STE - MONTEPIO SINTRA TRAIL X´TREME

STE - MONTEPIO SINTRA TRAIL X´TREME

  • Sport

    Trail

    Meteorological Information

  • Event Website: Click Here
  • Organizer's: DECLIVE SUBLIME
  • Organization Website: Click Here
  • Organizer's Contact: declivesublime@gmail.com
  • Organizer's Facebook: Click Here
  • Event Location

    Lisboa > Sintra

    Event Date

    19 SET 2021

  • Deadline for registrations

    12-09-2021 23:59

    Organizer

    DECLIVE SUBLIME

Rules and Regulations




Soon Available

Registration


Registar / Login

Registration's List

Dorsal Name Tracks Category Team Status
340 340 Rafael Figueiredo X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
342 342 LUIS MORAIS X’PLORE / 21KM M55 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
José Garcez X’TREME / 31KM M45 Évora Night Runners Em espera
343 343 Pedro Costa Pereira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
Luis Aires X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
João Nuno Medinas X’PLORE / 21KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Em espera
51 51 Henrique Ferreira X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
352 352 Tiago Gonçalves X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
52 52 Ricardo Resende X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
648 648 Antonio Lopes X’PERIENCE / 10KM M50 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
650 650 Jorge Santos X’PERIENCE / 10KM M50 Matilha da Atalaia Pago
56 56 Maria Felisardo X’TREME / 31KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Pago
651 651 Eugénio Rodrigues X’PERIENCE / 10KM M60 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
57 57 Rui Lima X’TREME / 31KM M45 Trilhos do Costume Pago
357 357 Carlos Gradíssimo X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
58 58 Manuel Moreno X’TREME / 31KM M60 HL Runners Club Pago
360 360 Paulo Serra X’PLORE / 21KM M45 Matilha da Atalaia Pago
653 653 Ana Serra X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
364 364 Hélder Cabedal X’PLORE / 21KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Pago
60 60 Pedro Vicente X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
660 660 Duarte Delgado X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
61 61 António Almeida X’TREME / 31KM M50 BARRANCOS FC / BIOGADO Pago
36 36 Paulo Alves X’TREME / 31KM M40 Grupo Desportivo Santander Totta Pago
371 371 Catarina Oliveira X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
49 49 Pedro Matos X’TREME / 31KM M40 Montanha Clube Trail Running / EFAPEL Pago
22 22 Vasco Sousa X’TREME / 31KM M55 Scp Caracóis de Corrida Pago
378 378 Hélder Lopes X’PLORE / 21KM M SEN ARSM - Associação Recreativa de São Miguel Pago
António Cunha X’TREME / 31KM M SEN Strendure Running Team Em espera
55 55 João Branco X’TREME / 31KM M45 EXS Trail Running Team Pago
48 48 Bruno Peixoto X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
20 20 Joaquim Raimundo X’TREME / 31KM M SEN Rota D'Ossa Pago
383 383 Óscar Dias X’PLORE / 21KM M SEN SRCDRF Monte Godel Pago
188 188 Paula Palmeira X’TREME / 31KM F50 ARCD Venda da Luísa Pago
384 384 André Carvalho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
386 386 Marcelo Dias X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
387 387 Mário Sá X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
9 9 Luis Santos X’TREME / 31KM M SEN AAMafra Pago
Tiago Fernandes X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Em espera
390 390 Ricardo Ramos X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
392 392 Eurico Ferreira X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
393 393 Pedro Carvalho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
394 394 Nelson Pantaleão X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
395 395 Glória Garcia X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
398 398 Rui Teixeira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
400 400 Luis Cruz X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
401 401 Francisco Teixeira X’PLORE / 21KM M SUB23 Individual Pago
187 187 Sérgio Marques X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
3 3 Rúben Veloso X’TREME / 31KM M SEN Edv Viana trail Em espera
186 186 vitor vieira X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
27 27 Ricardo Rodrigues X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
185 185 Paulo Maciel X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
683 683 Henrique Amador X’PERIENCE / 10KM M50 SS CGD Pago
684 684 Ricardo Reis X’PERIENCE / 10KM M SEN 2830 Running Project Pago
420 420 Gonçalo Lince X’PLORE / 21KM M40 Salamandrecos Pago
687 687 JOAQUIM SANTOS X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
184 184 David Dias X’TREME / 31KM M40 Alverca urban runners Pago
426 426 Ricardo Casanova X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
689 689 Marta Santos X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
428 428 Tiago Martins X’PLORE / 21KM M SEN Filósofos Eróticos Pago
429 429 Guilherme Hora X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Álvaro Santos X’TREME / 31KM M45 Individual Em espera
694 694 Carlos Coelho X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
José de Matos X’TREME / 31KM M55 MBT-Monforte Bike Run Team Em espera
183 183 Pedro Quintal X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
182 182 António Flor X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
436 436 Carlos Marinho X’PLORE / 21KM M40 7 Colinas Runners Pago
438 438 Luís Sousa X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
181 181 John Carson X’TREME / 31KM M40 Vegan Runners Pago
701 701 Ana Ribeiro X’PERIENCE / 10KM F40 TSUMOMMIES Pago
21 21 Helder Varanda X’TREME / 31KM M40 AGDAK Pago
Joaquim Frade X’PLORE / 21KM M60 SS CGD Em espera
454 454 José Godinho X’PLORE / 21KM M50 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
