Registration List

Dorsal Name Category Track Team
1 Cristina Couceiro F40 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
2 Manuel Alves M50 CN 31KM Olimpico Vianense Trail
3 Celia Sousa F40 CN 31KM Individual
4 Raul Silva M40 CN 31KM Profisio Team
5 Simão M SENIORES CN 31KM Individual
6 Rui Martins M45 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
7 Luis Carvalho M55 CN 31KM Individual
8 Jose Martins M55 CN 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
9 João Nogueira M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
10 António Rocha M Sub 23 CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
11 Armindo Antunes M40 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
12 Joao Fonseca M50 CN 31KM Team Ocs-Proaventuras
13 Rute Martins F SENIORES CN 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
14 João Santos M40 CN 31KM Turres Trail Team
15 Nuno Fernandes M SENIORES CN 31KM Clube Atletismo Fafe
16 Ana Cabrita F50 CN 31KM Individual
17 Diogo Fernandes M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
18 Paulo Oliveira M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
19 João Patrício M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
20 Edgar Resende M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
21 Solange Sousa F SENIORES CN 31KM Individual
22 Eurico Pereira M Sub 23 CN 31KM Brabus Runners
23 Diogo Pinheiro M SENIORES CN 31KM Team Coimbra Trail Running
24 Susana Alves F SENIORES CN 31KM Edl Trail
25 Angelo Pereira M55 CN 31KM Centro Ciclista De Gondomar
26 Jose Moises M45 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
27 António Firmino M40 CN 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
28 Carla Semedo F40 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
29 Nuno Patricio M45 CN 31KM Clube Da Natureza De Alvito
30 Catarina Fernandes F SENIORES CN 31KM Viriathvs Runners Viseu
31 David Gouveia M SENIORES CN 31KM Team Escaravelhos - Cmmouronho
32 Rui Azevedo M SENIORES CN 31KM Fridão Sem Limites
33 Manuel Costa M60 CN 31KM Dci/Pedrulha-Mealhada
34 Carolina Pereira F45 CN 31KM Afifense Trail
35 Miguel Ribeiro M SENIORES CN 31KM Team Zona Alta Trail
36 Ana Tomé F45 CN 31KM Zona Alta Trail
37 João Fernandes M SENIORES CN 31KM Team Zona Alta Trail
38 João Plácido M SENIORES CN 31KM Team Zona Alta Trail
39 Pedro Veríssimo M40 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
40 Nuno Cardoso M40 CN 31KM Individual
41 Bruno Silva M Sub 23 CN 31KM Trail Team Bifase
42 Felisbela Sousa F50 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
43 Nelson Graça M SENIORES CN 31KM Team Goldnutrition Run.Pt
44 Mariana Machado F SENIORES CN 31KM Os Santa Apolónia
45 Joana Alves F SENIORES CN 31KM Caracol Trail Team
46 Olavo Fontinha M SENIORES CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
47 Mário Figueiras M40 CN 31KM Acm Montemor A Correr
48 Maria Lemos F50 CN 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
49 António Monteiro M50 CN 31KM Acm Montemor A Correr
50 Júlia Alves F45 CN 31KM Linces De Montemor
51 Joana Maia F SENIORES CN 31KM Alexandra Carvalho Team
52 António Rocha M60 CN 31KM Team Factor X / S4l / Medense Fc
53 Miguel Sousa M40 CN 31KM Os Santa Apolónia
54 Pedro Marques M45 CN 31KM Team Factor X / S4l / Medense Fc
55 Diogo Flamino M Sub 23 CN 31KM Linces De Montemor
56 André Almeida M SENIORES CN 31KM Team Factor X / S4l / Medense Fc
57 Ana Duarte F45 CN 31KM Stravistas Vp
58 José Féteira M50 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
59 Andreia Almeida F SENIORES CN 31KM Fridão Sem Limites
60 José Martins M55 CN 31KM Individual
61 Cidália Martins F50 CN 31KM Individual
62 Luis Almeida M55 CN 31KM Lion Runners - G.D. Leões Da Guarda
63 Pedro Osório M40 CN 31KM Viseu 360
64 Marcelo Martins M SENIORES CN 31KM Edl Trail
65 Pedro Ribeiro M SENIORES CN 31KM Caracol Trail Team
66 Maria Silva F55 CN 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
67 Firmino Mendes M55 CN 31KM Team Montanha Clube Trail Running/Efapel
68 António Miranda M45 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
69 Paula Soares F SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
70 Tiago Godinho M SENIORES CN 31KM Caracol Trail Team
71 Luis Semedo M SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
72 Paulo Costa M SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
73 Roberto Baião M SENIORES CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
74 Marcolino Veríssimo M45 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
75 Joaquim Caeiro M45 CN 31KM Individual
76 Carlos Queirós M SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
77 Fernando Gomes M45 CN 31KM Kemedo Team
78 Maria Machado F55 CN 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
79 Nelson Diogo M SENIORES CN 31KM Amcf - Arrábida Trail Team
80 Miguel Pires M40 CN 31KM Associação Recreativa Casaense/Escola De Atletismo De Coimbra/Intermarché Condeixa
81 Luis Fernandes M SENIORES CN 31KM Clube De Praças Da Armada
82 Bruno Santos M SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
83 Joel Martins M SENIORES CN 31KM Team Escaravelhos - Cmmouronho
84 Fernando Santos M Sub 23 CN 31KM Team Escaravelhos - Cmmouronho
85 Carla Reis F45 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
86 Sofia Lourenço F45 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
87 Francisco Henriques M40 CN 31KM Team Clac Entroncamento/Ondatrilhos
88 Ana Miranda F SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
89 Telmo Carvalho M SENIORES CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
90 Seninho Ribeiro M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
91 Rúben Chaves M SENIORES CN 31KM Amcf - Arrábida Trail Team
92 Tiago Ramos M SENIORES CN 31KM Clube De Atletismo De Ferreira De Zêzere
93 Jose Rosario M40 CN 31KM Porto De Mos A Correr
94 Rui Silva M50 CN 31KM Team Clac Entroncamento/Ondatrilhos
95 Lina Marques F40 CN 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
96 Luis Rei M60 CN 31KM Team Clac Entroncamento/Ondatrilhos
97 Francisco Carvalho M SENIORES CN 31KM Team Escaravelhos - Cmmouronho
98 Manuel Moreno M60 CN 31KM Morcegos Trail
99 Nelson Costa M SENIORES CN 31KM Associação Recreativa Casaense/Escola De Atletismo De Coimbra/Intermarché Condeixa
100 Nuno Paulino M40 CN 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
101 Fernando Neves M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
102 Catarina Alves F40 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
103 Filipe Carneiro M SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
104 Vitor Coelho M45 CN 31KM Team Sindeq
105 Carlos Veloso M40 CN 31KM Team Sindeq
106 São Castanheira F55 CN 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
107 Ana Dourado F40 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
108 Vitorina Mourato F50 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
109 Luís Martins M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
110 Carla Soares F40 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
111 Manuel Ferreira M55 CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
112 Maria Areias F SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
114 Maria Gonçalves F SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
115 Nádia Casteleiro F SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
116 Hélder Lemos M SENIORES CN 31KM Team Ocs-Proaventuras
117 Nuno Alves M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
118 Nuno Pereira M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
119 Vítor Costa M40 CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
120 Paula Barbosa F40 CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
121 Joao Gil M60 CN 31KM Individual
122 Ana Sêco F SENIORES CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
123 Pedro Santos M40 CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
124 Manuel Julio M55 CN 31KM Team Clac Entroncamento/Ondatrilhos
125 Rita Loureiro F SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
126 Sérgio Anunciação M50 CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
