cycling Team
228 Ivo Alves MASTERS C Mediofondo Tugacycling
229 Hugo Cerqueira MASTERS A Mediofondo Roda Solta Cycling Team
230 Hugo Fial MASTERS A Mediofondo Garbike Guarda
231 Carlos Nascimento ELITES M Mediofondo Ser E Parecer Pro Bike Team
232 Tiago Coelho ELITES M Mediofondo Cc Martins
233 Jorge Maldonado MASTERS B Mediofondo A Pipa
234 Bruno Godinho MASTERS B Granfondo Pinabike
235 Abel Pinho MASTERS C Granfondo Os Febras
236 Alexandre Cunha MASTERS C Granfondo Ciclolandal
237 Bruno Dias MASTERS A Mediofondo Individual
238 David Daroeira MASTERS B Mediofondo Sandocha Pro Cycling Team
239 Renato Martins MASTERS A Mediofondo C.C.José Martins
240 João Cruz MASTERS A Granfondo Team Neckmolde
241 Manuel Cunha MASTERS A Mediofondo Semcordabtt
242 Joao Reis MASTERS A Mediofondo Longusbike Team/ Carlicporto/ Electro Dc
243 Bruno Monte MASTERS A Mediofondo Ddr Apúlia
244 Pedro Gaio MASTERS A Mediofondo Ases Dos Pedais
245 Luis Lourenço MASTERS A Mediofondo Estoirabikes
246 Fernando Gonçalves MASTERS C Mediofondo Ctm Vila Pouca / Bikebox Vila Real
247 Ricardo Duarte ELITES M Mediofondo Casais Lagartos Bike Team
248 Humberto Carvalheira MASTERS C Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
249 Humberto Careca MASTERS B Mediofondo Asfic Grupo Parapedra
250 Edson Costa MASTERS A Granfondo Malaguetini Cycling Club
251 Miguel Purificação MASTERS B Mediofondo Rodabike A.C.R.G Gondomar
252 Bruno Santos MASTERS A Mediofondo Team Rodas D´Aço
253 Paulo Ferreira MASTERS B Minifondo Lobos Do Monte - Lousado
254 Antonio Martins MASTERS B Mediofondo Classiribalta / Solemp / Pedalbike
255 Nuno Rodrigues MASTERS B Mediofondo Individual
256 Vitor Teixeira MASTERS B Mediofondo Fc Aliviada
257 Jorge Machado MASTERS A Mediofondo Skoda Irmãos Leite Tourencinho
258 Lázaro Teixeira ELITES M Mediofondo Individual
259 Vasco Purificação MASTERS A Granfondo Team Padrada
260 Luis Pinto MASTERS B Granfondo Mbk Team
261 Rui Santos MASTERS B Mediofondo Miranda-Mortágua
262 Marco Baltazar MASTERS A Granfondo Team Rodas D´Aço
263 Diogo Veiga MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
264 Damião Veiga MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
265 Hugo Nogueira MASTERS A Mediofondo Fc Aliviada
266 Joaquim Peixoto MASTERS B Mediofondo Sotravel/Airães A Pedalar
267 Diogo Dias ELITES M Mediofondo Vasconha Btt Vouzela
268 Fabio Gerardo ELITES M Mediofondo Crédito Agrícola/Águias De Alpiarça/Euromaster-Mb Pneus
269 Marcelino Santos MASTERS A Minifondo Ases Dos Pedais
270 Paulo Silva MASTERS B Granfondo Quebraossos
271 Catia Neto ELITES F Granfondo Longusbike Team Carlicporto Electro Dc
272 Jorge Manuel ELITES M Mediofondo Parada Cycling Team
273 Pedro Capela MASTERS B Granfondo Individual
274 Lourenço Prado MASTERS B Mediofondo Cesar Racing
275 Filipe Coelho MASTERS A Mediofondo Ccb/Optical
276 Almeida Paulo MASTERS B Mediofondo A.C.D.Pica/Dcc
277 Fábio Pereira ELITES M Mediofondo Parada Cycling Team
278 Hugo Pinto MASTERS A Minifondo Douro Cycles
279 José Portelinha MASTERS B Mediofondo Acrtx
280 Edgar Santos MASTERS A Mediofondo Individual
281 Hugo Marques MASTERS B Granfondo Associação 20 Kms De Almeirim / Restaurante O Forno
282 Fernando Sousa MASTERS B Mediofondo Trek
283 José Carvalho MASTERS B Mediofondo Minute Print Team
284 Carlos Beleza MASTERS B Mediofondo Malhos Team
285 Luisa Caires MASTERS B FEM Mediofondo Individual
286 Fernando Rebelo MASTERS C Mediofondo Individual
287 Fernando Antunes MASTERS E Mediofondo S.C.Paradela
288 Fernando Antunes MASTERS B Mediofondo S.C.Paradela
289 Paulo Carvalho MASTERS B Mediofondo Elite Bike Team
290 Carlos Borges MASTERS A Granfondo Ctm Vila Pouca / Bike Box Vila Real
291 Bruno Rodrigues MASTERS A Mediofondo Individual
292 Ricardo Prazeres MASTERS A Mediofondo Somacota Cicling Team
293 Jorge Gonçalves MASTERS B Granfondo New Cycle Team-Btt
294 Tiago Barata MASTERS A Mediofondo União Lousense
295 Rui Bacharel MASTERS A Granfondo Cpr_A_Do_Barbas
296 Manuel Carvalho MASTERS B Mediofondo Minute Print Team
297 Hernâni Gouveia MASTERS A Mediofondo Brinox
298 Jorge Palmeirao MASTERS B Mediofondo Clube Ciclismo Vila Flor
299 Henrique Pinto MASTERS B Mediofondo Pinto´S Team
300 Pedro Pinto ELITES M Mediofondo Pinto´S Team
301 João Leite MASTERS B Mediofondo Spacbtt
302 Rui Novais MASTERS A Granfondo Skoda Imãos Leite Tourencinho
303 Jose Silva MASTERS D Mediofondo Roda Livre Cartaxo Team/Findmore Consulting
304 Rui Sousa MASTERS B Mediofondo Brifitnessgym/Autosabor
305 Tiago Ferreira MASTERS A Mediofondo Batatolas
306 Diogo Bernardo MASTERS A Granfondo Individual
307 Paulo Soares MASTERS A Mediofondo Individual
308 João Mariano MASTERS A Granfondo Marques&Pereira/Em3/Osbeirões
309 Jorge Querales MASTERS C Granfondo Ciclistas Cosmicos Gislotica
310 António Sequeira MASTERS D Mediofondo Intermanos.Com
311 Jose Sousa MASTERS A Mediofondo The Best Team
312 Irene Rebelo MASTERS A FEM Mediofondo The Best Team
313 Nuno Oliveira MASTERS A Mediofondo The Best Team
314 Romeu Sá MASTERS A Granfondo Love Tiles
315 Luís Fonseca MASTERS B Mediofondo Saldo Válido, Lda. - Mortágua
316 Tiago Cardoso MASTERS A Mediofondo Porto Cycling Team
317 Rui Fernandes MASTERS C Granfondo Teromovigo / Ubi / Casa Do Pão / Efapel
318 Fernando Nogueira MASTERS A Mediofondo Amigos Pedal_Trailagares
319 Ruben Oliveira MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
320 Hugo Ruivo ELITES M Mediofondo Tainadas Pro Tour
321 Andre Selas MASTERS B Granfondo Individual
322 Pablo Febreiro MASTERS A Granfondo Club Ciclista As Pontes Vilalba
323 Angelo Estrela MASTERS B Minifondo Individual
324 Mário Moreira MASTERS B Mediofondo Fc Aliviada
325 Rosa Rodrigues MASTERS B FEM Mediofondo Ccm- Clube De Ciclotorismo De Monção
326 António Rodrigues MASTERS B Mediofondo Ccm- Clube De Ciclotorismo De Monção
327 Ricardo Brás MASTERS B Mediofondo Sandocha Pro Cycling Team
328 José Sobral MASTERS B Granfondo Pedalar Bike Team
329 Alexandre Lucas MASTERS C Mediofondo Individual
330 Leandro Brito MASTERS A Mediofondo Gcbarquinhense
331 José Machado MASTERS B Mediofondo Individual
332 Orlando Castro MASTERS B Mediofondo A.C.D.Pica/Dcc
333 Hugo Silva MASTERS A Granfondo Febras
334 André Sousa MASTERS A Mediofondo Ribeiro´S Bike Team
335 Fernando Costa MASTERS A Granfondo Airães A Pedalar
336 Manuel Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
337 Francisco Silva MASTERS B Mediofondo Individual
338 Carlos Costa MASTERS B Granfondo Orbea Team
339 Francisco Rodrigues MASTERS A Mediofondo Ctm Vila Pouca / Bike Box Vila Real
340 Manuel Vitorino MASTERS D Minifondo Tugacycling
341 Hugo Duque MASTERS A Granfondo Individual
342 Miguel Contador MASTERS A Mediofondo Célisports/Suffadesign
343 Francisco Castro MASTERS D Mediofondo Individual
344 Marcio Teixeira MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
345 Francisco Coutinho MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
346 Leonel Guerra MASTERS D Minifondo Individual
347 José Carvalho MASTERS A Granfondo Amis Cyclistes De Vernier
348 Gualdino Carvalho MASTERS A Mediofondo Amis Cyclistes De Vernier
349 Rui Carrasqueira MASTERS B Mediofondo Brigadeiro Do Reumatico
350 Alexandre Coelho MASTERS A Mediofondo Individual
351 Sérgio Ponte MASTERS A Mediofondo Clube De Ciclismo De Mirandela
352 Rui Guedes ELITES M Granfondo Peçaamodovar/G.F.Pinto/Cda
353 Carlos Santos MASTERS C Mediofondo Ribeiros Bike Team
354 João Ferreira MASTERS A Granfondo Peruf Race Team
355 Marcelo Fernando MASTERS A Granfondo Trepa Montanhas
356 António Almeida MASTERS C Mediofondo Bicicletas Coelho
357 António Luís MASTERS B Mediofondo 2640
358 Nuno Manso MASTERS B Granfondo Viveiros Vítor Lourenço
359 Manuel Rebelo MASTERS B Mediofondo União Desportiva Amigos Da Roda Quinchães
360 Filipe Afonso ELITES M Minifondo Jic Racing Team
361 Alberto Giustetto MASTERS C Mediofondo Caçarelhos- Btt Team
362 Manuel Ferreira MASTERS B Granfondo Escola Ciclismo Bruno Neves
363 Ricardo Tavares MASTERS A Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
364 João Teles MASTERS B Granfondo Precious Space/Soutense/Centro De Fisioterapia
365 Sérgio Prata MASTERS B Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
366 Vitor Felix MASTERS A Mediofondo Garagem Paciência Bike Team
367 Manuel Silva MASTERS A Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
368 Hernâni Silva MASTERS C Mediofondo Individual
369 Rui Martins MASTERS A Mediofondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
370 Paulo Almeida MASTERS B Mediofondo Individual
371 Jose Teixeira MASTERS B Mediofondo Bravosteam
372 Eduardo Martins MASTERS B Mediofondo Bravosteam
373 Leonardo Simões MASTERS A Mediofondo Maglev Team
374 Luis Figueiredo MASTERS A Mediofondo Sta Marinha
375 Roque Figueiredo ELITES M Mediofondo Sta Marinha
376 Cesar Nogueira MASTERS B Mediofondo Ddr Apulia
377 Rui Goncalves MASTERS A Granfondo Mag8 Bike Team
378 José Silva MASTERS C Mediofondo Individual
379 Paulo Ferreira MASTERS A Mediofondo Velo Clube De Bragança
380 José Andrade MASTERS B Granfondo Q10
381 João Magalhães MASTERS A Granfondo Marinhagrande
382 Rui Varela MASTERS A Mediofondo Bila Biker´S/ Cycles Oliveira / Carnes Silva
383 Andre Mota MASTERS B Mediofondo Tainadas Pro Tour
384 Carlos Goncalves ELITES M Mediofondo Individual
385 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Individual
386 Jorge Batista MASTERS B Mediofondo Tainadas Pro Tour
387 Jorge Barbosa MASTERS B Mediofondo Chave 19
388 Carlos Magalhães MASTERS A Mediofondo Media 10 Team
389 Nuno Pimenta MASTERS B Mediofondo 4480
390 Francisco Ferreira MASTERS A Minifondo Aliados Trail Running Team
391 André Nogueira MASTERS A Minifondo Aliados Trail Running Team
392 João Coelho MASTERS D Mediofondo Casa Do Benfica Samora Correia
393 Fernando Alves ELITES M Mediofondo Spac Btt
394 Jorge Rebelo MASTERS B Granfondo Btt Retiro Das Adegas / Alarmeon
395 Zene Silva MASTERS B Minifondo Fc Aliviada
396 Diamantino Quinta MASTERS C Minifondo Gilmondbtt
397 André Azevedo ELITES M Mediofondo Individual
398 Fernanda Loureiro MASTERS B FEM Mediofondo Gilmondbtt
399 José Faria MASTERS C Mediofondo Gilmondbtt
400 Carlos Garcia MASTERS A Granfondo Trilhos Del Rei
401 Bernardo Barbosa ELITES M Mediofondo Maglev Team
402 Fernando Sendão MASTERS C Mediofondo Individual
403 Hugo Pereira MASTERS A Mediofondo Sneakers House Vila Real
404 Sérgio Coelho MASTERS B Mediofondo Zoss Vog
405 António Figueiredo MASTERS D Mediofondo Barcelos Bike Team
406 Antonio Ferreira MASTERS C Mediofondo Braguinhas
407 Daniel Martins ELITES M Mediofondo Saltar Trilhos
408 Fernando Garcia MASTERS B Granfondo Individual
409 Daniel Arribas MASTERS C Mediofondo Lê Crenque
410 Tiago Tarrataca MASTERS A Mediofondo Estoirabikes
411 Hugo Pinto MASTERS A Minifondo Individual
412 Filipe Carril MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
413 Helder Freitas MASTERS B Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
414 Bruno Costa MASTERS A Mediofondo Pinabike
415 Alfredo Ribeiro MASTERS A Granfondo Skoda Imãos Leite Tourencinho
416 João Portela MASTERS A Mediofondo Asfic Grupo Parapedra
417 Luis Filipe ELITES M Mediofondo Individual
418 Bosco Bolland MASTERS A Granfondo Unión Cidista Burgos
419 Miguel Serra MASTERS A Granfondo Cx - Courato Extreme Team
420 Pedro Magalhães MASTERS B Granfondo Balantuna Cycling Team
421 Paulo Moreira MASTERS B Mediofondo Balantuna Cycling Team
422 Nuno Silva MASTERS A Minifondo Balantuna Cycling Team
423 Miguel Santos ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
424 Carla Oliveira MASTERS A FEM Mediofondo Ribeiros Bike Shop
425 Daniel Dias MASTERS A Mediofondo Ribeiro´S Bike Team
426 Ricardo Duarte MASTERS A Granfondo Individual
427 Carlos Rodrigues MASTERS A Mediofondo Individual