710 710 Aurélio Sobral X’PERIENCE / 10KM M SEN Fura veredas Pago
7 7 Tiago Matias X’TREME / 31KM M SEN CAP-Clube Académico de Penafirme Pago
459 459 Tiago Santos X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
717 717 Martim Serra X’PERIENCE / 10KM M JUV Matilha da Atalaia Pago
466 466 Filipe Correia X’PLORE / 21KM M40 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
724 724 Sónia Neves X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
726 726 Ana Sofia Santos X’PERIENCE / 10KM F45 Matilha da Atalaia Pago
468 468 Jose J Ferreira X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
473 473 Manuel Ferreira X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
729 729 Helena Ferreira X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
476 476 Cristóvão Pedrosa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
480 480 Filipe Martins X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
735 735 Carlos Jesus X’PERIENCE / 10KM M55 Individual Pago
39 39 Ricardo Lobo X’TREME / 31KM M45 A Natureza Ensina Pago
483 483 Nuno Silva X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Pago
Valdemar Costa X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
485 485 paulo marques marques X’PLORE / 21KM M45 Beatos de Santa Eufemia Pago
André Aparício X’TREME / 31KM M45 Individual Em espera
180 180 Jorge Ferreira X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
494 494 José Dinis X’PLORE / 21KM M50 ALLcains RUN Em espera
179 179 Ana Borges X’TREME / 31KM F40 Pé no Monte Pago
178 178 jorge Faustino X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
Luis Piedade X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
537 537 Jorge Pedroso X’PLORE / 21KM M45 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
501 501 Izaldo Barata X’PLORE / 21KM M45 ALLcains RUN Pago
502 502 Mário Adonis X’PLORE / 21KM M SEN ALLcains RUN Pago
19 19 Rogério Costa X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
503 503 José Barroco X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
Nelson Fernandes X’TREME / 31KM M40 Grupo Recreativo Janz e Associados Em espera
752 752 Carlos Páscoa X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
505 505 Mário Santos X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
506 506 João Alberto X’PLORE / 21KM M50 Montes Saloios Trail Team Pago
507 507 Fernando Martinho X’PLORE / 21KM M40 Doninhas Trail Team Pago
514 514 Mário Anjo X’PLORE / 21KM M55 ANJO & MENDES Pago
516 516 Hugo Ribeiro X’PLORE / 21KM M45 Salamandrecos Pago
519 519 Hélder Franco X’PLORE / 21KM M SEN EDL Trail Pago
760 760 Sergio Mendes X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
pedro cunha X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
Raphael Beisel X’TREME / 31KM M SEN Rabbitz Runners Em espera
524 524 João Lobato X’PLORE / 21KM M40 Salamandrecos Pago
526 526 Isaac Brás X’PLORE / 21KM M55 Individual Pago
530 530 Carlos Mendes X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Lesecq Antoine X’TREME / 31KM M SEN Individual Em espera
47 47 José Maria Ferreira X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
303 303 Hugo Gomes X’PLORE / 21KM M SEN KBT Pago
602 602 Tomas Santos X’PERIENCE / 10KM M JUV Matilha da Atalaia Pago
177 177 Pedro Ferreira X’TREME / 31KM M45 Alverca urban runners Pago
319 319 Nuno Silva X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Isabel Pisco X’PLORE / 21KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
33 33 Carlos Cunha X’TREME / 31KM M55 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
633 633 Isabel Silva X’PERIENCE / 10KM F60 Individual Pago
Rui Grazina X’PERIENCE / 10KM M55 Beatos de Santa Eufemia Em espera
176 176 Vitor Lourenço X’TREME / 31KM M50 Montes Saloios Trail Team Pago
645 645 Bruno Dias X’PERIENCE / 10KM M45 MTBA Pago
647 647 Fernando Parente X’PERIENCE / 10KM M40 Strong Team Pago
24 24 MARIANO PINA HERNÁNDEZ X’TREME / 31KM M45 B Trail Cáceres Pago
356 356 Samuel Lercher X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
652 652 Ana Cabeleira X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
45 45 DAVID Palmeiro X’TREME / 31KM M55 Montes Saloios Trail Team Pago
365 365 Gessina Mendes X’PLORE / 21KM F50 ANJO & MENDES Pago
35 35 João Pires X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
658 658 Leonor Santos X’PERIENCE / 10KM F JUN Matilha da Atalaia Pago
662 662 Ana Cristo X’PERIENCE / 10KM F SEN 2830 Running Project Pago
385 385 Luis Bravo X’PLORE / 21KM M50 KBT Pago
175 175 Carla Santos X’TREME / 31KM F40 OCS-Arrabida Trail Team Pago
396 396 Oderlindo Vida X’PLORE / 21KM M55 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Luís Dimas X’TREME / 31KM M50 Tartarugas Noturnas Em espera
399 399 Tiago Silva X’PLORE / 21KM M40 Doninhas Trail Team Pago
407 407 Carlos Gomes X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
413 413 Percy Ferreira X’PLORE / 21KM M40 Vegan Runners Pago
415 415 Lurdes Palmeiro X’PLORE / 21KM F50 Montes Saloios Trail Team Pago
427 427 Andreia Peixoto Pinto Sampaio X’PLORE / 21KM F40 Doninhas Trail Team Pago
430 430 João Alves X’PLORE / 21KM M SEN Strendure Running Team Pago
174 174 Luis Santiago X’TREME / 31KM M50 Rota D'Ossa Pago
173 173 Paulo Figueiras X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
714 714 Emanuel Emanuel X’PERIENCE / 10KM M40 Quinta da Badula Pago
716 716 Gonçalo Araújo X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Pago
490 490 Luis Sanches X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
172 172 Miguel Fafaiol X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
171 171 Ana Duarte X’TREME / 31KM F50 OCS-Arrabida Trail Team Pago
601 601 Miguel Rodrigues X’PERIENCE / 10KM M SUB23 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
170 170 Marco Proença X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
320 320 Sonia saramago X’PLORE / 21KM F45 Badassladies Pago
42 42 Mário rodrigues X’TREME / 31KM M55 Individual Pago
