STE - MONTEPIO SINTRA TRAIL X´TREME

STE - MONTEPIO SINTRA TRAIL X´TREME

  • Sport

    Trail

    Meteorological Information

  • Event Website: Click Here
  • Organizer's: DECLIVE SUBLIME
  • Organization Website: Click Here
  • Organizer's Contact: declivesublime@gmail.com
  • Organizer's Facebook: Click Here
  • Event Location

    Lisboa > Sintra

    Event Date

    19 SET 2021

  • Deadline for registrations

    05-09-2021 23:59

    Organizer

    DECLIVE SUBLIME

Rules and Regulations




Soon Available

Registration


Registar / Login

Registration's List

Dorsal Name Tracks Category Team Status
Rafael Figueiredo X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
LUIS MORAIS X’PLORE / 21KM M55 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
José Garcez X’TREME / 31KM M45 Évora Night Runners Em espera
Pedro Costa Pereira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
Luis Aires X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
João Nuno Medinas X’PLORE / 21KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
Henrique Ferreira X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Tiago Gonçalves X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Ricardo Resende X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Antonio Lopes X’PLORE / 21KM M50 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Jorge Santos X’PERIENCE / 10KM M50 Matilha da Atalaia Pago
Maria Felisardo X’TREME / 31KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Pago
Eugénio Rodrigues X’PLORE / 21KM M60 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Rui Lima X’TREME / 31KM M45 Trilhos do Costume Em espera
Carlos Gradíssimo X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Manuel Moreno X’TREME / 31KM M60 HL Runners Club Pago
Paulo Serra X’PLORE / 21KM M45 Matilha da Atalaia Pago
Ana Serra X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
Hélder Cabedal X’TREME / 31KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Pago
Pedro Vicente X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Duarte Delgado X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
António Almeida X’TREME / 31KM M50 BARRANCOS FC / BIOGADO Por pagar
Paulo Alves X’TREME / 31KM M40 Grupo Desportivo Santander Totta Pago
Catarina Oliveira X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
Pedro Matos X’TREME / 31KM M40 Montanha Clube Trail Running / EFAPEL Pago
Vasco Sousa X’TREME / 31KM M55 Scp Caracóis de Corrida Pago
Hélder Lopes X’PLORE / 21KM M SEN ARSM - Associação Recreativa de São Miguel Pago
António Cunha X’TREME / 31KM M SEN Strendure Running Team Em espera
João Branco X’TREME / 31KM M45 EXS Trail Running Team Pago
Bruno Peixoto X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Joaquim Raimundo X’TREME / 31KM M SEN Rota D'Ossa Pago
Óscar Dias X’PLORE / 21KM M SEN SRCDRF Monte Godel Pago
Paula Palmeira X’TREME / 31KM F50 ARCD Venda da Luísa Pago
André Carvalho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Marcelo Dias X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Mário Sá X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Luis Santos X’TREME / 31KM M SEN AAMafra Pago
Tiago Fernandes X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Em espera
Ricardo Ramos X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Eurico Ferreira X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Pedro Carvalho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Nelson Pantaleão X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Glória Garcia X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
Rui Teixeira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
Luis Cruz X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Francisco Teixeira X’PLORE / 21KM M SUB23 Individual Pago
Sérgio Marques X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Rúben Veloso X’TREME / 31KM M SEN Edv Viana trail Em espera
vitor vieira X’TREME / 31KM M SEN Individual Em espera
Ricardo Rodrigues X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Paulo Maciel X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Henrique Amador X’PERIENCE / 10KM M50 SS CGD Pago
Ricardo Reis X’PERIENCE / 10KM M SEN 2830 Running Project Pago
Gonçalo Lince X’PLORE / 21KM M40 Salamandrecos Pago
JOAQUIM SANTOS X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
David Dias X’TREME / 31KM M40 Alverca urban runners Pago
Ricardo Casanova X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Marta Santos X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
Tiago Martins X’PLORE / 21KM M SEN Filósofos Eróticos Pago
Guilherme Hora X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Álvaro Santos X’TREME / 31KM M45 Individual Em espera