428 Ricardo Costa MASTERS B Granfondo Pinabike
429 Nuno Costa MASTERS A Mediofondo Coxe
430 Da Paulo MASTERS C Granfondo Ami Ciclistas De Vernier
431 Jorge Pereira MASTERS A Mediofondo Hcs Baike Team
432 Joao Sobreira MASTERS A Granfondo Pedal Destemido
433 Rui Resende MASTERS A Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
434 José Afonso MASTERS C Granfondo Peçaamodovar/G.F.Pinto/Cda
435 Paulo Gonçalves MASTERS B Mediofondo Escola Ciclismo Bruno Neves
436 Adriana Duarte ELITES F Minifondo Individual
437 João Garcia MASTERS B Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
438 Helder Filipe MASTERS A Granfondo Gtcfcar
439 Luís Vicente MASTERS A Mediofondo Individual
440 Nelson Coelho MASTERS B Mediofondo Anjonel
441 Miguel Orfão MASTERS B Mediofondo Individual
442 José Magalhães MASTERS C Mediofondo Skoda Irmãos Leite Tourencinho
443 Carlos Lameira MASTERS A Granfondo Skoda Irmãos Leite Tourencinho
444 Carlos Ferreira MASTERS B Mediofondo Fc Aliviada
445 Hugo Marques MASTERS B Granfondo Sandocha
446 Antonio Lino MASTERS D Mediofondo Individual
447 Manuel Assunção MASTERS C Mediofondo Biclagens
448 Manuel Pontes MASTERS D Granfondo Vc Sulpicien
449 Jose Paiva MASTERS B Mediofondo Boninibike
450 Antonio Oliveira MASTERS C Granfondo Individual
451 Ricardo Neves MASTERS A Granfondo Boninibike
452 Miguel Silva MASTERS B Mediofondo Pedalbike
453 João Carvalho MASTERS A Granfondo Equipa Ciclismo Casa Benfica De Grândola
454 Tiago Ferreira ELITES M Granfondo Individual
455 Paulo Proença MASTERS B Mediofondo Ciclismo-Armamar
456 Bruno Coelho MASTERS A Mediofondo Individual
457 Pedro Fernandes MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
458 Marco Alves ELITES M Mediofondo Sopro Decimal Bike Team
459 Filipe Ramos MASTERS A Mediofondo Asc / Focus Team - Vila Do Conde
460 Constantino Silva MASTERS A Mediofondo Ccb
461 Marc Duarte MASTERS A Granfondo Wild Mtb Team
462 Rodney Duarte MASTERS A Granfondo Wild Mtb Team
463 Luis Pedreiras MASTERS A Granfondo Leiribike
464 João Carreira MASTERS A Mediofondo Wild Mtb Team
465 Pedro Rodrigues MASTERS B Mediofondo Bravosteam
466 João Moreira MASTERS A Mediofondo Maglev Team
467 Fernando Isaac ELITES M Granfondo Individual
468 Zeferino Alves MASTERS B Mediofondo Ccb/Optical
469 Paulo Vilela MASTERS B Mediofondo Autosabor Brifitnessgim
470 Marco Romao MASTERS A Mediofondo 2640
471 Jorge Teixeira MASTERS A Mediofondo Ribeiros Bike Shop
472 António Pinto MASTERS A Mediofondo Individual
473 Joel Dias MASTERS A Mediofondo Célisports/Suffadesign
474 Filipe Gonçalves MASTERS A Mediofondo Parada Cycling Team
475 Rui Abrantes MASTERS B Mediofondo Porto Cycling Team
476 Miguel Pinto Sem Escalão Mediofondo Pedalbike
477 José Tavares MASTERS A Mediofondo Adtravassô
478 Hélder Queirós MASTERS B Mediofondo Individual
479 Licinio Pereira MASTERS C Granfondo Individual
480 Hugo Neto MASTERS A Granfondo Salta Pocinhas
481 Ricardo Oliveira ELITES M Granfondo Célisports/Suffadesign
482 Sérgio Cruz MASTERS B Mediofondo Tainadas Pro Tour
483 Miguel Costa MASTERS A Mediofondo Individual
484 João Martins MASTERS B Mediofondo Jm Cycling Training
485 José Coutinho MASTERS A Minifondo Foodcontrol/Dci/Zen Clinic
486 André Lopes ELITES M Mediofondo Individual
487 Bruno Barbosa MASTERS B Mediofondo Team Bikebrother
488 Jose Navarro MASTERS A Granfondo Cc Parquesol
489 Alexandre Portela ELITES M Mediofondo Spac
490 Daniel Carvalho MASTERS A Mediofondo Douro Team
491 Pedro Barreto MASTERS B Granfondo Individual
492 Vitor Martins MASTERS B Minifondo Monóptero Bikers
493 Eduardo Fontes MASTERS B Mediofondo Acrg Rodabike Gondomar
494 Nelson Faria MASTERS B Mediofondo Acrg Rodabike Gondomar
495 Secundino Oliveira MASTERS B Mediofondo Secai Pedalar
496 Carlos Abreu MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
497 Pedro Santos ELITES M Minifondo Specialized
498 Diogo Nogueira ELITES M Granfondo Individual
499 Cristina Ferreirinha MASTERS B FEM Minifondo Ribeiros Bike Shop
500 Agostinho Cunha MASTERS A Granfondo Individual
501 Paulo Oliveira MASTERS B Mediofondo Individual
502 Jose Ferreira ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Shop
503 Philip Hamill MASTERS A Mediofondo Individual
504 Joe Kerr MASTERS B Mediofondo Individual
505 Ryan Metcalfe MASTERS B Granfondo Individual
506 Pedro Oliveira MASTERS B Mediofondo Secai-Pedalar-Geoinerte
507 Tiago Filipe ELITES M Mediofondo Adect-Tunes
508 Filipe Santos MASTERS B Mediofondo Individual
509 Johnny Cruz MASTERS C Minifondo Individual
510 Jose Sousa MASTERS A Mediofondo Individual
511 Paulo Rego MASTERS B Mediofondo Ciclolandal
512 Antonio Goncalves MASTERS B Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
513 António Ala MASTERS A Mediofondo Individual
514 Ricardo Félix MASTERS A Mediofondo Dinazoo
515 Nuno Pimenta MASTERS A Mediofondo Individual
516 Ricardo Severino MASTERS B Mediofondo Individual
517 Nuno Rodrigues MASTERS B Granfondo Rodrigues
518 João Santana MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
519 Ricardo Sousa MASTERS B Mediofondo Individual
520 Nuno Miranda MASTERS A Granfondo Skoda Imãos Leite Tourencinho
521 António Verissimo MASTERS A Granfondo Westbike
522 Gabriel Carvalho MASTERS B Mediofondo Longusbike Team Carlicporto Electro Dc
523 Paulo Valbom MASTERS A Mediofondo Ccpi
524 Pedro Silva MASTERS B Mediofondo Love Tiles
525 Daniel Silva MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
526 Vitor Neves MASTERS A Mediofondo Csspf La Aluminios
527 Nuno Carvalho MASTERS A Mediofondo Abutres Do Douro
528 Diogo Antunes ELITES M Granfondo Individual
529 Emanuel Soares MASTERS B Granfondo Individual
530 Margarida Soares MASTERS A FEM Mediofondo Individual
531 Martin Murray MASTERS C Granfondo Individual
532 Pedro Fontes MASTERS B Granfondo Individual
533 Emilio Cardeal MASTERS B Mediofondo Agência Cardeal/ José Manuel Garrafeiro Seguros
534 Adriano Santos MASTERS A Mediofondo Team Rte
535 Nuno Silva MASTERS A Mediofondo Fridão Sem Limites
536 Pedro Barros MASTERS B Granfondo Dci/ Amr Aventura
537 Ricardo Sousa MASTERS A Mediofondo Transpousada
538 Paulo Mendes MASTERS A Minifondo Metalcôvo - Conforteam - Carvalheira, Bastos
539 José Gouveia MASTERS B Granfondo 3D Store
540 José Teixeira MASTERS A Minifondo Bicicletas Coelho
541 João Nunes MASTERS A Mediofondo Csba
542 Emanuel Castro MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
543 Tiago Coutinho ELITES M Mediofondo Individual
544 João Augusto MASTERS B Mediofondo Cambres Team
545 Luís Costa MASTERS A Mediofondo Btt Figueirense
546 Filipe Saraiva MASTERS B Mediofondo Bikevendas
547 Luis Gomes MASTERS A Mediofondo Individual
548 Fernando Santos MASTERS A Mediofondo Individual
549 Duarte Dias ELITES M Granfondo Mag8 Bike Team
550 Miguel Carmo MASTERS A Minifondo Proteu Cycling Team
552 Daniel Silva ELITES M Mediofondo Individual
553 Sergio Sousa MASTERS A Mediofondo Factor X S4l Medense Fc
554 Luís Teixeira MASTERS B Mediofondo Cc Vila Flor
555 João Lourenço MASTERS B Mediofondo Estoirabikes
556 Eduardo Carrão MASTERS B Granfondo Rbikes
557 Hugo Silva MASTERS A Mediofondo Asfic Grupo Parapedra
558 Antonio Costa MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Team
559 Paulo Cunha MASTERS B Minifondo Individual
560 Silvia Couselo MASTERS B FEM Mediofondo Millabikes
561 Paulo Teixeira MASTERS B Granfondo Majorfe Amigos De Rebordosa
562 Joao Sousa MASTERS A Granfondo Individual
563 Fernando Ferreira MASTERS B Mediofondo Atinadas Pro Tour
564 Dário Pereira MASTERS A Granfondo Casa Do Povo De Abrunheira
565 Marco Rodrigues MASTERS B Granfondo Associação 20 Kms De Almeirim / Restaurante O Forno
566 Jorge Gil MASTERS A Granfondo Individual
567 Nuno Fonseca MASTERS B Granfondo Serra Do Açôr Pro Team
568 Sónia Fonseca MASTERS B FEM Mediofondo Serra Do Açôr Pro Team
569 Marcos Gomes MASTERS B Granfondo Serra Do Açôr Pro Team
570 Luis Dias MASTERS B Mediofondo Serra Do Açôr Pro Team
571 Luis Dias ELITES M Mediofondo Individual
572 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Os Binos
573 Luís Costa ELITES M Mediofondo Individual
574 Andre Lourenço MASTERS A Mediofondo Porto Cycling Team
575 Sérgio Santos MASTERS A Mediofondo Hcs Bike Team
576 Márcio Lopes MASTERS A Minifondo Individual
577 Ricardo Lima MASTERS A Mediofondo Spacbtt
578 Alexandre Campos MASTERS A Mediofondo Individual
579 Manuel Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
580 João Silva MASTERS A Mediofondo Individual
581 João Rocha ELITES M Mediofondo A.C.R.G Rodabike Gondomar
582 Nelson Sousa MASTERS B Mediofondo Individual
583 Bruno Marinho MASTERS B Mediofondo Minute Print Team
584 Ricardo Peruzzolo MASTERS A Granfondo Pedal E Cerva
585 Jose Silva MASTERS B Mediofondo Mouse Bike Team
586 Rui Terrinha MASTERS B Granfondo Individual
587 Adão Rodrigues MASTERS B Mediofondo Os Rotos
588 António Carvalho MASTERS A Mediofondo Individual
589 Paulo Marques MASTERS B Mediofondo Nuc Desp Reboques Herculano Oliveira
590 Jorge Leite MASTERS B Mediofondo Secai/Pedalar/Geoinerte
591 Joao Martins MASTERS D Mediofondo Clube Amigos Cicloturismo Da Ilha Terceira
592 Mario Ledo MASTERS B Mediofondo Btt Clube De Chaves
593 Fernando Couteiro MASTERS B Mediofondo Individual
594 Nuno Azevedo MASTERS A Minifondo Individual
595 Bruno Tiago MASTERS A Minifondo Individual
596 Mónica Roça MASTERS A Minifondo Individual
597 Filipe Martins ELITES M Mediofondo Individual
598 José Medeiros MASTERS C Mediofondo Clube Amigos Cicloturismo Da Ilha Terceira
599 Carlos Colaço MASTERS B Granfondo Individual
600 Hugo Machado MASTERS A Granfondo Btt Caldas
601 Daniel Mota MASTERS B Mediofondo Individual
602 João Fonseca MASTERS A Mediofondo Domingueiros Bike Team
603 António Ferreira MASTERS C Granfondo Individual
604 Paulo Santo MASTERS C Mediofondo Clube Amigos Cicloturismo Da Ilha Terceira
605 Helder Costa MASTERS A Mediofondo Bicimarante
606 Nuno Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
607 Luis Miguel MASTERS B Mediofondo Individual
608 Manuel Barros MASTERS C Minifondo Ccpad Douro Btt
609 Jorge Santos MASTERS A Granfondo Pedalbike / Nortigaia / Afr
610 David Barroso MASTERS A Mediofondo Individual
611 Rodrigo Garcia MASTERS A Minifondo Individual
612 Daniel Gomes MASTERS B Mediofondo Maglev Team
613 António Vieira MASTERS A Mediofondo Secai
614 Orlando Bernardo MASTERS C Mediofondo Ccm/ Quitério Bikes
615 Jeronimo Cardoso MASTERS B Minifondo Individual
616 Ricardo Lemos MASTERS A Mediofondo Individual
617 Pedro Batista MASTERS B Granfondo Garagem Paciencia Bike Team
618 André Parente ELITES M Minifondo Team Gaiabike
619 Alexandre Santos MASTERS A Granfondo Westbike
620 Deolinda Carracena MASTERS B FEM Mediofondo Individual
621 Marcelo Vasconcelos MASTERS A Mediofondo Individual
622 André Machado MASTERS A Mediofondo Ciclismo2640
623 António Barrela MASTERS D Minifondo Casa Das Peles Do Cartaxo
624 Joao Camarinha MASTERS A Mediofondo Estoirabikes
625 Licínio Matias MASTERS B Mediofondo Churrasqueira Matias
626 Manuel Maio MASTERS D Mediofondo Torreao Cafe
627 João Valadas MASTERS D Minifondo Casa Das Peles Do Cartaxo
628 Ricardo Marrafeiro MASTERS A Mediofondo Individual
629 Flavio Moit Sem Escalão Mediofondo Torreao Cafe
630 Vitor Magalhães MASTERS A Mediofondo Clube De Cicloturismo Do Marco
631 Telmo Antunes MASTERS B Mediofondo Vilaventura/Sicodrink/ Jrsf
632 Diogo Soares ELITES M Minifondo Bmc/Póvoa De Varzim/Cdc Navais
634 Goncalo Lince MASTERS B Granfondo Individual
635 Nuno Jesus MASTERS B Mediofondo Riomaior Btteam
636 Ricardo Mendes MASTERS A Mediofondo Classiribalta / Solemp / Pedalbike
637 José Coelho MASTERS C Mediofondo Classiribalta / Solemp / Pedalbike
638 Edgar Xavier MASTERS A Granfondo Boavista/Servigás/Duobike/Nast
639 Ricardo Araújo MASTERS A Granfondo Batotas/Ponte De Lima