Denise Mendonça X’PLORE / 21KM F45 Badassladies Em espera
640 640 Tania Jacinto X’PERIENCE / 10KM F40 Badassladies Pago
169 169 Katia Almeida X’TREME / 31KM F45 Badassladies Pago
14 14 Manuel Sousa X’TREME / 31KM M50 CLUBE DE PRAÇAS DA ARMADA Pago
397 397 Sandra Florentino X’PLORE / 21KM F50 Badassladies Pago
680 680 Fátima Emauz X’PERIENCE / 10KM F50 Badassladies Pago
416 416 Fernanda Poças X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
437 437 David Coelho X’PLORE / 21KM M45 MTBA Pago
168 168 João Faria X’TREME / 31KM M45 JPLF Pago
167 167 Maria Martins X’TREME / 31KM F50 Run 4 fun Pago
166 166 Luis Ferreira X’TREME / 31KM M55 MTBA Pago
474 474 João Pereira X’PLORE / 21KM M50 Strendure Running Team Pago
165 165 João Perneco X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
164 164 Miguel Costa X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
518 518 Inês peixoto X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
44 44 Paulo Gomes X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
hugo reis X’PLORE / 21KM M40 Estoril Praia Credibom Em espera
Sérgio Sebastião X’PERIENCE / 10KM M40 Pathfinders trail team - Swimturtles Em espera
53 53 Rodolfo Rapaz X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
59 59 Pedro Rodrigues X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
Gonçalo Melo X’TREME / 31KM M55 Run 4 fun Em espera
163 163 Paulo Sousa X’TREME / 31KM M45 OCS-Arrabida Trail Team Pago
324 324 João Carola X’PLORE / 21KM M40 Barbaris Team Pago
46 46 José António Ferreira dos Santos X’TREME / 31KM M45 Grupo Desportivo Santander Totta Pago
Diana Costa X’PERIENCE / 10KM F SEN Atletismo Clube da Tocha Em espera
327 327 Afonso Nunes X’PLORE / 21KM M60 Alverca urban runners Pago
328 328 Eugénia Martins X’PLORE / 21KM F50 OCR Portugal Lab Club Pago
330 330 João Sequeira X’PLORE / 21KM M45 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
333 333 Antonio Caetano X’PLORE / 21KM M50 JFC Running Team Pago
162 162 José Coimbra X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
Rozires Garcia X’PLORE / 21KM F SEN Tartarugas Solitarias Em espera
161 161 Horacio Ferreira X’TREME / 31KM M50 MIRO TRAIL Pago
338 338 HUGO SEQUEIRA X’PLORE / 21KM M SEN ACPORTALEGRE/UTSM Pago
160 160 Ana Santos X’TREME / 31KM F SEN Individual Pago
159 159 Mauro Pinto X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
158 158 Guilherme Silva X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
481 481 Patricia Geraldes X’PLORE / 21KM F50 Individual Pago
358 358 Nuno Carrasco X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
366 366 Henrique Ruivo X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
655 655 Helder Rodrigues X’PERIENCE / 10KM M45 Grupeta Running Team Pago
370 370 Carlos Brito X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
372 372 Nuno Trindade X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
374 374 António Rebelo X’PLORE / 21KM M45 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
377 377 Fernando José X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
379 379 João Gaio X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
381 381 Nuno Jorge X’PLORE / 21KM M40 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
668 668 André Chanoca X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
391 391 José Costa X’PLORE / 21KM M50 Cafecurvainclinada Pago
Alexandre Santos X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
410 410 Bruno Luis X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
417 417 Messias Azevedo X’PLORE / 21KM M50 Ladrões do Sado ACA Trail Pago
421 421 José Marques X’PLORE / 21KM M45 Alverca urban runners Pago
Américo Rodrigues X’PLORE / 21KM M40 D’Atalaia 3.0 Em espera
29 29 Tiago Cordeiro X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
157 157 Ana Contreiras X’TREME / 31KM F SEN Algarunners Pago
156 156 Ana Grade X’TREME / 31KM F40 Algarunners Pago
155 155 António Miranda X’TREME / 31KM M50 Algarunners Pago
Carlos Mesquita X’TREME / 31KM M55 Algarunners Em espera
154 154 Eduardo Lopes X’TREME / 31KM M60 Algarunners Pago
153 153 Francisco Guerreiro X’TREME / 31KM M45 Algarunners Pago
40 40 João Pinto X’TREME / 31KM M55 Algarunners Pago
30 30 Joaquim Palma X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
152 152 Manuel Soares X’TREME / 31KM M55 Algarunners Pago
151 151 Marta Faria X’TREME / 31KM F45 Algarunners Pago
10 10 Pedro Botelho X’TREME / 31KM M SEN Algarunners Pago
150 150 Rodrigo Rodrigues X’TREME / 31KM M40 Algarunners Pago
149 149 Rui Lobo X’TREME / 31KM M60 Algarunners Pago
442 442 Céline Madeira X’PLORE / 21KM F SEN Algarunners Pago
443 443 Diogo Lobo X’PLORE / 21KM M SEN Algarunners Pago
444 444 Guida Palma X’PLORE / 21KM F SEN Algarunners Pago
702 702 Antónia Lobo X’PERIENCE / 10KM F60 Algarunners Pago
704 704 SONIA LOURENÇO X’PERIENCE / 10KM F40 Algarunners Pago
Rui Sequeira X’PLORE / 21KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Em espera
450 450 Nuno Pereira X’PLORE / 21KM M40 Grupeta Running Team Pago
460 460 Verónica Catarro X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
461 461 Mónica Rocha X’PLORE / 21KM F40 Arrábida Obstacle Runners Pago
463 463 Patricia Pereira X’PLORE / 21KM F40 Doninhas Trail Team Pago
148 148 Bruno Pereira X’TREME / 31KM M45 Grupeta Running Team Pago
147 147 João Amândio X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
469 469 Alexandra José X’PLORE / 21KM F SEN Doninhas Trail Team Pago
Casimiro Silva X’TREME / 31KM M45 Cobras Trailistas Em espera
741 741 Sara Franco X’PERIENCE / 10KM F SEN LETHES TRAIL TEAM Pago
625 625 Dário Nobre X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
326 326 José Gordinho X’PLORE / 21KM M50 ATR - Algarve Trail Running Pago
Franziska Sonnet X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Em espera
404 404 João Rocha X’PLORE / 21KM M SEN Ladrões do Sado ACA Trail Pago
411 411 Marta Andrade X’PLORE / 21KM F40 Pé no Monte Pago