Carlos Coelho X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
José de Matos X’TREME / 31KM M55 MBT-Monforte Bike Run Team Em espera
Pedro Quintal X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
António Flor X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Carlos Marinho X’PLORE / 21KM M40 7 Colinas Runners Pago
Luís Sousa X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
John Carson X’TREME / 31KM M40 Vegan Runners Pago
Ana Ribeiro X’PERIENCE / 10KM F40 TSUMOMMIES Pago
Helder Varanda X’TREME / 31KM M40 AGDAK Pago
Joaquim Frade X’PLORE / 21KM M60 SS CGD Em espera
José Godinho X’PLORE / 21KM M50 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Aurélio Sobral X’PERIENCE / 10KM M SEN Fura veredas Pago
Tiago Matias X’TREME / 31KM M SEN CAP-Clube Académico de Penafirme Pago
Tiago Santos X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Martim Serra X’PERIENCE / 10KM M JUV Matilha da Atalaia Pago
Filipe Correia X’PLORE / 21KM M40 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
Sónia Neves X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Ana Sofia Santos X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
Jose J Ferreira X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Manuel Ferreira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
Helena Ferreira X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
Cristóvão Pedrosa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Filipe Martins X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Carlos Jesus X’PERIENCE / 10KM M55 Individual Pago
Ricardo Lobo X’TREME / 31KM M45 A Natureza Ensina Pago
Nuno Silva X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Em espera
Valdemar Costa X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
paulo marques marques X’PLORE / 21KM M45 Beatos de Santa Eufemia Pago
André Aparício X’TREME / 31KM M45 Individual Em espera
Jorge Ferreira X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
José Dinis X’PLORE / 21KM M50 ALLcains RUN Pago
Ana Borges X’TREME / 31KM F40 Pé no Monte Pago
jorge Faustino X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Luis Piedade X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
Jorge Pedroso X’TREME / 31KM M45 Amigos do Atletismo de Mafra Em espera
Izaldo Barata X’PLORE / 21KM M45 ALLcains RUN Pago
Mário Adonis X’PLORE / 21KM M SEN ALLcains RUN Pago
Rogério Costa X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
José Barroco X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Nelson Fernandes X’TREME / 31KM M40 Grupo Recreativo Janz e Associados Em espera
Carlos Páscoa X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
Mário Santos X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
João Alberto X’PLORE / 21KM M50 Montes Saloios Trail Team Pago
Fernando Martinho X’PLORE / 21KM M40 Doninhas Trail Team Pago
Mário Anjo X’PLORE / 21KM M55 ANJO & MENDES Pago
Hugo Ribeiro X’PLORE / 21KM M45 Salamandrecos Pago
Hélder Franco X’PLORE / 21KM M SEN EDL Trail Pago
Sergio Mendes X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
pedro cunha X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Raphael Beisel X’TREME / 31KM M SEN Rabbitz Runners Em espera
João Lobato X’PLORE / 21KM M40 Salamandrecos Pago
Isaac Brás X’PLORE / 21KM M55 Individual Pago
Carlos Mendes X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Lesecq Antoine X’TREME / 31KM M SEN Individual Em espera
José Maria Ferreira X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Hugo Gomes X’PLORE / 21KM M SEN KBT Pago
Tomas Santos X’PERIENCE / 10KM M JUV Matilha da Atalaia Pago
Nuno Santos Silva X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Em espera
Pedro Ferreira X’TREME / 31KM M45 Alverca urban runners Pago
Nuno Silva X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Isabel Pisco X’PLORE / 21KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
Carlos Cunha X’TREME / 31KM M55 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
Isabel Silva X’PERIENCE / 10KM F60 Individual Pago
Rui Grazina X’PERIENCE / 10KM M55 Beatos de Santa Eufemia Em espera
Vitor Lourenço X’TREME / 31KM M50 Montes Saloios Trail Team Pago
Bruno Dias X’PERIENCE / 10KM M45 MTBA Pago
Fernando Parente X’PERIENCE / 10KM M40 Strong Team Pago
MARIANO PINA HERNÁNDEZ X’TREME / 31KM M45 B Trail Cáceres Pago
Samuel Lercher X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Ana Cabeleira X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
DAVID Palmeiro X’TREME / 31KM M55 Montes Saloios Trail Team Pago
Gessina Mendes X’PLORE / 21KM F50 ANJO & MENDES Pago
João Pires X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
Leonor Santos X’PERIENCE / 10KM F JUN Matilha da Atalaia Pago