640 Pedro Pereira MASTERS D Granfondo Ribeiro´S Bike Team
641 António Duarte MASTERS A Mediofondo Roda 28
642 Nuno Fernandes MASTERS A Granfondo Duros Do Pedal
643 Paulo Gonçalves MASTERS B Mediofondo Bikeinterra
644 Jose Fernandes MASTERS C Mediofondo Individual
645 Tiago Coutinho MASTERS B Mediofondo Já Vou
646 Joao Sousa MASTERS A Mediofondo Grupeto
647 André Esteves MASTERS A Mediofondo Sapwise Cycling Team
648 José Alves MASTERS D Mediofondo Individual
649 Daniel Castro MASTERS A Mediofondo Individual
650 Amadeu Castro MASTERS D Mediofondo Individual
651 Bruno Vieira MASTERS B Granfondo Lobos Monte Lousado
652 Paulo Silva MASTERS A Mediofondo Bicimarante
653 Hélder Silva MASTERS B Mediofondo Malhos Team
654 Vitor Rodrigues MASTERS A Mediofondo Trilhos De Cinfães
656 Paulo Almeida MASTERS B Minifondo Individual
657 Rui Mendes MASTERS D Mediofondo Ribeiros Bike Shop
658 Rogerio Resende MASTERS B Granfondo Pedal E Cerva
659 Jorge Ribeiro MASTERS A Granfondo Www.Allbesmart.Pt
660 José Goncalves MASTERS D Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
661 José Canela MASTERS B Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
662 Jorge Fernandes MASTERS B Mediofondo Blue Dragon
663 Paulo Souza MASTERS B Granfondo Pedal & Cerva
664 Pedro Rodrigues MASTERS A Mediofondo Sempre A 30
665 André Moreno ELITES M Granfondo Roodinhas/Santos Silva
666 Rolando Fernandes MASTERS B Minifondo Individual
667 Marcio Novo ELITES M Minifondo Individual
668 Rui Girao MASTERS B Granfondo Giroprato
669 Nuno Garcia MASTERS B Mediofondo Individual
670 Joaquim Azevedo MASTERS C Granfondo V. C. St. Julien En Genevois
671 Joao Ferreira MASTERS C Granfondo Bici7
672 Daniel Parreirao MASTERS A Granfondo Bikezone Coimbra
673 Nelio Vieira MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
674 Miguel Santos MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Team
675 Jorge Ferreira MASTERS A Mediofondo Casa Do Benfica No Porto
676 Filipe Coutinho ELITES M Granfondo Gnauk/King Gates/Blisq Creative
677 Marcio Vieira MASTERS A Mediofondo Individual
678 António Azevedo MASTERS B Mediofondo Individual
679 Luis Cerqueira MASTERS B Mediofondo Individual
680 Luis Silva ELITES M Mediofondo Ipt Sports Team
681 Joao Pereira MASTERS C Mediofondo Barcelos Bike Team
682 Idalio Faria MASTERS B Minifondo Avança
683 Hilario Garrido MASTERS C Mediofondo Avança
684 Vitor Leitão MASTERS B Mediofondo Avança
685 Vitor Sampaio MASTERS B Mediofondo Bikematracas
686 Óscar Carvalho MASTERS B Minifondo Individual
687 António Marinho MASTERS A Mediofondo Duobike-Team
688 Artur Ferreira MASTERS B Minifondo Trek Bicycles
689 Paulo Oliveira MASTERS B Granfondo C.P.R. À Do Barbas
690 Ana Pedro MASTERS B FEM Mediofondo Seca Adegas Bike Team Santarém
691 Pedro Coelho MASTERS A Granfondo Individual
692 Zoilo Cancela MASTERS C Granfondo Mouse Bike Team
693 Pedro Pereira MASTERS B Minifondo Individual
694 Paulo Campos MASTERS C Mediofondo N.C.A Alvalade Lisboa
695 Bruno Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
696 Pedro Santos MASTERS B Mediofondo Lummenn - Sernox
697 Cátia Jordão MASTERS A Mediofondo Individual
698 João Barreiros MASTERS A Mediofondo Individual
699 Jorge Dias MASTERS D Mediofondo Jd Gaia
700 António Sá MASTERS B Mediofondo Individual
701 Paulo Silva MASTERS B Mediofondo Soprodecimal Bike Team
702 Fernando Miguel MASTERS B Granfondo Tgv Do Oeste/ Ideal-Home
703 Paulo Henrique MASTERS A Mediofondo Leroy Merlin Albufeira
704 Paulo Faria ELITES M Mediofondo Sotravel-Airães A Pedalar
705 Luis Correia MASTERS B Mediofondo Adrap
706 Felicio Bessa MASTERS B Mediofondo Individual
707 José Araujo MASTERS C Granfondo Ccbttelvas
708 José Ferreira MASTERS A Mediofondo Team Workout 48
709 Gabriel Silva MASTERS B Mediofondo Roda Solta Cycling Team
710 Jorge Carvalho MASTERS A Mediofondo Parafusos Btt
711 Telmo Matos ELITES M Mediofondo Serviços Sociais Rsb/Jacinto
712 Ivan Costa MASTERS A Mediofondo Serviços Sociais Rsb/Jacinto
713 Paulo Gonçalves MASTERS B Granfondo Spac Btt
714 Carlos Ferreira MASTERS A Mediofondo Individual
715 Zé Barbosa ELITES M Granfondo Individual
716 Ricardo Meireles MASTERS B Granfondo Individual
717 Jose Pacheco MASTERS A Granfondo Zoss Vog
718 Bruno Santos MASTERS A Mediofondo Individual
719 Ricardo Miguel MASTERS B Mediofondo Individual
720 Joao Silva MASTERS A Granfondo 57 Footwear
721 Björn Bengtsson MASTERS A Granfondo 57 Footwear
722 Gil Azoia MASTERS B Granfondo Róódinhas/ Santos Silva
723 António Abrantes MASTERS C Mediofondo Ria Cycling Team
724 Bruno Vicente MASTERS A Mediofondo Individual
725 António Pereira MASTERS B Granfondo C.C.Braga
726 Gonçalo Filipe MASTERS A Mediofondo C.E. Gonçalves/ Azeitonense
727 Ricardo Carvalho MASTERS A Mediofondo Bombos S. Sebastião/Monçãobike/Lusomotor
728 Acacio Pires MASTERS C Granfondo Batotas/Ponte De Lima
729 Carlos Pereira ELITES M Granfondo Individual
730 Joao Giesteira MASTERS B Mediofondo Individual
731 Armando Fernandes ELITES M Granfondo Individual
732 Oscar Galvão MASTERS C Granfondo Kaffa Cycling
733 Alexandre Duerholt MASTERS B Granfondo Kaffa Cycling
734 Hugo Dias MASTERS B Granfondo Kaffa Cycling
735 Jorge Pereira MASTERS B Granfondo Kaffa Cycling
737 Carlos Lemine MASTERS B Granfondo Kaffa Cycling
738 Rodrigo Cunha MASTERS B Granfondo Kaffa Cycling
739 Miguel Santos MASTERS B Granfondo S. C. Paradela
741 Rui Maia MASTERS B Mediofondo Mud2butt
742 Alberto Martins MASTERS A Granfondo Vulcal/Inplénitus-Centro Ciclista Do Centro
743 Fabio Zibordi MASTERS B Mediofondo Engenheiros Do Balão
744 Luis Franco MASTERS B Mediofondo Individual
745 David Carpin MASTERS A Granfondo Individual
746 Benjamim Silva MASTERS D Granfondo (.........)
747 Mário Jordão MASTERS A Mediofondo Fcf- Figueira Cycling Friends
748 Pedro Sousa MASTERS B Granfondo Mag8
749 Diego Gómez MASTERS C Granfondo Asociacion Ciclista Gaditana
750 Ramón Linares MASTERS C Mediofondo Asociacion Ciclista Gaditana
751 Ricardo Fonseca ELITES M Mediofondo Ribeiros Bike Team
752 Elio Silva MASTERS B Granfondo Precious Space Café Team
753 Domingos Melo MASTERS C Mediofondo Ribeiros Bike Team
754 Jorge Quintela MASTERS B Mediofondo Quintela Cycles
755 Jesus Mendez MASTERS C Mediofondo Btt El Pinar Puebla De Sanabria
756 Joao Figueiredo MASTERS A Mediofondo Individual
757 Carolina Gonçalves MASTERS A FEM Mediofondo Woman Master Team
758 Raquel García MASTERS B FEM Mediofondo Woman Master Team
759 Henrique Santos MASTERS A Mediofondo Pinabike
760 Joao Botelho MASTERS B Granfondo Bicimarante
761 Alberto Pires MASTERS C Mediofondo Individual
762 Manuel Figueiredo MASTERS C Mediofondo Sport Clube Paradela
763 Albino Lima MASTERS B Granfondo Individual
764 Luis Ribeiro MASTERS B Mediofondo Ciclismo-Armamar
765 Ricardo Monteiro MASTERS C Granfondo Individual
766 António Silva MASTERS C Mediofondo Xupetas
767 Luis Cavalinhos MASTERS B Mediofondo Grupo Desportivo E Cultural Dos Portos De Sines E Algarve
768 Rui Rodrigues MASTERS B Mediofondo Asfic Grupo Parapedra
769 Joaquim Fonseca MASTERS C Mediofondo 2640
770 Igor Bessa MASTERS A Granfondo Associação Ciclo-Turismo Sobrosa
771 Carlos Bessa MASTERS A Granfondo Associação Ciclo-Turismo Sobrosa
772 André Esteves MASTERS B Minifondo Queimados
773 André Damas ELITES M Mediofondo Individual
774 Nelson Cardoso MASTERS A Minifondo Individual
775 João Peixoto MASTERS A Mediofondo Btt Trilhos Penaguião
776 Pedro Moreira MASTERS A Granfondo Ccb/Optical
777 António Oliveira MASTERS A Mediofondo Individual
778 Nuno Santos MASTERS A Mediofondo Maglev Team
779 Hugo Maia MASTERS A Granfondo Individual
780 Pedro Marta MASTERS B Mediofondo Individual
781 Miguel Costa MASTERS A Granfondo Rsteam
782 Roberto Oliveira MASTERS A Granfondo Feiteiragel
783 Ricardo Manão MASTERS B Granfondo Sport Clube Paradela
784 Esteban Certal MASTERS A Granfondo C.C.Islas Cies
785 António Morais MASTERS B Granfondo Individual
786 Paulo Faria MASTERS B Mediofondo Airães A Pedalar
787 Paulo Martins MASTERS B Granfondo Individual
788 Alexandrino Correia MASTERS B Mediofondo Individual
789 Fábio Graça MASTERS A Mediofondo Individual
790 Augusto Silva MASTERS B Mediofondo Media 10 Team
791 Pedro Azevedo MASTERS A Granfondo Individual
792 Rui Faria MASTERS A Granfondo Sambora
793 Ricardo Gonçalves MASTERS B Minifondo Individual
794 César Ramalho MASTERS B Mediofondo Patos Do Mato
795 António Dias MASTERS B Granfondo Fanbike/Regufe
796 Sergio Almeida MASTERS B Mediofondo Cesar Racing
797 José Araújo MASTERS C Mediofondo Individual
798 Paulo Piaça MASTERS A Granfondo Berlengas Bike Team
799 António Rosário MASTERS B Mediofondo Individual
800 Joao Rosário MASTERS B Mediofondo Individual
801 Diogo Fernandes MASTERS A Mediofondo Hcs Bike Team
802 Leandro Coelho MASTERS A Granfondo Peçaamodovar/G.F.Pinto/Cda
803 João Cunha MASTERS A Granfondo Team Rodas D´Aço
804 Antonio Santos MASTERS B Mediofondo Sport Clube Paradela
805 Fernando Moreira MASTERS C Mediofondo Sport Clube Paradela
806 Rafael Kerr MASTERS B Mediofondo Individual
807 Ivan Pires MASTERS A Mediofondo Velo Clube De Bragança
808 Válter Lima ELITES M Mediofondo Spac Btt
809 Leonel Português MASTERS A Mediofondo Master Da Louriña
810 Vitor Andrade MASTERS B Minifondo Individual
811 Lucilia Nascimento MASTERS B FEM Minifondo Sandocha Pro Cycling Team
812 Carlos Varela MASTERS B Granfondo Individual
813 Nuno Cecílio MASTERS A Granfondo Xupa Rodas
814 Fernando Mendes MASTERS B Granfondo Garbike
815 Norberto Esteves MASTERS A Granfondo Trepa Montanhas
816 Alberto Nascimento MASTERS D Mediofondo Individual
817 Rui Campos MASTERS C Granfondo Individual
818 Pedro Barbosa MASTERS A Mediofondo Ciclo Ucha
819 Silvio Gouveia MASTERS B Minifondo Ciclo Ucha
820 Nádia Silva MASTERS A FEM Minifondo Seca Adegas Bike Team Santarém
821 João Tavares MASTERS B Mediofondo Cesar Racing
822 Luis Heitor MASTERS A Mediofondo Molha O Dedo
823 Ricardo Ribeiro MASTERS A Mediofondo G.C.Barquinhense
824 Marcos Muñiz MASTERS B Mediofondo Club Ciclista Terra Cha De Vilalba
825 Filipe Pereira ELITES M Mediofondo Bosch Braga
826 Paulo Rego MASTERS B Mediofondo Individual
827 Pedro Meinedo MASTERS B Mediofondo Good Bikers
828 Gabriel Rocha MASTERS A Granfondo Zoss Vog
829 Ricardo Campos MASTERS A Mediofondo Individual
830 António Brandão MASTERS D Minifondo Grupo De Carnaval Marados
831 Jose Pereira MASTERS C Mediofondo Giesta
832 Antonio Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
833 Fernando Gaspar MASTERS B Mediofondo Precious Space Café Team
834 David Boa MASTERS A Granfondo Feelsbike
835 Manuel Abreu ELITES M Mediofondo Manuel Abreu
836 Alvaro Marangoni MASTERS C Mediofondo Pedal E Cerva
837 Luis Rey MASTERS A Granfondo Club Ciclista Terra Chá De Villalba
838 Vítor Felicio MASTERS A Mediofondo Em3 Cycling Club
839 Javier Mouriño MASTERS B Mediofondo C.C.Extremebike
840 João Pinto MASTERS A Mediofondo Individual
841 Rui Santos MASTERS B Granfondo Pinabike
842 Jorge Rodrigues MASTERS C Mediofondo Individual
843 José Alves MASTERS C Mediofondo Pinabike
844 Luis Baltazar MASTERS C Mediofondo Team Rodas D´Aço
845 Nuno Lopes MASTERS B Mediofondo Roda Solta Ciclyng Team
846 Antonio Neves MASTERS D Minifondo Sobe E Desce Team/Climalentejo
847 Gilberto Miranda MASTERS B Mediofondo Individual
848 José Nobre MASTERS C Mediofondo Individual
849 Pedro Guerra MASTERS B Mediofondo Sobe E Desce Team / Climalentejo
850 José Amaral MASTERS B Mediofondo Garagem Paciência
851 Pedro Almeida MASTERS A Minifondo Team Padrada
852 Ricardo Freitas MASTERS A Minifondo Individual
853 Diogo Moreira ELITES M Mediofondo Individual
854 Eduardo Santos MASTERS A Mediofondo Balantuna Cycling Team
855 Inês Amaro MASTERS A FEM Mediofondo Balantuna Cycling Team
856 Alexandre Dias MASTERS A Mediofondo Individual