146 146 Nuno Estacio X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
705 705 Tânia Pedroso X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
708 708 Madalena Palmeira X’PERIENCE / 10KM F SUB23 Individual Pago
616 616 Paulo Monteiro X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
334 334 Maria Bica X’PLORE / 21KM F45 Tartarugas Solitarias Pago
João Rafael X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
145 145 Ricardo Pereira X’TREME / 31KM M40 Pé no Monte Pago
144 144 Eduardo Bastos X’TREME / 31KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
32 32 Rui Lóia X’TREME / 31KM M45 8300 Wild Sports Pago
143 143 FERNANDO RAMOS X’TREME / 31KM M50 8300 Wild Sports Pago
HELENA SÉCIO X’PLORE / 21KM F55 Individual Em espera
626 626 Humberto Marcolini X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
627 627 Gustavo Pinke X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
142 142 Peter Browne X’TREME / 31KM M50 Algarunners Pago
8 8 JOSE MARTINS X’TREME / 31KM M60 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
510 510 Antonio Charrua X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
43 43 José de Matos X’TREME / 31KM M55 MBT-Monforte Bike Run Team Pago
Cristina Gaset X’PERIENCE / 10KM F SEN Rabbitz Runners Em espera
620 620 Sónia Costa X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Nelson Santos X’PLORE / 21KM M40 7 Colinas Runners Em espera
351 351 Pedro Cabrito X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
15 15 Rui Fonseca X’TREME / 31KM M40 GO!Runners Pago
Luis Barracho X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
362 362 José Sousa X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
654 654 Manuel Araújo X’PERIENCE / 10KM M60 Cafecurvainclinada Pago
656 656 Jorge Sobrinho X’PERIENCE / 10KM M50 Cafecurvainclinada Pago
141 141 Luis Martins X’TREME / 31KM M45 Grupeta Running Team Pago
405 405 Sergio Cruz X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
681 681 Carmo Pedroso X’PERIENCE / 10KM F55 Individual Pago
140 140 Andre Cachucho X’TREME / 31KM M SEN Wits Kudus Pago
418 418 Carlos Duarte X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Pago
690 690 José Costa e silva X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
692 692 Joaquim Mendes X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
695 695 Diana Neves X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
433 433 Márcia Valéria Teixeira Aguiar X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
2 2 Virgílio Gomes X’TREME / 31KM M50 CLUBE DE PRAÇAS DA ARMADA Pago
41 41 Luis Franco X’TREME / 31KM M SEN AlémTejoTrailRunners Pago
446 446 Jorge Miguel Sales X’PLORE / 21KM M SEN BARRANCOS FC / BIOGADO Pago
Pedro Barata X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
Carlos Rangel X’TREME / 31KM M60 Individual Em espera
718 718 José Fontão X’PERIENCE / 10KM M40 PwC Runners Pago
720 720 Hugo Marques X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
737 737 Filipa Tinoco X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
486 486 Manuel Luis X’PLORE / 21KM M40 Florestas Sustentaveis Pago
489 489 João Lopes X’PLORE / 21KM M SEN Florestas Sustentaveis Pago
497 497 João Figueiredo X’PLORE / 21KM M SEN OCS-Arrabida Trail Team Pago
499 499 Fabio Dias X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
500 500 Fernando Silva X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
139 139 Pedro Franco X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
138 138 Luis Ferreira X’TREME / 31KM M45 Insane Team Pago
523 523 Afonso Coelho X’PLORE / 21KM M45 Florestas Sustentaveis Pago
306 306 Serafim Silva X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
605 605 Leticia Silva X’PERIENCE / 10KM F55 Individual Pago
609 609 Ângela Domingos X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
678 678 Luis Mateus X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
682 682 António Pereira X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
Joaquim Leitao X’PLORE / 21KM M50 Individual Em espera
Hugo Filipe Costa X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Em espera
137 137 Rui Soares X’TREME / 31KM M40 OCS-Arrabida Trail Team Pago
470 470 Diogo Pereira da Costa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
477 477 Pedro Mata X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
487 487 Diogo Leitão X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
136 136 Daniel Campaniço X’TREME / 31KM M40 AlémTejoTrailRunners Pago
511 511 Fred Kalahari X’PLORE / 21KM M45 Edv Viana trail Pago
445 445 Catarina Palmeiro X’PLORE / 21KM F40 ABCansado Trail Pago
66 66 Fausto Carvalho X’TREME / 31KM M60 ARSM - Associação Recreativa de São Miguel Pago
754 754 Rodrigo Domingues X’PERIENCE / 10KM M45 PwC Runners Pago
346 346 Joao Cortegano X’PLORE / 21KM M SEN BARRANCOS FC / BIOGADO Pago
135 135 Bruno Maia X’TREME / 31KM M SEN Grupo Sportivo Adicense Pago
134 134 José Henriques X’TREME / 31KM M55 Benquerenças "Capital do Trail" Pago
525 525 Paulo Alves X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
531 531 Carlos Pedrosa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
761 761 Sara Ferreira X’PERIENCE / 10KM F SEN Florestas Sustentaveis Pago
133 133 Eduardo Tavares X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
António Caiado X’PLORE / 21KM M50 BARRANCOS FC / BIOGADO Em espera
447 447 Tiago Caramelo X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
17 17 Diamantino Gomes X’TREME / 31KM M40 Algarunners Pago
749 749 Elisabete Jeronimo X’PERIENCE / 10KM F40 Algarunners Pago
508 508 José Velez X’PLORE / 21KM M60 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
132 132 Almerinda Velez X’TREME / 31KM F55 ACPORTALEGRE/UTSM Pago
131 131 João SIlva X’TREME / 31KM M50 SS CGD Pago
50 50 Bruno Marquês X’TREME / 31KM M45 CLUBE DE ATLETISMO TRAIL RUNNERS DA PONTE Pago
622 622 Pedro Costa X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