127 Sérgio Suzano M SENIORES CN 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
128 Almerinda Velez F50 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
129 Carla Santos F SENIORES CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
130 Ana Loreto F50 CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
131 Maria Queiroz F55 CN 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
132 Maria Fonseca F40 CN 31KM Runners Do Demo
133 Margarida Amaro F40 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
134 Patricia Moreira F SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
135 Nuno Baltazar M40 CN 31KM Juventude Vidigalense
136 Vitor Almeida M55 CN 31KM Individual
137 Serafim Ramos M60 CN 31KM Lion Runners - G.D. Leões Da Guarda
138 Daniel Ribeiro M SENIORES CN 31KM Bitrunners
139 João Lopes M Sub 23 CN 31KM Grupo Desportivo Da Parreira
140 Ricardo Nunes M SENIORES CN 31KM Fridão Sem Limites
141 Fernando Vicente M55 CN 31KM Individual
142 Rufino Paiva M45 CN 31KM Team Ocs-Proaventuras
143 Maria Afonso F40 CN 31KM Individual
145 José Zananar M50 CN 31KM Atletismo Clube Da Tocha
146 Susana Castro F40 CN 31KM Psp Viseu Runners
147 Ana Dias F Sub 23 CN 31KM Team Lantemil
148 Inês Moreira F SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
149 Pedro Guimaraes M45 CN 31KM A
150 Paulo Mesquita M SENIORES CN 31KM Team Edv-Viana Trail
151 André Duarte M SENIORES CN 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
152 Tiago Portela M SENIORES CN 31KM Alexandra Carvalho Team
153 Hugo Pacheco M40 CN 31KM Runners Do Demo
154 Horacio Ferreira M50 CN 31KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
155 Rui Lobo M55 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
156 Alexandra Fernandes F50 CN 31KM Individual
157 Cristiano Santos M SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
158 Tiago Gaspar M SENIORES CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
159 Helder Pereira M40 CN 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
160 Mafalda Moniz F SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
161 José Vieira M55 CN 31KM Team Ocs-Proaventuras
162 Rodrigo Noivo M SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
163 Filomena Sabino F45 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
164 Cristina Barros F40 CN 31KM Sinmetro
165 Ivone Ferreira F45 CN 31KM Trilho Perdido Eventos / Imporlux
166 Joao Afonso M Sub 23 CN 31KM Alexandra Carvalho Team
167 Diogo Baena M SENIORES CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
168 Romeu Gouveia M Sub 23 CN 31KM Team Escaravelhos - Cmmouronho
169 Hélder Grosso M SENIORES CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
170 João Canelas M SENIORES CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
171 João Caetano M SENIORES CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
172 Ricardo Aguiar M45 CN 31KM Scpovoense - Caracóis De Corrida
173 Marcelo Graça M SENIORES CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
174 Tiago Subtil M SENIORES CN 31KM Afifense Trail
175 Rui Fonseca M40 CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
176 Jorge Nabais M SENIORES CN 31KM Coa - Clube De Orientação E Aventura
177 Virgílio Gomes M50 CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
178 Nelson Santos M40 CN 31KM Dão Nelas Runners
179 Ana Grade F40 CN 31KM U.F. Comércio E Indústria Atletismo
180 João Pinto M50 CN 31KM Team U.F. Comércio E Indústria Atletismo
181 Alfredo Costa M55 CN 31KM Oursense
182 Jorge Moita M40 CN 31KM Team Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
183 Miguel Pedro M45 CN 31KM Salamandrecos
184 Sofia Roquete F SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
185 Rodrigo Rodrigues X M40 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
186 Mariana Leirinha X F SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
187 Hugo Rodrigues X M40 CN 31KM Team Montanha Clube Trail Running/Efapel
188 João Fernandes X M55 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
189 Alexandra Vanstalle X F40 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
190 António Freitas X M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
191 Paula Matos X F50 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
192 Carlos Galamba X M50 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
193 Fernando Carvalho X M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
194 Sérgio Duarte X M40 CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
195 Zé Almeida X M55 CN 31KM Team Edv-Viana Trail
196 João Pinho X M45 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
197 Stefan Almeida X M SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
198 João Silva X M55 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
199 Bernardino Pinto X M SENIORES CN 31KM Team Dr. Merino/4Moove
200 João Figueiredo X M SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
201 Bének Morais X M40 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
202 Natália José X F SENIORES CN 31KM Team Coimbra Trail Running
203 Rui Luz X M40 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
204 Joel Silva X M Sub 23 CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
205 Susana Rodríguez X F40 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
206 Lúcio Sustelo X M SENIORES CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
207 Cesar Duarte X M SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
208 Joao Ginja X M50 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
209 Marisa Rodrigues X F SENIORES CN 31KM Team A.D.Amarante Trail Running
210 Luísa Mesquita X F SENIORES CN 31KM Team Coimbra Trail Running
211 Álvaro Mano X M45 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
212 Tiago Silva X M40 CN 31KM Team Coimbra Trail Running
213 Rafael Cruz X M SENIORES CN 31KM Team Oralklass-Amigos Do Trail
214 Pedro Tavares X M40 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
215 Ana Garcia X F SENIORES CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
216 Nuno Paiva X M SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
217 Luis David X M40 CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
218 André Trindade X M SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
219 Bruno Neves X M SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
220 Helena Ceia X F45 CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
221 João Palmela X M SENIORES CN 31KM Team Edv-Viana Trail
222 Aite Tamang X M SENIORES CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
223 Jose Reis X M SENIORES CN 31KM Team Acportalegre/Utsm
224 Alexandra Soares X F SENIORES CN 31KM Team Coimbra Trail Running
225 Nuno Botelho X M SENIORES CN 31KM Team Atr - Algarve Trail Running
226 Bruno Tavares X M SENIORES CN 31KM Team Edv-Viana Trail
227 Sandra Gonçalves X F SENIORES CN 31KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
228 Hélder Lopes X M SENIORES CN 31KM Team Montanha Clube Trail Running/Efapel
229 Marco Silva M SENIORES CN 31KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
230 Ricardo Gouveia M SENIORES CN 31KM Adrap
231 Francisco Salgueiro M50 CN 31KM Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
232 Marcelo Salgueiro M Sub 23 CN 31KM Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
233 Márcio Castro M SENIORES CN 31KM Adrap
234 Camila João F SENIORES CN 31KM Acd Jardim Da Serra
235 Dário Moitoso M SENIORES CN 31KM Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
236 Flávio Remesso M40 CN 31KM Adrap
237 Pedro Freitas M SENIORES CN 31KM Adrap
238 Diogo Abreu M SENIORES CN 31KM Adrap
239 Ricardo Ávila M Sub 23 CN 31KM Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
240 Filipa Rodrigues X F Sub 23 CN 31KM Team Amcf - Arrábida Trail Team
255 Desconhecido Sem Escalão CN 31KM Individual
501 Luis Vieira M40 STE - 31KM Individual
502 José Moreira M50 STE - 31KM Viriathvs Runners Viseu
503 José Rocha M50 STE - 31KM Individual
504 Ricardo Ferreira M SENIORES STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
505 Rodrigo Sousa M SENIORES STE - 31KM Runlovers
506 José Lemos M55 STE - 31KM Os Tollinhos
507 Luis Andrade M45 STE - 31KM Cdcr Dos Ctt