857 Fernando Francisco MASTERS C Minifondo Hydraplan
858 João Borralho MASTERS A Mediofondo Sobre E Desce Team - Climalentejo
859 Bruno Rodrigues MASTERS A Granfondo #Papakms
860 Artur Santos MASTERS A Granfondo Trepa Montanhas
861 Nuno Alves MASTERS A Mediofondo Branquinhos Do Pedal
862 José Farinha MASTERS B Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
863 Filipe Pires MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
864 Joao Lopes MASTERS C Mediofondo Focus
865 Pedro Vieira MASTERS A Mediofondo Bombos S. Sebastião/Monçãobike/Lusomotor
866 Inacio Pinho MASTERS C Mediofondo Peçaamodovar/G.F.Pinto/Cda
867 Rui Portela MASTERS A Mediofondo Individual
868 Carlos Duque MASTERS B Granfondo Trepa Montanhas
869 Jose Abreu MASTERS B Granfondo Q10
870 Joaquim Neves MASTERS C Mediofondo Individual
871 João Dias MASTERS A Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
872 Helio Henriques MASTERS B Mediofondo Prott-Mobileao-Acrialbi
873 Claudio Ferreira MASTERS A Mediofondo Individual
874 Nuno Carvalho MASTERS A Mediofondo Clube Ciclismo Vila Real
875 Joao Macarico MASTERS A Mediofondo Os Kotas
876 João Batista ELITES M Mediofondo Casa Do Benfica - Swick Drilling
877 Hugo Faustino MASTERS B Mediofondo Trepa Montanhas
878 César Martins MASTERS A Mediofondo Individual
879 Joaquim Ferreira MASTERS D Minifondo Solitario
880 Norberto Leite MASTERS A Mediofondo Monóptero Biker´S
881 Nuno Daniel MASTERS A Granfondo Individual
882 Pedro Fernandes ELITES M Minifondo Individual
883 Jose Freitas MASTERS B Granfondo Individual
884 Orlando Alves MASTERS B Mediofondo Individual
885 Carlos Russo MASTERS A Mediofondo Bike Studio Covilhã
886 Ricardo Rosa MASTERS A Mediofondo Maglev Team
887 Jorge Pires MASTERS C Mediofondo Monóptero Bikers
888 Luis Meleiro MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
889 António Fial MASTERS D Minifondo Individual
890 Lucio Pina MASTERS E Minifondo Pindobtt
891 Vidal Castro MASTERS C Granfondo Pinabike
892 Eugenio Graca MASTERS B Granfondo Trepa Montanhas
893 Ricardo Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
894 Daniel Fernandes ELITES M Minifondo Individual
895 Airton Santoro MASTERS C Granfondo Pedal & Cerva
896 Eleutério Martins MASTERS A Granfondo Velo Clube De Bragança
897 Manuel Cruz MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
898 Frederico Afonso MASTERS A Granfondo Velo Clube De Bragança
899 Antonio Pinto MASTERS B Granfondo Individual
900 Mario Madeira MASTERS A Mediofondo Clube Ciclismo De Chaves
901 Rui Galvão MASTERS B Mediofondo Monóptero Bikers
902 Jorge Machado MASTERS C Minifondo Individual
903 Carlos Freire MASTERS A Granfondo Individual
904 Abilio Ramos MASTERS D Mediofondo Individual
905 Adriano Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
906 Luis Carvalho MASTERS B Mediofondo Seca Adegas Bike Team Santarém
907 Miguel Rego MASTERS B Mediofondo Tantos & Empen(H)Ados
908 Emanuel Carvalho ELITES M Granfondo Team Rodas D´Aço
909 Alexandre Conde MASTERS A Mediofondo Ccs Abutres Do Douro
910 Hugo Ribeiro ELITES M Mediofondo Individual
911 André Arvana ELITES M Mediofondo Sobe E Desce Team / Climalentejo
912 Carlos Cruz MASTERS C Mediofondo Bicicletas Andrade
913 Marco Oliveira MASTERS B Mediofondo Precious Space Café Team
914 Fernando Pedrosa MASTERS B Mediofondo Barcelos Bike Team
915 Nelson Vale MASTERS B Mediofondo Individual
916 Martinho Rolo MASTERS A Mediofondo Love Tiles
917 Nuno Cascarejo MASTERS A Mediofondo Ribeiros Bike Team
918 Augusto Pinho ELITES M Mediofondo Jalavis
919 Jesús Freitas MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Guillade
920 Carlos Osorno MASTERS A Mediofondo Club Ciclista Guillade
921 Arsenio Torres MASTERS D Mediofondo Club Ciclista Guillade
922 Ricardo Faustino MASTERS B Mediofondo Leroy Merlin Albufeira
923 Nuno Campos MASTERS A Mediofondo Toc - Termas Hóquei Clube - Team Btt
924 Rui Fialho MASTERS B Granfondo Team Justbikes
925 Ricardo Figueira MASTERS A Mediofondo Individual
926 José Silva MASTERS B Mediofondo Individual
927 Eduardo Lopes MASTERS B Mediofondo Individual
928 João Braga MASTERS C Mediofondo Campinos Do Btt
929 Marcio Lourenço MASTERS A Mediofondo Leroy Merlin - Albufeira
930 Nelson Martins MASTERS A Mediofondo Tornados Bike
931 Carlos Costa MASTERS A Granfondo Individual
932 Ana Carneiro MASTERS A FEM Granfondo Pedalbike / Nortigaia / Afr
933 Amândio Morais MASTERS C Granfondo Pinabike
934 Filipe Oliveira ELITES M Granfondo Vulcal / Inplenitus / Ccc
935 Antonio Miranda MASTERS A Minifondo Racing Miranda
936 Jose Duarte MASTERS A Mediofondo Leroy Merlin Loulé
937 Rui Barroso MASTERS A Granfondo Bttascaduxico / Ciclopinhal Bike Store
938 Joaquim Pacheco MASTERS A Granfondo Dvb
939 Bruno Rolim MASTERS A Granfondo Team Rodas D´Aço
940 Sérgio Pereira MASTERS C Mediofondo Individual
941 Mário Brás MASTERS A Mediofondo Sobe E Desce Team / Climalentejo
942 Milene Calado MASTERS A FEM Mediofondo Sandocha
943 Pedro Festas ELITES M Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
944 Jose Sobral MASTERS C Mediofondo Sidor
945 Pedro Rolim MASTERS A Granfondo Team Rodas D´Aço
946 Marcio Timoteo MASTERS A Mediofondo Ofimotobikestor
947 Jorge Teixeira MASTERS B Mediofondo Individual
948 José Marques ELITES M Mediofondo Individual
949 João Silva MASTERS A Mediofondo Tema Rodas D´Aço
950 Julio Gonçalves MASTERS B Mediofondo Dci/Amr Aventura
951 Luís Melo MASTERS C Mediofondo Individual
952 José Paiva MASTERS C Mediofondo Amis Cyclistes De Vernier
953 Rui Chorado MASTERS A Mediofondo Individual
954 Rui Borges MASTERS B Mediofondo "Trailistas""Eu E Que Sei!"""
955 José Freitas MASTERS B Mediofondo Cesar Racing
956 Honorio Pucarinho MASTERS B Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
957 Marco Lajoso MASTERS A Mediofondo Bininho Do Gás
958 Pedro Almeida MASTERS B Mediofondo Individual
959 Alejandro Trillo MASTERS A Granfondo Seler-Univest Valladolid
960 Agostinho Oliveira MASTERS B Mediofondo Individual
961 Nuno Nogueira MASTERS B Mediofondo Individual
962 Manuel Pinto MASTERS D Granfondo Seartex Portugal Edeatex
963 Nuno Pires ELITES M Mediofondo Monoptero Bikers
964 Alberto Osório MASTERS B Mediofondo Lobrifrutas
965 Miguel Zacarias MASTERS B Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
966 Rui Salselas MASTERS B Mediofondo Ccmc - Clube Ciclismo Macedo De Cavaleiros
967 Hugo Araujo MASTERS A Mediofondo Individual
968 João Santos MASTERS C Mediofondo Leroy Merlin Albufeira
969 Dario Méndez MASTERS B Granfondo Individual
970 Pedro Tondela MASTERS A Granfondo Individual
971 João Eustáquio MASTERS C Mediofondo Trepa Montanhas
972 António Rodrigues MASTERS A Granfondo Individual
973 Manuel Pinto MASTERS D Minifondo Team Oliveira / Lapierre
974 Fernando Leite MASTERS B Minifondo Individual
975 Patricia Sousa MASTERS A FEM Mediofondo Individual
976 Sergio Moreira MASTERS B Minifondo Individual
977 Tiago Cruz MASTERS A Mediofondo Estoira
978 Luis Ganhão MASTERS A Mediofondo Equipa Ciclismo Casa Benfica Grandola
979 João Fernandes MASTERS A Mediofondo Individual
980 Humberto Soares MASTERS B Mediofondo Individual
981 Olivier Lopes MASTERS B Mediofondo Difapauto
982 Fabricio Lopes MASTERS B Mediofondo Difapauto
983 Bruno Portela MASTERS A Granfondo Bicisintra
984 Luís Roque MASTERS A Granfondo Bicisintra
985 Joao Pinto MASTERS A Granfondo Individual
986 Fábio Patrício MASTERS A Minifondo Individual
987 Pedro Campos MASTERS A Minifondo Proteu® Cycling Team
988 Artur Conde Sem Escalão Granfondo Individual
989 Fábio Mendonça ELITES M Mediofondo Papaleguas Alcains
990 Joao Cerol MASTERS C Mediofondo Leroy Merlin - Albufeira
991 Joao Dias MASTERS A Granfondo Ling Mediação
992 José Maciel MASTERS B Mediofondo Individual
993 Carlos Fachada MASTERS B Granfondo Synopsys
994 Diogo Magalhaes MASTERS A Mediofondo Ctm Vila Pouca
995 Marco Caracinha MASTERS A Granfondo Synopsys Pt01
996 Tiago Trigo MASTERS A Mediofondo Synopsys
997 Nicole Bartolomeu MASTERS A FEM Minifondo Synopsys
998 André Bica ELITES M Mediofondo Branquinhos Do Pedal
999 Bruno Pinto ELITES M Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1000 Paulo Martins MASTERS B Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1001 Francisco Cerdeira MASTERS B Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1002 José Faria MASTERS B Mediofondo Airães A Pedalar
1003 Hugo Costa MASTERS B Mediofondo Cão Bravo
1004 Edgar Nunes MASTERS A Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1005 Paulo Gomes MASTERS B Mediofondo Garagem Paciencia Bike Team
1006 Dário Santos MASTERS B Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1007 Rui Filipe MASTERS B Mediofondo Individual
1008 Miguel Lopes MASTERS A Granfondo Trepa Montanhas
1009 Paulo Fonseca MASTERS B Granfondo Clube Millenniumbcp
1010 João Ferreira MASTERS A Granfondo Branquinhos Do Pedal
1011 Nuno Pereira ELITES M Mediofondo Sobe E Desce Team Climalentejo
1012 Diogo Pereira ELITES M Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1013 Victor Martins MASTERS B Mediofondo Individual
1014 Hugo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Papatrilhos & Almoços Team
1015 João Dâmaso MASTERS A Mediofondo Lourival Bike Team
1016 Vitor Ribeiro MASTERS A Mediofondo Individual
1017 Rui Lança MASTERS B Granfondo Individual
1018 Nelson Fernandes MASTERS A Granfondo Hyper Bikers Team
1019 Marco Lopes MASTERS A Mediofondo Hyper Bikers
1020 Tiago Dinis ELITES M Granfondo Hiper Bikers
1021 Domingos Ribeiro MASTERS B Granfondo Individual
1022 Yann Raë MASTERS A Granfondo Individual
1023 Jose Alonso MASTERS B Granfondo Atletismo Porriño
1024 Miguel Ramilo MASTERS A Granfondo Individual
1025 Nuno Santos MASTERS A Mediofondo Mfcaleiras
1026 João Santos MASTERS A Mediofondo Individual
1027 Rui Mendes MASTERS B Mediofondo Abutres
1028 Antonio Ascensão MASTERS D Mediofondo Individual
1029 José Azevedo ELITES M Mediofondo Café Costa Bike Team
1030 Bruno Costa MASTERS A Minifondo Individual
1031 Nuno Moreira MASTERS A Mediofondo Teknovelo
1032 Ernesto Ribeiro MASTERS B Mediofondo Teknovelo
1033 Rui Moreira MASTERS B Mediofondo Teknovelo
1034 Cesar Goncalves MASTERS A Mediofondo Teknovelo
1035 Joaquim Moreira MASTERS C Mediofondo Individual
1036 Rui Abrantes MASTERS A Mediofondo Individual
1037 Rúben Francisco MASTERS B Mediofondo Massapura Cycling Team
1038 Paulo Barros MASTERS B Mediofondo Massapura Cycling Team
1039 Joao Mesquita MASTERS C Mediofondo Individual
1040 Pedro Cunha ELITES M Granfondo Os Cansados De Marinhais
1041 André Cunha MASTERS A Mediofondo Os Cansados De Marinhais
1042 João Alves MASTERS A Mediofondo Individual
1043 Paulo Anjos MASTERS C Mediofondo Bike Point
1044 André Bernardino ELITES M Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1045 Manuel Araujo MASTERS B Mediofondo Individual
1046 Marco Sousa MASTERS B Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
1047 Jose Ferreira MASTERS A Minifondo Baternocorpoparaaliviaramente
1048 Rosa Villar MASTERS B FEM Mediofondo Lusoscubana
1049 Fernando Parente MASTERS B Granfondo Lusoscubana
1050 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Proteu Cycling Team
1051 Filipe Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
1052 Hugo Ramos MASTERS A Granfondo Bicisintra
1053 Daniel Esteves MASTERS B Mediofondo Individual
1054 João Cardoso ELITES M Granfondo Este E O Porcaria
1055 Eduardo Mourão MASTERS A Granfondo Este E O Porcaria
1056 Carlos Mendes MASTERS B Mediofondo Individual
1057 Filipe Coquim MASTERS A Minifondo Aquém Pedale
1058 Daniel Verissimo MASTERS D Minifondo Bike Sabado
1059 Francisco Graça MASTERS C Minifondo Bike Sabado
1060 Pedro Parreirão MASTERS B Mediofondo Bikezone Coimbra
1061 Rudolfo Faustino MASTERS D Minifondo Bike Sabado
1062 Paulo Venâncio MASTERS C Minifondo Bike Sabado