624 624 Mariana Pinheiro X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
130 130 João Pinto X’TREME / 31KM M40 Insane Team Pago
129 129 Vanda Soares X’TREME / 31KM F40 Insane Team Pago
128 128 Luísa Pires X’TREME / 31KM F50 Insane Team Pago
127 127 MAFALDA AMÉLIA DO VALE RIBEIRO X’TREME / 31KM F SEN Insane Team Pago
126 126 Orlando Baptista X’TREME / 31KM M40 Insane Team Pago
755 755 Nuno Santos Silva X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
341 341 Pedro Barata X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
125 125 Lina Marques X’TREME / 31KM F45 ZONA ALTA TRAIL Pago
34 34 José Dias X’TREME / 31KM M55 ZONA ALTA TRAIL Pago
124 124 PAULO GAIÃO X’TREME / 31KM M45 ZONA ALTA TRAIL Pago
123 123 Anabela Remédios X’TREME / 31KM F50 ZONA ALTA TRAIL Pago
122 122 Paula Branco X’TREME / 31KM F45 ZONA ALTA TRAIL Pago
121 121 São Castanheira X’TREME / 31KM F55 ZONA ALTA TRAIL Pago
5 5 João Fernandes X’TREME / 31KM M40 ZONA ALTA TRAIL Pago
120 120 Luis Guilherme X’TREME / 31KM M SEN Insane Team Pago
119 119 Paulo Costa X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
630 630 Sónia Antunes X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
329 329 Pedro Ribeiro X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
693 693 Luís Baleia X’PERIENCE / 10KM M40 MTBA Pago
118 118 Estevão Marques X’TREME / 31KM M55 CLUBE DE ATLETISMO TRAIL RUNNERS DA PONTE Pago
467 467 Pietro Donadelli X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
488 488 Tiago Marques X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
512 512 Sérgio Tavares X’PLORE / 21KM M40 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
636 636 Sara Nunes X’PERIENCE / 10KM F SEN Insane Team Pago
643 643 Carlos Páscoa X’PERIENCE / 10KM M50 Insane Team Pago
657 657 Bruno Estudante X’PERIENCE / 10KM M SEN 1 Spartan Pago
659 659 Pedro Nunes X’PERIENCE / 10KM M45 1 Spartan Pago
661 661 Helena Nunes X’PERIENCE / 10KM F50 1 Spartan Pago
117 117 Ludovico Belo X’TREME / 31KM M45 CARAVELA SEGUROS Trail Running Team Pago
116 116 Duarte Aguiar X’TREME / 31KM M40 CARAVELA SEGUROS Trail Running Team Pago
115 115 Rui Martins X’TREME / 31KM M45 CARAVELA SEGUROS Trail Running Team Pago
114 114 Severino Rosa X’TREME / 31KM M60 SS CGD Pago
671 671 Inês Rodrigues X’PERIENCE / 10KM F SEN HB Salatia Runners Pago
674 674 Tânia Cristóvão X’PERIENCE / 10KM F SEN HB Salatia Runners Pago
675 675 Maria Reis X’PERIENCE / 10KM F SEN HB Salatia Runners Pago
676 676 Carina Carretas X’PERIENCE / 10KM F SEN HB Salatia Runners Pago
402 402 Ricardo Ribeiro X’PLORE / 21KM M40 HB Salatia Runners Pago
406 406 José Figueira X’PLORE / 21KM M SEN HB Salatia Runners Pago
408 408 João Campos X’PLORE / 21KM M SEN HB Salatia Runners Pago
412 412 Nelson Hilário X’PLORE / 21KM M SEN HB Salatia Runners Pago
414 414 Nuno Rocha X’PLORE / 21KM M SEN HB Salatia Runners Pago
315 315 Maria Dinis X’PLORE / 21KM F50 ALLcains RUN Pago
471 471 Paulo Cristo X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
francisco Rodrigues X’PLORE / 21KM M45 Amigos do Atletismo de Mafra Em espera
113 113 Rui Pires X’TREME / 31KM M55 Georunners Pago
112 112 LUIS COTRIM X’TREME / 31KM M50 Trilhos do Costume Pago
382 382 joao crespo X’PLORE / 21KM M55 Armada Torriense Pago
696 696 NunoMadureira NunoMadureira X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
441 441 Carlos Luis X’PLORE / 21KM M50 Armada Torriense Pago
453 453 Paulo Jerónimo X’PLORE / 21KM M50 FAM 2 RUN Pago
709 709 Teresa Jerónimo X’PERIENCE / 10KM F50 FAM 2 RUN Pago
Elísio Gonçalves X’TREME / 31KM M45 Atletismo Clube da Tocha Em espera
721 721 Luis Trindade X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
728 728 Júlio Carlos Santos X’PERIENCE / 10KM M60 Clínica Flexus- Fisioterapia Pago
111 111 António Aires X’TREME / 31KM M50 CPOC - Clube Português de Orientação e Corrida Pago
484 484 João Pires X’PLORE / 21KM M40 HB Salatia Runners Pago
515 515 Pedro Pires X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
23 23 Filipe Correia X’TREME / 31KM M SEN MINHO E LIMA TRAIL Pago
110 110 Alexandre Ribeiro X’TREME / 31KM M SEN MINHO E LIMA TRAIL Pago
13 13 Joel Pereira X’TREME / 31KM M SEN MINHO E LIMA TRAIL Pago
12 12 Ricardo Amorim X’TREME / 31KM M SEN MINHO E LIMA TRAIL Pago
109 109 Douglas Fry X’TREME / 31KM M60 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
108 108 Nuno Melo X’TREME / 31KM M SEN EY Runners Pago
349 349 Rui Martins X’PLORE / 21KM M40 Florestas Sustentaveis Pago
300 300 Moisés Barroso X’PLORE / 21KM M45 ABCansado Trail Pago
368 368 Nelson Santos X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
37 37 Marco silva X’TREME / 31KM M40 CLUBE DE PRAÇAS DA ARMADA Pago
Helena Madeira X’PLORE / 21KM F SEN Individual Em espera
Maria Santo X’TREME / 31KM F50 Salamandrecos Em espera
João Silva X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
698 698 Ricardo Marques X’PERIENCE / 10KM M40 Insane Team Pago
107 107 Pedro Cardoso X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
711 711 Patrícia Branco X’PERIENCE / 10KM F50 Insane Team Pago
Carlos Duarte X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
Dalia Rato X’TREME / 31KM F55 Individual Em espera
Christiaan Oosterveen X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
Vítor Machado X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Em espera
520 520 Juliana Pinheiral X’PLORE / 21KM F SEN ADE Trail Running Pago
106 106 Tiago Relista X’TREME / 31KM M45 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
105 105 Rita Marques X’TREME / 31KM F40 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
534 534 Francisco Rodrigues X’PLORE / 21KM M45 Amigos do Atletismo de Mafra Pago
Claudio Serra X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
4 4 pedro calisto X’TREME / 31KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
369 369 Tânia Calisto X’PLORE / 21KM F SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