Ana Cristo X’PERIENCE / 10KM F SEN 2830 Running Project Pago
Luis Bravo X’PLORE / 21KM M50 KBT Pago
Carla Santos X’TREME / 31KM F40 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
Oderlindo Vida X’PLORE / 21KM M55 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Luís Dimas X’TREME / 31KM M50 Tartarugas Noturnas Em espera
Tiago Silva X’PLORE / 21KM M40 Doninhas Trail Team Pago
Carlos Gomes X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Percy Ferreira X’PLORE / 21KM M40 Vegan Runners Pago
Lurdes Palmeiro X’PLORE / 21KM F50 Montes Saloios Trail Team Pago
Andreia Peixoto Pinto Sampaio X’PLORE / 21KM F40 Doninhas Trail Team Pago
João Alves X’PLORE / 21KM M SEN Strendure Running Team Pago
Luis Santiago X’TREME / 31KM M50 Rota D'Ossa Pago
Paulo Figueiras X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Emanuel Emanuel X’PERIENCE / 10KM M40 Quinta da Badula Pago
Gonçalo Araújo X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Pago
Luis Sanches X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Miguel Fafaiol X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Ana Duarte X’TREME / 31KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Pago
Miguel Rodrigues X’PLORE / 21KM M SUB23 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Marco Proença X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Sonia saramago X’PLORE / 21KM F45 Badassladies Pago
Mário rodrigues X’TREME / 31KM M55 Individual Pago
Denise Mendonça X’PLORE / 21KM F45 Badassladies Em espera
Tania Jacinto X’PERIENCE / 10KM F40 Badassladies Pago
Katia Almeida X’TREME / 31KM F45 Badassladies Pago
Manuel Sousa X’TREME / 31KM M50 CLUBE DE PRAÇAS DA ARMADA Pago
Sandra Florentino X’PLORE / 21KM F50 Badassladies Pago
Fátima Emauz X’PERIENCE / 10KM F50 Badassladies Pago
Fernanda Poças X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
David Coelho X’PLORE / 21KM M45 MTBA Pago
João Faria X’TREME / 31KM M45 JPLF Pago
Maria Martins X’TREME / 31KM F50 Run 4 fun Pago
Luis Ferreira X’TREME / 31KM M55 MTBA Pago
João Pereira X’PLORE / 21KM M50 Strendure Running Team Pago
João Perneco X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
Miguel Costa X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Inês peixoto X’TREME / 31KM F40 Individual Pago
Paulo Gomes X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
hugo reis X’PLORE / 21KM M40 Estoril Praia Credibom Em espera
Sérgio Sebastião X’PERIENCE / 10KM M40 Pathfinders trail team - Swimturtles Por pagar
Rodolfo Rapaz X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Pedro Rodrigues X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
Gonçalo Melo X’TREME / 31KM M55 Run 4 fun Em espera
Paulo Sousa X’TREME / 31KM M45 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
João Carola X’PLORE / 21KM M40 Barbaris Team Pago
José António Ferreira dos Santos X’TREME / 31KM M45 Grupo Desportivo Santander Totta Pago
Diana Costa X’PERIENCE / 10KM F SEN Atletismo Clube da Tocha Em espera
Afonso Nunes X’PLORE / 21KM M60 Alverca urban runners Pago
Eugénia Martins X’PLORE / 21KM F50 OCR Portugal Lab Club Pago
João Sequeira X’PLORE / 21KM M45 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
Antonio Caetano X’PLORE / 21KM M50 JFC Running Team Pago
José Coimbra X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Rozires Garcia X’PLORE / 21KM F SEN Tartarugas Solitarias Em espera
Horacio Ferreira X’TREME / 31KM M50 MIRO TRAIL Pago
HUGO SEQUEIRA X’PLORE / 21KM M SEN ACPORTALEGRE/UTSM Em espera
Ana Santos X’TREME / 31KM F SEN Individual Pago
Mauro Pinto X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Guilherme Silva X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Patricia Geraldes X’PLORE / 21KM F50 Individual Em espera
Nuno Carrasco X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Henrique Ruivo X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Helder Rodrigues X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Pago
Carlos Brito X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
Nuno Trindade X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
António Rebelo X’PLORE / 21KM M45 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
Fernando José X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
João Gaio X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
Nuno Jorge X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
André Chanoca X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
José Costa X’PLORE / 21KM M50 Cafecurvainclinada Pago
Alexandre Santos X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
Bruno Luis X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Messias Azevedo X’PLORE / 21KM M50 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