1063 Francisco Matilde ELITES M Mediofondo Bike Sabado
1064 Paulo Matilde MASTERS C Minifondo Bike Sabado
1065 Joaquim Gomes MASTERS A Mediofondo Individual
1066 Pedro Marques MASTERS A Minifondo Bike Sabado
1067 João Rebelo MASTERS C Mediofondo Velo Clube De Bragança
1068 Sancho Bárbara MASTERS B Mediofondo Individual
1070 Jorge Sousa MASTERS A Granfondo Individual
1071 Pedro Pinto MASTERS A Granfondo Individual
1072 Joao Domingues MASTERS B Mediofondo Ling Mediação
1073 Paulo Mascate MASTERS A Mediofondo Equipa B
1074 Abílio Mina MASTERS B Mediofondo Lusoscubana
1075 Luís Lima MASTERS C Mediofondo Bike Sabado
1076 David Santos MASTERS A Mediofondo Individual
1077 Jose Ferreira MASTERS B Mediofondo Team Bikematracas
1078 Luis Diogo ELITES M Mediofondo Team Bikematracas
1079 Carlos Espanhol MASTERS A Mediofondo Individual
1080 Victoria Valdes MASTERS B FEM Mediofondo Individual
1081 Filipe Lourenço MASTERS B Granfondo Individual
1082 Domingos Ferreira MASTERS D Mediofondo Individual
1083 Pedro Ribeiro MASTERS A Mediofondo Individual
1084 Miguel Caetano MASTERS B Minifondo Bike Sabado
1085 Jorge Silva MASTERS C Minifondo Bike Sabado
1086 Pedro Lino MASTERS B Mediofondo Porto Cycling Team
1087 Ricardo Cruz MASTERS B Mediofondo Massapura Cycling Team
1088 Rui Cabral MASTERS A Granfondo Trepa
1089 Ivo Louro ELITES M Mediofondo Individual
1090 Manuel Sousa MASTERS B Mediofondo Individual
1091 Eduardo Vieira MASTERS C Mediofondo Teknovelo
1092 Andre Vieira ELITES M Mediofondo Teknovelo
1093 Vitor Santos MASTERS B Minifondo Sapwise Cycling Team
1094 Fernando Mineiro MASTERS C Granfondo Individual
1095 Francisco Campos ELITES M Mediofondo Individual
1096 Paulo Rodrigues MASTERS B Granfondo Individual
1097 Jose Lopes MASTERS B Granfondo Individual
1098 Luís Marques MASTERS B Granfondo Elos (A)Rebentados
1099 Adriana Vasconcelos ELITES F Mediofondo Individual
1100 Carlos Caze MASTERS C Minifondo Individual
1101 Isabel Villaverde MASTERS B Granfondo C.C.Muros-Millabikes
1102 Alberto Paiva MASTERS D Mediofondo Ciclistas Cosmicos Gislotica
1103 João Afonso MASTERS B Granfondo Zuns
1104 Hugo Monte MASTERS B Mediofondo Roda Solta Cycling Team
1105 Carlos Salgado MASTERS B Mediofondo Individual
1106 Jose Sousa MASTERS C Mediofondo Amigos Da Bicicleta
1107 Hilario Magalhaes MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta
1108 Anibal Fernandes MASTERS C Mediofondo Amigos Da Bicicleta
1109 Lino Sousa MASTERS B Minifondo Amigos Da Bicicleta
1110 Emanuel Araujo MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta
1111 Nuno Mesquita MASTERS A Minifondo Btt Trilhos Penaguião
1112 Ivan Pinto ELITES M Mediofondo Peçamodovar/Gfpinto/C.D.A
1113 Frederico Abrantes MASTERS A Granfondo Individual
1114 Fabio Barros MASTERS B Mediofondo Individual
1115 Luis Freitas MASTERS B Granfondo Pinabike
1116 Manuel Caiado MASTERS D Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1117 Paulo Veiga MASTERS A Granfondo Ccm - Clube Ciclismo De Mirandela
1118 Tiago Santos MASTERS A Mediofondo Decathlon Portugal
1119 Fernando Pinheiro MASTERS A Mediofondo Individual
1120 Miguel Fernandes MASTERS C Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
1121 Roberto Gouveia MASTERS A Mediofondo Clube Desportivo 1º Maio
1122 Luís Silva ELITES M Mediofondo Ctad - Trilhos De Cinfães
1123 Nelson Silva MASTERS B Mediofondo Bike Sabado
1124 Bruno Gomes MASTERS A Granfondo Team Project/Nutrysports
1125 João Simões MASTERS B Mediofondo Associação 20 Kms De Almeirim / Restaurante O Forno
1126 Filipe Lemos MASTERS B Granfondo Ccm - Clube Ciclismo De Mirandela
1127 Nuno Moreno MASTERS A Mediofondo Monóptero Bikers
1128 Diogo Calçada MASTERS A Mediofondo Individual
1129 António Prada MASTERS B Granfondo Individual
1130 Gonçalo Rosa MASTERS A Mediofondo Team Escala Visual
1131 Carlos Magalhães MASTERS A Mediofondo Individual
1132 Ricardo Gonçalves MASTERS A Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1135 João Farinha MASTERS C Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1136 Ricardo Aguiar MASTERS A Granfondo Team Project/Nutrysports
1137 Américo Campos MASTERS B Minifondo Proteu Cycling Team
1138 Bruno Batista MASTERS A Mediofondo Eurobic
1139 Bruno Ramalho MASTERS B Mediofondo Individual
1140 Miguel Alves MASTERS B Mediofondo Individual
1141 Luciano Galamba MASTERS C Mediofondo Individual
1142 Daniel Ferreira MASTERS A Granfondo Individual
1143 José Neves MASTERS C Granfondo Mag 8 Bike Team
1144 Rhett Butler MASTERS C Granfondo Individual
1145 Bruno Fonseca MASTERS A Mediofondo Imparáveis Team
1146 Alexandre Narciso MASTERS B Mediofondo Individual
1147 Jose Aparicio MASTERS A Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1148 Ruben Soares MASTERS A Granfondo Individual
1149 José Lopes ELITES M Mediofondo Individual
1150 Leonel Duarte ELITES M Minifondo Secai/Geoinerte
1151 Miguel Vieira MASTERS C Mediofondo Bike Sabado
1152 Antonio Lemos MASTERS C Mediofondo Individual
1153 Carlos Santos MASTERS D Mediofondo Núcleo De Cicloturismo Da Bairrada
1154 Marco Dias MASTERS A Granfondo Os Metralhas Btt
1155 Frederico Santos ELITES M Mediofondo Individual
1156 Beatriz Lopes MASTERS A FEM Minifondo Individual
1157 Tiago Cabaço MASTERS A Mediofondo Individual
1158 Paulo Vinagre MASTERS B Minifondo Individual
1159 José Morgado MASTERS C Granfondo Individual
1160 Catarina Vaz MASTERS A FEM Minifondo Individual
1161 João Guerra MASTERS C Minifondo Alb Lamego Bike
1162 Marco Rodrigues MASTERS A Granfondo Unique_ Bike Team
1163 Gustavo Correia ELITES M Minifondo Proteu® Cycling Team
1164 Joaquim Pinto MASTERS B Mediofondo Individual
1165 Jose Simoes MASTERS D Minifondo Individual
1166 Manuel Costa MASTERS D Mediofondo Rodas Bike
1167 Delfim Nogueira MASTERS A Mediofondo Rodas Bike
1168 Fernando Sanchez MASTERS B Mediofondo Individual
1169 Henrique Jesus MASTERS B Minifondo N.A.D.A.
1170 Fernando Vicente MASTERS B Granfondo Tri It
1171 Rui Lourenço MASTERS B Granfondo Monsanto Team
1172 Victor Gomes MASTERS C Mediofondo Individual
1173 António Valente MASTERS C Mediofondo Individual
1174 Mário Pires MASTERS C Mediofondo Mg Team
1175 Nuno Elias MASTERS C Mediofondo Wb
1176 Gonçalo Ribeiro MASTERS A Mediofondo Lapa Cycling Team
1177 Miguel Sousa MASTERS A Mediofondo Lapa Cycling Team
1178 Joaquim Janeiro MASTERS C Granfondo Ultras S.Mamede
1179 Manuel Ojea MASTERS C Granfondo Bici O Con
1180 Nelson Fernandes MASTERS B Mediofondo Carvalheiro
1181 Luis Costa ELITES M Mediofondo Individual
1182 António Marques MASTERS C Minifondo Clube Caça Pesca Alto Douro Douro Btt
1183 Ricardo Santos MASTERS A Mediofondo Santos Team
1184 Carlos Ferreira MASTERS B Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1185 José Reis MASTERS B Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1186 Possidónio Graça MASTERS D Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1187 Gastão Franco MASTERS C Mediofondo Bike Sabado
1188 Paulo Bernardo MASTERS C Mediofondo R4-Mãos
1189 Agustin Castro MASTERS A Granfondo Os Esfola Arros C. C.
1190 Antonio Geraldas MASTERS B Mediofondo Wb
1191 Adelino Pereira MASTERS C Mediofondo Individual
1192 Gil Ramos MASTERS B Mediofondo Club Ciclista De Verin
1193 Manuel Perez MASTERS D Mediofondo Club Ciclista De Verin
1194 José Rodriguez MASTERS D Minifondo Club Ciclista De Verin
1195 Jorge Silva MASTERS B Mediofondo Pnsc Cycling Team
1196 Alcino Silva MASTERS B Minifondo Roda Larga
1197 Sergio Marques MASTERS B Mediofondo Pnsc Cycling Team
1198 Ricardo Valadas MASTERS A Granfondo Pnsc Cycling Team
1199 Marco Carrilho MASTERS B Mediofondo Pnsc Cycling Team
1200 Nuno Oliveira MASTERS A Mediofondo Individual
1201 Manuel Martins MASTERS D Mediofondo Centro Ciclismo José Martins
1203 Luís Januário MASTERS A Granfondo Branquinhos Do Pedal
1204 José Bragança MASTERS B Granfondo Ncsaparecida
1205 Liliana Silva MASTERS A FEM Minifondo Academia Joaquim Agostinho
1206 António Silva MASTERS A Granfondo Secai/Gaiabike/Geoinerte
1207 Paulo Nunes MASTERS B Granfondo Sandocha Pro Cycling Team
1208 Fernando Sousa MASTERS A Mediofondo New Cycle Team - Ncteam Btt
1209 Fernando Carreira MASTERS C Mediofondo Individual
1210 Paulo Silva MASTERS A Minifondo Individual
1211 António Silva MASTERS C Minifondo Individual
1212 José Silva MASTERS C Minifondo Individual
1213 Martinho Bento MASTERS D Minifondo Individual
1214 Antonio Pinto MASTERS B Granfondo Unique_ Bike Team
1215 Carlos Costa MASTERS A Mediofondo Individual
1216 Francisco Joaquim MASTERS A Mediofondo Centro Ciclista De Gondomar
1217 Telmo Nunes MASTERS A Granfondo Individual
1218 Valter Silva MASTERS A Mediofondo Individual
1219 Elena Salgado Sem Escalão Granfondo Ciclismo Por Madrid
1220 Paulo Rodrigues MASTERS B Granfondo Ccb Optical
1221 Oscar Rio MASTERS C Mediofondo La Banda Del Desafio
1222 Alberto Novegil MASTERS D Minifondo La Banda Del Desafio
1223 Tania Pimenta MASTERS A FEM Minifondo Biciadus
1224 Maria Rosales MASTERS B FEM Minifondo La Banda Del Desafio
1225 Maria Movilla MASTERS B FEM Minifondo La Banda Del Desafio
1226 Joaquim Fraga MASTERS B Mediofondo Btt Na Póvoa 2007
1227 António Moreira MASTERS B Mediofondo """Sagan Raiano"""
1228 Marcos Nieto MASTERS B Granfondo Individual
1229 Filipe Ferreira MASTERS B Granfondo Individual
1230 José Gouveia MASTERS C Mediofondo Bike Run Team
1231 Cristina Luís MASTERS B FEM Mediofondo Bike Run Team
1232 Luís Silva MASTERS B Minifondo Secai Gaia Bike
1233 João Fonseca MASTERS C Mediofondo Individual
1234 Antonio Martins MASTERS C Mediofondo Individual
1235 João Carola MASTERS A Mediofondo Altoespirito Btt Team Elvas
1236 José Bernardes MASTERS D Mediofondo Individual
1237 Luis Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
1238 António Duque MASTERS C Mediofondo Sandocha Pro Cycling Team
1239 Joaquim Fonseca MASTERS D Mediofondo Imparáveis Team
1240 Nuno Batista MASTERS B Granfondo Individual
1241 Jorge Viana MASTERS A Minifondo Vilabikeice
1242 Rui Santos MASTERS A Mediofondo Colinas Bike Tour
1243 Hélder Moreira ELITES M Mediofondo Individual
1244 Rui Faria MASTERS C Granfondo Individual
1245 André Rodrigues ELITES M Mediofondo Spac Btt
1246 Antonio Soares MASTERS B Mediofondo Cdc Navais
1247 Rui Faria MASTERS A Mediofondo Team Mukifo
1248 Telmo Teles MASTERS B Mediofondo Bô Bike
1249 Rui Dias MASTERS B Mediofondo Bô Bike
1250 Luis Teles MASTERS B Mediofondo Bô Bike
1251 Paulo Costa MASTERS B Mediofondo Team Escala Visual
1252 Juan Alonso MASTERS B Granfondo Clube Ciclista Dúas Rodas
1253 Diogo Fernandes ELITES M Mediofondo Doce Prado
1254 António Leandro MASTERS C Mediofondo Ccd Castelo Branco
1255 Filipe Sousa MASTERS B Mediofondo Lobos Do Monte-Lousado
1256 Daniel Rocha ELITES M Granfondo Individual
1258 Helder Torres MASTERS C Granfondo Garagem Galhofa
1259 Jaime Silva MASTERS B Mediofondo Espaço Novo Automoveis
1260 Admilo Ribeiro ELITES M Mediofondo Triggerise
1261 Fabio Abreu MASTERS A Mediofondo Fanbike
1262 Fernando Ribeiro MASTERS B Granfondo Feiteiragel
1263 José Quaresma MASTERS A Granfondo Feiteiragel
1264 Ana Moniz ELITES F Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1265 Luis Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1266 Ricardo Conde MASTERS A Granfondo Individual
1267 Paulo Carriço MASTERS C Mediofondo Individual
1268 Filipe Magalhães MASTERS A Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1269 João Costa ELITES M Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1270 José Mesquita MASTERS C Mediofondo Ucvnf
1271 Maria Costa MASTERS B FEM Granfondo Longusbike Team/ Carlicporto/Electro Dc
1272 Sandro Silva MASTERS B Mediofondo Espaço Novo Automóveis
1273 Sergio Flor MASTERS B Mediofondo Espaço Novo Automoveis
1274 Luís Araújo MASTERS B Mediofondo Ciclo Ucha
1275 Pedro Lopes MASTERS A Granfondo Os Caga Tacos Running Team