388 388 Luis Barbosa X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
672 672 Joana Pereira X’PERIENCE / 10KM F45 Individual Pago
301 301 Jorge Grilo X’PLORE / 21KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
610 610 Fernando Bento X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
613 613 Marina Mateus X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Manuel Real X’TREME / 31KM M40 Clube de Orientação do Alto Alentejo Em espera
Vitor Veloso X’TREME / 31KM M45 O MUNDO DA CORRIDA Em espera
641 641 Fernando Rafael Parente X’PERIENCE / 10KM M JUV Strong Team Pago
104 104 Fernando Oliveira X’TREME / 31KM M60 Trilhos do Costume Pago
Diogo Leite X’TREME / 31KM M50 Individual Em espera
389 389 Joaquim Quipa X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
28 28 Beatriz Alves X’TREME / 31KM F SEN DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
António Trigueiro X’PLORE / 21KM M45 Individual Em espera
688 688 Pedro Reduto X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
189 189 Micael Rechena X’TREME / 31KM M SEN Tintol Runners Pago
457 457 Arlete Rego X’PLORE / 21KM F40 Alverca urban runners Pago
465 465 Pedro Boto X’PLORE / 21KM M50 Serviços Sociais Montepio Pago
103 103 Bruno Duque X’TREME / 31KM M40 Serviços Sociais Montepio Pago
730 730 Pedro Ramos X’PERIENCE / 10KM M60 Serviços Sociais Montepio Pago
102 102 Nuno Rodrigues X’TREME / 31KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
478 478 Rui Jorge Henriques X’PLORE / 21KM M40 Serviços Sociais Montepio Pago
479 479 Jorge Sousa X’PLORE / 21KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
101 101 Pedro Gabriel X’TREME / 31KM M45 C.A. Amigos Parque da Paz Pago
517 517 Bertrand Goffin X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
100 100 Rita Mogo X’TREME / 31KM F SEN Grupo Desportivo Santander Totta Pago
99 99 Tiago Tiago X’TREME / 31KM M45 Rota D'Ossa Pago
344 344 Leonel Campos X’PLORE / 21KM M55 CLAC Entroncamento Pago
Romain Pottier X’PERIENCE / 10KM M SEN Bora Bora Bora Em espera
409 409 Julio Rodrigues X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
422 422 Ricardo Dias X’PLORE / 21KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
98 98 Rui Godinho X’TREME / 31KM M45 Serviços Sociais Montepio Pago
440 440 Luís Ferreira X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
6 6 Helder Lopes X’TREME / 31KM M SEN DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
18 18 Manuel Costa X’TREME / 31KM M60 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
458 458 Antonio Franco X’PLORE / 21KM M55 Serviços Sociais Montepio Pago
Joel Rodrigues X’TREME / 31KM M SEN Individual Em espera
504 504 Eduardo Varella X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
756 756 Rui Canelas X’PERIENCE / 10KM M SEN OCS-Arrabida Trail Team Pago
335 335 Beatriz Alves X’PLORE / 21KM F SUB23 Individual Pago
336 336 Ivalécia Cruz X’PLORE / 21KM F SEN Individual Pago
347 347 Paulo Maia X’PLORE / 21KM M45 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
Pedro Jerónimo X’PLORE / 21KM M40 Individual Em espera
97 97 Pedro Almeida X’TREME / 31KM M40 Algarunners Pago
25 25 Vítor Gateira X’TREME / 31KM M SEN AlémTejoTrailRunners Pago
727 727 Marta Esteves X’PERIENCE / 10KM F45 DCI/Trilhos Luso Bussaco Pago
54 54 André Ribeirete X’TREME / 31KM M45 CPOC - Clube Português de Orientação e Corrida Pago
Bruno Marcelino X’TREME / 31KM M SEN os Belenenses Atletismo/ TNTR Eilar Em espera
96 96 Nuno Freire X’TREME / 31KM M SEN Strendure Running Team Pago
638 638 Rui Carneiro X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Pago
26 26 Valter Matos X’TREME / 31KM M SEN Strendure Running Team Pago
Mario Santos X’PLORE / 21KM M50 Monte da Lua Runners Em espera
403 403 Paulo Pereira X’PLORE / 21KM M50 Serviços Sociais Montepio Pago
431 431 JOSÉ ANTÓNIO SANTOS X’PLORE / 21KM M55 Individual Pago
95 95 Miguel Pedro X’TREME / 31KM M50 Salamandrecos Pago
509 509 José Pires X’PLORE / 21KM M45 C. F. Belenenses Pago
94 94 Fabio Mendonca X’TREME / 31KM M SEN Tritrailendurance Pago
302 302 sergio ramos X’PLORE / 21KM M45 point break-rails Pago
307 307 vitor couto X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
Ana Santos X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Em espera
619 619 Sofia Portugal X’PERIENCE / 10KM F55 Serviços Sociais Montepio Pago
322 322 Tiago Encarnação X’PLORE / 21KM M SEN POWERLAB - Lisboa Pago
628 628 Pedro Paulo X’PERIENCE / 10KM M50 Serviços Sociais Montepio Pago
634 634 João Dionisio X’PERIENCE / 10KM M40 Preguiçosos Trail Runners Pago
637 637 Luís Freitas X’PERIENCE / 10KM M40 Preguiçosos Trail Runners Pago
669 669 Jose Almeida X’PERIENCE / 10KM M60 Malta Veloz Pago
748 748 Rute Leal X’PERIENCE / 10KM F40 Malta Veloz Pago
751 751 Gustavo Borges X’PERIENCE / 10KM M45 Malta Veloz Pago
João Mendonça X’PLORE / 21KM M SEN Individual Em espera
758 758 Bruno Pardal X’PERIENCE / 10KM M SEN Preguiçosos Trail Runners Pago
354 354 Paulo Mauricio X’PLORE / 21KM M SEN Trilhos do Costume Pago
93 93 Fátima Buchas X’TREME / 31KM F SEN Sharish Gin / GD Piranhas do Alqueva Pago
92 92 Sérgio Louro X’TREME / 31KM M40 C.D.C. Nave / Trail Runners Pago
707 707 Paulo Barreto X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
491 491 Americo Rodrigues X’PLORE / 21KM M40 D’Atalaia 3.0 Pago
745 745 Sandra Silva X’PERIENCE / 10KM F45 Individual Pago
498 498 Eurico Candeias X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
91 91 Mário Rijo X’TREME / 31KM M55 C.D.C. Nave / Trail Runners Pago
528 528 Henrique Cavaleiro X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
363 363 Nuno Arraiano X’PLORE / 21KM M SEN Aminata Évora Clube de Natação Pago
367 367 Nuno Amaral X’PLORE / 21KM M40 Agrupamento 979 Portel Pago
423 423 Ricardo Pereira X’PLORE / 21KM M45 Stravistas Venda do Pinheiro Pago
691 691 Ana Santos X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Rita Machado X’PLORE / 21KM F SEN Individual Em espera