508 Paulo Loureiro M SENIORES STE - 31KM Team Lantemil
509 Roberto Pereira M SENIORES STE - 31KM Individual
510 Diana Lima F SENIORES STE - 31KM B.T.M.
511 Nuno Granadas M SENIORES STE - 31KM Turres Trail Team
512 João Teixeira M45 STE - 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
513 João Afonso M45 STE - 31KM Cdcr Dos Ctt
514 Hugo Miguel M40 STE - 31KM Trilho Perdido Eventos / Imporlux
515 Sérgio Bastos M SENIORES STE - 31KM Team Lantemil
516 Artur Cotrim M SENIORES STE - 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
517 João Candeias M40 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
518 Fernando Oliveira M60 STE - 31KM Hora Do Lobo Trail - Cf Perosinho- Atletismo
519 David Aleixo M SENIORES STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
520 Rafael Escrivães M SENIORES STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
521 David Teixeira M SENIORES STE - 31KM C??
522 Bruno Silva M SENIORES STE - 31KM Grupo Desportivo Do Estreito
523 Ruben Gonçalves M SENIORES STE - 31KM Ccd Pm Cascais
524 Jorge Carvalho M40 STE - 31KM Individual
525 Luis Oliveira M40 STE - 31KM Grupo Desportivo Da Parreira
526 Jorge Ferreira M45 STE - 31KM Individual
527 Bruno Romão M SENIORES STE - 31KM Individual
528 Natália Santos F45 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
529 Nuno Araújo M40 STE - 31KM Individual
530 Tiago Magalhães M SENIORES STE - 31KM Trio Miguel E Tiago
531 Zé Martins M40 STE - 31KM Sscgd
532 Rui Figueiredo M40 STE - 31KM Runners Do Demo
533 Pedro Fonseca M SENIORES STE - 31KM Trio Miguel E Tiago
534 Hugo Barroso M SENIORES STE - 31KM Clube Efacec
535 Ricardo Fonseca M Sub 23 STE - 31KM Cortt - Cork Trail Team
536 Marco M40 STE - 31KM Sabores Do Paço / Zatopeques
537 Hélder Piedade M45 STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
538 Robert Serrao M SENIORES STE - 31KM Acd Jardim Da Serra
539 Vitor Ramalho M SENIORES STE - 31KM B.T.M.
540 Nuno Morgado M40 STE - 31KM Correr Leça
541 Joao Costa M40 STE - 31KM Cdcr Dos Ctt
542 António Barros M40 STE - 31KM Correr Leça
543 Luis Martins M SENIORES STE - 31KM Ocr Policr Challenge Team
544 Valter Guedes M40 STE - 31KM Monte Dos Amigos
545 Miguel Almeida M45 STE - 31KM Fisiofute Trail Run/ Ponto De Encontro
546 Dulce Neves F SENIORES STE - 31KM Correr Leça
547 Gonçalo Trindade M SENIORES STE - 31KM Arriba Trail Runners
548 Jorge Correia M45 STE - 31KM Viriathvs Runners Viseu
549 Sonia Bras F SENIORES STE - 31KM A.D.Amarante Trail Running
550 Ricardo Neves M SENIORES STE - 31KM Monte Dos Amigos
551 Ismael Maiato M45 STE - 31KM Salamandrecos
552 Eduardo Cabrita M45 STE - 31KM Tranquilidade Açoreana Clube
553 Ricardo Caevalho M40 STE - 31KM Cdcr Dos Ctt
554 Pedro Inácio M SENIORES STE - 31KM Valejas Ac
555 Pedro Ferreira M40 STE - 31KM Falsos Lentos
556 Francisco Dias M45 STE - 31KM Stravistas Vp
557 Marco Campaniço M SENIORES STE - 31KM Individual
558 Carlos Brito M40 STE - 31KM Tãlentos Team
559 Rui Viegas M40 STE - 31KM Galhardos Runners
560 Sofia Cabrita F40 STE - 31KM Individual
561 Carlos Palmeiro M SENIORES STE - 31KM Cortt - Cork Trail Team
562 Pedro Rebelo M45 STE - 31KM Individual
563 António Ferreira M50 STE - 31KM Os Tolinhos
564 David Gonçalves M SENIORES STE - 31KM Individual
565 Paulo Silva M SENIORES STE - 31KM Abcansado Trail
566 Zito Silva M45 STE - 31KM Hut Runners Fitness Hut Sintra
567 Eduardo Esteves M40 STE - 31KM Individual
568 Daniel Farinha M SENIORES STE - 31KM Serviços Sociais Montepio
569 Douglas Fry M60 STE - 31KM Clube Desportivo De Mafra
570 Bruno Maia M SENIORES STE - 31KM Individual
571 Rui Paiva M40 STE - 31KM Serra-Mãe
572 Luis Junior M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
573 Manuel Sousa M45 STE - 31KM Clube De Praças Da Armada
574 Nuno Martins M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
575 Bruno Castro M SENIORES STE - 31KM Clube De Praças Da Armada
576 Marcelino Batista M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
577 Valério Cunha M SENIORES STE - 31KM Individual
578 Mário Salgueiro M40 STE - 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
579 Nuno Lagrange M40 STE - 31KM Individual
580 Daniel Pinto M SENIORES STE - 31KM Comdor Runners
581 Mário Rodrigues M50 STE - 31KM Federação Da Família Para A Paz Mundial E Unificação
582 Célia Sampaio F40 STE - 31KM Desnível Positivo
583 Paulo Alves M40 STE - 31KM Grupo Desportivo Santander Totta
584 Rodolfo Orfão M40 STE - 31KM Sinmetro
585 Emanuel Gomes M40 STE - 31KM Team Lantemil
586 António Sá M50 STE - 31KM Team Lantemil
587 Miguel Gualdino M SENIORES STE - 31KM Cortt - Cork Trail Team
588 Rui Carvalho M45 STE - 31KM Individual
589 Pedro Vicente M40 STE - 31KM Portugal Trotter
590 Pedro Freitas M SENIORES STE - 31KM Arriba Trail Runners
591 Hugo Henriques M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
592 José Sousa M45 STE - 31KM Individual
593 Adriano Pimentel M SENIORES STE - 31KM Caracóis De Pedra
594 Rafael Figueiredo M45 STE - 31KM Individual
595 Hugo Martins M SENIORES STE - 31KM West Trail Runners
596 Luis Ferreira M50 STE - 31KM Stjoaooliveirateam
597 Rita Dias F40 STE - 31KM Juventude Vidigalense
598 Valter Matos M SENIORES STE - 31KM Strendure Running Team
599 António Vilela M45 STE - 31KM Individual
600 Jorge Pacheco M45 STE - 31KM Runners Do Demo
601 Paulo Venâncio M SENIORES STE - 31KM Individual
602 Carlos Rosa M SENIORES STE - 31KM Individual
603 João Vieira M SENIORES STE - 31KM Individual
604 Fernando Andrade M60 STE - 31KM Ccd Tranquilidade
605 Nuno Rocha M40 STE - 31KM Individual
606 John Carson M SENIORES STE - 31KM Vegan Runners
607 Sérgio Santos M40 STE - 31KM Individual
608 Catarina Regalo F SENIORES STE - 31KM Viriathvs Runners Viseu
609 João Alberto M50 STE - 31KM Jobrinde - Montes Saloios
610 Sara Brandao F SENIORES STE - 31KM Individual
611 Pedro Figueira M SENIORES STE - 31KM Individual
613 Victor Carmo M45 STE - 31KM Individual
614 Rodrigo Deus M40 STE - 31KM Individual
615 Jorge Pereira M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
616 Nuno Flores M SENIORES STE - 31KM Gurus
617 Ivone Vieira F40 STE - 31KM Porto De Mos A Correr
618 Luis Santos M45 STE - 31KM Sscgd
619 Alfredo Marques M50 STE - 31KM Individual
620 Carla Santos F40 STE - 31KM Individual
621 Carlos Pereira M45 STE - 31KM Afifense Trail
622 João Ramos M45 STE - 31KM Arriba Trail Runners
623 Isabel Ladeira F45 STE - 31KM Individual
624 Casimiro Silva M40 STE - 31KM Grcd Leião - Cobras Trailistas
625 Carlos Cardoso M SENIORES STE - 31KM Bitrunners
626 Andre Costal M40 STE - 31KM Pernas De Gafanhoto
627 Sónia Sequeira F40 STE - 31KM Stjoaooliveirateam
628 Edgar Salvado M SENIORES STE - 31KM Escaravelhos - Cmmouronho
629 Miguel Sequeira M SENIORES STE - 31KM Stjoaooliveirateam
630 Marinha Pires F SENIORES STE - 31KM Afifense Trail
631 Sérgio Correia M SENIORES STE - 31KM Zona Alta Trail
632 David Rodrigues M SENIORES STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
633 Gil Araujo M SENIORES STE - 31KM Afifense Trail
634 José Dias M50 STE - 31KM Zona Alta Trail
635 Sérgio Fajardo M SENIORES STE - 31KM Individual
636 Tiago Fernandes F SENIORES STE - 31KM Zona Alta Trail
637 Paulo Silva M SENIORES STE - 31KM Ocs-Proaventuras
638 Marcelo Teles M SENIORES STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
639 Pedro Calado M40 STE - 31KM Ocs-Proaventuras
640 Rui Silva M40 STE - 31KM Salamandrecos
641 Maria Felisardo F45 STE - 31KM Ocs-Proaventuras
642 Odilo Blanco M SENIORES STE - 31KM Trail Comesuelas
643 Susana Rodrigues F SENIORES STE - 31KM Clube Atletismo Fafe
644 Rui Botão M50 STE - 31KM Individual
645 Paulo Mavioso M45 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
646 Pedro Crispim M SENIORES STE - 31KM Caracol Trail Team
647 Nuno Fontes M SENIORES STE - 31KM Individual
648 Fred Kalahari M45 STE - 31KM Individual
649 Rui Martins M SENIORES STE - 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
650 Jose Ferreira M50 STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
651 Eduardo Ferreira M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
652 Nunomadureira M SENIORES STE - 31KM Individual
653 Allan Apolónio M SENIORES STE - 31KM Ocs-Proaventuras