1276 Carlos Monteiro MASTERS D Mediofondo Pedalseguro Team
1277 Vitor Novais MASTERS C Mediofondo Pedalseguro Team
1278 Vítor Sousa MASTERS B Granfondo Scotteiros Mtb Team
1279 Rui Sanches Sem Escalão Mediofondo Malaguetini Cycling Team Powered By Fórumciclismo
1280 Rui Machado MASTERS B Mediofondo Secai
1281 Rafael Lopes MASTERS A Mediofondo Individual
1282 Jorge Rodrigues MASTERS B Granfondo Amis Cyclistes De Vernier
1283 Luis Geraldo MASTERS B Mediofondo Amis Cyclistes De Vernier
1284 Paul Village MASTERS B Mediofondo Individual
1285 Helder Paulo MASTERS B Mediofondo Lapa Cycling Team
1286 José Conchinha MASTERS C Granfondo Bike Roda Livre
1287 Ricardo Marques MASTERS A Mediofondo Gate21team
1288 Daniel Andrade MASTERS B Mediofondo Boavista/Servigás/Duobike/Nast
1289 Germano Teixeira MASTERS D Mediofondo Oculista Da Carvalha -Fânzeres
1290 Mauricio Alves MASTERS B Mediofondo Rio Tinto
1291 José Marques MASTERS A Granfondo Spiner
1292 Gustavo Castro MASTERS B Mediofondo Individual
1293 Carlos Magalhaes MASTERS B Granfondo Amis Cyclistes De Vernier
1294 Nuno Mesquita Sem Escalão Mediofondo Individual
1295 José Castro MASTERS A Mediofondo Proteu® Cycling Team
1296 José Alonso ELITES M Granfondo G.C. Buenavista
1297 Fernando Pichel MASTERS B Granfondo G.C..Buenavista
1298 Hugo Lourenço ELITES M Mediofondo Individual
1299 Kurt Deconinck MASTERS C Mediofondo Ponderosa
1300 Wim D´Haene MASTERS C Mediofondo Ponderosa
1301 Franky Platteau MASTERS C Granfondo Ponderosa
1302 Filip Fleteren MASTERS C Mediofondo Ponderosa
1303 Stephaan Verstraeten MASTERS C Granfondo Ponderosa
1304 Aparício Coutinho MASTERS C Mediofondo Barcelos Bike Team
1305 Pedro Goucha MASTERS C Mediofondo Individual
1306 Paulo Neves MASTERS B Mediofondo Individual
1307 Mário Pereira MASTERS B Minifondo Bikeexperience
1308 Nídia Gomes MASTERS A FEM Minifondo Gogirls/Bikeexperience
1309 Luis Rodriguez MASTERS B Granfondo Individual
1310 Zé Ferreira MASTERS B Granfondo Individual
1311 Elizabeth Silva MASTERS B FEM Mediofondo Go Girls/Bikeexperience
1312 Carlos Oliveira MASTERS B Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1313 Vitor Gouveia MASTERS B Granfondo Individual
1314 Goncalo Almeida MASTERS A Granfondo Individual
1315 Jorge Batista MASTERS B Granfondo Individual
1316 José Amorim MASTERS B Mediofondo Cadao Douro
1317 Pedro Lopes MASTERS A Mediofondo Individual
1318 Jorge Lima MASTERS C Granfondo Individual
1319 João Lourenço MASTERS C Mediofondo Individual
1320 Paulo Dias MASTERS B Mediofondo Bttâmega
1321 Ricardo Fernandes MASTERS B Mediofondo Bttâmega
1322 Antonio Costa MASTERS C Minifondo Grupo Carnaval Marados
1323 Fernando Santos MASTERS B Mediofondo Cadao Douro
1324 Jorge Oliveira MASTERS C Mediofondo Individual
1325 Andre Cabrita MASTERS B Granfondo Lusitano Fc Triatlo
1326 Ricardo Seco MASTERS B Mediofondo Individual
1327 Pedro Carmo MASTERS A Mediofondo Individual
1328 Marco Guimarães MASTERS A Granfondo Airães A Pedalar
1329 Nelissen Nelissen MASTERS D Mediofondo Roladores De Basto
1330 Ana Oliveira MASTERS A FEM Minifondo Individual
1331 Alvaro Gaspar MASTERS A Mediofondo Individual
1332 Luís Faria MASTERS A Mediofondo Snr W-Shopping
1333 Sergio Rego MASTERS A Granfondo Mouquim/Afacycles/Eugenios/Bargauto/Cosmocar
1334 Tiago Almeida MASTERS A Mediofondo Espaço Novo Automoveis
1335 Florival Duarte MASTERS C Minifondo Marados
1336 Luis Rocha MASTERS A Mediofondo Douro Cycles
1337 Pedro Rocha MASTERS C Granfondo Esdrm
1338 Emanuel Silveira MASTERS A Mediofondo Individual
1339 Marco Vieira MASTERS B Granfondo Robinsons Team
1340 André Ferreira MASTERS A Granfondo Ortobest Cycling Team
1341 Delfim Pimneta MASTERS A Mediofondo Grupo Desportivo Da Goma
1342 Filipe Vindeirinho MASTERS B Mediofondo Montes De Adrenalina
1343 José Jácome MASTERS A Mediofondo Btt Margens Do Cávado
1344 José Ferreira MASTERS A Granfondo Ortobest Cycling Team
1345 Bruno Silva MASTERS A Mediofondo Cyclingforfun
1346 João Vilarinho MASTERS D Mediofondo Pernalonga
1347 Victor Tavares ELITES M Granfondo Bike Vendas
1348 Miguel Santos ELITES M Minifondo Love Tiles Cycling Sports Team
1349 Fii Gonçalves ELITES M Mediofondo Bikevendas
1350 Pedro Henriques MASTERS B Granfondo Love Tiles
1351 Ramesh Giri ELITES M Granfondo Cc Ciclo Costa Blanca
1352 Luis Boal MASTERS A Mediofondo Ciclismo Alcochete By Boxcold
1353 Raul Loura MASTERS A Mediofondo Bike Vendas
1354 Carlos Ponciano MASTERS A Minifondo R Club Btt
1355 Bruno Cruz MASTERS A Minifondo R Club Btt
1356 Tiago Santos MASTERS A Granfondo Individual
1357 Luis Brito MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
1358 Joaquín Risueño MASTERS C Granfondo Individual
1359 Pedro Neves MASTERS A Mediofondo Individual
1360 Telmo Madeira MASTERS A Mediofondo X-Dream Blasius
1361 Duarte Rodrigues ELITES M Granfondo Individual
1362 João Pombinho MASTERS A Granfondo Individual
1363 Carlos Pinto MASTERS B Mediofondo Bike Vendas
1364 Francisco Oliveira MASTERS C Granfondo Pinabike
1365 Abilio Oliveira MASTERS B Mediofondo Majorfe
1366 Antonio Costa MASTERS C Mediofondo Btt Braguinhas
1367 Wenceslao Alvarez ELITES M Mediofondo Cc De La Fuente
1368 Pablo Currás MASTERS B Mediofondo Sbr
1369 Angel González MASTERS A Mediofondo Cc De La Fuente
1370 José Pazo MASTERS A Granfondo Cc De La Fuente
1371 Cristiana Vilas-Boas MASTERS A FEM Mediofondo B´Life Outdoor Team / Creixomil
1372 Humberto Fontes MASTERS C Mediofondo Fonteservice, Unip. Lda
1373 João Barbosa MASTERS C Mediofondo Fonteservice, Unip. Lda
1374 Manuel Tondela MASTERS E Mediofondo Individual
1375 António Almeida MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
1376 Rogério Horta MASTERS B Mediofondo Btt Trilhos Dos Pego
1377 Nuno Prado MASTERS A Mediofondo Individual
1378 Luciano Costa MASTERS C Mediofondo Ads Maia
1379 Julio Rodrigues MASTERS C Minifondo Wtc Morgenvrienden
1380 Jose Freiria MASTERS A Granfondo Cclafuente
1381 Bruno Macedo MASTERS A Granfondo Os Caga Tacos Running Team
1382 Cesar Brito MASTERS A Granfondo Xdream/Blasius
1383 David Alonso MASTERS A Mediofondo David Riveiro Ciclyng
1384 Alejandro Veiga MASTERS B Mediofondo Aleymar Sport
1385 Agustin Carrera MASTERS A Minifondo Turpo Pc Sport
1386 Luis Morgado MASTERS A Mediofondo Btt Trilhos Dos Pego
1387 Jose Santos MASTERS B Minifondo Btt Trilhos Dos Pego
1388 Bruno Henriques MASTERS A Mediofondo Bike Vendas
1389 José Moreira MASTERS C Mediofondo Ads Maia
1390 Antonio Lopes MASTERS C Mediofondo A.D.S.Maia
1391 Anabela Fonseca MASTERS A FEM Mediofondo Unique_ Bike Team
1392 Mário Santos MASTERS B Mediofondo Ads Maia
1393 Luis Rubio MASTERS C Granfondo Los Makis
1394 Hermenegildo Rodrigues MASTERS C Granfondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1395 Paulo Muacho MASTERS C Granfondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1396 Luis Coutinho MASTERS C Granfondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1397 Ana Fino MASTERS B FEM Mediofondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1398 Francisco Messias MASTERS D Mediofondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1399 Pedro Pereira MASTERS B Minifondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1400 Antonio Vitorino MASTERS A Mediofondo Ciclo Clube Btt De Elvas
1401 Pedro Pintomina MASTERS B Mediofondo Individual
1402 Cassiano Correia MASTERS B Mediofondo Adsmaia
1403 Nuno Vilela MASTERS B Granfondo Team Justbikes
1404 Jose Neves MASTERS A Granfondo Grupo Fomtes Biketeam
1405 Ricardo Fernandes MASTERS B Granfondo Grupofontes Bike Team
1406 Rui Santos MASTERS B Mediofondo Individual
1407 Manuel Ferreira MASTERS D Minifondo Medifilanis
1408 Luís Pisco MASTERS A Granfondo Team Justbikes
1409 Nelson Santos MASTERS A Granfondo Individual
1410 Tiago Cruz MASTERS A Mediofondo Team Neckmolde
1411 Rui Martins MASTERS C Mediofondo Clube De Ciclismo De Vila Flor
1412 Fernando Ferreira MASTERS C Mediofondo Colinas Bike Tour
1413 Vítor Baptista MASTERS A Minifondo Individual
1414 Fernando Paciencia MASTERS C Mediofondo Garagem Paciencia Bike Team
1415 Rui Cardoso MASTERS B Granfondo Salta Pocinhas
1416 Joao Nogueira MASTERS C Mediofondo Ads Maia
1417 Aurélio Martins MASTERS C Minifondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1418 Avelino Faria MASTERS C Mediofondo "Trailistas""Eu E Que Sei!"""
1419 Manuel Gomes MASTERS C Mediofondo Manuel Gomes
1420 Laura Vazquez MASTERS A FEM Granfondo Velaibike
1421 Alvaro Vazquez MASTERS A Granfondo Os Andadios C.C.
1422 Óscar Picado MASTERS B Granfondo Individual
1423 Diego Barreira MASTERS A Granfondo Toxiza C.D.M.
1424 Mário Simas MASTERS B Mediofondo Pnsc
1425 Sónia Alexandra MASTERS B FEM Mediofondo Individual
1426 Paulo Costa MASTERS B Granfondo Individual
1427 James Jamison MASTERS B Granfondo Kings Of Arthritis
1428 Peter Jamison MASTERS B Granfondo Kings Of Arthritis
1429 Joao Costa MASTERS A Mediofondo Fuga Team
1430 João Barreto ELITES M Mediofondo Individual
1431 Eurico Cruz MASTERS B Granfondo Grandissima
1432 Catarina Lemos ELITES F Minifondo Individual
1433 Nuno Lopes MASTERS B Granfondo Bike Riders Clube Desportivo Da Pateira
1434 José Silva MASTERS A Granfondo Individual
1435 Paulo Reis MASTERS B Mediofondo Team Nekmolde
1436 Rui Costa MASTERS B Mediofondo Individual
1437 Pedro Matias MASTERS A Mediofondo Ciclomarca
1438 Luis Dias MASTERS A Granfondo Bike Riders Clube Desportivo Da Pateira
1439 Miguel Lopes MASTERS A Mediofondo Bike Riders Clube Desportivo Da Pateira
1440 Antonio Meirim MASTERS B Mediofondo Individual
1441 Alexandre Cerqueira MASTERS B Mediofondo Clube Cicloturismo De Monção
1442 Nuno Ferreira MASTERS B Mediofondo Bike Riders Clube Desportivo Da Pateira
1443 Paulo Pacheco MASTERS A Mediofondo Cadao Douro
1444 Diego Leivas MASTERS A Mediofondo Velaibike
1445 Augusto Joaquim MASTERS C Mediofondo Asc / Focus Team - Vila Do Conde
1446 Carlos Castro MASTERS A Mediofondo Rodas Bike
1447 Martín Doce ELITES M Granfondo Club Ciclista Padrones
1448 José Fuente MASTERS C Granfondo Club Ciclista Padrones
1449 Xabier Touris MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Padrones
1450 Eugenio López MASTERS C Granfondo Club Ciclista Padrones
1451 Uxio Dominguez ELITES M Granfondo Club Ciclista Padrones
1452 Moisés Alonso MASTERS A Mediofondo Club Atletismo Porriño
1453 Ricardo Simões MASTERS A Mediofondo Blackbulls/C Condeixa/Cni/Neutura
1454 André Miranda MASTERS A Mediofondo Individual
1455 Carlos Rêgo MASTERS A Mediofondo Individual
1456 Pedro Carvalho MASTERS A Mediofondo Blackbulls/C Condeixa/Cni/Neutura
1457 Jose Correia MASTERS C Mediofondo José Correia
1458 Jose Teixeira MASTERS B Minifondo Bicimarante
1459 Jose Leite MASTERS B Mediofondo Individual
1460 Paulo Torres MASTERS B Granfondo Barcelos Bike Team
1461 Angelo Estrela MASTERS B Mediofondo Individual
1462 Jose Abreu MASTERS C Granfondo Salta Pocinhas
1463 Rafael Camacho MASTERS C Mediofondo Salta Pocinhas
1464 Carlos Cruz MASTERS C Granfondo Bicicletas Andrade
1465 Miguel Costa ELITES M Mediofondo Individual
1466 Joao Carvalho MASTERS A Mediofondo Landeiro
1467 João Paiva ELITES M Mediofondo Individual
1468 Rui Oliveira MASTERS B Minifondo Bikematracas
1469 Nelson Cadilhe MASTERS A Mediofondo Btt Terroso
1470 Alberto González MASTERS B Granfondo La Fuga Caffe Grupetta
1471 Celia Janeiro MASTERS A FEM Granfondo Pousadinha Cycling Team
1472 Gonçalo Ribeiro MASTERS A Granfondo Team Justbikes
1473 Carlos Silva MASTERS B Granfondo Duros Do Pedal
1474 Miguel Torres MASTERS B Mediofondo Rosa Maria
1475 Ulisses Rodrigues MASTERS B Granfondo Bttralhos Bike Team
1476 Ricardo Rodrigues MASTERS B Mediofondo Tirsobikers
1477 Roberto Mulargiu MASTERS B Granfondo S.C. Pedale Nuorese (Itália)
1478 Antonio Dias MASTERS C Mediofondo Clube De Ciclismo De Castelo Branco