José Marques X’PLORE / 21KM M45 Alverca urban runners Em espera
Américo Rodrigues X’PLORE / 21KM M40 D’Atalaia 3.0 Por pagar
Tiago Cordeiro X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
Ana Contreiras X’TREME / 31KM F SEN Algarunners Pago
Ana Grade X’TREME / 31KM F40 Algarunners Pago
António Miranda X’TREME / 31KM M50 Algarunners Pago
Carlos Mesquita X’TREME / 31KM M55 Algarunners Pago
Eduardo Lopes X’TREME / 31KM M60 Algarunners Pago
Francisco Guerreiro X’TREME / 31KM M45 Algarunners Pago
João Pinto X’TREME / 31KM M55 Algarunners Pago
Joaquim Palma X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
Manuel Soares X’TREME / 31KM M55 Algarunners Pago
Marta Faria X’TREME / 31KM F45 Algarunners Pago
Pedro Botelho X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
Rodrigo Rodrigues X’TREME / 31KM M40 Algarunners Pago
Rui Lobo X’TREME / 31KM M60 Algarunners Pago
Céline Madeira X’PLORE / 21KM F SEN Algarunners Pago
Diogo Lobo X’PLORE / 21KM M SEN Algarunners Pago
Guida Palma X’PLORE / 21KM F SEN Algarunners Pago
Antónia Lobo X’PERIENCE / 10KM F60 Algarunners Pago
SONIA LOURENÇO X’PERIENCE / 10KM F40 Algarunners Pago
Rui Sequeira X’PLORE / 21KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
Nuno Pereira X’PLORE / 21KM M40 Grupeta Running Team Pago
Verónica Catarro X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
Mónica Rocha X’PLORE / 21KM F40 Arrábida Obstacle Runners Pago
Patricia Pereira X’PLORE / 21KM F40 Doninhas Trail Team Pago
Bruno Pereira X’TREME / 31KM M45 Grupeta Running Team Pago
João Amândio X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Alexandra José X’PLORE / 21KM F SEN Doninhas Trail Team Pago
Casimiro Silva X’TREME / 31KM M45 Cobras Trailistas Em espera
Sara Franco X’PERIENCE / 10KM F SEN LETHES TRAIL TEAM Pago
Dário Nobre X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
José Gordinho X’PLORE / 21KM M50 ATR - Algarve Trail Running Pago
Franziska Sonnet X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Em espera
João Rocha X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
Marta Andrade X’PLORE / 21KM F40 Pé no Monte Pago
Nuno Estacio X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
Tânia Pedroso X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
Madalena Palmeira X’PERIENCE / 10KM F SUB23 Individual Pago
Paulo Monteiro X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
Maria Bica X’PLORE / 21KM F45 Tartarugas Solitarias Pago
João Rafael X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
Ricardo Pereira X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
Eduardo Bastos X’TREME / 31KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
Rui Lóia X’TREME / 31KM M45 8300 Wild Sports Pago
FERNANDO RAMOS X’TREME / 31KM M50 8300 Wild Sports Pago
HELENA SÉCIO X’PLORE / 21KM F55 Individual Pago
Humberto Marcolini X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
Gustavo Pinke X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
Peter Browne X’TREME / 31KM M50 Algarunners Pago
JOSE MARTINS X’TREME / 31KM M60 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
Antonio Charrua X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
José de Matos X’TREME / 31KM M55 MBT-Monforte Bike Run Team Pago
Cristina Gaset X’PERIENCE / 10KM F SEN Rabbitz Runners Em espera
Sónia Costa X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Nelson Santos X’PLORE / 21KM M40 7 Colinas Runners Em espera
Pedro Cabrito X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Rui Fonseca X’TREME / 31KM M40 GO!Runners Pago
Luis Barracho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
José Sousa X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Manuel Araújo X’PERIENCE / 10KM M60 Cafecurvainclinada Pago
Jorge Sobrinho X’PERIENCE / 10KM M50 Cafecurvainclinada Pago
Luis Martins X’TREME / 31KM M45 Grupeta Running Team Pago
Sergio Cruz X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
Carmo Pedroso X’PERIENCE / 10KM F55 Individual Pago
Andre Cachucho X’TREME / 31KM M SEN Wits Kudus Pago
Carlos Duarte X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Pago
José Costa e silva X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
Joaquim Mendes X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
Diana Neves X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
Márcia Valéria Teixeira Aguiar X’TREME / 31KM F45 Individual Pago
Virgílio Gomes X’TREME / 31KM M50 CLUBE DE PRAÇAS DA ARMADA Pago
Luis Franco X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Jorge Miguel Sales X’PLORE / 21KM M SEN BARRANCOS FC / BIOGADO Pago
Pedro Barata X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
Carlos Rangel X’TREME / 31KM M60 Individual Em espera