654 João Marques M55 STE - 31KM Ocs-Proaventuras
655 Paulo Calvino M45 STE - 31KM Individual
656 David Jesus M50 STE - 31KM Pace.Makers
657 Nuno Chapa M40 STE - 31KM Acm Montemor A Correr
658 Maria Jesus F50 STE - 31KM Pace.Makers
659 Catarina Teixeira F45 STE - 31KM Abutres
660 Nuno Matos M45 STE - 31KM Acm Montemor A Correr
661 José Mota M55 STE - 31KM Os Matrecos
662 Álvaro Furtado M55 STE - 31KM Sscgd
663 Daniel Netto M SENIORES STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
664 Otília Leal F45 STE - 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
665 Diogo Alves M SENIORES STE - 31KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
666 Pedro Felicio M50 STE - 31KM Grupo Desportivo Securitas Sa.
667 Pedro Barros M SENIORES STE - 31KM Individual
668 Ces?Rio Rocha M50 STE - 31KM Ladecasa
669 Jose Biscaia M SENIORES STE - 31KM Individual
670 Alice Capelas F SENIORES STE - 31KM Individual
671 Sérgio Moura M SENIORES STE - 31KM Individual
672 David Leite M SENIORES STE - 31KM Clube Novo Banco
673 Paulo Mota M45 STE - 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
674 Telmo Correia M45 STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
675 Clive Saffery M60 STE - 31KM Individual
676 Sérgio Lobato M SENIORES STE - 31KM Individual
677 João Sousa M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
678 João Mota M40 STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
679 Tiago Teixeira M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
680 Manuel Alves M50 STE - 31KM Individual
681 Jacqui Saffery F55 STE - 31KM Individual
682 Francisco Vaz M50 STE - 31KM Frufresh Runners
683 Joao Cardoso M45 STE - 31KM Serviços Sociais Montepio
684 Vitor Lourenço M50 STE - 31KM Jobrinde - Montes Saloios
685 André Manita M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
686 Francisco Rebelo M40 STE - 31KM Cbrunning Team
687 Daniel Paiva M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
688 Pedro Saraiva M SENIORES STE - 31KM Individual
689 Paulo Freitas M40 STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
690 Sérgio Costa M40 STE - 31KM Esquilos Ninja
691 Paulo Alves M40 STE - 31KM Spem
692 Ricardo Pato M SENIORES STE - 31KM Strendure Running Team
693 Carlos Pascoal M50 STE - 31KM Individual
694 Nuno Lopes M40 STE - 31KM Uda / Ponta Branca
695 José Leiria M SENIORES STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
696 Pedro Viana M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
697 Pedro Ferreira M40 STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
698 António Maurício M60 STE - 31KM Individual
699 Duarte Sousa M40 STE - 31KM Individual
700 Bruno Martins M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
701 Luis Caridade M45 STE - 31KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
702 Carlos Azevedo M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
703 Pedro Oliveira M SENIORES STE - 31KM Grupo Desportivo Da Parreira
704 João Perneco M40 STE - 31KM Individual
705 Hélder Cabedal M40 STE - 31KM Ocs-Proaventuras
706 Bruno Moreira M SENIORES STE - 31KM Team Lantemil
707 Gonçalo Reis M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
708 Luís Pedro M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
709 David Gonçalves M SENIORES STE - 31KM Factor X / S4l / Medense Fc
710 Luís Santana M55 STE - 31KM Trilhos Do Costume
711 Daniel Fonseca M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
712 Rui Moura M SENIORES STE - 31KM Viriathvs Runners Viseu
713 AntóNio Ferreira M45 STE - 31KM Runners Do Demo
714 Joao Casal M SENIORES STE - 31KM Vilar Bulls
715 Maria Góis F45 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
716 Virgilio Costa M45 STE - 31KM Clube Millennium Bcp
717 Pedro Almeida M40 STE - 31KM Sscgd
718 Vanda F SENIORES STE - 31KM Top Gym
719 Justino Pinto M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
720 Carlos Fonseca M55 STE - 31KM Tranquilidade Açoreana Clube
721 Nelson Amaral M SENIORES STE - 31KM Strendure Running Team
722 Sandro Jordão M SENIORES STE - 31KM Clube Millennium Bcp
723 Pedro Santos M40 STE - 31KM Individual
724 Tiago Portugal M SENIORES STE - 31KM Correr Na Cidade
725 Jorge Sobrinho M45 STE - 31KM Individual
726 Hélder Camacho M SENIORES STE - 31KM Alcanena Trail
727 Pedro Afonso M40 STE - 31KM Sscgd
728 Carlos Costa M50 STE - 31KM Clube Millennium Bcp
729 Luís Silva M SENIORES STE - 31KM Abcansado Trail
730 Ricardo Fonseca M40 STE - 31KM Individual
731 Nuno Neves M45 STE - 31KM Turres Trail Team
732 Miguel Baptista M SENIORES STE - 31KM Abcansado Trail
733 Hugo Luz M50 STE - 31KM Clube Millennium Bcp
734 Artur Cruz M40 STE - 31KM Individual
735 Arlindo Deus M60 STE - 31KM Clube Millennium Bcp
736 Mario Leal M40 STE - 31KM Clube Independente De Atletismo Ilha Azul
737 Mauricio Oliveira M45 STE - 31KM Individual
738 Rui Franco M40 STE - 31KM Dive Into The Mountains
739 Fernando Sousa M50 STE - 31KM Clube Millennium Bcp
740 Sandra Mesquita F40 STE - 31KM Os Santa Apolónia
741 Mauro Martins M SENIORES STE - 31KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
742 Juliana Moraes F45 STE - 31KM Individual
743 André Ribeiro M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
744 Luís Ferreira M50 STE - 31KM Rail Runners
745 Paulo Lopes M SENIORES STE - 31KM Alverca Urban Runners
746 Bruno Ribeiro M SENIORES STE - 31KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
747 Pedro Almeida M SENIORES STE - 31KM Individual
748 Margarida Dantas F SENIORES STE - 31KM Team Lantemil
749 Liliana Eusebio F SENIORES STE - 31KM Dap Trail Team
750 Ricardo Sousa M40 STE - 31KM Arriba Trail Runners
751 Andre Machado M SENIORES STE - 31KM Os Santa Apolónia
752 Vítor Martins M45 STE - 31KM Individual
753 José Oliveira M50 STE - 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
754 Alberto Martins M50 STE - 31KM Correr Lisboa
755 Manuel Silva M40 STE - 31KM Amcf - Arrábida Trail Team
756 Luis Silva M SENIORES STE - 31KM Clube De Praças Da Armada
757 Tiago Correia M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
758 Ana Fontes F SENIORES STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
759 Alexandre M50 STE - 31KM Sscgd
760 Manuel Gomes M40 STE - 31KM Strendure Running Team
761 Sérgio Reis M45 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
762 Luís Graça M40 STE - 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
763 Patricia Ribeiro F SENIORES STE - 31KM Montain Runners
764 Nuno Machado M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
765 José Henrique M SENIORES STE - 31KM Grupo Desportivo Da Parreira
766 João Moreira M SENIORES STE - 31KM Individual
767 João Nunes M SENIORES STE - 31KM Individual
768 Sandra Rosa F40 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
769 Miguel Bertolo M SENIORES STE - 31KM Sabores Do Paço / Zatopeques
770 Manuel Escalona M45 STE - 31KM Dxc
771 Pedro Carmo M40 STE - 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
772 Angelo Silva M SENIORES STE - 31KM Ccd Metro Lisboa
773 David Gonçalves M40 STE - 31KM Dxc
774 João Santos M40 STE - 31KM Fisiofute Trail Run/ Ponto De Encontro
775 Francisco Monte M SENIORES STE - 31KM Individual
776 Carla Henriques F40 STE - 31KM Individual
777 Eduardo Fonseca M SENIORES STE - 31KM Individual
778 Tito Henriques M40 STE - 31KM Individual
779 Carla Pinto F SENIORES STE - 31KM Individual
780 Alda Cordeiro F50 STE - 31KM Ladecasa
781 Pedro Barros M40 STE - 31KM Os Tolinhos
782 Luís Narciso M SENIORES STE - 31KM O Mundo Da Corrida
783 Alexandre Blanco M40 STE - 31KM Os Tolinhos
784 Mario Ramos M SENIORES STE - 31KM Sabores Do Paço / Zatopeques
785 Nuno Nunes M SENIORES STE - 31KM Individual
786 Susana Pontes F45 STE - 31KM Individual
787 Pedro Lopes M SENIORES STE - 31KM Scalabis Night Runner
788 Vera Pina F40 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
789 Luis Roque M45 STE - 31KM Ca Amigos Parque Da Paz
790 João Alves M SENIORES STE - 31KM Escaravelhos - Cmmouronho
791 Bruno Barbosa M SENIORES STE - 31KM Ccd Metro Lisboa
792 Marcio Pereira M SENIORES STE - 31KM Associação Recreativa Casaense/Escola De Atletismo De Coimbra/Intermarché Condeixa