1479 Tiago Silva MASTERS A Granfondo Figueiras Bike
1480 Nieves Covelo MASTERS B FEM Mediofondo Espartanos
1481 Daniel Crespo MASTERS C Mediofondo Espartanos
1482 Arnaldo Bernardo MASTERS B Mediofondo A.C.R.D. Valbom Dos Figos
1483 António Morais MASTERS B Mediofondo Btt Verde E Azul
1484 Rúben Rosário ELITES M Granfondo Craks Do Pedal- Coruche
1485 Jorge Pinheiro MASTERS D Mediofondo A.C.T.C Changé 72
1486 Susana Martins ELITES F Minifondo Difapauto
1487 Sonia Lopes MASTERS B FEM Minifondo Difapauto
1488 Nuno Faria MASTERS B Minifondo Individual
1489 João Santos MASTERS B Mediofondo Individual
1490 José Palmeiro MASTERS B Mediofondo Individual
1491 Carlos Martins MASTERS D Mediofondo Ccmc - Clube Ciclismo Macedo De Cavaleiros
1492 Rui Castanheira MASTERS B Mediofondo Individual
1493 Pedro Lourenço MASTERS A Granfondo Team Escala Visual
1494 Alberto González MASTERS A Granfondo 3&Run Bike Team
1495 Gonçalo Carvalho MASTERS A Mediofondo Faltadasso Bike Team
1496 Manuel Marques MASTERS C Mediofondo Individual
1497 Luís Carvalho MASTERS A Granfondo Associação Cicloturismo De Figueiró
1498 Jorge Figueiredo MASTERS B Minifondo Parafusos
1499 Manuel Alvarez MASTERS A Mediofondo Btt Verin
1500 Bruno Pontes MASTERS A Granfondo Team Atxcyclingstore
1501 Jose Suarez MASTERS A Granfondo Triatlon Costa Da Morte
1502 Pedro Pereira ELITES M Granfondo Team Atxcyclingstore
1503 Alexandre Almeida MASTERS B Mediofondo Santiago Bikes
1504 Pedro Matos MASTERS A Mediofondo Individual
1505 João Machado MASTERS B Mediofondo Individual
1506 Luis Fernandes ELITES M Mediofondo Prozis Dream Team
1507 Márcio Oliveira MASTERS A Mediofondo Trek
1508 Tiago Sousa ELITES M Granfondo Trek
1509 José Fonseca MASTERS C Mediofondo Plano B Bike Shop - Sines
1510 Luis Duarte MASTERS B Granfondo Atx Cyclingstore
1511 António Carvalho MASTERS D Granfondo Batotas/Ponte De Lima
1512 André Pinho MASTERS B Mediofondo Individual
1513 Joao Martins ELITES M Mediofondo Individual
1514 Vitor Hugo MASTERS A Mediofondo Biketech
1515 Márcio Cruz ELITES M Mediofondo Individual
1516 Bruno Aguiar MASTERS A Granfondo Team Atxcyclingstore
1517 Javi Pesqueira MASTERS A Mediofondo Bici O Con
1518 Cátia Silva MASTERS A FEM Mediofondo Atx Cyclingstore
1519 José Sousa MASTERS A Granfondo Atx Cyclingstore
1520 Paulo Pereira MASTERS B Granfondo Baidebike C.C.Baião
1521 Antonio Costa MASTERS B Mediofondo 100Trilhos
1522 Joaquim Pedro MASTERS B Granfondo Clube Ogma
1523 Artur Serra MASTERS B Mediofondo Lobos Da Serra - Loureiro
1524 Nuno Guedes MASTERS B Mediofondo Love Tiles
1525 João Silva MASTERS C Granfondo Trancoso Bike Team
1526 Joaquim Nogueira MASTERS B Granfondo Love Tiles Cycling Sports Team
1527 Ricardo Moreira MASTERS A Mediofondo Lobos Da Serra - Loureiro
1528 Anabela Alves MASTERS B FEM Mediofondo Lobos Da Serra - Loureiro
1529 Tiago Almeida ELITES M Mediofondo Individual
1530 Luís Duarte MASTERS A Granfondo Individual
1531 Nuno Silva MASTERS A Minifondo Team Atxcyclingstore
1532 Roberto Fernandes MASTERS A Mediofondo C.D.1º De Maio
1533 Alex Barreiro MASTERS A Granfondo Biciocon
1534 Jose Monteiro MASTERS C Granfondo Atx Cyclingstore
1535 António Cunha MASTERS B Mediofondo Biketrail
1536 Carina Viana ELITES F Minifondo Viabike
1537 Sergio Macedo MASTERS A Mediofondo Individual
1538 Mário Carvalho MASTERS B Mediofondo Longusbike
1539 Filipe Jeronimo MASTERS A Minifondo Individual
1540 Júlio Salgado MASTERS A Mediofondo Individual
1541 Sergio Morais MASTERS A Mediofondo Aguçabtt
1542 Jorge Garcia MASTERS C Mediofondo Lubrialbi/Casa Benfica Castelo Branco
1543 Sergio Muacho ELITES M Minifondo Associação Degolados Desporto Cultura - Addc
1544 Pedro Sousa MASTERS A Granfondo Crc-Famalicao
1545 Ricardo Franco MASTERS B Mediofondo Bicicletas Brasil
1546 Andre Silva ELITES M Granfondo Individual
1547 Luis Sousa MASTERS B Granfondo Individual
1548 Fernando Vicente MASTERS B Mediofondo Cc Compostelano
1549 Fernando Fernandes MASTERS B Mediofondo Branquinhos Do Pedal
1550 Rafael Garcia MASTERS B Mediofondo Emac-Muebles Compostela
1551 Jose Martins MASTERS C Mediofondo Ot
1552 Ricardo Antunes MASTERS C Minifondo Individual
1553 Fernando Dias MASTERS B Mediofondo Sucatas Parente
1554 Jorge Fernandes MASTERS B Minifondo Individual
1555 Paulo Sequeira MASTERS B Minifondo Rxbike
1556 Marco Rodrigues MASTERS A Mediofondo Individual
1557 Sebastian Zielinski MASTERS A Mediofondo Individual
1558 Rui Taveira MASTERS A Mediofondo Btt Margens Do Cávado
1559 Vitor Ferreira MASTERS B Granfondo Individual
1560 Raphael Cordeiro ELITES M Minifondo Team Giant
1561 Eurico Monteiro MASTERS C Mediofondo Individual
1562 Paulo Tomás MASTERS B Minifondo G.D.Creixomil
1563 Cândido Ramos MASTERS A Granfondo Olhos Nos Olhos
1564 Manuel Domingues MASTERS A Mediofondo Individual
1565 Rui Santos MASTERS B Granfondo Vimeiro 1808
1566 Ricardo Duarte MASTERS B Granfondo Clube Ogma
1567 Hélder Antunes MASTERS B Mediofondo Vimeiro 1808
1568 Diogo Cosme ELITES M Granfondo Rocket_1993
1569 Ângela Rodrigues ELITES F Minifondo Parada Cycling Team
1570 Fabio Vieira MASTERS A Mediofondo Felgueiras Bike Team
1571 António Sampaio MASTERS B Mediofondo Felgueiras Bike Team
1572 Arnaldo Sampaio MASTERS A Mediofondo Felgueiras Bike Team
1573 Rafael Gonçalves MASTERS A Mediofondo Felgueiras Bike Team
1574 António Barbosa MASTERS C Mediofondo Felgueiras Bike Team
1575 José Pereira MASTERS B Mediofondo Felgueiras Bike Team
1576 Jeronimo Cruz MASTERS C Mediofondo Individual
1577 Sérgio José MASTERS B Granfondo Individual
1578 Mário Pires MASTERS A Granfondo Individual
1579 Telmo Silva MASTERS B Granfondo Ciclolandal
1580 Enrique Mangas MASTERS B Granfondo Los Makis
1581 Ramón López MASTERS B Granfondo Los Makis
1582 Francisco Sánchez MASTERS B Granfondo Los Makis
1583 Manuel Barreña MASTERS A Granfondo Los Makis
1584 Alberto Sanz MASTERS B Granfondo La Biela
1585 Jorge Pinto MASTERS B Mediofondo Ribeiros Bike Shop
1586 Isaac Otero MASTERS A Mediofondo C.C.Botafumeiro
1587 Nuno Marques MASTERS A Mediofondo Greenyard
1588 João Pinto MASTERS B Granfondo Bibabike
1589 Tiago Cecílio ELITES M Granfondo Individual
1590 Armando Ribeiro MASTERS C Mediofondo Individual
1591 Pedro Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1592 Rui Almeida MASTERS A Mediofondo Artur Garcia - Mediação De Seguros Lda
1593 Raquel Teixeira ELITES F Granfondo Team Atx
1594 Tiago Galrão MASTERS A Mediofondo Team Atx
1595 Fábio Alves ELITES M Granfondo Love Tiles Cycling Sports Team
1596 Hugo Fonseca MASTERS B Mediofondo Individual
1597 Artur Garcia MASTERS B Mediofondo Artur Garcia - Mediação De Seguros Lda
1598 Floriano Mendes MASTERS D Mediofondo Orima
1599 Goncalo Correia MASTERS A Mediofondo Montanha Clube - Louzan
1600 Gil Carmo MASTERS B Mediofondo Montanha Clube - Louzan
1601 Andre Ribeiro MASTERS A Granfondo Individual
1602 Mário Carvalho MASTERS B Granfondo Trek
1603 Jorge Porto MASTERS B Granfondo Trancoso Bike Team
1604 Tiago Neves MASTERS A Mediofondo Grupo Btt Caça Mouros
1605 Sergio Oliveira MASTERS A Mediofondo Individual
1606 Artur Rosa MASTERS C Minifondo Individual
1607 Cristiano Chivarria ELITES M Mediofondo Individual
1608 Ricardo Rodrigues MASTERS B Mediofondo Lamigroup / Casa Benfica Castro Daire
1609 António Gomes MASTERS A Granfondo Lamigroup / Casa Benfica Castro Daire
1610 Tiago Vieira ELITES M Mediofondo Individual
1611 Jesus Cuadrado MASTERS C Mediofondo Los Makis
1612 André Fernandes ELITES M Granfondo Clube Ciclismo Da Adasma
1613 Samuel Sabença MASTERS A Granfondo Peruf Race Team
1614 Guilherme Gaivão MASTERS D Mediofondo Singabike
1615 José Pinto MASTERS B Mediofondo Longusbike
1616 Jose Pinto MASTERS A Mediofondo Ribeiros Bike Shop
1617 João Marques MASTERS B Granfondo Oiã Bike Team
1618 Milton Magalhães MASTERS A Granfondo Individual
1619 Raquel Diz MASTERS A FEM Mediofondo Individual
1620 Tiago Machado MASTERS A Mediofondo Prio Firststop Bragança
1621 Ricardo Leitão MASTERS A Mediofondo Zgbt
1622 Daniel Pereira MASTERS A Mediofondo Zgbt
1623 Nuno Pereira MASTERS A Mediofondo Zgbt
1624 Fábio Ferreira MASTERS A Minifondo Zgbt
1625 Artur Bento MASTERS A Mediofondo Zgbt
1626 Hugo Noite MASTERS B Mediofondo Zgbt
1627 Pedro Oliveira MASTERS B Minifondo Individual
1628 José Alves MASTERS B Mediofondo Velo Clube De Bragança
1629 Pablo Fernandez MASTERS A Granfondo Bici O Con
1630 Juan Rodiño ELITES M Granfondo Bici O Con
1631 Javi Cambados MASTERS C Granfondo Club Ciclista O Grove
1632 Yoli Piñeiro MASTERS B FEM Mediofondo Bici O Con
1633 Mauro Jorge MASTERS B Granfondo Westbike
1634 Nuno Portela MASTERS B Granfondo Individual
1635 Ângelo Guimarães ELITES M Mediofondo Adefacec
1636 Fábio Freitas ELITES M Mediofondo Club Sport Marítimo
1637 João Caldeira ELITES M Mediofondo Ram Riders
1638 João Cunha MASTERS C Mediofondo Individual
1639 Nuno Sousa MASTERS B Granfondo Individual
1640 Vasco Crisostomo ELITES M Granfondo Fpracing
1641 Elson Felix MASTERS A Granfondo Fprancing
1642 Santiago Pérez MASTERS B Granfondo Cc Betanzos
1643 Juan López MASTERS B Granfondo Club Ciclista Betanzos
1644 David Teixeira MASTERS B Mediofondo 100Trilhos
1645 Alejandro Martinez MASTERS B Granfondo Individual
1646 Nuno Martins MASTERS A Mediofondo Individual
1647 Beatriz Santos ELITES F Minifondo Individual
1648 Jose Aragunde MASTERS A Mediofondo Individual
1649 Luis Gaspar MASTERS A Mediofondo Individual
1650 Paulo Vaz ELITES M Mediofondo Individual
1651 Marcelino Taboada MASTERS B Mediofondo Cc Betanzos
1652 Javier Pita MASTERS B Granfondo Club Ciclista Betanzos
1653 Helder Costa MASTERS B Mediofondo 100 Clube
1654 Luis Cardoso MASTERS B Mediofondo 100 Clube
1655 Rui Costa MASTERS B Mediofondo Goodbikers
1656 Jorge Oliveira MASTERS A Granfondo Individual
1657 Ricardo Dinis MASTERS A Granfondo Trek
1658 José Yáñez MASTERS C Granfondo Ccvilalba-As Pontes
1659 J. Rosado MASTERS B Granfondo Clube Ogma
1660 João Duarte ELITES M Mediofondo A.R.Tuías
1661 Diogo Coelho ELITES M Mediofondo A.R.Tuías
1662 Jose Coelho MASTERS C Mediofondo A.R.Tuías
1663 Nuno Paiva MASTERS B Mediofondo Núcleo Do Sporting De Arganil
1664 Miguel Mendonça MASTERS C Granfondo Tgv Do Oeste - Ideal Home
1665 Guillermo Gutierrez MASTERS B Granfondo Aspontesvilalba.Cc
1666 Salvador Carreira MASTERS B Mediofondo Oliveira Bike
1667 Julio Casado MASTERS B Mediofondo Oliveira Bike
1668 Juan Rodríguez MASTERS B Mediofondo C.C. Monforte
1669 Guillermo Iglesias MASTERS C Mediofondo Muebles Compostela
1670 Julio Cadavid MASTERS A Granfondo Individual
1671 Osório Pardal MASTERS C Mediofondo R4-Mãos
1672 Raúl Fidalgo MASTERS C Mediofondo Compostelano Cc
1673 Pedro Fonseca MASTERS A Granfondo Individual
1674 Ramón Rodríguez MASTERS A Granfondo Club Ciclista Betanzos
1675 Manuel Costa MASTERS A Mediofondo Batatolas
1676 Carlos Taboada MASTERS B Granfondo Cc Betanzos
1677 Baldomero Alvarez MASTERS D Mediofondo Muebles Compostela
1678 Javier Varela MASTERS C Granfondo Cc Betanzos
1679 Carlos Maia MASTERS B Mediofondo Xupa Rodas
1680 António Gouveia MASTERS A Granfondo Clube Do Sargento Da Armada
1681 Nuno Roberto MASTERS B Granfondo Os Metralhas Btt
1682 Darío Navia MASTERS B Granfondo Ciclomanos
1683 José Méndez MASTERS B Mediofondo Ciclómanos
1684 Pablon Montenegro MASTERS B Mediofondo Ciclomanos
1685 José Caamaño MASTERS B Granfondo Ciclómanos
1686 Manuel Prego MASTERS A Granfondo Ciclómanos
1687 Aderito Oliveira MASTERS A Granfondo Oiã Bike Team
1688 Jose Pozuelo MASTERS C Granfondo Club Ciclista Pelin
1689 Filipe Rodrigues ELITES M Minifondo Individual
1690 André Dias MASTERS A Mediofondo Individual
1691 Ivo Oliveira MASTERS B Mediofondo Gdm Bike Team
1692 Rafael Costa MASTERS B Mediofondo Ccr Santa Comba
1693 Miguel Costa MASTERS B Granfondo C.C. Medina