José Fontão X’PERIENCE / 10KM M40 PwC Runners Pago
Hugo Marques X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
Filipa Tinoco X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Manuel Luis X’PLORE / 21KM M40 Florestas Sustentaveis Pago
João Lopes X’PLORE / 21KM M SEN Florestas Sustentaveis Pago
João Figueiredo X’PLORE / 21KM M SEN OCS-Arrabida Trail Team Pago
Fabio Dias X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Fernando Silva X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Pedro Franco X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Luis Ferreira X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
Afonso Coelho X’PLORE / 21KM M45 Florestas Sustentaveis Pago
Serafim Silva X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Leticia Silva X’PERIENCE / 10KM F55 Individual Pago
Ângela Domingos X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
Luis Mateus X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
António Pereira X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
Joaquim Leitao X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
Hugo Filipe Costa X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Em espera
Rui Soares X’TREME / 31KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Pago
Diogo Pereira da Costa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Pedro Mata X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
Diogo Leitão X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Daniel Campaniço X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Fred Kalahari X’PLORE / 21KM M45 Edv Viana trail Pago
Catarina Palmeiro X’PLORE / 21KM F40 ABCansado Trail Pago
Fausto Carvalho X’TREME / 31KM M60 ARSM - Associação Recreativa de São Miguel Pago
Rodrigo Domingues X’PERIENCE / 10KM M45 PwC Runners Pago
Joao Cortegano X’PLORE / 21KM M SEN BARRANCOS FC / BIOGADO Pago
Bruno Maia X’TREME / 31KM M SEN Grupo Sportivo Adicense Pago
José Henriques X’TREME / 31KM M55 Benquerenças "Capital do Trail" Pago
Paulo Alves X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
Carlos Pedrosa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Sara Ferreira X’PERIENCE / 10KM F SEN Florestas Sustentaveis Pago
Eduardo Tavares X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
António Caiado X’PLORE / 21KM M50 BARRANCOS FC / BIOGADO Em espera
Tiago Caramelo X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
Diamantino Gomes X’TREME / 31KM M40 Algarunners Por pagar
Elisabete Jeronimo X’PERIENCE / 10KM F40 Algarunners Por pagar
José Velez X’PLORE / 21KM M60 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
Almerinda Velez X’TREME / 31KM F55 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
João SIlva X’TREME / 31KM M50 SS CGD Pago
Bruno Marquês X’TREME / 31KM M45 CLUBE DE ATLETISMO TRAIL RUNNERS DA PONTE Em espera
Pedro Costa X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
Mariana Pinheiro X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
João Pinto X’TREME / 31KM M40 Insane Team Pago
Vanda Soares X’TREME / 31KM F40 Insane Team Pago
Luísa Pires X’TREME / 31KM F50 Insane Team Pago
MAFALDA AMÉLIA DO VALE RIBEIRO X’TREME / 31KM F SEN Insane Team Pago
Orlando Baptista X’TREME / 31KM M40 Insane Team Pago
Nuno Santos Silva X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
Pedro Barata X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Lina Marques X’TREME / 31KM F45 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
José Dias X’TREME / 31KM M55 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
PAULO GAIÃO X’TREME / 31KM M45 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
Anabela Remédios X’TREME / 31KM F50 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
Paula Branco X’TREME / 31KM F45 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
São Castanheira X’TREME / 31KM F55 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
João Fernandes X’TREME / 31KM M40 ZONA ALTA TRAIL Por pagar
Luis Guilherme X’TREME / 31KM M SEN Insane Team Pago
Paulo Costa X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
Sónia Antunes X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
Pedro Ribeiro X’TREME / 31KM M40 Individual Por pagar
Luís Baleia X’PERIENCE / 10KM M40 MTBA Por pagar
Estevão Marques X’TREME / 31KM M55 CLUBE DE ATLETISMO TRAIL RUNNERS DA PONTE Por pagar
Pietro Donadelli X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago

Tracks

X’TREME / 31KM

X’PLORE / 21KM

X’PERIENCE / 10KM

Results


Soon Available

Contacts

Contact the organization

DECLIVE SUBLIME
declivesublime@gmail.com
https://www.declivesublime.pt/

Contact StopandGo

STOPANDGO
geral@stopandgo.com.pt
www.stopandgo.com.pt
-->