495 495 Susana Morais X’PLORE / 21KM F45 Stravistas Venda do Pinheiro Pago
750 750 Ana Cristina Rodrigues X’PERIENCE / 10KM F50 Insane Team Pago
527 527 Rui Alegre X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
533 533 Alessandro Borin X’PLORE / 21KM M SEN vicentini manha gati Pago
316 316 Francisco Rosa X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
321 321 Paulo Onofre X’PLORE / 21KM M50 Individual Pago
325 325 Joao Saldanha Lopes X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
345 345 Rui Teixeira X’PLORE / 21KM M SEN Amigos das Sapatilhas Pago
348 348 Andriy Ganzha X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
644 644 Milena Alipio X’PERIENCE / 10KM F50 Individual Pago
Ulisses Ulisses X’PLORE / 21KM M40 Correr Na Cidade Em espera
90 90 João Granja X’TREME / 31KM M45 MTBA Pago
Roberto Rodrigues X’PERIENCE / 10KM M SEN GO!Runners Em espera
703 703 Rui Neves X’PERIENCE / 10KM M40 Malta Veloz Pago
451 451 Nuno Santos X’PLORE / 21KM M40 Caracóis de Pedra Pago
712 712 sandra Atalho X’PERIENCE / 10KM F45 Individual Pago
715 715 Carolina Costa X’PERIENCE / 10KM F SEN A começar! Pago
757 757 Solange Martins X’PERIENCE / 10KM F SEN A começar! Pago
89 89 Silvério Correia X’TREME / 31KM M50 Grupo Desportivo Santander Totta Pago
Cristina Alves X’PERIENCE / 10KM F SEN A começar! Em espera
318 318 Ruben Amareleja X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
339 339 jose biscaia X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
João Gardete X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Em espera
88 88 Ricardo Dengue X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
670 670 Ana Branco X’PERIENCE / 10KM F SEN Insane Team Pago
673 673 David Morgado X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
699 699 Francisca Silva X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
700 700 Baltasar Nogueira X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
87 87 Alberto Marques X’TREME / 31KM M45 Troféu dos Dinossauros Pago
Carlos Martins X’PLORE / 21KM M55 Individual Em espera
472 472 Abílio Silva X’PLORE / 21KM M60 Cobras Trailistas Pago
475 475 Marcos Estrela X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
732 732 Vítor Santos X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
734 734 Paulo Esteves X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
1 1 Miguel Arsenio X’TREME / 31KM M SEN TRAIL TEAM BIFASE Pago
743 743 Micaela Pereira X’PERIENCE / 10KM F40 Malta Veloz Pago
492 492 José Marques X’PLORE / 21KM M SEN HB Salatia Runners Pago
513 513 Miguel Torres X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
759 759 Luís Rosa X’PERIENCE / 10KM M SEN Insane Team Pago
611 611 João Cabaço X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
331 331 André Manuel Santos X’PLORE / 21KM M SEN Casa de Idosos de Santa Clara Pago
663 663 Samuel Caetano X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
425 425 Joao Manuel Lopes de Almeida X’PLORE / 21KM M SEN Casa de Idosos de Santa Clara Pago
432 432 Paulo Chaves X’PLORE / 21KM M45 Marienses runners Pago
86 86 Paula Chaves X’TREME / 31KM F45 Marienses runners Pago
85 85 Pedro Felicio X’TREME / 31KM M50 Sacuritas SA Pago
31 31 Matt Edmonds X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
738 738 Sílvia Silva X’PERIENCE / 10KM F SEN Malta Veloz Pago
493 493 Rodrigo Nogueira X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
521 521 Bertrand MANGANO X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
310 310 jorge Matos X’PLORE / 21KM M50 C. F. Belenenses Pago
629 629 João Soares X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
632 632 Sara Soares X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
375 375 Aristides Bordalo X’PLORE / 21KM M50 Estoril praia triatlo Pago
685 685 Joana Nolasco Vaz X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
686 686 João Sampaio X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
697 697 João Banza X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
84 84 PEDRO PINTO ALBERTO X’TREME / 31KM M40 Individual Pago
739 739 António Viegas X’PERIENCE / 10KM M60 Individual Pago
742 742 Márcio Viegas X’PERIENCE / 10KM M40 Viegas Team Pago
311 311 João Nuno X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
621 621 André Machado X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
623 623 Ana Pestana X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
337 337 Ricardo Pires X’PLORE / 21KM M SEN C. F. Belenenses Pago
355 355 Miguel Sobral X’PLORE / 21KM M40 AGDAK Pago
359 359 José Santos X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
677 677 Paula Monraia X’PERIENCE / 10KM F50 Individual Pago
83 83 Cirilo Formiga X’TREME / 31KM M60 Zimbra Fox Runner Pago
Sara Florindo X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Em espera
482 482 Fábio Portela X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
736 736 CUSTODIO ATALHO X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
740 740 Pedro Costa X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
82 82 Marco Silva X’TREME / 31KM M45 Strendure Running Team Pago
529 529 Paulo Marques X’PLORE / 21KM M45 D’Atalaia 3.0 Pago
532 532 Júlio Costa X’PLORE / 21KM M45 Montes Saloios Trail Team Pago
304 304 Bruno Sousa X’PLORE / 21KM M40 Individual Pago
603 603 Inês Fonseca X’PERIENCE / 10KM F SEN Malta Veloz Pago
606 606 Carlos Fonseca X’PERIENCE / 10KM M55 Malta Veloz Pago
317 317 Daniel Sampaio X’PLORE / 21KM M40 Doninhas Trail Team Pago
81 81 Jacinta Almeida X’TREME / 31KM F55 Salamandrecos Pago
80 80 Luís Ferreira X’TREME / 31KM M50 Salamandrecos Pago
353 353 José Fernandes X’PLORE / 21KM M SEN ACPORTALEGRE/UTSM Pago
649 649 Pedro Nogueira X’PERIENCE / 10KM M JUN Individual Pago
361 361 Manuela Guerreiro X’PLORE / 21KM F50 Individual Pago
79 79 Miguel Cunha X’TREME / 31KM M50 Individual Pago
373 373 Márcia Vilarinho X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