1694 Mário Martins MASTERS B Granfondo Batatolas
1695 Pedro Leal MASTERS A Mediofondo Individual
1696 Filipe Pereira MASTERS A Mediofondo Individual
1697 António Craveiro MASTERS B Mediofondo Licor 35 / Euphoric Challenges
1698 Paulo Ferreira MASTERS B Mediofondo Nac Bike Team
1699 José Rodrigues ELITES M Minifondo Parada Cycling Team
1700 Luís Teixeira MASTERS B Minifondo Parada Cycling Team
1701 Marco Jorge MASTERS B Mediofondo Desgasta Trilhos / Mdb
1702 João Rocha MASTERS B Mediofondo Individual
1703 Francisco Blanco MASTERS D Mediofondo Individual
1704 Isidro Dosantos MASTERS C Mediofondo Individual
1705 Ana Rodrigues MASTERS A FEM Mediofondo Veni Vidi Vici
1706 Marcos Ramires MASTERS A Granfondo Individual
1707 José Dias MASTERS A Mediofondo Individual
1708 Pedro Rodrigues MASTERS C Granfondo #Ggsy
1709 Jaime Jorge MASTERS C Mediofondo Individual
1710 Hélio Jorge MASTERS C Mediofondo Individual
1711 Sven Bartels MASTERS A Granfondo Los Picos
1712 Paulo Amaral MASTERS B Mediofondo Individual
1713 Hugo Pereira MASTERS A Mediofondo Team Lugo
1714 Jorge Santos MASTERS C Granfondo Gmo Team Boramó
1715 Ricardo Costa ELITES M Granfondo C.C. Botafumeiro
1716 Arnaldo Costa MASTERS B Mediofondo Team Bikebrother
1717 Maria Domingues ELITES F Mediofondo Individual
1718 Tiago Oliveira ELITES M Granfondo Individual
1719 Jose Barral MASTERS B Mediofondo Club Ciclista Compostelano
1720 Avelino Rodrigues MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1721 Hugo Gomes MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1722 Paulo Oliveira MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1723 Paulino Afonso MASTERS A Mediofondo Teamgiant Bragança
1724 Eduardo Constancio MASTERS C Mediofondo Teamgiant Bragança
1725 Jose Vieira MASTERS A Mediofondo Teamgiant Bragança
1726 Luis Bras MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1727 Joao Loureiro MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1728 Pedro Santos MASTERS B Mediofondo Teamgiant Bragança
1729 André Neves ELITES M Mediofondo Individual
1730 Juan Jallas MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Compostelano
1731 Alberto Silva MASTERS C Mediofondo Botabaixo
1732 Francisco Rey MASTERS B Granfondo Club Ciclista Betanzos
1733 José Silva MASTERS B Mediofondo Gdm Bike Team
1734 Javier Lopez MASTERS C Granfondo Individual
1735 Rui Branco MASTERS B Granfondo Oiã Byke Team
1736 Alvaro Vieites MASTERS B Mediofondo Illas Cíes Cycling Team
1737 Desidério Pires MASTERS B Granfondo Individual
1738 Iago Souto MASTERS A Granfondo Illas Cies Cycling Team
1739 Custodio Moreira MASTERS B Granfondo Associação Cicloturismo De Sobrosa
1740 Carlos Valente MASTERS B Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1741 Tiago Pereira ELITES M Mediofondo Team Gaiabike
1742 Paulo Fortuna MASTERS B Mediofondo Individual
1743 Pablo Querol MASTERS A Granfondo Illas Cies Cycling Team
1744 Cátia Vaz ELITES F Mediofondo Teamgiant Bragança
1745 Luis Martinez MASTERS B Granfondo Individual
1746 Luis Lopez MASTERS A Granfondo Illas Cies Cycling Team
1747 Francisco.Javier Iglesias MASTERS B Granfondo Illas Cies
1748 Juan Fernández MASTERS B Granfondo Illas Cíes Cycling Team
1749 António Pais MASTERS C Mediofondo Ipcb
1750 Jorge Alves MASTERS B Mediofondo Individual
1751 Joaquim Fernandes MASTERS B Granfondo Individual
1752 Paulo Valente MASTERS B Granfondo Individual
1753 Paulo Neves MASTERS C Mediofondo Individual
1754 Patricia Viana ELITES F Minifondo Viabike
1755 Simão Vieira MASTERS B Mediofondo Estoirabikes
1756 António Garcia MASTERS C Mediofondo Individual
1757 Sónia Carvalho MASTERS B FEM Mediofondo Watt
1758 César Moreira MASTERS A Mediofondo Individual
1759 Carlos Mendes MASTERS A Mediofondo Sportarc.Btt / Bttarouca
1760 Jorge Correia MASTERS C Mediofondo Delta D´Aire
1761 Martinho Moura MASTERS C Minifondo Futebol Club De Aliviada
1762 José Castanheira MASTERS A Granfondo Individual
1763 Sandra Costa MASTERS B FEM Mediofondo Teamavocado/Teamatx
1764 Rui Carvalho MASTERS A Mediofondo Montanelas
1765 Carlos Carvalho MASTERS A Mediofondo Porto Cycling Team
1766 Antonio Pinho ELITES M Mediofondo Sportarc.Btt/Bttarouca
1767 Nuno Barreto MASTERS B Mediofondo Individual
1768 Salomé Mourisco MASTERS A FEM Mediofondo Individual
1769 Miguel Arcanjo MASTERS B Minifondo Ribeiros Bike Shop
1770 Bruno Barros MASTERS A Minifondo Ribeiros Bikeshop
1771 Paulo Afonso MASTERS B Granfondo Individual
1772 Mathias Ferreira MASTERS A Mediofondo Maiatos Reabnorte
1773 Rui Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
1774 Carlos Pereira ELITES M Mediofondo Individual
1775 Paulo Sequeira MASTERS C Minifondo Ccd Centro De Cultura E Desporto Da Câmara Municipal De Castelo Branco
1776 Luís Silva MASTERS A Mediofondo Porto Cycling Team
1777 Carlos Pina MASTERS A Granfondo Individual
1778 Luis Oliveira MASTERS B Mediofondo Raposasbtt
1779 Matilde Ferreira MASTERS B FEM Mediofondo Raposasbtt
1780 Carlos Carvalho MASTERS B Mediofondo Raposasbtt
1781 Pedro Faria MASTERS A Minifondo Ncsaparecida
1782 António Mesquita MASTERS B Mediofondo Individual
1783 Jose Faria MASTERS B Mediofondo Ncsaparecida
1784 José Rocha MASTERS B Mediofondo Sportarc.Btt/Bttarouca
1785 Andre Teixeira ELITES M Mediofondo Btt Arouca
1786 Diogo Amaral MASTERS A Granfondo Individual
1787 Bruno Costa MASTERS A Mediofondo Tgv Do Oeste/ Ideal-Home
1788 Ruben Gomes ELITES M Mediofondo Sem Pedal Btteam
1789 Pedro Freitas MASTERS B Mediofondo Os Metralhas Btt
1790 Miguel Roque MASTERS A Granfondo Individual
1791 Jorge Pacheco MASTERS B Mediofondo Fox - Gvn
1792 Nuno Gomes MASTERS B Mediofondo Contibike
1793 Flávio Castro MASTERS B Mediofondo Individual
1794 Nelson Sousa MASTERS A Mediofondo Individual
1795 Vitor Alves MASTERS B Mediofondo Individual
1796 Jorge Neves MASTERS C Mediofondo Kotas Btt Cycling Team
1797 Nuno Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1798 José Vilas MASTERS A Mediofondo Millabikes - A Golpe De Pedal
1799 Filipe Ferreira MASTERS C Mediofondo Individual
1800 João Leal MASTERS A Minifondo Atx Cyclingstore
1801 Melissa Mourato ELITES F Minifondo Atx Cyclingstore
1802 Mário Patrão ELITES M Granfondo Individual
1803 Pedro Giraldez MASTERS A Granfondo Grupeta 9:30
1804 Luís Sousa MASTERS A Mediofondo Gteam
1805 Saul Fidalgo MASTERS B Granfondo Bairrada
1806 Francois Marques MASTERS A Granfondo Vc Diekirch
1807 Marco Soares ELITES M Mediofondo Gteam
1808 José Gomes MASTERS C Mediofondo Individual
1809 Pedro Malhão MASTERS A Mediofondo Acd Milharado
1810 Paulo Mesquita MASTERS C Granfondo Crd Cavaquinhas
1811 Luís Gomes MASTERS A Mediofondo Estoirabikes
1812 Fábio Arantes ELITES M Mediofondo Bikeforlife
1813 Jose Gerardo MASTERS C Mediofondo Alcobaça
1814 Daniel Martins MASTERS A Granfondo Individual
1815 Domingos Barbosa MASTERS C Mediofondo Cesar Racing
1816 João Rodrigues MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta De Tangil
1817 Humberto Alves MASTERS B Mediofondo Amigos Da Bicicleta De Tangil
1818 António Maia MASTERS B Mediofondo Ddrbttapúlia
1819 Jose Cardoso MASTERS C Mediofondo Am Bikes Team Pro
1820 Gonçalo Branco MASTERS B Mediofondo Go Bike
1821 Antonio Borges MASTERS C Mediofondo Individual
1822 Telmo Pardal MASTERS A Mediofondo Uci´S Virtualmente Muita Forte - Portimão
1823 Pedro Costa MASTERS A Mediofondo Individual
1824 Juan Cebey MASTERS B Granfondo Club Ciclista Negreira
1825 Santiago Outeiro MASTERS B Granfondo Club Ciclista Negreira
1826 Joao Vieira MASTERS B Minifondo Videomax
1827 Rui Ferreira ELITES M Mediofondo Pedalbikerolubnortigaiaafr
1828 Rogerio Santos MASTERS C Mediofondo Onda Team- Going Bike
1829 Marcos Fernández MASTERS B Granfondo Komanche Club Ciclista
1830 Fernando Nuñez MASTERS B Granfondo Illas Cíes Cycling Team
1831 Luis Barriocanal MASTERS C Mediofondo Uc Burgalesa
1832 Mar Búrdalo MASTERS B FEM Mediofondo Uc Burgalesa
1833 Antonio Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
1834 José Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
1835 André Pinto MASTERS A Mediofondo Carclasse Cycling Team
1836 Paulo Oliveira MASTERS B Mediofondo Casa Do Povo De Retorta
1837 Maria Pereira ELITES F Mediofondo Individual
1838 Joaquim Nunes MASTERS C Mediofondo Individual
1839 Ricardo Vaz MASTERS A Mediofondo Clube Desportico Os Águias
1840 Miguel Rueda MASTERS B Granfondo Club Ciclista Betanzos
1841 Rogerio Batista MASTERS A Mediofondo Rb-Ciclsmo Taberna Do Petisco
1842 Luis Correia MASTERS A Mediofondo Clube De Ciclismo De Mrandela
1843 Alexandre Alves MASTERS B Mediofondo Individual
1844 Carlos Lopes MASTERS A Mediofondo Love Tiles
1845 Vitor Lopes MASTERS B Minifondo União Desportiva Amigos Da Roda Quinchães
1846 Rui Lopes MASTERS B Minifondo União Desportiva Amigos Da Roda Quinchães
1847 Narciso Ribeiro MASTERS C Mediofondo Ddr Btt Apulia
1848 Daniel Rosa MASTERS A Mediofondo Alpha Cycling
1849 Pedro Guina MASTERS B Mediofondo Individual
1850 Nuno Fernandes MASTERS B Granfondo S.C.Espinho
1851 Pedro Silva MASTERS A Mediofondo Individual
1852 Rui Tavares ELITES M Mediofondo Malaguetini Cycling Club
1853 Maria Coelho MASTERS A FEM Granfondo Triatlo Sporting Clube De Espinho
1854 Jorge Roças MASTERS A Mediofondo Individual
1855 Manuel Gómez MASTERS C Minifondo Individual
1856 Antonio Almeida MASTERS C Granfondo Individual
1857 Francisco Barral ELITES M Mediofondo Bici O Con
1858 Pablo Vega MASTERS B Granfondo Club Ciclista Eo
1859 Sergio Ruiz MASTERS C Granfondo Entrenamiento Ciclismo.Com
1860 Ricardo Castro ELITES M Mediofondo Cnidh
1861 José Ribeiro MASTERS B Mediofondo Veni Vidi Vici
1862 Ricardo Raposo MASTERS B Mediofondo Up Bike Team
1863 Gonzalo Portela MASTERS C Granfondo Individual
1864 Paulo Pacheco MASTERS A Granfondo Associação Cicloturismo De Sobrosa
1865 Manuel Pacheco MASTERS A Granfondo Associação Cicloturismo De Sobrosa
1866 Marco Gomes MASTERS B Mediofondo Ccm
1867 Fernando Silva MASTERS B Minifondo Individual
1868 Gonçalo Silva ELITES M Minifondo Individual
1869 Lorenzo Lopez MASTERS B Mediofondo Clube Ciclista Terra Cha Vilalba
1870 Francisco Gaspar MASTERS A Granfondo Casa Josil
1871 Bruno Nunes ELITES M Granfondo Associação Cicloturismo De Sobrosa
1872 António Santos MASTERS C Granfondo Ccd Leões Da Floresta Btteam
1873 Rafael López MASTERS B Granfondo Cd Aguzo Mtb
1874 Jesus Vigo MASTERS C Mediofondo Club Ciclista Negreira
1875 Antonio Pereira MASTERS B Mediofondo Individual
1876 Paulo Silva MASTERS B Mediofondo Individual
1877 Eduardo Simoes MASTERS A Minifondo Individual
1878 Benedicto Suárez MASTERS C Granfondo Club Ciclista Betanzos
1879 Rafael Malho ELITES M Mediofondo Individual
1880 João Moita MASTERS A Mediofondo Beat Your Limit
1881 Henrique Caetano MASTERS B Mediofondo Individual
1882 Ruben Carrasco MASTERS B Granfondo Illas Cies Cycling Team
1883 Marta Rodrigues ELITES F Minifondo Individual
1884 Esteban García MASTERS B Granfondo Individual
1885 Bruno Sousa MASTERS B Mediofondo Sandocha Pro Cycling Team
1886 Pachi Rivas MASTERS B Granfondo Cc Betanzos
1887 Carlos Álvarez MASTERS A Granfondo Machones Btt
1888 Francisco Teotónio MASTERS B Mediofondo Pé Na Roda
1889 Sérgio Carvalho MASTERS A Mediofondo Pé Na Roda
1890 António Soares MASTERS C Mediofondo Pé Na Roda
1891 Joaquim Canário MASTERS C Minifondo Pé Na Roda
1892 Carlos Monteiro MASTERS B Mediofondo Pé Na Roda
1893 Rui Polido MASTERS B Minifondo Pé Na Roda
1894 Manuel Ribeiro MASTERS B Mediofondo Pé Na Roda
1895 Carlos Alves MASTERS B Mediofondo Pé Na Roda
1896 Manuel Azeredo MASTERS B Mediofondo Pé Na Roda
1897 Pedro Duarte ELITES M Mediofondo Individual
1898 Fernando Duarte MASTERS C Mediofondo Individual
1899 Luciano Drummer MASTERS B Granfondo Lu Drummer
1900 Daniela Franco MASTERS A FEM Minifondo Individual
1901 Elsa Flôr ELITES F Minifondo Individual