793 Ricardo Botão M45 STE - 31KM Individual
794 Gilberto Pimenta M SENIORES STE - 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
795 Luis Ferreira M SENIORES STE - 31KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
796 Jose Costa M40 STE - 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
797 José Santos M SENIORES STE - 31KM Oralklass-Amigos Do Trail
798 Susana Santos F40 STE - 31KM Individual
799 Hugo M40 STE - 31KM Uda / Ponta Branca
800 Jose Antonio M40 STE - 31KM C.A.Baza
801 Hugo Neves M SENIORES STE - 31KM Caracol Trail Team
802 Joao Barbosa M Sub 23 STE - 31KM Individual
803 Joao Mata M40 STE - 31KM Clube Aventura De Monforte
804 João Fernandes M50 STE - 31KM Grupo Desportivo Santander Totta
805 Inês Peixoto F SENIORES STE - 31KM Evelx - Associação De Estilos De Vida Saudável
806 Pedro Fontinha M SENIORES STE - 31KM Clube Millennium Bcp
807 Paulo Gomes M SENIORES STE - 31KM Evelx - Associação De Estilos De Vida Saudável
808 José Velez M55 STE - 31KM Acportalegre/Utsm
809 Sofia F40 STE - 31KM Uda / Ponta Branca
810 David M SENIORES STE - 31KM Uda / Ponta Branca
811 Gisela Padre F40 STE - 31KM Individual
812 Mário Alberto M45 STE - 31KM Não Fazemos Nem Mais Im Km...
813 João Santos M SENIORES STE - 31KM Évora Night Runners
814 Sara Nogueira F SENIORES STE - 31KM Grcd Leião - Cobras Trailistas
815 João Ribeiro M SENIORES STE - 31KM Individual
816 Pedro Henriques M40 STE - 31KM Waving Portugal
817 João Granja M45 STE - 31KM Individual
818 André Varão M SENIORES STE - 31KM Cbrunning Team
819 Mitá F40 STE - 31KM Uda / Ponta Branca
820 Pedro Boto M50 STE - 31KM Serviços Sociais Montepio
821 João Simona M40 STE - 31KM Évora Night Runners
822 José Duarte M SENIORES STE - 31KM Clac Entroncamento/Ondatrilhos
823 André Cardoso M SENIORES STE - 31KM Tudo À Grande
824 Paulo Ferreira M SENIORES STE - 31KM Dive Into The Mountains
825 Lesecq Antoine M SENIORES STE - 31KM Individual
826 Estefânia Matias F45 STE - 31KM Individual
827 Paulo Pires M40 STE - 31KM Runners Do Demo
828 Nuno Rocha M40 STE - 31KM Natural Force
829 Luis Vaz M SENIORES STE - 31KM Gtt - Armazém Do Caffè
830 Mário Melo M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
831 Rui Lóia M45 STE - 31KM 8300 Wild Sports
832 Bruno Canhão M SENIORES STE - 31KM Individual
833 Miguel Delgado M SENIORES STE - 31KM G.D.M. Trail Team
834 Filipe Pires M SENIORES STE - 31KM Barbaris Team
835 Adelino Batista M55 STE - 31KM Salamandrecos
836 Bruno Azevedo M SENIORES STE - 31KM Fridão Sem Limites
837 Susana Banha F SENIORES STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
838 João Faria M45 STE - 31KM Individual
839 Sandra Magalhães F50 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
840 Vitor Viana M45 STE - 31KM Clube Zupper
841 Rui Marçal M45 STE - 31KM Pace.Makers
842 Joana Silva F40 STE - 31KM Dive Into The Mountains
843 Luis M SENIORES STE - 31KM Individual
844 Sónia Marçal F40 STE - 31KM Pace.Makers
845 Maria Sá F45 STE - 31KM Dive Into The Mountains
846 Valdemar Costa M40 STE - 31KM Individual
847 Susana Fernandes F45 STE - 31KM Pace.Makers
848 Daniel Ramos M40 STE - 31KM Jobrinde - Montes Saloios
849 Nuno Rodrigues M40 STE - 31KM Serviços Sociais Montepio
850 Eduardo Rodrigues M SENIORES STE - 31KM Sscgd
851 Ruben Dias M SENIORES STE - 31KM Gin Qta Do Valbom - Aaalcochete
852 Teresa Farinha F50 STE - 31KM Pernetas
853 Pedro Fernandes M SENIORES STE - 31KM Clube De Montanhismo Da Guarda
854 Paulo Mendes M40 STE - 31KM Galhardos Runners
855 Ricardo Meira M40 STE - 31KM Os Santa Apolónia
856 Lina Lopes F45 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
857 Rui Cunha M50 STE - 31KM Grupo Desportivo Santander Totta
858 João Apolinário M SENIORES STE - 31KM Caracóis De Pedra
859 Isabel Conceição F SENIORES STE - 31KM Individual
860 João Silva M45 STE - 31KM Individual
861 Leonardo M SENIORES STE - 31KM Caracóis De Pedra
862 Miguel Viegas M SENIORES STE - 31KM Dci/Pedrulha-Mealhada
863 José Barros M SENIORES STE - 31KM Individual
864 António Cardoso M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
865 Luís Simões M40 STE - 31KM Trail Do Texugo - Núcleo Andebol De Redondo
866 Kai Perini M40 STE - 31KM Hora Do Esquilo
867 Mário Caridade M SENIORES STE - 31KM Individual
868 Pedro Semião M40 STE - 31KM G.D. Piranhas Do Alqueva
869 Nuno Ferro M SENIORES STE - 31KM Individual
870 Alberto Pipio M45 STE - 31KM Matilha
871 Ricardo Sequeira M SENIORES STE - 31KM Ss Cgd ? Serviços Sociais Cgd
872 Thomas.Zeggane M SENIORES STE - 31KM Individual
873 Hugo Lampreia M40 STE - 31KM Valejas Ac
874 Edgar Faria M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
875 Vitor Veloso M40 STE - 31KM O Mundo Da Corrida
876 Fernando Marques M40 STE - 31KM Psp Viseu Runners
877 Paulo Sousa M40 STE - 31KM Individual
878 Carlos Correia M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
879 Diogo Leite M45 STE - 31KM Individual
880 Diogo Pimenta M SENIORES STE - 31KM Dci/Pedrulha-Mealhada
881 Rodrigo Tavares M SENIORES STE - 31KM Clube De Praças Da Armada
882 Hugo Sequeira M SENIORES STE - 31KM Acportalegre/Utsm
883 Luís Nunes M SENIORES STE - 31KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
884 José Silva M40 STE - 31KM Running Espinho
885 André Silva M SENIORES STE - 31KM Individual
886 Pedro Bastos M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
887 Rui Pires M50 STE - 31KM Georunners
888 Eduardo Carvalho M SENIORES STE - 31KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
889 Fernando Carvalho M40 STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
890 Renata Vinagre F Sub 23 STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
891 Susana Silva F40 STE - 31KM Running Espinho
892 Bruno Moura M SENIORES STE - 31KM Individual
893 John Carson M SENIORES STE - 31KM Individual
894 Nuno Carrasco M40 STE - 31KM Clube Novo Banco
895 Rúben Bragança M SENIORES STE - 31KM Grupo Desportivo Da Parreira
896 João Lobato M SENIORES STE - 31KM Clube Novo Banco
897 Luis Jacinto M SENIORES STE - 31KM Ccrpena Team
898 Rute Candeias F40 STE - 31KM Atr - Algarve Trail Running
899 Fernando Capitão M45 STE - 31KM Clube Novo Banco
900 Jon Pemberton M SENIORES STE - 31KM Individual
901 Gonçalo Cruz M SENIORES STE - 31KM Clube Novo Banco
902 Filipe Rocha M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
903 Carlos Dias M55 STE - 31KM Individual
904 João Santos M45 STE - 31KM C.A.Amigos Parque Da Paz
905 Francisco Cerqueira M45 STE - 31KM Individual
906 Álvaro Santos M40 STE - 31KM Amcf - Arrábida Trail Team
907 Filipe Afonso M40 STE - 31KM Clube De Montanhismo Da Guarda
908 Andreia Mota F SENIORES STE - 31KM Clube Recreativo De Candoso