376 376 Sonia Alves X’PLORE / 21KM F45 Individual Pago
380 380 José Luís Silva X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
Karina Moura X’TREME / 31KM F50 Individual Em espera
78 78 Carlos Semide X’TREME / 31KM M45 CAF - Clube de Atletismo do Funchal Pago
435 435 Paulo Estêvão X’PLORE / 21KM M50 O MUNDO DA CORRIDA Pago
448 448 António Rodrigues X’PLORE / 21KM M SEN CPOC - Clube Português de Orientação e Corrida Pago
77 77 Luis Ramos X’TREME / 31KM M50 CPOC - Clube Português de Orientação e Corrida Pago
706 706 Luis Campaniço X’PERIENCE / 10KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
455 455 Artur Denominato X’PLORE / 21KM M45 Pi-Linha Runners Pago
456 456 Samuel Guedes X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
713 713 Samuel Rodrigues X’PERIENCE / 10KM M45 Individual Pago
Ana Monteiro X’PERIENCE / 10KM F SEN Os Monteiros Em espera
719 719 Diogo Moreira X’PERIENCE / 10KM M SEN Grupeta Running Team Pago
722 722 Pedro Monteiro X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
723 723 Juliana Schmuke X’PERIENCE / 10KM F SEN Individual Pago
725 725 Diogo Quina X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
731 731 João Ferreira X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
733 733 Ana Catarina Valente Brito Santos X’PERIENCE / 10KM F40 Individual Pago
Tiago Miguel X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Em espera
746 746 Aníbal Luis X’PERIENCE / 10KM M60 Borinhas Pago
535 535 Antonio Grou X’PLORE / 21KM M45 Aminata Évora Clube de Natação Pago
312 312 Paulo Poiares X’PLORE / 21KM M40 Correr Soc Rec Granja Pago
664 664 Isabel Pinto X’PERIENCE / 10KM F45 TSUMOMMIES Pago
667 667 Silvia Alves X’PERIENCE / 10KM F40 TSUMOMMIES Pago
Rui Henriques X’TREME / 31KM M45 GAA Vila Franca de Xira Em espera
449 449 Carla Silva X’PLORE / 21KM F50 Individual Pago
452 452 catarina simoes X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
462 462 Gonçalo Baroutakis X’PLORE / 21KM M45 TIBA Running Team Pago
496 496 PEDRO GONCALVES X’PLORE / 21KM M45 Fulminantes Pago
76 76 António Ferreira X’TREME / 31KM M45 BEAPT Pago
313 313 JORGE COUTINHO X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
305 305 Pedro Cordas X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
75 75 Daniel Batalha X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
332 332 Teresa Antão X’PLORE / 21KM F40 CASA BENFICA DE CASTELO BRANCO Pago
Carlos Lista X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Em espera
635 635 Marta Alves X’PERIENCE / 10KM F SEN TSUMOMMIES Pago
642 642 Ana Albasini Bento X’PERIENCE / 10KM F45 Individual Pago
74 74 Cristina Loureiro X’TREME / 31KM F45 Taylor's Pago
73 73 Celso Mota X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
72 72 Miguel Ribeiro X’TREME / 31KM M45 Individual Pago
71 71 João Figueiredo X’TREME / 31KM M SEN Individual Pago
419 419 luis magalhaes X’PLORE / 21KM M50 MINHO E LIMA TRAIL Pago
424 424 Leandro Silva X’PLORE / 21KM M SEN MINHO E LIMA TRAIL Pago
434 434 Richard Warrell X’PLORE / 21KM M45 Trilhos do Costume Pago
439 439 Jose Matos X’PLORE / 21KM M45 MINHO E LIMA TRAIL Pago
Karina Moura X’TREME / 31KM F50 Individual Em espera
464 464 Fúlvio Ramos X’PLORE / 21KM M40 Vara trail running Pago
70 70 António Duarte X’TREME / 31KM M60 Trilhos do Costume Pago
747 747 Maria Jesus Fernandez X’PERIENCE / 10KM F40 TSUMOMMIES Pago
16 16 SYLVAIN LAUR X’TREME / 31KM M50 Compressport Pago
308 308 Tiago Fernandes X’PLORE / 21KM M SEN Individual Pago
309 309 Augusto Fernandes X’PLORE / 21KM M60 Individual Pago
614 614 Susana Seruca X’PERIENCE / 10KM F50 Algarunners Pago
617 617 Andreia Brito X’PERIENCE / 10KM F SEN Algarunners Pago
323 323 Bruno Agostinho X’PLORE / 21KM M45 Grupeta Running Team Pago
665 665 Sofia Ribeiro X’PERIENCE / 10KM F40 TSUMOMMIES Pago
666 666 Bruno Silva X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
762 762 António Francisco X’PERIENCE / 10KM M JUV Individual Pago
69 69 Miguel Costa X’TREME / 31KM M40 MINI ATLETA Em espera
522 522 Mafalda Pinto Bull X’PLORE / 21KM F40 Individual Pago
618 618 Hugo Garrote X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
604 604 Helena Bastardo X’PERIENCE / 10KM F50 E.Lecrerc S.D.Rana Pago
607 607 Antonia Prates X’PERIENCE / 10KM F50 E.Lecrerc S.D.Rana Pago
608 608 Mário Bastardo X’PERIENCE / 10KM M40 E.Lecrerc S.D.Rana Pago
612 612 Eduardo Aleixo X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
615 615 Alfredo Valente X’PERIENCE / 10KM M55 Individual Pago
631 631 Gilberto Valente X’PERIENCE / 10KM M SEN Individual Pago
639 639 Dulce Reis X’PERIENCE / 10KM F50 Flexus Pago
68 68 Pedro Fontoura X’TREME / 31KM M50 SS CGD Pago
350 350 DAVID BILLONNET X’PLORE / 21KM M45 Individual Pago
646 646 Cláudio Tereso X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Pago
67 67 Rui Martins X’TREME / 31KM M40 SS CGD Pago
679 679 João Freitas X’PERIENCE / 10KM M SEN Preguiçosos Trail Runners Pago
João Moreira X’PLORE / 21KM M40 SHFIT TRAIL TEAM Em espera
190 190 António Padilha X’TREME / 31KM M SEN Casa Benfica Reguengos de Monsaraz Pago
Helder branco X’TREME / 31KM M45 Individual Em espera
744 744 Cal Mitchell X’PERIENCE / 10KM M SEN d1am0nd d@wgzz Pago
763 763 Maria João Cabaço X’PERIENCE / 10KM F50 Individual Pago
764 764 Diogo Cabaço X’PERIENCE / 10KM M SUB23 Individual Pago
765 765 Rui Cabaço X’PERIENCE / 10KM M50 Individual Pago
753 753 Shane Gielty X’PERIENCE / 10KM M40 Individual Pago
536 536 Mariana Brugger X’PLORE / 21KM F SEN ASICS FrontRunners Pago
766 766 Ricardo de Cintra Ribeirete X’PERIENCE / 10KM M JUV CPOC - Clube Português de Orientação e Corrida Pago
191 191 Nelson Graça X’TREME / 31KM M SEN Monsanto Running Team Pago

Tracks

X’TREME / 31KM

X’PLORE / 21KM

X’PERIENCE / 10KM

Results


Click to go

Contacts

Contact the organization

DECLIVE SUBLIME
declivesublime@gmail.com
https://www.declivesublime.pt/

Contact StopandGo

STOPANDGO
geral@stopandgo.com.pt
www.stopandgo.com.pt
-->