909 Daniel Vital M SENIORES STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
910 Maria Martins F50 STE - 31KM Ocs-Proaventuras
911 Cláudia Nunes F40 STE - 31KM Individual
912 Sergio Costa M SENIORES STE - 31KM Go!Runners/Outpro Store
913 Carlos Sousa M40 STE - 31KM Runners Do Demo
914 Claudia Ribeiro F SENIORES STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
915 Mónica Ribeiro F SENIORES STE - 31KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
916 Tiago Rocha M40 STE - 31KM Valejas Ac
917 Carlos Ribeiro M SENIORES STE - 31KM Dive Into The Mountains
918 João Barnabé M SENIORES STE - 31KM Cortt - Cork Trail Team
919 Nélson Rodrigues M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
920 Ricardo Pimenta M45 STE - 31KM Individual
921 Nuno Tomé M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
922 Toni Leitao M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
923 Anastacio Neto M40 STE - 31KM Individual
924 Nuno Santiago M40 STE - 31KM Individual
925 André Aparício M40 STE - 31KM Individual
926 Fernando Homem M40 STE - 31KM C.A.S.P.A.(Clube Amador Só Para Atletismo)
927 Diogo Santos M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
928 Gaspar Matos M40 STE - 31KM Hora Do Esquilo
929 José Correia M55 STE - 31KM Stravistas Vp
930 Cláudia Cravo F40 STE - 31KM Abutres
931 Helder Pereira M SENIORES STE - 31KM Running Crew
932 Nelson Bertolo M40 STE - 31KM Sabores Do Paço / Zatopeques
933 Ricardo Fernandes M45 STE - 31KM Individual
934 Jose Cruz M SENIORES STE - 31KM Galhardos Runners
935 José Coelho M40 STE - 31KM Individual
936 Rui Gomes M40 STE - 31KM Individual
937 Pedro Lucas M40 STE - 31KM Individual
938 Geoffray M40 STE - 31KM Individual
939 João Carapinha M40 STE - 31KM Serra-Mãe
940 José Garcez M40 STE - 31KM Évora Night Runners
941 Bruno Gouveia M SENIORES STE - 31KM Multirunners
942 Paulo Gonçalves M45 STE - 31KM Abutres
943 Luis Neves M45 STE - 31KM Individual
944 Cirilo Formiga M60 STE - 31KM Zimbra Fox Runner
945 Ricardo Luís M40 STE - 31KM Individual
946 Marcelo Ferreira M40 STE - 31KM Team Lantemil
947 Eduardo Moreira M SENIORES STE - 31KM Scpovoense - Caracóis De Corrida
948 Carlos Filipe M55 STE - 31KM Individual
949 Bruno Proença M SENIORES STE - 31KM Crossfit Almada
950 Paulo Braga M50 STE - 31KM Individual
951 José Pereira M40 STE - 31KM Individual
952 Ricardo Chung M40 STE - 31KM Individual
953 Luis Duarte M40 STE - 31KM Runners Da Frente Ribeirinha Da Póvoa De Santa Iria
954 João Sacramento M SENIORES STE - 31KM Ozxtreme / Adcrpereira
955 Tiago Esteves M SENIORES STE - 31KM Natura4ever Run Portugal
956 Luis Cruz M40 STE - 31KM Individual
957 João Silva M SENIORES STE - 31KM U.F. Comércio E Indústria Atletismo
958 Pedro Cardoso M40 STE - 31KM Individual
959 Paulo Onofre M45 STE - 31KM Amcf - Arrábida Trail Team
960 Vasco Ascensão M45 STE - 31KM Cdcr Dos Ctt
961 Iryna Dyachok F40 STE - 31KM Individual
962 Manuel Luis M40 STE - 31KM Florestas Sustentáveis, Lda
963 Bruno Fernandes M SENIORES STE - 31KM Gondomar Futsal Clube
964 João Ramalho M45 STE - 31KM Arcvscosme
965 Nuno Vaz M SENIORES STE - 31KM Caracóis De Pedra
966 Pedro Cruz M40 STE - 31KM Individual
967 José Amaral M45 STE - 31KM U.F. Comércio E Indústria Atletismo
968 M Domingues F50 STE - 31KM Sscgd
969 Paulo Polónio M SENIORES STE - 31KM Runners Do Demo
970 João Brito M45 STE - 31KM Individual
971 Fernando Gomes M SENIORES STE - 31KM Clube De Atletismo De Ferreira Do Zêzere
972 Anabela Santos F45 STE - 31KM Pace.Makers
973 João Serôdio M SENIORES STE - 31KM A.D.Amarante Trail Running
974 Gonçalo Martins M SENIORES STE - 31KM Individual
975 Jorge Gonçalves M45 STE - 31KM Pupilos Trail Team
976 Ricardo Conde M SENIORES STE - 31KM "C.D. ""Os Águias"" De Alpiarça"
977 Lennart Deroo M SENIORES STE - 31KM Individual
978 Francisco Gaio M55 STE - 31KM Caracol Trail Team
979 Carlos Barbosa M40 STE - 31KM Individual
980 Raquel Andrade F SENIORES STE - 31KM Individual
981 Paulo Queirós M SENIORES STE - 31KM Individual
982 Paulo Monteiro M45 STE - 31KM Individual
983 João Fonseca M50 STE - 31KM Team Ocs-Proaventuras
986 Ricardo Fonseca M Sub 23 STE - 31KM Cortt - Cork Trail Team
1301 Gonçalo Freitas M JÚNIOR CN JUN 22KM Olimpico Vianense Trail
1302 Gonçalo Prudêncio M JÚNIOR CN JUN 22KM Monsanto Running Team
1303 Alexandre Rodrigues M JÚNIOR STE- 12KM Cortt - Cork Trail Team
1304 Jorge Manuel M JÚNIOR CN JUN 22KM Montanha Clube Trail Running/Efapel
1305 Simão Loureiro M JÚNIOR CN JUN 22KM Abutres
1306 Jorge Soares M JÚNIOR CN JUN 22KM Abutres
1307 Ana Carneiro F JÚNIOR CN JUN 22KM Edl Trail
1308 Juliana Oliveira F JÚNIOR CN JUN 22KM Abutres
1401 Dinis Falcão M JUVENIL CN JUV 12KM Abutres
1402 Diogo Gomes M JUVENIL CN JUV 12KM Abutres
1403 Patrícia Pardal F JUVENIL CN JUV 12KM Monsanto Running Team
2001 Carlos Sá M40 STE- 12KM Individual
2002 Inês Xavier F JÚNIOR STE- 12KM Individual
2003 Ana Bailao F SENIORES STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2004 João Reis M50 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2005 Veronica Filipe F45 STE- 12KM Individual
2006 Rute F SENIORES STE- 12KM Individual
2007 Francisco Amaral M Sub 23 STE- 12KM Lost In Pace
2008 Nuno Oliveira M40 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2009 Tiago M SENIORES STE- 12KM Sabores Do Paço / Zatopeques
2010 António Lopes M45 STE- 12KM Serviços Sociais Montepio
2011 Pedro Madeira M Sub 23 STE- 12KM Lost In Pace
2012 Catarina Palmeiro F SENIORES STE- 12KM Cbrunning Team
2013 Pedro Dias M45 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2014 Pedro Galguinho M45 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2015 Anabela Lagarto F50 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2016 Cláudia Almeida F SENIORES STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2017 Hugo Oliveira M40 STE- 12KM Anteam
2018 Fernando Neves M50 STE- 12KM Centro Ciclista De Gondomar
2019 Joaquim Monteiro M50 STE- 12KM Clube Novo Banco
2020 João Gomes M45 STE- 12KM Individual
2021 Ricardo Rodrigues M40 STE- 12KM Zoa
2022 Sara Soares F SENIORES STE- 12KM Monte Dos Amigos
2023 Ricardo Valente M SENIORES STE- 12KM Individual
2024 Paula Guedes F40 STE- 12KM Monte Dos Amigos
2025 Pedro Miranda M SENIORES STE- 12KM Alverca Urban Runners
2026 Fernando Martins M50 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2027 Lígia Freitas F40 STE- 12KM Factor X / S4l / Medense Fc
2028 Pedro Anjos M SENIORES STE- 12KM Monte Dos Amigos
2029 Cristina Laranjeiro F45 STE- 12KM C.A.Amigos Parque Da Paz
2030 Pedro Inverno M40 STE- 12KM Tãlentos Team
2031 João Fernandes M SENIORES STE- 12KM Individual
2032 José Freitas M55 STE- 12KM Individual
2033 Matthias Solliec M SENIORES STE- 12KM Individual
2034 Lúcia Franco F40 STE- 12KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
2035 Eduardo Lopes M50 STE- 12KM Asas De Almada
2036 Luis Violante M45 STE- 12KM Pénabike Team
2037 António Duarte M60 STE- 12KM Individual
2038 Patrícia Simões F SENIORES STE- 12KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
2039 Rui M40 STE- 12KM Asas De Almada
2040 João Rodrigues M50 STE- 12KM Individual
2041 Rui Fernandes M40 STE- 12KM Team Rf
2042 Dina Venâncio F40 STE- 12KM Team Rf
2043 Eurico Ferreira M45 STE- 12KM Individual
2044 Tânia Freitas F SENIORES STE- 12KM Fitrunners
2045 Maria Leão F50 STE- 12KM Fitrunners
2046 Andreia Cabrito F SENIORES STE- 12KM Abcansado Trail
2047 Avelino Rodrigues M40 STE- 12KM Individual
2048 Ana Martins F45 STE- 12KM Atr - Algarve Trail Running
2049 Paulo Guerreiro M50 STE- 12KM Arrábida Obstacle Runners
2050 Ana Moutinho F40 STE- 12KM Individual
2051 Ana Ceríaco F SENIORES STE- 12KM Abcansado Trail
2052 João Vieira M45 STE- 12KM Individual
2053 Samuel Guedes M SENIORES STE- 12KM Spald Ginásios
2054 Pedro Sousa M SENIORES STE- 12KM Individual
2055 Linda Mendonça F45 STE- 12KM Ocr Portugal
2056 Eunice Magalhães F SENIORES STE- 12KM Dci/Pedrulha-Mealhada
2057 Emanuel Águas M40 STE- 12KM Sscgd
2058 Zélia Castro F SENIORES STE- 12KM Caracóis De Pedra
2059 Tânia Pires F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2060 Sandra Rodrigues F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2061 Liliana Sousa F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2062 Ana Ricardo F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2063 Henrique Telhado M60 STE- 12KM Individual
2064 Susana Figueirôa F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2065 Maykol Fernandes M SENIORES STE- 12KM 100Limites
2066 Elisa Soares F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2067 Carla Jesus F SENIORES STE- 12KM 100Limites
2068 Nuno Parreira M40 STE- 12KM 100Limites
2069 Helena Sécio F50 STE- 12KM Mãe E Filha
2070 Manuel Magalhães M SENIORES STE- 12KM 100Limites
2071 Beatriz Sécio F Sub 23 STE- 12KM Mãe E Filha
2072 Cristina Sanches F45 STE- 12KM Allcains Run
2073 Rui Canelas M SENIORES STE- 12KM Spald Ginásios
2074 Alexandre Lopes M45 STE- 12KM Mexe-Te Mó
2075 João Pacheco M55 STE- 12KM Presente
2076 Sandra Cruz F40 STE- 12KM Mexe-Te Mó
2077 Carlos Vargas M SENIORES STE- 12KM Mexe-Te Mó
2078 Ana Fernandes F SENIORES STE- 12KM Clube Aventura De Monforte
2079 António Barbosa M SENIORES STE- 12KM Individual
2080 Rui Laranjeiro M45 STE- 12KM C.A.Amigos Parque Da Paz
2081 Luis Ramo M SENIORES STE- 12KM Futebol Clube Estrelas Lisboa
2082 Paula Mendes F SENIORES STE- 12KM Escaravelhos - Cmmouronho
2083 Elsa Reis F45 STE- 12KM Individual
2084 Joao Ribeiro M45 STE- 12KM Individual
2085 Cláudia Mané F45 STE- 12KM Individual
2086 Pedro Alves M40 STE- 12KM Individual
2087 Graça Nobre F55 STE- 12KM Alverca Urban Runners
2088 Amanda Rodrigues F SENIORES STE- 12KM Individual
2089 Rita Carvalho F SENIORES STE- 12KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
2090 Ricardo Garvão M SENIORES STE- 12KM Individual
2091 Luis Mealha M45 STE- 12KM Individual
2092 Ana Ribeiro F SENIORES STE- 12KM Turminha Do Pós Pós Parto
2093 Pedro Ferreira M45 STE- 12KM Alverca Urban Runners
2094 Bárbara Sousa F SENIORES STE- 12KM Turminha Do Pós Pós Parto
2095 Sérgio Ramos M45 STE- 12KM Individual
2096 Diana Ribeiro F SENIORES STE- 12KM Anteam
2097 Paula Andrade F45 STE- 12KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
2098 Carla Lopes F40 STE- 12KM Anteam
2099 Luis Estevens M SENIORES STE- 12KM Individual
2100 Daniel Silva M SENIORES STE- 12KM Individual
2101 Ricardo Reis M SENIORES STE- 12KM Individual
2102 Carla Reis F40 STE- 12KM Anteam
2103 Eduardo Vilhena M50 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2104 Manuel Fontinha M45 STE- 12KM Grcd Leião - Cobras Trailistas
2105 Filipe Fonseca M Sub 23 STE- 12KM Tranquilidade Açoreana Clube
2106 Dora Vilhena F45 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2107 Carla Santos F SENIORES STE- 12KM Clube Novo Banco
2108 Miguel Costa M SENIORES STE- 12KM Individual
2109 Celia Nuno F50 STE- 12KM Individual
2110 Maria Nobre F50 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2111 Susana Feliciano F45 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2112 António Belo M60 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2113 Telmo Lopes M40 STE- 12KM Salamandrecos
2114 Pedro Correia M40 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2115 André Antas M SENIORES STE- 12KM Furões Do Alentejo
2116 Marina Carvalho F SENIORES STE- 12KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
2117 Nuno Lourenço M40 STE- 12KM Evelx - Associação De Estilos De Vida Saudável
2118 Daniel Martins M40 STE- 12KM Individual
2119 Jorge Francisco M40 STE- 12KM Individual
2120 José Mestre M SENIORES STE- 12KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2121 Filipa Roque F45 STE- 12KM Individual
2122 Miguel Arsenio M Sub 23 STE- 12KM Individual
2123 Inês Dias F SENIORES STE- 12KM Clube De Atletismo De Viana Do Alentejo / Fribaião
2124 Sónia Nobre F40 STE- 12KM Dxc
2125 Marcos Goncalves M SENIORES STE- 12KM Individual
2126 Ai Jamor F SENIORES STE- 12KM Ai Nós Jamor
2127 Pedro Afonso M45 STE- 12KM Dxc
2128 Maria Dinis F45 STE- 12KM Allcains Run
2129 Patrícia Monteiro F40 STE- 12KM Ai Nós Jamor
2130 Rui Figueiredo M40 STE- 12KM Dxc
2131 Francisco Noversa M SENIORES STE- 12KM Afifense Trail
2132 Flavio Basilio M40 STE- 12KM Dxc
2133 Susana Guerreiro F SENIORES STE- 12KM Individual
2134 Cristina Xavier F45 STE- 12KM Individual
2135 José Subtil M45 STE- 12KM Dxc
2136 Gonçalo Prudêncio M SENIORES STE- 12KM Spald Ginásios
2137 Pedro Barroso M SENIORES STE- 12KM Fisiobarrosorun
2138 Carlos Janeiro M40 STE- 12KM Dxc
2139 José Alves M55 STE- 12KM Clube Edp- Lisboa
2140 Joana Antunes F40 STE- 12KM Individual
2141 José Dinis M45 STE- 12KM Allcains Run
2142 Artur M45 STE- 12KM Mexe-Te Mó
2143 Noelia F45 STE- 12KM Mexe-Te Mó
2144 Vanda Ferreira F40 STE- 12KM Linces De Montemor
2145 Miguel Meireles M40 STE- 12KM Individual
2146 Leandro Freitas M50 STE- 12KM Olimpico Vianense Trail
2147 Anabela Lapa F45 STE- 12KM Individual
2148 Andre Fernandes M SENIORES STE- 12KM Individual
2149 Francisco Simão M SENIORES STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2150 Nelson Caxias M40 STE- 12KM Linces De Montemor
2151 Pedro Ferreira M40 STE- 12KM Individual
2152 Ana Mota F SENIORES STE- 12KM Somais1km
2153 Rubina F SENIORES STE- 12KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
2154 Maria Cunha F50 STE- 12KM Individual
2155 César Serrote M SENIORES STE- 12KM Clube Aventura De Monforte
2156 João Cunha M SENIORES STE- 12KM Caracóis De Pedra
2157 Patricia F40 STE- 12KM Uda / Ponta Branca
2158 Cláudia Ferreira F45 STE- 12KM Uda / Ponta Branca
2159 Rui Ferreira M45 STE- 12KM Individual
2160 Eliana Reis F SENIORES STE- 12KM Barbaris Team
2161 João Falardo M40 STE- 12KM G.D. Piranhas Do Alqueva
2162 Rui Lamy M40 STE- 12KM Individual
2163 Sayad F40 STE- 12KM Individual
2164 Rita Borges F40 STE- 12KM Clube Aventura De Monforte
2165 Carla Olimpio F SENIORES STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2166 Miguel Milheiriço M50 STE- 12KM Os Tolinhos
2167 Luís Loureiro M SENIORES STE- 12KM Individual
2168 Tiago Duarte M SENIORES STE- 12KM Spald Ginásios
2169 Rui Lopes M Sub 23 STE- 12KM Cortt - Cork Trail Team
2170 João M40 STE- 12KM Individual
2171 Juliana Cotrim F45 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2172 Luis Cotrim M50 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2173 Luís Barbot M50 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2174 Paulo Caetano M45 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2175 Domingos Duro M60 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2176 Inês Santos F SENIORES STE- 12KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
2177 Liliana Aguiar F40 STE- 12KM Individual
2178 Tiago Pereira M SENIORES STE- 12KM Futebol Clube Estrelas Lisboa
2179 Mário Silva M55 STE- 12KM Individual
2180 Ruben Ribeiro M SENIORES STE- 12KM Individual
2181 Alexandre M40 STE- 12KM Uda / Ponta Branca
2182 Ivonete Ribeiro F50 STE- 12KM Individual
2183 Manuel Franco M50 STE- 12KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
2184 Sandra Agra F SENIORES STE- 12KM Vikings Trail Runners / Ccr Alcabideque
2185 Pedro Cordas M40 STE- 12KM Clube Millennium Bcp
2186 Helder Rodrigues M40 STE- 12KM Grupeta Running Team
2187 Bruno Pereira M40 STE- 12KM Grupeta Running Team
2188 José Costa M50 STE- 12KM Individual
2189 Fernando Pires M40 STE- 12KM Galhardos Runners
2190 Carlos Portela M45 STE- 12KM Fisiobarrosorun
2191 Izaldo Barata M40 STE- 12KM Allcains Run
2192 Guilherme Franco M SENIORES STE- 12KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
2193 Mario Santos M45 STE- 12KM Monte Da Lua Runners
2194 Sofia Ferreira F SENIORES STE- 12KM Uda / Ponta Branca
2195 Nuno Pereira M40 STE- 12KM Grupeta Running Team
2196 André Chanoca M SENIORES STE- 12KM Individual
2197 Carlos Jesus M50 STE- 12KM Individual
2198 Ana Fernandes F SENIORES STE- 12KM Individual
2199 Sofia Guilhoto F40 STE- 12KM Cdcr Dos Ctt
2200 José Guerreiro M60 STE- 12KM Serviços Sociais Montepio
2201 Frederico Valles M40 STE- 12KM Valles E Companhia
2202 Rodolfo Tristão M SENIORES STE- 12KM Individual
2203 Helder Saramago M SENIORES STE- 12KM Mourão Running
2204 Rui Dias M50 STE- 12KM Serviços Sociais Montepio
2205 Sandra Silva F40 STE- 12KM Grcd Leião - Cobras Trailistas
2206 Teresa Cardoso F SENIORES STE- 12KM Serviços Sociais Montepio
2207 Ana Cabral F SENIORES STE- 12KM Viseu 360
2208 Ana Duarte F SENIORES STE- 12KM Ocr Portugal
2209 André Carlos M SENIORES STE- 12KM Individual
2210 Vanda Medeiro F SENIORES STE- 12KM Individual
2211 Paulo Costa M50 STE- 12KM Individual
2212 António Dias M45 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2213 Liliana Freitas F SENIORES STE- 12KM Associação Desportiva Galomar A.D.G
2214 Maria Ramos F SENIORES STE- 12KM Dci/Pedrulha-Mealhada
2215 Peter Cooper M50 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2216 Mário Botequilha M45 STE- 12KM Individual
2217 Nuno Pacheco M40 STE- 12KM Linces De Montemor
2218 Fausto Carvalho M60 STE- 12KM Arsm - Associação Recreativa De S. Miguel
2219 Marta Faria F40 STE- 12KM Atr - Algarve Trail Running
2220 Americo Antunes M50 STE- 12KM Alverca Urban Runners
2221 Elisabete Rocha F40 STE- 12KM Natural Force
2222 Ricardo Santos M45 STE- 12KM Clube Edp- Lisboa
2223 Vitor Duarte M55 STE- 12KM Individual
2224 Amilcar Simões M45 STE- 12KM Ozxtreme / Adcrpereira
2225 Celia Brekkan F45 STE- 12KM Vegan Runners
2226 Fausto Capitão M SENIORES STE- 12KM Clube Novo Banco
2227 Sílvia Chá F40 STE- 12KM Clube Novo Banco
2228 Ana Monteiro F50 STE- 12KM Clube Novo Banco
2229 Gabriel Trouve M45 STE- 12KM Dromearacing Cyprus
2230 Hugo Pimentel M40 STE- 12KM Clube Novo Banco
2231 Mário Godinho M45 STE- 12KM Clube Novo Banco
2232 Miguel Cruz M SENIORES STE- 12KM Individual
2233 Carla Morgado F45 STE- 12KM 4Fonix
2234 Antónia Lobo F55 STE- 12KM Atr - Algarve Trail Running
2235 Ângela Fonseca F45 STE- 12KM Pt Jrsousa Team
2236 Jorge Santos M45 STE- 12KM Matilha Da Atalaia
2237 Francisco Linhol M60 STE- 12KM 4Fonix
2238 Claudia F40 STE- 12KM Individual
2239 Rui Marques M50 STE- 12KM Stjoaooliveirateam
2240 Sofia Cordeiro F40 STE- 12KM Borinhas
2241 Mário Adonis M SENIORES STE- 12KM Allcains Run
2242 Belmiro Parada M45 STE- 12KM Patrulha Pata
2243 João Parada M40 STE- 12KM Patrulha Pata
2244 Ilidio Panóias M SENIORES STE- 12KM Strendure Trail Running
2245 Adelina Basilio F45 STE- 12KM Individual
2246 Patrícia Romão F Sub 23 STE- 12KM Cortt - Cork Trail Team
2247 Cândida Ganchas F40 STE- 12KM Amigos Do Atletismo De Mafra
2248 Nuno Pereira M40 STE- 12KM Futebol Clube Estrelas Lisboa
2249 Antonio Caetano M45 STE- 12KM Stjoaooliveirateam
2250 Vasco Fernandes M40 STE- 12KM Run Trips
2251 Nuno Bóia M SENIORES STE- 12KM Ocr Portugal
2252 Estêvão Anacleto M SENIORES STE- 12KM Anteam
2253 Paulo Goulart M50 STE- 12KM Clube Anacom
2254 António Figueiredo M55 STE- 12KM Clube Edp- Lisboa
2255 Marta Valles F SENIORES STE- 12KM Valles E Companhia
2256 Davmon M SENIORES STE- 12KM Individual
2257 Ana Rodrigues F SENIORES STE- 12KM Turminha Do Pós Pós Parto
2258 Francisco Valles M SENIORES STE- 12KM Valles E Companhia
2259 Maria Fernandes F60 STE- 12KM Amigosdacorrida.Com
2260 Cristina Caetano F45 STE- 12KM Stjoaooliveirateam
2261 Isabel Rodrigues F40 STE- 12KM Galhardos Runners
2262 Favelina Santos F40 STE- 12KM Tartarugas Solidarias
2263 Isaura Pereira F50 STE- 12KM Individual
2264 Paulo Ramos M50 STE- 12KM Individual
2265 Pedro Anselmo M40 STE- 12KM Individual
2266 Camille Fabre F SENIORES STE- 12KM Individual
2267 Miguel Costa M40 STE- 12KM Individual
2268 Carolina Cabrita F JUVENIL STE- 12KM Individual
2269 VIctor Teixeira M45 STE- 12KM Individual
2270 Francisco Costa M40 STE- 12KM Individual
2271 Diana Pinto F SENIORES STE- 12KM Individual
2272 Sofia Cabrita F40 STE- 12KM Individual
2273 Ângela Fonseca F45 STE- 12KM Pt Jrsousa Team
2274 Miguel Costa M SENIORES STE- 12KM Individual